výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina

Třebíč (26. 9. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek KorbaRadek Korba 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.02 554
2 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 08.02 554
3 Michal NovotnýMichal Novotný 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.08 537
4 Tomáš KolbábekTomáš Kolbábek 03 ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P. 08.09 534
5 Daniel TesařDaniel Tesař 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.14 520
6 Dřímal JakubDřímal Jakub 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.15 517
7 Matěj PelikánMatěj Pelikán 02 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 08.16 514
8 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar 03 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 08.27 484
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 07.77 628
2 David ŘíháčekDavid Říháček 02 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.25 489
3 Matějka ZdeněkMatějka Zdeněk 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.31 473
4 Pavel KinclPavel Kincl 02 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 08.35 462
5 Novák JakubNovák Jakub 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.48 428
6 David BlažekDavid Blažek 03 ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P. 08.57 406
7 Tomáš MunzarTomáš Munzar 03 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 08.62 393
8 Sussenbek TomášSussenbek Tomáš 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.63 391
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PolákPavel Polák 02 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 08.26 487
2 Tomáš NovákTomáš Novák 03 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 08.53 416
3 Karel KuhtreiberKarel Kuhtreiber 04 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 08.76 359
4 František KuchařFrantišek Kuchař 03 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 08.96 313
5 Kryštof KristekKryštof Kristek 04 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 09.00 304
6 Šimon BryjaŠimon Bryja 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 09.01 302
7 Patrik AbaffyPatrik Abaffy 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 09.02 300
8 Jakub TomekJakub Tomek 03 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 09.09 285
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 26.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.38 454
2 Jiří OsmíkJiří Osmík 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 08.43 441
3 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 08.51 421
4 Filip IranFilip Iran 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 08.53 416
5 Athanasi BantianidisAthanasi Bantianidis 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 08.54 413
6 Filip MičkaFilip Mička 03 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 08.71 371
7 Miroslav KakurMiroslav Kakur 04 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 08.89 329
8 Rostislav NestrašilRostislav Nestrašil 02 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 09.58 188
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 26.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BřeznaPetr Března 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 08.30 476
2 Jakub LacinaJakub Lacina 02 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 08.66 383
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 08.67 381
4 Radim PrášilRadim Prášil 02 ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P. 08.79 352
5 Šimon CahaŠimon Caha 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 08.81 347
6 Michal VetiškaMichal Vetiška 04 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 08.82 345
7 Vít HorčičkaVít Horčička 03 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 09.15 272
8 Jiří HutárekJiří Hutárek 03 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 09.36 229
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 ZŠ MěřínZŠ Měřín 07.95 574
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.09 534
3 Adam StoklasAdam Stoklas 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.28 481
4 Karel HazaKarel Haza 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 08.30 476
5 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.32 470
6 Kamil SlatinskýKamil Slatinský 02 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 08.53 416
7 Patrik VlasákPatrik Vlasák 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 08.56 408
8 Karel PročkaKarel Pročka 03 ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P. 08.93 320
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ValaDominik Vala 02 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 08.02 554
2 Jan PánekJan Pánek 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.32 470
3 Vojtěch PelantVojtěch Pelant 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 08.36 460
4 Šimon RyglŠimon Rygl 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 08.40 449
5 Lukáš HortLukáš Hort 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.47 431
6 |Michal Pekárek|Michal Pekárek 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 08.58 403
7 Michal JašaMichal Jaša 03 ZŠ MěřínZŠ Měřín 08.98 309
8 Filip KotačkaFilip Kotačka 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.06 291
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PhamPetr Pham 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 08.52 418
2 Vít RohovskýVít Rohovský 03 ZŠ MěřínZŠ Měřín 08.54 413
3 Adam PospíšilAdam Pospíšil 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 08.58 403
4 Adam HorkýAdam Horký 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.76 359
5 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 08.84 340
6 Petr KubíkPetr Kubík 03 ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P. 08.87 333
7 Dominik MařanDominik Mařan 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.90 327
8 Denis ČierníkDenis Čierník 02 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 09.09 285
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (út, 26.9.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HobzaVojtěch Hobza 03 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D... 08.26 487
2 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 02 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 08.31 473
3 Pavel KremláčekPavel Kremláček 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.63 391
4 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 08.72 369
5 Adam VildomecAdam Vildomec 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.97 311
6 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.05 293
7 Jakub KorešJakub Koreš 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 09.17 268
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (út, 26.9.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PokornýRoman Pokorný 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.27 484
2 Ondřej FedraOndřej Fedra 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 08.55 411
3 Petr PekárekPetr Pekárek 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.02 300
4 Jiří VašíčekJiří Vašíček 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.09 285
5 Tomáš ZachaTomáš Zacha 02 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 09.27 247
6 Tomáš KutálekTomáš Kutálek 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 09.66 174
7 Dominik DreveňakDominik Dreveňak 04 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D... 10.06 112
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PatočkaJan Patočka 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.57 406
2 Karel DanielKarel Daniel 03 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D... 09.22 257
3 Lukáš DobejvalLukáš Dobejval 03 ZŠ MěřínZŠ Měřín 09.36 229
4 Martin StemmerMartin Stemmer 02 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D... 09.40 222
5 Jakub BednaříkJakub Bednařík 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.61 183
6 František TrandaFrantišek Tranda 02 ZŠ MěřínZŠ Měřín 09.62 181
7 Jan KakurJan Kakur 04 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D... 09.72 164
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 08.34 747
2 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí 08.48 706
3 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.86 603
4 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 08.90 592
5 Michaela NiederlováMichaela Niederlová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.93 584
6 Nikola ProcházkováNikola Procházková 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.76 386
7 Petra JurkováPetra Jurková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.85 367
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 09.02 561
2 Klára VaculováKlára Vaculová 02 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.03 558
3 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 03 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 09.08 546
4 Nikola ŠtanclováNikola Štanclová 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.13 533
5 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.15 528
6 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 09.35 480
7 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.52 440
8 Nikola SvobodováNikola Svobodová 02 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 09.89 359
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RoseckáLucie Rosecká 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 08.84 608
2 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová 02 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.88 597
3 Ema FlesarováEma Flesarová 02 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 08.99 569
4 Lucie KrejčíLucie Krejčí 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 09.34 482
5 Sára ProtivínskáSára Protivínská 02 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 09.39 470
6 Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí 09.69 402
7 Kristýna VobořilováKristýna Vobořilová 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 09.88 361
8 Valentýna SolařováValentýna Solařová 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 10.07 322
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KloudováNikola Kloudová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.26 501
2 Tereza JúnováTereza Júnová 03 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 09.33 484
3 Kateřina MarkováKateřina Marková 02 Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí 09.45 456
4 Monika PiskováMonika Pisková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.48 449
5 Petra GrygerkováPetra Grygerková 02 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 09.64 413
6 Karolína NovákováKarolína Nováková 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.76 386
7 Tereza LiškováTereza Lišková 03 Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí 09.85 367
8 Adéla SovkováAdéla Sovková 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 10.06 324
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana VeseláHana Veselá 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 09.13 533
2 Klára ChalupováKlára Chalupová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.20 516
3 Adéla BajerováAdéla Bajerová 03 Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí 09.32 487
4 Markéta PellováMarkéta Pellová 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 09.52 440
5 Lucie NováčkováLucie Nováčková 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.67 406
6 Adéla KubešováAdéla Kubešová 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.74 391
7 Eileen NiederlováEileen Niederlová 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 09.84 369
8 Sára DoležalováSára Doležalová 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.93 350
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.69 648
2 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 09.11 538
3 Viktorie NohováViktorie Nohová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 09.19 518
4 Julie KošákováJulie Košáková 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 09.34 482
5 Barbora PechováBarbora Pechová 04 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 09.42 463
6 Natálie KašíkováNatálie Kašíková 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.67 406
7 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 09.86 365
8 Anna TachecíAnna Tachecí 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 10.27 283
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ProdělalováAneta Prodělalová 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 09.22 511
2 Adéla NovákováAdéla Nováková 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.42 463
3 Valentina RuževaValentina Ruževa 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 09.45 456
4 Julie ŠislerováJulie Šislerová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 09.57 428
5 Veronika TrunečkováVeronika Trunečková 03 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 09.97 342
6 Eliška VojtěchováEliška Vojtěchová 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 09.98 340
7 Andrea KlementováAndrea Klementová 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 10.86 182
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea JanouškováAndrea Janoušková 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 09.13 533
2 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 09.58 426
3 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 04 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 09.87 363
4 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.99 338
5 Alena KovářováAlena Kovářová 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 10.11 314
6 Eliška HnízdilováEliška Hnízdilová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 10.19 299
7 Lenka DohnalováLenka Dohnalová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 10.39 261
8 Renata ValováRenata Valová 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 10.47 247
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 26.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka VeseláŠárka Veselá 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.33 484
2 Viola FedrováViola Fedrová 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 09.56 431
3 Tereza SázavskáTereza Sázavská 03 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 09.91 355
4 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 10.11 314
5 Markéta ŠvecováMarkéta Švecová 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 10.20 297
6 Kateřina PražákováKateřina Pražáková 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 10.24 289
7 Anna VrbkováAnna Vrbková 03 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 10.42 256
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 2:41.56 555
2 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí 2:42.25 547
3 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 2:53.88 424
4 Lucie KrejčíLucie Krejčí 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 2:54.61 417
5 Adéla BajerováAdéla Bajerová 03 Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí 3:00.18 364
6 Sára DoležalováSára Doležalová 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:06.09 311
7 Monika PiskováMonika Pisková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:08.24 292
8 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:11.62 265
9 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová 02 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:13.34 251
10 Nikola KloudováNikola Kloudová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:14.26 244
11 Lucie NováčkováLucie Nováčková 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:14.66 241
12 Klára VaculováKlára Vaculová 02 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:30.72 133
13 Nikola ŠtanclováNikola Štanclová 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:44.66 64
Adéla KubešováAdéla Kubešová 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 2:55.80 405
2 Julie KošákováJulie Košáková 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3:02.68 341
3 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 3:03.86 330
4 Tereza JúnováTereza Júnová 03 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 3:09.69 280
5 Tereza LiškováTereza Lišková 03 Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí 3:09.79 280
6 Ema FlesarováEma Flesarová 02 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 3:11.93 262
7 Lucie RoseckáLucie Rosecká 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 3:13.42 251
8 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:13.83 247
9 Karolína NovákováKarolína Nováková 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:18.44 213
10 Nikola SvobodováNikola Svobodová 02 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3:24.09 174
11 Michaela NiederlováMichaela Niederlová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:28.68 145
12 Petra JurkováPetra Jurková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:28.98 143
13 Lenka DohnalováLenka Dohnalová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:34.91 110
14 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 03 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 3:44.17 66
Celkem 14 závodníků
Běh 3 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SovkováAdéla Sovková 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 3:07.43 299
2 Markéta PellováMarkéta Pellová 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3:11.32 267
3 Alena KovářováAlena Kovářová 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3:13.94 246
4 Sára ProtivínskáSára Protivínská 02 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 3:17.55 219
5 Anna TachecíAnna Tachecí 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 3:24.59 171
6 Aneta ProdělalováAneta Prodělalová 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:26.86 156
7 Eliška VojtěchováEliška Vojtěchová 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3:32.71 122
8 Eileen NiederlováEileen Niederlová 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 3:32.73 121
9 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:33.62 117
10 Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí 3:33.90 115
11 Kateřina MarkováKateřina Marková 02 Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí 3:37.70 95
12 Kristýna VobořilováKristýna Vobořilová 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 3:57.94 20
13 Valentýna SolařováValentýna Solařová 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 4:18.24 0
Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 4 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola ProcházkováNikola Procházková 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 2:45.15 515
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2:51.20 451
3 Barbora PechováBarbora Pechová 04 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 3:06.54 307
4 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 3:10.90 271
5 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:14.09 245
6 Klára ChalupováKlára Chalupová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:15.39 235
7 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:20.39 199
8 Hana VeseláHana Veselá 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 3:25.64 164
9 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:32.82 121
10 Natálie KašíkováNatálie Kašíková 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:33.83 115
11 Viktorie NohováViktorie Nohová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:39.01 89
12 Anna VrbkováAnna Vrbková 03 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 3:43.65 68
13 Veronika TrunečkováVeronika Trunečková 03 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 3:52.56 35
14 Petra GrygerkováPetra Grygerková 02 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 4:11.91 0
Celkem 14 závodníků
Běh 5 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valentina RuževaValentina Ruževa 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 3:11.63 265
2 Andrea KlementováAndrea Klementová 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:14.14 245
3 Andrea JanouškováAndrea Janoušková 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 3:17.49 220
4 Viola FedrováViola Fedrová 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 3:18.98 209
5 Šárka VeseláŠárka Veselá 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:20.79 196
6 Tereza SázavskáTereza Sázavská 03 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 3:25.01 168
7 Julie ŠislerováJulie Šislerová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:25.13 167
8 Renata ValováRenata Valová 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:26.78 157
9 Adéla NovákováAdéla Nováková 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:28.18 148
10 Eliška HnízdilováEliška Hnízdilová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:29.04 143
11 Kateřina PražákováKateřina Pražáková 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:34.22 113
12 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 04 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 3:49.64 45
13 Markéta ŠvecováMarkéta Švecová 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:51.16 40
Celkem 13 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 ZŠ MěřínZŠ Měřín 3:05.57 611
2 Matěj PelikánMatěj Pelikán 02 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 3:11.23 558
3 Radek KorbaRadek Korba 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:13.38 539
4 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3:15.96 516
5 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 3:18.41 495
6 David ŘíháčekDavid Říháček 02 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:21.39 470
7 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:27.78 418
8 Patrik VlasákPatrik Vlasák 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3:29.34 406
9 Tomáš ZachaTomáš Zacha 02 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:30.73 395
10 Tomáš KolbábekTomáš Kolbábek 03 ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P. 3:31.32 390
11 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:31.63 388
12 Petr KubíkPetr Kubík 03 ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P. 3:34.02 370
13 Daniel TesařDaniel Tesař 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:44.05 298
14 Dřímal JakubDřímal Jakub 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:50.37 257
15 Pavel KinclPavel Kincl 02 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 3:59.42 202
16 Filip IranFilip Iran 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 4:06.76 163
17 Karel DanielKarel Daniel 03 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D... 4:46.51 20
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3:07.75 590
2 Jakub LacinaJakub Lacina 02 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 3:19.00 490
3 Šimon BryjaŠimon Bryja 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3:20.90 474
4 Athanasi BantianidisAthanasi Bantianidis 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 3:24.64 443
5 Jakub KorešJakub Koreš 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3:35.96 355
6 Radim PrášilRadim Prášil 02 ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P. 3:37.33 345
7 Šimon CahaŠimon Caha 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:40.42 323
8 Pavel KremláčekPavel Kremláček 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:40.49 323
9 Matějka ZdeněkMatějka Zdeněk 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:42.64 308
10 Lukáš DobejvalLukáš Dobejval 03 ZŠ MěřínZŠ Měřín 3:44.57 295
11 Denis ČierníkDenis Čierník 02 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:45.18 291
12 David BlažekDavid Blažek 03 ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P. 3:45.48 289
13 Karel PročkaKarel Pročka 03 ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P. 3:50.24 258
14 Sussenbek TomášSussenbek Tomáš 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:50.91 253
15 Miroslav KakurMiroslav Kakur 04 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 3:53.12 240
16 Tomáš NovákTomáš Novák 03 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 3:54.03 234
17 Dominik DreveňakDominik Dreveňak 04 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D... 3:58.24 209
Celkem 17 závodníků
Běh 3 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik AbaffyPatrik Abaffy 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3:27.15 423
2 Lukáš HortLukáš Hort 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:30.55 396
3 Pavel PolákPavel Polák 02 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3:31.96 385
4 Kryštof KristekKryštof Kristek 04 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 3:33.26 376
5 Michal JašaMichal Jaša 03 ZŠ MěřínZŠ Měřín 3:33.62 373
6 Jakub TomekJakub Tomek 03 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 3:34.77 364
7 Šimon RyglŠimon Rygl 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:35.76 357
8 Filip MičkaFilip Mička 03 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 3:36.58 351
9 Petr BřeznaPetr Března 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:37.50 344
10 Roman PokornýRoman Pokorný 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:38.94 334
11 Ondřej FedraOndřej Fedra 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 3:40.16 325
12 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3:42.93 306
13 Kamil SlatinskýKamil Slatinský 02 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 3:46.56 281
14 Vojtěch HobzaVojtěch Hobza 03 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D... 3:52.69 242
15 František KuchařFrantišek Kuchař 03 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 3:53.94 235
16 Novák JakubNovák Jakub 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:56.28 221
17 Karel KuhtreiberKarel Kuhtreiber 04 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 4:05.84 167
Celkem 17 závodníků
Běh 4 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam VildomecAdam Vildomec 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:16.91 508
2 Jiří VašíčekJiří Vašíček 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:27.48 420
3 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:28.47 412
4 Adam HorkýAdam Horký 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:34.24 368
5 Tomáš MunzarTomáš Munzar 03 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 3:34.73 365
6 Jiří OsmíkJiří Osmík 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 3:35.55 358
7 Tomáš KutálekTomáš Kutálek 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 3:35.78 357
8 Jiří HutárekJiří Hutárek 03 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 3:41.38 317
9 František TrandaFrantišek Tranda 02 ZŠ MěřínZŠ Měřín 3:41.74 314
10 Dominik MařanDominik Mařan 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:43.62 301
11 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 3:49.93 260
12 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 02 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 3:51.30 251
13 Michal VetiškaMichal Vetiška 04 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 3:59.08 204
14 Karel HazaKarel Haza 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 4:02.23 187
15 Jakub BednaříkJakub Bednařík 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 4:10.77 143
16 Jan KakurJan Kakur 04 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D... 4:36.99 42
Filip KotačkaFilip Kotačka 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 5 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam PospíšilAdam Pospíšil 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 3:16.94 508
2 Jan PánekJan Pánek 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:19.46 486
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:23.24 455
4 Dominik ValaDominik Vala 02 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 3:29.44 405
5 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar 03 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 3:32.15 384
6 Adam StoklasAdam Stoklas 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:32.44 382
7 Vít RohovskýVít Rohovský 03 ZŠ MěřínZŠ Měřín 3:34.17 369
8 Jan PatočkaJan Patočka 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:34.33 368
9 |Michal Pekárek|Michal Pekárek 03 ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R. 3:43.96 299
10 Vít HorčičkaVít Horčička 03 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 3:45.01 292
11 Rostislav NestrašilRostislav Nestrašil 02 ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova 3:46.26 283
12 Vojtěch PelantVojtěch Pelant 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3:59.10 204
13 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 4:00.13 198
14 Michal NovotnýMichal Novotný 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4:04.21 176
15 Martin StemmerMartin Stemmer 02 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D... 4:12.06 137
16 Petr PekárekPetr Pekárek 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4:15.13 122
17 Petr PhamPetr Pham 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 4:47.89 17
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel KinclPavel Kincl
ŠSK JemniceŠSK Jemnice
02 1.58 449
2 Michal JašaMichal Jaša
ZŠ MěřínZŠ Měřín
03 1.58 449
3 Petr PekárekPetr Pekárek
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.58 449
4 Jan PánekJan Pánek
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 1.54 419
5 Šimon RyglŠimon Rygl
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 1.54 419
6 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 1.54 419
7 Jakub LacinaJakub Lacina
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
02 1.54 419
8 Novák JakubNovák Jakub
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 1.50 389
9 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
03 1.50 389
10 Adam PospíšilAdam Pospíšil
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 1.50 389
11 Daniel TesařDaniel Tesař
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 1.46 360
Pavel ŠťastnýPavel Šťastný
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 1.46 360
Radek KorbaRadek Korba
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.46 360
Kryštof PrůšaKryštof Průša
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 1.46 360
Ondřej DvořákOndřej Dvořák
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 1.46 360
David BlažekDavid Blažek
ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P.
03 1.46 360
Lukáš HortLukáš Hort
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 1.46 360
18 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 1.42 331
Jakub TomekJakub Tomek
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
03 1.42 331
Lukáš DobejvalLukáš Dobejval
ZŠ MěřínZŠ Měřín
03 1.42 331
Radim PrášilRadim Prášil
ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P.
02 1.42 331
Filip IranFilip Iran
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 1.42 331
Tomáš NovákTomáš Novák
ŠSK JemniceŠSK Jemnice
03 1.42 331
24 Vít HorčičkaVít Horčička
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
03 1.38 303
Athanasi BantianidisAthanasi Bantianidis
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 1.38 303
Dominik MařanDominik Mařan
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 1.38 303
Karel HazaKarel Haza
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 1.38 303
Michal VetiškaMichal Vetiška
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
04 1.38 303
29 Matěj PelikánMatěj Pelikán
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
02 1.34 276
Vít RohovskýVít Rohovský
ZŠ MěřínZŠ Měřín
03 1.34 276
Miroslav KakurMiroslav Kakur
ŠSK JemniceŠSK Jemnice
04 1.34 276
32 Karel PročkaKarel Pročka
ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P.
03 1.30 250
Denis ČierníkDenis Čierník
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
02 1.30 250
Filip KotačkaFilip Kotačka
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 1.30 250
35 Martin StemmerMartin Stemmer
ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D...
02 1.26 225
Adam HorkýAdam Horký
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
04 NM
Tomáš KutálekTomáš Kutálek
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 NM
Adam VildomecAdam Vildomec
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 NM
Šimon CahaŠimon Caha
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 NM
Vojtěch PelantVojtěch Pelant
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 NM
Dominik DreveňakDominik Dreveňak
ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D...
