výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KP družstev žáků a žákyň

Ústí nad Orlicí (3. 9. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 3.9.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.53
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.79
3 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.91
4 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 08.09
5 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.34
6 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.58
7 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.75
8 Šimon VelinskýŠimon Velinský 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.58
2 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.95
3 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.98
4 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.09
5 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.43
6 František SteklýFrantišek Steklý 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.66
7 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.07
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.55 11
2 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.55 9
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.83 8
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.00 7
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.01 6
Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 07.95 4
2 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.14 3
3 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.53 2
4 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.53 1
5 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.64
6 František SteklýFrantišek Steklý 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.72
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.14
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.21
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.76
4 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.88
5 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.02
6 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.9.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.54
2 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.72
3 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.75
4 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.88
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.92
6 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.45
Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.45
2 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.48
3 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.97
4 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.00
5 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.20
6 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.28
7 Veronika GroulíkováVeronika Groulíková 02 AC PardubiceAC Pardubice 09.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.71
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.75
3 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.07
4 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.18
5 Nikola NovotnáNikola Novotná 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.82
Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.24 11
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.32 9
3 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.57 8
4 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.63 7
5 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.64 6
6 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.80 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.69 4
2 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.76 3
3 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.85 2
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.96 1
5 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.07
6 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.25
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 17.95 11
2 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 18.22 9
3 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 18.78 8
4 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19.00 7
5 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19.13 6
6 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 19.61 5
7 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20.17 3
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19.94 4
2 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20.50 2
3 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20.60 1
4 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20.61
5 František SteklýFrantišek Steklý 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 21.42
6 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.46
7 Tomáš MachTomáš Mach 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25.17
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19.70 11
2 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20.86 7
3 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21.03 5
4 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21.89
Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20.10 9
2 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20.88 6
3 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 21.37 4
4 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21.61 2
5 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 21.63 1
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 3.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21.72
2 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 21.85
3 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 22.17
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 22.38
5 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22.51
6 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 22.66
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 3.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HanákováKlára Hanáková 02 AC PardubiceAC Pardubice 21.58 3
2 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 22.17
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 22.47
4 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 22.83
5 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 22.93
6 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22.99
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 20.09 MB
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 20.80 8
3 Karolína UrstaKarolína Ursta 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 22.25
4 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.30
5 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 22.79
Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:09.57 MB
2 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:16.37 11
3 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:23.87 9
4 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:25.06 8
5 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:32.05 7
6 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:34.05 6
7 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:39.53 5
8 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:42.05 4
9 Tomáš MachTomáš Mach 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:07.09 3
Lukáš HorákLukáš Horák 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:29.62 11
2 Klára HanákováKlára Hanáková 02 AC PardubiceAC Pardubice 2:32.39 9
3 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:57.26 8
4 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:57.83 7
5 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:24.23 6
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5:21.91 MB
2 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 5:32.61 11
3 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5:43.09 9
4 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 6:00.64 8
5 Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 6:04.51 7
6 Veronika StodolováVeronika Stodolová 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 6:46.89 6
7 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 6:50.82 5
8 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 7:14.34 4
Adéla BartoňováAdéla Bartoňová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Celkem 10 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10:30.21 11
2 Matěj ŠimekMatěj Šimek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10:56.04 9
3 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11:37.17 8
4 Jan KapounJan Kapoun 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 11:54.42 7
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 27.41 11
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 27.53 9
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 29.71 8
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 30.10 7
Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 32.58 6
2 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 38.29 5
3 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 38.50 4
4 Lukáš HorákLukáš Horák 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 40.22 3
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 32.93 11
2 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 35.22 9
3 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 37.32 6
4 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 37.33 5
5 Adéla KolářováAdéla Kolářová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 37.80 3
6 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 37.91 2
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 36.69 8
2 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 36.70 7
3 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 37.79 4
4 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 40.46 1
Natalia ŠulcováNatalia Šulcová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žáci

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Flekač, Sádovský, Korec, Raba Flekač, Sádovský, Korec, Raba AC PardubiceAC Pardubice 2:43.61 11
2 Steklý, Stodola, Zoicas, Janů Steklý, Stodola, Zoicas, Janů TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:58.27 9
Horák, Pospíšil, Rozsypal, Šindler Horák, Pospíšil, Rozsypal, Šindler Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Holba, Velinský, Křemenák, Novosad Holba, Velinský, Křemenák, Novosad ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bejstová, Puchernová, Ručová, Sádovská Bejstová, Puchernová, Ručová, Sádovská ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3:13.28 11
2 Frantová, Fadrná, Červená, Juránová Frantová, Fadrná, Červená, Juránová TJ Svitavy, z . s. ATJ Svitavy, z . s. A 3:17.91 9
3 Hejtmánková, Čejková, Navrátilová, Stodolová Hejtmánková, Čejková, Navrátilová, Stodolová TJ Svitavy, z . s. BTJ Svitavy, z . s. B 3:27.57 8
4 Kr.Netíková, Bisová, Dvořáková, Šulcová Kr.Netíková, Bisová, Dvořáková, Šulcová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:32.16 7
5 Balcarová, Brýdlová, Kopecká, A.Novotná Balcarová, Brýdlová, Kopecká, A.Novotná TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3:33.72 6
6 Chlupová, Janů, Elčknerová, Přikrylová Chlupová, Janů, Elčknerová, Přikrylová TJ Svitavy, z . s. CTJ Svitavy, z . s. C 3:35.81 5
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.75 11
2 Martin BurianMartin Burian
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 1.64 9
3 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 1.61 8
4 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 1.55 MB
5 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 1.55 7
6 Tomáš SeveraTomáš Severa
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 1.42 6
Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 NM
Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.49 11
2= Aneta NovotnáAneta Novotná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1.43 8.5
2= Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 1.43 8.5
4 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 1.43 7
5 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.37 6
6 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1.37 5
7 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1.31 4
Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 NM
Karolína UrstaKarolína Ursta
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip MedunaFilip Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 2.80 11
2 Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2.30 9
3 Filip KřemenákFilip Křemenák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 2.10 8
4 Jan TrunecJan Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.90 7
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 NM
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 2.95 11
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2.70 9
3 Veronika ChyškováVeronika Chyšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 2.45 8
4 Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 2.05 7
5 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2.05 6
6 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2.05 5
7 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.90 4
Adéla DostálováAdéla Dostálová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.37 11
2 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5.30 9
3 Michal PazderaMichal Pazdera
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.29 8
4 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.87 7
5 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 4.81 6
6 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3.96 5
Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 NM
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.24 11
2 Klára BartoškováKlára Bartošková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 5.09 9
3 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 4.83 8
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
04 4.73 MB
5 Natálie SteffanováNatálie Steffanová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 4.66 7
6 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 4.66 6
7 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 4.61 5
8 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4.50 4
9 Aneta NovotnáAneta Novotná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4.50 3
10 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4.47 2
11 Karolína UrstaKarolína Ursta
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 4.40 1
12 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4.14
13 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská
AC PardubiceAC Pardubice
03 4.14
14 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 4.13
15 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3.98
16 Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3.94
17 Kristýna NetíkováKristýna Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3.86
18 Veronika HynkováVeronika Hynková
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.85
19 Michaela GregorováMichaela Gregorová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3.68
20 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 3.59
21 Nikola NovotnáNikola Novotná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 3.47
Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 DNS
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 09.36 11
2 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 09.31 9
3 Patricie MilotováPatricie Milotová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 09.11 8
4 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 08.74 7
5 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 08.68 6
6 Ema StratílkováEma Stratílková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 08.18 5
7 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 07.77 4
8 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 07.53 3
9 Pavla KopeckáPavla Kopecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 07.46 2
10 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 07.44 1
11 Anna SlušnáAnna Slušná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 07.13
12 Vendula SložilováVendula Složilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 07.01
13 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 07.01
14 Anna ŠplíchalováAnna Šplíchalová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 07.00
15 Natalia ŠulcováNatalia Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 06.67
