výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň)

Ústí nad Orlicí (30. - 1. 10. 2017)

60 m - Žáci

(ne, 1.10.2017) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 07.71 646
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.78 625
3 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 07.90 589
4 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.97 568
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 08.32 470
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 30.9.2017) Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.72 369
2 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.78 154
3 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.08 109
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 30.9.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.44 718
2 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.94 582
3 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.47 451
4 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.50 444
5 Pavlína JíšováPavlína Jíšová 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 09.71 397
6 Aneta SolníkováAneta Solníková 04 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 09.79 380
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.9.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 11.40 774
2 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.86 679
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 11.92 667
4 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 12.03 645
5 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.04 643
6 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.36 582
7 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 12.46 563
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 30.9.2017) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.21 MS
2 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12.68 MS
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 16.97 26
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně

(so, 30.9.2017) Vítr: -4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21.13 649
2 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 22.07 551
3 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 22.92 468
4 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 23.15 447
5 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 23.50 416
6 Adéla KolářováAdéla Kolářová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 23.60 407
7 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 24.02 371
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky

(so, 30.9.2017) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 27.54 668
2 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 27.87 641
Celkem 2 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 51.72 737
2 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 52.72 694
3 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 54.05 638
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.16 633
5 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 54.30 627
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 54.86 604
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 56.95 523
3 Slavomir KosucinskiSlavomir Kosucinski 81 PolskoPolsko 59.36 MS
4 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 91.44 0
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:41.36 377
2 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:50.50 295
3 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:52.70 277
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:38.41 591
2 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 2:47.74 487
Celkem 2 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:38.35 592
2 Adéla KolářováAdéla Kolářová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:51.39 449
3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:58.60 378
4 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:03.22 336
5 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3:04.47 325
6 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3:04.67 323
7 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3:48.00 51
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:44.05 527
2 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:49.73 466
3 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:59.92 366
4 Aneta SolníkováAneta Solníková 04 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3:05.53 316
5 Pavlína JíšováPavlína Jíšová 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3:06.44 308
6 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3:07.31 300
Celkem 6 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3:26.22 430
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3:27.53 420
3 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3:29.75 402
4 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 3:34.65 365
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 3:34.75 364
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:34.13 MS
2 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:34.35 MS
3 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 4:57.80 572
4 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 4:59.97 560
5 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 5:04.28 535
6 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5:10.59 500
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 5:20.60 447
8 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:28.09 409
9 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 5:45.06 328
10 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7:54.62 0
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 30.9.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10.40 468
2 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.54 164
3 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13.22 99
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 30.9.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.74 761
2 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10.68 590
3 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11.33 484
4 Pavlína JíšováPavlína Jíšová 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 11.83 408
5 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 12.12 367
6 Aneta SolníkováAneta Solníková 04 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.82 276
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci

(ne, 1.10.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 14.59 761
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 15.06 704
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 15.40 665
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 15.83 616
5 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 16.63 530
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Veteráni

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNF
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(so, 30.9.2017) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 19.23 369
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(so, 30.9.2017) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 15.97 718
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně

(so, 30.9.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 18.53 435
2 Adéla KolářováAdéla Kolářová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 18.91 399
3 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 18.94 396
4 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19.08 383
5 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 19.87 313
6 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 20.59 255
Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DQ 0
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži

(ne, 1.10.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 15.08 840
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.78 758
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 17.59 564
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNF
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Junioři

(ne, 1.10.2017) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 16.71 655
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(ne, 1.10.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.13 MS
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 15.69 768
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 15.74 762
4 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 15.81 754
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.84 661
2 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
97 1.81 636
3 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 1.75 585
4 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 1.57 441
5 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1.21 194
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.75 585
2 Martin SpěvákMartin Spěvák
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
00 1.60 464
3 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 1.60 MS
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.57 441
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 1.61 MS
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 1.58 449
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.55 426
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.46 360
5 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 1.43 338
6 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 1.37 297
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.53 655
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 1.50 621
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 1.47 588
2 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 1.41 523
3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
02 1.38 491
4 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 1.32 429
5 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 1.26 369
6 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 1.20 312
Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 NM 0
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 4.50 760
2 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 3.70 535
3 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 3.00 357
4 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
97 2.70 286
5 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 2.20 179
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin SpěvákMartin Spěvák
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
00 2.80 309
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 2.80 309
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 2.70 286
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 2.60 264
2 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 2.60 264
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC PardubiceAC Pardubice
02 2.50 242
4 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 2.40 220
5 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 2.30 199
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
97 6.53 704
2 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 6.39 673
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6.22 635
4 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 5.87 559
5 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3.61 146
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 6.14 617
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 6.09 606
3 Martin SpěvákMartin Spěvák
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
00 5.58 498
4 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.37 MS
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 5.63 508
2 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 5.49 479
3 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.31 MS
4 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 5.28 437
5 Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC PardubiceAC Pardubice
02 5.21 423
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 4.71 328
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.60 308
2 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 4.06 215
3 Jakub KoblovskýJakub Koblovský
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
05 3.86 184
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 5.02 565
2 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.84 516
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 4.61 456
2 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 4.47 421
3 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4.35 391
4 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
02 4.18 350
5 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 4.14 340
6 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4.07 324
7 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 3.85 274
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 4.91 535
2 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.34 388
3 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.15 343
4 Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 4.09 329
5 Pavlína JíšováPavlína Jíšová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
04 3.92 290
6 Aneta SolníkováAneta Solníková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
04 3.62 225
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 11.26 612
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
02 09.45 494
2 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 09.13 473
3 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 09.12 472
4 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 08.34 421
5 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 08.00 399
6 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 06.81 323
7 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 05.67 250
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 11.54 579
2 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 11.33 566
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC PardubiceAC Pardubice
02 11.07 550
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 10.52 517
5 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 07.79 354
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 10.28 548
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 11.27 562
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 11.12 553
3 Martin SpěvákMartin Spěvák
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
00 09.66 465
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 09.26 441
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 11.56 580
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 11.41 571
2 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
97 09.98 484
3 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 09.88 478
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 07.56 340
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC PardubiceAC Pardubice
02 33.99 543
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 33.54 535
3 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 30.68 478
4 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 25.05 368
5 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 21.47 300
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 31.05 485
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 26.61 398
3 Martin SpěvákMartin Spěvák
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
00 18.36 241
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Veteráni

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 29.31 451
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 33.25 529
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 34.07 545
2 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 24.51 357
3 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
97 23.62 341
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 22.13 312
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 29.50 467
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 33.29 539
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
02 29.96 476
3 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 27.39 427
4 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 21.93 325
5 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 20.22 293
6 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 20.01 289
7 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 18.90 268
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 40.46 MS
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 34.08 357
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 29.02 285
4 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 27.19 260
5 Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC PardubiceAC Pardubice
02 24.83 227
6 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 23.00 202
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Veteráni

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 28.44 277
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 32.61 526
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 27.70 267
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 26.02 244
3 Martin SpěvákMartin Spěvák
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
00 20.39 166
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
Jiskra LitomyšlJiskra Litomyšl
92 59.89 MS
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 44.70 511
3 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
97 40.96 456
4 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 38.56 421
5 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 34.86 368
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 27.19 260
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 44.49 261
2 Jakub KoblovskýJakub Koblovský
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
05 34.49 179
3 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 32.86 166
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 44.01 405
2 Aneta SolníkováAneta Solníková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
04 42.47 386
3 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 32.99 271
4 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 32.38 263
5 Pavlína JíšováPavlína Jíšová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
04 32.34 263
6 Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 26.18 191
Celkem 6 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK ZŠ Pardubice{8} 1606
2 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.{8} 1061
3 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská Třebová{8} 0958
Poznámky:
3. KP
Celkem 3 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.{8} 2946
2 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 2289
3 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 1915
4 Pavlína JíšováPavlína Jíšová 04 AK Slatiňany{8} 1666
5 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z . s.{8} 1631
6 Aneta SolníkováAneta Solníková 04 AC Choceň, spolek{8} 1583
Celkem 6 závodníků
Sedmiboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška PernáEliška Perná 99 AC Pardubice{8} 3742
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.{8} 4242
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 3050
2 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská Třebová{8} 2957
3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Dobruška z.s.{8} 2873
4 Adéla KolářováAdéla Kolářová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.{8} 2723
5 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z . s.{8} 2690
6 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 2279
7 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.{8} 2089
Celkem 7 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC Pardubice{8} 4183
2 Jan RabaJan Raba 03 AC Pardubice{8} 4095
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC Pardubice{8} 3811
4 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC Pardubice{8} 3785
5 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z . s.{8} 3636
Celkem 5 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec Králové{8} 6126
2 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC Pardubice{8} 5487
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská Třebová{8} 4983
4 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.{8} 1457
Celkem 4 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC Pardubice{8} 5652
Celkem 1 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC Pardubice{8} 5509
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC Pardubice{8} 4865
3 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z . s.{8} 4808
Celkem 3 závodníků
Desetiboj - Veteráni
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.{8} 1714
Celkem 1 závodníků