3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje
Nová Včelnice (17. 9. 2017)800 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik NovákPatrik Novák | 96 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 2:15.63 | ||||||||||||||
2 | Filip KotekFilip Kotek | 97 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 2:20.81 | ||||||||||||||
3 | Pavel FleischmannPavel Fleischmann | 63 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 4 | 2:26.34 | ||||||||||||||
4 | Lukáš AnděraLukáš Anděra | 95 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 2:45.66 | ||||||||||||||
MS | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3 | 2:27.03 | ||||||||||||||
Jakub PechaJakub Pecha | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Václav ZajícVáclav Zajíc | 79 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel NeubergPavel Neuberg | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:32.95 | ||||||||||||||
2 | Prokop VovesnýProkop Vovesný | 05 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 2:45.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej WalterOndřej Walter | 05 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 2:54.24 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 2:25.58 | ||||||||||||||
2 | Ema SvědíkováEma Svědíková | 03 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 2:57.45 | ||||||||||||||
3 | Jana DrdováJana Drdová | 99 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 6 | 3:03.35 | ||||||||||||||
4 | Lucie ŠimečkováLucie Šimečková | 96 | TJ Sokol Milevsko | 3 | 3:06.23 | ||||||||||||||
5 | Karolína ŠvábováKarolína Švábová | 91 | TJ Sokol Milevsko | 9 | 3:06.76 | ||||||||||||||
6 | Pavla TůmováPavla Tůmová | 01 | TJ Sokol Milevsko | 4 | 3:08.19 | ||||||||||||||
7 | Lucie SokolováLucie Sokolová | 01 | TJ BLATNÁ z.s. | 10 | 3:20.81 | ||||||||||||||
8 | Ivona ProcházkováIvona Procházková | 75 | TJ BLATNÁ z.s. | 8 | 3:27.91 | ||||||||||||||
9 | Petra HavlíkováPetra Havlíková | 73 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7 | 3:30.66 | ||||||||||||||
10 | Zdeňka BenedováZdeňka Benedová | 68 | TJ Jiskra Třeboň | 5 | 3:42.62 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 2:35.20 | ||||||||||||||
2 | Eliška ZaňákováEliška Zaňáková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 3 | 2:38.69 | ||||||||||||||
3 | Šárka KrchováŠárka Krchová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 2:44.71 | ||||||||||||||
4 | Bára KurzováBára Kurzová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 2:46.08 | ||||||||||||||
5 | Klára HubenkováKlára Hubenková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 2:47.12 | ||||||||||||||
6 | Denisa NovákováDenisa Nováková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 2:49.84 | ||||||||||||||
7 | Michaela RozmušováMichaela Rozmušová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 10 | 2:53.03 | ||||||||||||||
8 | Simona VoráčkováSimona Voráčková | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 8 | 2:55.73 | ||||||||||||||
9 | Tína StejskalováTína Stejskalová | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 9 | 2:59.10 | ||||||||||||||
10 | Linda BrzobohatáLinda Brzobohatá | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 12 | 3:06.22 | ||||||||||||||
11 | Tereza KnapováTereza Knapová | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | 3:08.06 | ||||||||||||||
12 | Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 13 | 3:10.77 | ||||||||||||||
13 | Tereza VotíkováTereza Votíková | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 11 | 3:11.81 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |