výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Rakovník

Rakovník (19. 9. 2017)

60 m - Dorostenky

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŠorsákováGabriela Šorsáková 000428 MOA RakovníkMOA Rakovník 09.0 506.00
2 NATÁLIE TREŠLOVÁNATÁLIE TREŠLOVÁ 990112 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 09.2 458.00
Kateřina KřížováKateřina Křížová 000701 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 09.3 435.00
3 Michaela TrnobranskáMichaela Trnobranská 990101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 09.3 435.00
Adéla BendlováAdéla Bendlová 020101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 09.4 413.00
4 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková 980212 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 09.4 413.00
5 Kristýna HůlováKristýna Hůlová 010319 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 09.5 391.00
6 Michaela SedláčkováMichaela Sedláčková 990605 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 09.6 369.00
7 KLÁRA DYKASTOVÁKLÁRA DYKASTOVÁ 991017 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 09.7 348.00
8 Kristýna ZazvonilováKristýna Zazvonilová 001012 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 09.8 328.00
Nela KřenkováNela Křenková 000101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 10.0 289.00
Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 020615 MOA RakovníkMOA Rakovník 10.0 289.00
9 Michaela LažováMichaela Lažová 001128 MOA RakovníkMOA Rakovník 10.0 289.00
10 Andrea FialováAndrea Fialová 000319 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 10.2 252.00
11 Lucie DlouháLucie Dlouhá 980119 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 10.4 218.00
12 NIKOLA ZIKMUNDOVÁNIKOLA ZIKMUNDOVÁ 020517 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 10.7 170.00
MS Natálie VaníčkováNatálie Vaníčková 990110 MOA RakovníkMOA Rakovník 09.4 413.00
Celkem 17 závodníků

100 m - Dorostenci

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan SvatošDan Svatoš 990203 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 11.3 744.00
2 Lukáš BorlLukáš Borl 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 12.1 586.00
3 Dominik DolákDominik Dolák 981116 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 12.2 567.00
4 Martin KrupičkaMartin Krupička 000410 MOA RakovníkMOA Rakovník 12.3 549.00
Vojtěch SkálaVojtěch Skála 000123 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 12.4 531.00
5 Adam BurešAdam Bureš 971013 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 12.4 531.00
Jan ČechJan Čech 990119 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 12.5 513.00
6 Max VaicMax Vaic 020218 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 12.5 513.00
7 Jan VaculíkJan Vaculík 990112 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 12.6 495.00
Samuel BondarSamuel Bondar 980830 MOA RakovníkMOA Rakovník 12.7 478.00
8 Miroslav PavlíkMiroslav Pavlík 000103 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 12.7 478.00
9 Jurij TofeljukJurij Tofeljuk 990203 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 12.8 461.00
Daniel RoušavýDaniel Roušavý 980912 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 12.9 444.00
10 Ondřej BernardOndřej Bernard 010603 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 12.9 444.00
Matěj SladkovskýMatěj Sladkovský 011010 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 13.0 428.00
Daniel KoubaDaniel Kouba 990709 MOA RakovníkMOA Rakovník 13.0 428.00
11 Zbyněk PokornýZbyněk Pokorný 000907 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 13.0 428.00
Leoš MatyášLeoš Matyáš 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 13.3 380.00
12 Josef VodičkaJosef Vodička 001026 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 13.3 380.00
13 Jiří PémJiří Pém 980101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 13.8 307.00
14 Jan KočíJan Kočí 020520 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 14.1 266.00
15 Jiří AndrleJiří Andrle 020730 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 14.3 240.00
16 Robert HorváthRobert Horváth 010427 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 15.4 120.00
Pavel TancošPavel Tancoš 020507 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
Celkem 24 závodníků

200 m - Dorostenky

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 KATEŘINA KHUNOVÁKATEŘINA KHUNOVÁ 020224 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 27.9 620.00
MICHAELA ŽELEZNÁMICHAELA ŽELEZNÁ 990331 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 30.5 432.00
2 KATEŘINA VITNEROVÁKATEŘINA VITNEROVÁ 000206 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 30.5 432.00
3 Jaroslava KrškováJaroslava Kršková 011004 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 31.0 399.00
4 Karolína EmingerováKarolína Emingerová 020124 MOA RakovníkMOA Rakovník 31.9 343.00
5 Dominika KopřivováDominika Kopřivová 010422 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 32.0 337.00
