výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva

Dvůr Králové nad Labem (9. 9. 2017)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michal BlažekMichal Blažek 010306 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.69
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 020823 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.71 11.00
2 Jan PácalJan Pácal 021207 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.76 9.00
3 Marek MacourekMarek Macourek 020910 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 07.96 8.00
4 Martin WernerMartin Werner 030311 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.13 7.00
5 Jan BukovskýJan Bukovský 030930 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.36 6.00
MB Evžen MalýEvžen Malý 031003 TJ JilemniceTJ Jilemnice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk NovákČeněk Novák 020625 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.39 5.00
2 Michal NovotnýMichal Novotný 031119 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.59 4.00
3 Ondřej PalanOndřej Palan 040928 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.27 1.00
MB Lukáš KvapilLukáš Kvapil 041208 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.20
Ondřej PopOndřej Pop 020909 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 050910 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.04 3.00
2 Filip BláhaFilip Bláha 050718 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.16 2.00
3 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 050102 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.41
4 Matouš TejcMatouš Tejc 050308 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.66
5 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 040522 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.70
MB Filip PostupaFilip Postupa 050706 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.57
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika SvobodováDominika Svobodová 035507 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.38 10.00
2 Anna PetruželkováAnna Petruželková 045213 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.59 7.00
3 Sára KřížkováSára Křížková 045806 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.71 5.00
4 Michaela KřovákováMichaela Křováková 035909 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.90 2.00
5 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 035203 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.92 1.00
6 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková 025104 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.18
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 055113 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.89 3.00
2 Eliška KarlováEliška Karlová 046110 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.95
3 Bára StrnádkováBára Strnádková 056008 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.03
4 Denisa SmutnáDenisa Smutná 035730 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.25
5 Nikol VackováNikol Vacková 035321 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.36
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 025208 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.38 10.00
2 Vendula MaršíkováVendula Maršíková 025630 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.67 6.00
3 Martina UlvrováMartina Ulvrová 025621 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.95
4 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 055420 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.97
5 Zuzana JungováZuzana Jungová 035510 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.06
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HolmanováKlára Holmanová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.86 4.00
2 Julie VaňkováJulie Vaňková 056101 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.04
3 Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková 045401 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.10
4 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 056025 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.18
5 Barbora FléglováBarbora Fléglová 055914 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.37
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 025627 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.52 8.00
2 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 036009 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.20
3 Veronika KazdováVeronika Kazdová 036104 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.53
4 Hana VanclováHana Vanclová 026125 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.99
5 Barbora ZelenáBarbora Zelená 045322 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.18
Celkem 5 závodníků

150 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michal BlažekMichal Blažek 010306 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.77
Celkem 1 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MacourekMarek Macourek 020910 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 18.98 9.00
2 Čeněk NovákČeněk Novák 020625 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 20.47 7.00
MB Jakub BělíkJakub Bělík 020515 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 19.68
Tobias LemeerTobias Lemeer 041229 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj TrampotaMatěj Trampota 040822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.92 6.00
2 Jakub ŽačokJakub Žačok 041004 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 21.75 5.00
3 Filip BláhaFilip Bláha 050718 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22.72 4.00
MB Lukáš KvapilLukáš Kvapil 041208 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.02
Ondřej PopOndřej Pop 020909 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 020823 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.12 11.00
2 Jan BukovskýJan Bukovský 030930 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 20.42 8.00
3 Marek FátorMarek Fátor 040330 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 24.57 3.00
MB Evžen MalýEvžen Malý 031003 TJ JilemniceTJ Jilemnice 21.75
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Svoboda Vojtěch, TJ Sokol Hradec Králové 2. Macourek Marek, TJ Lokomotiva Trutnov, 3. Bělík Jakub, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika SvobodováDominika Svobodová 035507 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.33 11.00
2 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 025627 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 20.48 9.00
3 Sára KřížkováSára Křížková 045806 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 20.66 7.00
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 045906 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 20.78 6.00
5 Alena CejnarováAlena Cejnarová 035322 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.25
MB Jessica NechanickáJessica Nechanická 045224 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 20.43
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Svobodová Dominika, TJ Sokol Jaroměř, 2. Nechanická Jessica, TJ Sokol Nová Paka, 3. Szelkeoá Adéla, TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KotkováBára Kotková 025618 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 20.60 8.00
2 Alžběta PourováAlžběta Pourová 025223 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.14 4.00
3 Vendula MaršíkováVendula Maršíková 025630 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.19 3.00
4 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 036011 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.73
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 045305 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.91
6 Ema MikanováEma Mikanová 036222 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.60
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 045213 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 20.91 5.00
2 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 026206 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.28 2.00
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 055113 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.54 1.00
4 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 035711 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22.74
5 Pavla MánkováPavla Mánková 045330 TJ JilemniceTJ Jilemnice 22.94
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana JungováZuzana Jungová 035510 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.73
2 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 035203 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.88
3 Karolína BeierováKarolína Beierová 035827 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22.30
4 Denisa SmutnáDenisa Smutná 035730 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.45
5 Bára FilipováBára Filipová 035412 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.68
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 9.9.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HolmanováKlára Holmanová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 22.02
2 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 056025 TJ JilemniceTJ Jilemnice 22.85
3 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 045701 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.87
4 Eva PatočkováEva Patočková 045921 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.41
5 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 055104 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 24.45
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22.48
2 Klára VymetalováKlára Vymetalová 055607 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22.62
3 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 055420 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.67
4 Bára MuchováBára Muchová 035425 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 25.03
5 Natálie KinclováNatálie Kinclová 035919 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 25.17
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŽačokJakub Žačok 041004 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:26.42 11.00
2 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 030422 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:33.07 9.00
3 Matěj TrampotaMatěj Trampota 040822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:35.85 8.00
4 Pavel DědekPavel Dědek 040707 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:36.83 7.00
5 Matouš HojnýMatouš Hojný 040407 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:40.14 6.00
MB Martin FialaMartin Fiala 030320 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:31.13
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 025127 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:33.91 11.00
2 Denisa JansováDenisa Jansová 025212 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:34.31 9.00
3 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 036124 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:39.83 8.00
4 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 026129 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:41.46 7.00
5 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 026206 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:47.48 6.00
6 Julie VaňkováJulie Vaňková 056101 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:47.65 5.00
7 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 036011 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:48.50 4.00
8 Eliška ChladováEliška Chladová 035407 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:51.60 3.00
9 Tereza HorákováTereza Horáková 036125 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:53.35 2.00
10 Martina PospíchalováMartina Pospíchalová 025301 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:57.56 1.00
11 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 055104 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:06.23
Celkem 11 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Robert HurdálekRobert Hurdálek 031001 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11:14.07 11.00
2 Matěj ŠmejcMatěj Šmejc 021002 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12:14.41 9.00
3 Radek ČápRadek Čáp 020917 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12:23.08 8.00
4 David ŠvandaDavid Švanda 030529 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 13:12.85 7.00
5 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 040522 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13:35.96 6.00
MB Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 040704 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12:54.01
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Hurdálek Robert, TJ Lokomotiva Trutnov, 2. Šmejc Matěj, DC Ostroměř, 3. Čáp Radek, TJ Dobruška
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.73 11.00
2 Filip CharvátFilip Charvát 020221 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 31.08 9.00
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 040320 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.25 8.00
4 Matěj PávekMatěj Pávek 021028 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35.86 7.00
5 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 050910 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.95 6.00
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KotkováBára Kotková 025618 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 32.40 11.00
2 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 036028 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 33.09 9.00
3 Martina PražákováMartina Pražáková 025627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.48 7.00
4 Monika ProuzováMonika Prouzová 025830 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.62 6.00
Michaela KřovákováMichaela Křováková 035909 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 045305 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.99 8.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 035525 TJ JilemniceTJ Jilemnice 36.49 4.00
3 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 035711 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 36.50 3.00
4 Ema MikanováEma Mikanová 036222 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.57 2.00
5 Terezie SoučkováTerezie Součková 035216 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.47
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BeierováKarolína Beierová 035827 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 35.30 5.00
2 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 035820 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.15 1.00
3 Denisa JansováDenisa Jansová 025212 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.76
4 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová 045611 TJ JilemniceTJ Jilemnice 42.24
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Werner, Krejčí O., Svoboda, Kloud A - Werner, Krejčí O., Svoboda, Kloud TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:56.40 11.00
2 Poličanský, Schreiber, Hojný, Bukovský Poličanský, Schreiber, Hojný, Bukovský TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:12.53 9.00
3 B - Petržela, Tejc, Trampovat, Rejsek B - Petržela, Tejc, Trampovat, Rejsek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:32.72 8.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. TJ Sokol Hradec Králové "A", 2. TJ Sokol Dvůr Králové n. L., 3. TJ Sokol Hradec Králové "B"
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beierová, Holubcová, Szelkeová, Kotková Beierová, Holubcová, Szelkeová, Kotková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3:03.61 11.00
2 A - Pourová, Mertlíková, Křováková, Voborníková A - Pourová, Mertlíková, Křováková, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:04.40 9.00
3 A - Jansová, Najmanová, Kuttichová, Bělohlávková A - Jansová, Najmanová, Kuttichová, Bělohlávková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:15.22 8.00
4 A - Jakouběová, Vinklářová, Vaňková, Svobodová A - Jakouběová, Vinklářová, Vaňková, Svobodová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:20.15 7.00
5 B - Jakubská, Patočková, Tobišková Kar., Bašková B - Jakubská, Patočková, Tobišková Kar., Bašková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:21.02 6.00
6 B - Chladová, Součková, Filipová, Prouzová B - Chladová, Součková, Filipová, Prouzová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:21.62 5.00
7 A - Prudičová, Vávrová, Horáková, Muchová A - Prudičová, Vávrová, Horáková, Muchová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:31.97 4.00
8 C - Hochsteigerová, Kilevníková, Vlasáková, Tobišková Kri. C - Hochsteigerová, Kilevníková, Vlasáková, Tobišková Kri. TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:38.35 3.00
B - Pospíchalová, Kunertová, Vacková, Mánková B - Pospíchalová, Kunertová, Vacková, Mánková TJ JilemniceTJ Jilemnice DNP
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. TJ Lokomotiva Trutnov, 2. TJ Sokol Jaroměř "A", 3. TJ Sokol Hradec Králové "A"
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
030529 1.43 11.00
2 Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
020625 1.43 9.00
3 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
030321 1.40 8.00
4 Marek FátorMarek Fátor
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
040330 1.37 7.00
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
040305 1.37 6.00
6 Ondřej PalanOndřej Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
040928 1.34 5.00
7 Michal NovotnýMichal Novotný
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
031119 1.26 4.00
MB Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
020515 1.75
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Bělík Jakub, TJ Sokol Jaroměř, 2. Švanda David, DC Ostroměř, 3. Novák Čeněk, DC Ostroměř,
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
045108 1.50 11.00
2 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
035322 1.46 9.00
3 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
035903 1.40 8.00
4= Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
035820 1.40 6.50
4= Aneta VinklářováAneta Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
035723 1.40 6.50
6= Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
045116 1.40 4.50
6= Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
045223 1.40 4.50
8 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
025104 1.35 3.00
9 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
036220 1.30 2.00
10 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1.30 1.00
11 Martina PospíchalováMartina Pospíchalová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
025301 1.25
Tereza HorákováTereza Horáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
036125 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
020211 6.04 +0.0 m/s 11.00
2 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
020202 5.42 -2.1 m/s 9.00
3 Martin WernerMartin Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030311 5.40 +0.2 m/s 8.00
4 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
021207 5.04 +0.0 m/s 7.00
5 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
040320 5.03 -0.9 m/s 6.00
6 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
020221 4.82 -0.1 m/s 5.00
7 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
030529 4.37 -2.1 m/s 4.00
8 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
021028 4.26 +0.0 m/s 3.00
9 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
030422 4.14 +0.0 m/s 2.00
10 Tobias LemeerTobias Lemeer
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
041229 4.01 +0.0 m/s 1.00
11 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
030321 3.93 +0.0 m/s
12 Ondřej PalanOndřej Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
040928 3.91 +0.0 m/s
13 Michal NovotnýMichal Novotný
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
031119 3.80 +0.0 m/s
14 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
050102 3.70 +2.0 m/s
15 Filip BláhaFilip Bláha
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
050718 3.65 +0.0 m/s
MB Evžen MalýEvžen Malý
TJ JilemniceTJ Jilemnice
031003 4.42 -0.7 m/s
Ondřej PopOndřej Pop
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
020909 DNS
Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
020724 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
025208 5.20 +0.0 m/s 11.00
2 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
045806 4.87 +0.0 m/s 9.00
3 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
035322 4.84 +0.0 m/s 8.00
4 Vendula MaršíkováVendula Maršíková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
025630 4.72 -0.4 m/s 7.00
5 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
045108 4.70 -0.1 m/s 6.00
6 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
045116 4.35 -0.7 m/s 5.00
7 Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
046110 4.33 -1.0 m/s 4.00
8 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
026206 4.31 +0.0 m/s 3.00
9 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
045906 4.29 -1.3 m/s 2.00
10 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
025127 4.29 +0.0 m/s 1.00
11 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
035801 4.20 -0.4 m/s
12 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
036220 4.15 -1.5 m/s
13 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
036222 4.12 -0.4 m/s
14 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
035723 4.12 +0.0 m/s
15 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
055607 4.09 -2.1 m/s
16 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
035412 4.03 +0.0 m/s
17 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
056008 3.92 +0.0 m/s
18 Nikol VackováNikol Vacková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
035321 3.89 +0.0 m/s
19 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
036104 3.85 +0.0 m/s
20 Lucie VlasákováLucie Vlasáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
025221 3.81 +0.0 m/s
21 Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
036009 3.80 -1.2 m/s
22 Pavla MánkováPavla Mánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
045330 3.67 -0.1 m/s
23 Alena KracíkováAlena Kracíková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
035916 3.59 -1.9 m/s
24 Barbora FléglováBarbora Fléglová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
055914 3.49 +0.0 m/s
25 Bára MuchováBára Muchová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
035425 3.41 -0.3 m/s
MB Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
045224 4.97 -0.3 m/s
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
061106 05.64
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
015331 10.12
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
025421 11.16 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
035525 10.97 9.00
3 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
025208 10.88 8.00
4 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
035328 09.85 7.00
5 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
025627 09.24 6.00
6 Martina UlvrováMartina Ulvrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
025621 09.20 5.00
7 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
025104 09.08 4.00
8 Klára HolmanováKlára Holmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 08.91 3.00
9 Dominika SvobodováDominika Svobodová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
035507 08.27 2.00
10 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
045611 08.14 1.00
11 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
045818 07.67
12 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
035801 07.53
13 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
035216 07.48
14 Lucie VlasákováLucie Vlasáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
025221 07.40
15 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
045327 07.06
16 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
036017 06.98
17 Adéla KilevníkováAdéla Kilevníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
045311 06.96
18 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
036115 06.86
19 Alena KracíkováAlena Kracíková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
035916 06.75
20 Barbora ZelenáBarbora Zelená
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
045322 06.17
21 Hana VanclováHana Vanclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
026125 06.13
Magdaléna HumlováMagdaléna Humlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
045930 DNS
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
030127 12.53 11.00
2 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
021003 11.45 9.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030128 10.50 8.00
4 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
020202 09.98 7.00
5 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
020724 09.82 6.00
6 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
021207 09.26 5.00
7 Matěj ŠmejcMatěj Šmejc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
021002 09.13 4.00
8 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
030321 07.65 3.00
9 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
031126 07.27 2.00
10 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
030529 07.22 1.00
11 Radek ČápRadek Čáp
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
020917 06.99
12 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
040407 06.52
13 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
030422 06.31
14 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
050308 04.83
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
010531 09.27
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990604 15.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
791008 12.91
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
025208 36.75
MB Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
035328 30.77
MB Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
025421 29.37
MB Martina UlvrováMartina Ulvrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
025621 27.59
MB Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
035525 26.30
MB Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
025627 25.79
MB Alžběta BlažkováAlžběta Blažková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
025104 23.80
MB Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
036017 19.40
MB Zuzana NácovskáZuzana Nácovská
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
036115 17.90
MB Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
045818 14.95
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
021003 40.20
MB Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
030127 30.72
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
010531 24.79
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
061106 20.08
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
035525 35.84 11.00
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
045108 32.72 9.00
3 Martina UlvrováMartina Ulvrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
025621 31.11 8.00
4 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
026206 29.98 7.00
5 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
025421 28.21 6.00
6 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
045223 27.97 5.00
7 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
035903 25.80 4.00
8 Eva PatočkováEva Patočková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
045921 24.37 3.00
9 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
025627 24.24 2.00
10 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
035820 24.11 1.00
11 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
036220 22.76
12 Monika ProuzováMonika Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
025830 21.72
13 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
035328 21.26
14 Adéla KilevníkováAdéla Kilevníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
045311 18.38
15 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
036028 17.29
16 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
036115 16.21
17 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
045611 15.06
Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
036017 NM
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030128 35.78 11.00
2 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
020724 35.66 9.00
3 Jiří ZelenýJiří Zelený
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
030909 33.20 8.00
4 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
030127 30.41 7.00
5 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
021003 29.13 6.00
6 Matěj ŠmejcMatěj Šmejc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
021002 27.28 5.00
7 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
040305 25.25 4.00
8 Jonáš MelicharJonáš Melichar
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
040723 25.23 3.00
9 Aleš KábrtAleš Kábrt
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
050320 23.72 2.00
10 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
030529 23.09 1.00
11 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
021028 21.40
12 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
040713 21.03
MB Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
020211 23.16
MB Evžen MalýEvžen Malý
TJ JilemniceTJ Jilemnice
031003 18.55
MB Matyáš IzákMatyáš Izák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
040629 17.46
MB Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
050706 16.86
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 168.00
2 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 100.00
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 083.00
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 074.00
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 032.00
6 NMMET NMMET SK Nové Město nad Metují{8} 021.00
Poznámky:
Hlavní body ve 4. kole: 1. TJ Sokol Hradec Králové 6, 2. DC Ostroměř 5, 3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 4, 4. TJ Lokomotiva Trutnov 3, 5. TJ Dvůr Králové n. L. 2, SK Nové Město n. M. 1
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 23
2 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 21
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 14
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 12
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 09
6 NMMET NMMET SK Nové Město nad Metují{8} 05
Poznámky:
Pomocné body celkem: TJ Sokol Hradec Králové 624, 2. DC Ostroměř 528,5, 3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 259,5, 4. TJ Lokomotiva Trutnov 265, 5. TJ Dvůr Králové n. L. 144, 6. SK Nové Město n. M. 79
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 124.00
2 JAROM JAROM TJ Sokol Jaroměř{8} 123.50
3 JILEM JILEM TJ Jilemnice{8} 088.50
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 064.00
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 049.00
6 NMMET NMMET SK Nové Město nad Metují{8} 036.00
7 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 016.00
Poznámky:
Hlavní body ve 4. kole: 1. TJ Sokol Hradec Králové 8, 2. TJ Sokol Jaroměř 7, 3. TJ Jilemnice 6, 4. TJ Lokomotiva Trutnov 5, 5. TJ Dvůr Králové n. L. 4, 6. SK Nové Město n. M. 3, 7. DC Ostroměř 2, 8. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. -1
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 30
2 JAROM JAROM TJ Sokol Jaroměř{8} 30
3 JILEM JILEM TJ Jilemnice{8} 19
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 17
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 14
6 NMMET NMMET SK Nové Město nad Metují{8} 12
7 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 09
Poznámky:
Pomocné body celkem: 1. TJ Sokol Hradec Králové 520, 2. TJ Sokol Jaroměř 484,5, 3. TJ Jilemnice 241,5, 4. TJ Lokomotiva Trutnov 218, 5. TJ Dvůr Králové n. L. 178, 6. SK Nové Město n. M. 155, 7. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 11/153, 8. DC Ostroměř 105
Celkem 7 závodníků