výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Olomouckého kraje

Prostějov (7. 9. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.14
2 Martin SedlákMartin Sedlák 040612 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.21
3 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 040809 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.55
4 Jakub ČermákJakub Čermák 040915 AC ProstějovAC Prostějov 08.67
5 Adam TrbolaAdam Trbola 040714 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.71
6 Dominik GebaDominik Geba 040514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.78
7 Jan MikešJan Mikeš 051123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.25
8 Dominik SvobodaDominik Svoboda 040130 AC ProstějovAC Prostějov 09.39
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 040515 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.53
2 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 041029 AC ProstějovAC Prostějov 09.11
3 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 050420 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.11
4 Matěj BlaťákMatěj Blaťák 050621 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.38
5 Jakub VránaJakub Vrána 050226 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.39
6 Jakub KovaříkJakub Kovařík 050910 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.46
7 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka 050211 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.64
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max BeranMax Beran 041030 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.51
2 Jan ŠvrdlíkJan Švrdlík 051016 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.67
3 Ondřej BudařOndřej Budař 041018 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.73
4 Viktor DoležalViktor Doležal 041125 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.02
5 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba 040223 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.14
6 Petr AxmanPetr Axman 050826 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.21
Matěj ŠiškaMatěj Šiška 060127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.86
2 Elen VlčkováElen Vlčková 045102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.88
3 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 046221 TJ UničovTJ Uničov 08.96
4 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 045221 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.05
5 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 055313 AC ProstějovAC Prostějov 09.07
6 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.08
7 Magdalena MarkováMagdalena Marková 055831 AC ProstějovAC Prostějov 09.10
8 Tereza BílkováTereza Bílková 045301 AC ProstějovAC Prostějov 09.20
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella FinsterlováElla Finsterlová 045205 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.18
2 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková 045220 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.27
3 Gabriela BegováGabriela Begová 055419 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.35
4 Nela AndrysováNela Andrysová 055327 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.36
5 Eliška ZelováEliška Zelová 055618 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.37
6 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 055731 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.43
7 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 055204 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.50
8 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.55
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra JuskováPetra Jusková 045422 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.34
2 Klára IndrákováKlára Indráková 055823 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.39
3 Nela HájkováNela Hájková 055224 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.48
4 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 055803 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.49
5 Agáta KubováAgáta Kubová 045213 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.62
6 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 046215 AC ProstějovAC Prostějov 09.69
7 Silvie BeňováSilvie Beňová 055401 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.78
8 Aneta UlehlováAneta Ulehlová 045228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.96
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 045623 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.03
2 Leona KučerkováLeona Kučerková 055714 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.05
3 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 055124 AC ProstějovAC Prostějov 10.11
4 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 045901 AC ProstějovAC Prostějov 10.27
Hana KlanicováHana Klanicová 055711 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 046104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.36
2 Tereza VálkováTereza Válková 045709 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.46
3 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 056002 AC ProstějovAC Prostějov 09.49
4 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 055605 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.49
5 Anna LochmanováAnna Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.76
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.30
2 Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 20.04
3 Dominik GebaDominik Geba 040514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.49
4 Adam TrbolaAdam Trbola 040714 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.74
5 Jan MikešJan Mikeš 051123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.63
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 040604 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 22.65
2 Jakub VránaJakub Vrána 050226 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.14
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 040105 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 23.96
4 Ondřej BudařOndřej Budař 041018 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 24.18
5 Ondřej MondekOndřej Mondek 051207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 24.40
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard HorákRichard Horák 060422 TJ UničovTJ Uničov 21.80
2 Vojtěch KrucinaVojtěch Krucina 050826 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 24.15
3 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 24.48
4 Viktor DoležalViktor Doležal 041125 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 25.65
Petr AxmanPetr Axman 050826 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 045524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 21.15
2 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 046221 TJ UničovTJ Uničov 21.32
3 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.96
4 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 055313 AC ProstějovAC Prostějov 22.33
5 Tereza BílkováTereza Bílková 045301 AC ProstějovAC Prostějov 22.58
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda ČernoškováLinda Černošková 045229 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.70
2 Lucie KročováLucie Kročová 055307 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 22.54
3 Alice DrozdováAlice Drozdová 055203 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.57
4 Gabriela BegováGabriela Begová 055419 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.69
5 Adéla MikešováAdéla Mikešová 045118 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.71
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella FinsterlováElla Finsterlová 045205 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 22.24
2 Jana DrásalováJana Drásalová 056111 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 22.71
3 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 045720 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 22.95
4 Klára IndrákováKlára Indráková 055823 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 23.59
Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 040511 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 45.35
2 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 040515 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 45.43
3 Roman TodorovRoman Todorov 040109 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.89
4 Jakub SlavíkJakub Slavík 040902 AC ProstějovAC Prostějov 48.23
5 Jáchym KoubaJáchym Kouba 040901 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 49.22
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.09
2 Ondřej MondekOndřej Mondek 051207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 51.85
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 040105 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 52.04
4 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 52.53
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva GieselováIva Gieselová 045320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 46.98
2 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 045424 TJ UničovTJ Uničov 48.34
3 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 046104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 49.08
4 Nikola LinhartováNikola Linhartová 045919 AC ProstějovAC Prostějov 49.53
Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 045720 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 48.98
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 056211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 49.73
3 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 055126 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 49.84
4 Klára IndrákováKlára Indráková 055823 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 52.75
5 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 055605 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 54.07
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 045424 TJ UničovTJ Uničov 1:45.60
2 Iva GieselováIva Gieselová 045320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1:45.79
3 Elen MelcrováElen Melcrová 045401 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:46.81
4 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:52.28
5 Ema KlimentováEma Klimentová 055106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:54.28
6 Eliška BundilováEliška Bundilová 065207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:54.86
7 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 055427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:01.98
8 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 045828 TJ UničovTJ Uničov 2:02.44
9 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 055114 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:04.03
10 Veronika ČižíkováVeronika Čižíková 055225 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:08.94
11 Lucie KočnarováLucie Kočnarová 045905 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:13.62
12 Marie BrychtováMarie Brychtová 055617 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:17.98
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VitoulMartin Vitoul 040514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:27.7
2 Ondřej ŠimáčekOndřej Šimáček 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3:28.6
3 Marek KünstlerMarek Künstler 041125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:29.9
4 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 050519 AC ProstějovAC Prostějov 3:30.5
5 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 050815 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:34.2
6 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:34.9
7 Jáchym KoubaJáchym Kouba 040901 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:35.3
8 Ondřej GletOndřej Glet 050830 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3:35.4
9 Daniel IndraDaniel Indra 040929 AC ProstějovAC Prostějov 3:36.5
10 Tomáš KohoutTomáš Kohout 05 TJ UničovTJ Uničov 3:36.9
11 Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka 050721 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:43.7
12 Filip CoufalFilip Coufal 050302 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:49.9
Poznámky:
ruční časy
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.86
2 Roman TodorovRoman Todorov 040109 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.57
3 Jakub SlavíkJakub Slavík 040902 AC ProstějovAC Prostějov 11.02
4 Lukáš NeradLukáš Nerad 040604 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.85
5 Martin CardaMartin Carda 050617 AC ProstějovAC Prostějov 14.04
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek DrásalMarek Drásal 040113 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11.25
2 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba 040223 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.35
3 Max BeranMax Beran 041030 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.94
4 Jan KhýrJan Khýr 050330 AC ProstějovAC Prostějov 14.38
Jakub BitterJakub Bitter 051105 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 045524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.27
2 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 045623 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.48
3 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.57
4 Alice DrozdováAlice Drozdová 055203 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.58
5 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová 046115 AC ProstějovAC Prostějov 11.27
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PetrlováLucie Petrlová 055201 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.16
2 Eliška ZelováEliška Zelová 055618 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.08
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 056211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12.13
4 Jana DrásalováJana Drásalová 056111 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13.17
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 055605 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.91
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 055731 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.69
3 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 055126 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.70
4 Silvie BeňováSilvie Beňová 055401 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.79
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Geba, Todorov, Trbola, ZaNzambi Geba, Todorov, Trbola, ZaNzambi Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 31.79
2 Sedák, Mikeš, Kovařík, Künstler Sedák, Mikeš, Kovařík, Künstler Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.30
3 Slavíček, Koblížek, Indra, Menšík Slavíček, Koblížek, Indra, Menšík AC ProstějovAC Prostějov 35.01
4 Bitter, Krucina R., Krucina V., Adámek Bitter, Krucina R., Krucina V., Adámek SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 37.08
5 Bundil, Mondek, Vereskov, Sulák Bundil, Mondek, Vereskov, Sulák AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37.32
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobešová, Pavelková, Pupíková, Gieslová Dobešová, Pavelková, Pupíková, Gieslová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 33.55
2 Bílková, Kučerová, Linhartová, Marková Bílková, Kučerová, Linhartová, Marková AC ProstějovAC Prostějov 34.26
3 Číhalová, Klanicová, Anrysková, Kročová Číhalová, Klanicová, Anrysková, Kročová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 34.76
4 Grégrová, Kratochvílová, Černocká, Bundilová Grégrová, Kratochvílová, Černocká, Bundilová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 35.21
5 Zelová, Begová, Petrlová, Hájková Zelová, Begová, Petrlová, Hájková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 35.33
6 Malíková, Navrátilová, Wiedermannová, Studená Malíková, Navrátilová, Wiedermannová, Studená TJ UničovTJ Uničov 35.76
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Levková, Vlčková, Stejskalová, Györe Levková, Vlčková, Stejskalová, Györe Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 34.38
2 Štoplová, Čtvrtlíková, Kvapilíková, Drásalová Štoplová, Čtvrtlíková, Kvapilíková, Drásalová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 36.07
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
040113 1.50
2 Daniel KhýrDaniel Khýr
AC ProstějovAC Prostějov
040510 1.42
3 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040505 1.39
4 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
041021 1.39
5 Ondřej KomárekOndřej Komárek
AC ProstějovAC Prostějov
040831 1.28
6= Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
040604 1.28
6= Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
041018 1.28
8 Jakub MenšíkJakub Menšík
AC ProstějovAC Prostějov
050901 1.18
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045221 1.46
2 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045210 1.43
3 Aneta KučerováAneta Kučerová
AC ProstějovAC Prostějov
045605 1.37
4 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055318 1.37
5 Nikola LinhartováNikola Linhartová
AC ProstějovAC Prostějov
045919 1.29
6 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
045118 1.29
7 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
045709 1.29
8 Timea GyöreTimea Györe
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045110 1.24
9 Anna LochmanováAnna Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 1.24
10 Kateřina PolákováKateřina Poláková
AC ProstějovAC Prostějov
055405 1.19
11 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
046104 1.19
12 Darina NerušilováDarina Nerušilová
AC ProstějovAC Prostějov
055517 1.14
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SedlákMartin Sedlák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040612 5.14
2 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
041003 4.95
3 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040109 4.57
4 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
040515 4.56
5 Richard HorákRichard Horák
TJ UničovTJ Uničov
060422 4.55
6 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040511 4.37
7 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
050420 4.26
8 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
050211 4.18
9 Jakub KovaříkJakub Kovařík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
050910 4.10
10 Matěj BlaťákMatěj Blaťák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
050621 3.99
11 Matouš AdámekMatouš Adámek
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
050413 3.97
12 Radek KrucinaRadek Krucina
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
040222 3.89
13 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
050815 3.82
14 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
060127 3.72
15 Jakub BitterJakub Bitter
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
051105 3.69
16 Jakub MenšíkJakub Menšík
AC ProstějovAC Prostějov
050901 3.68
17 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
AC ProstějovAC Prostějov
041029 3.68
18 Jan KhýrJan Khýr
AC ProstějovAC Prostějov
050330 3.67
19 Jan ŠvrdlíkJan Švrdlík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
051016 3.61
20 Viktor DoležalViktor Doležal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
041125 3.52
21 Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
050721 3.31
22 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
040223 2.51
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045524 4.66
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
045306 4.61
3 Ella FinsterlováElla Finsterlová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
045205 4.25
4 Elen VlčkováElen Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045102 4.22
5 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055318 4.20
6 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055618 4.19
7 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
055203 4.16
8 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045220 4.07
9 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055419 4.07
10 Lucie WlasákováLucie Wlasáková
AC ProstějovAC Prostějov
045925 4.05
11 Lucie KročováLucie Kročová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
055307 4.03
12 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
045709 4.02
13 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
055731 4.00
14 Linda ČernoškováLinda Černošková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045229 3.95
15 Nela AndrysováNela Andrysová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
055327 3.95
16 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3.90
17 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055201 3.88
18 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3.87
19 Aneta UlehlováAneta Ulehlová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
045228 3.85
20 Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045709 3.84
21 Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
AC ProstějovAC Prostějov
046219 3.80
22 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
AC ProstějovAC Prostějov
046215 3.74
23 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055204 3.72
24 Kateřina MalíkováKateřina Malíková
TJ UničovTJ Uničov
045828 3.69
25 Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
055711 3.69
26 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová
AC ProstějovAC Prostějov
056002 3.61
27 Anna LochmanováAnna Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3.54
28 Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
045422 3.53
29 Alžběta HájkováAlžběta Hájková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055803 3.53
30 Agáta KubováAgáta Kubová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
045213 3.38
31 Adéla SchusterováAdéla Schusterová
AC ProstějovAC Prostějov
055223 3.34
32 Veronika ČižíkováVeronika Čižíková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055225 3.32
33 Nikola BukovanováNikola Bukovanová
AC ProstějovAC Prostějov
055621 3.24
34 Leona KučerkováLeona Kučerková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055714 3.18
35 Julie KřivánkováJulie Křivánková
AC ProstějovAC Prostějov
045305 3.15
36 Darina NerušilováDarina Nerušilová
AC ProstějovAC Prostějov
055517 3.12
37 Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská
AC ProstějovAC Prostějov
046119 3.06
38 Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová
AC ProstějovAC Prostějov
045209 2.82
39 Viktorie PaprstkováViktorie Paprstková
AC ProstějovAC Prostějov
045512 2.71
40 Tereza PařilováTereza Pařilová
AC ProstějovAC Prostějov
045510 2.65
Celkem 40 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055318 09.54
2 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
AC ProstějovAC Prostějov
045213 09.09
3 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055318 08.88
4 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
045118 08.75
5 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045411 08.23
6 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
055903 07.82
7 Kateřina PolákováKateřina Poláková
AC ProstějovAC Prostějov
055405 07.63
8 Adéla SchusterováAdéla Schusterová
AC ProstějovAC Prostějov
055223 07.57
9 Agáta KubováAgáta Kubová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
045213 07.33
10 Nikola BukovanováNikola Bukovanová
AC ProstějovAC Prostějov
055621 07.31
11 Patricie ČernáPatricie Černá
AC ProstějovAC Prostějov
045915 07.28
12 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
055126 07.06
13 Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
045422 07.06
14 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková
AC ProstějovAC Prostějov
045901 05.24
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10.82
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
040809 10.65
3 Adam ŠálekAdam Šálek
AC ProstějovAC Prostějov
040211 10.05
4 Adam PolanskýAdam Polanský
AC ProstějovAC Prostějov
050205 08.92
5 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
041109 07.60
6 Martin CardaMartin Carda
AC ProstějovAC Prostějov
050617 06.86
7 Ondřej KlocOndřej Kloc
AC ProstějovAC Prostějov
040822 06.43
8 Patrik VodákPatrik Vodák
AC ProstějovAC Prostějov
050302 06.31
9 Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
050721 05.53
10 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
050815 04.96
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
AC ProstějovAC Prostějov
055313 26.71
2 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
055903 25.56
3 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045220 23.14
4 Aneta UlehlováAneta Ulehlová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
045228 23.09
5 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055201 22.87
6 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045411 21.41
7 Silvie BeňováSilvie Beňová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
055401 18.72
8 Markéta HynečkováMarkéta Hynečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055609 18.01
9 Timea GyöreTimea Györe
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045110 15.27
10 Nela HájkováNela Hájková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055224 15.06
11 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045827 14.45
12 Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská
AC ProstějovAC Prostějov
046119 14.28
13 Patricie ČernáPatricie Černá
AC ProstějovAC Prostějov
045915 13.60
14 Lucie KočnarováLucie Kočnarová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
045905 13.56
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam PolanskýAdam Polanský
AC ProstějovAC Prostějov
050205 30.77
2 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 26.81
3 Patrik VodákPatrik Vodák
AC ProstějovAC Prostějov
050302 25.75
4 Ondřej KomárekOndřej Komárek
AC ProstějovAC Prostějov
040831 25.48
5 Daniel IndraDaniel Indra
AC ProstějovAC Prostějov
040929 23.54
6 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
051207 22.96
7 Ondřej KlocOndřej Kloc
AC ProstějovAC Prostějov
040822 21.17
8 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
040809 19.48
9 Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
050421 18.84
10 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
041109 18.42
Celkem 10 závodníků