výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj

Praha - Kotlářka (14. 9. 2017)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 950312 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.74 810
2 Matěj ZunaMatěj Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.10 776
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.37 751
4 Jan ZunaJan Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.50 739
5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 001108 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.77 714
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.47 741
2 Jan DvořákJan Dvořák 820820 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.80 711
3 Vladimir KostičVladimir Kostič 001230 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.10 684
4 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.40 658
5 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.71 631
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal AyebouaMichal Ayeboua 840628 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.29 667
2 Robert MouchaRobert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.83 620
3 Jan ZasadilJan Zasadil 020423 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.07 600
4 Filip GorskiFilip Gorski 010526 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.08 599
5 Michal VávraMichal Vávra 000729 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.86 535
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David WollerDavid Woller 931030 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.45 569
2 David ŠtenglDavid Štengl 940322 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.75 544
3 Filip LazarFilip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 25.86 535
4 Jan VaněčekJan Vaněček 020611 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.05 520
5 Dominik PřibylDominik Přibyl 020803 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.48 487
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 14.9.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 940409 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 25.56 560
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 25.81 539
3 Filip SeveraFilip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 26.00 524
4 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 030221 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 26.43 491
5 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.76 393
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 14.9.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MacháčekMartin Macháček 011227 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.07 443
2 Marián GondekMarián Gondek 020918 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 27.94 381
3 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.28 358
4 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 010917 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 28.60 337
5 Filip MsallamFilip Msallam 030906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.47 282
6 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.92 256
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 906111 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.43 760
2 Klára StaňkováKlára Staňková 006003 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.51 753
3 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.26 690
4 Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.54 668
5 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.71 576
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.20 615
2 Veronika CardováVeronika Cardová 025114 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.27 610
3 Tereza RučkováTereza Ručková 005729 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.31 607
4 Barbora VenclováBarbora Venclová 025205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 29.70 503
5 Anna DaťkováAnna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 29.96 485
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KovandováJana Kovandová 006101 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28.79 570
2 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 035514 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.44 522
3 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.18 470
4 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 035531 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.61 440
5 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 035521 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.89 422
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína StolínováKarolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 30.75 431
2 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.96 417
3 Magdaléna FerynováMagdaléna Ferynová 035807 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 31.53 381
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 026023 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.07 347
Barbora LánskáBarbora Lánská 025207 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 14.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HobzováAnna Hobzová 035825 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 28.55 588
2 Kateřina PolcarováKateřina Polcarová 015328 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 31.44 386
3 Patricie ŽídkováPatricie Žídková 035715 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.60 376
4 Klára ŽeleznáKlára Železná 036027 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 32.03 350
5 Ilona KraftováIlona Kraftová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.00 293
Celkem 5 závodníků