výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory staršího žactva

Šumperk (6. 9. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.27
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.62
3 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.70
4 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.71
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.85
Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.12
2 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.18
3 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.47
4 Michal HalamaMichal Halama 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.53
5 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 03 AC ProstějovAC Prostějov 08.63
6 Marek VitásekMarek Vitásek 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.27
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.25
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.28
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.48
4 Simona SvozilováSimona Svozilová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.49
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.77
6 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.85
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.57
2 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.69
3 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 AC ProstějovAC Prostějov 08.83
4 Markéta MachováMarkéta Machová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.07
5 Karolína JuřákováKarolína Juřáková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.08
6 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.32
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.11
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.21
3 Natálie KoskováNatálie Kosková 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.28
4 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.31
5 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.40
6 Eliška BartošováEliška Bartošová 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.60
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah ToškováSarah Tošková 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.19
2 Štěpánka BřezinováŠtěpánka Březinová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.24
3 Eliška HenklováEliška Henklová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.54
4 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.71
5 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.94
6 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.21
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17.51
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17.54
3 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17.98
4 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.12
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.18
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.54
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18.30
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18.84
3 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 18.97
4 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 19.84
5 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 03 AC ProstějovAC Prostějov 20.86
6 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 21.83
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.72
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.95
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.01
4 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.20
5 Klára NavarováKlára Navarová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 20.73
6 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.87
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 21.01
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.36
3 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.55
4 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.31
5 Natálie KoskováNatálie Kosková 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.53
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 21.54
2 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 21.60
3 Karolína JuřákováKarolína Juřáková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.83
4 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 03 AC ProstějovAC Prostějov 26.20
Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37.98
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 38.12
3 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 41.19
4 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 41.53
Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37.98
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 38.12
3 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 41.19
4 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 41.53
5 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 43.55
Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NavarováKlára Navarová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 44.97
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 45.40
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 46.43
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 49.64
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:22.26
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:24.61
3 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:26.95
4 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:47.79
5 Adam Daniel HorryAdam Daniel Horry 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:56.72
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:32.68
2 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2:33.28
3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:35.30
4 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:37.08
5 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:44.10
6 Eva PopelkováEva Popelková 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:53.08
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:45.55
2 Filip SehnalFilip Sehnal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:51.41
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:55.77
4 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 AC ProstějovAC Prostějov 5:42.20
Tomáš MacounTomáš Macoun 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.64
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.99
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 15.40
4 Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 18.56
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MoučkaFilip Moučka 03 AC ProstějovAC Prostějov 16.95
2 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17.55
3 Radim SpilkaRadim Spilka 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 23.97
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.85
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.94
3 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.75
4 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18.52
Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 AC ProstějovAC Prostějov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18.86
2 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 03 AC ProstějovAC Prostějov 19.35
3 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 AC ProstějovAC Prostějov 19.36
4 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 19.56
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 25.51
2 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 30.16
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 30.64
4 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 33.31
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 35.33
2 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 38.05
3 Radim SpilkaRadim Spilka 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 42.44
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 33.35
2 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 34.64
3 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 37.68
Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 32.02
2 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37.94
3 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 39.60
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lanhart, Grégr J., Dohnal, Tichý Lanhart, Grégr J., Dohnal, Tichý AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 28.95
2 Šípek, Zmidloch, Špičák, Jurčík Šípek, Zmidloch, Špičák, Jurčík AC ProstějovAC Prostějov 31.47
3 Grégr L, Nesvadba, Tesař, Horry Grégr L, Nesvadba, Tesař, Horry AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 32.87
4 Bílý, Moučka, Mlčoch, Vitásek Bílý, Moučka, Mlčoch, Vitásek AC ProstějovAC Prostějov 34.84
Sládek, Šalman, Lawson, Lochman Sládek, Šalman, Lawson, Lochman Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Niebauerová, Eichlerová, Svozilová, Petrová Niebauerová, Eichlerová, Svozilová, Petrová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 31.72
2 Korhoňová, Vysloužilová, Vítková, Zahálková Korhoňová, Vysloužilová, Vítková, Zahálková AC ProstějovAC Prostějov 32.95
3 Tkáčová, Sopuchová, Feilhauerová, Souralová Tkáčová, Sopuchová, Feilhauerová, Souralová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 33.61
4 Dostálová, Podjuklová, Svobodová, Kočnarová Dostálová, Podjuklová, Svobodová, Kočnarová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 34.37
5 Bartošová, Čtveráková, Muliková, Ševčíiková Bartošová, Čtveráková, Muliková, Ševčíiková AC ProstějovAC Prostějov 36.51
Juřáková, Krejčířová, Červená, Urbášková Juřáková, Krejčířová, Červená, Urbášková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.55
2 Filip HavlíkFilip Havlík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.50
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1.50
4 Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.45
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.59
2 Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 1.45
3 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.40
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.35
5 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC ProstějovAC Prostějov
03 1.30
6 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
AC ProstějovAC Prostějov
03 1.30
7 Monika LuběnováMonika Luběnová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1.25
7 Eva PopelkováEva Popelková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 1.25
9 Štěpánka BřezinováŠtěpánka Březinová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 1.20
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6.33
2 Matěj ŠípekMatěj Šípek
AC ProstějovAC Prostějov
02 5.45
3 Michal HalamaMichal Halama
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 4.71
4 Adam Daniel HorryAdam Daniel Horry
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 4.68
5 David PospíšilDavid Pospíšil
AC ProstějovAC Prostějov
03 4.26
6 Marek VitásekMarek Vitásek
AC ProstějovAC Prostějov
03 4.13
7 Filip ŠubrtFilip Šubrt
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.86
8 Tomáš BílýTomáš Bílý
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.84
9 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.65
10 Kryštof AlbrechtKryštof Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.38
11 Jakub JurčíkJakub Jurčík
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.32
12 Filip MoučkaFilip Moučka
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.29
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 4.86
2 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.53
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 4.50
4 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 4.50
5 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC ProstějovAC Prostějov
03 4.38
6 Zuzana VítkováZuzana Vítková
AC ProstějovAC Prostějov
03 4.37
7 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.33
8 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 4.28
9 Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.18
10 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.16
11 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.07
12 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.06
13 Sarah ToškováSarah Tošková
AC ProstějovAC Prostějov
03 4.05
14 Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.02
15 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 3.86
16 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3.73
17 Kateřina NenálováKateřina Nenálová
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.68
18 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.53
19 Veronika KochánkováVeronika Kochánková
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.33
20 Andrea LošťákováAndrea Lošťáková
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.20
21 Aneta LangerováAneta Langerová
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.08
Zuzana MarkováZuzana Marková
AC ProstějovAC Prostějov
03 NM
Markéta MachováMarkéta Machová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 NM
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
02 11.58
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11.08
3 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 10.26
4 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 09.80
5 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 09.05
6 Štěpánka BřezinováŠtěpánka Březinová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 07.89
7 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 07.19
8 Monika LuběnováMonika Luběnová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 06.45
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 15.39
2 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 12.30
3 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 12.06
4 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
03 11.57
5 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 10.90
6 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.82
Ondřej KolmačkaOndřej Kolmačka
AC ProstějovAC Prostějov
03 NM
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 34.79
2 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 31.85
3 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 31.20
4 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 29.59
5 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 27.80
6 Klára KlvaňováKlára Klvaňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 23.12
7 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 21.79
8 Natálie KorandováNatálie Korandová
AC ProstějovAC Prostějov
03 21.42
9 Kateřina VálkováKateřina Válková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 21.25
10 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
02 16.81
11 Eliška ValentováEliška Valentová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 15.53
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 47.49
2 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 44.14
3 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 41.98
4 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 33.63
5 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
03 30.77
6 Matias ŠpičákMatias Špičák
AC ProstějovAC Prostějov
03 24.93
7 Oliver PungeOliver Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 20.86
8 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 20.56
9 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 17.85
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 24.77
2 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
02 24.67
3 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 22.84
4 Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 19.42
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 32.81
2 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 28.65
3 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 25.43
4 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 21.17
5 Filip SehnalFilip Sehnal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 19.25
Vladislav RusynVladislav Rusyn
AK KroměřížAK Kroměříž
02 DNS
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 35.41
2 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 31.27
3 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 27.45
4 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 21.97
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 20.85
6 Eliška ValentováEliška Valentová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 17.15
7 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 15.68
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 32.22
2 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
03 28.93
3 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 28.92
4 David PospíšilDavid Pospíšil
AC ProstějovAC Prostějov
03 26.65
5 Filip SehnalFilip Sehnal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 25.94
6 Antonín KadlecAntonín Kadlec
AC ProstějovAC Prostějov
03 24.32
7 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář
AC ProstějovAC Prostějov
02 23.21
8 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 22.89
9 Matěj MacourekMatěj Macourek
AC ProstějovAC Prostějov
03 22.72
10 Matias ŠpičákMatias Špičák
AC ProstějovAC Prostějov
03 22.22
Dominik VachlDominik Vachl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 DNS
Vladislav RusynVladislav Rusyn
AK KroměřížAK Kroměříž
02 DNS
Celkem 12 závodníků