6 Gabriela ŠorsákováGabriela Šorsáková 000428 MOA RakovníkMOA Rakovník 32.2 325.00
7 Adéla BestajovskáAdéla Bestajovská 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 32.9 285.00
8 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková 980212 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 33.0 280.00
9 Adéla FišerováAdéla Fišerová 020711 MOA RakovníkMOA Rakovník 33.1 274.00
10 Kristýna HůlováKristýna Hůlová 010319 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 33.4 258.00
11 Eliška EgertováEliška Egertová 000213 MOA RakovníkMOA Rakovník 33.7 243.00
12 Eliška KnotkováEliška Knotková 990101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 34.8 189.00
13 Jenny LédlováJenny Lédlová 010611 MOA RakovníkMOA Rakovník 36.5 118.00
14 Nikola KřečkováNikola Křečková 000101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 36.8 107.00
15 Kristýna ZazvonilováKristýna Zazvonilová 990526 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 37.1 97.00
16 Nikola PichrtováNikola Pichrtová 000927 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 41.0 7.00
Celkem 17 závodníků

400 m - Dorostenci

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HruškaPavel Hruška 990702 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 57.3 504.00
2 Jan ČechJan Čech 000612 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 58.9 446.00
3 Dan SvatošDan Svatoš 990203 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 59.4 429.00
4 Jan ŠpačekJan Špaček 000120 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 59.9 412.00
5 Jaroslav HudecJaroslav Hudec 010815 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 60.9 378.00
6 Daniel KoubaDaniel Kouba 990709 MOA RakovníkMOA Rakovník 61.0 375.00
Zbyněk PokornýZbyněk Pokorný 000907 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 61.5 359.00
7 Samuel BondarSamuel Bondar 980830 MOA RakovníkMOA Rakovník 61.5 359.00
Radek FejfarRadek Fejfar 010110 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 62.7 322.00
Matěj CafourekMatěj Cafourek 980610 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 62.7 322.00
Radek VostřelRadek Vostřel 020101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 62.7 322.00
8 Ondřej RubešOndřej Rubeš 991108 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 62.7 322.00
9 Leoš MatyášLeoš Matyáš 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 62.9 316.00
10 Ondřej BernardOndřej Bernard 010603 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 66.0 228.00
11 Matěj SladkovskýMatěj Sladkovský 011010 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 66.3 221.00
Marek SlepičkaMarek Slepička 000311 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 67.7 186.00
12 Ondřej ČihákOndřej Čihák 020101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 67.7 186.00
13 Patrik BrabecPatrik Brabec 000422 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 72.3 91.00
14 Tomáš HoangTomáš Hoang 020124 MOA RakovníkMOA Rakovník 73.9 65.00
Michal TyglMichal Tygl 980725 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí
Dominik DolákDominik Dolák 981116 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
Celkem 21 závodníků

800 m - Dorostenky

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika ZikmundováMonika Zikmundová 990220 MOA RakovníkMOA Rakovník 2:53.4 429.00
2 MARTINA PALKOSKOVÁMARTINA PALKOSKOVÁ 991104 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 2:53.9 424.00
3 ANNA SOUČKOVÁANNA SOUČKOVÁ 010526 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 2:57.6 388.00
4 Dominika SiskosováDominika Siskosová 990609 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 3:05.1 319.00
5 Anna VokounováAnna Vokounová 010430 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 3:06.6 306.00
6 Veronika PekováVeronika Peková 020426 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 3:12.8 255.00
7 Evelin KofroňováEvelin Kofroňová 000601 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 3:13.6 249.00
8 ANNA MORDOVÁANNA MORDOVÁ 010902 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 3:23.3 179.00
9 Veronika MillerováVeronika Millerová 990918 MOA RakovníkMOA Rakovník 3:29.5 140.00
10 Nikola PichrtováNikola Pichrtová 000927 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 3:43.4 69.00
11 Marie PolcarováMarie Polcarová 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 3:55.4 27.00
Dominika DvořákováDominika Dvořáková 980101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
Aneta LutišanováAneta Lutišanová 010906 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
Marie TofeljukováMarie Tofeljuková 011016 MOA RakovníkMOA Rakovník
Kateřina HaškováKateřina Hašková 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenci

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal TyglMichal Tygl 980725 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 4:41.9 668.00
2 Radek VostřelRadek Vostřel 020101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 4:45.9 644.00
3 David VejvodaDavid Vejvoda 980129 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 4:48.4 628.00
4 Jan BenešJan Beneš 000511 MOA RakovníkMOA Rakovník 4:53.2 600.00
5 Dominik TitlbachDominik Titlbach 980808 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 4:54.4 592.00
6 Petr FollprechtPetr Follprecht 010616 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 4:57.8 572.00
7 Jiří PateraJiří Patera 000325 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 4:58.0 571.00
8 Nicolas PaniaguaNicolas Paniagua 010916 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 4:58.7 567.00
9 Kryštof KöhlerKryštof Köhler 981223 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 5:10.9 499.00
10 Peter BučákPeter Bučák 000803 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 5:11.4 496.00
11 Zdeněk HroudaZdeněk Hrouda 970712 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 5:12.0 493.00
12 Robert HamouzRobert Hamouz 980331 MOA RakovníkMOA Rakovník 5:13.1 487.00
13 Lukáš VaitLukáš Vait 990322 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 5:13.6 484.00
14 David HůlaDavid Hůla 990828 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 5:21.1 444.00
15 Tomáš BranšovskýTomáš Branšovský 020106 MOA RakovníkMOA Rakovník 5:24.5 427.00
16 Lukáš BorlLukáš Borl 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 5:35.1 375.00
17 David TancošDavid Tancoš 010920 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 5:36.4 368.00
18 Jaroslav PelcmanJaroslav Pelcman 990516 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 6:13.6 211.00
Patrik BrabecPatrik Brabec 000422 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
Jan VavříkJan Vavřík 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
Marek BradáčMarek Bradáč 961216 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí
Celkem 21 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenci

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svatoš, Tofeljuk, Hudec, Sladkovský Svatoš, Tofeljuk, Hudec, Sladkovský 990203 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 2:19.3 1117.0
Hamouz, Krupička, Kouba, Sýkora Hamouz, Krupička, Kouba, Sýkora 980331 MOA RakovníkMOA Rakovník 2:21.7 1088.0
2 Roušavý, Bureš, Rubeš, Mařák Roušavý, Bureš, Rubeš, Mařák 980912 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 2:21.7 1088.0
3 Čech, Hruška, Skála, Peterka Čech, Hruška, Skála, Peterka 990119 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 2:24.0 1059.0
4 Borl, Bureš, Matyáš, Vostřel Borl, Bureš, Matyáš, Vostřel 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 2:25.0 1047.0
5 Kočí, Hrouda, Bok, Drahoňovský Kočí, Hrouda, Bok, Drahoňovský 020520 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 2:27.7 1015.0
6 Vaic, Hrdlička, Pokorný, Dolák Vaic, Hrdlička, Pokorný, Dolák 020218 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 2:27.8 1014.0
7 Fejfar, Skoupý, Kraus, Vodička, Slepička, Pavlík, Zadina, Bernard Fejfar, Skoupý, Kraus, Vodička, Slepička, Pavlík, Zadina, Bernard 010110 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 2:31.6 969.00
Celkem 8 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenky

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 TREŠLOVÁ, VITNEROVÁ, KHUNOVÁ, MASTNÁ TREŠLOVÁ, VITNEROVÁ, KHUNOVÁ, MASTNÁ 990112 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 2:43.9 831.00
2 Šorsáková, Lédlová, Emingerová, Šmídová Šorsáková, Lédlová, Emingerová, Šmídová 000428 MOA RakovníkMOA Rakovník 2:53.5 729.00
3 Křížová, Pavlíková, Kofroňová, Siskosová Křížová, Pavlíková, Kofroňová, Siskosová 000701 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 3:07.6 592.00
4 Hašková, Bestajovská, Dvořáková, Křečková Hašková, Bestajovská, Dvořáková, Křečková 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 3:14.4 530.00
5 Hůlová, Zazvonilová, Vokounová, Kodedová Hůlová, Zazvonilová, Vokounová, Kodedová 010319 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 3:15.3 522.00
6 Panochová, Pekarčíková, Řenčová, Baštecká Panochová, Pekarčíková, Řenčová, Baštecká 020410 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 3:19.7 484.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominik BurdychDominik Burdych
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
010103 1.81 636.00
2 Jan ŠpačekJan Špaček
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
000120 1.77 602.00
3 Dominik KóréDominik Kóré
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
010804 1.69 536.00
4 Michal BurešMichal Bureš
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
000101 1.65 504.00
Tomáš LavičkaTomáš Lavička
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
991219 1.61 472.00
5 Matyáš MaňurMatyáš Maňur
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
001108 1.61 472.00
Milan SýkoraMilan Sýkora
MOA RakovníkMOA Rakovník
990217 1.57 441.00
6 Karel MařákKarel Mařák
SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí
990905 1.57 441.00
7 Martin KrupičkaMartin Krupička
MOA RakovníkMOA Rakovník
980607 1.53 411.00
Josef ZadinaJosef Zadina
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
990429 1.49 381.00
David HůlaDavid Hůla
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
990828 1.49 381.00
Jiří PémJiří Pém
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
980101 1.49 381.00
8 MIchal BeredzasMIchal Beredzas
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
990109 1.49 381.00
Max VaicMax Vaic
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
980716 1.45 352.00
Petr FollprechtPetr Follprecht
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
010616 1.45 352.00
9 Václav KrausVáclav Kraus
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
000123 1.45 352.00
10 Jan VaculíkJan Vaculík
SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí
981209 1.41 324.00
11 David TancošDavid Tancoš
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
000612 1.33 270.00
12 Peter BučákPeter Bučák
SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí
000803 1.29 244.00
Tomáš FišerTomáš Fišer
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
970624
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 KATEŘINA VITNEROVÁKATEŘINA VITNEROVÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
000206 1.42 534.00
2 MICHAELA ŽELEZNÁMICHAELA ŽELEZNÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
990331 1.38 491.00
Nikola BašteckáNikola Baštecká
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
980731 1.26 369.00
Adéla BendlováAdéla Bendlová
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
020101 1.26 369.00
Petra VostatkováPetra Vostatková
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
980101 1.26 369.00
3 Klára KodedováKlára Kodedová
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
020119 1.26 369.00
Karolína EmingerováKarolína Emingerová
MOA RakovníkMOA Rakovník
020124 1.22 331.00
4 Jenny LédlováJenny Lédlová
MOA RakovníkMOA Rakovník
010611 1.22 331.00
5 Adéla SvatošováAdéla Svatošová
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
010101 1.18 293.00
6 Denisa BrožováDenisa Brožová
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
020317 1.14 257.00
7 Dominika KopřivováDominika Kopřivová
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
010422 1.10 222.00
Lucie DlouháLucie Dlouhá
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
990911
Eliška PeroutkováEliška Peroutková
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
980611
Kateřina MiškovskáKateřina Miškovská
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
001017
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik BurdychDominik Burdych
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
010103 5.67 516.00
2 Karel MařákKarel Mařák
SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí
990905 5.50 481.00
3 Jurij TofeljukJurij Tofeljuk
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
990203 5.44 469.00
4 Jáchym PeterkaJáchym Peterka
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
980312 5.24 429.00
5 Michal BurešMichal Bureš
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
000101 5.23 427.00
6 Marek BradáčMarek Bradáč
SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí
961216 5.11 404.00
7 Jiří KrobJiří Krob
MOA RakovníkMOA Rakovník
980821 5.00 382.00
8 Max VaicMax Vaic
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
980716 4.95 373.00
9 Milan SýkoraMilan Sýkora
MOA RakovníkMOA Rakovník
990217 4.90 363.00
10 Dominik KóréDominik Kóré
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
010804 4.75 335.00
11 Zoltán KaráczZoltán Karácz
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
980113 4.74 333.00
12 Václav MarešVáclav Mareš
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
970913 4.73 332.00
Filip DolanskýFilip Dolanský
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
990806 4.70 326.00
13 Matěj BalounMatěj Baloun
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
010101 4.70 326.00
14 Kryštof KöhlerKryštof Köhler
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
981223 4.68 323.00
Jiří MartinovičJiří Martinovič
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
000101 4.60 308.00
15 Ondřej BernardOndřej Bernard
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
010603 4.60 308.00
16 Michal JurekMichal Jurek
MOA RakovníkMOA Rakovník
000628 4.56 301.00
17 Max VaicMax Vaic
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
020218 4.51 292.00
18 Jan VaculíkJan Vaculík
SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí
981209 4.46 283.00
19 Václav KrausVáclav Kraus
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
000123 4.34 262.00
20 Aleš DekojAleš Dekoj
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
961015 4.06 215.00
21 Josef ŠnírcJosef Šnírc
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
000831 3.50 130.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 KATEŘINA MASTNÁKATEŘINA MASTNÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
001214 4.99 557.00
2 Dominika KopřivováDominika Kopřivová
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
010422 4.10 331.00
3 Gabriela ŠorsákováGabriela Šorsáková
MOA RakovníkMOA Rakovník
000428 3.89 283.00
4 Lucie PanochováLucie Panochová
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
020410 3.85 274.00
5 Lucie ZikmundováLucie Zikmundová
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
020228 3.82 267.00
6 KLÁRA DYKASTOVÁKLÁRA DYKASTOVÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
991017 3.80 263.00
7 NIKOLA ZIKMUNDOVÁNIKOLA ZIKMUNDOVÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
020517 3.68 237.00
8 Kristýna ZazvonilováKristýna Zazvonilová
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
001012 3.62 225.00
9 Michaela TrnobranskáMichaela Trnobranská
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
990101 3.58 216.00
10 Adéla BestajovskáAdéla Bestajovská
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
010101 3.54 208.00
11 Michaela SedláčkováMichaela Sedláčková
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
990605 3.52 204.00
12 Karolína ŠmídováKarolína Šmídová
MOA RakovníkMOA Rakovník
010611 3.47 194.00
13 Veronika PekováVeronika Peková
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
020426 3.19 140.00
14 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová
MOA RakovníkMOA Rakovník
020615 3.18 139.00
15 Nela KřenkováNela Křenková
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
000101 3.14 131.00
Lucie DlouháLucie Dlouhá
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
980119
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka KrejčováŠárka Krejčová
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
971223 10.18 541.00
2 Šárka KubernatováŠárka Kubernatová
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
981118 09.43 492.00
3 KATEŘINA MASTNÁKATEŘINA MASTNÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
001214 09.07 469.00
4 Lucie LandováLucie Landová
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
020306 08.25 416.00
5 KATEŘINA KHUNOVÁKATEŘINA KHUNOVÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
020224 08.07 404.00
6 Kristýna FialováKristýna Fialová
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
990101 07.90 393.00
7 NATÁLIE TREŠLOVÁNATÁLIE TREŠLOVÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
990112 07.79 386.00
8 Eliška MachanováEliška Machanová
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
010417 07.62 375.00
9 Karolína ŠmídováKarolína Šmídová
MOA RakovníkMOA Rakovník
010611 07.33 356.00
10 Jana MaleckáJana Malecká
MOA RakovníkMOA Rakovník
991215 07.31 355.00
11 Klára KodedováKlára Kodedová
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
020119 07.24 350.00
12 Anna HanzlováAnna Hanzlová
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
980131 07.23 350.00
13 Michaela SchejbalováMichaela Schejbalová
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
990101 07.17 346.00
14 Jana SvobodováJana Svobodová
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
980403 06.30 290.00
Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová
MOA RakovníkMOA Rakovník
991110
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav MarešVáclav Mareš
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
970913 11.96 604.00
2 Jáchym PeterkaJáchym Peterka
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
980312 11.60 582.00
3 Radek UmlaufRadek Umlauf
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
000615 11.28 563.00
4 Jakub PidrmanJakub Pidrman
MOA RakovníkMOA Rakovník
990828 11.09 551.00
5 Jan VaculíkJan Vaculík
SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí
990112 10.81 534.00
6 Lukáš MahnertLukáš Mahnert
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
990306 10.65 525.00
7 Tomáš FenclTomáš Fencl
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
991110 10.34 506.00
8 Tomáš CuřínTomáš Cuřín
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
980130 10.25 501.00
9 Jiří SpoustaJiří Spousta
SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí
970715 10.00 486.00
10 Jiří MartinovičJiří Martinovič
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
000101 09.95 483.00
11 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
000123 09.61 462.00
12 Josef VodičkaJosef Vodička
SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát
001026 09.48 454.00
13 Tomáš FišerTomáš Fišer
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
970624 09.36 447.00
14 Ondřej KousekOndřej Kousek
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
990121 09.12 433.00
15 Adam HrdličkaAdam Hrdlička
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
990712 09.10 432.00
16 Radim HrabovskýRadim Hrabovský
ISŠ RakovníkISŠ Rakovník
990113 09.06 429.00
17 Jan BalounJan Baloun
Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí
970716 09.05 429.00
18 Jiří KrobJiří Krob
MOA RakovníkMOA Rakovník
980821 08.70 408.00
19 Ondřej ČihákOndřej Čihák
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
020101 07.69 348.00
20 Václav VenderVáclav Vender
Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra...
990101 07.60 343.00
Martin KrupičkaMartin Krupička
MOA RakovníkMOA Rakovník
000410
Vít PrůchaVít Průcha
SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí
970309
Celkem 22 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Radek VostřelRadek Vostřel 020101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0966
Patrik BrabecPatrik Brabec 000422 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0091
Jan ČechJan Čech 000612 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0446
Ondřej RubešOndřej Rubeš 991108 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 0322
Matěj CafourekMatěj Cafourek 980610 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 0322
Michal TyglMichal Tygl 980725 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 0668
Radek FejfarRadek Fejfar 010110 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 1291
Marek SlepičkaMarek Slepička 000311 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0000
Tomáš HoangTomáš Hoang 020124 MOA RakovníkMOA Rakovník 0000
Michal BurešMichal Bureš 000101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0931
Zdeněk HroudaZdeněk Hrouda 970712 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0493
Marián BokMarián Bok 980917 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0000
Jan DrahoňovskýJan Drahoňovský 980228 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0000
Jáchym PeterkaJáchym Peterka 980312 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 1011
Karel MařákKarel Mařák 990905 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 0922
Adam HrdličkaAdam Hrdlička 990712 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0432
Lukáš SkoupýLukáš Skoupý 990801 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0000
Václav KrausVáclav Kraus 000123 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0000
Josef ZadinaJosef Zadina 990429 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0381
Robert HamouzRobert Hamouz 980331 MOA RakovníkMOA Rakovník 1575
Martin KrupičkaMartin Krupička 980607 MOA RakovníkMOA Rakovník 0411
Milan SýkoraMilan Sýkora 990217 MOA RakovníkMOA Rakovník 0804
Kryštof KöhlerKryštof Köhler 981223 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0499
Filip DolanskýFilip Dolanský 990806 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0326
Dominik BurdychDominik Burdych 010103 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 1152
Dominik KóréDominik Kóré 010804 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0536
Matěj BalounMatěj Baloun 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0326
Jiří MartinovičJiří Martinovič 000101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0483
Zoltán KaráczZoltán Karácz 980113 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0333
Aleš DekojAleš Dekoj 961015 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0215
Josef ŠnírcJosef Šnírc 000831 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0000
Marek BradáčMarek Bradáč 961216 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 0404
Jan VaculíkJan Vaculík 981209 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 0324
Max VaicMax Vaic 980716 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0373
Václav MarešVáclav Mareš 970913 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0936
Jiří KrobJiří Krob 980821 MOA RakovníkMOA Rakovník 0790
Michal JurekMichal Jurek 000628 MOA RakovníkMOA Rakovník 0000
Matyáš MaňurMatyáš Maňur 001108 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0472
Tomáš LavičkaTomáš Lavička 991219 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0000
Tomáš FišerTomáš Fišer 970624 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0447
David TancošDavid Tancoš 000612 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0270
Peter BučákPeter Bučák 000803 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 0496
Petr FollprechtPetr Follprecht 010616 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0924
MIchal BeredzasMIchal Beredzas 990109 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0381
David HůlaDavid Hůla 990828 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0825
Jiří PateraJiří Patera 000325 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0571
David VejvodaDavid Vejvoda 980129 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0628
Lukáš VaitLukáš Vait 990322 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0000
Dominik TitlbachDominik Titlbach 980808 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0592
Jan VavříkJan Vavřík 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0000
David TancošDavid Tancoš 010920 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0368
Nicolas PaniaguaNicolas Paniagua 010916 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0567
Jaroslav PelcmanJaroslav Pelcman 990516 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0211
Jan BenešJan Beneš 000511 MOA RakovníkMOA Rakovník 0600
Tomáš BranšovskýTomáš Branšovský 020106 MOA RakovníkMOA Rakovník 0000
Tomáš FenclTomáš Fencl 991110 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0506
Radek UmlaufRadek Umlauf 000615 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0563
