Krajský přebor Královéhradeckého kraje ve čtyřboji přípravky
Jaroměř (30. 9. 2017)600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 30.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MetelkaTomáš Metelka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:02.02 | 479 | ||||||||||||||
2 | Dominik MajerDominik Majer | 08 | SK Dobruška z.s. | 2:07.01 | 410 | ||||||||||||||
3 | Martin PalanMartin Palan | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:12.57 | 339 | ||||||||||||||
4 | Krištof AllmerKrištof Allmer | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 2:15.98 | 299 | ||||||||||||||
5 | Adam PosltAdam Poslt | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 2:17.06 | 287 | ||||||||||||||
6 | Filip ZolmanFilip Zolman | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 2:19.99 | 255 | ||||||||||||||
7 | Lukáš NagyLukáš Nagy | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 2:24.49 | 209 | ||||||||||||||
8 | Oldřich ŠmídaOldřich Šmída | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:31.12 | 149 | ||||||||||||||
9 | Matěj StejskalMatěj Stejskal | 08 | SK Dobruška z.s. | 2:32.96 | 134 | ||||||||||||||
10 | Jakub SchreiberJakub Schreiber | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:33.73 | 128 | ||||||||||||||
11 | Ladislav KopeckýLadislav Kopecký | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 3:14.21 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (so, 30.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PeteraTomáš Petera | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 2:13.34 | 330 | ||||||||||||||
2 | Jan MoravecJan Moravec | 09 | SK Dobruška z.s. | 2:14.56 | 316 | ||||||||||||||
3 | Lukáš JakubskýLukáš Jakubský | 09 | TJ SOKOL Nová Paka | 2:17.24 | 285 | ||||||||||||||
4 | Jakub ŠritrJakub Šritr | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2:21.12 | 243 | ||||||||||||||
5 | Matěj ČihákMatěj Čihák | 09 | SK Dobruška z.s. | 2:22.50 | 229 | ||||||||||||||
6 | Michal LukášMichal Lukáš | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:25.84 | 196 | ||||||||||||||
7 | Maxmilián PaloušMaxmilián Palouš | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2:32.23 | 140 | ||||||||||||||
8 | Matěj HolanMatěj Holan | 09 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:37.58 | 100 | ||||||||||||||
9 | Jan VíšekJan Víšek | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 2:56.10 | 12 | ||||||||||||||
Krištof AllmerKrištof Allmer | 08 | TJ Sokol Jaroměř | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (so, 30.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2:14.03 | 322 | ||||||||||||||
2 | Marek ČerníkMarek Černík | 10 | SK Dobruška z.s. | 2:21.01 | 244 | ||||||||||||||
3 | Milan KudláčekMilan Kudláček | 11 | TJ Sokol Jaroměř | 2:21.26 | 241 | ||||||||||||||
4 | Vítek HemelíkVítek Hemelík | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 2:22.96 | 224 | ||||||||||||||
5 | Ondřej ŠmídaOndřej Šmída | 10 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:40.75 | 79 | ||||||||||||||
6 | Matyáš TěšinaMatyáš Těšina | 11 | TJ Sokol Jaroměř | 2:42.10 | 71 | ||||||||||||||
7 | Daniel GlembekDaniel Glembek | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 3:14.81 | 0 | ||||||||||||||
8 | Matěj JarkovskýMatěj Jarkovský | 11 | TJ Sokol Jaroměř | 3:16.85 | 0 | ||||||||||||||
9 | Lukáš VavřínLukáš Vavřín | 12 | TJ Sokol Jaroměř | 3:37.01 | 0 | ||||||||||||||
Filip KubecFilip Kubec | 08 | SK Nové Město nad Metují | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 30.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JakubskýTomáš Jakubský | 06 | TJ SOKOL Nová Paka | 1:57.10 | 552 | ||||||||||||||
2 | Adrian KováčAdrian Kováč | 06 | SK Dobruška z.s. | 2:00.64 | 499 | ||||||||||||||
3 | Adam NagyAdam Nagy | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:00.74 | 498 | ||||||||||||||
4 | Václav HladíkVáclav Hladík | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2:09.54 | 377 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:18.63 | 269 | ||||||||||||||
6 | Stanislav DušekStanislav Dušek | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:29.25 | 165 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PašekTomáš Pašek | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:30.94 | 151 | ||||||||||||||
8 | Adam VeinfurterAdam Veinfurter | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:37.39 | 101 | ||||||||||||||
9 | Jaromír VavřínJaromír Vavřín | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 3:03.48 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 30.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš ValešJonáš Valeš | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1:59.19 | 521 | ||||||||||||||
2 | Adam VelechovskýAdam Velechovský | 07 | SK Nové Město nad Metují | 2:02.26 | 476 | ||||||||||||||
3 | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2:02.29 | 475 | ||||||||||||||
4 | Lukáš HorákLukáš Horák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:14.84 | 312 | ||||||||||||||
5 | Richard KutíkRichard Kutík | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:15.58 | 304 | ||||||||||||||
6 | Matyáš RejsekMatyáš Rejsek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:15.65 | 303 | ||||||||||||||
7 | Filip HorákFilip Horák | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:25.12 | 203 | ||||||||||||||
8 | Tomáš HůlkaTomáš Hůlka | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:33.89 | 127 | ||||||||||||||
9 | David BělíkDavid Bělík | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:36.98 | 104 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 30.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | SK Dobruška z.s. | 2:08.77 | 387 | ||||||||||||||
2 | Nela BořkováNela Bořková | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:11.58 | 352 | ||||||||||||||
3 | Kristýna PerunKristýna Perun | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:11.75 | 350 | ||||||||||||||
4 | Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková | 08 | SK Dobruška z.s. | 2:15.63 | 303 | ||||||||||||||
5 | Renata SkálováRenata Skálová | 08 | SK Dobruška z.s. | 2:16.07 | 298 | ||||||||||||||
6 | Tereza GrusováTereza Grusová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:19.60 | 259 | ||||||||||||||
7 | Markéta SíbrováMarkéta Síbrová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:32.16 | 141 | ||||||||||||||
8 | Aneta ErbenováAneta Erbenová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:35.81 | 113 | ||||||||||||||
9 | Johana TomáškováJohana Tomášková | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:39.98 | 84 | ||||||||||||||
10 | Gabriela TěšinováGabriela Těšinová | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 2:52.40 | 23 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 30.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela DvořákováDaniela Dvořáková | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 2:15.53 | 304 | ||||||||||||||
2 | Isabela NetalováIsabela Netalová | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 2:19.37 | 261 | ||||||||||||||
3 | Markéta MičánkováMarkéta Mičánková | 09 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:22.17 | 232 | ||||||||||||||
4 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 09 | SK Dobruška z.s. | 2:25.24 | 202 | ||||||||||||||
5 | Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková | 08 | SK Dobruška z.s. | 2:25.47 | 199 | ||||||||||||||
6 | Linda VondroušováLinda Vondroušová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:28.54 | 171 | ||||||||||||||
7 | Kristýna LukášováKristýna Lukášová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:31.71 | 144 | ||||||||||||||
8 | Sophie PaloušováSophie Paloušová | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2:38.75 | 92 | ||||||||||||||
9 | Natálie RůžičkováNatálie Růžičková | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:44.34 | 59 | ||||||||||||||
10 | Barbora VáchováBarbora Váchová | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 2:48.25 | 39 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (so, 30.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka HolanováAnežka Holanová | 09 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:22.45 | 229 | ||||||||||||||
2 | Monika SkálováMonika Skálová | 10 | SK Dobruška z.s. | 2:28.34 | 173 | ||||||||||||||
3 | Tereza BajerováTereza Bajerová | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2:29.32 | 164 | ||||||||||||||
4 | Vendula DostálováVendula Dostálová | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 2:29.38 | 164 | ||||||||||||||
5 | Karolína LukášováKarolína Lukášová | 10 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:37.18 | 103 | ||||||||||||||
6 | Tereza ProkopováTereza Prokopová | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 2:38.11 | 96 | ||||||||||||||
7 | Vendula JaklováVendula Jaklová | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 2:43.42 | 64 | ||||||||||||||
8 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 2:50.13 | 31 | ||||||||||||||
9 | Alžběta BednářováAlžběta Bednářová | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 2:51.18 | 27 | ||||||||||||||
10 | Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová | 10 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:53.59 | 19 | ||||||||||||||
11 | Laura KirschováLaura Kirschová | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 2:59.56 | 4 | ||||||||||||||
12 | Eliška HorníkováEliška Horníková | 10 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3:18.50 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 30.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:03.75 | 455 | ||||||||||||||
2 | Veronika MičánkováVeronika Mičánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:05.99 | 424 | ||||||||||||||
3 | Adéla KopeckáAdéla Kopecká | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:07.36 | 406 | ||||||||||||||
4 | Nikola VenclováNikola Venclová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 2:07.66 | 402 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová | 06 | SK Dobruška z.s. | 2:07.69 | 401 | ||||||||||||||
6 | Dominika RůtováDominika Růtová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:09.66 | 376 | ||||||||||||||
7 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 06 | SK Dobruška z.s. | 2:13.23 | 331 | ||||||||||||||
8 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 06 | SK Dobruška z.s. | 2:14.95 | 311 | ||||||||||||||
9 | Anna SchönigerováAnna Schönigerová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:19.52 | 260 | ||||||||||||||
10 | Rozálie HorskáRozálie Horská | 06 | Sportovní klub Týniště nad ... | 2:22.49 | 229 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 30.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KubečkováNatálie Kubečková | 07 | SK Nové Město nad Metují | 2:07.44 | 405 | ||||||||||||||
2 | Viktorie FejováViktorie Fejová | 06 | SK Dobruška z.s. | 2:07.97 | 398 | ||||||||||||||
3 | Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:09.45 | 378 | ||||||||||||||
4 | Tereza DyntrováTereza Dyntrová | 07 | TJ SOKOL Nová Paka | 2:11.88 | 348 | ||||||||||||||
5 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:12.89 | 336 | ||||||||||||||
6 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2:12.95 | 335 | ||||||||||||||
7 | Vanessa ŠormováVanessa Šormová | 06 | SK Dobruška z.s. | 2:15.95 | 299 | ||||||||||||||
8 | Sofie DitrichováSofie Ditrichová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:25.41 | 200 | ||||||||||||||
9 | Tereza KlimekováTereza Klimeková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:31.39 | 147 | ||||||||||||||
MS | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | 2:29.46 | 163 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (so, 30.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PecháčkováTereza Pecháčková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:09.17 | 382 | ||||||||||||||
2 | Anna PickováAnna Picková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:12.71 | 338 | ||||||||||||||
3 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:13.32 | 330 | ||||||||||||||
4 | Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:16.37 | 295 | ||||||||||||||
5 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:20.10 | 254 | ||||||||||||||
6 | Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:20.36 | 251 | ||||||||||||||
7 | Veronika HojgrováVeronika Hojgrová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:20.37 | 251 | ||||||||||||||
8 | Tereza LuštincováTereza Luštincová | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2:23.46 | 219 | ||||||||||||||
9 | Jessica AndrejsováJessica Andrejsová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:24.86 | 205 | ||||||||||||||
10 | Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:28.30 | 173 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |