výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek

České Budějovice (8. 10. 2017)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KohoutDan Kohout 060814 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.10 232.00
2 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 060429 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.34 182.00
3 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 091001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.88 89.00
4 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 070818 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.57 15.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan 071213 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.55 142.00
2 Richard NěmečekRichard Němeček 081001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.55 17.00
3 Boris BrckoBoris Brcko 081001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.82 3.00
4 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 081001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.02
5 František VojákFrantišek Voják 091001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.66
6 Josef VojákJosef Voják 111001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12.21
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HolíkVít Holík 061001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.63 346.00
2 Martin SedleckýMartin Sedlecký 061001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.14 223.00
3 Jáchym ZagataJáchym Zagata 071001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.53 146.00
4 Jan KubákJan Kubák 091001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.56 140.00
5 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 081001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.90 86.00
6 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 081001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.25 43.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 061110 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.97 261.00
2 Martin DoubekMartin Doubek 091001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.69 118.00
3 Artuš KrálArtuš Král 071001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.31 37.00
4 Robin HavelRobin Havel 071001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.42
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.63 346.00
2 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.66 338.00
3 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.51 149.00
Celkem 3 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ChválováAdéla Chválová 060714 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.09 460.00
2 Veronika DivišováVeronika Divišová 061129 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 08.55 337.00
3 Lucie PaťhováLucie Paťhová 091001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.13 206.00
4 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 070717 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.36 163.00
5 Tereza OsuskáTereza Osuská 081001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.75 99.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 071001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.42 370.00
2 Adéla ZronkováAdéla Zronková 071001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.22 189.00
3 Natálie BereznáNatálie Berezná 081209 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.87 83.00
4 Natálie VajshárováNatálie Vajshárová 081001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.22 42.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tína StejskalováTína Stejskalová 060509 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.17 438.00
2 Tereza KozákováTereza Kozáková 081001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.33 394.00
3 Ema GergelyováEma Gergelyová 081001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.85 266.00
4 Viktorie VítováViktorie Vítová 060513 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.93 248.00
5 Petra DobešováPetra Dobešová 081001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.69 108.00
6 Nela BílkováNela Bílková 081015 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.16 48.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 060819 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.90 516.00
2 Sára FoučkováSára Foučková 061126 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.52 344.00
3 Veronika TylováVeronika Tylová 060829 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.17 198.00
4 Kristýna KolínováKristýna Kolínová 070627 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.42 24.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SobotkaJan Sobotka 051118 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.42 218.00
2 Ondřej WalterOndřej Walter 050301 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.42 218.00
3 Filip HolýFilip Holý 050827 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.68 171.00
4 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 050829 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.72 164.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.61 396.00
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.97 311.00
MS Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.35 462.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 040224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.14 531.00
2 Barbora BrckováBarbora Brcková 040220 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.33 484.00
3 Eliška EšnerováEliška Ešnerová 040623 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.38 472.00
4 Kateřina DouchováKateřina Douchová 040518 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.15 306.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.84 608.00
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 050620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.43 461.00
3 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová 041223 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.46 454.00
4 Tereza VotíkováTereza Votíková 040716 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.09 318.00
5 Veronika LavičkováVeronika Lavičková 050826 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11.14 141.00
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 060429 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:04.80 440.00
2 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:05.37 432.00
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 061001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:07.89 399.00
4 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 061110 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:08.54 390.00
5 Jáchym ZagataJáchym Zagata 071001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:13.97 323.00
6 Jan KubákJan Kubák 091001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:16.45 294.00
7 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 081001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:20.51 249.00
8 Richard NěmečekRichard Němeček 081001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:28.42 172.00
9 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 070818 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:34.18 125.00
10 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 081001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:37.53 100.00
11 František VojákFrantišek Voják 091001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:45.76 51.00
12 Josef VojákJosef Voják 111001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:35.33
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít HolíkVít Holík 061001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:01.20 491.00
2 Dan KohoutDan Kohout 060814 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:01.50 487.00
3 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:01.54 486.00
4 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan 071213 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:13.27 331.00
5 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:16.88 289.00
6 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 091001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:18.27 273.00
7 Martin DoubekMartin Doubek 091001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:19.89 256.00
8 Boris BrckoBoris Brcko 081001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:22.84 225.00
9 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 081001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:38.32 95.00
10 Artuš KrálArtuš Král 071001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:38.84 91.00
11 Robin HavelRobin Havel 071001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:19.09
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 060819 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1:58.07 537.00
2 Tína StejskalováTína Stejskalová 060509 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:03.51 458.00
3 Tereza KozákováTereza Kozáková 081001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:08.22 394.00
4 Viktorie VítováViktorie Vítová 060513 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:19.99 255.00
5 Lucie PaťhováLucie Paťhová 091001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:24.66 207.00
6 Veronika TylováVeronika Tylová 060829 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:29.33 164.00
7 Natálie VajshárováNatálie Vajshárová 081001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:30.77 152.00
8 Adéla ZronkováAdéla Zronková 071001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:32.61 137.00
9 Tereza OsuskáTereza Osuská 081001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:59.90 4.00
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 071001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:09.03 384.00
2 Adéla ChválováAdéla Chválová 060714 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:10.63 363.00
3 Sára FoučkováSára Foučková 061126 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:14.23 320.00
4 Veronika DivišováVeronika Divišová 061129 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2:22.37 230.00
5 Ema GergelyováEma Gergelyová 081001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:30.09 158.00
6 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 070717 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:30.55 154.00
7 Nela BílkováNela Bílková 081015 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:33.96 126.00
8 Natálie BereznáNatálie Berezná 081209 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:38.71 92.00
9 Petra DobešováPetra Dobešová 081001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:40.69 80.00
10 Kristýna KolínováKristýna Kolínová 070627 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:59.32 5.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej WalterOndřej Walter 050301 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:03.40 195.00
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:04.87 185.00
3 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 050829 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:07.84 165.00
4 Jan SobotkaJan Sobotka 051118 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:12.31 137.00
5 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:13.90 128.00
6 Filip HolýFilip Holý 050827 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:15.29 120.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 040224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:44.72 520.00
2 Barbora BrckováBarbora Brcková 040220 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:46.69 499.00
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:59.01 374.00
4 Eliška EšnerováEliška Ešnerová 040623 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:00.72 359.00
5 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 050620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:03.49 333.00
6 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová 041223 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:06.72 305.00
7 Kateřina DouchováKateřina Douchová 040518 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:15.55 234.00
8 Tereza VotíkováTereza Votíková 040716 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:26.54 158.00
9 Veronika LavičkováVeronika Lavičková 050826 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:56.32 24.00
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej WalterOndřej Walter 050301 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12.76 142.00
2 Jan SobotkaJan Sobotka 051118 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.14 106.00
3 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 050829 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 13.15 105.00
4 Filip HolýFilip Holý 050827 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.92 49.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12.25 197.00
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12.37 183.00
MS Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.92 381.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 040224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.34 482.00
2 Barbora BrckováBarbora Brcková 040220 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11.44 466.00
3 Eliška EšnerováEliška Ešnerová 040623 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 13.19 233.00
4 Kateřina DouchováKateřina Douchová 040518 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 13.45 204.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová 041223 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.90 267.00
2 Tereza VotíkováTereza Votíková 040716 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 14.33 121.00
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.62 601.00
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 050620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.69 292.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050112 1.41 324.00
2 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
051118 1.29 244.00
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
051108 1.23 206.00
4 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
050827 1.17 170.00
5 Jiří BrunclíkJiří Brunclík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050829 1.14 153.00
6 Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
050301 1.11 137.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
040819 1.47 588.00
2 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040220 1.38 491.00
3 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
040224 1.35 460.00
4 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
040518 1.35 460.00
5 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
041223 1.32 429.00
6 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
050620 1.23 340.00
7 Eliška EšnerováEliška Ešnerová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
040623 1.20 312.00
8 Tereza VotíkováTereza Votíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040716 1.14 257.00
MS Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
030319 1.47 588.00
Veronika LavičkováVeronika Lavičková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050826 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 1 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
061007 4.34 262.00
2 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
061001 3.99 204.00
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
061001 3.99 204.00
4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060813 3.95 198.00
5 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060429 3.93 195.00
6 Dan KohoutDan Kohout
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060814 3.85 182.00
7 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
061110 3.70 159.00
8 Jáchym ZagataJáchym Zagata
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071001 3.21 91.00
9 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071213 3.13 81.00
10 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060106 3.04 70.00
11 Artuš KrálArtuš Král
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071001 2.82 46.00
12 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070818 2.55 20.00
13 Robin HavelRobin Havel
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
071001 2.41 10.00
Celkem 13 závodníků
Finále 2 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
091001 3.41 118.00
2 Martin DoubekMartin Doubek
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
091001 3.28 100.00
3 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
091001 3.20 90.00
4 Richard NěmečekRichard Němeček
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
081001 3.06 73.00
5 Filip ZatloukalFilip Zatloukal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
081001 3.01 67.00
6 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
081001 2.98 63.00
7 Boris BrckoBoris Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
081001 2.80 44.00
8 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
081001 2.58 23.00
9 František VojákFrantišek Voják
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
091001 2.44 12.00
10 Josef VojákJosef Voják
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
111001 2.24
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
071001 3.65 231.00
3 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
061129 3.32 165.00
4 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060819 3.16 135.00
6 Adéla ZronkováAdéla Zronková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071001 2.77 70.00
7 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070717 2.67 56.00
8 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060714 2.55 40.00
9 Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070627 2.44 27.00
2= Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060509 3.36 172.00
2= Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
061126 3.36 172.00
5= Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
060513 3.14 131.00
5= Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060829 3.14 131.00
Celkem 11 závodníků
Finále 2 (ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KozákováTereza Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
081001 3.49 198.00
2 Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
091001 3.11 126.00
3 Ema GergelyováEma Gergelyová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
081001 3.10 124.00
4 Petra DobešováPetra Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
081001 2.83 80.00
5 Nela BílkováNela Bílková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
081015 2.70 60.00
6 Natálie BereznáNatálie Berezná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
081209 2.54 39.00
7 Natálie VajshárováNatálie Vajshárová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
081001 2.27 10.00
8 Tereza OsuskáTereza Osuská
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
081001 2.12
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
040819 09.51 497.00
2 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
041223 09.43 492.00
3 Eliška EšnerováEliška Ešnerová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
040623 09.27 482.00
4 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
040224 08.63 440.00
5 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040220 08.17 410.00
6 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
040518 06.94 331.00
7 Tereza VotíkováTereza Votíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040716 06.79 322.00
8 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
050620 06.23 286.00
9 Veronika LavičkováVeronika Lavičková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050826 05.65 249.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
050827 06.15 258.00
2 Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
050301 06.03 251.00
3 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050112 05.97 247.00
4 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
051118 05.89 242.00
5 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
051108 05.65 228.00
6 Jiří BrunclíkJiří Brunclík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050829 04.09 139.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
030319 08.43 427.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
020928 06.62 285.00
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060429 45.12 267.00
2 Dan KohoutDan Kohout
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060814 39.05 216.00
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
061001 38.68 213.00
4 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
061001 37.77 206.00
5 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
061007 32.06 160.00
6 Jáchym ZagataJáchym Zagata
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071001 31.84 158.00
7 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060106 27.63 125.00
8 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
091001 26.45 116.00
9 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
061110 26.03 112.00
10 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071213 25.53 108.00
11 Martin DoubekMartin Doubek
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
091001 25.32 107.00
12 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
091001 24.16 98.00
13 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060813 22.28 84.00
14 Filip ZatloukalFilip Zatloukal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
081001 21.60 79.00
15 Boris BrckoBoris Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
081001 21.56 78.00
16 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
081001 21.01 74.00
17 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070818 19.70 64.00
18 Artuš KrálArtuš Král
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071001 19.20 61.00
19 Robin HavelRobin Havel
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
071001 16.00 38.00
20 Richard NěmečekRichard Němeček
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
081001 12.80 16.00
21 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
081001 11.96 11.00
22 Josef VojákJosef Voják
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
111001 11.92 10.00
23 František VojákFrantišek Voják
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
091001 09.71
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060819 31.89 258.00
2 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
061129 29.89 234.00
3 Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
061126 26.93 199.00
4 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060714 25.09 178.00
5 Ema GergelyováEma Gergelyová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
081001 24.98 177.00
6 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060829 23.62 161.00
7 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070717 23.26 157.00
8 Tereza KozákováTereza Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
081001 22.38 147.00
9 Natálie VajshárováNatálie Vajshárová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
081001 22.33 147.00
10 Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070627 21.69 139.00
11 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
060513 21.45 137.00
12 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060509 20.61 127.00
13 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
071001 18.70 106.00
14 Petra DobešováPetra Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
081001 15.68 74.00
15 Adéla ZronkováAdéla Zronková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071001 15.43 71.00
16 Natálie BereznáNatálie Berezná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
081209 14.68 63.00
17 Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
091001 12.51 41.00
18 Nela BílkováNela Bílková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
081015 12.49 41.00
19 Tereza OsuskáTereza Osuská
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
081001 09.26 10.00
Celkem 19 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
061007 10.89 539.00
2 Dan KohoutDan Kohout
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060814 10.05 489.00
3 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
061001 08.86 455.00
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
061001 08.54 398.00
5 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060429 08.01 308.00
6 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060106 07.49 366.00
7 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060813 07.07 311.00
8 Martin DoubekMartin Doubek
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
091001 06.98 334.00
9 Boris BrckoBoris Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
081001 06.37 295.00
10 Richard NěmečekRichard Němeček
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
081001 06.32 267.00
11 Jáchym ZagataJáchym Zagata
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071001 06.29 266.00
12 Robin HavelRobin Havel
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
071001 05.75 255.00
13 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070818 05.67 230.00
14 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071213 05.62 247.00
15 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
091001 05.34 211.00
16 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
061110 05.21 203.00
17 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
081001 05.08 196.00
18 Filip ZatloukalFilip Zatloukal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
081001 05.01 192.00
19 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
091001 04.90 185.00
20 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
081001 04.55 180.00
21 Artuš KrálArtuš Král
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071001 04.23 147.00
22 Josef VojákJosef Voják
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
111001 04.02 122.00
23 František VojákFrantišek Voják
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
091001 03.78 135.00
Celkem 23 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
060513 10.06 533.00
2 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
061129 09.34 486.00
3 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060509 08.51 432.00
4 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060714 08.30 419.00
5 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070717 07.42 362.00
6 Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
070627 07.38 359.00
7 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060819 07.16 345.00
8 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060829 07.02 336.00
10 Tereza KozákováTereza Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
081001 05.81 259.00
11 Petra DobešováPetra Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
081001 05.59 245.00
12 Natálie BereznáNatálie Berezná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
081209 05.31 228.00
13 Ema GergelyováEma Gergelyová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
081001 05.25 224.00
14 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
071001 05.16 218.00
15 Nela BílkováNela Bílková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
081015 05.02 210.00
16 Tereza OsuskáTereza Osuská
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
081001 04.75 193.00
17 Natálie VajshárováNatálie Vajshárová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
081001 04.65 186.00
18 Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
091001 03.52 117.00
9= Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
061126 06.31 292.00
9= Adéla ZronkováAdéla Zronková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
071001 06.31 292.00
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
MS Buchal Tomáš Buchal Tomáš 020928 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 1128
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vacek Lukáš Vacek Lukáš 050112 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 1292
2 Čuřín Jakub Čuřín Jakub 051108 Atletika Písek, z.s.{8} 1113
3 Sobotka Jan Sobotka Jan 051118 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0947
4 Walter Ondřej Walter Ondřej 050301 Atletika Písek, z.s.{8} 0943
5 Holý Filip Holý Filip 050827 Atletika Písek, z.s.{8} 0768
6 Brunclík Jiří Brunclík Jiří 050829 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0726
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
MS Němcová Zuzana Němcová Zuzana 030319 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 1015
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lišková Markéta Lišková Markéta 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 2668
2 Nikodémová Andrea Nikodémová Andrea 040224 Atletika Písek, z.s.{8} 2433
3 Brcková Barbora Brcková Barbora 040220 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 2350
4 Čechová Amálie Emma Čechová Amálie Emma 041223 TJ Jiskra Havlíčkův Brod{8} 1947
5 Kratochvílová Sarah Kratochvílová Sarah 050620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 1712
6 Ešnerová Eliška Ešnerová Eliška 040623 TJ Jiskra Havlíčkův Brod{8} 1858
7 Douchová Kateřina Douchová Kateřina 040518 TJ Jiskra Havlíčkův Brod{8} 1535
8 Votíková Tereza Votíková Tereza 040716 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 1176
9 Lavičková Veronika Lavičková Veronika 050826 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0414
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Holík Vít Holík Vít 061001 AC Moravská Slavia Brno, spolek{8} 1247
2 Kuna Marek Kuna Marek 061007 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 1192
3 Kohout Dan Kohout Dan 060814 Atletika Písek, z.s.{8} 1117
4 Kvasnička Lukáš Kvasnička Lukáš 060429 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 1084
5 Sedlecký Martin Sedlecký Martin 061001 AC Moravská Slavia Brno, spolek{8} 1039
6 Nejedlý Tomáš Nejedlý Tomáš 061110 Atletika Písek, z.s.{8} 0922
7 Kroupa Ondřej Kroupa Ondřej 060813 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0917
8 Brcko Teodor Brcko Teodor 060106 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0830
9 Zagata Jáchym Zagata Jáchym 071001 Atletika Písek, z.s.{8} 0718
10 Kaplan Bohuslav Kaplan Bohuslav 071213 Atletika Písek, z.s.{8} 0662
11 Kubák Jan Kubák Jan 091001 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0650
12 Doubek Martin Doubek Martin 091001 Atletika Písek, z.s.{8} 0581
13 Konfršt Ondřej Konfršt Ondřej 091001 Atletika Písek, z.s.{8} 0568
14 Zatloukal Filip Zatloukal Filip 081001 AC Moravská Slavia Brno, spolek{8} 0481
15 Brcko Boris Brcko Boris 081001 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0350
16 Selinger Elijah Shai Selinger Elijah Shai 081001 AC Moravská Slavia Brno, spolek{8} 0280
17 Němeček Richard Němeček Richard 081001 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0278
18 Král Artuš Král Artuš 071001 Atletika Písek, z.s.{8} 0235
19 Tomšík Vojtěch Tomšík Vojtěch 070818 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0224
20 Kaštovský Vojtěch Kaštovský Vojtěch 081001 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0129
21 Voják František Voják František 091001 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0063
22 Havel Robin Havel Robin 071001 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0048
23 Voják Josef Voják Josef 111001 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0010
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Konfrštová Klára Konfrštová Klára 060819 Atletika Písek, z.s.{8} 1446
2 Stejskalová Tína Stejskalová Tína 060509 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 1195
3 Kozáková Tereza Kozáková Tereza 081001 Atletika Písek, z.s.{8} 1133
4 Dobešová Pavlína Dobešová Pavlína 071001 AC Moravská Slavia Brno, spolek{8} 1091
5 Chválová Adéla Chválová Adéla 060714 Atletika Písek, z.s.{8} 1041
6 Foučková Sára Foučková Sára 061126 Atletika Písek, z.s.{8} 1035
7 Divišová Veronika Divišová Veronika 061129 TJ BLATNÁ z.s.{8} 0966
8 Vítová Viktorie Vítová Viktorie 060513 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0771
9 Gergelyová Ema Gergelyová Ema 081001 Atletika Písek, z.s.{8} 0725
10 Tylová Veronika Tylová Veronika 060829 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0654
11 Paťhová Lucie Paťhová Lucie 091001 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0580
12 Fíziková Silvie Julie Fíziková Silvie Julie 070717 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0530
13 Zronková Adéla Zronková Adéla 071001 Atletika Písek, z.s.{8} 0467
14 Vajshárová Natálie Vajshárová Natálie 081001 Atletika Písek, z.s.{8} 0351
15 Dobešová Petra Dobešová Petra 081001 AC Moravská Slavia Brno, spolek{8} 0342
16 Berezná Natálie Berezná Natálie 081209 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0277
17 Bílková Nela Bílková Nela 081015 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0275
18 Kolínová Kristýna Kolínová Kristýna 070627 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0195
19 Osuská Tereza Osuská Tereza 081001 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 0113
Celkem 19 závodníků