MPD mladšího žactva - finále B
Praha - Mazurská (21. 9. 2017)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 21.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 57.65 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Otakar NádobaOtakar Nádoba
SK Aritma Praha |
04 | 54.80 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta Praha |
06 | 51.27 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
František PečenýFrantišek Pečený
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 47.59 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eugen ŠalounEugen Šaloun
ATLETIK RUDNÁ |
04 | 47.06 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 46.71 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Viktor JakubůViktor Jakubů
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 45.74 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 43.55 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 42.92 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan VetešníkJan Vetešník
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 38.21 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Filip JanoušekFilip Janoušek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
05 | 38.01 | ||||||||||||||||
12 |
Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 35.13 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub VávraJakub Vávra
SK Aritma Praha |
04 | 32.72 | ||||||||||||||||
14 |
Oldřich DaněkOldřich Daněk
A. C. Sparta Praha |
06 | 32.56 | ||||||||||||||||
15 |
Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 31.28 | ||||||||||||||||
16 |
Dalibor ŤulákDalibor Ťulák
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 31.25 | ||||||||||||||||
17 |
Jan JordanidisJan Jordanidis
SC Radotín Praha |
05 | 30.24 | ||||||||||||||||
18 |
Tomáš MlčochTomáš Mlčoch
SC Radotín Praha |
06 | 29.86 | ||||||||||||||||
19 |
Libor ZelenkaLibor Zelenka
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 28.77 | ||||||||||||||||
20 |
Norbert MarášekNorbert Marášek
TJ Dukla Praha |
05 | 26.51 | ||||||||||||||||
21 |
Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 26.40 | ||||||||||||||||
Jáchym KřepelkaJáchym Křepelka
SK Aktis Praha z.s. |
06 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 21.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa KadlecováDenisa Kadlecová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
04 | 44.44 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma Praha |
06 | 42.12 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Terezie MasopustováTerezie Masopustová
TJ Dukla Praha |
04 | 39.48 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára PelikánováKlára Pelikánová
Atletický školní klub Mazur... |
04 | 38.78 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma Praha |
06 | 36.90 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská
Atletický školní klub Mazur... |
04 | 35.81 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 34.33 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 34.16 | 3.00 | |||||||||||||||
9= |
Anna VondrováAnna Vondrová
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 33.10 | 1.50 | |||||||||||||||
9= |
Karolína KutalováKarolína Kutalová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 33.10 | 1.50 | |||||||||||||||
11 |
Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 32.25 | ||||||||||||||||
12 |
Tisa KirbyTisa Kirby
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 29.63 | ||||||||||||||||
13 |
Karolína ParkanováKarolína Parkanová
A. C. Sparta Praha |
05 | 28.80 | ||||||||||||||||
14 |
Aneta MotešickáAneta Motešická
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 28.52 | ||||||||||||||||
15 |
Hedvika MalečkováHedvika Malečková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
05 | 27.21 | ||||||||||||||||
16 |
Adéla BláhováAdéla Bláhová
SC Radotín Praha |
05 | 23.57 | ||||||||||||||||
17 |
Michaela VětrovskáMichaela Větrovská
TJ Dukla Praha |
04 | 23.42 | ||||||||||||||||
18 |
Veronika DanišováVeronika Danišová
A. C. Sparta Praha |
05 | 23.26 | ||||||||||||||||
19 |
Anna RučkováAnna Ručková
A. C. Sparta Praha |
05 | 22.68 | ||||||||||||||||
20 |
Valerie LiškováValerie Lišková
SC Radotín Praha |
06 | 21.92 | ||||||||||||||||
21 |
Natálie HanleyNatálie Hanley
SC Radotín Praha |
05 | 18.41 | ||||||||||||||||
22 |
Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová
SK Aktis Praha z.s. |
06 | 13.24 | ||||||||||||||||
Anna DavidováAnna Davidová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Agáta KracíkováAgáta Kracíková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |