výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva a dorostu

Litvínov (7. 9. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.58
2 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.82
3 Matěj GordonMatěj Gordon 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.50
4 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.58
5 Manh LeDucManh LeDuc 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.86
6 Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina 09.33
7 Petr HubáčekPetr Hubáček 03 AK BílinaAK Bílina 09.48
8 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.62
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.89
2 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 07.97
3 Michal CsuhaMichal Csuha 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.10
4 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.15
5 Jakub PaličkaJakub Palička 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.68
6 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.75
7 Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 09.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal GulaMichal Gula 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.85
2 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.91
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.95
4 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.01
5 Jan BotkaJan Botka 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.01
6 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.14
7 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK BílinaAK Bílina 08.53
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.52 11.00
2 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.87 9.00
3 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.88 8.00
4 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.94 7.00
5 Michal GulaMichal Gula 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.98 6.00
6 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.11 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BotkaJan Botka 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.98 4.00
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.98 3.00
3 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 07.99 2.00
4 Michal CsuhaMichal Csuha 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.12 1.00
5 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.25
6 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.26
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.22
2 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.88
3 Tereza KoptováTereza Koptová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.98
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.17
6 Lenka BilejováLenka Bilejová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.17
6 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.40
MB Petra ModrockáPetra Modrocká 04 AK ŽatecAK Žatec 09.16
MB Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 09.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.36
2 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.40
3 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.61
4 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.88
5 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.10
6 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 09.29
7 Kristýna ŠupicováKristýna Šupicová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 10.12
MB Aneta KopeckáAneta Kopecká 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.81
2 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.85
3 Tereza StrychováTereza Strychová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.86
4 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.93
5 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.34
6 Tereza TomanováTereza Tomanová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.77
7 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 09.93
MB Kristýna MildorfováKristýna Mildorfová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (čt, 7.9.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.76
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.79
3 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.83
4 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.84
5 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.93
6 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.04
7 Nela NehybováNela Nehybová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.09
8 Tereza SlukováTereza Sluková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.70
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.26 11.00
2 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.31 9.00
3 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.50 8.00
4 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.62 7.00
5 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.80 6.00
6 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.81 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.73 4.00
2 Tereza StrychováTereza Strychová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.79 3.00
3 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.81 2.00
4 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.82 1.00
5 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.89
6 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.91
7 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.98
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11.57 11.00
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.93 9.00
3 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.11 8.00
4 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.22 7.00
5 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.38 6.00
6 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.76 3.00
7 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.78 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.72 5.00
2 Lubomír BoušeLubomír Bouše 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.73 4.00
3 Michal MocMichal Moc 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.17 1.00
4 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13.50
5 Ondřej KavaOndřej Kava 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.30
MB Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.65
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.92 11.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.05 9.00
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.40 8.00
4 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.65 7.00
5 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.00 5.00
6 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 14.14 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.82 6.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 14.41 3.00
3 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 14.93 2.00
4 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 14.99 1.00
5 Klára KohoutováKlára Kohoutová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.22
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 17.85 11.00
2 Jakub RemutaJakub Remuta 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 19.17 9.00
3 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 19.52 7.00
4 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 19.74 4.00
5 Michal CsuhaMichal Csuha 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.76 3.00
6 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.21 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal GulaMichal Gula 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 19.39 8.00
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.61 6.00
3 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 20.32 1.00
4 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK BílinaAK Bílina 20.54
5 Jakub PaličkaJakub Palička 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20.70
6 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.65
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 7.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BotkaJan Botka 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 19.66 5.00
2 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.20
Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina 21.20
4 Manh LeDucManh LeDuc 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 22.86
5 Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 23.15
Tomáš ProšekTomáš Prošek 02 AK MostAK Most DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.82 11.00
2 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 20.53 9.00
3 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 20.62 8.00
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.94 6.00
5 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 21.31 4.00
6 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.40 1.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 21.02 5.00
2 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 21.79
3 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 22.15
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.20
5 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.76
Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 7.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.85 7.00
2 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 21.40 1.50
3 Tereza KoptováTereza Koptová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.55
4 Tereza KokšálováTereza Kokšálová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 23.08
Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most DNS
Eliška KrobováEliška Krobová 03 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BilejováLenka Bilejová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 22.60
2 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 23.38
3 Alžběta AdamováAlžběta Adamová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 23.77
4 Tereza TomanováTereza Tomanová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 24.09
5 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 25.03
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 22.64
2 Tereza NovákováTereza Nováková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 23.94
3 Zuzana KodešováZuzana Kodešová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 24.36
4 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 24.42
Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.52
2 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 23.39
3 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 23.76
4 Tereza SlukováTereza Sluková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 24.11
5 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 25.02
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 21.37 3.00
2 Kristýna ŠupicováKristýna Šupicová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 25.05
MB Petra ModrockáPetra Modrocká 04 AK ŽatecAK Žatec 22.42
MB Kateřina ŠmídováKateřina Šmídová 04 AK ŽatecAK Žatec 23.89
Eliška ŠorfováEliška Šorfová 03 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 38.89 11.00
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 40.99 9.00
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 42.05 8.00
4 Aleš FajstaverAleš Fajstaver 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.45 7.00
5 Matěj GordonMatěj Gordon 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 43.58 6.00
MB Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 39.02
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.28 5.00
2 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 45.69 4.00
3 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 45.92 3.00
4 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 48.39 2.00
Matěj KřížMatěj Kříž 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.76 11.00
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 44.52 9.00
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 45.61 8.00
4 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 47.64 5.00
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 49.86 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 46.18 7.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 47.13 6.00
3 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most 49.70 4.00
4 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 51.85
Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára NevečeřalováKlára Nevečeřalová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 49.78 3.00
2 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 50.38 1.00
3 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 51.08
4 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 52.88
5 Tereza NovákováTereza Nováková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 54.19
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 52.78
MB Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 53.72
MB Aneta KopeckáAneta Kopecká 03 ASK LovosiceASK Lovosice 56.99
MB Kristýna MildorfováKristýna Mildorfová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 58.80
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 53.33 11.00
2 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 53.86 9.00
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 54.76 8.00
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 55.57 7.00
5 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 55.71 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 57.34 5.00
2 Samuel CamaraSamuel Camara 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 57.96 4.00
3 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 60.06 3.00
4 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 61.91 2.00
5 Ondřej KavaOndřej Kava 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 64.42 1.00
MB Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 56.78
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 63.96 11.00
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 64.58 9.00
3 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 66.84 7.00
Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 66.66 8.00
2 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 71.03 6.00
3 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 73.77 5.00
4 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 77.74 4.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:18.20 11.00
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:23.20 9.00
3 Jakub RemutaJakub Remuta 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:25.15 8.00
4 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:25.54 7.00
5 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:26.29 6.00
6 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:29.54 5.00
7 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK BílinaAK Bílina 2:37.62 4.00
8 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:39.84 3.00
9 Vojtěch BrožVojtěch Brož 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:43.66 2.00
10 Tomáš ProšekTomáš Prošek 02 AK MostAK Most 2:44.58 1.00
11 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:47.36
12 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:49.87
13 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:51.11
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2:29.95 11.00
2 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:36.49 9.00
3 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most 2:37.33 8.00
4 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 2:38.19 7.00
5 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 2:40.59 6.00
6 Anna SlámováAnna Slámová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2:42.21 5.00
7 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:45.20 4.00
8 Eliška KrobováEliška Krobová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2:47.11 3.00
9 Veronika StekláVeronika Steklá 03 AK BílinaAK Bílina 2:48.73 2.00
10 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:56.25 1.00
11 Anna KonečnáAnna Konečná 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:06.08
12 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:15.07
Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:34.75 11.00
2 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:43.16 9.00
3 Frank HorabinFrank Horabin 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5:01.14 8.00
4 Ondřej KavaOndřej Kava 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:05.07 7.00
5 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:21.17 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 5:13.49 11.00
2 Klára BystroňováKlára Bystroňová 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 6:45.52 9.00
3 Markéta CharvátováMarkéta Charvátová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 6:50.51 8.00
4 Nela GothováNela Gothová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 6:56.27 7.00
MB Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 4:54.11
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 18.08 9.00
2 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 18.26 8.00
3 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.79 6.00
4 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.01
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.68 7.00
2 Aleš FajstaverAleš Fajstaver 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.12 5.00
3 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 19.14 4.00
4 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 19.52 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 7.9.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 16.43 11.00
2 Jakub PaličkaJakub Palička 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 19.18 3.00
3 Vojtěch BrožVojtěch Brož 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.24 2.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK MostAK Most 17.04
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.96 11.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 17.50 9.00
3 Tereza StrychováTereza Strychová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 18.68 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 17.70 8.00
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.70 6.00
3 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 20.54 5.00
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 29.95 11.00
2 Michal GulaMichal Gula 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 30.94 9.00
3 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 31.62 8.00
4 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.13 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal CsuhaMichal Csuha 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 31.83 7.00
2 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 34.29 5.00
3 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 40.16 4.00
Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 31.13 11.00
2 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 32.18 9.00
3 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.75 8.00
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 33.12 7.00
Tereza StrychováTereza Strychová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 34.30 6.00
2 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 38.29 5.00
3 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 38.71 4.00
4 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most 43.43 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Chalupa, Gorgon, Hoffinger, Spišjak A-Chalupa, Gorgon, Hoffinger, Spišjak TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:55.66 11.00
2 B-Rada, Ouzký, Umlauf, Brodníček B-Rada, Ouzký, Umlauf, Brodníček TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:33.60 9.00
Studihrad, Hospodka, Štrympl, Podrápský Studihrad, Hospodka, Štrympl, Podrápský USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirásková, Vyvialová, Slámová, Krobová Jirásková, Vyvialová, Slámová, Krobová ASK LovosiceASK Lovosice 3:15.21 11.00
2 B-Bilejová, Fernczeiová, Prokešová, Vondráčková B-Bilejová, Fernczeiová, Prokešová, Vondráčková TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:21.95 9.00
3 A-Vlasáková, Vašinová, Machátová, Čihařová A-Vlasáková, Vašinová, Machátová, Čihařová TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:22.98 8.00
4 Ditrichová, Vodrážková, Balážová, Pšenková Ditrichová, Vodrážková, Balážová, Pšenková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3:30.22 7.00
5 C-Dobešová, Šupicová, Šlichtová, Denková C-Dobešová, Šupicová, Šlichtová, Denková TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:44.36 6.00
Nováková, Konečná, Charouzková, Kaplanová Nováková, Konečná, Charouzková, Kaplanová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5.60 +1.5 m/s 11.00
2 Ondřej KučavaOndřej Kučava
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 5.13 +2.6 m/s 5.02 +0.0 m/s 9.00
3 Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 4.99 +0.0 m/s 8.00
4 Sebastian ScholzSebastian Scholz
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 4.76 +1.0 m/s 7.00
5 Lubomír BoušeLubomír Bouše
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 4.63 +1.6 m/s 6.00
6 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.46 +2.1 m/s 4.40 +0.3 m/s 5.00
Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 DNS
Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 5.69 +1.5 m/s 11.00
2 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5.55 +0.4 m/s 9.00
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 5.11 +0.5 m/s 8.00
4 Jakub RemutaJakub Remuta
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 5.08 +0.0 m/s 7.00
5 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 4.97 -1.0 m/s 6.00
6 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 4.88 +0.0 m/s 5.00
7 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4.76 -0.9 m/s 4.00
8 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 4.67 +0.5 m/s 3.00
9 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 4.56 -0.1 m/s 2.00
10 Petr SynáčekPetr Synáček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.38 +1.8 m/s 1.00
11 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.32 +1.5 m/s
12 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4.16 +0.0 m/s
13 František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
02 4.13 +0.0 m/s
14 Patrik HausnerPatrik Hausner
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 4.10 +0.7 m/s
15 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4.04 +1.8 m/s
16 Matěj HladíkMatěj Hladík
AK BílinaAK Bílina
03 3.90 +1.0 m/s
17 Josef ProcházkaJosef Procházka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3.86 -1.7 m/s
18 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 3.75 +0.2 m/s
Josef TomekJosef Tomek
AK MostAK Most
02 DNS
Matěj KřížMatěj Kříž
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 NM
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 5.13 +0.0 m/s 11.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 3.45 -0.7 m/s 9.00
3 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 2.77 +0.0 m/s 8.00
Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.90 +0.2 m/s 11.00
2 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 4.85 +0.0 m/s 9.00
3 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 4.59 +0.0 m/s 8.00
4 Michaela OrságováMichaela Orságová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.45 +0.5 m/s 7.00
5 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.41 -0.2 m/s 6.00
6 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 4.40 +0.0 m/s 5.00
7 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 4.39 -0.2 m/s 4.00
8 Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK BílinaAK Bílina
03 4.25 -0.2 m/s 3.00
9 Veronika VašinováVeronika Vašinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 4.20 -1.5 m/s 2.00
10 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 4.15 +0.0 m/s 1.00
11 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
03 4.14 +0.0 m/s
12 Nela NehybováNela Nehybová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 4.05 +1.3 m/s
13 Tereza TomanováTereza Tomanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4.05 -0.7 m/s
14 Tereza KoptováTereza Koptová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3.85 +0.9 m/s
15 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK BílinaAK Bílina
03 3.63 +0.0 m/s
16 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 3.63 -1.6 m/s
17 Ester MarhanováEster Marhanová
AK BílinaAK Bílina
03 3.38 +2.3 m/s 2.94 +0.0 m/s
MB Kateřina ŠmídováKateřina Šmídová
AK ŽatecAK Žatec
04 3.46 -0.8 m/s
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 12.08 +2.3 m/s 11.55 +1.1 m/s 11.00
2 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 10.94 +0.0 m/s 9.00
3 Jiří JanečekJiří Janeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 10.51 +0.1 m/s 8.00
4 Sebastian ScholzSebastian Scholz
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 10.15 +0.0 m/s 7.00
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 10.35 +0.6 m/s 11.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 09.32 +0.7 m/s 9.00
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 09.01 +0.0 m/s 8.00
4 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 08.75 +0.0 m/s 7.00
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 25.06 11.00
2 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 23.37 9.00
3 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 23.34 8.00
4 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 21.15 7.00
5 Klára KubínováKlára Kubínová
AK MostAK Most
02 20.76 6.00
6 Veronika StekláVeronika Steklá
AK BílinaAK Bílina
03 20.05 5.00
7 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 19.68 4.00
8 Anežka ZelinkováAnežka Zelinková
AK BílinaAK Bílina
03 17.59 3.00
9 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 15.49 2.00
10 Tereza KokšálováTereza Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 15.15 1.00
11 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 13.49
Barbora KazdováBarbora Kazdová
AK BílinaAK Bílina
03 DNS
Tereza MyšákováTereza Myšáková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 DNS
Adéla JiráskováAdéla Jirásková
ASK LovosiceASK Lovosice
02 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 31.81 11.00
2 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 29.41 9.00
3 Josef TomekJosef Tomek
AK MostAK Most
02 29.08 8.00
4 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 26.71 7.00
5 Radek SchaynaRadek Schayna
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 25.36 6.00
6 František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
02 19.93 5.00
7 Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK MostAK Most
02 19.16 4.00
8 Václav ČečrleVáclav Čečrle
AK BílinaAK Bílina
02 18.01 3.00
9 Jan MadunickýJan Madunický
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 16.46 2.00
Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 DNS
Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
03 NM
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 30.16 11.00
2 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 24.20 9.00
3 Karin TokarováKarin Tokarová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 19.28 8.00
4 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK BílinaAK Bílina
00 17.58 7.00
5 Natálie MikešováNatálie Mikešová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
01 12.05 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef PapJosef Pap
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
00 33.10 11.00
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
00 26.55 9.00
3 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 24.18 8.00
4 Michal MocMichal Moc
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 23.22 7.00
5 Frank HorabinFrank Horabin
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
01 22.50 6.00
6 Matěj ŠulcMatěj Šulc
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
01 20.69 5.00
7 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 20.52 4.00
8 Jiří ŠamanJiří Šaman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 19.27 3.00
9 Ondřej BouškaOndřej Bouška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 18.24 2.00
MB Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 41.45
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 41.61
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 45.75 11.00
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 30.33 9.00
3 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 18.28 8.00
4 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 12.09 7.00
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 28.02 11.00
2 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 24.13 9.00
3 Eliška ŠorfováEliška Šorfová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 23.75 8.00
4 Tereza ČihařováTereza Čihařová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 23.72 7.00
5 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 20.68 6.00
6 Ivana GallováIvana Gallová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 18.77 5.00
7 Veronika StekláVeronika Steklá
AK BílinaAK Bílina
03 17.88 4.00
8 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
03 17.80 3.00
9 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 17.63 2.00
10 Zuzana KodešováZuzana Kodešová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 17.54 1.00
11 Klára KubínováKlára Kubínová
AK MostAK Most
02 17.52
12 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 17.49
13 Alžběta AdamováAlžběta Adamová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 15.18
14 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 15.14
15 Tereza KokšálováTereza Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 14.58
Barbora KazdováBarbora Kazdová
AK BílinaAK Bílina
03 DNS
Anežka ZelinkováAnežka Zelinková
AK BílinaAK Bílina
03 DNS
Tereza FidlerováTereza Fidlerová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 NM
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal MartinákMichal Martinák
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 43.68 11.00
2 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 41.16 9.00
3 Radek SchaynaRadek Schayna
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 35.52 8.00
4 Josef TomekJosef Tomek
AK MostAK Most
02 35.10 7.00
5 Matěj KnoblochMatěj Knobloch
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 32.90 6.00
6 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 32.85 5.00
7 Petr KadrabaPetr Kadraba
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 31.53 4.00
8 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 28.38 3.00
9 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 28.08 2.00
10 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 26.13 1.00
11 Václav ČečrleVáclav Čečrle
AK BílinaAK Bílina
02 25.57
12 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 23.78
13 Vojtěch BrožVojtěch Brož
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 22.75
14 Jakub SeifertJakub Seifert
AK BílinaAK Bílina
03 21.92
15 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 21.32
16 Jan MadunickýJan Madunický
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 20.20
17 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 19.30
18 Aleš FajstaverAleš Fajstaver
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 18.30
19 Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
03 16.35
Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK MostAK Most
02 DNS
Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 DNS
Celkem 21 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
00 43.56 11.00
2 Jan MusilJan Musil
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 34.52 9.00
3 Josef PapJosef Pap
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
00 26.39 8.00
4 Michal MocMichal Moc
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 24.40 7.00
5 Ondřej BouškaOndřej Bouška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 23.15 6.00
6 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 22.74 5.00
7 Jiří ŠamanJiří Šaman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 22.33 4.00
MB Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 49.52
Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 NM
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 50.04
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 126.00
2 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 072.00
3 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 072.00
4 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 069.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 1500 m, disk 1,5kg, oštěp 700g, dálka, trojskok, 400 m, 100 m, 400 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 188.00
2 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 143.00
3 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 074.00
4 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 046.00
5 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 032.00
6 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 020.00
7 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 013.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 200 m př., disk 1kg, oštěp 600g, dálka, 60 m, 60 m, 300 m, 150 m, 150 m, 100 m př., 200 m př., 100 m př.
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 126.00
2 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 100.00
3 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 031.00
4 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 023.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, disk 1kg, oštěp 500g, dálka, trojskok, 100 m, 400 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 147.00
2 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 116.00
3 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 086.00
4 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 078.50
5 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 038.00
6 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 036.00
7 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 020.00
8 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 010.50
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, oštěp 500g, dálka, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 200 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 100 m př.
Celkem 8 závodníků