16 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 06.41
17 Jana KrušinováJana Krušinová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 05.20
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 14.78 11
2 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 13.75 9
3 Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 13.53 8
4 Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 12.74 7
5 David ŠmídDavid Šmíd
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 12.47 6
6 Martin BurianMartin Burian
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 10.89 5
7 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 10.83 4
8 Jiří BruhaJiří Bruha
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 10.08 3
9 Jan TrunecJan Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 09.41 2
10 Vladimír JanišVladimír Janiš
AC PardubiceAC Pardubice
02 08.93 1
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 26.72 11
2 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 25.21 9
3 Eliška DrdlováEliška Drdlová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 21.69 8
4 Adéla DostálováAdéla Dostálová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 20.28 7
5 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 20.02 6
6 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 19.84 5
7 Patricie MilotováPatricie Milotová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 18.35 4
8 Anna SlušnáAnna Slušná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 17.97 3
9 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 17.83 2
10 Vendula SložilováVendula Složilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 17.24 1
11 Jana KrušinováJana Krušinová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 11.87
Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 50.92 11
2 David ŠmídDavid Šmíd
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 44.36 9
3 Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 42.40 8
4 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 39.60 7
5 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 34.78 6
6 Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 33.19 5
7 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 30.25 4
8 Vladimír JanišVladimír Janiš
AC PardubiceAC Pardubice
02 28.88 3
9 Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC PardubiceAC Pardubice
02 28.08 2
10 Matěj DobrýMatěj Dobrý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 26.41 1
11 Filip MedunaFilip Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 22.36
12 Matyáš SodomekMatyáš Sodomek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 19.64
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 41.65 11
2 Eliška DrdlováEliška Drdlová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 28.72 9
3 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 27.78 8
4 Anna SlušnáAnna Slušná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 27.23 7
5 Patricie MilotováPatricie Milotová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 25.89 6
6 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 24.48 5
7 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 23.94 4
8 Anna ŠplíchalováAnna Šplíchalová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 14.45 3
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 60.05 11
2 David ŠmídDavid Šmíd
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 47.94 9
3 Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 41.40 8
4 Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 37.64 7
5 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 34.98 6
6 Filip MedunaFilip Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 28.07 5
7 Vladimír JanišVladimír Janiš
AC PardubiceAC Pardubice
02 25.38 4
8 Matyáš SodomekMatyáš Sodomek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 23.23 3
Jan TrunecJan Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 37.45 11
2 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 30.31 9
3 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 27.54 8
4 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 25.82 7
5 Pavla KopeckáPavla Kopecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 24.92 6
6 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 23.41 5
7 Ema StratílkováEma Stratílková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 23.05 4
8 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 20.11 3
9 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 19.47 2
10 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 18.85 1
11 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 18.65
12 Vendula SložilováVendula Složilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 17.28
13 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 17.20
14 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 16.95
15 Eliška DrdlováEliška Drdlová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 16.69
16 Anna ŠplíchalováAnna Šplíchalová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 16.61
17 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 16.31
18 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 16.08
19 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 15.92
20 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 15.53
21 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
05 14.46
Celkem 21 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin BurianMartin Burian
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 40.20 11
2 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 38.74 9
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 34.47 8
4 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 33.82 7
5 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 30.86 6
6 Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 30.29 5
7 Jakub MrštíkJakub Mrštík
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 26.50 4
8 Matěj DobrýMatěj Dobrý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 24.39 3
9 Filip KřemenákFilip Křemenák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 22.70 2
10 Šimon VelinskýŠimon Velinský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 18.10 1
11 Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 17.90
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.{8} 197
2 AC Pardubice AC Pardubice AC Pardubice{8} 100
3 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.{8} 94
4 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 80
5 TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s.{8} 50
6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.{8} 48
7 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.{8} 42
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.{8} 779
2 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.{8} 554,5
3 AC Pardubice AC Pardubice AC Pardubice{8} 404
4 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 414
5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.{8} 219,5
6 TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s.{8} 206
7 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.{8} 141
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s.{8} 166,5
2 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.{8} 163
3 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 82
4 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.{8} 66
5 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová{8} 57
6 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.{8} 55
7 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl{8} 46,5
8 AC Pardubice AC Pardubice AC Pardubice{8} 26
9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.{8} 20
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.{8} 815,33
2 TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s.{8} 508,5
3 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 312,5
4 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.{8} 249
5 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová{8} 242,5
6 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.{8} 193
7 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl{8} 192,16
8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.{8} 107
9 AC Pardubice AC Pardubice AC Pardubice{8} 70
Celkem 9 závodníků