výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Domažlice

Domažlice (7. 9. 2017)

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Haasová SimonaHaasová Simona 000722 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.0 776.00
2 Vendula PřibylováVendula Přibylová 000502 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 08.2 718.00
Petra BartkováPetra Bartková 990101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 08.4 662.00
3 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 020311 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.4 662.00
4 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 980101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 09.0 506.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Karolína BenešováKarolína Benešová 010101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 5 09.2 458.00
1 Veronika VlkováVeronika Vlková 000101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 09.2 458.00
2 Denisa LejskováDenisa Lejsková 990101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 09.3 435.00
3 Adéla TürkováAdéla Türková 010101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 1 09.4 413.00
4 Markéta BenešováMarkéta Benešová 010101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 4 09.6 369.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŠléglMiloslav Šlégl 001119 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 12.3 549.00
2 Patrik HradeckýPatrik Hradecký 010101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 12.4 531.00
3 Jan KuchařJan Kuchař 990101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 1 12.8 461.00
4 Lukáš KubovecLukáš Kubovec 010101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 13.0 428.00
5 Karel ŠperlKarel Šperl 000814 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 13.3 380.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SoučekTomáš Souček 010717 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 12.1 586.00
2 Pavel VáchalPavel Váchal 990101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 4 12.8 461.00
Patrik HolarPatrik Holar 010101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 2 12.9 444.00
3 Petr SazamaPetr Sazama 020101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 3 12.9 444.00
Jakub KarpíšekJakub Karpíšek 000902 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 13.3 380.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 990202 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 28.0 612.00
2 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 020311 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 29.1 529.00
3 Nikita KodadováNikita Kodadová 020101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 29.4 508.00
4 Petra BartkováPetra Bartková 990101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 30.8 412.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VlkováVeronika Vlková 000101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 31.6 361.00
2 Vendula SopukupováVendula Sopukupová 020101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 32.0 337.00
3 Markéta BenešováMarkéta Benešová 010101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 33.2 269.00
4 Tereza DivišováTereza Divišová 991221 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 33.8 238.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 000712 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 57.3 504.00
2 Petr SvatekPetr Svatek 970101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 4 58.5 461.00
Karel ŠperlKarel Šperl 000814 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 59.9 412.00
3 Jan KuchařJan Kuchař 990101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 3 59.9 412.00
Tomáš SoučekTomáš Souček 010717 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel VáchalPavel Váchal 990101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 61.4 362.00
2 Aleš ČipkaAleš Čipka 020101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 2 63.3 304.00
3 Filip MokričkaFilip Mokrička 010203 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 65.5 242.00
4 Mykhaylo KrasylinetsMykhaylo Krasylinets 000101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 1 66.4 218.00
5 Jakub SvatekJakub Svatek 980101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 5 74.6 55.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna GerberováAnna Gerberová 011110 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 2:43.5 533.00
2 Nikita KodadováNikita Kodadová 020101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 2:48.7 477.00
3 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 990202 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 2:51.1 452.00
4 Anna BudkováAnna Budková 010112 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3:03.5 333.00
5 Karolína BenešováKarolína Benešová 010101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 3 3:06.9 304.00
6 Eliška MoravcováEliška Moravcová 010102 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 4 3:21.1 194.00
7 Michaela BognerováMichaela Bognerová 000101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 1 3:35.1 109.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 000712 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 8 4:54.8 590.00
2 Heřman HomolkaHeřman Homolka 990101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 5 4:55.2 588.00
3 Tomáš SoučekTomáš Souček 010717 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 5:03.3 541.00
4 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha 020101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 5:03.5 540.00
5 Antonín VlčekAntonín Vlček 000127 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 9 5:07.6 517.00
6 Ladislav HadrovskýLadislav Hadrovský 010101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 10 5:14.7 478.00
7 Vít PodestátVít Podestát 980806 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 5:16.6 468.00
8 Petr ŠkarpaPetr Škarpa 970101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 5:35.4 373.00
Patrik HolarPatrik Holar 010101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 4 5:51.0 302.00
9 Jakub DanišJakub Daniš 960101 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 1 5:51.0 302.00
10 Filip MokričkaFilip Mokrička 010203 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5:56.0 281.00
Celkem 11 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenci (Běh)

Běh (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Rottenborn, Šperl, Šlégl Rottenborn, Šperl, Šlégl 000712 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
Hradecký, Váchal, Šup, Nguyen, Kubovec, Kuchař, Muhr, Svatek Hradecký, Váchal, Šup, Nguyen, Kubovec, Kuchař, Muhr, Svatek 010101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
Celkem 2 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenky (Běh)

Běh (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Pivoňková, Přibylová, Haasová, Cimbolincová Pivoňková, Přibylová, Haasová, Cimbolincová 020311 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2
Divišová Divišová 991221 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3
Vlková, Martínková, Mašková, Bognerová, Lejsková, Kodadová, Wabneggerová, Bartková Vlková, Martínková, Mašková, Bognerová, Lejsková, Kodadová, Wabneggerová, Bartková 000101 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 1
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub PančíkJakub Pančík
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
001126 1.70 544.00
Lukáš KubovecLukáš Kubovec
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
010101 1.66 512.00
2 Petr ŠupPetr Šup
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
010101 1.66 512.00
3 Petr SazamaPetr Sazama
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
020101 1.58 449.00
Lukáš LiškaLukáš Liška
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
000928 1.54 419.00
Tomáš RadaTomáš Rada
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
990101 1.54 419.00
4 Jan PluhařJan Pluhař
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
010731 1.54 419.00
5 Aleš FictumAleš Fictum
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
020101 1.50 389.00
6 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
020101 1.46 360.00
Jiří BrožJiří Brož
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
011119 1.58 449.00
Ondřej BohmOndřej Bohm
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
020105 1.50 389.00
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Eliška WabneggerováEliška Wabneggerová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
990101 1.47 588.00
1 Smidová DominikaSmidová Dominika
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
010623 1.47 588.00
2 Viktorie StránskáViktorie Stránská
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
000101 1.43 544.00
3 Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
020101 1.39 502.00
Olga SporerováOlga Sporerová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
010101 1.35 460.00
4 Kateřina ČernáKateřina Černá
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
990101 1.35 460.00
5 Kateřina TomanováKateřina Tomanová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
020421 1.31 419.00
Daniela KarasováDaniela Karasová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
010101 1.23 340.00
Tereza StodolováTereza Stodolová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
020101 1.23 340.00
6 Schreiber RomanaSchreiber Romana
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
010805 1.23 340.00
7 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
020101 1.19 302.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik HradeckýPatrik Hradecký
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
010101 5.26 433.00
2 Ladislav HadrovskýLadislav Hadrovský
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
010101 5.23 427.00
Miloslav ŠléglMiloslav Šlégl
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
001119 5.15 411.00
3 Radek MuhrRadek Muhr
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
970101 5.15 411.00
4 Patrik MarzPatrik Marz
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
010125 5.04 390.00
5 Marek BenešMarek Beneš
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
020131 4.75 335.00
6 Tomáš RadaTomáš Rada
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
990101 4.70 326.00
7 Jakub DanišJakub Daniš
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
960101 4.52 294.00
8 Teodor HammerTeodor Hammer
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
010101 4.51 292.00
9 Zbyněk BělZbyněk Běl
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
980101 4.50 290.00
10 Aleš FictumAleš Fictum
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
020101 4.47 285.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Haasová SimonaHaasová Simona
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
000722 4.91 535.00
2 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
980101 4.34 388.00
3 Kateřina TomanováKateřina Tomanová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
020421 4.25 367.00
4 Smidová DominikaSmidová Dominika
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
010623 4.15 343.00
5 Adéla TürkováAdéla Türková
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
010101 4.03 315.00
6 Denisa LejskováDenisa Lejsková
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
990101 3.85 274.00
7 Kristýna GrösslováKristýna Grösslová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
010101 3.81 265.00
8 Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
020101 3.68 237.00
9 Tereza StodolováTereza Stodolová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
020101 3.53 206.00
10 Vendula SopukupováVendula Sopukupová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
020101 3.26 153.00
11 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
020101 3.22 146.00
12 Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
010101 2.91 92.00
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KuželíkováAnna Kuželíková
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
970101 10.99 594.00
2 Eliška WabneggerováEliška Wabneggerová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
990101 10.67 573.00
3 Vendula PřibylováVendula Přibylová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
000502 09.59 503.00
4 Šárka WolfováŠárka Wolfová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
020101 08.78 450.00
5 Kateřina MaláKateřina Malá
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
991101 08.54 434.00
6 Karolína PlecitáKarolína Plecitá
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
990101 08.39 425.00
7 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
990202 08.38 424.00
8 Jana HornováJana Hornová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
990101 08.19 412.00
9 Kristýna GrösslováKristýna Grösslová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
010101 08.04 402.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KamírAdam Kamír
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
000101 14.39 752.00
2 Jakub ChlubnaJakub Chlubna
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
990101 11.26 562.00
3 Lukáš LiškaLukáš Liška
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
000928 10.98 545.00
4 Jan DokulilJan Dokulil
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
990101 10.83 536.00
5 Heřman HomolkaHeřman Homolka
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
990101 10.46 513.00
6 Jakub PančíkJakub Pančík
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
001126 10.45 513.00
7 Jakub KarpíšekJakub Karpíšek
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
000902 10.32 505.00
8 Pavel SmazalPavel Smazal
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
000101 09.40 450.00
9 Teodor HammerTeodor Hammer
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
010101 09.11 432.00
Jiří BrožJiří Brož
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
011119 09.85 477.00
Jan SvobodaJan Svoboda
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
011126 09.95 483.00
Václav SvobodaVáclav Svoboda
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
011126 10.62 523.00
Tomáš KnejpTomáš Knejp
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
981020 10.45 513.00
Celkem 13 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Tomáš SoučekTomáš Souček 010717 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1127
Filip MokričkaFilip Mokrička 010203 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0523
Karel ŠperlKarel Šperl 000814 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0792
Patrik MarzPatrik Marz 010125 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0390
Celkem 4 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Vendula PřibylováVendula Přibylová 000502 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1221
Veronika VlkováVeronika Vlková 000101 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 0819
Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 980101 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 0894
Petra BartkováPetra Bartková 990101 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 1074
Denisa LejskováDenisa Lejsková 990101 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 0709
Karolína BenešováKarolína Benešová 010101 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 0762
Tereza DivišováTereza Divišová 991221 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0238
Eliška MoravcováEliška Moravcová 010102 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 0194
Anna BudkováAnna Budková 010112 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0333
Adéla TürkováAdéla Türková 010101 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 0728
Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 020311 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1191
Haasová SimonaHaasová Simona 000722 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1311
Markéta BenešováMarkéta Benešová 010101 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 0638
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 2832
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 4294
2 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 3911
3 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 1907
Celkem 3 závodníků