Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Olomouckého kraje
Prostějov (7. 9. 2017)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.14 | |||||||||||||||
2 | Martin SedlákMartin Sedlák | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.21 | |||||||||||||||
3 | Mikuláš TrojekMikuláš Trojek | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 08.55 | |||||||||||||||
4 | Jakub ČermákJakub Čermák | 04 | AC Prostějov | 08.67 | |||||||||||||||
5 | Adam TrbolaAdam Trbola | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.71 | |||||||||||||||
6 | Dominik GebaDominik Geba | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.78 | |||||||||||||||
7 | Jan MikešJan Mikeš | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.25 | |||||||||||||||
8 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 04 | AC Prostějov | 09.39 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VojáčekMatěj Vojáček | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 08.53 | |||||||||||||||
2 | Ondřej SvobodaOndřej Svoboda | 04 | AC Prostějov | 09.11 | |||||||||||||||
3 | Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Matěj BlaťákMatěj Blaťák | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.38 | |||||||||||||||
5 | Jakub VránaJakub Vrána | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.39 | |||||||||||||||
6 | Jakub KovaříkJakub Kovařík | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.46 | |||||||||||||||
7 | Jaromír VachutkaJaromír Vachutka | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.64 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.51 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠvrdlíkJan Švrdlík | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.67 | |||||||||||||||
3 | Ondřej BudařOndřej Budař | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.73 | |||||||||||||||
4 | Viktor DoležalViktor Doležal | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10.02 | |||||||||||||||
5 | Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10.14 | |||||||||||||||
6 | Petr AxmanPetr Axman | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10.21 | |||||||||||||||
Matěj ŠiškaMatěj Šiška | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Elen VlčkováElen Vlčková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.88 | |||||||||||||||
3 | Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová | 04 | TJ Uničov | 08.96 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 09.05 | |||||||||||||||
5 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | AC Prostějov | 09.07 | |||||||||||||||
6 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 09.08 | |||||||||||||||
7 | Magdalena MarkováMagdalena Marková | 05 | AC Prostějov | 09.10 | |||||||||||||||
8 | Tereza BílkováTereza Bílková | 04 | AC Prostějov | 09.20 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ella FinsterlováElla Finsterlová | 04 | AK Šternberk z.s. | 09.18 | |||||||||||||||
2 | Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 09.27 | |||||||||||||||
3 | Gabriela BegováGabriela Begová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.35 | |||||||||||||||
4 | Nela AndrysováNela Andrysová | 05 | SK Hranice, z.s. | 09.36 | |||||||||||||||
5 | Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.37 | |||||||||||||||
6 | Klára ChmelařováKlára Chmelařová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.43 | |||||||||||||||
7 | Amálie TandlerováAmálie Tandlerová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.50 | |||||||||||||||
8 | Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 09.55 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra JuskováPetra Jusková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.34 | |||||||||||||||
2 | Klára IndrákováKlára Indráková | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.39 | |||||||||||||||
3 | Nela HájkováNela Hájková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.48 | |||||||||||||||
4 | Alžběta HájkováAlžběta Hájková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.49 | |||||||||||||||
5 | Agáta KubováAgáta Kubová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.62 | |||||||||||||||
6 | Adéla SekaninováAdéla Sekaninová | 04 | AC Prostějov | 09.69 | |||||||||||||||
7 | Silvie BeňováSilvie Beňová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.78 | |||||||||||||||
8 | Aneta UlehlováAneta Ulehlová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.96 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 09.03 | |||||||||||||||
2 | Leona KučerkováLeona Kučerková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10.05 | |||||||||||||||
3 | Adéla DvořákováAdéla Dvořáková | 05 | AC Prostějov | 10.11 | |||||||||||||||
4 | Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková | 04 | AC Prostějov | 10.27 | |||||||||||||||
Hana KlanicováHana Klanicová | 05 | SK Hranice, z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.36 | |||||||||||||||
2 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.46 | |||||||||||||||
3 | Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová | 05 | AC Prostějov | 09.49 | |||||||||||||||
4 | Lucie VykročilováLucie Vykročilová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.49 | |||||||||||||||
5 | Anna LochmanováAnna Lochmanová | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.76 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 19.30 | |||||||||||||||
2 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 20.04 | |||||||||||||||
3 | Dominik GebaDominik Geba | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 21.49 | |||||||||||||||
4 | Adam TrbolaAdam Trbola | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 21.74 | |||||||||||||||
5 | Jan MikešJan Mikeš | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 22.63 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel | 04 | SK Hranice, z.s. | 22.65 | |||||||||||||||
2 | Jakub VránaJakub Vrána | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 23.14 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 23.96 | |||||||||||||||
4 | Ondřej BudařOndřej Budař | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 24.18 | |||||||||||||||
5 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk z.s. | 24.40 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard HorákRichard Horák | 06 | TJ Uničov | 21.80 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch KrucinaVojtěch Krucina | 05 | SK Hranice, z.s. | 24.15 | |||||||||||||||
3 | Dominik VereskovDominik Vereskov | 06 | AK Šternberk z.s. | 24.48 | |||||||||||||||
4 | Viktor DoležalViktor Doležal | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 25.65 | |||||||||||||||
Petr AxmanPetr Axman | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 21.15 | |||||||||||||||
2 | Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová | 04 | TJ Uničov | 21.32 | |||||||||||||||
3 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 21.96 | |||||||||||||||
4 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | AC Prostějov | 22.33 | |||||||||||||||
5 | Tereza BílkováTereza Bílková | 04 | AC Prostějov | 22.58 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda ČernoškováLinda Černošková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 21.70 | |||||||||||||||
2 | Lucie KročováLucie Kročová | 05 | SK Hranice, z.s. | 22.54 | |||||||||||||||
3 | Alice DrozdováAlice Drozdová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 22.57 | |||||||||||||||
4 | Gabriela BegováGabriela Begová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 22.69 | |||||||||||||||
5 | Adéla MikešováAdéla Mikešová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 22.71 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ella FinsterlováElla Finsterlová | 04 | AK Šternberk z.s. | 22.24 | |||||||||||||||
2 | Jana DrásalováJana Drásalová | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 22.71 | |||||||||||||||
3 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | AK Šternberk z.s. | 22.95 | |||||||||||||||
4 | Klára IndrákováKlára Indráková | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 23.59 | |||||||||||||||
Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková | 06 | TJ Šumperk, z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 45.35 | |||||||||||||||
2 | Matěj VojáčekMatěj Vojáček | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 45.43 | |||||||||||||||
3 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 47.89 | |||||||||||||||
4 | Jakub SlavíkJakub Slavík | 04 | AC Prostějov | 48.23 | |||||||||||||||
5 | Jáchym KoubaJáchym Kouba | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 49.22 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KelnarMatěj Kelnar | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 47.09 | |||||||||||||||
2 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk z.s. | 51.85 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 52.04 | |||||||||||||||
4 | Dominik VereskovDominik Vereskov | 06 | AK Šternberk z.s. | 52.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 46.98 | |||||||||||||||
2 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | TJ Uničov | 48.34 | |||||||||||||||
3 | Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 49.08 | |||||||||||||||
4 | Nikola LinhartováNikola Linhartová | 04 | AC Prostějov | 49.53 | |||||||||||||||
Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | AK Šternberk z.s. | 48.98 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 49.73 | |||||||||||||||
3 | Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 49.84 | |||||||||||||||
4 | Klára IndrákováKlára Indráková | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 52.75 | |||||||||||||||
5 | Lucie VykročilováLucie Vykročilová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 54.07 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
600 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | TJ Uničov | 1:45.60 | |||||||||||||||
2 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 1:45.79 | |||||||||||||||
3 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1:46.81 | |||||||||||||||
4 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 1:52.28 | |||||||||||||||
5 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 1:54.28 | |||||||||||||||
6 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 1:54.86 | |||||||||||||||
7 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 2:01.98 | |||||||||||||||
8 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 04 | TJ Uničov | 2:02.44 | |||||||||||||||
9 | Terezie VenoušováTerezie Venoušová | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 2:04.03 | |||||||||||||||
10 | Veronika ČižíkováVeronika Čižíková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:08.94 | |||||||||||||||
11 | Lucie KočnarováLucie Kočnarová | 04 | SK Hranice, z.s. | 2:13.62 | |||||||||||||||
12 | Marie BrychtováMarie Brychtová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:17.98 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1000 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3:27.7 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ŠimáčekOndřej Šimáček | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3:28.6 | |||||||||||||||
3 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3:29.9 | |||||||||||||||
4 | Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček | 05 | AC Prostějov | 3:30.5 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3:34.2 | |||||||||||||||
6 | Matěj SulákMatěj Sulák | 04 | AK Šternberk z.s. | 3:34.9 | |||||||||||||||
7 | Jáchym KoubaJáchym Kouba | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3:35.3 | |||||||||||||||
8 | Ondřej GletOndřej Glet | 05 | SK Hranice, z.s. | 3:35.4 | |||||||||||||||
9 | Daniel IndraDaniel Indra | 04 | AC Prostějov | 3:36.5 | |||||||||||||||
10 | Tomáš KohoutTomáš Kohout | 05 | TJ Uničov | 3:36.9 | |||||||||||||||
11 | Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3:43.7 | |||||||||||||||
12 | Filip CoufalFilip Coufal | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3:49.9 | |||||||||||||||
Poznámky:ruční časy |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.86 | |||||||||||||||
2 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10.57 | |||||||||||||||
3 | Jakub SlavíkJakub Slavík | 04 | AC Prostějov | 11.02 | |||||||||||||||
4 | Lukáš NeradLukáš Nerad | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11.85 | |||||||||||||||
5 | Martin CardaMartin Carda | 05 | AC Prostějov | 14.04 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek DrásalMarek Drásal | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 11.25 | |||||||||||||||
2 | Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12.35 | |||||||||||||||
3 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12.94 | |||||||||||||||
4 | Jan KhýrJan Khýr | 05 | AC Prostějov | 14.38 | |||||||||||||||
Jakub BitterJakub Bitter | 05 | SK Hranice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 10.27 | |||||||||||||||
2 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 10.48 | |||||||||||||||
3 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10.57 | |||||||||||||||
4 | Alice DrozdováAlice Drozdová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10.58 | |||||||||||||||
5 | Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová | 04 | AC Prostějov | 11.27 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PetrlováLucie Petrlová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11.16 | |||||||||||||||
2 | Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12.08 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 12.13 | |||||||||||||||
4 | Jana DrásalováJana Drásalová | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 13.17 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie VykročilováLucie Vykročilová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11.91 | |||||||||||||||
2 | Klára ChmelařováKlára Chmelařová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12.69 | |||||||||||||||
3 | Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12.70 | |||||||||||||||
4 | Silvie BeňováSilvie Beňová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12.79 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Geba, Todorov, Trbola, ZaNzambi Geba, Todorov, Trbola, ZaNzambi | Atletický klub Olomouc z.s. | 31.79 | ||||||||||||||||
2 | Sedák, Mikeš, Kovařík, Künstler Sedák, Mikeš, Kovařík, Künstler | Atletický klub Olomouc z.s. | 33.30 | ||||||||||||||||
3 | Slavíček, Koblížek, Indra, Menšík Slavíček, Koblížek, Indra, Menšík | AC Prostějov | 35.01 | ||||||||||||||||
4 | Bitter, Krucina R., Krucina V., Adámek Bitter, Krucina R., Krucina V., Adámek | SK Hranice, z.s. | 37.08 | ||||||||||||||||
5 | Bundil, Mondek, Vereskov, Sulák Bundil, Mondek, Vereskov, Sulák | AK Šternberk z.s. | 37.32 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dobešová, Pavelková, Pupíková, Gieslová Dobešová, Pavelková, Pupíková, Gieslová | TJ Šumperk, z.s. | 33.55 | ||||||||||||||||
2 | Bílková, Kučerová, Linhartová, Marková Bílková, Kučerová, Linhartová, Marková | AC Prostějov | 34.26 | ||||||||||||||||
3 | Číhalová, Klanicová, Anrysková, Kročová Číhalová, Klanicová, Anrysková, Kročová | SK Hranice, z.s. | 34.76 | ||||||||||||||||
4 | Grégrová, Kratochvílová, Černocká, Bundilová Grégrová, Kratochvílová, Černocká, Bundilová | AK Šternberk z.s. | 35.21 | ||||||||||||||||
5 | Zelová, Begová, Petrlová, Hájková Zelová, Begová, Petrlová, Hájková | Atletický klub Olomouc z.s. | 35.33 | ||||||||||||||||
6 | Malíková, Navrátilová, Wiedermannová, Studená Malíková, Navrátilová, Wiedermannová, Studená | TJ Uničov | 35.76 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levková, Vlčková, Stejskalová, Györe Levková, Vlčková, Stejskalová, Györe | Atletický klub Olomouc z.s. | 34.38 | ||||||||||||||||
2 | Štoplová, Čtvrtlíková, Kvapilíková, Drásalová Štoplová, Čtvrtlíková, Kvapilíková, Drásalová | TJ Šumperk, z.s. | 36.07 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 1.50 | ||||||||||||||||
2 |
Daniel KhýrDaniel Khýr
AC Prostějov |
04 | 1.42 | ||||||||||||||||
3 |
Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.39 | ||||||||||||||||
4 |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.39 | ||||||||||||||||
5 |
Ondřej KomárekOndřej Komárek
AC Prostějov |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
6= |
Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel
SK Hranice, z.s. |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
6= |
Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
8 |
Jakub MenšíkJakub Menšík
AC Prostějov |
05 | 1.18 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 1.46 | ||||||||||||||||
2 |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
3 |
Aneta KučerováAneta Kučerová
AC Prostějov |
04 | 1.37 | ||||||||||||||||
4 |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 1.37 | ||||||||||||||||
5 |
Nikola LinhartováNikola Linhartová
AC Prostějov |
04 | 1.29 | ||||||||||||||||
6 |
Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 1.29 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 1.29 | ||||||||||||||||
8 |
Timea GyöreTimea Györe
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.24 | ||||||||||||||||
9 |
Anna LochmanováAnna Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 1.24 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina PolákováKateřina Poláková
AC Prostějov |
05 | 1.19 | ||||||||||||||||
11 |
Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 1.19 | ||||||||||||||||
12 |
Darina NerušilováDarina Nerušilová
AC Prostějov |
05 | 1.14 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin SedlákMartin Sedlák
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 5.14 | ||||||||||||||||
2 |
Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s. |
04 | 4.95 | ||||||||||||||||
3 |
Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 4.57 | ||||||||||||||||
4 |
Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 4.56 | ||||||||||||||||
5 |
Richard HorákRichard Horák
TJ Uničov |
06 | 4.55 | ||||||||||||||||
6 |
Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 4.37 | ||||||||||||||||
7 |
Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.26 | ||||||||||||||||
8 |
Jaromír VachutkaJaromír Vachutka
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.18 | ||||||||||||||||
9 |
Jakub KovaříkJakub Kovařík
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.10 | ||||||||||||||||
10 |
Matěj BlaťákMatěj Blaťák
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 3.99 | ||||||||||||||||
11 |
Matouš AdámekMatouš Adámek
SK Hranice, z.s. |
05 | 3.97 | ||||||||||||||||
12 |
Radek KrucinaRadek Krucina
SK Hranice, z.s. |
04 | 3.89 | ||||||||||||||||
13 |
Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 3.82 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 3.72 | ||||||||||||||||
15 |
Jakub BitterJakub Bitter
SK Hranice, z.s. |
05 | 3.69 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub MenšíkJakub Menšík
AC Prostějov |
05 | 3.68 | ||||||||||||||||
17 |
Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
AC Prostějov |
04 | 3.68 | ||||||||||||||||
18 |
Jan KhýrJan Khýr
AC Prostějov |
05 | 3.67 | ||||||||||||||||
19 |
Jan ŠvrdlíkJan Švrdlík
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 3.61 | ||||||||||||||||
20 |
Viktor DoležalViktor Doležal
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 3.52 | ||||||||||||||||
21 |
Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 3.31 | ||||||||||||||||
22 |
Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 2.51 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 4.66 | ||||||||||||||||
2 |
Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s. |
04 | 4.61 | ||||||||||||||||
3 |
Ella FinsterlováElla Finsterlová
AK Šternberk z.s. |
04 | 4.25 | ||||||||||||||||
4 |
Elen VlčkováElen Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 4.22 | ||||||||||||||||
5 |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.20 | ||||||||||||||||
6 |
Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.19 | ||||||||||||||||
7 |
Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 4.16 | ||||||||||||||||
8 |
Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 4.07 | ||||||||||||||||
9 |
Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.07 | ||||||||||||||||
10 |
Lucie WlasákováLucie Wlasáková
AC Prostějov |
04 | 4.05 | ||||||||||||||||
11 |
Lucie KročováLucie Kročová
SK Hranice, z.s. |
05 | 4.03 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 4.02 | ||||||||||||||||
13 |
Klára ChmelařováKlára Chmelařová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 4.00 | ||||||||||||||||
14 |
Linda ČernoškováLinda Černošková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3.95 | ||||||||||||||||
15 |
Nela AndrysováNela Andrysová
SK Hranice, z.s. |
05 | 3.95 | ||||||||||||||||
16 |
Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 3.90 | ||||||||||||||||
17 |
Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 3.88 | ||||||||||||||||
18 |
Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 3.87 | ||||||||||||||||
19 |
Aneta UlehlováAneta Ulehlová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 3.85 | ||||||||||||||||
20 |
Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3.84 | ||||||||||||||||
21 |
Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
AC Prostějov |
04 | 3.80 | ||||||||||||||||
22 |
Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
AC Prostějov |
04 | 3.74 | ||||||||||||||||
23 |
Amálie TandlerováAmálie Tandlerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 3.72 | ||||||||||||||||
24 |
Kateřina MalíkováKateřina Malíková
TJ Uničov |
04 | 3.69 | ||||||||||||||||
25 |
Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice, z.s. |
05 | 3.69 | ||||||||||||||||
26 |
Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová
AC Prostějov |
05 | 3.61 | ||||||||||||||||
27 |
Anna LochmanováAnna Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 3.54 | ||||||||||||||||
28 |
Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 3.53 | ||||||||||||||||
29 |
Alžběta HájkováAlžběta Hájková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 3.53 | ||||||||||||||||
30 |
Agáta KubováAgáta Kubová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 3.38 | ||||||||||||||||
31 |
Adéla SchusterováAdéla Schusterová
AC Prostějov |
05 | 3.34 | ||||||||||||||||
32 |
Veronika ČižíkováVeronika Čižíková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 3.32 | ||||||||||||||||
33 |
Nikola BukovanováNikola Bukovanová
AC Prostějov |
05 | 3.24 | ||||||||||||||||
34 |
Leona KučerkováLeona Kučerková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 3.18 | ||||||||||||||||
35 |
Julie KřivánkováJulie Křivánková
AC Prostějov |
04 | 3.15 | ||||||||||||||||
36 |
Darina NerušilováDarina Nerušilová
AC Prostějov |
05 | 3.12 | ||||||||||||||||
37 |
Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská
AC Prostějov |
04 | 3.06 | ||||||||||||||||
38 |
Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová
AC Prostějov |
04 | 2.82 | ||||||||||||||||
39 |
Viktorie PaprstkováViktorie Paprstková
AC Prostějov |
04 | 2.71 | ||||||||||||||||
40 |
Tereza PařilováTereza Pařilová
AC Prostějov |
04 | 2.65 | ||||||||||||||||
Celkem 40 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 09.54 | ||||||||||||||||
2 |
Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
AC Prostějov |
04 | 09.09 | ||||||||||||||||
3 |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 08.88 | ||||||||||||||||
4 |
Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 08.75 | ||||||||||||||||
5 |
Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 08.23 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
05 | 07.82 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina PolákováKateřina Poláková
AC Prostějov |
05 | 07.63 | ||||||||||||||||
8 |
Adéla SchusterováAdéla Schusterová
AC Prostějov |
05 | 07.57 | ||||||||||||||||
9 |
Agáta KubováAgáta Kubová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 07.33 | ||||||||||||||||
10 |
Nikola BukovanováNikola Bukovanová
AC Prostějov |
05 | 07.31 | ||||||||||||||||
11 |
Patricie ČernáPatricie Černá
AC Prostějov |
04 | 07.28 | ||||||||||||||||
12 |
Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 07.06 | ||||||||||||||||
13 |
Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 07.06 | ||||||||||||||||
14 |
Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková
AC Prostějov |
04 | 05.24 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 10.82 | ||||||||||||||||
2 |
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 10.65 | ||||||||||||||||
3 |
Adam ŠálekAdam Šálek
AC Prostějov |
04 | 10.05 | ||||||||||||||||
4 |
Adam PolanskýAdam Polanský
AC Prostějov |
05 | 08.92 | ||||||||||||||||
5 |
Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 07.60 | ||||||||||||||||
6 |
Martin CardaMartin Carda
AC Prostějov |
05 | 06.86 | ||||||||||||||||
7 |
Ondřej KlocOndřej Kloc
AC Prostějov |
04 | 06.43 | ||||||||||||||||
8 |
Patrik VodákPatrik Vodák
AC Prostějov |
05 | 06.31 | ||||||||||||||||
9 |
Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 05.53 | ||||||||||||||||
10 |
Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 04.96 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně
(čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
AC Prostějov |
05 | 26.71 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
05 | 25.56 | ||||||||||||||||
3 |
Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 23.14 | ||||||||||||||||
4 |
Aneta UlehlováAneta Ulehlová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 23.09 | ||||||||||||||||
5 |
Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 22.87 | ||||||||||||||||
6 |
Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 21.41 | ||||||||||||||||
7 |
Silvie BeňováSilvie Beňová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 18.72 | ||||||||||||||||
8 |
Markéta HynečkováMarkéta Hynečková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 18.01 | ||||||||||||||||
9 |
Timea GyöreTimea Györe
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 15.27 | ||||||||||||||||
10 |
Nela HájkováNela Hájková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 15.06 | ||||||||||||||||
11 |
Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 14.45 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská
AC Prostějov |
04 | 14.28 | ||||||||||||||||
13 |
Patricie ČernáPatricie Černá
AC Prostějov |
04 | 13.60 | ||||||||||||||||
14 |
Lucie KočnarováLucie Kočnarová
SK Hranice, z.s. |
04 | 13.56 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žáci
(čt, 7.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam PolanskýAdam Polanský
AC Prostějov |
05 | 30.77 | ||||||||||||||||
2 |
Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 26.81 | ||||||||||||||||
3 |
Patrik VodákPatrik Vodák
AC Prostějov |
05 | 25.75 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej KomárekOndřej Komárek
AC Prostějov |
04 | 25.48 | ||||||||||||||||
5 |
Daniel IndraDaniel Indra
AC Prostějov |
04 | 23.54 | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s. |
05 | 22.96 | ||||||||||||||||
7 |
Ondřej KlocOndřej Kloc
AC Prostějov |
04 | 21.17 | ||||||||||||||||
8 |
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 19.48 | ||||||||||||||||
9 |
Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 18.84 | ||||||||||||||||
10 |
Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 18.42 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |