3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva
Břeclav (10. 9. 2017)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 07.69 | |||||||||||||||
Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.69 | ||||||||||||||||
3 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.76 | |||||||||||||||
4 | Filip DrhlíkFilip Drhlík | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.77 | |||||||||||||||
5 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.90 | |||||||||||||||
6 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 07.92 | |||||||||||||||
7 | Šimon PavlisŠimon Pavlis | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.63 | |||||||||||||||
MB | Jakub JanekJakub Janek | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.89 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.42 | |||||||||||||||
2 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.62 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | BYAC Brno | 07.69 | |||||||||||||||
4 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 08.03 | |||||||||||||||
5 | Martin JustMartin Just | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.23 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch NezvedaVojtěch Nezveda | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 08.35 | |||||||||||||||
7 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.67 | |||||||||||||||
8 | Ondřej ČtvrtečkaOndřej Čtvrtečka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 11.34 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.72 | |||||||||||||||
2 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | BYAC Brno | 07.73 | |||||||||||||||
3 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 07.83 | |||||||||||||||
4 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.86 | |||||||||||||||
5 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | BYAC Brno | 07.88 | |||||||||||||||
6 | Radim HřebačkaRadim Hřebačka | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.40 | |||||||||||||||
7 | Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 09.27 | |||||||||||||||
MB | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.25 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.54 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.65 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | BYAC Brno | 07.74 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.83 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.85 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 07.97 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 10.9.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | BYAC Brno | 07.67 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.74 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Filip DrhlíkFilip Drhlík | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.85 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.89 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 07.91 | |||||||||||||||
2 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | BYAC Brno | 07.91 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa PláškováDenisa Plášková | 02 | VSK Univerzita Brno | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Aneta BřezinováAneta Březinová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 08.80 | |||||||||||||||
3 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.82 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KoutnáKateřina Koutná | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 09.05 | |||||||||||||||
5 | Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.11 | |||||||||||||||
6 | Aneta FingerováAneta Fingerová | 03 | VSK Univerzita Brno | 09.29 | |||||||||||||||
7 | Lucie SkalníkováLucie Skalníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11.01 | |||||||||||||||
MB | Nela NavrátilováNela Navrátilová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 09.29 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Sabina SobotkováSabina Sobotková | 03 | JAC Brno | 08.63 | |||||||||||||||
3 | Adéla KršováAdéla Kršová | 02 | AC Čejkovice | 08.98 | |||||||||||||||
4 | Anna TruhlářováAnna Truhlářová | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
5 | Tereza IngrováTereza Ingrová | 02 | VSK Univerzita Brno | 09.14 | |||||||||||||||
6 | Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk | 02 | JAC Brno | 09.20 | |||||||||||||||
7 | Vanessa HelešicováVanessa Helešicová | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 09.33 | |||||||||||||||
MB | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.80 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová | 04 | AC Čejkovice | 08.19 | |||||||||||||||
2 | Michaela BurianováMichaela Burianová | 03 | AK Olymp Brno | 08.45 | |||||||||||||||
3 | Victoria KošutkováVictoria Košutková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.51 | |||||||||||||||
4 | Caroline Patric LaubováCaroline Patric Laubová | 02 | VSK Univerzita Brno | 09.06 | |||||||||||||||
5 | Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 09.29 | |||||||||||||||
6 | Eva ŘíčkováEva Říčková | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 09.55 | |||||||||||||||
MB | Karolína HofrováKarolína Hofrová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.70 | |||||||||||||||
Eliška GrzybováEliška Grzybová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Kristýna DobešováKristýna Dobešová | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 08.52 | |||||||||||||||
3 | Helena AdamcováHelena Adamcová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.73 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Kateřina MaňáskováKateřina Maňásková | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 09.23 | |||||||||||||||
6 | Natálie DudováNatálie Dudová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.48 | |||||||||||||||
MB | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.97 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 08.36 | |||||||||||||||
2 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.81 | |||||||||||||||
4 | Klára KachyňováKlára Kachyňová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.06 | |||||||||||||||
5 | Michaela LohniskáMichaela Lohniská | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 09.24 | |||||||||||||||
6 | Tereza VrátnáTereza Vrátná | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.99 | |||||||||||||||
Kateřina SvobodováKateřina Svobodová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (ne, 10.9.2017) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.27 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 08.36 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 08.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová | 04 | AC Čejkovice | 08.64 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela BurianováMichaela Burianová | 03 | AK Olymp Brno | 08.83 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Victoria KošutkováVictoria Košutková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.14 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa PláškováDenisa Plášková | 02 | VSK Univerzita Brno | 08.57 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Sabina SobotkováSabina Sobotková | 03 | JAC Brno | 08.60 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna DobešováKristýna Dobešová | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 08.62 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Aneta BřezinováAneta Březinová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 08.78 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.81 | |||||||||||||||
6 | Helena AdamcováHelena Adamcová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 17.21 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 17.59 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 17.79 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | BYAC Brno | 17.95 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 18.07 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.9.2017) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | BYAC Brno | 18.40 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Filip DrhlíkFilip Drhlík | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 18.73 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 18.76 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 19.07 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Radim HrizcoRadim Hrizco | 03 | VSK Univerzita Brno | 19.14 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.9.2017) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | BYAC Brno | 19.12 | |||||||||||||||
2 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 19.26 | |||||||||||||||
3 | Michal SlavíčekMichal Slavíček | 02 | VSK Univerzita Brno | 19.66 | |||||||||||||||
4 | Martin JustMartin Just | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 20.02 | |||||||||||||||
Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 20.48 | |||||||||||||||
2 | Hynek HajnýHynek Hajný | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 21.12 | |||||||||||||||
3 | Lukáš HlávkaLukáš Hlávka | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 22.30 | |||||||||||||||
4 | Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 22.38 | |||||||||||||||
Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák | 03 | VSK Univerzita Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 19.91 | |||||||||||||||
2 | Pavel HlavinkaPavel Hlavinka | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 20.99 | |||||||||||||||
3 | Štefan RosotaŠtefan Rosota | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 22.01 | |||||||||||||||
MB | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 20.01 | |||||||||||||||
MB | Jakub JanekJakub Janek | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 22.18 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (ne, 10.9.2017) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 18.61 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří KristJiří Krist | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 20.56 | |||||||||||||||
3 | Jan UrbanJan Urban | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 22.74 | |||||||||||||||
4 | Matěj BílekMatěj Bílek | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 23.94 | |||||||||||||||
Ondřej ČtvrtečkaOndřej Čtvrtečka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 20.01 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 20.02 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 20.21 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 20.31 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová | 04 | AC Čejkovice | 20.93 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | JAC Brno | 19.87 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Gabriela ZugarováGabriela Zugarová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 20.57 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.46 | |||||||||||||||
4 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 21.58 | |||||||||||||||
5 | Denisa PláškováDenisa Plášková | 02 | VSK Univerzita Brno | 24.32 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorota KotáskováDorota Kotásková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 21.16 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.37 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Victoria KošutkováVictoria Košutková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.99 | |||||||||||||||
4 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno | 22.05 | |||||||||||||||
5 | Aneta FingerováAneta Fingerová | 03 | VSK Univerzita Brno | 22.98 | |||||||||||||||
Kristýna DobešováKristýna Dobešová | 03 | TJ Znojmo, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena AdamcováHelena Adamcová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 21.33 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 21.47 | |||||||||||||||
3 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 21.81 | |||||||||||||||
4 | Klára KachyňováKlára Kachyňová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 22.04 | |||||||||||||||
5 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno | 22.14 | |||||||||||||||
Kateřina MaňáskováKateřina Maňásková | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.80 | |||||||||||||||
2 | Aneta MacúchováAneta Macúchová | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 21.81 | |||||||||||||||
3 | Tereza KrejčíTereza Krejčí | 02 | VSK Univerzita Brno | 21.89 | |||||||||||||||
4 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 22.64 | |||||||||||||||
5 | Aneta MasaříkováAneta Masaříková | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 22.77 | |||||||||||||||
6 | Vanessa HelešicováVanessa Helešicová | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 22.80 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie UherkováTerezie Uherková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 22.91 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková | 03 | AK Olymp Brno | 23.85 | |||||||||||||||
3 | Anna VařekováAnna Vařeková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 23.88 | |||||||||||||||
4 | Tereza MatyášováTereza Matyášová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 23.99 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 22.57 | |||||||||||||||
MB | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 21.84 | |||||||||||||||
MB | Karolína HofrováKarolína Hofrová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 22.32 | |||||||||||||||
MB | Nela NavrátilováNela Navrátilová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 23.38 | |||||||||||||||
MB | Kateřina KlinkovskáKateřina Klinkovská | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 25.18 | |||||||||||||||
Kateřina KoutnáKateřina Koutná | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 36.89 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | BYAC Brno | 39.46 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 39.92 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 40.73 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 41.45 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | BYAC Brno | 40.65 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 41.40 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Michal SlavíčekMichal Slavíček | 02 | VSK Univerzita Brno | 41.80 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 43.10 | 1.00 | ||||||||||||||
Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 40.48 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel HlavinkaPavel Hlavinka | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 44.30 | |||||||||||||||
3 | Matěj BílekMatěj Bílek | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 50.23 | |||||||||||||||
Kryštof KurečkaKryštof Kurečka | 03 | BYAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela ZugarováGabriela Zugarová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 42.96 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 45.79 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika RadováVeronika Radová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 45.94 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno | 47.73 | |||||||||||||||
5 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 47.87 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 45.51 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 45.96 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Sabina SobotkováSabina Sobotková | 03 | JAC Brno | 46.40 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 46.89 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 47.52 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria KošutkováVictoria Košutková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 47.82 | |||||||||||||||
2 | Aneta MacúchováAneta Macúchová | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 47.94 | |||||||||||||||
3 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno | 48.38 | |||||||||||||||
4 | Aneta VeseláAneta Veselá | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 51.66 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natália GyomraiováNatália Gyomraiová | 02 | AK Olymp Brno | 44.86 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Viktorie VráblíkováViktorie Vráblíková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 48.68 | |||||||||||||||
3 | Klára HavlíčkováKlára Havlíčková | 02 | JAC Brno | 51.35 | |||||||||||||||
4 | Barbora NázlerováBarbora Názlerová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 52.07 | |||||||||||||||
5 | Katharina SchmidKatharina Schmid | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 55.82 | |||||||||||||||
MB | Eva VlkováEva Vlková | 02 | JAC Brno | 47.81 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 44.65 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 48.99 | |||||||||||||||
3 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 50.71 | |||||||||||||||
4 | Romana MaděřičováRomana Maděřičová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 51.26 | |||||||||||||||
5 | Natálie DudováNatálie Dudová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 53.67 | |||||||||||||||
Daniela VitvarováDaniela Vitvarová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 2:14.40 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2:14.46 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2:15.21 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:16.81 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:19.01 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:19.46 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jiří KristJiří Krist | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:22.42 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:25.47 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Petr KuchařPetr Kuchař | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:32.85 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2:32.92 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Lukáš HlávkaLukáš Hlávka | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 2:42.65 | |||||||||||||||
Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | JAC Brno | 2:20.11 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:26.49 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dorota KotáskováDorota Kotásková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:31.10 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 2:31.54 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Terezie UherkováTerezie Uherková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:45.29 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Anna RyšaváAnna Ryšavá | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:49.07 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tereza MatyášováTereza Matyášová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:52.12 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 2:54.06 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Šárka BartošováŠárka Bartošová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:56.94 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Katharina SchmidKatharina Schmid | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3:06.39 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Aneta VeseláAneta Veselá | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3:07.50 | |||||||||||||||
12 | Jennifer KoudelkováJennifer Koudelková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:11.38 | |||||||||||||||
13 | Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková | 02 | AK Olymp Brno | 3:39.46 | |||||||||||||||
Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Daniela VitvarováDaniela Vitvarová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 4:38.72 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:00.14 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | BYAC Brno | 5:05.32 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | David LambertDavid Lambert | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5:07.83 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:11.17 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5:32.32 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Libor TesařLibor Tesař | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5:35.17 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Štefan RosotaŠtefan Rosota | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5:48.91 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jakub ŠvejnohaJakub Švejnoha | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:48.98 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Filip TrávníčekFilip Trávníček | 03 | BYAC Brno | 5:59.40 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Aleš FialaAleš Fiala | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6:05.79 | |||||||||||||||
MB | Jakub KopiarJakub Kopiar | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:08.70 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula KamenickáVendula Kamenická | 02 | AK Olymp Brno | 5:17.93 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:24.11 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:37.41 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5:45.08 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5:45.53 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6:32.78 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6:39.02 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Tereza CharvátováTereza Charvátová | 02 | JAC Brno | 5:16.77 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.34 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | David JežekDavid Ježek | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.45 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.89 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 15.93 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 15.69 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 15.95 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 16.34 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | BYAC Brno | 17.33 | 2.00 | ||||||||||||||
Kryštof KurečkaKryštof Kurečka | 03 | BYAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Henrich StrýčekHenrich Strýček | 02 | AC Čejkovice | 18.21 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Aleš FialaAleš Fiala | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 18.51 | |||||||||||||||
3 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | BYAC Brno | 19.12 | |||||||||||||||
4 | Jan UrbanJan Urban | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 19.64 | |||||||||||||||
MB | Šimon ChmelaŠimon Chmela | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 21.64 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 15.53 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 15.60 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 16.61 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 17.51 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Patricie AugustinováPatricie Augustinová | 03 | JAC Brno | 18.55 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 17.55 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Romana MaděřičováRomana Maděřičová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 18.59 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová | 04 | AC Čejkovice | 18.66 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Andrea LetochováAndrea Letochová | 02 | JAC Brno | 19.00 | |||||||||||||||
5 | Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 20.13 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libuše SýkorováLibuše Sýkorová | 02 | AC Čejkovice | 17.89 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Daniela KlímováDaniela Klímová | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 19.90 | |||||||||||||||
3 | Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 19.92 | |||||||||||||||
4 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 21.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natália GyomraiováNatália Gyomraiová | 02 | AK Olymp Brno | 15.22 | 11.00 | ||||||||||||||
MB | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 18.51 | |||||||||||||||
MB | Nela NavrátilováNela Navrátilová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 20.81 | |||||||||||||||
MB | Kateřina KlinkovskáKateřina Klinkovská | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 22.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 28.13 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David JežekDavid Ježek | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 28.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 29.98 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 32.19 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radim MlečkaRadim Mlečka | 03 | BYAC Brno | 31.06 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 31.31 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | BYAC Brno | 32.77 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Radim HřebačkaRadim Hřebačka | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 34.63 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 31.03 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 32.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 34.46 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Natálie JelínkováNatálie Jelínková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 39.56 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natália GyomraiováNatália Gyomraiová | 02 | AK Olymp Brno | 33.60 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 35.45 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 35.50 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 41.14 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 32.45 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 34.15 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 39.30 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 39.85 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Derka,Drhlík,Lenomar,Paralič A-Derka,Drhlík,Lenomar,Paralič | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 29.49 | 11.00 | |||||||||||||||
MB | Oberndorfer,Petrjanoš,Juráš,Halášek Oberndorfer,Petrjanoš,Juráš,Halášek | TJ Lokomotiva Břeclav | 28.47 | ||||||||||||||||
A - Smutný, Raus, Ondráček, Celfr A - Smutný, Raus, Ondráček, Celfr | BYAC Brno | DNS | |||||||||||||||||
Čečátko,Hajný,Hlavinka,Krist Čečátko,Hajný,Hlavinka,Krist | Atletický klub Kyjov, z.s. | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konečný,Krčma,Křivánek,Morávek Konečný,Krčma,Křivánek,Morávek | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 30.54 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Hřebačka,Just,Kraml,Rosota Hřebačka,Just,Kraml,Rosota | Atletický klub Hodonín,z.s. | 32.84 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | Celý,Trávníček,Kopeček,Urbánek Celý,Trávníček,Kopeček,Urbánek | BYAC Brno | 34.15 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Havelka,Urban,Nezveda,Achrer Havelka,Urban,Nezveda,Achrer | TJ Znojmo, z.s. | 34.37 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buriánová,Krejčiříková,Kolegarová,Kolegarová Buriánová,Krejčiříková,Kolegarová,Kolegarová | AK Olymp Brno | 33.31 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Štoudková,pohlová,Augustinová,Sobotková Štoudková,pohlová,Augustinová,Sobotková | JAC Brno | 33.32 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Březinová,Lipoldová,Lohniská,Truhlářová A-Březinová,Lipoldová,Lohniská,Truhlářová | TJ Znojmo, z.s. | 34.58 | 3.50 | |||||||||||||||
4 | Fiantová,Kalincová,Provazníková,Lusková Fiantová,Kalincová,Provazníková,Lusková | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 34.58 | 3.50 | |||||||||||||||
5 | A-Kleiblová, Ryšavá,Schmid,Zádrapová A-Kleiblová, Ryšavá,Schmid,Zádrapová | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 36.78 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krejčí,Ingrová,Fingerová,Plášková Krejčí,Ingrová,Fingerová,Plášková | VSK Univerzita Brno | 33.60 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | B-Furchová,Petrová,Radová,Štůsková B-Furchová,Petrová,Radová,Štůsková | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 33.62 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Zugarová,Koutná,Helešicová,Maňásková Zugarová,Koutná,Helešicová,Maňásková | Atletický klub Hodonín,z.s. | 34.10 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Adamcová,Kotásková,Ševčíková,Uherková Adamcová,Kotásková,Ševčíková,Uherková | Atletický klub Kyjov, z.s. | 34.53 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | B-Molíková,Skoumalová,Skřivánová,Dobešová B-Molíková,Skoumalová,Skřivánová,Dobešová | TJ Znojmo, z.s. | 34.73 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC Brno |
03 | 1.74 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.66 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 1.63 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 1.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr JulínekPetr Julínek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.55 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan ČertekJan Čertek
BYAC Brno |
03 | 1.50 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Václav KrauerVáclav Krauer
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 1.50 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC Čejkovice |
03 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 1.40 | 1.00 | |||||||||||||||
MB |
Šimon ChmelaŠimon Chmela
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 1.35 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno |
02 | 1.65 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC Brno |
02 | 1.62 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Anna MaradováAnna Maradová
AC Čejkovice |
02 | 1.45 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 1.45 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC Brno |
03 | 1.45 | 3.00 | |||||||||||||||
9= |
Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC Brno |
03 | 1.40 | 1.50 | |||||||||||||||
9= |
Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp Brno |
03 | 1.40 | 1.50 | |||||||||||||||
11 |
Barbora VačkářováBarbora Vačkářová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
12 |
Daniela KlímováDaniela Klímová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 1.30 | ||||||||||||||||
Tereza SeidlováTereza Seidlová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 3.22 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 3.02 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 2.52 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam StloukalAdam Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 1.92 | 7.00 | |||||||||||||||
MB |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 3.32 | ||||||||||||||||
MB |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 2.92 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 2.62 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 2.52 | 9.00 | |||||||||||||||
Libuše SýkorováLibuše Sýkorová
AC Čejkovice |
02 | 2.52 | 8.00 | ||||||||||||||||
4 |
Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 2.32 | 7.00 | |||||||||||||||
Adéla KršováAdéla Kršová
AC Čejkovice |
02 | 2.32 | 6.00 | ||||||||||||||||
MB |
Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 2.32 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 6.22 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 5.71 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 5.52 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Marek ParaličMarek Paralič
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 5.42 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 5.40 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 5.34 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 5.18 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Sebastian RausSebastian Raus
BYAC Brno |
03 | 5.04 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 4.82 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michal KadeřábekMichal Kadeřábek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 4.78 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 4.55 | ||||||||||||||||
12 |
Radim KramlRadim Kraml
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 4.49 | ||||||||||||||||
13 |
Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 3.65 | ||||||||||||||||
14 |
Samuel HodošiSamuel Hodoši
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 2.95 | ||||||||||||||||
Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno |
02 | 5.33 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC Brno |
02 | 5.14 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominika MikováDominika Miková
AK Olymp Brno |
02 | 4.83 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC Brno |
02 | 4.83 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 4.62 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno |
03 | 4.60 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC Brno |
03 | 4.58 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Desislava HristovaDesislava Hristova
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 4.48 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC Brno |
02 | 4.47 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC Brno |
02 | 4.45 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza IngrováTereza Ingrová
VSK Univerzita Brno |
02 | 4.44 | ||||||||||||||||
13 |
Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 4.40 | ||||||||||||||||
14 |
Anna TruhlářováAnna Truhlářová
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 4.33 | ||||||||||||||||
15 |
Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 4.29 | ||||||||||||||||
16 |
Adéla KršováAdéla Kršová
AC Čejkovice |
02 | 4.25 | ||||||||||||||||
17 |
Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC Brno |
03 | 4.24 | ||||||||||||||||
18 |
Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 4.19 | ||||||||||||||||
19 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 4.19 | ||||||||||||||||
20 |
Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 4.17 | ||||||||||||||||
21 |
Aneta BřezinováAneta Březinová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 4.16 | ||||||||||||||||
22 |
Tereza KrejčíTereza Krejčí
VSK Univerzita Brno |
02 | 4.16 | ||||||||||||||||
23 |
Barbora VačkářováBarbora Vačkářová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4.14 | ||||||||||||||||
24 |
Kateřina MaňáskováKateřina Maňásková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 4.14 | ||||||||||||||||
25 |
Kateřina KoutnáKateřina Koutná
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 4.03 | ||||||||||||||||
26 |
Klára KachyňováKlára Kachyňová
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 4.02 | ||||||||||||||||
27 |
Lucie MolíkováLucie Molíková
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 3.98 | ||||||||||||||||
28 |
Anna VařekováAnna Vařeková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 3.97 | ||||||||||||||||
29 |
Michaela LohniskáMichaela Lohniská
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 3.94 | ||||||||||||||||
30 |
Daniela KlímováDaniela Klímová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 3.91 | ||||||||||||||||
31 |
Lucie ŠtůskováLucie Štůsková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 3.89 | ||||||||||||||||
32 |
Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 3.89 | ||||||||||||||||
33 |
Aneta VeseláAneta Veselá
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 3.48 | ||||||||||||||||
34 |
Tereza SeidlováTereza Seidlová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 3.38 | ||||||||||||||||
35 |
Lucie SkalníkováLucie Skalníková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 2.49 | ||||||||||||||||
Celkem 35 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC Brno |
02 | 10.30 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 10.15 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eliška CísařováEliška Císařová
AK Olymp Brno |
02 | 09.93 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
03 | 09.79 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno |
02 | 09.78 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Gabriela VlašicováGabriela Vlašicová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 09.30 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 09.08 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petra BuriánováPetra Buriánová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 08.33 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 08.23 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 07.77 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC Brno |
02 | 07.68 | ||||||||||||||||
12 |
Aneta MasaříkováAneta Masaříková
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 07.55 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 07.48 | ||||||||||||||||
14 |
Nela BlažkováNela Blažková
JAC Brno |
02 | 07.35 | ||||||||||||||||
15 |
Sofie Michaela MjartanováSofie Michaela Mjartanová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 07.33 | ||||||||||||||||
16 |
Zora ZajíčkováZora Zajíčková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 06.95 | ||||||||||||||||
17 |
Iva JanásováIva Janásová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 06.93 | ||||||||||||||||
18 |
Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 06.90 | ||||||||||||||||
19 |
Anna VařekováAnna Vařeková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 06.88 | ||||||||||||||||
20 |
Nela PernicováNela Pernicová
JAC Brno |
03 | 06.63 | ||||||||||||||||
21 |
Julie KrčálováJulie Krčálová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 06.46 | ||||||||||||||||
22 |
Leona HanulíkováLeona Hanulíková
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 06.45 | ||||||||||||||||
23 |
Bára BělobradičováBára Bělobradičová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 06.05 | ||||||||||||||||
24 |
Lucie SkalníkováLucie Skalníková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 05.65 | ||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ZobačAdam Zobač
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 13.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC Čejkovice |
02 | 12.14 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 11.70 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC Brno |
02 | 11.03 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 10.91 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | 10.62 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Petr JulínekPetr Julínek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 10.33 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Adam JanekAdam Janek
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 10.15 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC Brno |
03 | 09.92 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 09.16 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vojtěch NezvedaVojtěch Nezveda
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 09.08 | ||||||||||||||||
12 |
Jiří VrabelJiří Vrabel
VSK Univerzita Brno |
03 | 08.97 | ||||||||||||||||
13 |
Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 08.95 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj MikulíkMatěj Mikulík
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 08.88 | ||||||||||||||||
15 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
BYAC Brno |
03 | 08.80 | ||||||||||||||||
16 |
Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 08.47 | ||||||||||||||||
17 |
Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 08.28 | ||||||||||||||||
18 |
David CelýDavid Celý
BYAC Brno |
02 | 08.05 | ||||||||||||||||
19 |
Petr MalečíkPetr Malečík
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 07.53 | ||||||||||||||||
20 |
Filip TrávníčekFilip Trávníček
BYAC Brno |
03 | 07.35 | ||||||||||||||||
21 |
Filip KoršňákFilip Koršňák
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 07.12 | ||||||||||||||||
22 |
Samuel HodošiSamuel Hodoši
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 04.30 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno |
02 | 25.21 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC Brno |
02 | 23.33 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 21.94 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 20.81 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eliška CísařováEliška Císařová
AK Olymp Brno |
02 | 19.56 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 18.67 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
03 | 18.32 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Gabriela VlašicováGabriela Vlašicová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 17.93 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Aneta MasaříkováAneta Masaříková
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 16.54 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 15.97 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC Brno |
02 | 15.79 | ||||||||||||||||
12 |
Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 15.67 | ||||||||||||||||
13 |
Julie KrčálováJulie Krčálová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 15.05 | ||||||||||||||||
14 |
Petra BuriánováPetra Buriánová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 12.22 | ||||||||||||||||
15 |
Bára BělobradičováBára Bělobradičová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 09.25 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC Čejkovice |
02 | 33.92 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 32.96 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | 32.16 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 30.31 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam ZobačAdam Zobač
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 30.06 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 29.65 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 28.92 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jiří VrabelJiří Vrabel
VSK Univerzita Brno |
03 | 26.76 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC Čejkovice |
03 | 26.43 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
David CelýDavid Celý
BYAC Brno |
02 | 24.19 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
BYAC Brno |
03 | 22.28 | ||||||||||||||||
12 |
Adam JanekAdam Janek
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 21.48 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 15.62 | ||||||||||||||||
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Iva JanásováIva Janásová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 34.89 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Petra BuriánováPetra Buriánová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 31.23 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC Brno |
02 | 30.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 30.40 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 29.04 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno |
02 | 28.78 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno |
02 | 27.20 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 26.98 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC Brno |
02 | 25.11 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 24.82 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC Brno |
02 | 23.39 | ||||||||||||||||
12 |
Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC Brno |
03 | 22.42 | ||||||||||||||||
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 22.42 | |||||||||||||||||
14 |
Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC Brno |
02 | 20.80 | ||||||||||||||||
15 |
Nela PernicováNela Pernicová
JAC Brno |
03 | 20.53 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 20.37 | ||||||||||||||||
17 |
Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
AK Olymp Brno |
03 | 18.87 | ||||||||||||||||
18 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 17.72 | ||||||||||||||||
19 |
Nela BlažkováNela Blažková
JAC Brno |
02 | 17.66 | ||||||||||||||||
20 |
Iveta TrojancováIveta Trojancová
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 16.86 | ||||||||||||||||
21 |
Lucie MolíkováLucie Molíková
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 15.26 | ||||||||||||||||
22 |
Julie KrčálováJulie Krčálová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 15.09 | ||||||||||||||||
23 |
Leona HanulíkováLeona Hanulíková
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 14.33 | ||||||||||||||||
24 |
Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 13.54 | ||||||||||||||||
25 |
Bára BělobradičováBára Bělobradičová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 12.55 | ||||||||||||||||
26 |
Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 11.81 | ||||||||||||||||
27 |
Tereza VrátnáTereza Vrátná
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 10.69 | ||||||||||||||||
Zora ZajíčkováZora Zajíčková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 47.80 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC Čejkovice |
02 | 45.61 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | 39.19 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam JanekAdam Janek
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 36.89 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 36.86 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
BYAC Brno |
03 | 35.64 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Radim KramlRadim Kraml
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 32.92 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 32.68 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal KadeřábekMichal Kadeřábek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 32.47 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC Čejkovice |
03 | 31.00 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Šimon PavlisŠimon Pavlis
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 29.88 | ||||||||||||||||
12 |
Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 29.71 | ||||||||||||||||
13 |
Radim HřebačkaRadim Hřebačka
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 25.78 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj MikulíkMatěj Mikulík
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 25.16 | ||||||||||||||||
15 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 23.54 | ||||||||||||||||
16 |
Petr JulínekPetr Julínek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 20.85 | ||||||||||||||||
17 |
Adam StloukalAdam Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 20.74 | ||||||||||||||||
18 |
Libor TesařLibor Tesař
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 19.70 | ||||||||||||||||
19 |
Petr MalečíkPetr Malečík
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 18.76 | ||||||||||||||||
20 |
Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 18.64 | ||||||||||||||||
21 |
Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 17.55 | ||||||||||||||||
22 |
Filip KoršňákFilip Koršňák
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 14.32 | ||||||||||||||||
MB |
Jakub JanekJakub Janek
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 23.21 | ||||||||||||||||
David CelýDavid Celý
BYAC Brno |
02 | DNS | |||||||||||||||||
David LambertDavid Lambert
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Adam ZobačAdam Zobač
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 167.00 | ||||||||||||||||
2 | BYACB BYACB | BYAC Brno | 125.00 | ||||||||||||||||
3 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 121.00 | ||||||||||||||||
4 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 117.00 | ||||||||||||||||
5 | CEJKO CEJKO | AC Čejkovice | 068.00 | ||||||||||||||||
6 | AKHOD AKHOD | Atletický klub Hodonín,z.s. | 045.00 | ||||||||||||||||
7 | TJZNO TJZNO | TJ Znojmo, z.s. | 035.00 | ||||||||||||||||
8 | SLAVB SLAVB | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 033.00 | ||||||||||||||||
9 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 025.00 | ||||||||||||||||
10 | KYJOV KYJOV | Atletický klub Kyjov, z.s. | 009.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 200 m př., 100 m př., 100 m př., 300 m, 300 m, 4x60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKOLY AKOLY | AK Olymp Brno | 165.50 | ||||||||||||||||
2 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 134.50 | ||||||||||||||||
3 | JACBR JACBR | JAC Brno | 131.50 | ||||||||||||||||
4 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 079.00 | ||||||||||||||||
5 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 064.00 | ||||||||||||||||
6 | SLAVB SLAVB | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 057.00 | ||||||||||||||||
7 | KYJOV KYJOV | Atletický klub Kyjov, z.s. | 047.00 | ||||||||||||||||
8 | CEJKO CEJKO | AC Čejkovice | 035.00 | ||||||||||||||||
9 | AKHOD AKHOD | Atletický klub Hodonín,z.s. | 022.00 | ||||||||||||||||
10 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 012.00 | ||||||||||||||||
11 | TJZNO TJZNO | TJ Znojmo, z.s. | 010.50 | ||||||||||||||||
12 | ORELV ORELV | Orel jednota Vyškov - atletika | 005.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 60 m, 200 m př., 200 m př., 100 m př., 100 m př., 100 m př., 300 m, 300 m, 300 m, 4x60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |