výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky

Veselí nad Lužnicí (23. 9. 2017)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BouškaJakub Bouška 060405 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 07.65 341.00
2 Martin BenešMartin Beneš 060808 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 07.83 295.00
3 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 08.74 110.00
4 Jan ČermákJan Čermák 070510 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 08.81 99.00
5 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 070428 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 08.87 90.00
6 Matěj BláhaMatěj Bláha 071128 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.36 32.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČokaJan Čoka 070417 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.02 250.00
2 Jan HoloubekJan Holoubek 070826 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.45 160.00
3 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 060409 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 08.51 149.00
4 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan 071213 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.53 146.00
5 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 061105 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 09.90 1.00
6 Antonín HruškaAntonín Hruška 070119 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.63
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 07.88 283.00
2 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 060605 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.00 255.00
3 Filip KortanFilip Kortan 070131 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.42 166.00
4 David KrejčíDavid Krejčí 060606 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.67 121.00
5 Jakub KorešJakub Koreš 070405 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.45 24.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 07.83 295.00
2 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 061211 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.15 221.00
3 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 061110 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 08.25 200.00
4 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 070718 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.65 125.00
5 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 070202 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.66 123.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš PetrMikuláš Petr 060130 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 08.07 239.00
2 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 060324 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 08.09 234.00
3 Martin ObornýMartin Oborný 070811 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.57 138.00
4 Kryštof PlánekKryštof Plánek 070602 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 08.82 98.00
5 Adam PlánekAdam Plánek 070201 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.05 66.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 23.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 070525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.97 261.00
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 071010 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.69 118.00
3 René SteinkeRené Steinke 070320 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.88 89.00
4 Jan SujaJan Suja 070828 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 08.97 76.00
5 Petr StejskalPetr Stejskal 070620 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 09.46 23.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 23.9.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ValekMartin Valek 060119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.02 250.00
2 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 061014 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.73 112.00
3 Jiří VojtaJiří Vojta 060912 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 08.76 107.00
4 Martin ŠašekMartin Šašek 070205 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.30 38.00
5 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 070818 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 09.57 15.00
Celkem 5 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina BöhmováMartina Böhmová 060713 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.53 342.00
2 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 071108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.53 342.00
3 Julie BoháčováJulie Boháčová 061106 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 08.98 237.00
4 Bára BorováBára Borová 071110 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.03 227.00
5 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 060711 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.11 210.00
6 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 071216 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.13 206.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 070208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 08.26 413.00
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 070917 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.73 293.00
3 Lenka FaschingováLenka Faschingová 060129 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.19 195.00
4 Aneta HerdováAneta Herdová 060516 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 09.22 189.00
5 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 070717 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 09.48 142.00
6 Tereza ČápováTereza Čápová 070826 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.50 138.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 060819 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 08.09 460.00
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 070209 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.24 418.00
3 Adéla ChválováAdéla Chválová 060714 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.34 391.00
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 060307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.45 362.00
5 Barbora KubákováBarbora Kubáková 070414 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 08.53 342.00
6 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 060813 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.13 206.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MičkováKarolína Mičková 060920 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 08.50 349.00
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 070118 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 08.60 325.00
3 Lilien LunterováLilien Lunterová 061202 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.61 322.00
4 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 070118 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.79 279.00
5 Kristýna MorongováKristýna Morongová 060625 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.26 181.00
6 Markéta MácováMarkéta Mácová 070116 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.65 114.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 070525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.14 446.00
2 Eliška StolinováEliška Stolinová 061009 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.35 388.00
3 Thea PetrůThea Petrů 060315 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.50 349.00
4 Tína StejskalováTína Stejskalová 060509 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 08.56 334.00
5 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 070620 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.69 303.00
6 Veronika ŘepováVeronika Řepová 070326 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.04 225.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 060816 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 07.62 604.00
2 Andrea ŠirokáAndrea Široká 070429 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 08.35 388.00
3 Nela ŠebestováNela Šebestová 071101 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 08.41 373.00
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 061103 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.66 310.00
5 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 060128 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 08.84 268.00
6 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 071024 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.97 240.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 060222 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.60 325.00
2 Nina TouškováNina Toušková 070819 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 08.72 296.00
3 Tereza TučkováTereza Tučková 071218 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.84 268.00
4 Viktorie VítováViktorie Vítová 060513 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 08.91 253.00
5 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 061019 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.06 221.00
6 Nela TůmováNela Tůmová 070113 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.25 183.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.85 338.00
2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 041218 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 09.29 243.00
3 Jan BláhaJan Bláha 050330 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.57 190.00
4 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 050711 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.79 153.00
5 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka 050407 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.05 113.00
6 Michal DušákMichal Dušák 051224 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 11.44
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.93 320.00
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.09 285.00
3 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.38 226.00
4 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 050212 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.58 188.00
5 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.86 142.00
6 David KübelbeckDavid Kübelbeck 051201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 10.00 120.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LudvíkMarek Ludvík 041119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.60 185.00
2 Jan MikulandaJan Mikulanda 050223 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.62 181.00
3 Petr MlejnekPetr Mlejnek 040505 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.90 135.00
4 Matyáš NečasMatyáš Nečas 041211 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.94 129.00
5 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10.11 105.00
6 Benedikt PánekBenedikt Pánek 041015 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.16 98.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 23.9.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.37 457.00
2 Jakub SkučekJakub Skuček 050107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.29 243.00
3 Matyáš PelcMatyáš Pelc 041204 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.87 140.00
4 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.02 117.00
5 Jan SobotkaJan Sobotka 051118 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.06 112.00
6 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.68 40.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 09.01 302.00
2 Jakub ŠimekJakub Šimek 040311 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.59 187.00
3 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 050720 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.77 156.00
4 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 050121 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.84 145.00
5 Jakub StrnadJakub Strnad 051023 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.83 28.00
6 Kryštof TušilKryštof Tušil 051022 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.91
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ČutkováLaura Čutková 040116 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.16 526.00
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 040413 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.40 468.00
3 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 051222 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.61 419.00
4 Barbora BrckováBarbora Brcková 040220 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.80 378.00
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 050918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 10.05 326.00
6 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 050407 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.50 242.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 040729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.97 574.00
2 Tereza HodinováTereza Hodinová 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.49 447.00
3 Kateřina HomerováKateřina Homerová 040429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 09.56 431.00
4 Karolína FoučkováKarolína Foučková 040423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.72 395.00
5 Natálie FoučkováNatálie Foučková 040423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.79 380.00
6 Tereza HánováTereza Hánová 041116 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.18 300.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 040225 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.92 587.00
2 Natálie JindrováNatálie Jindrová 041018 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.09 543.00
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 050904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.48 449.00
4 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 041211 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.89 359.00
5 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 040530 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 09.95 346.00
6 Kamila KlímováKamila Klímová 040306 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.03 330.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nika KroupováNika Kroupová 040227 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.11 538.00
2 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 050508 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.52 440.00
3 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 050122 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.69 402.00
4 Bára KurzováBára Kurzová 051027 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.70 400.00
5 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 050620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 09.83 371.00
6 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 050913 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.96 344.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 23.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 041215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.74 635.00
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 08.80 618.00
3 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 040224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.30 492.00
4 Lucie MikešováLucie Mikešová 041104 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 09.36 477.00
5 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 050718 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.09 318.00
6 Klára PacholíkováKlára Pacholíková 040719 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.36 267.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 050224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.35 480.00
2 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová 041113 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 09.64 413.00
3 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 040822 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.66 408.00
4 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 051118 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.23 291.00
5 Barbora PotockáBarbora Potocká 050620 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.29 280.00
6 Lenka ProkešováLenka Prokešová 050614 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 11.27 124.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 23.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SkalákováAneta Skaláková 051229 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.09 543.00
2 Renata TurkováRenata Turková 040110 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 09.12 536.00
3 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 040529 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.68 404.00
4 Melanie TurkováMelanie Turková 050903 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.80 378.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 23.9.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona VoráčkováSimona Voráčková 040320 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.43 461.00
2 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 040407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.81 376.00
3 Tereza VotíkováTereza Votíková 040716 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.04 328.00
4 Kristýna ZikováKristýna Ziková 040707 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.11 314.00
5 Natálie VolfováNatálie Volfová 050509 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 11.04 155.00
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 1:58.56 530.00
2 David KrejčíDavid Krejčí 060606 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 2:10.34 366.00
3 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan 071213 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 2:11.15 356.00
4 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 070428 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 2:12.29 343.00
5 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12 2:12.45 340.00
6 Jan ČermákJan Čermák 070510 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:13.66 326.00
7 Filip KortanFilip Kortan 070131 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10 2:19.06 264.00
8 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 061105 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 2:22.21 231.00
9 Matěj BláhaMatěj Bláha 071128 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 2:22.81 225.00
10 Jan HoloubekJan Holoubek 070826 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 2:22.83 225.00
11 Jakub KorešJakub Koreš 070405 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:24.02 213.00
12 Antonín HruškaAntonín Hruška 070119 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:42.31 69.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 071010 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:05.99 424.00
2 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 070202 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:08.27 393.00
3 Martin ŠašekMartin Šašek 070205 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10 2:13.97 322.00
4 Martin ObornýMartin Oborný 070811 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 2:17.24 284.00
5 René SteinkeRené Steinke 070320 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:18.58 270.00
6 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 070718 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:20.83 245.00
7 Kryštof PlánekKryštof Plánek 070602 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 2:22.49 229.00
8 Adam PlánekAdam Plánek 070201 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 2:24.14 212.00
9 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 061014 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 2:24.89 205.00
10 Jan SujaJan Suja 070828 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 9 2:26.01 194.00
11 Petr StejskalPetr Stejskal 070620 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 2:26.15 193.00
12 Jiří VojtaJiří Vojta 060912 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 13 2:26.27 192.00
13 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 070818 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12 2:26.87 186.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal RadaMichal Rada 070525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 1:56.20 566.00
2 Jakub BouškaJakub Bouška 060405 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 1:57.52 545.00
3 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 1:58.94 524.00
4 Jan ČokaJan Čoka 070417 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 2:00.32 503.00
5 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 061211 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:02.12 477.00
6 Martin ValekMartin Valek 060119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 2:02.83 467.00
7 Mikuláš PetrMikuláš Petr 060130 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10 2:03.88 453.00
8 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 060324 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 9 2:07.71 400.00
9 Martin BenešMartin Beneš 060808 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 2:08.18 395.00
10 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 061110 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 2:10.52 364.00
11 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 060605 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:16.01 299.00
12 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 060409 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:24.98 204.00
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 070917 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 1:56.47 562.00
2 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 071108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:06.80 413.00
3 Barbora KubákováBarbora Kubáková 070414 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12 2:06.96 411.00
4 Bára BorováBára Borová 071110 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:07.00 411.00
5 Aneta HerdováAneta Herdová 060516 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 9 2:20.05 254.00
6 Tereza ČápováTereza Čápová 070826 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:21.41 240.00
7 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 071216 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:22.00 234.00
8 Julie BoháčováJulie Boháčová 061106 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 2:22.16 232.00
9 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 060711 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 2:27.03 185.00
10 Lilien LunterováLilien Lunterová 061202 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 2:30.41 155.00
11 Lenka FaschingováLenka Faschingová 060129 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:30.44 155.00
12 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 060813 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 2:32.66 137.00
13 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 070717 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 2:34.30 124.00
14 Markéta MácováMarkéta Mácová 070116 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14 2:40.34 82.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tína StejskalováTína Stejskalová 060509 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 1:59.52 516.00
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 070118 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 2:04.45 445.00
3 Karolína MičkováKarolína Mičková 060920 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 2:07.04 410.00
4 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 070118 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 2:08.84 386.00
5 Tereza TučkováTereza Tučková 071218 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11 2:09.92 372.00
6 Veronika ŘepováVeronika Řepová 070326 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:10.19 369.00
7 Nela ŠebestováNela Šebestová 071101 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 2:11.67 351.00
8 Nina TouškováNina Toušková 070819 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10 2:12.35 342.00
9 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 061019 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14 2:19.18 263.00
10 Kristýna MorongováKristýna Morongová 060625 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:19.74 257.00
11 Viktorie VítováViktorie Vítová 060513 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13 2:23.56 218.00
12 Nela TůmováNela Tůmová 070113 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 12 2:28.30 173.00
13 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 060128 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 9 2:30.13 157.00
Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 071024 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 060816 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 12 1:50.86 652.00
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 060819 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 2:00.41 503.00
3 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 060307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:04.83 440.00
4 Adéla ChválováAdéla Chválová 060714 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 2:08.30 393.00
5 Thea PetrůThea Petrů 060315 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:09.91 373.00
6 Nina RadováNina Radová 070525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 2:11.01 359.00
7 Martina BöhmováMartina Böhmová 060713 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:11.69 350.00
8 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 070209 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:14.00 322.00
9 Adéla StruskováAdéla Strusková 061103 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11 2:15.41 306.00
10 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 070620 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:18.53 270.00
11 Andrea ŠirokáAndrea Široká 070429 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 13 2:18.83 267.00
12 Eliška StolinováEliška Stolinová 061009 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 2:18.96 266.00
13 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 070208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 2:22.81 225.00
14 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 060222 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 2:23.99 214.00
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 050121 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14 2:58.17 233.00
2 Benedikt PánekBenedikt Pánek 041015 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:01.75 207.00
3 Matyáš NečasMatyáš Nečas 041211 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 3:04.40 188.00
4 Jakub StrnadJakub Strnad 051023 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13 3:05.00 184.00
5 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka 050407 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:08.15 163.00
6 Jan MikulandaJan Mikulanda 050223 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 3:09.14 157.00
7 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 3:09.49 155.00
8 Jan BláhaJan Bláha 050330 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 3:17.11 110.00
9 Jan SobotkaJan Sobotka 051118 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 3:19.50 97.00
10 David KübelbeckDavid Kübelbeck 051201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 3:22.76 81.00
11 Petr MlejnekPetr Mlejnek 040505 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 3:24.17 75.00
12 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10 3:26.27 66.00
13 Michal DušákMichal Dušák 051224 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 3:31.06 47.00
14 Kryštof TušilKryštof Tušil 051022 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15 4:11.77
Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12 DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11 2:37.61 414.00
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 2:40.04 390.00
3 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 050212 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:45.31 341.00
4 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:47.89 318.00
5 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:48.59 312.00
6 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 041218 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:58.27 233.00
7 Marek LudvíkMarek Ludvík 041119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 2:58.80 229.00
8 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 050711 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:59.67 222.00
9 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 050720 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 2:59.91 220.00
10 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 15 3:00.96 213.00
11 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 3:01.90 206.00
12 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 3:02.48 202.00
13 Jakub ŠimekJakub Šimek 040311 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 13 3:03.37 195.00
14 Matyáš PelcMatyáš Pelc 041204 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10 3:03.42 195.00
15 Jakub SkučekJakub Skuček 050107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 3:04.29 189.00
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie JindrováNatálie Jindrová 041018 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 2:49.97 464.00
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 050904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10 2:53.79 425.00
3 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 051222 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 2:53.81 425.00
4 Tereza HánováTereza Hánová 041116 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 2:57.10 393.00
5 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 050620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13 3:03.00 338.00
6 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 050913 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 3:05.97 312.00
7 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 041211 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 3:08.17 293.00
8 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 040530 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11 3:10.35 275.00
9 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 050122 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15 3:10.80 271.00
10 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 050407 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:11.77 264.00
11 Karolína FoučkováKarolína Foučková 040423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 3:12.79 255.00
12 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 050508 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14 3:15.20 237.00
13 Natálie FoučkováNatálie Foučková 040423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 3:19.48 205.00
14 Kamila KlímováKamila Klímová 040306 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 3:36.72 100.00
Lucie BahenskáLucie Bahenská 050918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie MikešováLucie Mikešová 041104 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 2:39.75 576.00
2 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 040407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 16 2:41.60 555.00
3 Simona VoráčkováSimona Voráčková 040320 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 2:55.02 413.00
4 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 050718 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 3:00.91 357.00
5 Kristýna ZikováKristýna Ziková 040707 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 17 3:01.87 348.00
6 Tereza VotíkováTereza Votíková 040716 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 15 3:15.48 235.00
7 Melanie TurkováMelanie Turková 050903 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11 3:16.47 227.00
8 Lenka ProkešováLenka Prokešová 050614 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 3:20.11 201.00
9 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová 041113 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 3:21.98 188.00
10 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 040529 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 9 3:22.87 182.00
11 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 051118 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 3:26.80 157.00
12 Barbora PotockáBarbora Potocká 050620 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 3:31.18 130.00
13 Natálie VolfováNatálie Volfová 050509 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13 3:39.79 85.00
Klára PacholíkováKlára Pacholíková 040719 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 040729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:34.99 632.00
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 041215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16 2:40.64 566.00
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 050224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 2:40.77 564.00
4 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 040224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 2:46.77 498.00
5 Barbora BrckováBarbora Brcková 040220 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:47.91 486.00
6 Bára KurzováBára Kurzová 051027 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 9 2:48.98 474.00
7 Kateřina HomerováKateřina Homerová 040429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 2:50.95 454.00
8 Aneta SkalákováAneta Skaláková 051229 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14 2:54.86 414.00
9 Julie KovářováJulie Kovářová 040225 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:58.76 377.00
10 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10 2:59.03 374.00
11 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 040822 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13 2:59.46 370.00
12 Tereza HodinováTereza Hodinová 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 3:02.30 344.00
13 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 040413 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 3:02.56 342.00
14 Nika KroupováNika Kroupová 040227 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:05.42 316.00
15 Renata TurkováRenata Turková 040110 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 15 3:06.27 309.00
Laura ČutkováLaura Čutková 040116 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNF
Celkem 16 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 050711 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.92 126.00
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 13.44 82.00
3 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka 050407 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.95 47.00
4 Jan BláhaJan Bláha 050330 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 14.77 11.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LudvíkMarek Ludvík 041119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.76 142.00
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.95 123.00
3 Petr MlejnekPetr Mlejnek 040505 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.06 113.00
4 Jan MikulandaJan Mikulanda 050223 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 13.35 89.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 11.47 298.00
2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 041218 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 11.89 241.00
3 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 12.35 185.00
4 Michal DušákMichal Dušák 051224 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 14.37 25.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 050212 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.82 397.00
2 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.67 151.00
3 David KübelbeckDavid Kübelbeck 051201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 13.22 99.00
4 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 19.40
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.15 105.00
2 Matyáš NečasMatyáš Nečas 041211 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.22 99.00
3 Benedikt PánekBenedikt Pánek 041015 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.72 12.00
4 Jakub StrnadJakub Strnad 051023 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 15.70
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.86 568.00
2 Jakub SkučekJakub Skuček 050107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.70 266.00
3 Matyáš PelcMatyáš Pelc 041204 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 13.26 96.00
Kryštof TušilKryštof Tušil 051022 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 050720 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.19 204.00
2 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 13.06 113.00
3 Jan SobotkaJan Sobotka 051118 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 13.32 91.00
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 12.62 156.00
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 050121 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.74 144.00
3 Jakub ŠimekJakub Šimek 040311 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 13.38 86.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BrckováBarbora Brcková 040220 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 11.72 424.00
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 050918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.43 325.00
3 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 040413 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.48 319.00
4 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 050407 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 14.34 120.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nika KroupováNika Kroupová 040227 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.87 402.00
2 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 050508 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.89 399.00
3 Bára KurzováBára Kurzová 051027 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.48 319.00
4 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 050620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 13.59 190.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ČutkováLaura Čutková 040116 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 10.91 551.00
2 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 051222 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 12.75 285.00
3 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 040407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 12.78 281.00
4 Karolína FoučkováKarolína Foučková 040423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 15.08 66.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 040729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10.71 585.00
2 Tereza HodinováTereza Hodinová 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.88 556.00
3 Tereza HánováTereza Hánová 041116 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.42 208.00
4 Natálie FoučkováNatálie Foučková 040423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 15.86 25.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HomerováKateřina Homerová 040429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 12.87 270.00
2 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 041211 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.37 213.00
3 Natálie JindrováNatálie Jindrová 041018 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 13.73 176.00
4 Kamila KlímováKamila Klímová 040306 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 22.93
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 040225 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.34 482.00
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 050904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 12.44 324.00
3 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 050913 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 14.40 115.00
4 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 040530 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 14.41 114.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 041215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10.82 566.00
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 11.04 530.00
3 Lucie MikešováLucie Mikešová 041104 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 13.01 254.00
4 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 050122 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 14.53 105.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 050224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.32 485.00
2 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 040224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 12.16 362.00
3 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 050718 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 14.75 88.00
4 Klára PacholíkováKlára Pacholíková 040719 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 19.85
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 23.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 040822 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.12 367.00
2 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 051118 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.41 209.00
3 Lenka ProkešováLenka Prokešová 050614 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 14.69 93.00
4 Barbora PotockáBarbora Potocká 050620 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 22.58
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 23.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SkalákováAneta Skaláková 051229 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.84 407.00
2 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová 041113 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 15.01 70.00
3 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 040529 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 15.28 54.00
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie TurkováMelanie Turková 050903 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.92 395.00
2 Renata TurkováRenata Turková 040110 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 13.45 204.00
3 Natálie VolfováNatálie Volfová 050509 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 15.05 68.00
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 23.9.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZikováKristýna Ziková 040707 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 12.49 318.00
2 Simona VoráčkováSimona Voráčková 040320 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.19 233.00
3 Tereza VotíkováTereza Votíková 040716 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 14.09 142.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040221 4.67 -1.9 m/s 4.36  -2.24.67  -1.94.57  -0.14.67 321.00
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
040325 4.29 +0.6 m/s 4.29  +0.64.12  -1.34.07  +0.14.29 254.00
3 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050926 4.27 +0.8 m/s 3.73  -0.13.85  -3.14.27  +0.84.27 250.00
4 Jakub ŠimekJakub Šimek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040311 4.25 -2.0 m/s 3.90  -2.93.75  -2.44.25  -2.04.25 247.00
5 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050212 4.22 -1.2 m/s 4.17  -1.14.14  -1.54.22  -1.24.22 242.00
6 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050112 4.17 +0.4 m/s 4.07  -0.43.93  +0.24.17  +0.44.17 234.00
7 David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040111 4.01 -1.0 m/s 4.01  -1.03.92  -2.74.01  +0.04.01 207.00
8 Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041119 4.00 -0.6 m/s .3  -2.34.0  -0.6x4.0 206.00
9 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
041218 3.97 -1.5 m/s 3.40  -1.03.66  -3.73.97  -1.53.97 201.00
10 Petr MlejnekPetr Mlejnek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040505 3.96 -1.3 m/s x3.89  -1.23.96  -1.33.96 199.00
11 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
050330 3.92 -0.8 m/s 3.82  -0.43.79  -2.43.92  -0.83.92 193.00
12 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040326 3.90 -1.7 m/s 3.76  -1.83.90  -1.73.75  -0.43.90 190.00
13 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050107 3.89 -1.2 m/s 3.89  -1.2x3.82  -4.03.89 188.00
14= Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050720 3.75 +0.0 m/s xx3.75  +0.03.75 167.00
14= Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
041204 3.75 -1.6 m/s xx3.75  -1.63.75 167.00
16 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
051201 3.69 -1.1 m/s 3.69  -1.13.50  -1.23.40  -2.23.69 158.00
17 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
040606 3.65 -0.2 m/s 3.65  -0.22.89  -1.7x3.65 152.00
18 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050121 3.65 -1.4 m/s x3.65  -1.4x3.65 152.00
19 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050407 3.64 -1.0 m/s 3.26  -0.92.95  -0.83.64  -1.03.64 150.00
20 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050711 3.59 +0.0 m/s 3.59  +0.0xx3.59 143.00
21 Jan MikulandaJan Mikulanda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050223 3.56 +0.2 m/s 3.52  -1.63.41  -1.23.56  +0.23.56 139.00
22 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
051118 3.55 -1.9 m/s x3.55  -1.9x3.55 137.00
23 Matyáš NečasMatyáš Nečas
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
041211 3.54 -1.9 m/s 3.54  -1.93.51  -3.33.39  -0.93.54 136.00
24 Jakub StrnadJakub Strnad
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
051023 3.42 -2.1 m/s 3.42  -2.13.36  -3.13.31  -0.13.42 119.00
25 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050103 3.40 -2.3 m/s .3  -0.43.40  -2.3x3.40 116.00
26 Matěj PavlíkMatěj Pavlík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041214 3.37 -0.8 m/s 3.37  -0.83.01  -1.43.15  -1.53.37 112.00
27 Benedikt PánekBenedikt Pánek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041015 3.35 -2.3 m/s 3.26  -1.53.26  -1.43.35  -2.33.35 110.00
28 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040708 3.06 -1.3 m/s 3.06  -1.3--3.06 73.00
29 Michal DušákMichal Dušák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
051224 2.68 -4.0 m/s 2.65  -0.9x2.68  -4.02.68 32.00
30 Kryštof TušilKryštof Tušil
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
051022 2.64 +0.0 m/s x2.61  -1.12.64  +0.02.64 28.00
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041215 4.56 4.35x4.564.56 443.00
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040729 4.53 4.404.094.534.53 436.00
3 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040227 4.32 4.324.184.154.32 384.00
4 Renata TurkováRenata Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
040110 4.30 4.174.284.304.30 379.00
5 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
051229 4.28 4.28xx4.28 374.00
6 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
040819 4.27 3.902.944.274.27 371.00
7 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050224 4.25 x4.254.244.25 367.00
8 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
040224 4.20 4.204.203.604.20 355.00
9 Laura ČutkováLaura Čutková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040116 4.16 3.684.164.144.16 345.00
10 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
051027 4.14 4.004.144.054.14 340.00
11 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
040429 4.11 4.114.054.034.11 333.00
12 Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
040320 4.11 3.874.113.934.11 333.00
13 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
040413 4.08 3.763.864.084.08 326.00
14 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
041018 4.07 3.754.054.074.07 324.00
15 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040530 4.05 3.874.024.054.05 319.00
16 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040822 4.04 4.044.031.914.04 317.00
17 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050904 4.02 4.023.833.964.02 312.00
18 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040221 3.98 3.983.983.833.98 303.00
19 Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040423 3.91 3.693.853.913.91 287.00
20 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
041211 3.91 3.723.833.913.91 287.00
21 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050903 3.88 3.583.883.583.88 281.00
22 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040423 3.81 3.763.813.493.81 265.00
23 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040220 3.75 3.753.613.703.75 252.00
24 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
051222 3.74 3.533.743.573.74 250.00
25 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
040407 3.73 3.733.513.693.73 248.00
26 Tereza HánováTereza Hánová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
041116 3.53 3.533.293.293.53 206.00
27 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
040707 3.52 3.393.473.523.52 204.00
28 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050913 3.51 3.513.253.303.51 202.00
29 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040529 3.49 3.353.253.493.49 198.00
30 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
050620 3.44 3.443.413.383.44 188.00
31 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
041113 3.44 x3.44x3.44 188.00
32 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
050718 3.40 3.183.403.193.40 180.00
33 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050508 3.33 3.333.153.083.33 167.00
34 Klára PacholíkováKlára Pacholíková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
040719 3.22 3.003.222.403.22 146.00
35 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040225 3.19 3.192.762.513.19 140.00
36 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050122 3.09 2.502.933.093.09 122.00
37 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050407 3.06 x3.06x3.06 117.00
38 Natálie PřibylováNatálie Přibylová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
051118 3.04 3.042.902.963.04 114.00
39 Lucie MikešováLucie Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
041104 2.86 2.86xx2.86 84.00
40 Tereza VotíkováTereza Votíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040716 2.73 2.092.042.732.73 65.00
41 Natálie VolfováNatálie Volfová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050509 2.52 x2.522.412.52 36.00
42 Lenka ProkešováLenka Prokešová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050614 2.31 2.312.202.302.31 13.00
43 Barbora PotockáBarbora Potocká
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050620 2.05 2.042.051.912.05
Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050918 DNS
Kamila KlímováKamila Klímová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040306 NM xxx
Celkem 45 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
070525 4.17 +0.0 m/s 4.00  -0.14.15  -0.64.17  +0.04.17 234.00
2 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
061007 4.16 -1.4 m/s 4.16  -1.44.05  -0.6x4.16 232.00
3 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060324 3.87 +0.0 m/s 3.73  -0.63.87  +0.0x3.87 185.00
4 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060605 3.83 -0.9 m/s 3.83  -0.93.80  -1.23.66  -0.33.83 179.00
5 Jakub BouškaJakub Bouška
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
060405 3.77 +0.0 m/s 3.77  +0.03.62  +1.43.57  -2.13.77 170.00
6 Jan ČokaJan Čoka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
070417 3.76 +0.0 m/s 3.57  -0.93.76  +0.03.51  -1.23.76 168.00
7 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
071010 3.68 -1.1 m/s 2.65  +0.43.66  -1.03.68  -1.13.68 156.00
8 Martin BenešMartin Beneš
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
060808 3.68 +1.0 m/s 3.37  +0.03.68  +1.0x3.68 156.00
9 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
061110 3.59 -0.7 m/s x3.59  -0.73.36  -0.63.59 143.00
10 Jan HoloubekJan Holoubek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
070826 3.53 -0.3 m/s 3.41  -0.23.36  +0.03.53  -0.33.53 135.00
11 Filip KortanFilip Kortan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
070131 3.52 -0.2 m/s 3.50  -1.03.52  -0.23.47  +0.03.52 133.00
12 Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
061014 3.47 -0.1 m/s 3.47  -0.1x3.39  -0.23.47 126.00
13 Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060119 3.43 -0.1 m/s 3.43  -0.1xx3.43 121.00
14 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
060409 3.41 +0.1 m/s 3.19  +0.03.07  +0.03.41  +0.13.41 118.00
15 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
061211 3.40 -0.5 m/s x2.87  -0.33.40  -0.53.40 116.00
16 Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
060130 3.33 -0.1 m/s 3.02  -0.23.33  -0.13.03  -1.13.33 107.00
17 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
070405 3.29 +0.0 m/s 2.85  +0.03.04  -0.13.29  +0.03.29 102.00
18 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
070718 3.27 -0.6 m/s 2.75  -0.73.27  -0.6x3.27 99.00
19 Kryštof PlánekKryštof Plánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
070602 3.25 -0.1 m/s 3.25  -0.13.09  -1.33.25  -0.23.25 96.00
20 Adam PlánekAdam Plánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
070201 3.24 -0.7 m/s x3.24  -0.72.63  -0.43.24 95.00
21 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
070320 3.18 -0.7 m/s 2.97  -0.83.18  -0.72.95  -0.93.18 88.00
22 Martin ObornýMartin Oborný
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
070811 3.15 -1.1 m/s x2.69  -0.33.15  -1.13.15 84.00
23 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060606 3.10 2.943.103.033.10 78.00
24 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060106 3.08 -0.9 m/s .29  -0.63.08  -0.92.84  -1.63.08 75.00
25 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
070202 3.06 -0.3 m/s 2.89  -1.22.93  -0.73.06  -0.33.06 73.00
26 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071213 3.02 -0.4 m/s 2.90  -0.53.01  +0.33.02  -0.43.02 68.00
27 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
070428 2.98 -0.4 m/s x2.98  -0.4x2.98 63.00
28 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070620 2.93 -0.1 m/s 2.93  -0.12.93  -0.82.60  -1.12.93 58.00
29 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
061105 2.89 -0.1 m/s 2.88  +0.0x2.89  -0.12.89 53.00
30 Jan SujaJan Suja
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
070828 2.88 +0.4 m/s 2.88  +0.4xx2.88 52.00
31 Matěj BláhaMatěj Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
071128 2.81 -1.6 m/s 2.69  +0.02.45  -0.42.81  -1.62.81 45.00
32 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
070510 2.80 +0.0 m/s 2.73  -0.12.80  +0.02.64  -0.52.80 44.00
33 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070818 2.80 -0.3 m/s 2.80  -0.3x2.36  -0.12.80 44.00
34 Jiří VojtaJiří Vojta
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060912 2.78 -0.9 m/s x2.61  +0.02.78  -0.92.78 42.00
35 Antonín HruškaAntonín Hruška
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070119 2.71 -0.6 m/s 2.25  -1.02.04  +0.02.71  -0.62.71 35.00
36 Martin ŠašekMartin Šašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
070205 2.59 +0.0 m/s x2.59  +0.02.36  -0.82.59 24.00
Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060813 NM xxx
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
070208 3.96 +0.0 m/s 3.68  +0.03.74  +0.03.96  +0.03.96 299.00
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060816 3.95 +0.0 m/s 3.83  +0.03.92  +0.03.95  +0.03.95 296.00
3 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
061009 3.95 -0.2 m/s 3.95  -0.23.60  +0.03.48  +0.03.95 296.00
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060307 3.82 -2.2 m/s xx3.82  -2.23.82 267.00
5 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
060222 3.73 +0.0 m/s 3.31  +0.03.45  -0.23.73  +0.03.73 248.00
6 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
070620 3.70 +0.0 m/s 3.57  +0.03.70  +0.03.64  -0.13.70 242.00
7 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060713 3.61 +0.0 m/s x3.54  -0.83.61  +0.03.61 223.00
8 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
071108 3.58 +0.0 m/s 3.58  +0.03.51  +0.03.51  -1.03.58 216.00
9 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060714 3.54 +0.0 m/s 3.54  +0.03.39  -1.13.45  -1.33.54 208.00
10 Andrea ŠirokáAndrea Široká
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
070429 3.53 3.533.453.443.53 206.00
11 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060509 3.52 -0.4 m/s 3.52  -0.43.36  +0.03.32  -0.43.52 204.00
12 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
070209 3.51 -1.5 m/s 2.95  +0.03.28  -0.93.51  -1.53.51 202.00
13 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
070525 3.49 -0.5 m/s 3.49  -0.5x3.16  -1.33.49 198.00
14 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060315 3.44 +0.0 m/s 3.32  -0.63.44  +0.03.16  -1.83.44 188.00
15 Barbora MatouškováBarbora Matoušková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
070118 3.39 +0.0 m/s x3.39  +0.0x3.39 178.00
16 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
070819 3.36 +0.0 m/s 2.64  +0.03.18  -0.63.36  +0.03.36 172.00
17 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
061106 3.33 -0.1 m/s x3.01  -0.33.33  -0.13.33 167.00
18 Bára BorováBára Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
071110 3.31 -1.0 m/s 3.25  +0.03.31  -1.02.87  +0.03.31 163.00
19 Nela ŠebestováNela Šebestová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
071101 3.31 +0.0 m/s 2.77  +0.03.02  -0.13.31  +0.03.31 163.00
20 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
061103 3.27 +0.0 m/s 3.27  +0.03.26  -0.3x3.27 155.00
21 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
070826 3.27 +0.0 m/s 3.27  +0.02.88  +0.02.69  +0.03.27 155.00
22 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070414 3.22 +0.0 m/s 3.22  +0.03.21  +0.03.12  -2.53.22 146.00
23 Lilien LunterováLilien Lunterová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
061202 3.22 -1.6 m/s 3.20  +0.02.89  +0.03.22  -1.63.22 146.00
24 Michaela BěhounováMichaela Běhounová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
071216 3.22 +0.1 m/s 3.22  +0.1xx3.22 146.00
25 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
061019 3.20 +0.0 m/s 3.20  +0.03.10  -1.12.94  +0.03.20 142.00
26 Nela TůmováNela Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
070113 3.20 +0.0 m/s 2.90  +0.02.95  -0.33.20  +0.03.20 142.00
27 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060813 3.20 +0.0 m/s 3.20  +0.02.57  -0.4x3.20 142.00
28 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
060513 3.18 +0.0 m/s x3.06  +0.03.18  +0.03.18 139.00
29 Adéla HolubováAdéla Holubová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
070917 3.13 +0.0 m/s 3.13  +0.0x3.13  +0.03.13 130.00
30 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060819 3.11 -0.7 m/s 3.06  +0.03.11  -0.73.04  -1.33.11 126.00
31 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
070326 3.11 -0.5 m/s 3.11  -0.5xx3.11 126.00
32 Lenka FaschingováLenka Faschingová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060129 3.08 +0.0 m/s 2.96  +0.03.08  +0.02.96  +0.03.08 121.00
33 Lucie ŠvíkováLucie Švíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
060128 3.08 +0.0 m/s 2.05  +0.03.08  +0.02.71  +0.03.08 121.00
34 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
060711 3.04 +0.0 m/s 3.03  +0.02.98  +0.03.04  +0.03.04 114.00
35 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
070118 2.95 -0.4 m/s x2.81  +0.02.95  -0.42.95 99.00
36 Aneta HerdováAneta Herdová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060516 2.94 -0.9 m/s 2.74  +0.02.58  +0.02.94  -0.92.94 97.00
37 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
071024 2.92 -0.9 m/s 2.64  +0.02.84  -0.12.92  -0.92.92 94.00
38 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
070116 2.87 -0.2 m/s 2.50  +0.02.87  -0.22.60  -1.22.87 86.00
39 Tereza TučkováTereza Tučková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
071218 2.80 +0.0 m/s 2.80  +0.02.72  -0.32.55  +0.02.80 75.00
40 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070717 2.72 +0.0 m/s 2.72  +0.02.53  +0.02.59  -1.32.72 63.00
41 Kristýna MorongováKristýna Morongová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060625 2.68 +0.0 m/s 2.16  +0.02.68  +0.02.05  -0.82.68 57.00
42 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
060920 2.52 -1.0 m/s xx2.52  -1.02.52 36.00
Celkem 42 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040221 52.52 329.00
2 David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040111 48.19 293.00
3 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050711 47.53 287.00
4 Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041119 46.12 275.00
5 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040708 45.60 271.00
6 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050103 44.94 265.00
7 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
041204 43.60 254.00
8 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
040606 42.96 249.00
9 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050212 39.20 218.00
10 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050112 38.13 209.00
11 Petr MlejnekPetr Mlejnek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040505 38.08 208.00
12 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050720 37.17 201.00
13 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050926 36.16 193.00
14 Matyáš NečasMatyáš Nečas
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
041211 35.90 191.00
15 Ondřej DrnekOndřej Drnek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
040325 35.29 186.00
16 Jakub StrnadJakub Strnad
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
051023 34.92 183.00
17 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
041218 33.98 175.00
18 Jakub ŠimekJakub Šimek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040311 33.85 174.00
19 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
051201 33.10 168.00
20 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040326 32.88 166.00
21 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050121 31.98 159.00
22 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
051118 31.80 158.00
23 Matěj PavlíkMatěj Pavlík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041214 31.23 153.00
24 Benedikt PánekBenedikt Pánek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041015 30.79 150.00
25 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
050330 29.98 143.00
26 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050407 27.97 127.00
27 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050107 26.87 119.00
28 Jan MikulandaJan Mikulanda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050223 26.29 114.00
29 Michal DušákMichal Dušák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
051224 25.24 106.00
30 Kryštof TušilKryštof Tušil
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
051022 24.27 99.00
Celkem 30 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
040819 49.49 473.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050224 44.51 411.00
3 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
040407 41.85 378.00
4 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
050718 38.04 331.00
5 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040220 37.40 324.00
6 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
040429 36.16 309.00
7 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041215 34.72 291.00
8 Renata TurkováRenata Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
040110 33.36 275.00
9 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
041018 31.31 251.00
10 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040822 31.04 247.00
11 Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
040320 30.65 243.00
12 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050918 30.43 240.00
13 Lucie MikešováLucie Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
041104 30.07 236.00
14 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040225 30.01 235.00
15 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
051027 29.82 233.00
16 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
040413 29.59 230.00
17 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040221 29.28 227.00
18 Natálie PřibylováNatálie Přibylová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
051118 29.00 223.00
19 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
051229 28.24 215.00
20 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050407 28.00 212.00
21 Natálie VolfováNatálie Volfová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050509 26.86 198.00
22 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050903 26.75 197.00
23 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
041211 26.28 192.00
24 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
040224 25.86 187.00
25 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
041113 25.74 186.00
26 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050508 25.49 183.00
27 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040227 25.48 183.00
28 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050904 24.92 176.00
29 Barbora HejnováBarbora Hejnová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040729 24.90 176.00
30 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040529 24.37 170.00
31 Tereza HánováTereza Hánová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
041116 24.21 168.00
32 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
050620 23.73 162.00
33 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050913 23.43 159.00
34 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040530 23.39 159.00
35 Tereza VotíkováTereza Votíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040716 23.10 155.00
36 Klára PacholíkováKlára Pacholíková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
040719 22.09 144.00
37 Lenka ProkešováLenka Prokešová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050614 21.16 133.00
38 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040423 20.91 131.00
39 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
051222 20.44 125.00
40 Laura ČutkováLaura Čutková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040116 18.10 100.00
41 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
040707 17.90 97.00
42 Barbora PotockáBarbora Potocká
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050620 17.65 95.00
43 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050122 15.40 71.00
44 Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040423 13.58 52.00
45 Kamila KlímováKamila Klímová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040306 10.20 18.00
Celkem 45 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
070525 48.22 293.00
2 Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060119 46.50 278.00
3 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060324 41.11 233.00
4 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
070428 37.29 202.00
5 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060606 36.64 197.00
6 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060605 36.24 193.00
7 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
061211 35.93 191.00
8 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
060409 35.11 184.00
9 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
070405 33.21 169.00
10 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
070718 32.66 165.00
11 Adam PlánekAdam Plánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
070201 32.31 162.00
12 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
061007 32.25 161.00
13 Jan ČokaJan Čoka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
070417 31.81 158.00
14 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
071010 31.65 156.00
15 Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
061014 30.99 151.00
16 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060106 30.32 146.00
17 Jakub BouškaJakub Bouška
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
060405 29.97 143.00
18 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
061110 29.68 141.00
19 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
070320 29.49 139.00
20 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
061105 29.43 139.00
21 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
070510 29.29 138.00
22 Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
060130 27.22 122.00
23 Filip KortanFilip Kortan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
070131 27.02 120.00
24 Martin BenešMartin Beneš
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
060808 25.88 111.00
25 Jan HoloubekJan Holoubek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
070826 25.78 110.00
26 Martin ObornýMartin Oborný
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
070811 25.36 107.00
27 Jiří VojtaJiří Vojta
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060912 24.84 103.00
28 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071213 24.53 101.00
29 Jan SujaJan Suja
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
070828 24.06 97.00
30 Kryštof PlánekKryštof Plánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
070602 23.58 93.00
31 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070818 22.61 86.00
32 Martin ŠašekMartin Šašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
070205 22.58 86.00
33 Antonín HruškaAntonín Hruška
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070119 22.31 84.00
34 Matěj BláhaMatěj Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
071128 21.31 76.00
35 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
070202 20.21 68.00
36 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060813 19.11 60.00
37 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070620 17.57 49.00
Celkem 37 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 23.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060307 40.22 358.00
2 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060315 37.96 330.00
3 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
061103 35.20 297.00
4 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
070620 33.83 281.00
5 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
070208 30.56 242.00
6 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060813 29.15 225.00
7 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060819 28.37 216.00
8 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070414 27.75 209.00
9 Lilien LunterováLilien Lunterová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
061202 27.62 207.00
10 Adéla HolubováAdéla Holubová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
070917 26.42 193.00
11 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060713 26.02 189.00
12 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
060222 25.94 188.00
13 Andrea ŠirokáAndrea Široká
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
070429 24.51 171.00
14 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
070819 24.26 169.00
15 Lenka FaschingováLenka Faschingová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060129 24.00 166.00
16 Nela ŠebestováNela Šebestová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
071101 23.03 155.00
17 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070717 22.96 154.00
18 Michaela BěhounováMichaela Běhounová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
071216 22.58 149.00
19 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
070525 22.51 149.00
20 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
060920 22.32 146.00
21 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060714 22.03 143.00
22 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
070326 21.79 141.00
23 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060509 21.66 139.00
24 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
061106 21.45 137.00
25 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
070209 21.28 135.00
26 Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060816 21.24 134.00
27 Aneta HerdováAneta Herdová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060516 20.73 129.00
28 Kristýna MorongováKristýna Morongová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060625 20.53 126.00
29 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
071024 20.46 126.00
30 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
060513 20.17 122.00
31 Tereza TučkováTereza Tučková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
071218 19.95 120.00
32 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
061009 19.78 118.00
33 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
060711 19.31 113.00
34 Bára BorováBára Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
071110 18.98 109.00
35 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
071108 18.28 102.00
36 Nela TůmováNela Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
070113 18.07 99.00
37 Barbora MatouškováBarbora Matoušková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
070118 17.85 97.00
38 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
070118 17.83 97.00
39 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
070826 17.31 91.00
40 Lucie ŠvíkováLucie Švíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
060128 16.52 83.00
41 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
070116 14.47 61.00
42 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
061019 13.22 48.00
Celkem 42 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ VS Tábor, z. s.{8} 2089
2 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 050212 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1386
3 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1250
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1232
5 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1145
6 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 1114
7 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 041218 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 1093
8 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 SKOK J. Hradec, z.s.{8} 1040
9 Marek LudvíkMarek Ludvík 041119 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1037
10 Jakub SkučekJakub Skuček 050107 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1005
11 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 050720 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0948
12 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 050711 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0931
13 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0928
14 Jakub ŠimekJakub Šimek 040311 TJ ČZ Strakonice{8} 0889
15 Matyáš PelcMatyáš Pelc 041204 TJ ČZ Strakonice{8} 0852
16 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 050121 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0833
17 Matyáš NečasMatyáš Nečas 041211 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0743
18 Petr MlejnekPetr Mlejnek 040505 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0730
19 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0687
20 Jan MikulandaJan Mikulanda 050223 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0680
21 Jan BláhaJan Bláha 050330 TJ ČZ Strakonice{8} 0647
22 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0630
23 David KübelbeckDavid Kübelbeck 051201 TJ ČZ Strakonice{8} 0626
24 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka 050407 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0600
25 Jan SobotkaJan Sobotka 051118 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0595
26 Benedikt PánekBenedikt Pánek 041015 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0577
27 Jakub StrnadJakub Strnad 051023 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0514
28 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0497
29 Michal DušákMichal Dušák 051224 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0210
30 Kryštof TušilKryštof Tušil 051022 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0127
Celkem 30 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 041215 T. J. Sokol České Budějovice{8} 2501
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 040729 T. J. Sokol České Budějovice{8} 2403
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 2366
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 050224 TJ VS Tábor, z. s.{8} 2307
5 Aneta SkalákováAneta Skaláková 051229 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1953
6 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 040224 Atletika Písek, z.s.{8} 1894
7 Tereza HodinováTereza Hodinová 040221 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1877
8 Barbora BrckováBarbora Brcková 040220 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 1864
9 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 040407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 1838
10 Nika KroupováNika Kroupová 040227 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1823
11 Julie KovářováJulie Kovářová 040225 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1821
12 Kateřina HomerováKateřina Homerová 040429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.{8} 1797
13 Bára KurzováBára Kurzová 051027 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 1766
14 Natálie JindrováNatálie Jindrová 041018 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1758
15 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 040822 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1709
16 Renata TurkováRenata Turková 040110 Atletika Prachatice{8} 1703
17 Lenka KollarováLenka Kollarová 050904 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1686
18 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 040413 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 1685
19 Simona VoráčkováSimona Voráčková 040320 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 1683
20 Lucie MikešováLucie Mikešová 041104 Atletika Prachatice{8} 1627
21 Laura ČutkováLaura Čutková 040116 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1522
22 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 051222 Atletika Prachatice{8} 1504
23 Melanie TurkováMelanie Turková 050903 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1478
24 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 050508 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1426
25 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 041211 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1344
26 Kristýna ZikováKristýna Ziková 040707 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 1281
27 Tereza HánováTereza Hánová 041116 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 1275
28 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 050718 SKOK J. Hradec, z.s.{8} 1274
29 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 050620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 1249
30 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 040530 TJ ČZ Strakonice{8} 1213
31 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 050913 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1132
32 Karolína FoučkováKarolína Foučková 040423 TJ ČZ Strakonice{8} 1055
33 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová 041113 TJ ČZ Strakonice{8} 1045
34 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 040529 TJ ČZ Strakonice{8} 1008
35 Natálie FoučkováNatálie Foučková 040423 TJ ČZ Strakonice{8} 1006
36 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 051118 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0994
37 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 050122 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0971
38 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 050407 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0955
39 Tereza VotíkováTereza Votíková 040716 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0925
40 Lenka ProkešováLenka Prokešová 050614 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0564
41 Klára PacholíkováKlára Pacholíková 040719 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0557
42 Natálie VolfováNatálie Volfová 050509 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0542
43 Barbora PotockáBarbora Potocká 050620 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0505
44 Kamila KlímováKamila Klímová 040306 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0448
Lucie BahenskáLucie Bahenská 050918 T. J. Sokol České Budějovice{8} DNF
Celkem 45 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal RadaMichal Rada 070525 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1354
2 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 1212
3 Jakub BouškaJakub Bouška 060405 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1199
4 Martin ValekMartin Valek 060119 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1116
5 Jan ČokaJan Čoka 070417 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1079
6 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 060324 TJ ČZ Strakonice{8} 1052
7 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 061211 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1005
8 Martin BenešMartin Beneš 060808 TJ BLATNÁ z.s.{8} 0957
9 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 060605 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0926
10 Mikuláš PetrMikuláš Petr 060130 VESELÁ ATLETIKA, z.s.{8} 0921
11 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0861
12 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 071010 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0854
13 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 061110 Atletika Písek, z.s.{8} 0848
14 David KrejčíDavid Krejčí 060606 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0762
15 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 070428 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0698
Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0683
16 Filip KortanFilip Kortan 070131 Atletika Písek, z.s.{8} 0683
17 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan 071213 Atletika Písek, z.s.{8} 0671
18 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 070202 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 0657
19 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 060409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 0655
20 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 070718 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0634
21 Jan HoloubekJan Holoubek 070826 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 0630
22 Martin ObornýMartin Oborný 070811 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 0613
23 Jan ČermákJan Čermák 070510 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 0607
24 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 061014 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0594
25 René SteinkeRené Steinke 070320 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0586
26 Adam PlánekAdam Plánek 070201 Atletika Prachatice{8} 0535
27 Kryštof PlánekKryštof Plánek 070602 Atletika Prachatice{8} 0516
28 Jakub KorešJakub Koreš 070405 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0508
29 Martin ŠašekMartin Šašek 070205 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0470
30 Jiří VojtaJiří Vojta 060912 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0444
31 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 061105 TJ ČZ Strakonice{8} 0424
32 Jan SujaJan Suja 070828 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0419
33 Matěj BláhaMatěj Bláha 071128 TJ ČZ Strakonice{8} 0378
34 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 070818 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0331
35 Petr StejskalPetr Stejskal 070620 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0323
36 Antonín HruškaAntonín Hruška 070119 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0188
Celkem 37 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 060816 TJ ČZ Strakonice{8} 1686
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 060307 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1427
3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 060819 Atletika Písek, z.s.{8} 1305
4 Thea PetrůThea Petrů 060315 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1240
5 Tína StejskalováTína Stejskalová 060509 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 1193
6 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 070208 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1179
7 Adéla HolubováAdéla Holubová 070917 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1178
8 Nina RadováNina Radová 070525 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1152
9 Adéla ChválováAdéla Chválová 060714 Atletika Písek, z.s.{8} 1135
10 Barbora KubákováBarbora Kubáková 070414 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 1108
11 Martina BöhmováMartina Böhmová 060713 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1104
12 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 070620 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1096
13 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 070209 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1077
14 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 071108 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1073
Eliška StolinováEliška Stolinová 061009 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1068
15 Adéla StruskováAdéla Strusková 061103 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1068
16 Nela ŠebestováNela Šebestová 071101 Atletika Prachatice{8} 1042
17 Andrea ŠirokáAndrea Široká 070429 SKOK J. Hradec, z.s.{8} 1032
18 Nina TouškováNina Toušková 070819 VESELÁ ATLETIKA, z.s.{8} 0979
19 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 060222 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0975
20 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 070118 TJ ČZ Strakonice{8} 0966
21 Karolína MičkováKarolína Mičková 060920 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0941
22 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 070118 TJ ČZ Strakonice{8} 0940
23 Bára BorováBára Borová 071110 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0910
24 Veronika ŘepováVeronika Řepová 070326 SKOK J. Hradec, z.s.{8} 0861
25 Tereza TučkováTereza Tučková 071218 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 0835
26 Lilien LunterováLilien Lunterová 061202 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0830
27 Julie BoháčováJulie Boháčová 061106 TJ ČZ Strakonice{8} 0773
28 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 071216 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0735
29 Viktorie VítováViktorie Vítová 060513 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0732
30 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 060813 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0710
31 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 061019 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0674
32 Aneta HerdováAneta Herdová 060516 TJ ČZ Strakonice{8} 0669
33 Lenka FaschingováLenka Faschingová 060129 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0637
34 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 060128 Atletika Prachatice{8} 0629
35 Tereza ČápováTereza Čápová 070826 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0624
36 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 060711 Atletika Prachatice{8} 0622
37 Kristýna MorongováKristýna Morongová 060625 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0621
38 Nela TůmováNela Tůmová 070113 TJ ČZ Strakonice{8} 0597
39 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 070717 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0483
40 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 071024 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0460
41 Markéta MácováMarkéta Mácová 070116 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0343
Celkem 42 závodníků