výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KP družstev žáků a žákyň

Ústí nad Orlicí (3. 9. 2017)

Skok daleký - Žáci

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.37 11
2 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5.30 9
3 Michal PazderaMichal Pazdera
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.29 8
4 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.87 7
5 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 4.81 6
6 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3.96 5
Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 NM
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.24 11
2 Klára BartoškováKlára Bartošková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 5.09 9
3 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 4.83 8
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
04 4.73 MB
5 Natálie SteffanováNatálie Steffanová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 4.66 7
6 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 4.66 6
7 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 4.61 5
8 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4.50 4
9 Aneta NovotnáAneta Novotná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4.50 3
10 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4.47 2
11 Karolína UrstaKarolína Ursta
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 4.40 1
12 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4.14
13 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská
AC PardubiceAC Pardubice
03 4.14
14 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 4.13
15 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3.98
16 Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3.94
17 Kristýna NetíkováKristýna Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3.86
18 Veronika HynkováVeronika Hynková
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.85
19 Michaela GregorováMichaela Gregorová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3.68
20 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 3.59
21 Nikola NovotnáNikola Novotná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 3.47
Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 DNS
Celkem 22 závodníků