výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva a dorostu

Litvínov (7. 9. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.58
2 Martin VeselýMartin Veselý 020215 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.82
3 Matěj GordonMatěj Gordon 020712 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.50
4 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 030419 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.58
5 Manh LeDucManh LeDuc 020312 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.86
6 Matěj HladíkMatěj Hladík 030506 AK BílinaAK Bílina 09.33
7 Petr HubáčekPetr Hubáček 030626 AK BílinaAK Bílina 09.48
8 Patrik HausnerPatrik Hausner 051007 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.62
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 030725 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.89
2 Martin ŠtěchMartin Štěch 020626 AK BílinaAK Bílina 07.97
3 Michal CsuhaMichal Csuha 030403 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.10
4 Pavel JindraPavel Jindra 020827 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.15
5 Jakub PaličkaJakub Palička 030806 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.68
6 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 041029 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.75
7 Jakub SeifertJakub Seifert 031125 AK BílinaAK Bílina 09.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal GulaMichal Gula 020325 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.85
2 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 021202 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.91
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 020925 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.95
4 Jakub SpišjakJakub Spišjak 020920 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.01
5 Jan BotkaJan Botka 020923 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.01
6 Tomáš ReichlTomáš Reichl 020819 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.14
7 Lukáš BalochLukáš Baloch 030201 AK BílinaAK Bílina 08.53
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.52 11.00
2 Martin VeselýMartin Veselý 020215 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.87 9.00
3 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 030725 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.88 8.00
4 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 021202 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.94 7.00
5 Michal GulaMichal Gula 020325 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.98 6.00
6 Matěj HrbekMatěj Hrbek 020925 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.11 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BotkaJan Botka 020923 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.98 4.00
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 020920 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.98 3.00
3 Martin ŠtěchMartin Štěch 020626 AK BílinaAK Bílina 07.99 2.00
4 Michal CsuhaMichal Csuha 030403 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.12 1.00
5 Pavel JindraPavel Jindra 020827 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.25
6 Tomáš ReichlTomáš Reichl 020819 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.26
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.22
2 Eliška MartínkováEliška Martínková 035923 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.88
3 Tereza KoptováTereza Koptová 036125 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.98
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 025327 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.17
6 Lenka BilejováLenka Bilejová 036001 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.17
6 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 025204 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.40
MB Petra ModrockáPetra Modrocká 045614 AK ŽatecAK Žatec 09.16
MB Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 09.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.36
2 Eva PojslováEva Pojslová 035419 ASK LovosiceASK Lovosice 08.40
3 Michaela OrságováMichaela Orságová 036013 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.61
4 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 035913 ASK LovosiceASK Lovosice 08.88
5 Adéla DobešováAdéla Dobešová 026017 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.10
6 Michaela KruťováMichaela Kruťová 035829 AK BílinaAK Bílina 09.29
7 Kristýna ŠupicováKristýna Šupicová 025513 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 10.12
MB Aneta KopeckáAneta Kopecká 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 025219 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.81
2 Tereza FibichováTereza Fibichová 035812 ASK LovosiceASK Lovosice 08.85
3 Tereza StrychováTereza Strychová 035519 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.86
4 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 036226 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.93
5 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková 026025 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.34
6 Tereza TomanováTereza Tomanová 036222 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.77
7 Ester MarhanováEster Marhanová 035715 AK BílinaAK Bílina 09.93
MB Kristýna MildorfováKristýna Mildorfová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (čt, 7.9.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 035401 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.76
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 036210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.79
3 Veronika VašinováVeronika Vašinová 035814 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.83
4 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 036002 ASK LovosiceASK Lovosice 08.84
5 Julie ProkešováJulie Prokešová 025828 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.93
6 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 025313 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.04
7 Nela NehybováNela Nehybová 036219 ASK LovosiceASK Lovosice 09.09
8 Tereza SlukováTereza Sluková 035408 ASK LovosiceASK Lovosice 09.70
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.26 11.00
2 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.31 9.00
3 Eva PojslováEva Pojslová 035419 ASK LovosiceASK Lovosice 08.50 8.00
4 Michaela OrságováMichaela Orságová 036013 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.62 7.00
5 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 036210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.80 6.00
6 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 035401 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.81 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 036002 ASK LovosiceASK Lovosice 08.73 4.00
2 Tereza StrychováTereza Strychová 035519 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.79 3.00
3 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 035913 ASK LovosiceASK Lovosice 08.81 2.00
4 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 025219 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.82 1.00
5 Veronika VašinováVeronika Vašinová 035814 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.89
6 Tereza FibichováTereza Fibichová 035812 ASK LovosiceASK Lovosice 08.91
7 Eliška MartínkováEliška Martínková 035923 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.98
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11.57 11.00
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 000210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.93 9.00
3 Karel DittrichKarel Dittrich 001024 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.11 8.00
4 Ondřej KučavaOndřej Kučava 000725 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.22 7.00
5 Kryštof BesserKryštof Besser 010107 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.38 6.00
6 Marek ŠvingrMarek Švingr 000714 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.76 3.00
7 Matěj ŠulcMatěj Šulc 010821 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.78 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 001011 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.72 5.00
2 Lubomír BoušeLubomír Bouše 000511 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.73 4.00
3 Michal MocMichal Moc 000420 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.17 1.00
4 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 010212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13.50
5 Ondřej KavaOndřej Kava 010529 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.30
MB Vojtěch TonarVojtěch Tonar 000103 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.65
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.92 11.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.05 9.00
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 006102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.40 8.00
4 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 015516 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.65 7.00
5 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 015422 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.00 5.00
6 Natálie MarkováNatálie Marková 005603 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 14.14 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin TokarováKarin Tokarová 005321 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.82 6.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková 005504 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 14.41 3.00
3 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 006117 AK MostAK Most 14.93 2.00
4 Klára FrancouzováKlára Francouzová 015518 AK BílinaAK Bílina 14.99 1.00
5 Klára KohoutováKlára Kohoutová 016122 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.22
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 17.85 11.00
2 Jakub RemutaJakub Remuta 020122 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 19.17 9.00
3 Pavel JindraPavel Jindra 020827 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 19.52 7.00
4 Martin ŠtěchMartin Štěch 020626 AK BílinaAK Bílina 19.74 4.00
5 Michal CsuhaMichal Csuha 030403 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.76 3.00
6 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 020418 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.21 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal GulaMichal Gula 020325 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 19.39 8.00
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 020819 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.61 6.00
3 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 030419 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 20.32 1.00
4 Lukáš BalochLukáš Baloch 030201 AK BílinaAK Bílina 20.54
5 Jakub PaličkaJakub Palička 030806 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20.70
6 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 041029 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.65
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 7.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BotkaJan Botka 020923 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 19.66 5.00
2 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 040815 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.20
Matěj HladíkMatěj Hladík 030506 AK BílinaAK Bílina 21.20
4 Manh LeDucManh LeDuc 020312 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 22.86
5 Jakub SeifertJakub Seifert 031125 AK BílinaAK Bílina 23.15
Tomáš ProšekTomáš Prošek 021017 AK MostAK Most DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.82 11.00
2 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most 20.53 9.00
3 Adriana HýskováAdriana Hýsková 026220 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 20.62 8.00
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 035727 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.94 6.00
5 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 036210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 21.31 4.00
6 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.40 1.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 036002 ASK LovosiceASK Lovosice 21.02 5.00
2 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 035913 ASK LovosiceASK Lovosice 21.79
3 Julie ProkešováJulie Prokešová 025828 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 22.15
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 025327 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.20
5 Eliška MartínkováEliška Martínková 035923 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.76
Veronika VašinováVeronika Vašinová 035814 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 7.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela OrságováMichaela Orságová 036013 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.85 7.00
2 Tereza FibichováTereza Fibichová 035812 ASK LovosiceASK Lovosice 21.40 1.50
3 Tereza KoptováTereza Koptová 036125 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.55
4 Tereza KokšálováTereza Kokšálová 025530 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 23.08
Eva JurincováEva Jurincová 035709 AK MostAK Most DNS
Eliška KrobováEliška Krobová 036101 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BilejováLenka Bilejová 036001 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 22.60
2 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 025204 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 23.38
3 Alžběta AdamováAlžběta Adamová 035402 ASK LovosiceASK Lovosice 23.77
4 Tereza TomanováTereza Tomanová 036222 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 24.09
5 Ester MarhanováEster Marhanová 035715 AK BílinaAK Bílina 25.03
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 025313 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 22.64
2 Tereza NovákováTereza Nováková 036225 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 23.94
3 Zuzana KodešováZuzana Kodešová 035312 ASK LovosiceASK Lovosice 24.36
4 Michaela KruťováMichaela Kruťová 035829 AK BílinaAK Bílina 24.42
Veronika HudekováVeronika Hudeková 036030 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 035401 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.52
2 Klára ProcházkováKlára Procházková 035918 AK BílinaAK Bílina 23.39
3 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 025322 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 23.76
4 Tereza SlukováTereza Sluková 035408 ASK LovosiceASK Lovosice 24.11
5 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 035821 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 25.02
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 025929 AK BílinaAK Bílina 21.37 3.00
2 Kristýna ŠupicováKristýna Šupicová 025513 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 25.05
MB Petra ModrockáPetra Modrocká 045614 AK ŽatecAK Žatec 22.42
MB Kateřina ŠmídováKateřina Šmídová 04 AK ŽatecAK Žatec 23.89
Eliška ŠorfováEliška Šorfová 035607 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 38.89 11.00
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 020920 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 40.99 9.00
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 020925 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 42.05 8.00
4 Aleš FajstaverAleš Fajstaver 021217 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.45 7.00
5 Matěj GordonMatěj Gordon 020712 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 43.58 6.00
MB Jan HříchJan Hřích 030612 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 39.02
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KadrabaPetr Kadraba 020624 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.28 5.00
2 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 040815 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 45.69 4.00
3 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 020721 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 45.92 3.00
4 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 030902 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 48.39 2.00
Matěj KřížMatěj Kříž 030413 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.76 11.00
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 44.52 9.00
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most 45.61 8.00
4 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 035502 AK MostAK Most 47.64 5.00
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 025819 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 49.86 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 036226 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 46.18 7.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 035817 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 47.13 6.00
3 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 025718 AK MostAK Most 49.70 4.00
4 Eva JurincováEva Jurincová 035709 AK MostAK Most 51.85
Veronika HudekováVeronika Hudeková 036030 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára NevečeřalováKlára Nevečeřalová 035827 ASK LovosiceASK Lovosice 49.78 3.00
2 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 025322 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 50.38 1.00
3 Eliška MartínkováEliška Martínková 035923 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 51.08
4 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 035613 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 52.88
5 Tereza NovákováTereza Nováková 036225 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 54.19
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DobešováAdéla Dobešová 026017 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 52.78
MB Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 53.72
MB Aneta KopeckáAneta Kopecká 03 ASK LovosiceASK Lovosice 56.99
MB Kristýna MildorfováKristýna Mildorfová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 58.80
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 53.33 11.00
2 Martin FišerMartin Fišer 000217 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 53.86 9.00
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 000210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 54.76 8.00
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 010821 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 55.57 7.00
5 Kryštof BesserKryštof Besser 010107 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 55.71 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel DittrichKarel Dittrich 001024 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 57.34 5.00
2 Samuel CamaraSamuel Camara 001215 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 57.96 4.00
3 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 010914 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 60.06 3.00
4 Ondřej KučavaOndřej Kučava 000725 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 61.91 2.00
5 Ondřej KavaOndřej Kava 010529 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 64.42 1.00
MB Vojtěch TonarVojtěch Tonar 000103 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 56.78
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 006102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 63.96 11.00
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 015212 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 64.58 9.00
3 Karin TokarováKarin Tokarová 005321 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 66.84 7.00
Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 015422 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 015516 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 66.66 8.00
2 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 006117 AK MostAK Most 71.03 6.00
3 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 005527 AK MostAK Most 73.77 5.00
4 Natálie MikešováNatálie Mikešová 015616 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 77.74 4.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:18.20 11.00
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 020819 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:23.20 9.00
3 Jakub RemutaJakub Remuta 020122 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:25.15 8.00
4 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 020819 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:25.54 7.00
5 Filip JáčFilip Jáč 020930 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:26.29 6.00
6 Petr KadrabaPetr Kadraba 020624 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:29.54 5.00
7 Lukáš BalochLukáš Baloch 030201 AK BílinaAK Bílina 2:37.62 4.00
8 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 021225 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:39.84 3.00
9 Vojtěch BrožVojtěch Brož 031025 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:43.66 2.00
10 Tomáš ProšekTomáš Prošek 021017 AK MostAK Most 2:44.58 1.00
11 Vítek OuzkýVítek Ouzký 040720 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:47.36
12 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 030902 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:49.87
13 Josef ProcházkaJosef Procházka 030701 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:51.11
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most 2:29.95 11.00
2 Tereza MachátováTereza Machátová 026011 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:36.49 9.00
3 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 025718 AK MostAK Most 2:37.33 8.00
4 Klára VyvialováKlára Vyvialová 026103 ASK LovosiceASK Lovosice 2:38.19 7.00
5 Eva JurincováEva Jurincová 035709 AK MostAK Most 2:40.59 6.00
6 Anna SlámováAnna Slámová 045113 ASK LovosiceASK Lovosice 2:42.21 5.00
7 Kateřina BalášováKateřina Balášová 025727 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:45.20 4.00
8 Eliška KrobováEliška Krobová 036101 ASK LovosiceASK Lovosice 2:47.11 3.00
9 Veronika StekláVeronika Steklá 035101 AK BílinaAK Bílina 2:48.73 2.00
10 Kristýna DenkováKristýna Denková 025504 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:56.25 1.00
11 Anna KonečnáAnna Konečná 035512 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:06.08
12 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 035613 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:15.07
Barbora SvobodováBarbora Svobodová 055805 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:34.75 11.00
2 Martin FišerMartin Fišer 000217 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:43.16 9.00
3 Frank HorabinFrank Horabin 010730 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5:01.14 8.00
4 Ondřej KavaOndřej Kava 010529 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:05.07 7.00
5 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 010212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:21.17 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana PavelkováHana Pavelková 006028 AK MostAK Most 5:13.49 11.00
2 Klára BystroňováKlára Bystroňová 015713 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 6:45.52 9.00
3 Markéta CharvátováMarkéta Charvátová 005526 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 6:50.51 8.00
4 Nela GothováNela Gothová 005221 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 6:56.27 7.00
MB Petra HelebrantováPetra Helebrantová 035108 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 4:54.11
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtěchMartin Štěch 020626 AK BílinaAK Bílina 18.08 9.00
2 František LáchaFrantišek Lácha 020821 AK BílinaAK Bílina 18.26 8.00
3 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 021202 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.79 6.00
4 Petr SynáčekPetr Synáček 031006 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.01
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RadaJiří Rada 040102 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.68 7.00
2 Aleš FajstaverAleš Fajstaver 021217 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.12 5.00
3 Karel MesárošKarel Mesároš 030505 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 19.14 4.00
4 Jakub UmlaufJakub Umlauf 031209 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 19.52 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 7.9.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ČečrleVáclav Čečrle 021129 AK BílinaAK Bílina 16.43 11.00
2 Jakub PaličkaJakub Palička 030806 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 19.18 3.00
3 Vojtěch BrožVojtěch Brož 031025 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.24 2.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 995129 AK MostAK Most 17.04
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.96 11.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 035817 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 17.50 9.00
3 Tereza StrychováTereza Strychová 035519 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 18.68 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HýskováAdriana Hýsková 026220 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 17.70 8.00
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 035221 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.70 6.00
3 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 025219 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 20.54 5.00
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 020620 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 29.95 11.00
2 Michal GulaMichal Gula 020325 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 30.94 9.00
3 Jiří RadaJiří Rada 040102 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 31.62 8.00
4 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 020418 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.13 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal CsuhaMichal Csuha 030403 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 31.83 7.00
2 Jakub UmlaufJakub Umlauf 031209 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 34.29 5.00
3 Josef ProcházkaJosef Procházka 030701 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 40.16 4.00
Petr SynáčekPetr Synáček 031006 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 025423 ASK LovosiceASK Lovosice 31.13 11.00
2 Adriana HýskováAdriana Hýsková 026220 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 32.18 9.00
3 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.75 8.00
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 035727 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 33.12 7.00
Tereza StrychováTereza Strychová 035519 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 025929 AK BílinaAK Bílina 34.30 6.00
2 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 036226 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 38.29 5.00
3 Klára ProcházkováKlára Procházková 035918 AK BílinaAK Bílina 38.71 4.00
4 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 025718 AK MostAK Most 43.43 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Chalupa, Gorgon, Hoffinger, Spišjak A-Chalupa, Gorgon, Hoffinger, Spišjak TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:55.66 11.00
2 B-Rada, Ouzký, Umlauf, Brodníček B-Rada, Ouzký, Umlauf, Brodníček TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:33.60 9.00
Studihrad, Hospodka, Štrympl, Podrápský Studihrad, Hospodka, Štrympl, Podrápský USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirásková, Vyvialová, Slámová, Krobová Jirásková, Vyvialová, Slámová, Krobová ASK LovosiceASK Lovosice 3:15.21 11.00
2 B-Bilejová, Fernczeiová, Prokešová, Vondráčková B-Bilejová, Fernczeiová, Prokešová, Vondráčková TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:21.95 9.00
3 A-Vlasáková, Vašinová, Machátová, Čihařová A-Vlasáková, Vašinová, Machátová, Čihařová TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:22.98 8.00
4 Ditrichová, Vodrážková, Balážová, Pšenková Ditrichová, Vodrážková, Balážová, Pšenková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3:30.22 7.00
5 C-Dobešová, Šupicová, Šlichtová, Denková C-Dobešová, Šupicová, Šlichtová, Denková TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:44.36 6.00
Nováková, Konečná, Charouzková, Kaplanová Nováková, Konečná, Charouzková, Kaplanová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010821 5.60 +1.5 m/s 11.00
2 Ondřej KučavaOndřej Kučava
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
000725 5.13 +2.6 m/s 5.02 +0.0 m/s 9.00
3 Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
000714 4.99 +0.0 m/s 8.00
4 Sebastian ScholzSebastian Scholz
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
011217 4.76 +1.0 m/s 7.00
5 Lubomír BoušeLubomír Bouše
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
000511 4.63 +1.6 m/s 6.00
6 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010530 4.46 +2.1 m/s 4.40 +0.3 m/s 5.00
Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010914 DNS
Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
001011 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020620 5.69 +1.5 m/s 11.00
2 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020215 5.55 +0.4 m/s 9.00
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020925 5.11 +0.5 m/s 8.00
4 Jakub RemutaJakub Remuta
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020122 5.08 +0.0 m/s 7.00
5 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020827 4.97 -1.0 m/s 6.00
6 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
030725 4.88 +0.0 m/s 5.00
7 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020418 4.76 -0.9 m/s 4.00
8 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
020721 4.67 +0.5 m/s 3.00
9 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
020819 4.56 -0.1 m/s 2.00
10 Petr SynáčekPetr Synáček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
031006 4.38 +1.8 m/s 1.00
11 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
031127 4.32 +1.5 m/s
12 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
030505 4.16 +0.0 m/s
13 František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
020821 4.13 +0.0 m/s
14 Patrik HausnerPatrik Hausner
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
051007 4.10 +0.7 m/s
15 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
031205 4.04 +1.8 m/s
16 Matěj HladíkMatěj Hladík
AK BílinaAK Bílina
030506 3.90 +1.0 m/s
17 Josef ProcházkaJosef Procházka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
030701 3.86 -1.7 m/s
18 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
021225 3.75 +0.2 m/s
Josef TomekJosef Tomek
AK MostAK Most
020504 DNS
Matěj KřížMatěj Kříž
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
030413 NM
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
006001 5.13 +0.0 m/s 11.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
005504 3.45 -0.7 m/s 9.00
3 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
005603 2.77 +0.0 m/s 8.00
Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015422 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035727 4.90 +0.2 m/s 11.00
2 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
035419 4.85 +0.0 m/s 9.00
3 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
025929 4.59 +0.0 m/s 8.00
4 Michaela OrságováMichaela Orságová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
036013 4.45 +0.5 m/s 7.00
5 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035609 4.41 -0.2 m/s 6.00
6 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
035817 4.40 +0.0 m/s 5.00
7 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
025417 4.39 -0.2 m/s 4.00
8 Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK BílinaAK Bílina
035829 4.25 -0.2 m/s 3.00
9 Veronika VašinováVeronika Vašinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
035814 4.20 -1.5 m/s 2.00
10 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
026025 4.15 +0.0 m/s 1.00
11 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
035908 4.14 +0.0 m/s
12 Nela NehybováNela Nehybová
ASK LovosiceASK Lovosice
036219 4.05 +1.3 m/s
13 Tereza TomanováTereza Tomanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
036222 4.05 -0.7 m/s
14 Tereza KoptováTereza Koptová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
036125 3.85 +0.9 m/s
15 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK BílinaAK Bílina
035918 3.63 +0.0 m/s
16 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
036210 3.63 -1.6 m/s
17 Ester MarhanováEster Marhanová
AK BílinaAK Bílina
035715 3.38 +2.3 m/s 2.94 +0.0 m/s
MB Kateřina ŠmídováKateřina Šmídová
AK ŽatecAK Žatec
04 3.46 -0.8 m/s
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010107 12.08 +2.3 m/s 11.55 +1.1 m/s 11.00
2 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
001011 10.94 +0.0 m/s 9.00
3 Jiří JanečekJiří Janeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010821 10.51 +0.1 m/s 8.00
4 Sebastian ScholzSebastian Scholz
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
011217 10.15 +0.0 m/s 7.00
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
005603 10.35 +0.6 m/s 11.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
005504 09.32 +0.7 m/s 9.00
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
006102 09.01 +0.0 m/s 8.00
4 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
015518 08.75 +0.0 m/s 7.00
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
025223 25.06 11.00
2 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
025417 23.37 9.00
3 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035215 23.34 8.00
4 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
025103 21.15 7.00
5 Klára KubínováKlára Kubínová
AK MostAK Most
026116 20.76 6.00
6 Veronika StekláVeronika Steklá
AK BílinaAK Bílina
035101 20.05 5.00
7 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
035502 19.68 4.00
8 Anežka ZelinkováAnežka Zelinková
AK BílinaAK Bílina
036201 17.59 3.00
9 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
035221 15.49 2.00
10 Tereza KokšálováTereza Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
025530 15.15 1.00
11 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
035821 13.49
Barbora KazdováBarbora Kazdová
AK BílinaAK Bílina
035426 DNS
Tereza MyšákováTereza Myšáková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
025616 DNS
Adéla JiráskováAdéla Jirásková
ASK LovosiceASK Lovosice
025423 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020624 31.81 11.00
2 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
030315 29.41 9.00
3 Josef TomekJosef Tomek
AK MostAK Most
020504 29.08 8.00
4 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020801 26.71 7.00
5 Radek SchaynaRadek Schayna
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
021118 25.36 6.00
6 František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
020821 19.93 5.00
7 Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK MostAK Most
021014 19.16 4.00
8 Václav ČečrleVáclav Čečrle
AK BílinaAK Bílina
021129 18.01 3.00
9 Jan MadunickýJan Madunický
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
030723 16.46 2.00
Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
020908 DNS
Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
030626 NM
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015119 30.16 11.00
2 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015516 24.20 9.00
3 Karin TokarováKarin Tokarová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
005321 19.28 8.00
4 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK BílinaAK Bílina
006112 17.58 7.00
5 Natálie MikešováNatálie Mikešová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
015616 12.05 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef PapJosef Pap
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
000928 33.10 11.00
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
000617 26.55 9.00
3 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
001215 24.18 8.00
4 Michal MocMichal Moc
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
000420 23.22 7.00
5 Frank HorabinFrank Horabin
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
010730 22.50 6.00
6 Matěj ŠulcMatěj Šulc
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
010821 20.69 5.00
7 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010530 20.52 4.00
8 Jiří ŠamanJiří Šaman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
000725 19.27 3.00
9 Ondřej BouškaOndřej Bouška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
001207 18.24 2.00
MB Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 41.45
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
990824 41.61
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015119 45.75 11.00
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015212 30.33 9.00
3 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
015518 18.28 8.00
4 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
005527 12.09 7.00
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035215 28.02 11.00
2 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
035502 24.13 9.00
3 Eliška ŠorfováEliška Šorfová
ASK LovosiceASK Lovosice
035607 23.75 8.00
4 Tereza ČihařováTereza Čihařová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
025819 23.72 7.00
5 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
025417 20.68 6.00
6 Ivana GallováIvana Gallová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
025208 18.77 5.00
7 Veronika StekláVeronika Steklá
AK BílinaAK Bílina
035101 17.88 4.00
8 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
035908 17.80 3.00
9 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
025223 17.63 2.00
10 Zuzana KodešováZuzana Kodešová
ASK LovosiceASK Lovosice
035312 17.54 1.00
11 Klára KubínováKlára Kubínová
AK MostAK Most
026116 17.52
12 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035609 17.49
13 Alžběta AdamováAlžběta Adamová
ASK LovosiceASK Lovosice
035402 15.18
14 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035401 15.14
15 Tereza KokšálováTereza Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
025530 14.58
Barbora KazdováBarbora Kazdová
AK BílinaAK Bílina
035426 DNS
Anežka ZelinkováAnežka Zelinková
AK BílinaAK Bílina
036201 DNS
Tereza FidlerováTereza Fidlerová
ASK LovosiceASK Lovosice
035913 NM
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal MartinákMichal Martinák
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
020507 43.68 11.00
2 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020620 41.16 9.00
3 Radek SchaynaRadek Schayna
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
021118 35.52 8.00
4 Josef TomekJosef Tomek
AK MostAK Most
020504 35.10 7.00
5 Matěj KnoblochMatěj Knobloch
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
021202 32.90 6.00
6 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
030315 32.85 5.00
7 Petr KadrabaPetr Kadraba
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020624 31.53 4.00
8 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
030505 28.38 3.00
9 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
031127 28.08 2.00
10 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020215 26.13 1.00
11 Václav ČečrleVáclav Čečrle
AK BílinaAK Bílina
021129 25.57
12 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
020819 23.78
13 Vojtěch BrožVojtěch Brož
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
031025 22.75
14 Jakub SeifertJakub Seifert
AK BílinaAK Bílina
031125 21.92
15 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020801 21.32
16 Jan MadunickýJan Madunický
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
030723 20.20
17 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
031205 19.30
18 Aleš FajstaverAleš Fajstaver
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
021217 18.30
19 Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
030626 16.35
Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK MostAK Most
021014 DNS
Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
020908 DNS
Celkem 21 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
000617 43.56 11.00
2 Jan MusilJan Musil
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
000701 34.52 9.00
3 Josef PapJosef Pap
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
000928 26.39 8.00
4 Michal MocMichal Moc
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
000420 24.40 7.00
5 Ondřej BouškaOndřej Bouška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
001207 23.15 6.00
6 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010530 22.74 5.00
7 Jiří ŠamanJiří Šaman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
000725 22.33 4.00
MB Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 49.52
Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
001215 NM
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
990824 50.04
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.{8} 126.00
2 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.{8} 072.00
3 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. z.s.{8} 072.00
4 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.{8} 069.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 1500 m, disk 1,5kg, oštěp 700g, dálka, trojskok, 400 m, 100 m, 400 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.{8} 188.00
2 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.{8} 143.00
3 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.{8} 074.00
4 BILIN BILIN AK Bílina{8} 046.00
5 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. z.s.{8} 032.00
6 AKMOS AKMOS AK Most{8} 020.00
7 POCER POCER ASK ELNA Počerady{8} 013.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 200 m př., disk 1kg, oštěp 600g, dálka, 60 m, 60 m, 300 m, 150 m, 150 m, 100 m př., 200 m př., 100 m př.
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.{8} 126.00
2 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.{8} 100.00
3 AKMOS AKMOS AK Most{8} 031.00
4 BILIN BILIN AK Bílina{8} 023.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, disk 1kg, oštěp 500g, dálka, trojskok, 100 m, 400 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.{8} 147.00
2 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.{8} 116.00
3 AKMOS AKMOS AK Most{8} 086.00
4 LOVOS LOVOS ASK Lovosice{8} 078.50
5 BILIN BILIN AK Bílina{8} 038.00
6 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. z.s.{8} 036.00
7 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.{8} 020.00
8 POCER POCER ASK ELNA Počerady{8} 010.50
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, oštěp 500g, dálka, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 200 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 100 m př.
Celkem 8 závodníků