výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Královéhradeckého kraje ve čtyřboji přípravky

Jaroměř (30. 9. 2017)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.83 146
2 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.90 135
3 Dominik MajerDominik Majer 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.08 109
4 Krištof AllmerKrištof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.41 67
5 Oldřich ŠmídaOldřich Šmída 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.58 49
6 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11.02 15
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.91 134
2 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.55 52
3 Lukáš JakubskýLukáš Jakubský 09 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.11 10
4 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11.32 2
5 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13.23 0
Krištof AllmerKrištof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 30.9.2017) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.56 51
2 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.69 39
3 Filip KubecFilip Kubec 080421 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.10 11
4 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.35 1
5 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.74 0
6 Jan VíšekJan Víšek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.42 0
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 30.9.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.37 72
2 Matěj ČihákMatěj Čihák 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.87 25
3 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.93 20
4 Vítek HemelíkVítek Hemelík 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.70 0
5 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.10 0
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 30.9.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilián PaloušMaxmilián Palouš 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11.07 12
2 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11.39 1
3 Ondřej ŠmídaOndřej Šmída 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.12 0
4 Daniel GlembekDaniel Glembek 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.64 0
5 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.67 0
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KudláčekMilan Kudláček 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.17 97
2 Matěj JarkovskýMatěj Jarkovský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.59 0
3 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 14.83 0
Matěj HanušMatěj Hanuš 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.41 220
2 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.64 178
3 Václav HladíkVáclav Hladík 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.01 119
4 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.31 79
5 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.78 32
6 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13.24 0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš ValešJonáš Valeš 060807 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.31 239
2 Tomáš JakubskýTomáš Jakubský 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.36 229
3 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.63 180
4 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.08 109
5 Stanislav DušekStanislav Dušek 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.69 39
6 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.48 0
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.40 222
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 071123 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.93 131
3 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.25 86
4 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.51 56
5 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.23 5
6 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.80 0
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.91 355
2 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.55 233
3 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.79 193
4 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.80 192
5 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.15 140
6 Gabriela TěšinováGabriela Těšinová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.19 31
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.9.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.75 199
2 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.78 195
3 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.83 187
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11.10 147
5 Aneta ErbenováAneta Erbenová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.44 103
6 Barbora VáchováBarbora Váchová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13.55 0
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.27 283
2 Isabela NetalováIsabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.68 211
3 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11.39 109
4 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.65 79
5 Sophie PaloušováSophie Paloušová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11.94 51
6 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.16 33
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.31 276
2 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.72 204
3 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.79 193
4 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.95 168
5 Laura KirschováLaura Kirschová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.58 9
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 30.9.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.08 39
2 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12.24 28
3 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.31 23
4 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12.93 0
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 30.9.2017) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.20 133
2 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.64 80
3 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.52 12
4 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.57 10
5 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.88 0
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HorníkováAnežka Horníková 065401 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.67 406
2 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 065511 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.70 400
3 Nikola VenclováNikola Venclová 065316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.72 395
4 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.98 340
5 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.99 338
6 Sofie DitrichováSofie Ditrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.31 276
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.9.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.39 470
2 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 065316 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.85 367
3 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.92 353
4 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.01 334
5 Rozálie HorskáRozálie Horská 06 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10.56 231
MS Tereza LáchováTereza Láchová 060726 JAC BrnoJAC Brno 09.78 382
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 065302 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.74 391
2 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.05 326
3 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.18 300
4 Klára DvořákováKlára Dvořáková 065201 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.46 249
5 Tereza DyntrováTereza Dyntrová 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.48 245
6 Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.86 58
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.87 363
2 Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.34 270
3 Viktorie FejováViktorie Fejová 066115 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.60 224
4 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.63 219
5 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.71 206
6 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.88 179
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.99 338
2 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.99 338
3 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.01 334
4 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.54 235
5 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.58 228
6 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.61 223
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:02.02 479
2 Dominik MajerDominik Majer 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:07.01 410
3 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:12.57 339
4 Krištof AllmerKrištof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:15.98 299
5 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:17.06 287
6 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.99 255
7 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.49 209
8 Oldřich ŠmídaOldřich Šmída 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:31.12 149
9 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:32.96 134
10 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:33.73 128
11 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:14.21 0
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:13.34 330
2 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:14.56 316
3 Lukáš JakubskýLukáš Jakubský 09 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:17.24 285
4 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:21.12 243
5 Matěj ČihákMatěj Čihák 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:22.50 229
6 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:25.84 196
7 Maxmilián PaloušMaxmilián Palouš 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:32.23 140
8 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:37.58 100
9 Jan VíšekJan Víšek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:56.10 12
Krištof AllmerKrištof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:14.03 322
2 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:21.01 244
3 Milan KudláčekMilan Kudláček 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:21.26 241
4 Vítek HemelíkVítek Hemelík 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:22.96 224
5 Ondřej ŠmídaOndřej Šmída 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:40.75 79
6 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:42.10 71
7 Daniel GlembekDaniel Glembek 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:14.81 0
8 Matěj JarkovskýMatěj Jarkovský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:16.85 0
9 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:37.01 0
Filip KubecFilip Kubec 080421 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš JakubskýTomáš Jakubský 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:57.10 552
2 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:00.64 499
3 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:00.74 498
4 Václav HladíkVáclav Hladík 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:09.54 377
5 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:18.63 269
6 Stanislav DušekStanislav Dušek 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:29.25 165
7 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:30.94 151
8 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:37.39 101
9 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:03.48 0
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš ValešJonáš Valeš 060807 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1:59.19 521
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 071123 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:02.26 476
3 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:02.29 475
4 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.84 312
5 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:15.58 304
6 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.65 303
7 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:25.12 203
8 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:33.89 127
9 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:36.98 104
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:08.77 387
2 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:11.58 352
3 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:11.75 350
4 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:15.63 303
5 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:16.07 298
6 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:19.60 259
7 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:32.16 141
8 Aneta ErbenováAneta Erbenová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:35.81 113
9 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:39.98 84
10 Gabriela TěšinováGabriela Těšinová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:52.40 23
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:15.53 304
2 Isabela NetalováIsabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.37 261
3 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:22.17 232
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:25.24 202
5 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:25.47 199
6 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:28.54 171
7 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:31.71 144
8 Sophie PaloušováSophie Paloušová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:38.75 92
9 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:44.34 59
10 Barbora VáchováBarbora Váchová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:48.25 39
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:22.45 229
2 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:28.34 173
3 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:29.32 164
4 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:29.38 164
5 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:37.18 103
6 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:38.11 96
7 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:43.42 64
8 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:50.13 31
9 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:51.18 27
10 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:53.59 19
11 Laura KirschováLaura Kirschová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:59.56 4
12 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:18.50 0
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:03.75 455
2 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:05.99 424
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:07.36 406
4 Nikola VenclováNikola Venclová 065316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:07.66 402
5 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 065511 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:07.69 401
6 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:09.66 376
7 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 065316 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:13.23 331
8 Klára DvořákováKlára Dvořáková 065201 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:14.95 311
9 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.52 260
10 Rozálie HorskáRozálie Horská 06 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:22.49 229
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:07.44 405
2 Viktorie FejováViktorie Fejová 066115 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:07.97 398
3 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:09.45 378
4 Tereza DyntrováTereza Dyntrová 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:11.88 348
5 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:12.89 336
6 Anežka HorníkováAnežka Horníková 065401 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:12.95 335
7 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 065302 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:15.95 299
8 Sofie DitrichováSofie Ditrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:25.41 200
9 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:31.39 147
MS Tereza LáchováTereza Láchová 060726 JAC BrnoJAC Brno 2:29.46 163
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:09.17 382
2 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:12.71 338
3 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.32 330
4 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:16.37 295
5 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:20.10 254
6 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:20.36 251
7 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.37 251
8 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:23.46 219
9 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.86 205
10 Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:28.30 173
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.94 196
2 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.61 146
3 Krištof AllmerKrištof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.57 140
4 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.55 137
5 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.51 132
6 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.41 118
7 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 3.40 116
8 Lukáš JakubskýLukáš Jakubský
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
09 3.35 110
9 Adam PosltAdam Poslt
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.31 104
10 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.26 98
11 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.19 89
12 Oldřich ŠmídaOldřich Šmída
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.15 84
13 Jan MoravecJan Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3.13 81
14 Dominik MajerDominik Majer
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.11 79
15 Vítek HemelíkVítek Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3.07 74
16 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.05 72
17 Maxmilián PaloušMaxmilián Palouš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.03 69
Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
080421 3.03 69
19 Matěj ČihákMatěj Čihák
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 2.98 63
20 Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2.94 59
21 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 2.87 51
22 Matěj StejskalMatěj Stejskal
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 2.79 43
23 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 2.74 38
24 Matěj JarkovskýMatěj Jarkovský
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 2.61 25
25 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 2.52 18
26 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 2.44 12
27 Daniel GlembekDaniel Glembek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2.36 6
28 Ondřej ŠmídaOndřej Šmída
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 2.34 5
29 Jan VíšekJan Víšek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 2.32 4
30 Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 1.93 0
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JakubskýTomáš Jakubský
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 4.25 247
2 Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.20 239
3 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4.20 239
4 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4.13 227
5 Adrian KováčAdrian Kováč
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3.88 187
6 Václav HladíkVáclav Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.78 171
7 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.73 164
8 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.67 155
9 Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
060807 3.58 142
10 Stanislav DušekStanislav Dušek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.55 137
11 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
071123 3.53 135
12 Adam VeinfurterAdam Veinfurter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.35 110
13 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.29 102
14 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.24 95
15 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.20 90
16 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.04 70
17 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.00 66
18 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.60 25
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.85 274
2 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.52 204
3 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3.39 178
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3.26 153
5 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.20 142
6 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.15 133
Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.15 133
8 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.12 128
Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.12 128
10 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.08 121
11 Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.01 109
12 Isabela NetalováIsabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2.97 102
13 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2.96 100
Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2.96 100
15 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 2.95 99
16 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 2.90 91
Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 2.90 91
18 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2.85 83
Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 2.85 83
20 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2.78 72
21 Gabriela TěšinováGabriela Těšinová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 2.75 67
Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 2.75 67
23 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 2.71 62
24 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 2.65 53
25 Sophie PaloušováSophie Paloušová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 2.59 45
26 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2.56 41
27 Laura KirschováLaura Kirschová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2.50 34
28 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2.44 27
29 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2.30 12
Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 2.30 12
31 Barbora VáchováBarbora Váchová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2.29 11
32 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2.15 1
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.00 308
2 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
065401 3.91 287
3 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.84 272
4 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.69 239
5 Dominika RůtováDominika Růtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.65 231
6 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
065316 3.64 229
7 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.57 214
8 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.55 210
9 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.54 208
10 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.53 206
Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.53 206
12 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
065511 3.52 204
13 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.51 202
14 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
065316 3.48 196
15 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.39 178
16 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.34 168
Vanessa ŠormováVanessa Šormová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
065302 3.34 168
18 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
065201 3.30 161
19 Viktorie FejováViktorie Fejová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
066115 3.29 159
Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.29 159
21 Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.28 157
22 Sofie DitrichováSofie Ditrichová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.23 148
Rozálie HorskáRozálie Horská
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
06 3.23 148
24 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.22 146
25 Natálie KubečkováNatálie Kubečková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 3.10 124
26 Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.03 112
27 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.02 110
28 Tereza DyntrováTereza Dyntrová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 2.97 102
29 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2.92 94
30 Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 2.72 63
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
060726 4.00 308
Celkem 31 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 31.57 156
2 Adam PosltAdam Poslt
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 29.43 139
3 Jan MoravecJan Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 26.01 112
4 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 25.56 109
5 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 25.22 106
6 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 25.13 105
7 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 25.01 104
8 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 24.75 102
9 Lukáš JakubskýLukáš Jakubský
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
09 24.31 99
10 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 24.21 98
11 Krištof AllmerKrištof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 21.90 81
12 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 21.70 79
13 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 21.26 76
14 Maxmilián PaloušMaxmilián Palouš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 20.00 67
15 Vítek HemelíkVítek Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 19.95 66
16 Dominik MajerDominik Majer
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 19.60 64
17 Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 18.85 58
18 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 18.83 58
19 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
080421 17.05 45
20 Matěj StejskalMatěj Stejskal
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 16.65 42
21 Oldřich ŠmídaOldřich Šmída
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 16.53 41
22 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 15.77 36
23 Matěj ČihákMatěj Čihák
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 15.65 35
24 Jan VíšekJan Víšek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 13.55 21
25 Matěj JarkovskýMatěj Jarkovský
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 13.22 19
26 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 13.00 17
27 Ondřej ŠmídaOndřej Šmída
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 10.98 5
28 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 10.31 1
29 Daniel GlembekDaniel Glembek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 07.76 0
30 Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 05.74 0
Celkem 30 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 39.10 217
2 Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 39.01 216
3 Tomáš JakubskýTomáš Jakubský
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 38.28 210
4 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 38.05 208
5 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 37.68 205
6 Adrian KováčAdrian Kováč
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 35.63 188
7 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 33.39 170
8 Stanislav DušekStanislav Dušek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 31.61 156
9 Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
060807 31.34 154
10 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
071123 30.56 148
11 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 29.54 140
12 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 26.83 118
13 Adam VeinfurterAdam Veinfurter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 25.88 111
14 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 25.23 106
15 Václav HladíkVáclav Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 23.18 90
16 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 21.64 79
17 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 20.32 69
18 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 16.72 43
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 33.54 277
2 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 23.82 164
3 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 22.57 149
4 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 21.45 137
5 Isabela NetalováIsabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 20.79 129
6 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 19.95 120
7 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 19.31 113
8 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 18.89 108
9 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 17.58 94
10 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 17.23 90
11 Sophie PaloušováSophie Paloušová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 16.99 88
12 Laura KirschováLaura Kirschová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 16.13 78
13 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 16.07 78
14 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 15.89 76
15 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 15.77 75
16 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 15.12 68
17 Gabriela TěšinováGabriela Těšinová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 15.02 67
18 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 14.72 64
19 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 14.58 62
20 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 12.81 44
21 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 12.74 43
22 Barbora VáchováBarbora Váchová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 12.14 37
23 Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12.08 37
24 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 11.69 33
25 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 11.08 27
26 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 11.05 26
27 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 10.67 23
28 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 10.54 22
29 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 10.15 18
30 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 08.74 5
31 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 08.01 0
32 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 06.52 0
Celkem 32 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rozálie HorskáRozálie Horská
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
06 37.33 323
2 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 36.49 313
3 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 32.60 266
4 Sofie DitrichováSofie Ditrichová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 31.57 254
5 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 29.47 229
6 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 28.85 222
7 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 28.56 218
8 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 28.25 215
9 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 27.89 210
10 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 26.60 195
11 Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 26.46 194
12 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 25.28 180
13 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 24.23 168
14 Dominika RůtováDominika Růtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 24.05 166
15 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
065401 24.04 166
16 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
065316 23.89 164
17 Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 23.45 159
18 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
065511 23.05 155
19 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 22.56 149
20 Vanessa ŠormováVanessa Šormová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
065302 21.43 136
21 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 21.14 133
Viktorie FejováViktorie Fejová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
066115 21.14 133
23 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
065201 20.34 124
24 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
065316 20.23 123
25 Tereza DyntrováTereza Dyntrová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 18.90 108
26 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 18.48 104
27 Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 17.80 96
28 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 17.44 92
29 Natálie KubečkováNatálie Kubečková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 15.95 76
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
060726 49.03 467
Celkem 30 závodníků
Čtyřboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0790
2 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec Králové{8} 0687
3 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol Jaroměř{8} 0686
4 Dominik MajerDominik Majer 08 SK Dobruška z.s.{8} 0662
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol Jaroměř{8} 0632
6 Milan KudláčekMilan Kudláček 11 TJ Sokol Jaroměř{8} 0610
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 0605
8 Krištof AllmerKrištof Allmer 08 TJ Sokol Jaroměř{8} 0587
9 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol Jaroměř{8} 0569
10 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.{8} 0529
11 Lukáš JakubskýLukáš Jakubský 09 TJ SOKOL Nová Paka{8} 0504
12 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0471
13 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 0434
14 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol Jaroměř{8} 0397
15 Vítek HemelíkVítek Hemelík 09 TJ Sokol Jaroměř{8} 0364
16 Matěj ČihákMatěj Čihák 09 SK Dobruška z.s.{8} 0352
17 Oldřich ŠmídaOldřich Šmída 08 TJ Sokol Hradec Králové{8} 0323
18 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.{8} 0319
19 Maxmilián PaloušMaxmilián Palouš 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 0288
20 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0253
21 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0245
22 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.{8} 0221
23 Filip KubecFilip Kubec 080421 SK Nové Město nad Metují{8} 0125
24 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol Jaroměř{8} 0090
25 Ondřej ŠmídaOndřej Šmída 10 TJ Sokol Hradec Králové{8} 0089
27 Matěj JarkovskýMatěj Jarkovský 11 TJ Sokol Jaroměř{8} 0044
28 Jan VíšekJan Víšek 08 TJ Sokol Jaroměř{8} 0037
29 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký 08 TJ Sokol Jaroměř{8} 0029
30 Daniel GlembekDaniel Glembek 10 TJ Sokol Jaroměř{8} 0006
31 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 12 TJ Sokol Jaroměř{8} 0000
Celkem 30 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš JakubskýTomáš Jakubský 06 TJ SOKOL Nová Paka{8} 1238
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 1076
3 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol Jaroměř{8} 1075
4 Jonáš ValešJonáš Valeš 060807 Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 1056
5 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.{8} 1052
6 Adam VelechovskýAdam Velechovský 071123 SK Nové Město nad Metují{8} 0890
7 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec Králové{8} 0826
8 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol Jaroměř{8} 0782
9 Václav HladíkVáclav Hladík 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 0757
10 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol Jaroměř{8} 0717
11 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec Králové{8} 0662
12 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol Jaroměř{8} 0609
13 Stanislav DušekStanislav Dušek 06 TJ Sokol Jaroměř{8} 0497
14 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec Králové{8} 0411
15 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol Jaroměř{8} 0354
16 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol Jaroměř{8} 0267
17 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol Jaroměř{8} 0253
18 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol Jaroměř{8} 0068
Poznámky:
Krajský přebor: 1) Jakubský Tomáš, 2) Šulc Adam, 3) Nagy Adam
Celkem 18 závodníků
Čtyřboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.{8} 1235
2 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř{8} 0922
3 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové{8} 0883
4 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0789
5 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.{8} 0777
6 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0729
7 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.{8} 0708
8 Isabela NetalováIsabela Netalová 09 TJ Sokol Jaroměř{8} 0703
9 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0594
10 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové{8} 0591
11 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0569
12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.{8} 0546
13 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0545
14 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 0517
15 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 08 SK Dobruška z.s.{8} 0481
16 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0457
17 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř{8} 0403
18 Aneta ErbenováAneta Erbenová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0384
19 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0323
20 Sophie PaloušováSophie Paloušová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 0276
21 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0272
22 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.{8} 0268
23 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0239
24 Gabriela TěšinováGabriela Těšinová 08 TJ Sokol Jaroměř{8} 0188
25 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0171
26 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř{8} 0163
27 Laura KirschováLaura Kirschová 10 TJ Sokol Jaroměř{8} 0125
28 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř{8} 0124
29 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř{8} 0096
30 Barbora VáchováBarbora Váchová 09 TJ Sokol Jaroměř{8} 0087
31 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř{8} 0076
32 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 0012
Celkem 32 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové{8} 1443
2 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec Králové{8} 1254
3 Anežka HorníkováAnežka Horníková 065401 Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 1194
4 Nikola VenclováNikola Venclová 065316 SK Nové Město nad Metují{8} 1190
5 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol Jaroměř{8} 1186
6 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 065511 SK Dobruška z.s.{8} 1160
7 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol Jaroměř{8} 1127
8 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol Jaroměř{8} 1122
9 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol Jaroměř{8} 1111
10 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Jaroměř{8} 1105
11 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol Jaroměř{8} 1026
12 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 065316 SK Dobruška z.s.{8} 1017
13 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol Jaroměř{8} 1000
14 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 065302 SK Dobruška z.s.{8} 0994
15 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové{8} 0989
16 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol Jaroměř{8} 0964
17 Rozálie HorskáRozálie Horská 06 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.{8} 0931
18 Viktorie FejováViktorie Fejová 066115 SK Dobruška z.s.{8} 0914
19 Sofie DitrichováSofie Ditrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové{8} 0878
20 Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 SK Nové Město nad Metují{8} 0875
21 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové{8} 0866
22 Klára DvořákováKlára Dvořáková 065201 SK Dobruška z.s.{8} 0845
23 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0838
24 Tereza DyntrováTereza Dyntrová 07 TJ SOKOL Nová Paka{8} 0803
25 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové{8} 0748
26 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 0718
27 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol Jaroměř{8} 0690
28 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol Jaroměř{8} 0671
29 Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0390
MS Tereza LáchováTereza Láchová 060726 JAC Brno{8} 1320
Poznámky:
Krajský přebor: 1)Šmídová Jana, 2) Mičánková Veronika, 3) Frejvaldová Martina
Celkem 30 závodníků