Finále krajského přeboru družstev Libereckého kraje mladších žáků a žákyň
Turnov (28. 9. 2017)skok vysoký - Ml. žáci
(čt, 28.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 1.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s. |
04 | 1.55 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 1.52 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 1.46 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 1.39 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s. |
04 | 1.35 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s. |
05 | 1.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Adam ElgherianiAdam Elgheriani
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 1.30 | 3.00 | |||||||||||||||
9= |
Jakub DusilJakub Dusil
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 1.25 | 1.50 | |||||||||||||||
9= |
Jan KazdaJan Kazda
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 1.25 | 1.50 | |||||||||||||||
11 |
Jan DrbolaJan Drbola
AC Turnov, z. s. |
05 | 1.25 | ||||||||||||||||
12 |
Jiří DrobnýJiří Drobný
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 1.25 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 1.20 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš BačinaTomáš Bačina
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 1.20 | ||||||||||||||||
15 |
Filip KažmírFilip Kažmír
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 1.10 | ||||||||||||||||
Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
06 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(čt, 28.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 1.48 | 10.00 | |||||||||||||||
1= |
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s. |
04 | 1.48 | 10.00 | |||||||||||||||
3 |
Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 1.34 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s. |
04 | 1.34 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 1.34 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Simona ČurdováSimona Čurdová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
04 | 1.34 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 1.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Eliška PřerovskáEliška Přerovská
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
04 | 1.30 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa |
06 | 1.30 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vanesa PojerováVanesa Pojerová
AC Česká Lípa |
04 | 1.30 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Zuzana BartošováZuzana Bartošová
AC Turnov, z. s. |
04 | 1.30 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina HadravováKateřina Hadravová
AC Česká Lípa |
05 | 1.30 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza StrakováTereza Straková
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 1.30 | ||||||||||||||||
14 |
Monika ResselováMonika Resselová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 1.25 | ||||||||||||||||
15= |
Dominika NožičkováDominika Nožičková
AC Turnov, z. s. |
05 | 1.25 | ||||||||||||||||
15= |
Anita SemerádováAnita Semerádová
AC Rumburk, z.s. |
06 | 1.25 | ||||||||||||||||
17 |
Kateřina ŠlengrováKateřina Šlengrová
AC Rumburk, z.s. |
05 | 1.20 | ||||||||||||||||
18= |
Andrea ČerychováAndrea Čerychová
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 1.15 | ||||||||||||||||
18= |
Kateřina VlčkováKateřina Vlčková
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 1.15 | ||||||||||||||||
20 |
Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s. |
04 | 1.15 | ||||||||||||||||
21 |
Karolína ŽákováKarolína Žáková
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 1.15 | ||||||||||||||||
Katka NedvídkováKatka Nedvídková
AC Rumburk, z.s. |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |