výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Vysočina kraj

Jihlava (26. 9. 2017)

60 m - Dorostenky

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 020312 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5 08.26 770.00
2 Simona JonášováSimona Jonášová 010805 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 08.90 592.00
3 Kateřina VonkováKateřina Vonková 000210 GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč 3 09.06 551.00
4 Natálie MašterováNatálie Mašterová 000411 Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského 2 09.86 365.00
5 Anna SlabáAnna Slabá 990919 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 6 09.91 355.00
Celkem 5 závodníků
Dorostenky 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára BenešováSára Benešová 000410 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 3 09.04 556.00
2 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 020322 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 09.20 516.00
3 Adéla KřivohlaváAdéla Křivohlavá 010216 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5 09.34 482.00
4 Marie NovotnáMarie Novotná 990508 Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského 4 09.52 440.00
Pavlína KretováPavlína Kretová 981108 GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Dorostenky 02 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KalovskáViktorie Kalovská 020804 Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského 4 08.65 659.00
2 Nikol MaškováNikol Mašková 020114 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 08.88 597.00
3 Zuzana MartinůZuzana Martinů 990923 GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč 2 09.20 516.00
4 Eliška ZmekováEliška Zmeková 020210 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5 09.48 449.00
5 Radka MasopustováRadka Masopustová 000223 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 3 10.49 243.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BřeznaVojtěch Března 980910 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 4 12.36 582.00
2 Jan MimraJan Mimra 990714 SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov 2 12.53 551.00
3 Tomáš VšetečkaTomáš Všetečka 991217 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 12.65 529.00
4 David PavlíčekDavid Pavlíček 980514 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 5 12.77 508.00
5 Vojtěch VepřovskýVojtěch Vepřovský 011208 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 6 13.54 380.00
Celkem 5 závodníků
Dorostenci 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KittlerDavid Kittler 000210 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 6 11.89 673.00
2 František JanůFrantišek Janů 980716 SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov 4 12.37 580.00
3 Václav HavlínVáclav Havlín 010902 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 7 12.38 578.00
4 Marek MusilMarek Musil 010201 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 2 12.78 506.00
5 Vít ŠestákVít Šesták 991124 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 12.88 488.00
6 Matěj JindraMatěj Jindra 011005 VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou 3 12.94 478.00
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 02 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František VejmělekFrantišek Vejmělek 010105 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 6 11.77 697.00
2 Tomáš MazáčTomáš Mazáč 990508 SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov 3 12.16 620.00
3 Jan MejzlíkJan Mejzlík 981126 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 4 12.18 616.00
4 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 12.36 582.00
5 Vojtěch LosenickýVojtěch Losenický 000619 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 7 12.90 485.00
6 Tomáš SmetanaTomáš Smetana 010101 VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou 2 13.27 423.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika CardováVeronika Cardová 020114 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 5 28.68 578.00
2 Simona JonášováSimona Jonášová 010805 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 29.26 535.00
3 Karolína KáňováKarolína Káňová 001221 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 6 29.72 502.00
4 Anna BártůAnna Bártů 010928 GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč 4 32.48 323.00
5 Lucie KlimešováLucie Klimešová 981123 Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského 2 33.62 259.00
Celkem 5 závodníků
Dorostenky 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 990628 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 26.58 747.00
2 Anna TouskováAnna Tousková 990616 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 6 26.71 736.00
3 Zuzana MartinůZuzana Martinů 990923 GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč 3 31.03 413.00
4 Magda PiskačováMagda Piskačová 000914 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 4 32.54 319.00
5 Lucie KosourováLucie Kosourová 000926 Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského 2 32.98 294.00
Celkem 5 závodníků
Dorostenky 02 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NeumanováTereza Neumanová 980809 Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského 3 30.41 454.00
2 Jana MatouškováJana Matoušková 981123 GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč 2 30.98 416.00
3 Michaela ŠkarydováMichaela Škarydová 020306 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 4 33.63 259.00
4 Karolína ZahrádkováKarolína Zahrádková 991109 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 33.68 256.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 52.19 716.00
2 Ondřej ChládOndřej Chlád 990430 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 6 52.75 692.00
3 Vít ŠestákVít Šesták 991124 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2 55.91 563.00
4 Vojtěch LosenickýVojtěch Losenický 000619 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 3 56.65 534.00
5 Václav HolcmanVáclav Holcman 010101 VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou 1 56.76 530.00
6 Vítězslav BrožVítězslav Brož 010530 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 5 60.54 395.00
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KarasMarek Karas 980515 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 54.56 617.00
2 Václav HavlínVáclav Havlín 010902 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 6 54.78 608.00
3 Martin KoutníkMartin Koutník 000101 VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou 2 55.51 578.00
4 Luboš KotekLuboš Kotek 990504 SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov 3 57.06 519.00
5 Tomáš TrojánekTomáš Trojánek 990129 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 4 57.10 517.00
6 Marek MusilMarek Musil 010201 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 1 59.87 418.00
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 02 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KrálDominik Král 001120 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 4 59.43 433.00
2 Lukáš VáclavíkLukáš Václavík 980112 SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov 2 60.71 389.00
3 Milan BartušekMilan Bartušek 000908 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 3 64.10 284.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 020322 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 14 2:28.48 712.00
2 Bára BabánkováBára Babánková 010221 Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského 1 2:30.09 692.00
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 981126 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 12 2:33.37 651.00
4 Hana FranzováHana Franzová 000817 Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského 4 2:35.32 628.00
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 010805 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 7 2:37.06 607.00
6 Eliška OndráčkováEliška Ondráčková 011205 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 9 2:40.11 572.00
7 Vendula SedláčkováVendula Sedláčková 990313 GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč 11 2:48.37 481.00
8 Anna BoháčováAnna Boháčová 000705 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 3 2:49.48 469.00
9 Magda PiskačováMagda Piskačová 000914 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 10 2:51.50 448.00
10 Kristýna HvozdovskáKristýna Hvozdovská 000526 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 6 2:51.55 448.00
11 Adriana ŠimánkováAdriana Šimánková 980423 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 13 2:53.11 432.00
12 Tereza ŠvehlováTereza Švehlová 000419 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 15 2:55.12 412.00
13 Kateřina BláhováKateřina Bláhová 990101 GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč 2 3:01.87 348.00
14 Lucie KosourováLucie Kosourová 000926 Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského 8 3:07.69 297.00
15 Martina FukováMartina Fuková 011221 GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč 5 3:25.95 162.00
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenci

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michael JakůbekMichael Jakůbek 981219 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 4:23.14 790.00
2 Martin KoutníkMartin Koutník 000101 VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou 7 4:44.00 655.00
3 Matyáš OndráčekMatyáš Ondráček 990621 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 9 4:44.58 652.00
4 Matyáš HorníčekMatyáš Horníček 990222 SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov 4 4:49.68 621.00
5 Zdeněk VlachZdeněk Vlach 020314 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 14 4:49.96 619.00
6 Patrik RybníčekPatrik Rybníček 990112 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 12 4:51.41 610.00
7 Marek KostkaMarek Kostka 981119 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 4:51.78 608.00
8 Lukáš GregorLukáš Gregor 011102 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 3 5:00.32 558.00
9 Martin BarákMartin Barák 010901 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 1 5:06.10 525.00
10 Jan ŽandaJan Žanda 990602 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 16 5:09.09 509.00
11 Martin PekárekMartin Pekárek 000328 SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov 10 5:10.88 499.00
12 Vojtěch VodrážkaVojtěch Vodrážka 020109 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 15 5:12.34 491.00
13 Jan ProkšJan Prokš 990830 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 11 5:13.49 485.00
14 Ondřej LebrOndřej Lebr 000920 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 8 5:14.52 479.00
15 Dominik SklenářDominik Sklenář 010101 VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou 13 5:14.77 478.00
Martin FilaMartin Fila 020219 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 2 DNS
Celkem 16 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenci

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlíček, Mejzlík, Ondráček, Chlád Pavlíček, Mejzlík, Ondráček, Chlád 980514 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 5 2:06.71 1279.0
2 Všetečka, Šesták, Karas, Janík Všetečka, Šesták, Karas, Janík 991217 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 2:08.05 1261.0
3 Janů, Mazáč, Kotek, Mimra Janů, Mazáč, Kotek, Mimra 980716 SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov 3 2:16.63 1151.0
4 Vejmělek, Blaha, Ondra, Března Vejmělek, Blaha, Ondra, Března 010105 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 1 2:16.66 1150.0
5 Musil, Voborník, Jirsa, Vepřovský Musil, Voborník, Jirsa, Vepřovský 010201 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 2 2:18.01 1133.0
6 Jindra, Koutník, Smetana Jindra, Koutník, Smetana 011005 VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou 4 2:19.28 1117.0
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kirchdorfer, Saitl, Kostka, Jakůbek Kirchdorfer, Saitl, Kostka, Jakůbek 991212 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2
Celkem 1 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenky

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Masopustová, Slabá, Hvozdovská, Šimánková Masopustová, Slabá, Hvozdovská, Šimánková 000223 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 1 2:28.02 1011.0
2 Mašková, Jonášová, Procházková, Jonášová Mašková, Jonášová, Procházková, Jonášová 020114 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 2:31.75 967.00
3 Kalovská, Franzová, Babánková, Neumanová Kalovská, Franzová, Babánková, Neumanová 020804 Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského 2 2:40.89 864.00
4 Bažoutová, Žemličková, Káňová, Ondráčková Bažoutová, Žemličková, Káňová, Ondráčková 020312 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 4 2:41.51 857.00
5 Bártů, Bláhová, Matoušková, Neuwirtová Bártů, Bláhová, Matoušková, Neuwirtová 010928 GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč 3 2:52.60 739.00
6 Kretová, Vonková, Sedláčková, Martinů Kretová, Vonková, Sedláčková, Martinů 981108 GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč 5 2:59.42 670.00
Celkem 6 závodníků
Dorostenky 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kývalová, Štorková, Jordánová Kývalová, Štorková, Jordánová 020326 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2 2:49.42 772.00
2 Cardová, Benešová, Tousková, Skřivanová Cardová, Benešová, Tousková, Skřivanová 020114 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 3 2:54.43 720.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.84 Body
1 Martin PešlMartin Pešl
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
990305 1.80 ----o-o-oooxoxxx 627.00
2 Adam VašAdam Vaš
SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov
000408 1.80 ----o-o-xooxoxoxxx 627.00
3 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
990911 1.80 ---ooooxooooxxoxxx 627.00
4 Aleš ChocholaAleš Chochola
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
000324 1.76 ooooooooxoxxooxxx 593.00
5 Tomáš PolákTomáš Polák
VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
990101 1.72 ----oxoo-ooxxx 560.00
6 Martin PekárekMartin Pekárek
SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov
000328 1.72 ---oooxooxooxxx 560.00
7 Michal VelebaMichal Veleba
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
990517 1.68 ---oo-oooxxx 528.00
8 Matěj FrancMatěj Franc
SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov
990809 1.68 ---oooooxoxxx 528.00
9 David ČechDavid Čech
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
981114 1.60 oooooooxxx 464.00
10 Jakub KirchdorferJakub Kirchdorfer
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
991212 1.60 ---oooxxoxxx 464.00
11 Vojtěch BřeznaVojtěch Března
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
980910 1.56 ---oooxxx 434.00
12= Jakub VoborníkJakub Voborník
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
000714 1.56 ooooxooxxx 434.00
12= Martin RůžičkaMartin Růžička
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
990211 1.56 --xooooxxx 434.00
14 Radim JirsaRadim Jirsa
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
991230 1.56 ---xxoxoxoxxx 434.00
15 Tomáš SmetanaTomáš Smetana
VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
010101 1.40 ooxxx 317.00
16= Dominik KrálDominik Král
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
001120
16= Vladimír HejtmánekVladimír Hejtmánek
VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
990101
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.982.02 Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
981126 1.54 ---o-xooxoxxx 666.00
2 Renata ProcházkováRenata Procházková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
990628 1.46 -ooxoooxxx 577.00
3 Eva HunalováEva Hunalová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
010601 1.42 oooooxxx 534.00
4 Petra JordánováPetra Jordánová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
990929 1.42 ooooxxoxxx 534.00
5 Julie SvrčkováJulie Svrčková
Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského
020106 1.38 ooooxxx 491.00
6 Jana MatouškováJana Matoušková
GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč
981123 1.38 oooxoxxx 491.00
7= Adriana VybíralováAdriana Vybíralová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
000720 1.34 oooxxx 449.00
7= Eliška OndráčkováEliška Ondráčková
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
011205 1.34 oooxxx 449.00
7= Barbora ŽemličkováBarbora Žemličková
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
010906 1.34 oooxxx 449.00
10 Eliška VystrčilováEliška Vystrčilová
GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč
981004 1.34 oxxooxxx 449.00
11 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová
GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč
010925 1.34 xxoxoxxoxxx 449.00
12 Dominika HronováDominika Hronová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
990106 1.26 xoxxx 369.00
13 Lucie KadlecováLucie Kadlecová
Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského
010509 1.26 xxoxxx 369.00
14 Natálie MašterováNatálie Mašterová
Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského
000411 xxx
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František VejmělekFrantišek Vejmělek
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
010105 5.95 5.824.895.535.825.95 576.00
2 Ondřej ChládOndřej Chlád
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
990430 5.87 5.765.873.885.875.67 559.00
3 Tomáš MazáčTomáš Mazáč
SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov
990508 5.80 5.735.725.805.803.52 544.00
4 Tomáš PolákTomáš Polák
VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
990101 5.73 -5.73-5.735.44 529.00
5 Jan MejzlíkJan Mejzlík
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
981126 5.72 5.725.525.535.725.41 527.00
6 Pavel SaitlPavel Saitl
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
001012 5.60 3.995.295.605.605.42 502.00
7 Lukáš LojekLukáš Lojek
VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
980101 5.49 5.235.005.495.494.93 479.00
8 Adrián HlavaAdrián Hlava
SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov
000111 5.38 5.385.205.015.385.19 457.00
9 Jakub KirchdorferJakub Kirchdorfer
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
991212 5.38 5.38-5.065.384.80 457.00
10 Jiří BlahaJiří Blaha
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
020109 5.38 5.38--5.38- 457.00
11 Jakub VoborníkJakub Voborník
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
000714 5.26 4.735.264.935.264.02 433.00
12 Radim JirsaRadim Jirsa
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
991230 5.23 --5.235.235.03 427.00
13 Jan MimraJan Mimra
SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov
990714 5.19 4.845.034.365.035.19 419.00
14 Tomáš VšetečkaTomáš Všetečka
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
991217 5.14 5.145.144.965.144.88 409.00
15 Vojtěch VepřovskýVojtěch Vepřovský
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
011208 5.06 -4.664.594.665.06 394.00
16 Vladimír HejtmánekVladimír Hejtmánek
VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
990101 4.90 -4.904.674.904.79 363.00
17= Adam OndraAdam Ondra
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
000219
17= Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
990911
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
020312 5.34 5.344.84-5.345.15 654.00
2 Nikol MaškováNikol Mašková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
020114 4.89 4.894.193.954.893.63 530.00
3 Anna TouskováAnna Tousková
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
990616 4.78 4.784.244.754.784.68 500.00
4 Viktorie KalovskáViktorie Kalovská
Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského
020804 4.37 4.034.373.854.374.02 396.00
5 Veronika CardováVeronika Cardová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
020114 4.35 4.324.354.094.354.35 391.00
6 Adéla KývalováAdéla Kývalová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
020326 4.27 4.273.943.854.27- 371.00
7 Barbora ŽemličkováBarbora Žemličková
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
010906 4.08 3.933.994.034.034.08 326.00
8 Karolína KáňováKarolína Káňová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
001221 4.03 -4.03-4.03- 315.00
9 Kateřina VonkováKateřina Vonková
GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč
000210 3.98 --3.983.98- 303.00
10 Karolína ZahrádkováKarolína Zahrádková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
991109 3.96 3.933.963.913.963.76 299.00
11 Dominika HronováDominika Hronová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
990106 3.92 3.683.633.923.923.77 290.00
12 Anna BártůAnna Bártů
GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč
010928 3.83 -3.153.833.833.66 270.00
13 Marie NovotnáMarie Novotná
Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského
990508 3.63 -3.633.513.632.84 227.00
14 Lucie KlimešováLucie Klimešová
Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského
981123 3.53 3.473.53-3.533.36 206.00
15 Pavlína KretováPavlína Kretová
GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč
981108 -
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela NetoličkováNela Netoličková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
001104 10.63 08.0709.2010.5910.5910.63 571.00
2 Vendula SedláčkováVendula Sedláčková
GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč
990313 10.49 10.1410.4909.3010.4909.51 562.00
3 Petra JordánováPetra Jordánová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
990929 10.25 09.2009.8109.8809.8810.25 546.00
4 Nikola NeumannováNikola Neumannová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
991004 10.17 09.4510.1010.1010.1010.17 541.00
5 Julie SvrčkováJulie Svrčková
Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského
020106 10.10 09.8210.1008.9810.1009.88 536.00
6 karolína Janákovákarolína Janáková
GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč
990604 09.25 09.2508.9108.3409.2508.99 480.00
7 Martina FukováMartina Fuková
GOB SOŠ TelčGOB SOŠ Telč
011221 09.04 08.5408.1208.7508.7509.04 467.00
8 Kateřina VondráčkováKateřina Vondráčková
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
001117 08.72 08.72x08.0908.72x 446.00
9 Martina TrödlerováMartina Trödlerová
Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského
991208 08.06 08.0607.9107.0608.0607.95 403.00
10 Karolína JandováKarolína Jandová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
011228 08.05 08.0507.0906.7908.0507.42 403.00
11 Kristýna HvozdovskáKristýna Hvozdovská
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
000526 07.94 07.9407.8207.3207.9407.66 395.00
12 Jesika KovačkováJesika Kovačková
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
001216 07.75 06.0407.3607.7507.7507.42 383.00
13 Simona JakešováSimona Jakešová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
010413 07.47 07.4706.8307.1307.4707.36 365.00
14 Simona RausováSimona Rausová
Gymnázium Vincence MakovskéhoGymnázium Vincence Makovského
990916 07.42 07.2006.4007.4207.4207.29 362.00
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovotnýMartin Novotný
SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov
000224 11.68 11.1510.7910.7511.1511.68 587.00
2 David ČechDavid Čech
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
981114 11.60 11.1611.0011.6011.6010.85 582.00
3 David KittlerDavid Kittler
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
000210 11.49 11.2809.9911.4911.4910.11 575.00
4 František JanůFrantišek Janů
SPŠ a SOU PelhřimovSPŠ a SOU Pelhřimov
980716 11.04 10.0811.0410.2511.0410.09 548.00
5 Michal VelebaMichal Veleba
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
990517 10.98 09.8110.98x10.9808.69 545.00
6 David KruntorádDavid Kruntorád
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
000901 10.70 10.7008.6609.5310.7009.25 528.00
7 Jan ProkšJan Prokš
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
990830 10.46 09.0410.4610.4610.4609.85 513.00
8 Martin RůžičkaMartin Růžička
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
990211 10.27 x10.2709.4610.2709.26 502.00
9 Pavel SaitlPavel Saitl
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
001012 10.19 09.5909.3709.5609.5910.19 497.00
10 Aleš ChocholaAleš Chochola
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
000324 09.65 x09.6209.6509.6508.88 465.00
11 Dominik ZelenýDominik Zelený
VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
990101 09.64 09.6409.5309.0809.6409.49 464.00
12 Richard KvapilRichard Kvapil
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
010619 09.56 09.3008.7609.4709.4709.56 459.00
13 Pavel MatoušekPavel Matoušek
VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
000101 09.45 08.4809.2809.4509.4508.88 453.00
14 Jakub ČermákJakub Čermák
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
990702 09.37 09.0909.0109.3709.3708.67 448.00
15 Aleš MálekAleš Málek
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
000704 08.42 07.4408.0408.3808.3808.42 391.00
16= Lukáš LojekLukáš Lojek
VOŠ a SPŠ Žďár nad SázavouVOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
980101
16= Adam OndraAdam Ondra
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
000219
Celkem 17 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Vojtěch BřeznaVojtěch Března 980910 Střední škola stavební Jihlava{8} 1016
Jakub VoborníkJakub Voborník 000714 Gymnázium Chotěboř{8} 0867
Vojtěch LosenickýVojtěch Losenický 000619 Gymnázium Chotěboř{8} 1019
Marek KarasMarek Karas 980515 Gymnázium Třebíč{8} 0617
Jakub KirchdorferJakub Kirchdorfer 991212 Gymnázium Třebíč{8} 0457
Pavel SaitlPavel Saitl 001012 Gymnázium Třebíč{8} 0999
Dominik SklenářDominik Sklenář 010101 VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou{8} 0478
Jan ŽandaJan Žanda 990602 Gymnázium Chotěboř{8} 0509
Vojtěch VodrážkaVojtěch Vodrážka 020109 Gymnázium Chotěboř{8} 0000
Lukáš GregorLukáš Gregor 011102 Gymnázium Chotěboř{8} 0558
Martin RůžičkaMartin Růžička 990211 Střední škola stavební Jihlava{8} 0936
Richard KvapilRichard Kvapil 010619 Gymnázium Třebíč{8} 0000
Michal VelebaMichal Veleba 990517 Gymnázium Třebíč{8} 1073
Martin PešlMartin Pešl 990305 Gymnázium Třebíč{8} 0627
Matěj FrancMatěj Franc 990809 SPŠ a SOU Pelhřimov{8} 0000
Tomáš PolákTomáš Polák 990101 VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou{8} 1089
Michael JakůbekMichael Jakůbek 981219 Gymnázium Třebíč{8} 0790
Matyáš OndráčekMatyáš Ondráček 990621 SŠPTA Jihlava{8} 0652
Ondřej ChládOndřej Chlád 990430 SŠPTA Jihlava{8} 1251
Luboš KotekLuboš Kotek 990504 SPŠ a SOU Pelhřimov{8} 0519
Václav HolcmanVáclav Holcman 010101 VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou{8} 0530
Radim JirsaRadim Jirsa 991230 Gymnázium Chotěboř{8} 0861
Vojtěch VepřovskýVojtěch Vepřovský 011208 Gymnázium Chotěboř{8} 0000
David ČechDavid Čech 981114 SŠPTA Jihlava{8} 0582
Martin NovotnýMartin Novotný 000224 SPŠ a SOU Pelhřimov{8} 0587
Pavel MatoušekPavel Matoušek 000101 VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou{8} 0453
Dominik ZelenýDominik Zelený 990101 VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou{8} 0464
Jakub ČermákJakub Čermák 990702 Gymnázium Chotěboř{8} 0448
David KruntorádDavid Kruntorád 000901 Gymnázium Chotěboř{8} 0528
Aleš MálekAleš Málek 000704 Gymnázium Chotěboř{8} 0000
Jan MimraJan Mimra 990714 SPŠ a SOU Pelhřimov{8} 0000
Tomáš MazáčTomáš Mazáč 990508 SPŠ a SOU Pelhřimov{8} 1164
Jan MejzlíkJan Mejzlík 981126 SŠPTA Jihlava{8} 1143
David PavlíčekDavid Pavlíček 980514 SŠPTA Jihlava{8} 1279
David KittlerDavid Kittler 000210 SŠPTA Jihlava{8} 1248
Tomáš VšetečkaTomáš Všetečka 991217 Gymnázium Třebíč{8} 1790
Vít ŠestákVít Šesták 991124 Gymnázium Třebíč{8} 0000
Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 Gymnázium Třebíč{8} 1298
Jiří BlahaJiří Blaha 020109 Střední škola stavební Jihlava{8} 0457
Adam OndraAdam Ondra 000219 Střední škola stavební Jihlava{8} 0000
Vítězslav BrožVítězslav Brož 010530 Střední škola stavební Jihlava{8} 0395
Milan BartušekMilan Bartušek 000908 Střední škola stavební Jihlava{8} 0000
Tomáš TrojánekTomáš Trojánek 990129 SŠPTA Jihlava{8} 0517
Lukáš VáclavíkLukáš Václavík 980112 SPŠ a SOU Pelhřimov{8} 0389
Martin KoutníkMartin Koutník 000101 VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou{8} 1233
Dominik KrálDominik Král 001120 Gymnázium Chotěboř{8} 0433
Jan ProkšJan Prokš 990830 Střední škola stavební Jihlava{8} 0998
Ondřej LebrOndřej Lebr 000920 Střední škola stavební Jihlava{8} 0000
Patrik RybníčekPatrik Rybníček 990112 Gymnázium Třebíč{8} 0610
Martin FilaMartin Fila 020219 SŠPTA Jihlava{8} 0000
Zdeněk VlachZdeněk Vlach 020314 SŠPTA Jihlava{8} 0619
Martin PekárekMartin Pekárek 000328 SPŠ a SOU Pelhřimov{8} 1059
Adam VašAdam Vaš 000408 SPŠ a SOU Pelhřimov{8} 0627
Matyáš HorníčekMatyáš Horníček 990222 SPŠ a SOU Pelhřimov{8} 0621
A hOLCMANA hOLCMAN 990901 VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou{8} 0000
b Holcmanb Holcman 990901 VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou{8} 0000
Pavel HekrdlaPavel Hekrdla 990911 SŠPTA Jihlava{8} 0627
Adrián HlavaAdrián Hlava 000111 SPŠ a SOU Pelhřimov{8} 0457
Lukáš LojekLukáš Lojek 980101 VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou{8} 0479
Vladimír HejtmánekVladimír Hejtmánek 990101 VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou{8} 0000
Martin BarákMartin Barák 010901 Střední škola stavební Jihlava{8} 0525
František VejmělekFrantišek Vejmělek 010105 Střední škola stavební Jihlava{8} 2423
Marek MusilMarek Musil 010201 Gymnázium Chotěboř{8} 1639
Tomáš SmetanaTomáš Smetana 010101 VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou{8} 0740
Matěj JindraMatěj Jindra 011005 VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou{8} 1595
František JanůFrantišek Janů 980716 SPŠ a SOU Pelhřimov{8} 2279
Marek KostkaMarek Kostka 981119 Gymnázium Třebíč{8} 0000
Aleš ChocholaAleš Chochola 000324 SŠPTA Jihlava{8} 0593
Václav HavlínVáclav Havlín 010902 Střední škola stavební Jihlava{8} 0608
Celkem 69 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Anna TouskováAnna Tousková 990616 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 1236
Lucie KlimešováLucie Klimešová 981123 Gymnázium Vincence Makovského{8} 0000
Lucie KosourováLucie Kosourová 000926 Gymnázium Vincence Makovského{8} 0294
Tereza NeumanováTereza Neumanová 980809 Gymnázium Vincence Makovského{8} 0454
Magda PiskačováMagda Piskačová 000914 Gymnázium Chotěboř{8} 0319
Michaela ŠkarydováMichaela Škarydová 020306 Gymnázium Chotěboř{8} 0000
Nikola NeumannováNikola Neumannová 991004 Gymnázium Třebíč{8} 0000
Nela NetoličkováNela Netoličková 001104 Gymnázium Třebíč{8} 0571
Karolína JandováKarolína Jandová 011228 Gymnázium Chotěboř{8} 0403
Jesika KovačkováJesika Kovačková 001216 Gymnázium Chotěboř{8} 0383
Simona JakešováSimona Jakešová 010413 Gymnázium Chotěboř{8} 0000
Julie SvrčkováJulie Svrčková 020106 Gymnázium Vincence Makovského{8} 1027
Martina TrödlerováMartina Trödlerová 991208 Gymnázium Vincence Makovského{8} 0403
Anna SlabáAnna Slabá 990919 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 0355
Zuzana MartinůZuzana Martinů 990923 GOB SOŠ Telč{8} 0929
Simona JonášováSimona Jonášová 010805 Gymnázium Třebíč{8} 1127
Nikol MaškováNikol Mašková 020114 Gymnázium Třebíč{8} 2094
Aneta ŠtorkováAneta Štorková 020322 Gymnázium Třebíč{8} 0712
Klára BažoutováKlára Bažoutová 020312 Gymnázium Chotěboř{8} 2281
Eliška ZmekováEliška Zmeková 020210 Gymnázium Chotěboř{8} 0000
Adéla KřivohlaváAdéla Křivohlavá 010216 Gymnázium Chotěboř{8} 0482
Natálie MašterováNatálie Mašterová 000411 Gymnázium Vincence Makovského{8} 0000
Viktorie KalovskáViktorie Kalovská 020804 Gymnázium Vincence Makovského{8} 1919
Marie NovotnáMarie Novotná 990508 Gymnázium Vincence Makovského{8} 0667
Radka MasopustováRadka Masopustová 000223 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 1011
Sára BenešováSára Benešová 000410 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 0556
Kateřina VonkováKateřina Vonková 000210 GOB SOŠ Telč{8} 0854
Karolína ZahrádkováKarolína Zahrádková 991109 Gymnázium Třebíč{8} 0000
Renata ProcházkováRenata Procházková 990628 Gymnázium Třebíč{8} 1324
Anna BártůAnna Bártů 010928 GOB SOŠ Telč{8} 1009
Jana MatouškováJana Matoušková 981123 GOB SOŠ Telč{8} 0907
Martina FukováMartina Fuková 011221 GOB SOŠ Telč{8} 0000
Vendula SedláčkováVendula Sedláčková 990313 GOB SOŠ Telč{8} 1043
Kateřina BláhováKateřina Bláhová 990101 GOB SOŠ Telč{8} 0348
Kateřina VondráčkováKateřina Vondráčková 001117 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 0446
Dominika HronováDominika Hronová 990106 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 0000
Eliška VystrčilováEliška Vystrčilová 981004 GOB SOŠ Telč{8} 0000
Adriana VybíralováAdriana Vybíralová 000720 Gymnázium Třebíč{8} 0000
Lucie KadlecováLucie Kadlecová 010509 Gymnázium Vincence Makovského{8} 0369
Eva HunalováEva Hunalová 010601 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 0534
Adriana ŠimánkováAdriana Šimánková 980423 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 0000
Nikola DýckováNikola Dýcková 011226 OA,SZŠ a SOŠS Jihlava{8} 0000
Adéla KývalováAdéla Kývalová 020326 Gymnázium Třebíč{8} 0371
Petra JordánováPetra Jordánová 990929 Gymnázium Třebíč{8} 1080
Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 010925 GOB SOŠ Telč{8} 0449
Annna BártůAnnna Bártů 010928 GOB SOŠ Telč{8} 0000
Barbora ŽemličkováBarbora Žemličková 010906 Gymnázium Chotěboř{8} 0775
karolína Janákovákarolína Janáková 990604 GOB SOŠ Telč{8} 0480
Pavlína KretováPavlína Kretová 981108 GOB SOŠ Telč{8} 0000
Tereza JonášováTereza Jonášová 010805 Gymnázium Třebíč{8} 0607
Tereza ŠvehlováTereza Švehlová 000419 Gymnázium Třebíč{8} 0000
Eliška OndráčkováEliška Ondráčková 011205 Gymnázium Chotěboř{8} 1021
Anna BoháčováAnna Boháčová 000705 Gymnázium Chotěboř{8} 0469
Hana FranzováHana Franzová 000817 Gymnázium Vincence Makovského{8} 0628
Bára BabánkováBára Babánková 010221 Gymnázium Vincence Makovského{8} 0692
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 981126 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 1317
Kristýna HvozdovskáKristýna Hvozdovská 000526 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 0843
Karolína KáňováKarolína Káňová 001221 Gymnázium Chotěboř{8} 0502
Simona RausováSimona Rausová 990916 Gymnázium Vincence Makovského{8} 0000
Veronika CardováVeronika Cardová 020114 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 0969
Celkem 60 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 SŠPTA Jihlava{8} 8511
2 Gymnázium Třebíč{8} 8261
3 SPŠ a SOU Pelhřimov{8} 7702
4 Střední škola stavební Jihlava{8} 7358
5 VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou{8} 7061
6 Gymnázium Chotěboř{8} 6862
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Třebíč{8} 7886
2 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 7267
3 Gymnázium Chotěboř{8} 6635
4 Gymnázium Vincence Makovského{8} 6453
5 GOB SOŠ Telč{8} 6019
6 OA,SZŠ a SOŠS Jihlava{8} 0
Celkem 6 závodníků