Ondřej KousekOndřej Kousek 990121 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0433
Václav VenderVáclav Vender 990101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0000
Radim HrabovskýRadim Hrabovský 990113 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0000
Lukáš MahnertLukáš Mahnert 990306 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0525
Jiří SpoustaJiří Spousta 970715 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 0486
Vít PrůchaVít Průcha 970309 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 0000
Jan BalounJan Baloun 970716 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0429
Tomáš CuřínTomáš Cuřín 980130 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0501
Jakub PidrmanJakub Pidrman 990828 MOA RakovníkMOA Rakovník 0551
Ondřej BernardOndřej Bernard 010603 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0228
Pavel TancošPavel Tancoš 020507 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0000
Jiří AndrleJiří Andrle 020730 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0240
Jiří PémJiří Pém 980101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0381
Leoš MatyášLeoš Matyáš 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0696
Lukáš BorlLukáš Borl 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 2008
Matěj SladkovskýMatěj Sladkovský 011010 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0000
Jurij TofeljukJurij Tofeljuk 990203 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0930
Dan SvatošDan Svatoš 990203 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 2290
Vojtěch SkálaVojtěch Skála 000123 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0531
Daniel KoubaDaniel Kouba 990709 MOA RakovníkMOA Rakovník 0375
Martin KrupičkaMartin Krupička 000410 MOA RakovníkMOA Rakovník 0549
Pavel HruškaPavel Hruška 990702 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0504
Jan ŠpačekJan Špaček 000120 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 1014
Jaroslav HudecJaroslav Hudec 010815 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0378
Max VaicMax Vaic 020218 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 1819
Dominik DolákDominik Dolák 981116 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0567
Adam BurešAdam Bureš 971013 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 0531
Jan VaculíkJan Vaculík 990112 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 1029
Daniel RoušavýDaniel Roušavý 980912 SOU Nové StrašecíSOU Nové Strašecí 1088
Robert HorváthRobert Horváth 010427 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0000
Jan KočíJan Kočí 020520 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 1281
Jan ČechJan Čech 990119 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 1572
Samuel BondarSamuel Bondar 980830 MOA RakovníkMOA Rakovník 0837
Ondřej BernardOndřej Bernard 010603 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0752
Miroslav PavlíkMiroslav Pavlík 000103 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0478
Josef VodičkaJosef Vodička 001026 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0000
Zbyněk PokornýZbyněk Pokorný 000907 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0359
Ondřej ČihákOndřej Čihák 020101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0348
Celkem 95 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
ANNA SOUČKOVÁANNA SOUČKOVÁ 010526 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0388
ANNA MORDOVÁANNA MORDOVÁ 010902 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0000
Kateřina HaškováKateřina Hašková 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0530
Dominika DvořákováDominika Dvořáková 980101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0000
Marie PolcarováMarie Polcarová 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0027
Aneta LutišanováAneta Lutišanová 010906 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0000
Nikola PichrtováNikola Pichrtová 000927 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0076
Dominika SiskosováDominika Siskosová 990609 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0319
Evelin KofroňováEvelin Kofroňová 000601 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0249
Veronika PekováVeronika Peková 020426 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0395
Anna VokounováAnna Vokounová 010430 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0306
Veronika MillerováVeronika Millerová 990918 MOA RakovníkMOA Rakovník 0140
Monika ZikmundováMonika Zikmundová 990220 MOA RakovníkMOA Rakovník 0429
Marie TofeljukováMarie Tofeljuková 011016 MOA RakovníkMOA Rakovník 0000
Adéla BestajovskáAdéla Bestajovská 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0493
Nikola KřečkováNikola Křečková 000101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0000
Lucie PanochováLucie Panochová 020410 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0758
Pavla PekarčíkováPavla Pekarčíková 000719 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0000
Eliška ŘenčováEliška Řenčová 000902 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0000
Nikola BašteckáNikola Baštecká 980731 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0369
NATÁLIE TREŠLOVÁNATÁLIE TREŠLOVÁ 990112 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 1289
KATEŘINA VITNEROVÁKATEŘINA VITNEROVÁ 000206 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0534
KATEŘINA KHUNOVÁKATEŘINA KHUNOVÁ 020224 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 1024
KATEŘINA MASTNÁKATEŘINA MASTNÁ 001214 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 1026
Kateřina KřížováKateřina Křížová 000701 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 1027
Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková 980212 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0693
Kristýna HůlováKristýna Hůlová 010319 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 1171
Kristýna ZazvonilováKristýna Zazvonilová 990526 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0097
Klára KodedováKlára Kodedová 020119 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0719
Gabriela ŠorsákováGabriela Šorsáková 000428 MOA RakovníkMOA Rakovník 1843
Jenny LédlováJenny Lédlová 010611 MOA RakovníkMOA Rakovník 0331
Karolína EmingerováKarolína Emingerová 020124 MOA RakovníkMOA Rakovník 0674
Karolína ŠmídováKarolína Šmídová 010611 MOA RakovníkMOA Rakovník 0550
MICHAELA ŽELEZNÁMICHAELA ŽELEZNÁ 990331 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0923
Eliška KnotkováEliška Knotková 990101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0189
Jaroslava KrškováJaroslava Kršková 011004 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0399
Dominika KopřivováDominika Kopřivová 010422 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0668
Adéla FišerováAdéla Fišerová 020711 MOA RakovníkMOA Rakovník 0000
KLÁRA DYKASTOVÁKLÁRA DYKASTOVÁ 991017 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0611
NIKOLA ZIKMUNDOVÁNIKOLA ZIKMUNDOVÁ 020517 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0000
Michaela TrnobranskáMichaela Trnobranská 990101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0651
Nela KřenkováNela Křenková 000101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0000
Lucie DlouháLucie Dlouhá 980119 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0218
Michaela SedláčkováMichaela Sedláčková 990605 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0000
Lucie ZikmundováLucie Zikmundová 020228 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0267
Kristýna ZazvonilováKristýna Zazvonilová 001012 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0553
Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 020615 MOA RakovníkMOA Rakovník 0000
Kristýna FialováKristýna Fialová 990101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0393
Michaela SchejbalováMichaela Schejbalová 990101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0346
Šárka KrejčováŠárka Krejčová 971223 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0541
Anna HanzlováAnna Hanzlová 980131 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0350
Šárka KubernatováŠárka Kubernatová 981118 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0492
Jana SvobodováJana Svobodová 980403 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0000
Lucie LandováLucie Landová 020306 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0416
Eliška MachanováEliška Machanová 010417 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0375
Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 991110 MOA RakovníkMOA Rakovník 0000
Jana MaleckáJana Malecká 991215 MOA RakovníkMOA Rakovník 0355
Adéla BendlováAdéla Bendlová 020101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0782
Andrea FialováAndrea Fialová 000319 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0252
Michaela LažováMichaela Lažová 001128 MOA RakovníkMOA Rakovník 0000
Petra VostatkováPetra Vostatková 980101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0369
Adéla SvatošováAdéla Svatošová 010101 Střední zemědělská škola RakovníkStřední zemědělská škola Ra... 0000
Eliška PeroutkováEliška Peroutková 980611 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0000
Lucie DlouháLucie Dlouhá 990911 ISŠ RakovníkISŠ Rakovník 0000
Kateřina MiškovskáKateřina Miškovská 001017 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0000
Dominika KopřivováDominika Kopřivová 010422 Gymnázium JAK Nové StrašecíGymnázium JAK Nové Strašecí 0222
Denisa BrožováDenisa Brožová 020317 SLŠ KřivoklátSLŠ Křivoklát 0257
Natálie VaníčkováNatálie Vaníčková 990110 MOA RakovníkMOA Rakovník 0413
Eliška EgertováEliška Egertová 000213 MOA RakovníkMOA Rakovník 0000
MARTINA PALKOSKOVÁMARTINA PALKOSKOVÁ 991104 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0424
Celkem 70 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPŠ Emila Kolbena Rakovník{8} 7502
2 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 7006
3 SOU Nové Strašecí{8} 6592
4 MOA Rakovník{8} 6492
5 Střední zemědělská škola Rakovník{8} 6139
6 Gymnázium JAK Nové Strašecí{8} 5851
7 SLŠ Křivoklát{8} 5603
8 ISŠ Rakovník{8} 4709
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 6219
2 MOA Rakovník{8} 4735
3 Gymnázium JAK Nové Strašecí{8} 4353
4 SLŠ Křivoklát{8} 3873
5 Střední zemědělská škola Rakovník{8} 3780
6 ISŠ Rakovník{8} 2963
Celkem 6 závodníků