výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo atletického čtyřboje

Šumperk (21. - 21. 9. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 020420 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 08.83 343
2 Petr HolíkPetr Holík 030526 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 09.12 278
3 Kryštof HorníčekKryštof Horníček 020919 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 09.24 253
4 Štěpán BurešŠtěpán Bureš 030215 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 09.50 203
5 D. Vladimír PolulichD. Vladimír Polulich 031006 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 10.48 60
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BlahaMarek Blaha 04 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 08.67 381
2 David HabichDavid Habich 03 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 09.06 291
3 Matěj BojarMatěj Bojar 03 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 09.37 227
4 Ondřej StaněkOndřej Staněk 03 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 09.97 125
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ElšíkMarek Elšík 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 08.52 418
2 Tomáš MorongTomáš Morong 02 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 08.73 366
3 Adam ŽákAdam Žák 02 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 08.78 354
4 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 02 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 09.04 295
5 Adam HanušAdam Hanuš 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 09.75 159
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KlimešDaniel Klimeš 02 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 08.28 481
2 Martin KouřilMartin Kouřil 02 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 08.32 470
3 René MorávekRené Morávek 03 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 08.41 447
4 František MatuchaFrantišek Matucha 03 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 08.71 371
5 Jáchym KebrleJáchym Kebrle 03 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 09.07 289
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VáclavíkJakub Václavík 02 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 08.24 492
2 Lukáš DunovskýLukáš Dunovský 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 08.41 447
3 Dušan ŠmirgDušan Šmirg 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 08.50 423
4 Adam NavrátilAdam Navrátil 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 09.14 274
5 Lukáš MelhubaLukáš Melhuba 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 09.20 261
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 02 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 08.47 431
2 Štěpán HanulíkŠtěpán Hanulík 02 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 08.52 418
3 Matouš ZdráhalMatouš Zdráhal 02 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 08.67 381
4 Lukáš VajdaLukáš Vajda 030405 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 09.06 291
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘíhaJakub Říha 03 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 08.44 439
2 Ondřej VoglOndřej Vogl 02 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 08.71 371
3 Filip NogaFilip Noga 03 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 09.28 245
4 Tomáš MajkusTomáš Majkus 03 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 09.55 194
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MíchalVojtěch Míchal 02 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 08.04 548
2 Rostislav NantlRostislav Nantl 02 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 08.32 470
3 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 03 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 08.56 408
4 Martin SloukaMartin Slouka 03 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 09.05 293
5 Filip VyhlídalFilip Vyhlídal 03 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 09.27 247
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŠebelaTomáš Šebela 02 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 08.30 476
2 Filip DivišFilip Diviš 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 08.33 468
3 Sebastián GodinaSebastián Godina 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 08.50 423
4 Štěpán ZlatnickýŠtěpán Zlatnický 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 08.87 333
5 Tomáš KavanTomáš Kavan 02 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.13 276
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David StaněkDavid Staněk 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 08.17 511
2 Lukáš CínaLukáš Cína 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 08.55 411
3 Kryštof StrnadKryštof Strnad 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 09.12 278
4 Jan StrakaJan Straka 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 09.17 268
5 Stanislav ProkopStanislav Prokop 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 09.40 222
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 031106 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 08.24 492
2 Daniel BřezovskýDaniel Březovský 031006 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.03 298
3 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.04 295
4 Daniel ŠtriczDaniel Štricz 02 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.05 293
5 Marek HorkýMarek Horký 03 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.65 176
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RoubalíkAdam Roubalík 03 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 08.40 449
2 Matyáš HýblMatyáš Hýbl 02 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 08.57 406
3 Tomáš KeprtTomáš Keprt 02 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.00 304
4 Zdeněk TomanZdeněk Toman 02 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.29 243
5 Štěpán KreutzŠtěpán Kreutz 03 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.32 237
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TichýRoman Tichý 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 08.44 439
2 Tomáš KlevetaTomáš Kleveta 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 08.95 315
3 Vojtěch JirglVojtěch Jirgl 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 09.33 235
4 ondřej Šenkondřej Šenk 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 09.95 128
5 Karel TomášekKarel Tomášek 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 10.13 102
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubečkaJiří Kubečka 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.35 462
2 Marek KarlíčekMarek Karlíček 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.58 403
3 Daniel KomárekDaniel Komárek 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.82 345
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viliam HromekViliam Hromek 03 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 08.56 408
2 Karel VintrKarel Vintr 02 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 08.57 406
3 Michael KonyarikMichael Konyarik 04 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 09.14 274
4 Ondřej CoufalOndřej Coufal 04 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 09.23 255
5 Lukáš GrulichLukáš Grulich 02 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 09.65 176
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PastyříkJan Pastyřík 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 08.66 383
2 Vít StrašilVít Strašil 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 08.69 376
3 Vojtěch StratilVojtěch Stratil 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 08.74 364
4 Jan HeclJan Hecl 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 09.20 261
5 Jindřich PalatkaJindřich Palatka 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 09.91 134
Celkem 5 závodníků
Běh 17 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HalamaMichal Halama 03 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 08.56 408
2 Patrik SouralPatrik Soural 04 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 09.10 282
3 Marek DrásalMarek Drásal 04 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 09.57 190
4 Václav MinářVáclav Minář 03 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 10.47 61
5 Jiří DresslerJiří Dressler 04 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 10.47 61
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PulkertMatěj Pulkert 050725 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 09.24 253
2 Tadeáš PetříkTadeáš Petřík 050530 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 09.40 222
3 Slávek VepřekSlávek Vepřek 050121 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 09.49 205
4 Matěj BenešMatěj Beneš 040809 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 10.49 59
5 Jakub GletJakub Glet 050419 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 11.00 16
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin NaňákMartin Naňák 040204 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 08.47 431
2 Richard KrejčíRichard Krejčí 040502 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 09.12 278
3 Jaroslav MüllerJaroslav Müller 050506 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 09.86 142
4 Jaroslav FišnerJaroslav Fišner 040123 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 10.27 84
5 Václav HamplVáclav Hampl 040904 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 10.54 53
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik BerkaPatrik Berka 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 08.84 340
2 Jakub KarásekJakub Karásek 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 08.87 333
3 Tomáš KucharčukTomáš Kucharčuk 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 09.12 278
4 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 09.76 158
5 Pavel MaturaPavel Matura 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 10.06 112
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DoubravskýVojtěch Doubravský 04 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 08.94 318
2 Jiří VaňourekJiří Vaňourek 05 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 09.77 156
3 Dominik DovrtělDominik Dovrtěl 04 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 09.79 153
4 Adam BartoňAdam Bartoň 05 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 09.84 145
5 Jan NovákJan Novák 04 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 10.41 67
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PůrŠimon Půr 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 08.70 374
2 Matěj KotrleMatěj Kotrle 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 09.24 253
3 Tomáš KovářTomáš Kovář 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 10.05 113
4 Radek WeidingerRadek Weidinger 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 10.33 77
5 Josef RéblJosef Rébl 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 10.70 38
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MatýsOndřej Matýs 04 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 09.33 235
2 Jan ŠkopJan Škop 04 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 09.79 153
3 Dominik PolončíkDominik Polončík 05 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 10.00 120
4 Radek PavloňRadek Pavloň 05 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 10.30 80
5 Petr BubeníčekPetr Bubeníček 06 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 10.43 65
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch OpravilVojtěch Opravil 05 ZŠ BludovZŠ Bludov 10.06 112
2 Ondřej JašekOndřej Jašek 06 ZŠ BludovZŠ Bludov 10.11 105
3 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 05 ZŠ BludovZŠ Bludov 10.19 94
4 David MatějčekDavid Matějček 06 ZŠ BludovZŠ Bludov 10.86 25
5 Petr MazákPetr Mazák 06 ZŠ BludovZŠ Bludov 11.05 13
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BrulíkOndřej Brulík 04 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 08.49 426
2 Jonáš JuříkJonáš Juřík 04 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 08.86 336
3 Jakub GrohmannJakub Grohmann 06 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 09.63 180
4 Jakub HlochJakub Hloch 05 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 10.08 109
5 lukáš Opluštillukáš Opluštil 05 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 10.20 93
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simon ThunSimon Thun 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.05 293
2 Jakub ŠindlerJakub Šindler 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.70 168
3 Adam VágnerAdam Vágner 06 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.76 158
4 Patrik JanechPatrik Janech 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.89 137
5 Tomáš LichnerTomáš Lichner 05 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 10.04 115
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JílekDominik Jílek 04 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.14 274
2 Adam FriedlAdam Friedl 040901 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.41 220
3 Ondřej SuchýOndřej Suchý 04 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.57 190
4 Filip PodhornýFilip Podhorný 05 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 10.05 113
5 Denis SaňákDenis Saňák 04 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 10.26 85
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolas JankůNikolas Janků 04 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.54 196
2 Jakub MatějčekJakub Matějček 04 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.61 183
3 Ondřej NedomaOndřej Nedoma 04 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.68 171
4 Jan PátekJan Pátek 05 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.79 153
5 Lukáš RyšavýLukáš Ryšavý 04 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.83 146
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik JanošPatrik Janoš 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 09.18 266
2 Martin HrbáčekMartin Hrbáček 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 09.73 163
3 František BartoněkFrantišek Bartoněk 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 10.06 112
4 Ondřej JirglOndřej Jirgl 06 ZŠ LibinaZŠ Libina 10.36 73
5 Filip BenešFilip Beneš 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 10.75 34
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UherJakub Uher 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 09.45 212
2 Filip VyskočilFilip Vyskočil 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 09.60 185
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 10.80 30
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ProkopMartin Prokop 04 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 09.43 216
2 Michael OulehlaMichael Oulehla 05 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 10.30 80
3 Marek KodešMarek Kodeš 04 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 10.32 78
4 Tomáš MitrofanTomáš Mitrofan 05 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 10.62 46
5 Miloš VaněkMiloš Vaněk 04 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 11.62 0
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém TomášekVilém Tomášek 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 09.96 126
2 Tobiáš PospíšilTobiáš Pospíšil 06 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 10.46 62
3 Filip TřískaFilip Tříska 06 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 10.79 31
4 Jan MinářJan Minář 06 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 11.65 0
5 Vasil IvanyshVasil Ivanysh 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 11.93 0
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BližňákJiří Bližňák 05 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 10.45 63
2 Ondřej ŠvejnohaOndřej Švejnoha 04 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 10.83 28
3 Daniel DohnalDaniel Dohnal 05 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 10.89 23
4 Oliver LinekOliver Linek 04 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 11.05 13
5 Jakub PokornýJakub Pokorný 05 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 11.26 4
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa HobzováVanessa Hobzová 021219 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 09.84 369
2 Nikola NezbedováNikola Nezbedová 020502 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 09.96 344
3 Barbora MüllerováBarbora Müllerová 030311 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 10.22 293
4 Nikol LanghammerováNikol Langhammerová 030322 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 10.25 287
5 Dominika VašíčkováDominika Vašíčková 030502 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 10.60 224
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BaierováAnna Baierová 02 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 09.90 357
2 Lucie CikrýtováLucie Cikrýtová 02 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 09.95 346
3 Andrea HavlíčkováAndrea Havlíčková 03 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 10.02 332
4 Pavlína StrakováPavlína Straková 04 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 10.26 285
5 Tereza KrejčováTereza Krejčová 03 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 10.53 236
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SalajkováEliška Salajková 031125 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 09.10 541
2 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 030720 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 09.55 433
3 Veronika MaitnerováVeronika Maitnerová 031011 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 09.67 406
4 Eva KutalováEva Kutalová 030121 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 09.72 395
5 Sabina GrygarováSabina Grygarová 030709 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 10.11 314
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NěmcováNatálie Němcová 02 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 09.52 440
2 Lucie SmrčkováLucie Smrčková 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 09.88 361
3 Michaela BauerováMichaela Bauerová 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 10.32 274
4 Zuzana PoštulkováZuzana Poštulková 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 10.37 265
5 Monika LuběnováMonika Luběnová 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 10.47 247
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 08.92 587
2 Barbora BílkováBarbora Bílková 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.28 496
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.28 496
4 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.37 475
5 Josefa GieslováJosefa Gieslová 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.40 468
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MaksováAnna Maksová 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 08.74 635
2 Kristýna KočíkováKristýna Kočíková 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 09.00 566
3 Adéla PříhodováAdéla Příhodová 03 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 09.54 435
4 Zuzana TůmováZuzana Tůmová 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 09.75 389
5 Antonie FicnarováAntonie Ficnarová 04 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 09.93 350
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HorováBarbora Horová 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 09.46 454
2 Monika ŠimarováMonika Šimarová 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 09.52 440
3 Marika NejezchlebováMarika Nejezchlebová 02 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 09.64 413
4 Michaela DivišováMichaela Divišová 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 10.04 328
5 Vendula EliášováVendula Eliášová 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 10.34 270
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HufováKateřina Hufová 03 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 09.39 470
2 Eliška SmažákováEliška Smažáková 03 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 10.90 176
3 Martina LangováMartina Langová 03 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 11.38 110
4 Nikola DivišováNikola Divišová 03 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 11.66 78
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VogelováMichaela Vogelová 021003 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.05 553
2 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 02 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.36 477
3 Kateřina MikováKateřina Miková 03 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.46 454
4 Kateřina ŘezníkováKateřina Řezníková 02 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.70 400
5 Eliška ValentováEliška Valentová 03 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.98 340
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa PláničkováDenisa Pláničková 03 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.26 501
2 Lenka PazderníkováLenka Pazderníková 03 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.36 477
3 Jana JedelskáJana Jedelská 02 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.64 413
4 Eliška HýblováEliška Hýblová 03 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.67 406
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 03 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 10.17 302
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 09.51 442
2 Niki BaksevandisováNiki Baksevandisová 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 10.00 336
3 Lucie KristlíkováLucie Kristlíková 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 10.09 318
4 Adéla LiškováAdéla Lišková 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 10.92 173
5 Michaela KobzováMichaela Kobzová 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 10.98 164
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.73 637
2 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 09.34 482
3 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 09.39 470
4 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 09.74 391
5 Julie KubíčkováJulie Kubíčková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 11.17 137
MS Elen KriškováElen Krišková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 09.19 518
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 02 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 09.42 463
2 Erika UnzeitigováErika Unzeitigová 03 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 09.45 456
3 Anna ZapletalováAnna Zapletalová 02 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 09.95 346
4 Kateřina MalachováKateřina Malachová 03 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 10.42 256
5 Cristina FilibertiCristina Filiberti 02 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 10.98 164
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika AnderlováMonika Anderlová 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 09.84 369
2 Adéla AnderlováAdéla Anderlová 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 10.04 328
3 Michaela VinterováMichaela Vinterová 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 10.32 274
4 Natálie Cieglová Natálie Cieglová 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 10.34 270
5 Eva PodhorováEva Podhorová 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 10.40 259
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CHudobováHana CHudobová 03 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 10.47 247
2 Monika LefantováMonika Lefantová 03 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 10.84 185
3 Marie HeclováMarie Heclová 04 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 10.86 182
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ChalopkováAnežka Chalopková 040923 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 09.35 480
2 Šárka PoláchováŠárka Poláchová 050318 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 10.14 308
3 Markéta VybíhalováMarkéta Vybíhalová 050323 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 10.69 209
4 Adriana PoliščukováAdriana Poliščuková 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 10.12 312
4 Barbora KomendováBarbora Komendová 041101 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 10.70 208
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RálišováTereza Rálišová 040419 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 09.19 518
2 Lucie KutalováLucie Kutalová 041004 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 09.80 378
3 Gabriela FišnerováGabriela Fišnerová 040123 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 10.19 299
4 Barbora HorákováBarbora Horáková 040416 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 10.79 193
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KadlčíkováVeronika Kadlčíková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 09.59 424
2 Eliška ŠérováEliška Šérová 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 10.08 320
3 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 10.36 267
4 Lucie KaňákováLucie Kaňáková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 10.66 214
5 Štěpánka KochwaserováŠtěpánka Kochwaserová 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 10.93 171
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina BuchnarováSabina Buchnarová 04 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 08.98 571
2 Kristýna StružkováKristýna Stružková 05 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 09.67 406
3 Adéla KrylováAdéla Krylová 04 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 10.01 334
4 Eliška ŠvédováEliška Švédová 04 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 10.16 304
5 Zoe FoniokováZoe Fonioková 05 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 10.32 274
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 09.84 369
2 Hana BurešováHana Burešová 05 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 10.01 334
3 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 10.02 332
4 Sára VicencováSára Vicencová 04 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 10.04 328
5 Vanessa NitscheVanessa Nitsche 04 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 10.56 231
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JuráskováEliška Jurásková 05 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 09.55 433
2 Aneta LinhartováAneta Linhartová 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 09.91 355
3 Tereza KarafiátováTereza Karafiátová 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 10.07 322
4 Zuzana VašatováZuzana Vašatová 05 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 10.25 287
5 Klára UrbáškováKlára Urbášková 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 10.36 267
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VajcováTereza Vajcová 04 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 09.92 353
2 Lucie HetmánkováLucie Hetmánková 05 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 10.49 243
3 Tereza SpilerováTereza Spilerová 06 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 10.87 181
4 Kateřina TrchalíkováKateřina Trchalíková 05 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 11.22 130
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HrabkovskáMarkéta Hrabkovská 06 ZŠ BludovZŠ Bludov 10.03 330
2 Emma PešákováEmma Pešáková 05 ZŠ BludovZŠ Bludov 10.34 270
3 Eliška MackováEliška Macková 05 ZŠ BludovZŠ Bludov 10.54 235
4 Lucie ŽenčákováLucie Ženčáková 05 ZŠ BludovZŠ Bludov 10.54 235
5 Šárka KrystkováŠárka Krystková 06 ZŠ BludovZŠ Bludov 11.26 125
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie MüllerováMarie Müllerová 05 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.68 404
2 Michaela KlimešováMichaela Klimešová 04 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 10.05 326
3 Eliška KovářováEliška Kovářová 04 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 10.20 297
4 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 10.42 256
5 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 10.98 164
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka VítováAnežka Vítová 06 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.64 413
2 Kristýna SittováKristýna Sittová 05 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.74 391
3 Hana JaníčkováHana Janíčková 04 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.74 391
4 Zdenka PazderníkováZdenka Pazderníková 06 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 09.75 389
5 Nela PřibylováNela Přibylová 05 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 10.60 224
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KalusováZuzana Kalusová 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 10.13 310
2 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 ZŠ LibinaZŠ Libina 10.42 256
3 Melánie SkálováMelánie Skálová 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 10.82 188
4 Barbora RaszkováBarbora Raszková 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 11.02 158
5 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 11.25 126
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.71 397
2 Vendula KubíčkováVendula Kubíčková 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.89 359
3 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 10.16 304
4 Jana JalamasováJana Jalamasová 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 10.21 295
5 Kateřina VénosováKateřina Vénosová 05 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 10.43 254
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 09.66 408
2 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 10.25 287
3 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 10.34 270
4 Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 10.70 208
5 Maria BevzMaria Bevz 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 10.88 179
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie GüttlerováViktorie Güttlerová 05 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 09.88 361
2 Sára SikorováSára Sikorová 06 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 09.90 357
3 Pavla MikováPavla Miková 04 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 10.33 272
4 Elena JehurnováElena Jehurnová 06 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 10.44 252
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MertováBarbora Mertová 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 09.59 424
2 Sandra LánováSandra Lánová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 09.67 406
3 Tereza SolarováTereza Solarová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 10.41 258
4 Adéla HasalováAdéla Hasalová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 10.72 204
5 Michaela GieslováMichaela Gieslová 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 10.79 193
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 08.94 582
2 Jana DrásalováJana Drásalová 05 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 09.40 468
3 Karolína StrykováKarolína Stryková 06 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 10.73 203
4 Julie HvižďováJulie Hvižďová 06 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 10.97 166
5 Gabriela SchartelováGabriela Schartelová 06 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 11.47 99
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 1:57.71 543
2 Sára SikorováSára Sikorová 06 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 1:59.52 516
3 Adéla KrylováAdéla Krylová 04 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 2:02.00 480
4 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 2:06.45 418
5 Eliška ŠérováEliška Šérová 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2:11.55 352
6 Viktorie GüttlerováViktorie Güttlerová 05 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 2:13.64 327
7 Sára VicencováSára Vicencová 04 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 2:14.52 316
8 Veronika KadlčíkováVeronika Kadlčíková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2:18.38 272
9 Vanessa NitscheVanessa Nitsche 04 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 2:18.67 269
10 Eliška ŠvédováEliška Švédová 04 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 2:19.58 259
11 Hana BurešováHana Burešová 05 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 2:22.06 233
12 Lucie KaňákováLucie Kaňáková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2:24.58 208
13 Štěpánka KochwaserováŠtěpánka Kochwaserová 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2:26.78 187
14 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2:34.58 122
15 Pavla MikováPavla Miková 04 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 2:38.08 97
16 Elena JehurnováElena Jehurnová 06 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 2:38.37 95
17 Kristýna StružkováKristýna Stružková 05 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 2:51.40 26
18 Sabina BuchnarováSabina Buchnarová 04 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 2:52.05 24
19 Zoe FoniokováZoe Fonioková 05 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 2:53.56 19
Celkem 19 závodníků
Běh 2 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 1:54.01 600
2 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1:59.04 523
3 Barbora MertováBarbora Mertová 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 2:07.62 402
4 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:08.05 397
5 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:09.06 383
6 Jana DrásalováJana Drásalová 05 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 2:16.84 289
7 Karolína StrykováKarolína Stryková 06 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 2:19.05 265
8 Barbora HorákováBarbora Horáková 040416 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2:20.28 252
9 Sandra LánováSandra Lánová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 2:20.45 250
10 Tereza SolarováTereza Solarová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 2:21.65 237
11 Adéla HasalováAdéla Hasalová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 2:26.55 189
12 Lucie KutalováLucie Kutalová 041004 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2:27.27 183
13 Michaela GieslováMichaela Gieslová 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 2:28.60 171
14 Tereza RálišováTereza Rálišová 040419 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2:29.68 161
15 Julie HvižďováJulie Hvižďová 06 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 2:30.08 158
16 Gabriela SchartelováGabriela Schartelová 06 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 2:31.80 143
17 Maria BevzMaria Bevz 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:36.08 111
18 Gabriela FišnerováGabriela Fišnerová 040123 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2:36.10 110
19 Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:46.25 49
Celkem 19 závodníků
Běh 3 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie MüllerováMarie Müllerová 05 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 1:57.54 546
2 Zdenka PazderníkováZdenka Pazderníková 06 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 2:03.90 453
3 Kristýna SittováKristýna Sittová 05 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 2:07.45 405
4 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:08.80 387
5 Nela PřibylováNela Přibylová 05 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 2:10.75 362
6 Michaela KlimešováMichaela Klimešová 04 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 2:13.35 330
7 Emma PešákováEmma Pešáková 05 ZŠ BludovZŠ Bludov 2:14.15 320
8 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 2:14.34 318
9 Lucie ŽenčákováLucie Ženčáková 05 ZŠ BludovZŠ Bludov 2:16.25 296
10 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:16.72 291
11 Markéta HrabkovskáMarkéta Hrabkovská 06 ZŠ BludovZŠ Bludov 2:17.43 283
12 Hana JaníčkováHana Janíčková 04 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 2:17.77 279
13 Šárka KrystkováŠárka Krystková 06 ZŠ BludovZŠ Bludov 2:18.55 270
14 Vendula KubíčkováVendula Kubíčková 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:18.84 267
15 Eliška MackováEliška Macková 05 ZŠ BludovZŠ Bludov 2:20.24 252
16 Anežka VítováAnežka Vítová 06 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 2:20.90 245
17 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 2:21.55 238
18 Eliška KovářováEliška Kovářová 04 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 2:22.07 233
19 Jana JalamasováJana Jalamasová 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:27.27 183
20 Kateřina VénosováKateřina Vénosová 05 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:30.08 158
Celkem 20 závodníků
Běh 4 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana KalusováZuzana Kalusová 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 2:02.45 473
2 Anežka ChalopkováAnežka Chalopková 040923 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2:07.24 407
3 Tereza KarafiátováTereza Karafiátová 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 2:07.33 406
4 Melánie SkálováMelánie Skálová 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 2:10.85 361
5 Tereza VajcováTereza Vajcová 04 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 2:11.20 356
6 Lucie HetmánkováLucie Hetmánková 05 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 2:12.55 340
7 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 ZŠ LibinaZŠ Libina 2:13.65 326
8 Tereza SpilerováTereza Spilerová 06 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 2:21.20 242
9 Eliška JuráskováEliška Jurásková 05 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 2:21.35 240
10 Adriana PoliščukováAdriana Poliščuková 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2:26.24 192
11 Šárka PoláchováŠárka Poláchová 050318 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2:27.25 183
12 Klára UrbáškováKlára Urbášková 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 2:27.86 177
13 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 2:29.87 160
14 Barbora RaszkováBarbora Raszková 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 2:30.78 152
15 Aneta LinhartováAneta Linhartová 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 2:31.44 146
16 Markéta VybíhalováMarkéta Vybíhalová 050323 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2:31.94 142
17 Zuzana VašatováZuzana Vašatová 05 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 2:32.46 138
18 Barbora KomendováBarbora Komendová 041101 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2:40.27 82
19 Kateřina TrchalíkováKateřina Trchalíková 05 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 2:46.90 46
Celkem 19 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KarásekJakub Karásek 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2:34.35 447
2 Patrik BerkaPatrik Berka 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2:36.62 424
3 Martin ProkopMartin Prokop 04 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 2:38.63 404
4 Pavel MaturaPavel Matura 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2:41.84 373
5 Tomáš KucharčukTomáš Kucharčuk 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2:45.01 343
6 Matěj BenešMatěj Beneš 040809 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2:49.62 303
7 Slávek VepřekSlávek Vepřek 050121 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2:50.31 297
8 Vojtěch DoubravskýVojtěch Doubravský 04 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 2:50.90 292
9 Dominik DovrtělDominik Dovrtěl 04 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 2:55.35 255
10 Jan NovákJan Novák 04 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 3:06.21 176
11 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:08.90 158
12 Jiří VaňourekJiří Vaňourek 05 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 3:10.34 149
13 Michael OulehlaMichael Oulehla 05 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 3:10.75 147
14 Adam BartoňAdam Bartoň 05 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 3:12.57 136
15 Tomáš MitrofanTomáš Mitrofan 05 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 3:16.18 115
16 Jakub GletJakub Glet 050419 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:19.10 100
17 Matěj PulkertMatěj Pulkert 050725 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:22.09 85
18 Marek KodešMarek Kodeš 04 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 3:25.47 69
19 Tadeáš PetříkTadeáš Petřík 050530 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:26.55 65
20 Miloš VaněkMiloš Vaněk 04 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 3:28.72 56
Celkem 20 závodníků
Běh 2 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej BrulíkOndřej Brulík 04 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 2:44.02 352
2 Jonáš JuříkJonáš Juřík 04 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 2:45.00 344
3 Radek WeidingerRadek Weidinger 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 2:59.02 227
4 Matěj KotrleMatěj Kotrle 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:01.80 207
5 lukáš Opluštillukáš Opluštil 05 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 3:02.54 201
6 Jakub GrohmannJakub Grohmann 06 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 3:03.01 198
7 Tomáš KovářTomáš Kovář 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:04.23 189
8 Jan MinářJan Minář 06 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 3:05.84 178
9 Josef RéblJosef Rébl 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:06.55 174
10 Oliver LinekOliver Linek 04 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:07.36 168
11 Šimon PůrŠimon Půr 04 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:07.88 165
12 Jiří BližňákJiří Bližňák 05 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:08.51 161
13 Jakub HlochJakub Hloch 05 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 3:09.02 158
14 Ondřej ŠvejnohaOndřej Švejnoha 04 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:11.80 140
15 Vilém TomášekVilém Tomášek 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 3:25.84 68
16 Filip TřískaFilip Tříska 06 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 3:28.25 58
17 Jakub PokornýJakub Pokorný 05 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:35.51 32
18 Daniel DohnalDaniel Dohnal 05 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:38.87 22
19 Tobiáš PospíšilTobiáš Pospíšil 06 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 3:47.09 6
20 Vasil IvanyshVasil Ivanysh 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 3:49.08 3
Celkem 20 závodníků
Běh 3 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik JílekDominik Jílek 04 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 2:46.79 327
2 Adam FriedlAdam Friedl 040901 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 2:53.65 269
3 Dominik PolončíkDominik Polončík 05 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 2:55.05 258
4 Filip VyskočilFilip Vyskočil 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:55.50 254
5 Denis SaňákDenis Saňák 04 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 2:55.84 252
6 Martin HrbáčekMartin Hrbáček 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:00.27 218
7 Jan ŠkopJan Škop 04 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 3:03.50 194
8 Ondřej SuchýOndřej Suchý 04 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 3:04.47 188
9 Radek PavloňRadek Pavloň 05 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 3:06.36 175
10 Patrik JanošPatrik Janoš 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:10.32 149
11 Jakub UherJakub Uher 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3:11.71 141
12 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3:12.00 139
13 Ondřej MatýsOndřej Matýs 04 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 3:14.04 127
14 Petr BubeníčekPetr Bubeníček 06 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 3:17.17 110
15 František BartoněkFrantišek Bartoněk 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:27.68 60
16 Ondřej JirglOndřej Jirgl 06 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:32.28 42
17 Filip BenešFilip Beneš 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:33.30 39
18 Filip PodhornýFilip Podhorný 05 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 3:59.21 0
Celkem 18 závodníků
Běh 4 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš LichnerTomáš Lichner 05 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:45.04 343
2 Patrik JanechPatrik Janech 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:46.04 334
3 Adam VágnerAdam Vágner 06 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:47.01 325
4 Nikolas JankůNikolas Janků 04 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 2:47.51 321
5 Lukáš RyšavýLukáš Ryšavý 04 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 2:51.05 291
6 Jakub ŠindlerJakub Šindler 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:53.55 270
7 Jan PátekJan Pátek 05 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 2:56.84 244
8 Simon ThunSimon Thun 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:58.00 235
9 Ondřej JašekOndřej Jašek 06 ZŠ BludovZŠ Bludov 2:58.75 229
10 Richard KrejčíRichard Krejčí 040502 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3:04.05 191
11 Vojtěch OpravilVojtěch Opravil 05 ZŠ BludovZŠ Bludov 3:05.85 178
12 Ondřej NedomaOndřej Nedoma 04 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 3:06.68 173
13 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 05 ZŠ BludovZŠ Bludov 3:10.52 148
14 Petr MazákPetr Mazák 06 ZŠ BludovZŠ Bludov 3:11.84 140
15 Jakub MatějčekJakub Matějček 04 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 3:12.45 136
16 Václav HamplVáclav Hampl 040904 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3:20.66 92
17 Jaroslav MüllerJaroslav Müller 050506 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3:21.26 89
18 Jaroslav FišnerJaroslav Fišner 040123 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3:30.55 49
19 Martin NaňákMartin Naňák 040204 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3:40.14 19
David MatějčekDavid Matějček 06 ZŠ BludovZŠ Bludov DNP
Celkem 20 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 02 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 2:55.12 412
2 Erika UnzeitigováErika Unzeitigová 03 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 3:00.00 365
3 Vendula EliášováVendula Eliášová 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:04.70 323
4 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 030720 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3:06.71 305
5 Marika NejezchlebováMarika Nejezchlebová 02 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:18.46 213
6 Eva KutalováEva Kutalová 030121 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3:22.90 182
7 Eliška SalajkováEliška Salajková 031125 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3:28.11 148
8 Barbora HorováBarbora Horová 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:29.45 140
9 Monika ŠimarováMonika Šimarová 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:34.02 114
10 Cristina FilibertiCristina Filiberti 02 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 3:39.30 88
11 Veronika MaitnerováVeronika Maitnerová 031011 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3:39.98 84
12 Michaela DivišováMichaela Divišová 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:41.46 78
13 Kateřina MalachováKateřina Malachová 03 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 3:46.62 56
14 Anna ZapletalováAnna Zapletalová 02 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 3:47.41 53
15 Sabina GrygarováSabina Grygarová 030709 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3:49.70 45
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MaksováAnna Maksová 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 2:39.90 574
2 Antonie FicnarováAntonie Ficnarová 04 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 3:07.96 295
3 Zuzana TůmováZuzana Tůmová 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 3:08.81 288
4 Natálie NěmcováNatálie Němcová 02 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:09.60 281
5 Lucie CikrýtováLucie Cikrýtová 02 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:10.23 276
6 Anna BaierováAnna Baierová 02 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:10.42 274
7 Kristýna KočíkováKristýna Kočíková 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 3:21.84 189
8 Zuzana PoštulkováZuzana Poštulková 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:22.10 187
9 Barbora MüllerováBarbora Müllerová 030311 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:23.54 178
10 Nikol LanghammerováNikol Langhammerová 030322 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:23.87 175
11 Adéla PříhodováAdéla Příhodová 03 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 3:25.31 166
12 Monika LuběnováMonika Luběnová 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:45.21 61
13 Lucie SmrčkováLucie Smrčková 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:55.42 27
14 Michaela BauerováMichaela Bauerová 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 4:05.20 6
15 Andrea HavlíčkováAndrea Havlíčková 03 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 4:09.40 1
16 Dominika VašíčkováDominika Vašíčková 030502 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4:09.50 1
17 Pavlína StrakováPavlína Straková 04 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 4:10.80 0
18 Nikola NezbedováNikola Nezbedová 020502 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4:14.06 0
19 Vanessa HobzováVanessa Hobzová 021219 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4:20.81 0
20 Tereza KrejčováTereza Krejčová 03 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 4:47.75 0
Celkem 20 závodníků
Běh 3 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla AnderlováAdéla Anderlová 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 2:49.64 467
2 Monika AnderlováMonika Anderlová 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 3:06.01 311
3 Hana CHudobováHana CHudobová 03 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 3:16.87 224
4 Kateřina HufováKateřina Hufová 03 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 3:23.34 179
5 Natálie Cieglová Natálie Cieglová 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 3:26.31 160
6 Niki BaksevandisováNiki Baksevandisová 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:29.50 140
7 Michaela VinterováMichaela Vinterová 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 3:31.70 127
8 Michaela KobzováMichaela Kobzová 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:35.21 108
9 Lucie KristlíkováLucie Kristlíková 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:35.74 105
10 Adéla LiškováAdéla Lišková 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:39.10 89
11 Marie HeclováMarie Heclová 04 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 3:41.65 77
12 Eliška SmažákováEliška Smažáková 03 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 3:47.32 53
13 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:49.12 47
14 Monika LefantováMonika Lefantová 03 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 3:54.32 30
15 Martina LangováMartina Langová 03 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 4:00.14 15
16 Eva PodhorováEva Podhorová 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 4:21.30 0
17 Nikola DivišováNikola Divišová 03 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 4:36.19 0
Celkem 17 závodníků
Běh 4 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka PazderníkováLenka Pazderníková 03 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 2:48.20 482
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:48.41 480
3 Kateřina MikováKateřina Miková 03 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 2:48.85 476
4 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:49.63 467
5 Michaela VogelováMichaela Vogelová 021003 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 2:49.87 465
6 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:50.64 457
7 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:50.82 455
8 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:53.03 433
9 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:54.41 419
10 Josefa GieslováJosefa Gieslová 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:56.44 399
11 Marie JedličkováMarie Jedličková 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:57.55 388
12 Eliška ValentováEliška Valentová 03 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 2:57.74 386
13 Kateřina ŘezníkováKateřina Řezníková 02 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 3:02.69 341
14 Jana JedelskáJana Jedelská 02 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 3:04.41 325
15 Denisa PláničkováDenisa Pláničková 03 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 3:04.65 323
16 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 02 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 3:09.80 279
17 Julie KubíčkováJulie Kubíčková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3:11.50 266
18 Barbora PokornáBarbora Pokorná 03 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 3:26.64 158
MS Elen KriškováElen Krišková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:56.01 403
Eliška HýblováEliška Hýblová 03 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh DNP
Barbora BílkováBarbora Bílková 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk DNP
Celkem 21 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej StaněkOndřej Staněk 03 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:10.41 566
2 Rostislav NantlRostislav Nantl 02 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 3:12.34 548
3 Jakub VáclavíkJakub Václavík 02 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:16.83 509
4 Adam NavrátilAdam Navrátil 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:18.77 492
5 Lukáš DunovskýLukáš Dunovský 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:24.28 446
6 Daniel KlimešDaniel Klimeš 02 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 3:24.94 441
7 David HabichDavid Habich 03 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:26.47 428
8 Filip VyhlídalFilip Vyhlídal 03 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 3:27.57 420
9 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 03 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 3:33.71 372
10 Vojtěch MíchalVojtěch Míchal 02 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 3:34.63 365
11 Martin SloukaMartin Slouka 03 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 3:35.04 362
12 René MorávekRené Morávek 03 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 3:43.66 301
13 Marek BlahaMarek Blaha 04 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:50.19 258
14 Dušan ŠmirgDušan Šmirg 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:55.11 228
15 Jáchym KebrleJáchym Kebrle 03 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 3:56.62 219
16 František MatuchaFrantišek Matucha 03 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 3:56.90 217
17 Matěj BojarMatěj Bojar 03 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:57.64 213
18 Lukáš MelhubaLukáš Melhuba 03 ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice 3:58.03 210
19 Martin KouřilMartin Kouřil 02 ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská 4:30.21 63
Celkem 19 závodníků
Běh 2 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David StaněkDavid Staněk 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 3:08.81 581
2 Marek ElšíkMarek Elšík 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:12.52 547
3 Tomáš MorongTomáš Morong 02 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:16.84 509
4 Michal HalamaMichal Halama 03 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 3:30.01 400
5 Adam ŽákAdam Žák 02 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:39.02 333
6 Jan HeclJan Hecl 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 3:39.27 331
7 Stanislav ProkopStanislav Prokop 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 3:39.88 327
8 Jan PastyříkJan Pastyřík 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 3:42.09 312
9 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 02 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:45.84 286
10 Lukáš CínaLukáš Cína 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 3:50.55 256
11 Adam HanušAdam Hanuš 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:51.86 247
12 Kryštof StrnadKryštof Strnad 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 3:52.57 243
13 Jan StrakaJan Straka 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 3:53.24 239
14 Jiří DresslerJiří Dressler 04 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 3:53.52 237
15 Jindřich PalatkaJindřich Palatka 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 3:55.55 225
16 Vojtěch StratilVojtěch Stratil 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 3:55.72 224
17 Vít StrašilVít Strašil 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 3:56.24 221
18 Václav MinářVáclav Minář 03 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 4:06.85 162
19 Patrik SouralPatrik Soural 04 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 4:12.41 135
20 Marek DrásalMarek Drásal 04 ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B 4:15.81 119
Celkem 20 závodníků
Běh 3 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán HanulíkŠtěpán Hanulík 02 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 3:10.72 563
2 Jan BartoňJan Bartoň 031106 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 3:10.85 562
3 Daniel ŠtriczDaniel Štricz 02 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 3:19.74 484
4 Matouš ZdráhalMatouš Zdráhal 02 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 3:25.67 435
5 Jakub ŘíhaJakub Říha 03 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:28.28 414
6 Kryštof HorníčekKryštof Horníček 020919 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:37.41 345
7 Petr HolíkPetr Holík 030526 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:37.82 342
8 Tomáš MajkusTomáš Majkus 03 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:43.81 300
9 Marek HorkýMarek Horký 03 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 3:45.72 287
10 Lukáš VajdaLukáš Vajda 030405 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 3:48.01 272
11 Ondřej VoglOndřej Vogl 02 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:53.24 239
12 Jan PokornýJan Pokorný 02 ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny 3:53.55 237
13 Štěpán BurešŠtěpán Bureš 030215 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4:02.64 184
14 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 020420 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4:03.47 180
15 Daniel BřezovskýDaniel Březovský 031006 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 4:04.46 175
16 D. Vladimír PolulichD. Vladimír Polulich 031006 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4:06.92 162
17 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 4:14.74 124
18 Filip NogaFilip Noga 03 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 4:42.06 29
Celkem 18 závodníků
Běh 4 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek KarlíčekMarek Karlíček 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3:13.65 537
2 Roman TichýRoman Tichý 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:20.86 474
3 Filip DivišFilip Diviš 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 3:21.54 469
4 Sebastián GodinaSebastián Godina 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 3:22.81 458
5 Tomáš KavanTomáš Kavan 02 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 3:23.32 454
6 Štěpán ZlatnickýŠtěpán Zlatnický 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 3:26.23 430
7 Daniel KomárekDaniel Komárek 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3:32.21 384
8 Viliam HromekViliam Hromek 03 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 3:33.35 375
9 Michael KonyarikMichael Konyarik 04 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 3:35.52 359
10 Ondřej CoufalOndřej Coufal 04 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 3:42.04 312
11 Lukáš GrulichLukáš Grulich 02 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 3:42.81 307
12 Zdeněk TomanZdeněk Toman 02 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 3:46.86 279
13 Karel VintrKarel Vintr 02 ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk 3:49.29 264
14 Tomáš KeprtTomáš Keprt 02 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 3:51.08 252
15 Vojtěch JirglVojtěch Jirgl 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:56.68 218
16 Jiří KubečkaJiří Kubečka 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:03.82 178
17 Štěpán KreutzŠtěpán Kreutz 03 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 4:09.64 148
18 Adam RoubalíkAdam Roubalík 03 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 4:13.81 128
19 ondřej Šenkondřej Šenk 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 4:14.82 124
20 Tomáš KlevetaTomáš Kleveta 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 4:16.21 117
21 Matyáš HýblMatyáš Hýbl 02 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 4:19.30 104
22 Tomáš ŠebelaTomáš Šebela 02 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 4:21.20 96
23 Karel TomášekKarel Tomášek 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 4:21.54 95
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel KlimešDaniel Klimeš
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
02 1.60 464
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
030405 1.55 426
3 Marek BlahaMarek Blaha
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
04 1.50 389
4 Vít StrašilVít Strašil
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
02 1.50 389
5 Adam RoubalíkAdam Roubalík
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
03 1.50 389
6 Zdeněk TomanZdeněk Toman
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
02 1.50 389
7 Jan PastyříkJan Pastyřík
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
02 1.45 352
8 Stanislav ProkopStanislav Prokop
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 1.45 352
9 Marek DrásalMarek Drásal
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
04 1.45 352
10= Lukáš GrulichLukáš Grulich
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
02 1.45 352
10= Marek KarlíčekMarek Karlíček
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 1.45 352
10= Tomáš KlevetaTomáš Kleveta
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 1.45 352
13 Ondřej VoglOndřej Vogl
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
02 1.45 352
14 Tomáš ŠebelaTomáš Šebela
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
02 1.45 352
15= Rostislav NantlRostislav Nantl
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
02 1.40 317
15= Štěpán HanulíkŠtěpán Hanulík
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
02 1.40 317
17 Roman TichýRoman Tichý
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 1.40 317
18 Sebastián GodinaSebastián Godina
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 1.40 317
19= Tomáš FialaTomáš Fiala
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
03 1.40 317
19= Daniel BřezovskýDaniel Březovský
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
031006 1.40 317
21 Jan StrakaJan Straka
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 1.40 317
22= Jakub VáclavíkJakub Václavík
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
02 1.35 283
22= Lukáš DunovskýLukáš Dunovský
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
03 1.35 283
22= Martin KouřilMartin Kouřil
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
02 1.35 283
25 Marek ElšíkMarek Elšík
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 1.35 283
26 Adam ŽákAdam Žák
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
02 1.30 250
27 Tomáš MajkusTomáš Majkus
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
03 1.30 250
28 Ondřej CoufalOndřej Coufal
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
04 1.30 250
29= Matyáš HýblMatyáš Hýbl
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
02 1.30 250
29= Patrik SouralPatrik Soural
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
04 1.30 250
31 Filip VyhlídalFilip Vyhlídal
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
03 1.25 218
32 Tomáš KavanTomáš Kavan
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
02 1.15 159
Kryštof StrnadKryštof Strnad
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 0
Ondřej StaněkOndřej Staněk
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
03 0
D. Vladimír PolulichD. Vladimír Polulich
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
031006 0
Tomáš KrejčíTomáš Krejčí
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
020420 0
Celkem 36 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Šimon PůrŠimon Půr
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
04 1.40 317
2 Jonáš JuříkJonáš Juřík
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
04 1.40 317
3= Patrik JanošPatrik Janoš
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 1.35 283
3= Martin ProkopMartin Prokop
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
04 1.35 283
5 Simon ThunSimon Thun
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 1.35 283
6= Slávek VepřekSlávek Vepřek
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
050121 1.30 250
6= Vojtěch DoubravskýVojtěch Doubravský
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
04 1.30 250
6= Martin NaňákMartin Naňák
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
040204 1.30 250
9= Ondřej MatýsOndřej Matýs
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
04 1.25 218
9= Jakub MatějčekJakub Matějček
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
04 1.25 218
9= Lukáš RyšavýLukáš Ryšavý
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
04 1.25 218
12 František BartoněkFrantišek Bartoněk
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 1.20 188
13 Jakub UherJakub Uher
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 1.20 188
14 Jan ŠkopJan Škop
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
04 1.20 188
15 Ondřej SuchýOndřej Suchý
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
04 1.20 188
16= lukáš Opluštillukáš Opluštil
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
05 1.15 159
16= Radek WeidingerRadek Weidinger
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
04 1.15 159
16= Richard KrejčíRichard Krejčí
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
040502 1.15 159
19 Miloš VaněkMiloš Vaněk
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
04 1.15 159
20 Jakub ŠindlerJakub Šindler
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 1.15 159
21= Jakub PokornýJakub Pokorný
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
05 1.05 105
21= Ondřej ŠvejnohaOndřej Švejnoha
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
04 1.05 105
21= Tobiáš PospíšilTobiáš Pospíšil
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
06 1.05 105
21= Matěj BenešMatěj Beneš
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
040809 1.05 105
25 Pavel MaturaPavel Matura
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 1.05 105
26 Ondřej PražákOndřej Pražák
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 1.05 105
27 Jan NovákJan Novák
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
04 1.05 105
28= Dominik JílekDominik Jílek
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
04 1.05 105
28= Vojtěch OpravilVojtěch Opravil
ZŠ BludovZŠ Bludov
05 1.05 105
28= David MatějčekDavid Matějček
ZŠ BludovZŠ Bludov
06 1.05 105
Vasil IvanyshVasil Ivanysh
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
05 0
Celkem 31 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela VogelováMichaela Vogelová
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
021003 1.50 621
2 Kateřina ŘezníkováKateřina Řezníková
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
02 1.40 512
3 Anna ZapletalováAnna Zapletalová
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
02 1.35 460
4 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 1.35 460
5 Marie JedličkováMarie Jedličková
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 1.35 460
6= Barbora BílkováBarbora Bílková
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 1.30 409
6= Kateřina SedlákováKateřina Sedláková
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
02 1.30 409
6= Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 1.30 409
9 Eliška JuránkováEliška Juránková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 1.30 409
10 Denisa PláničkováDenisa Pláničková
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
03 1.30 409
11 Eliška SalajkováEliška Salajková
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
031125 1.30 409
12= Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
030720 1.25 359
12= Natálie MatochováNatálie Matochová
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 1.25 359
12= Tereza KrejčováTereza Krejčová
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
03 1.25 359
15 Vanessa HobzováVanessa Hobzová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
021219 1.20 312
16 Lucie SmrčkováLucie Smrčková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 1.20 312
17 Natálie NěmcováNatálie Němcová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
02 1.20 312
18 Barbora PokornáBarbora Pokorná
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
03 1.20 312
19= Monika ŠimarováMonika Šimarová
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
03 1.15 266
19= Zuzana TůmováZuzana Tůmová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 1.15 266
19= Kateřina MalachováKateřina Malachová
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
03 1.15 266
22 Niki BaksevandisováNiki Baksevandisová
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 1.15 266
23 Pavlína StrakováPavlína Straková
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
04 1.15 266
24 Eva PodhorováEva Podhorová
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
03 1.15 266
25 Barbora MüllerováBarbora Müllerová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
030311 1.15 266
26= Michaela VinterováMichaela Vinterová
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
02 1.05 180
26= Hana CHudobováHana CHudobová
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
03 1.05 180
26= Adéla PříhodováAdéla Příhodová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
03 1.05 180
26= Eliška SmažákováEliška Smažáková
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
03 1.05 180
30= Nikola DivišováNikola Divišová
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
03 1.05 180
30= Barbora HorováBarbora Horová
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
03 1.05 180
MS Elen KriškováElen Krišková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 1.30 409
Adéla LiškováAdéla Lišková
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 0
Celkem 33 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana JaníčkováHana Janíčková
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
04 1.35 460
2= Aneta LinhartováAneta Linhartová
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
04 1.30 409
2= Anežka ChalopkováAnežka Chalopková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
040923 1.30 409
4 Michaela KlimešováMichaela Klimešová
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
04 1.30 409
5= Eliška JuráskováEliška Jurásková
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
05 1.25 359
5= Eliška ŠérováEliška Šérová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 1.25 359
5= Jana VylíčilováJana Vylíčilová
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
05 1.25 359
8 Marcela HlouškováMarcela Hloušková
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
05 1.25 359
9= Klára HýbnerováKlára Hýbnerová
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 1.20 312
9= Karolína JuránkováKarolína Juránková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 1.20 312
9= Kristýna SittováKristýna Sittová
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
05 1.20 312
12 Zuzana KalusováZuzana Kalusová
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 1.20 312
13= Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 1.20 312
13= Tereza RálišováTereza Rálišová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
040419 1.20 312
13= Kristýna StružkováKristýna Stružková
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
05 1.20 312
13= Sabina BuchnarováSabina Buchnarová
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
04 1.20 312
17= Terezie SikorováTerezie Sikorová
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
05 1.15 266
17= Markéta HrabkovskáMarkéta Hrabkovská
ZŠ BludovZŠ Bludov
06 1.15 266
17= Emma PešákováEmma Pešáková
ZŠ BludovZŠ Bludov
05 1.15 266
17= Jana JalamasováJana Jalamasová
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 1.15 266
21 Viktorie GüttlerováViktorie Güttlerová
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
05 1.15 266
22= Pavla MikováPavla Miková
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
04 1.15 266
22= Sandra LánováSandra Lánová
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
05 1.15 266
22= Adéla HasalováAdéla Hasalová
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
05 1.15 266
25 Michaela GieslováMichaela Gieslová
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
04 1.05 180
26= Jana DrásalováJana Drásalová
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
05 1.05 180
26= Karolína StrykováKarolína Stryková
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
06 1.05 180
26= Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 1.05 180
26= Maria BevzMaria Bevz
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 1.05 180
26= Kateřina TrchalíkováKateřina Trchalíková
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
05 1.05 180
26= Tereza VajcováTereza Vajcová
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
04 1.05 180
26= Vanessa NitscheVanessa Nitsche
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
04 1.05 180
33= Sára VicencováSára Vicencová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
04 1.05 180
33= Štěpánka KochwaserováŠtěpánka Kochwaserová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 1.05 180
33= Barbora KomendováBarbora Komendová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
041101 1.05 180
33= Gabriela FišnerováGabriela Fišnerová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
040123 1.05 180
Julie HvižďováJulie Hvižďová
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
06 0
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch MíchalVojtěch Míchal
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
02 5.09 400
2 David StaněkDavid Staněk
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 4.81 346
3 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
03 4.66 319
4 Martin SloukaMartin Slouka
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
03 4.60 308
5 René MorávekRené Morávek
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
03 4.60 308
6 Jáchym KebrleJáchym Kebrle
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
03 4.56 301
7 Viliam HromekViliam Hromek
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
03 4.44 280
8 Lukáš MelhubaLukáš Melhuba
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
03 4.43 278
9 Matěj BojarMatěj Bojar
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
03 4.33 261
10 Dominik HavlíčekDominik Havlíček
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
02 4.32 259
11 Adam NavrátilAdam Navrátil
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
03 4.23 244
12 David HabichDavid Habich
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
03 4.22 242
13 Michael KonyarikMichael Konyarik
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
04 4.17 234
14 František MatuchaFrantišek Matucha
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
03 4.16 232
15 Lukáš CínaLukáš Cína
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 4.06 215
16 Adam HanušAdam Hanuš
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 3.89 188
17 Dušan ŠmirgDušan Šmirg
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
03 3.64 150
18 Tomáš MorongTomáš Morong
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
02 3.63 149
19 Štěpán BurešŠtěpán Bureš
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
030215 3.54 136
20 Petr HolíkPetr Holík
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
030526 3.44 122
21 Karel VintrKarel Vintr
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
02 3.32 106
22 Kryštof HorníčekKryštof Horníček
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
020919 3.14 83
Celkem 22 závodníků
Žáci A (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŘíhaJakub Říha
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
03 4.93 369
2 Daniel ŠtriczDaniel Štricz
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
02 4.82 348
3 Jan BartoňJan Bartoň
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
031106 4.79 343
4 Michal HalamaMichal Halama
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
03 4.57 303
5 Jiří KubečkaJiří Kubečka
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 4.48 287
6 Filip NogaFilip Noga
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
03 4.42 276
7 Tomáš KeprtTomáš Keprt
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
02 4.35 264
8 Filip DivišFilip Diviš
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 4.34 262
9 Štěpán KreutzŠtěpán Kreutz
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
03 4.22 242
10 Jan PokornýJan Pokorný
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
02 4.19 237
11 Vojtěch JirglVojtěch Jirgl
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 4.13 227
12 Jan HeclJan Hecl
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
02 3.88 187
13 Štěpán ZlatnickýŠtěpán Zlatnický
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 3.83 179
14 Matouš ZdráhalMatouš Zdráhal
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
02 3.75 167
15 Vojtěch StratilVojtěch Stratil
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
03 3.73 164
16 Marek HorkýMarek Horký
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
03 3.70 159
17 Daniel KomárekDaniel Komárek
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 3.47 126
18 Karel TomášekKarel Tomášek
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 3.45 123
19 Jiří DresslerJiří Dressler
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
04 3.38 114
20 Jindřich PalatkaJindřich Palatka
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
02 3.35 110
21 Václav MinářVáclav Minář
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
03 3.34 108
22 ondřej Šenkondřej Šenk
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 3.10 78
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KarásekJakub Karásek
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 4.54 297
2 Ondřej BrulíkOndřej Brulík
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
04 4.33 261
3 Tomáš KucharčukTomáš Kucharčuk
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
06 3.92 193
4 Marek KodešMarek Kodeš
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
04 3.91 191
5 Jiří VaňourekJiří Vaňourek
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
05 3.90 190
6 Dominik DovrtělDominik Dovrtěl
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
04 3.76 168
7 Jakub GletJakub Glet
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
050419 3.72 162
8 Oliver LinekOliver Linek
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
04 3.70 159
9 Patrik BerkaPatrik Berka
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
06 3.68 156
10 Dominik PolončíkDominik Polončík
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
05 3.66 153
11 Jakub GrohmannJakub Grohmann
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
06 3.66 153
12 Michael OulehlaMichael Oulehla
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
05 3.63 149
13 Ondřej JirglOndřej Jirgl
ZŠ LibinaZŠ Libina
06 3.53 135
14 Filip PodhornýFilip Podhorný
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
05 3.53 135
15 Adam BartoňAdam Bartoň
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
05 3.51 132
16 Josef RéblJosef Rébl
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
04 3.45 123
17 Denis SaňákDenis Saňák
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
04 3.44 122
18 Jakub HlochJakub Hloch
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
05 3.44 122
19 Tomáš KovářTomáš Kovář
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
04 3.42 119
20 Martin HrbáčekMartin Hrbáček
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 3.42 119
21 Tomáš MitrofanTomáš Mitrofan
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
05 3.40 116
22 Filip BenešFilip Beneš
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 3.39 115
23 Vilém TomášekVilém Tomášek
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
05 3.31 104
24 Matěj KotrleMatěj Kotrle
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
04 3.21 91
25 Petr BubeníčekPetr Bubeníček
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
06 3.17 86
26 Filip TřískaFilip Tříska
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
06 3.16 85
27 Radek PavloňRadek Pavloň
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
05 3.06 73
28 Jiří BližňákJiří Bližňák
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
05 3.01 67
29 Jan MinářJan Minář
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
06 3.01 67
30 Tadeáš PetříkTadeáš Petřík
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
050530 2.93 58
31 Daniel DohnalDaniel Dohnal
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
05 2.73 37
32 Matěj PulkertMatěj Pulkert
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
050725 2.68 32
Celkem 32 závodníků
Ml. žáci A (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam VágnerAdam Vágner
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
06 4.05 214
2 Patrik JanechPatrik Janech
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 3.87 185
3 Tomáš LichnerTomáš Lichner
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
05 3.78 171
4 Adam FriedlAdam Friedl
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
040901 3.75 167
5 Filip VyskočilFilip Vyskočil
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 3.70 159
6 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček
ZŠ BludovZŠ Bludov
05 3.69 158
7 Nikolas JankůNikolas Janků
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
04 3.65 152
8 Jaroslav MüllerJaroslav Müller
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
050506 3.54 136
9 Ondřej JašekOndřej Jašek
ZŠ BludovZŠ Bludov
06 3.46 125
10 Jaroslav FišnerJaroslav Fišner
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
040123 3.45 123
11 Jan PátekJan Pátek
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
05 3.38 114
12 Václav HamplVáclav Hampl
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
040904 3.29 102
13 Petr MazákPetr Mazák
ZŠ BludovZŠ Bludov
06 3.14 83
14 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 3.02 68
15 Ondřej NedomaOndřej Nedoma
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
04 3.01 67
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna MaksováAnna Maksová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 4.75 492
2 Šárka PavelkováŠárka Pavelková
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 4.28 374
3 Klára DobešováKlára Dobešová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 4.23 362
4 Jana JedelskáJana Jedelská
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
02 4.11 333
5 Kateřina MikováKateřina Miková
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
03 4.00 308
6 Tereza DrábkováTereza Drábková
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 3.82 267
6 Anna BaierováAnna Baierová
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
02 3.82 267
8 Kateřina HufováKateřina Hufová
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
03 3.80 263
9 Kristýna KočíkováKristýna Kočíková
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 3.76 254
10 Lenka PazderníkováLenka Pazderníková
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
03 3.74 250
11 Michaela KobzováMichaela Kobzová
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 3.71 244
12 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
02 3.65 231
13 Eva KutalováEva Kutalová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
030121 3.64 229
14 Lucie CikrýtováLucie Cikrýtová
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
02 3.52 204
15 Josefa GieslováJosefa Gieslová
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 3.49 198
16 Monika LuběnováMonika Luběnová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 3.46 192
16 Cristina FilibertiCristina Filiberti
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
02 3.46 192
18 Natálie Cieglová Natálie Cieglová
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
03 3.39 178
19 Sabina GrygarováSabina Grygarová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
030709 3.37 174
20 Monika AnderlováMonika Anderlová
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
03 3.35 170
21 Eliška ValentováEliška Valentová
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
03 3.26 153
22 Marika NejezchlebováMarika Nejezchlebová
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
02 3.19 140
23 Antonie FicnarováAntonie Ficnarová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
04 3.15 133
24 Eliška HýblováEliška Hýblová
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
03 3.12 128
25 Adéla AnderlováAdéla Anderlová
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
03 3.11 126
26 Julie KubíčkováJulie Kubíčková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 3.10 124
27 Zuzana PoštulkováZuzana Poštulková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 3.09 122
28 Vendula EliášováVendula Eliášová
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
03 3.05 116
29 Michaela DivišováMichaela Divišová
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
03 3.04 114
30 Lucie KristlíkováLucie Kristlíková
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 3.03 112
31 Michaela BauerováMichaela Bauerová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 3.02 110
32 Veronika MaitnerováVeronika Maitnerová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
031011 2.98 104
33 Nikol LanghammerováNikol Langhammerová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
030322 2.95 99
33 Nikola NezbedováNikola Nezbedová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
020502 2.95 99
35 Monika LefantováMonika Lefantová
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
03 2.94 97
36 Erika UnzeitigováErika Unzeitigová
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
03 2.70 60
37 Dominika VašíčkováDominika Vašíčková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
030502 2.43 26
38 Marie HeclováMarie Heclová
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
04 2.40 22
39 Martina LangováMartina Langová
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
03 2.29 11
Andrea HavlíčkováAndrea Havlíčková
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
03 0
Celkem 40 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
06 3.76 254
2 Veronika KadlčíkováVeronika Kadlčíková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 3.70 242
3 Anežka VítováAnežka Vítová
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
06 3.58 216
4 Lucie KutalováLucie Kutalová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
041004 3.55 210
5 Eliška ŠvédováEliška Švédová
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
04 3.49 198
6 Lucie HetmánkováLucie Hetmánková
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
05 3.47 194
7 Adéla KrylováAdéla Krylová
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
04 3.40 180
8 Adriana PoliščukováAdriana Poliščuková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
05 3.40 180
9 Barbora HorákováBarbora Horáková
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
040416 3.29 159
10 Klára UrbáškováKlára Urbášková
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
04 3.29 159
11 Šárka ProkopováŠárka Prokopová
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
05 3.26 153
12 Šárka PoláchováŠárka Poláchová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
050318 3.25 151
13 Tereza SpilerováTereza Spilerová
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
06 3.18 139
14 Marie MüllerováMarie Müllerová
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
05 3.16 135
15 Zoe FoniokováZoe Fonioková
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
05 3.02 110
16 Markéta VybíhalováMarkéta Vybíhalová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
050323 3.00 107
17 Lucie ŽenčákováLucie Ženčáková
ZŠ BludovZŠ Bludov
05 2.93 95
18 Zuzana VašatováZuzana Vašatová
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
05 2.88 87
19 Eliška MackováEliška Macková
ZŠ BludovZŠ Bludov
05 2.85 83
20 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 2.85 83
21 Šárka KrystkováŠárka Krystková
ZŠ BludovZŠ Bludov
06 2.49 33
22 Lucie KaňákováLucie Kaňáková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 2.41 23
Celkem 22 závodníků
Ml. žákyně A (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
06 4.19 352
2 Barbora MertováBarbora Mertová
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
04 3.70 242
3 Sára SikorováSára Sikorová
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
06 3.58 216
4 Eliška KovářováEliška Kovářová
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
04 3.54 208
4 Terezie VenoušováTerezie Venoušová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 3.54 208
5 Tereza KappelováTereza Kappelová
ZŠ LibinaZŠ Libina
06 3.54 208
7 Hana BurešováHana Burešová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
05 3.53 206
8 Zdenka PazderníkováZdenka Pazderníková
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
06 3.47 194
9 Kateřina VénosováKateřina Vénosová
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
05 3.46 192
10 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 3.36 172
11 Tereza KarafiátováTereza Karafiátová
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
04 3.35 170
12 Tereza SolarováTereza Solarová
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
05 3.17 137
13 Elena JehurnováElena Jehurnová
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
06 3.17 137
14 Nela PřibylováNela Přibylová
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
05 3.16 135
15 Vendula KubíčkováVendula Kubíčková
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 3.13 130
16 Melánie SkálováMelánie Skálová
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 2.99 105
17 Gabriela SchartelováGabriela Schartelová
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
06 2.76 69
18 Barbora RaszkováBarbora Raszková
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 2.60 46
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MaitnerováVeronika Maitnerová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
031011 8.26 416
2 Lucie SmrčkováLucie Smrčková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 8.12 407
3 Sabina GrygarováSabina Grygarová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
030709 7.85 390
4 Eliška JuránkováEliška Juránková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 7.78 385
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
03 7.74 383
6 Adéla PříhodováAdéla Příhodová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
03 7.74 383
7 Eva KutalováEva Kutalová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
030121 7.69 379
8 Lenka PazderníkováLenka Pazderníková
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
03 7.65 377
9 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
02 7.45 364
10 Zuzana TůmováZuzana Tůmová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 7.24 350
11 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 7.08 340
12 Michaela VogelováMichaela Vogelová
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
021003 7.02 336
13 Kristýna KočíkováKristýna Kočíková
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 6.95 332
14 Monika AnderlováMonika Anderlová
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
03 6.91 329
15 Anna ZapletalováAnna Zapletalová
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
02 6.89 328
16 Marie JedličkováMarie Jedličková
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 6.82 324
17 Eliška ValentováEliška Valentová
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
03 6.80 322
18 Cristina FilibertiCristina Filiberti
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
02 6.70 316
19 Klára DobešováKlára Dobešová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 6.66 313
20 Natálie NěmcováNatálie Němcová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
02 6.62 311
21 Josefa GieslováJosefa Gieslová
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 6.54 306
22 Nikola DivišováNikola Divišová
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
03 6.47 301
23 Vanessa HobzováVanessa Hobzová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
021219 6.44 299
24 Jana JedelskáJana Jedelská
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
02 6.39 296
25 Kateřina HufováKateřina Hufová
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
03 6.10 278
26 Tereza DrábkováTereza Drábková
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 6.10 278
27 Anna BaierováAnna Baierová
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
02 5.88 264
28 Natálie Cieglová Natálie Cieglová
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
03 5.82 260
29 Nikol LanghammerováNikol Langhammerová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
030322 5.75 255
30 Šárka PavelkováŠárka Pavelková
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 5.71 253
31 Lucie KristlíkováLucie Kristlíková
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 5.71 253
32 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
03 5.59 245
33 Adéla AnderlováAdéla Anderlová
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
03 5.15 218
34 Monika ŠimarováMonika Šimarová
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
03 5.09 214
35 Michaela DivišováMichaela Divišová
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
03 4.58 182
36 Marie HeclováMarie Heclová
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
04 4.54 180
MS Elen KriškováElen Krišková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 7.03 337
Celkem 37 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch MíchalVojtěch Míchal
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
02 11.15 555
2 Daniel ŠtriczDaniel Štricz
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
02 10.66 525
3 Lukáš DunovskýLukáš Dunovský
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
03 09.98 484
4 Tomáš KavanTomáš Kavan
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
02 09.65 465
5 Ondřej StaněkOndřej Staněk
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
03 09.63 463
6 Daniel KomárekDaniel Komárek
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 09.55 459
7 Filip DivišFilip Diviš
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 09.49 455
8 Ondřej VoglOndřej Vogl
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
02 09.45 453
9 Tomáš KeprtTomáš Keprt
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
02 09.41 450
10 Vojtěch JirglVojtěch Jirgl
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 09.08 431
11 Jan PokornýJan Pokorný
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
02 09.04 428
12 Lukáš MelhubaLukáš Melhuba
ZŠ Mlýnská MohelniceZŠ Mlýnská Mohelnice
03 09.03 428
13 Jiří KubečkaJiří Kubečka
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 09.00 426
14 Martin KouřilMartin Kouřil
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
02 08.92 421
15 František MatuchaFrantišek Matucha
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
03 08.88 419
16 Matyáš HýblMatyáš Hýbl
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
02 08.69 407
17 René MorávekRené Morávek
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
03 08.62 403
17 Lukáš CínaLukáš Cína
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 08.62 403
19 Adam RoubalíkAdam Roubalík
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
03 08.52 397
20 Marek BlahaMarek Blaha
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
04 08.17 376
21 Sebastián GodinaSebastián Godina
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 08.09 372
22 Tomáš MajkusTomáš Majkus
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
03 08.01 367
23 Jan StrakaJan Straka
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 07.98 365
23 Marek KarlíčekMarek Karlíček
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 07.98 365
25 Lukáš GrulichLukáš Grulich
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
02 07.97 365
26 Michael KonyarikMichael Konyarik
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
04 07.92 362
26 Tomáš MorongTomáš Morong
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
02 07.92 362
28 Adam ŽákAdam Žák
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
02 07.77 353
29 Tomáš KlevetaTomáš Kleveta
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 07.62 344
30 Lukáš VajdaLukáš Vajda
ZŠ Velké LosinyZŠ Velké Losiny
030405 07.58 341
31 Michal HalamaMichal Halama
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
03 07.40 331
32 Filip VyhlídalFilip Vyhlídal
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
03 07.38 330
33 Kryštof StrnadKryštof Strnad
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 07.25 322
34 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
03 07.11 314
35 Daniel BřezovskýDaniel Březovský
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
031006 07.10 313
36 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
020420 06.48 277
37 Petr HolíkPetr Holík
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
030526 05.85 240
38 Štěpán BurešŠtěpán Bureš
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
030215 05.84 240
39 Václav MinářVáclav Minář
ZŠ Nový Malín BZŠ Nový Malín B
03 05.56 223
Vít StrašilVít Strašil
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
02 DNP
Jan PastyříkJan Pastyřík
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
02 DNP
Celkem 41 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav ProkopStanislav Prokop
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 63.32 422
2 Matěj BojarMatěj Bojar
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
03 61.50 407
3 Rostislav NantlRostislav Nantl
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
02 56.98 367
4 Martin SloukaMartin Slouka
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
03 55.42 354
5 Karel VintrKarel Vintr
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
02 54.02 342
6 Filip NogaFilip Noga
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
03 52.61 330
7 Jáchym KebrleJáchym Kebrle
ZŠ Zábřeh, ŠkolskáZŠ Zábřeh, Školská
03 52.20 327
8 Dominik HavlíčekDominik Havlíček
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
02 51.20 318
9 Jindřich PalatkaJindřich Palatka
ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín
02