04 NM
Celkem 41 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
02 1.38 491
2 Monika PiskováMonika Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.38 491
3= Karolína TomkováKarolína Tomková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 1.38 491
3= Nikola ŠtanclováNikola Štanclová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 1.38 491
5 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 1.38 491
6 Adéla SpoustováAdéla Spoustová
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 1.34 449
7= Barbora PechováBarbora Pechová
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
04 1.34 449
7= Nikola KloudováNikola Kloudová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.34 449
7= Ema FlesarováEma Flesarová
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
02 1.34 449
10 Eileen NiederlováEileen Niederlová
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 1.30 409
Lucie KrejčíLucie Krejčí
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 1.30 409
Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 1.30 409
Tereza JúnováTereza Júnová
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
03 1.30 409
Denisa ČejkováDenisa Čejková
Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí
02 1.30 409
Kateřina MarkováKateřina Marková
Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí
02 1.30 409
16 Julie ŠislerováJulie Šislerová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 1.26 369
Andrea JanouškováAndrea Janoušková
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 1.26 369
Šárka VeseláŠárka Veselá
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 1.26 369
19 Denisa ProkešováDenisa Prokešová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
04 1.22 331
Lucie NováčkováLucie Nováčková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 1.22 331
Hana VeseláHana Veselá
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 1.22 331
Tereza SázavskáTereza Sázavská
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
03 1.22 331
Petra GrygerkováPetra Grygerková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
02 1.22 331
Eliška VojtěchováEliška Vojtěchová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 1.22 331
25 Viktorie FialováViktorie Fialová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
04 1.18 293
Valentýna SolařováValentýna Solařová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 1.18 293
Viktorie NohováViktorie Nohová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 1.18 293
Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 1.18 293
29 Renata ValováRenata Valová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 1.14 257
Natálie KašíkováNatálie Kašíková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 1.14 257
31 Julie KošákováJulie Košáková
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 1.10 222
32 Adéla SovkováAdéla Sovková
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 NM
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka
ZŠ MěřínZŠ Měřín
02 5.10 402
2 Dominik ValaDominik Vala
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
02 4.99 380
3 Adam KratochvílAdam Kratochvíl
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
02 4.94 371
4 Michal NovotnýMichal Novotný
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 4.88 360
5 Matějka ZdeněkMatějka Zdeněk
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
04 4.81 346
6 Petr BřeznaPetr Března
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 4.81 346
7 Dřímal JakubDřímal Jakub
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
04 4.78 341
8 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 4.77 339
9 David ŘíháčekDavid Říháček
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
02 4.77 339
10 Tomáš KolbábekTomáš Kolbábek
ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P.
03 4.74 333
11 Pavel PolákPavel Polák
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
02 4.73 332
12 |Michal Pekárek|Michal Pekárek
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 4.63 313
13 Patrik VlasákPatrik Vlasák
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 4.63 313
14 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 4.56 301
15 Kamil SlatinskýKamil Slatinský
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
02 4.53 295
16 Jiří OsmíkJiří Osmík
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 4.53 295
17 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 4.53 295
18 Vojtěch HobzaVojtěch Hobza
ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D...
03 4.51 292
19 Adam StoklasAdam Stoklas
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 4.43 278
20 Ondřej FedraOndřej Fedra
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 4.41 274
21 Vojtěch NovákVojtěch Novák
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
02 4.40 273
22 Šimon BryjaŠimon Bryja
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 4.40 273
23 Pavel KremláčekPavel Kremláček
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
04 4.27 250
24 Tomáš MunzarTomáš Munzar
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
03 4.27 250
25 Filip MičkaFilip Mička
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
03 4.26 249
26 Jan PatočkaJan Patočka
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 4.22 242
27 Jakub KorešJakub Koreš
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 4.22 242
28 Jiří VašíčekJiří Vašíček
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 4.20 239
29 Petr KubíkPetr Kubík
ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P.
03 4.19 237
30 Karel KuhtreiberKarel Kuhtreiber
ŠSK JemniceŠSK Jemnice
04 4.17 234
31 Roman PokornýRoman Pokorný
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 4.16 232
32 Sussenbek TomášSussenbek Tomáš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
04 4.15 230
33 Adam TrojanAdam Trojan
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 4.15 230
34 Jakub BednaříkJakub Bednařík
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 4.01 207
35 František KuchařFrantišek Kuchař
ŠSK JemniceŠSK Jemnice
03 3.98 203
36 Jiří HutárekJiří Hutárek
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
03 3.93 195
37 Tomáš ZachaTomáš Zacha
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
02 3.88 187
38 František TrandaFrantišek Tranda
ZŠ MěřínZŠ Měřín
02 3.82 177
39 Kryštof KristekKryštof Kristek
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
04 3.81 176
40 Petr PhamPetr Pham
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 3.66 153
41 Patrik AbaffyPatrik Abaffy
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 3.63 149
42 Karel DanielKarel Daniel
ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D...
03 3.60 145
43 Jan KakurJan Kakur
ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D...
04 3.39 115
44 Rostislav NestrašilRostislav Nestrašil
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
02 3.29 102
Celkem 44 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí
03 4.57 446
2 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 4.49 426
3 Michaela NiederlováMichaela Niederlová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 4.43 411
4 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 4.43 411
5 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 4.33 386
6 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 4.28 374
7 Adéla BajerováAdéla Bajerová
Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí
03 4.20 355
8 Klára VaculováKlára Vaculová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 4.18 350
9 Klára ChalupováKlára Chalupová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 4.13 338
10 Lucie RoseckáLucie Rosecká
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 4.10 331
11 Petra JurkováPetra Jurková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 4.01 310
12 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
03 4.00 308
13 Tereza LiškováTereza Lišková
Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí
03 3.97 301
14 Viola FedrováViola Fedrová
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 3.94 294
15 Markéta PellováMarkéta Pellová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
04 3.94 294
16 Lucie SvobodováLucie Svobodová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 3.92 290
17 Aneta ProdělalováAneta Prodělalová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 3.91 287
18 Karolína NovákováKarolína Nováková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 3.90 285
19 Sára ProtivínskáSára Protivínská
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
02 3.84 272
20 Nikola SvobodováNikola Svobodová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
02 3.78 259
21 Alena KovářováAlena Kovářová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 3.66 233
22 Adéla NovákováAdéla Nováková
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 3.64 229
23 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
04 3.60 220
24 Adéla KubešováAdéla Kubešová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 3.54 208
25 Karolína ŠípkováKarolína Šípková
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
04 3.50 200
26 Sára DoležalováSára Doležalová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 3.49 198
27 Valentina RuževaValentina Ruževa
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 3.46 192
28 Nikola ProcházkováNikola Procházková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 3.44 188
29 Eliška HnízdilováEliška Hnízdilová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 3.42 184
30 Lenka DohnalováLenka Dohnalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 3.41 182
31 Kateřina PražákováKateřina Pražáková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 3.39 178
32 Kristýna VobořilováKristýna Vobořilová
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 3.35 170
33 Anna TachecíAnna Tachecí
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 3.30 161
34 Markéta ŠvecováMarkéta Švecová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 3.18 139
35 Andrea KlementováAndrea Klementová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 3.09 122
36 Anna VrbkováAnna Vrbková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
03 2.99 105
37 Veronika TrunečkováVeronika Trunečková
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
03 2.59 45
Celkem 37 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
02 09.26 481
2 Tereza LiškováTereza Lišková
Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí
03 08.84 454
3 Denisa ČejkováDenisa Čejková
Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí
02 08.61 439
4 Lucie RoseckáLucie Rosecká
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 08.18 411
5 Karolína TomkováKarolína Tomková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 08.15 409
6 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 08.10 406
7 Viktorie NohováViktorie Nohová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 08.00 399
8 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 07.94 395
9 Renata ValováRenata Valová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 07.87 391
10 Alena KovářováAlena Kovářová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 07.85 390
11 Andrea JanouškováAndrea Janoušková
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 07.70 380
12 Lenka DohnalováLenka Dohnalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 07.55 370
13 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí
03 07.47 365
14 Ema FlesarováEma Flesarová
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
02 07.41 361
15 Adéla SpoustováAdéla Spoustová
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 07.39 360
16 Hana VeseláHana Veselá
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 07.36 358
17 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 07.22 349
18 Monika PiskováMonika Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 07.20 348
19 Tereza SázavskáTereza Sázavská
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
03 07.05 338
20 Lucie SvobodováLucie Svobodová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 06.86 326
21 Anna VrbkováAnna Vrbková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
03 06.80 322
22 Adéla KubešováAdéla Kubešová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 06.80 322
23 Nikola SvobodováNikola Svobodová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
02 06.79 322
24 Eliška HnízdilováEliška Hnízdilová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 06.75 319
25 Klára VaculováKlára Vaculová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 06.75 319
26 Klára ChalupováKlára Chalupová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 06.65 313
27 Sára DoležalováSára Doležalová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 06.59 309
28 Karolína NovákováKarolína Nováková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 06.47 301
29 Nikola KloudováNikola Kloudová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 06.37 295
30 Eileen NiederlováEileen Niederlová
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 06.31 291
31 Eliška VojtěchováEliška Vojtěchová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 06.31 291
32 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 05.93 267
33 Markéta ŠvecováMarkéta Švecová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 05.58 245
34 Anna TachecíAnna Tachecí
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 05.57 244
35 Kristýna VobořilováKristýna Vobořilová
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 04.89 201
36 Valentýna SolařováValentýna Solařová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 04.53 179
Petra GrygerkováPetra Grygerková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
02 NM
Celkem 37 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PánekJan Pánek
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 11.38 569
2 Lukáš HortLukáš Hort
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 10.11 492
3 Jiří VašíčekJiří Vašíček
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 10.01 486
4 Ivo BřezkaIvo Březka
ZŠ MěřínZŠ Měřín
02 09.82 475
5 Novák JakubNovák Jakub
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 09.74 470
6 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 09.52 457
7 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 09.40 450
8 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 09.35 447
9 Petr BřeznaPetr Března
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 09.32 445
10 Radek KorbaRadek Korba
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 09.10 432
11 Tomáš NovákTomáš Novák
ŠSK JemniceŠSK Jemnice
03 08.89 419
12 Jakub TomekJakub Tomek
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
03 08.83 416
13 Rostislav NestrašilRostislav Nestrašil
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
02 08.80 414
14 Karel PročkaKarel Pročka
ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P.
03 08.75 411
15 Karel HazaKarel Haza
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 08.71 408
16 Tomáš KolbábekTomáš Kolbábek
ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P.
03 08.70 408
17 Petr PekárekPetr Pekárek
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 08.66 406
18 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 08.60 402
19 Denis ČierníkDenis Čierník
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
02 08.57 400
20 Šimon RyglŠimon Rygl
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 08.45 393
21 Adam PospíšilAdam Pospíšil
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 08.39 389
22 Pavel PolákPavel Polák
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
02 08.23 380
23 Michal JašaMichal Jaša
ZŠ MěřínZŠ Měřín
03 08.21 379
24 Jakub BednaříkJakub Bednařík
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 08.17 376
25 Michal VetiškaMichal Vetiška
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
04 08.03 368
26 Tomáš MunzarTomáš Munzar
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
03 08.02 367
27 Jiří OsmíkJiří Osmík
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 07.88 359
28 Karel DanielKarel Daniel
ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D...
03 07.84 357
29 Vojtěch PelantVojtěch Pelant
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 07.81 355
30 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 07.76 352
31 Pavel KinclPavel Kincl
ŠSK JemniceŠSK Jemnice
02 07.71 349
32 Matěj PelikánMatěj Pelikán
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
02 07.63 344
33 Karel KuhtreiberKarel Kuhtreiber
ŠSK JemniceŠSK Jemnice
04 07.55 340
34 Jan PatočkaJan Patočka
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 07.47 335
35 Daniel TesařDaniel Tesař
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 07.31 326
36 Jiří HutárekJiří Hutárek
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
03 07.26 323
37 Radim PrášilRadim Prášil
ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P.
02 07.21 320
38 Kamil SlatinskýKamil Slatinský
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
02 07.19 318
39 Kryštof PrůšaKryštof Průša
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 07.19 318
40 Filip IranFilip Iran
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 06.96 305
41 František TrandaFrantišek Tranda
ZŠ MěřínZŠ Měřín
02 06.27 265
42 Adam KratochvílAdam Kratochvíl
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
02 06.19 260
43 Dominik DreveňakDominik Dreveňak
ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D...
04 05.58 224
Celkem 43 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci (Finále)

Finále (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŘíháčekDavid Říháček
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
02 75.00 525
2 Filip MičkaFilip Mička
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
03 65.14 438
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 62.36 414
4 Vojtěch HobzaVojtěch Hobza
ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D...
03 58.66 382
5 Dřímal JakubDřímal Jakub
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
04 54.40 345
6 Miroslav KakurMiroslav Kakur
ŠSK JemniceŠSK Jemnice
04 53.98 342
7 Jakub LacinaJakub Lacina
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
02 53.60 338
8 Pavel KremláčekPavel Kremláček
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
04 52.26 327
9 Athanasi BantianidisAthanasi Bantianidis
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 51.60 321
10 Vít RohovskýVít Rohovský
ZŠ MěřínZŠ Měřín
03 51.50 321
11 Šimon BryjaŠimon Bryja
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 50.68 314
12 Matějka ZdeněkMatějka Zdeněk
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
04 50.56 313
13 Vojtěch NovákVojtěch Novák
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
02 49.64 305
14 Filip KotačkaFilip Kotačka
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 48.00 291
15 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
03 47.86 290
16 Sussenbek TomášSussenbek Tomáš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
04 47.35 285
17 Lukáš DobejvalLukáš Dobejval
ZŠ MěřínZŠ Měřín
03 46.98 282
18 Adam HorkýAdam Horký
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
04 46.46 278
19 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 46.00 274
20 |Michal Pekárek|Michal Pekárek
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 45.10 267
21 Ondřej FedraOndřej Fedra
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 45.00 266
22 Jakub KorešJakub Koreš
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 43.90 257
23 Vít HorčičkaVít Horčička
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
03 43.18 251
24 Petr KubíkPetr Kubík
ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P.
03 43.08 250
25 Tomáš ZachaTomáš Zacha
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
02 43.00 249
26 Dominik ValaDominik Vala
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
02 41.24 234
27 Petr PhamPetr Pham
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 39.92 224
28 František KuchařFrantišek Kuchař
ŠSK JemniceŠSK Jemnice
03 38.74 214
29 Patrik AbaffyPatrik Abaffy
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 38.24 210
30 Kryštof KristekKryštof Kristek
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
04 38.14 209
31 Tomáš KutálekTomáš Kutálek
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 37.62 205
32 Patrik VlasákPatrik Vlasák
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 37.54 204
33 Dominik MařanDominik Mařan
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 37.30 202
34 David BlažekDavid Blažek
ZŠ Bystřice n P.ZŠ Bystřice n P.
03 36.80 198
35 Michal NovotnýMichal Novotný
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 36.66 197
36 Jan KakurJan Kakur
ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D...
04 35.68 189
37 Adam StoklasAdam Stoklas
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 35.06 184
38 Roman PokornýRoman Pokorný
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 32.30 162
39 Šimon CahaŠimon Caha
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 31.08 152
40 Adam TrojanAdam Trojan
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 30.44 147
41 Adam VildomecAdam Vildomec
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 28.66 133
42 Martin StemmerMartin Stemmer
ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, DobrovskéhoZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, D...
02 24.00 97
Celkem 42 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně (Finále)

Finále (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
03 44.98 417
2 Markéta PellováMarkéta Pellová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
04 43.56 399
3 Barbora PechováBarbora Pechová
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
04 42.46 386
4 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 40.74 364
5 Nikola ŠtanclováNikola Štanclová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 39.50 349
6 Kateřina MarkováKateřina Marková
Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí
02 38.60 338
7 Lucie KrejčíLucie Krejčí
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 38.44 336
8 Adéla NovákováAdéla Nováková
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 37.00 319
9 Šárka VeseláŠárka Veselá
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 36.40 312
10 Andrea KlementováAndrea Klementová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 35.64 302
11 Michaela NiederlováMichaela Niederlová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 35.12 296
12 Viola FedrováViola Fedrová
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 35.10 296
13 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 34.26 286
14 Julie KošákováJulie Košáková
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 33.60 278
15 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 32.84 269
16 Petra JurkováPetra Jurková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 32.34 263
17 Viktorie FialováViktorie Fialová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
04 31.18 249
18 Karolína ŠípkováKarolína Šípková
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
04 30.70 243
19 Julie ŠislerováJulie Šislerová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 29.50 229
20 Lucie NováčkováLucie Nováčková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 29.40 228
21 Adéla BajerováAdéla Bajerová
Gymnázium V. MeziříčíGymnázium V. Meziříčí
03 27.98 211
22 Natálie KašíkováNatálie Kašíková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 27.08 201
23 Tereza JúnováTereza Júnová
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
03 26.92 199
24 Adéla SovkováAdéla Sovková
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
03 26.34 192
25 Aneta ProdělalováAneta Prodělalová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 25.86 187
26 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
04 25.10 178
27 Valentina RuževaValentina Ruževa
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 24.88 176
28 Veronika TrunečkováVeronika Trunečková
ZŠ Náměšť n. O., HusovaZŠ Náměšť n. O., Husova
03 23.80 163
29 Nikola ProcházkováNikola Procházková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 23.10 155
30 Denisa ProkešováDenisa Prokešová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
04 22.34 147
31 Sára ProtivínskáSára Protivínská
ZŠ Jaroměřice N. R.ZŠ Jaroměřice N. R.
02 21.66 139
32 Kateřina PražákováKateřina Pražáková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 18.95 109
Celkem 32 závodníků
Čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 ZŠ Měřín{8} 2062
2 Jan PánekJan Pánek 02 ZŠ Třebíč, Bartuškova{8} 1944
3 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium Třebíč{8} 1896
4 Radek KorbaRadek Korba 03 ZŠ Okříšky{8} 1885
5 David ŘíháčekDavid Říháček 02 ZŠ Třebíč, Benešova{8} 1823
6 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník 03 ZŠ Žďár n. S.{8} 1807
7 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 02 ZŠ Třebíč, Bartuškova{8} 1742
8 Matěj PelikánMatěj Pelikán 02 ZŠ Žďár n. S.{8} 1692
9 Adam PospíšilAdam Pospíšil 03 ZŠ Jaroměřice N. R.{8} 1689
10 Lukáš HortLukáš Hort 02 ZŠ TGM Třebíč{8} 1679
11 Tomáš KolbábekTomáš Kolbábek 03 ZŠ Bystřice n P.{8} 1665
12 Jakub LacinaJakub Lacina 02 ZŠ Žďár n. S.{8} 1630
13 Šimon RyglŠimon Rygl 03 ZŠ Třebíč, Týnská{8} 1618
14 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 ZŠ Okříšky{8} 1617
15 Petr BřeznaPetr Března 02 ZŠ Třebíč, Týnská{8} 1611
16 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium Třebíč{8} 1593
17 Pavel PolákPavel Polák 02 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova{8} 1584
18 Dominik ValaDominik Vala 02 ZŠ TGM M. Budějovice{8} 1573
19 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný 03 ZŠ Třebíč, Benešova{8} 1570
20 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar 03 ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích{8} 1547
21 Michal JašaMichal Jaša 03 ZŠ Měřín{8} 1510
22 Novák JakubNovák Jakub 03 ZŠ Jemnice{8} 1508
23 Daniel TesařDaniel Tesař 03 ZŠ Jemnice{8} 1504
24 Athanasi BantianidisAthanasi Bantianidis 03 ZŠ Žďár n. S.{8} 1480
25 Pavel KinclPavel Kincl 02 ŠSK Jemnice{8} 1462
26 Dřímal JakubDřímal Jakub 04 ZŠ Jemnice{8} 1460
27 Jiří OsmíkJiří Osmík 03 ZŠ Žďár n. S.{8} 1453
28 Matějka ZdeněkMatějka Zdeněk 04 ZŠ Jemnice{8} 1440
29 Jiří VašíčekJiří Vašíček 02 ZŠ Třebíč, Týnská{8} 1430
30 Filip MičkaFilip Mička 03 ZŠ Náměšť n. O., Husova{8} 1409
31 Vojtěch HobzaVojtěch Hobza 03 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, Dobrovského{8} 1403
32 Tomáš NovákTomáš Novák 03 ŠSK Jemnice{8} 1400
33 Jakub TomekJakub Tomek 03 ZŠ Náměšť n. O., Husova{8} 1396
34 Vít RohovskýVít Rohovský 03 ZŠ Měřín{8} 1379
35 Tomáš MunzarTomáš Munzar 03 ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích{8} 1375
36 Karel HazaKarel Haza 03 ZŠ TGM M. Budějovice{8} 1374
37 Šimon BryjaŠimon Bryja 03 Gymnázium Třebíč{8} 1363
38 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 03 ZŠ TGM M. Budějovice{8} 1362
39 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 02 ZŠ Jaroměřice N. R.{8} 1355
40 Jan PatočkaJan Patočka 02 ZŠ TGM Třebíč{8} 1351
41 Radim PrášilRadim Prášil 02 ZŠ Bystřice n P.{8} 1348
42 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 02 ZŠ Okříšky{8} 1339
43 Patrik VlasákPatrik Vlasák 02 Gymnázium Třebíč{8} 1331
44 Adam StoklasAdam Stoklas 02 ZŠ TGM Třebíč{8} 1325
45 Kamil SlatinskýKamil Slatinský 02 ZŠ Jaroměřice N. R.{8} 1310
46 Pavel KremláčekPavel Kremláček 04 ZŠ Třebíč, Benešova{8} 1291
47 |Michal Pekárek|Michal Pekárek 03 ZŠ Jaroměřice N. R.{8} 1282
48 Petr PekárekPetr Pekárek 03 ZŠ Okříšky{8} 1277
49 Ondřej FedraOndřej Fedra 03 ZŠ TGM M. Budějovice{8} 1276
50 Michal NovotnýMichal Novotný 03 ZŠ Okříšky{8} 1270
51 David BlažekDavid Blažek 03 ZŠ Bystřice n P.{8} 1253
52 Karel PročkaKarel Pročka 03 ZŠ Bystřice n P.{8} 1239
53 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium Třebíč{8} 1233
54 Denis ČierníkDenis Čierník 02 ZŠ Třebíč, Benešova{8} 1226
55 Michal VetiškaMichal Vetiška 04 ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích{8} 1220
56 Filip IranFilip Iran 03 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova{8} 1215
57 Roman PokornýRoman Pokorný 02 ZŠ Třebíč, Bartuškova{8} 1212
58 Petr KubíkPetr Kubík 03 ZŠ Bystřice n P.{8} 1190
59 Miroslav KakurMiroslav Kakur 04 ŠSK Jemnice{8} 1187
60 Sussenbek TomášSussenbek Tomáš 04 ZŠ Jemnice{8} 1159
61 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích{8} 1157
62 Lukáš DobejvalLukáš Dobejval 03 ZŠ Měřín{8} 1137
63 Dominik MařanDominik Mařan 03 ZŠ Třebíč, Bartuškova{8} 1133
64 Jakub KorešJakub Koreš 03 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova{8} 1122
65 Vít HorčičkaVít Horčička 03 ZŠ Náměšť n. O., Husova{8} 1118
66 Karel KuhtreiberKarel Kuhtreiber 04 ŠSK Jemnice{8} 1100
67 Patrik AbaffyPatrik Abaffy 03 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova{8} 1082
68 Tomáš ZachaTomáš Zacha 02 ZŠ Třebíč, Benešova{8} 1078
69 Kryštof KristekKryštof Kristek 04 ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích{8} 1065
70 Jiří HutárekJiří Hutárek 03 ZŠ Náměšť n. O., Husova{8} 1064
71 Vojtěch PelantVojtěch Pelant 03 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova{8} 1019
72 Adam HorkýAdam Horký 04 ZŠ TGM Třebíč{8} 1005
73 Rostislav NestrašilRostislav Nestrašil 02 ZŠ Náměšť n. O., Husova{8} 0987
74 František KuchařFrantišek Kuchař 03 ŠSK Jemnice{8} 0965
75 Adam VildomecAdam Vildomec 03 ZŠ TGM Třebíč{8} 0952
76 František TrandaFrantišek Tranda 02 ZŠ Měřín{8} 0937
77 Jakub BednaříkJakub Bednařík 03 ZŠ Třebíč, Bartuškova{8} 0909
78 Filip KotačkaFilip Kotačka 03 ZŠ Třebíč, Týnská{8} 0832
79 Šimon CahaŠimon Caha 03 ZŠ Třebíč, Týnská{8} 0822
80 Petr PhamPetr Pham 03 ZŠ TGM M. Budějovice{8} 0812
81 Karel DanielKarel Daniel 03 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, Dobrovského{8} 0779
82 Tomáš KutálekTomáš Kutálek 03 ZŠ Jaroměřice N. R.{8} 0736
83 Martin StemmerMartin Stemmer 02 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, Dobrovského{8} 0681
84 Dominik DreveňakDominik Dreveňak 04 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, Dobrovského{8} 0545
85 Jan KakurJan Kakur 04 ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, Dobrovského{8} 0510
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Březka I. 2062 (07.95/574-5.10/402-09.82/475-3:05.57/611)
Pánek J. 1944 (08.32/470-1.54/419-11.38/569-3:19.46/486)
Průša K. 1896 (07.77/628-1.46/360-07.19/318-3:07.75/590)
Korba R. 1885 (08.02/554-1.46/360-09.10/432-3:13.38/539)
Říháček D. 1823 (08.25/489-4.77/339-75.00/525-3:21.39/470)
Zedník V. 1807 (08.02/554-4.56/301-09.52/457-3:18.41/495)
Němeček Š. 1742 (08.09/534-4.77/339-62.36/414-3:23.24/455)
Pelikán M. 1692 (08.16/514-1.34/276-07.63/344-3:11.23/558)
Pospíšil A. 1689 (08.58/403-1.50/389-08.39/389-3:16.94/508)
Hort L. 1679 (08.47/431-1.46/360-10.11/492-3:30.55/396)
Kolbábek T. 1665 (08.09/534-4.74/333-08.70/408-3:31.32/390)
Lacina J. 1630 (08.66/383-1.54/419-53.60/338-3:19.00/490)
Rygl Š. 1618 (08.40/449-1.54/419-08.45/393-3:35.76/357)
Kratochvíl M. 1617 (08.38/454-4.53/295-09.40/450-3:27.78/418)
Března P. 1611 (08.30/476-4.81/346-09.32/445-3:37.50/344)
Dobrovolný A. 1593 (08.51/421-1.54/419-09.35/447-3:42.93/306)
Polák P. 1584 (08.26/487-4.73/332-08.23/380-3:31.96/385)
Vala D. 1573 (08.02/554-4.99/380-41.24/234-3:29.44/405)
Šťastný P. 1570 (08.32/470-1.46/360-07.76/352-3:31.63/388)
Munzar T. 1547 (08.27/484-1.50/389-47.86/290-3:32.15/384)
Jaša M. 1510 (08.98/309-1.58/449-08.21/379-3:33.62/373)
Jakub N. 1508 (08.48/428-1.50/389-09.74/470-3:56.28/221)
Tesař D. 1504 (08.14/520-1.46/360-07.31/326-3:44.05/298)
Bantianidis A. 1480 (08.54/413-1.38/303-51.60/321-3:24.64/443)
Kincl P. 1462 (08.35/462-1.58/449-07.71/349-3:59.42/202)
Jakub D. 1460 (08.15/517-4.78/341-54.40/345-3:50.37/257)
Osmík J. 1453 (08.43/441-4.53/295-07.88/359-3:35.55/358)
Zdeněk M. 1440 (08.31/473-4.81/346-50.56/313-3:42.64/308)
Vašíček J. 1430 (09.09/285-4.20/239-10.01/486-3:27.48/420)
Mička F. 1409 (08.71/371-4.26/249-65.14/438-3:36.58/351)
Hobza V. 1403 (08.26/487-4.51/292-58.66/382-3:52.69/242)
Novák T. 1400 (08.53/416-1.42/331-08.89/419-3:54.03/234)
Tomek J. 1396 (09.09/285-1.42/331-08.83/416-3:34.77/364)
Rohovský V. 1379 (08.54/413-1.34/276-51.50/321-3:34.17/369)
Munzar T. 1375 (08.62/393-4.27/250-08.02/367-3:34.73/365)
Haza K. 1374 (08.30/476-1.38/303-08.71/408-4:02.23/187)
Bryja Š. 1363 (09.01/302-4.40/273-50.68/314-3:20.90/474)
Pokorný Š. 1362 (08.72/369-1.42/331-08.60/402-3:49.93/260)
Kratochvíl A. 1355 (08.31/473-4.94/371-06.19/260-3:51.30/251)
Patočka J. 1351 (08.57/406-4.22/242-07.47/335-3:34.33/368)
Prášil R. 1348 (08.79/352-1.42/331-07.21/320-3:37.33/345)
Dvořák O. 1339 (09.05/293-1.46/360-46.00/274-3:28.47/412)
Vlasák P. 1331 (08.56/408-4.63/313-37.54/204-3:29.34/406)
Stoklas A. 1325 (08.28/481-4.43/278-35.06/184-3:32.44/382)
Slatinský K. 1310 (08.53/416-4.53/295-07.19/318-3:46.56/281)
Kremláček P. 1291 (08.63/391-4.27/250-52.26/327-3:40.49/323)
Pekárek |. 1282 (08.58/403-4.63/313-45.10/267-3:43.96/299)
Pekárek P. 1277 (09.02/300-1.58/449-08.66/406-4:15.13/122)
Fedra O))
Celkem 85 závodníků
Čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 ZŠ Náměšť n. O., Husova{8} 2274
2 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 Gymnázium V. Meziříčí{8} 2064
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 ZŠ TGM Třebíč{8} 1715
4 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 Katolické gymnázium Třebíč{8} 1706
5 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 ZŠ Jaroměřice N. R.{8} 1694
6 Lucie KrejčíLucie Krejčí 03 ZŠ Žďár n. S.{8} 1644
7 Ema FlesarováEma Flesarová 02 ZŠ Žďár n. S.{8} 1641
8 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová 02 ZŠ Jemnice{8} 1638
9 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková 03 ZŠ Jemnice{8} 1633
10 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 ZŠ TGM M. Budějovice{8} 1626
11 Barbora PechováBarbora Pechová 04 ZŠ Náměšť n. O., Husova{8} 1605
12 Lucie RoseckáLucie Rosecká 03 ZŠ Žďár n. S.{8} 1601
13 Monika PiskováMonika Pisková 03 ZŠ Okříšky{8} 1580
14 Andrea JanouškováAndrea Janoušková 03 ZŠ TGM M. Budějovice{8} 1502
15 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 ZŠ Třebíč, Týnská{8} 1499
16 Nikola KloudováNikola Kloudová 03 ZŠ Okříšky{8} 1489
17 Nikola ŠtanclováNikola Štanclová 03 ZŠ Jemnice{8} 1437
18 Michaela NiederlováMichaela Niederlová 03 ZŠ Okříšky{8} 1436
19 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 ZŠ Třebíč, Benešova{8} 1429
20 Adéla BajerováAdéla Bajerová 03 Gymnázium V. Meziříčí{8} 1417
21 Tereza LiškováTereza Lišková 03 Gymnázium V. Meziříčí{8} 1402
Klára ChalupováKlára Chalupová 03 ZŠ TGM Třebíč{8} 1402
23 Markéta PellováMarkéta Pellová 04 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova{8} 1400
24 Hana VeseláHana Veselá 03 ZŠ TGM M. Budějovice{8} 1386
25 Tereza JúnováTereza Júnová 03 ZŠ Hrotovice{8} 1372
26 Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 Gymnázium V. Meziříčí{8} 1365
27 Šárka VeseláŠárka Veselá 03 ZŠ TGM Třebíč{8} 1361
28 Klára VaculováKlára Vaculová 02 ZŠ Jemnice{8} 1360
29 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 ZŠ Třebíč, Týnská{8} 1342
30 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 03 ZŠ Hrotovice{8} 1337
31 Julie KošákováJulie Košáková 03 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova{8} 1323
32 Viktorie NohováViktorie Nohová 03 Katolické gymnázium Třebíč{8} 1299
33 Kateřina MarkováKateřina Marková 02 Gymnázium V. Meziříčí{8} 1298
34 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 03 ZŠ Třebíč, Benešova{8} 1258
35 Nikola ProcházkováNikola Procházková 03 ZŠ Třebíč, Bartuškova{8} 1244
36 Viola FedrováViola Fedrová 03 ZŠ TGM M. Budějovice{8} 1230
37 Julie ŠislerováJulie Šislerová 03 Katolické gymnázium Třebíč{8} 1193
38 Tereza SázavskáTereza Sázavská 03 ZŠ Náměšť n. O., Husova{8} 1192
39 Eileen NiederlováEileen Niederlová 03 ZŠ Žďár n. S.{8} 1190
40 Karolína NovákováKarolína Nováková 02 ZŠ Třebíč, Týnská{8} 1185
41 Alena KovářováAlena Kovářová 03 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova{8} 1183
42 Sára DoležalováSára Doležalová 03 ZŠ Třebíč, Týnská{8} 1168
43 Adéla NovákováAdéla Nováková 02 ZŠ TGM Třebíč{8} 1159
44 Aneta ProdělalováAneta Prodělalová 03 ZŠ Třebíč, Benešova{8} 1141
45 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 ZŠ Žďár n. S.{8} 1138
46 Nikola SvobodováNikola Svobodová 02 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova{8} 1114
47 Sára ProtivínskáSára Protivínská 02 ZŠ Jaroměřice N. R.{8} 1100
48 Valentina RuževaValentina Ruževa 03 ZŠ TGM M. Budějovice{8} 1089
49 Eliška VojtěchováEliška Vojtěchová 03 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova{8} 1084
50 Petra JurkováPetra Jurková 03 ZŠ Okříšky{8} 1083
51 Renata ValováRenata Valová 02 ZŠ TGM Třebíč{8} 1052
52 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová 03 ZŠ Třebíč, Bartuškova{8} 1019
53 Natálie KašíkováNatálie Kašíková 03 ZŠ Třebíč, Bartuškova{8} 0979
54 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 ZŠ Třebíč, Benešova{8} 0973
55 Eliška HnízdilováEliška Hnízdilová 03 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0945
56 Lenka DohnalováLenka Dohnalová 03 ZŠ Okříšky{8} 0923
57 Adéla KubešováAdéla Kubešová 03 ZŠ Jemnice{8} 0921
58 Lucie NováčkováLucie Nováčková 02 ZŠ Třebíč, Týnská{8} 0875
59 Anna TachecíAnna Tachecí 03 ZŠ Jaroměřice N. R.{8} 0859
60 Andrea KlementováAndrea Klementová 03 ZŠ Třebíč, Bartuškova{8} 0851
61 Adéla SovkováAdéla Sovková 03 ZŠ Jaroměřice N. R.{8} 0815
62 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 04 ZŠ Náměšť n. O., Husova{8} 0806
63 Valentýna SolařováValentýna Solařová 03 ZŠ Třebíč, Benešova{8} 0794
64 Kristýna VobořilováKristýna Vobořilová 03 ZŠ Jaroměřice N. R.{8} 0752
65 Anna VrbkováAnna Vrbková 03 ZŠ Hrotovice{8} 0751
66 Petra GrygerkováPetra Grygerková 02 ZŠ Hrotovice{8} 0744
67 Markéta ŠvecováMarkéta Švecová 03 ZŠ Třebíč, Bartuškova{8} 0721
68 Kateřina PražákováKateřina Pražáková 03 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0689
69 Veronika TrunečkováVeronika Trunečková 03 ZŠ Náměšť n. O., Husova{8} 0585
Poznámky:
Všetečková K. 2274 (08.34/747-09.26/481-1.38/491-2:41.56/555)

Rašovská Z. 2064 (08.48/706-07.47/365-4.57/446-2:42.25/547)

Svobodová L. 1715 (08.69/648-06.86/326-3.92/290-2:51.20/451)

Tomková K. 1706 (09.02/561-08.15/409-1.38/491-3:14.09/245)

Spoustová A. 1694 (09.35/480-07.39/360-1.34/449-2:55.80/405)

Krejčí L. 1644 (09.34/482-38.44/336-1.30/409-2:54.61/417)

Flesarová E. 1641 (08.99/569-07.41/361-1.34/449-3:11.93/262)

Čurdová K. 1638 (08.88/597-40.74/364-4.49/426-3:13.34/251)

Křivánková D. 1633 (09.15/528-07.22/349-1.38/491-3:11.62/265)

Krejčí K. 1626 (09.11/538-08.10/406-4.43/411-3:10.90/271)

Pechová B. 1605 (09.42/463-42.46/386-1.34/449-3:06.54/307)

Rosecká L. 1601 (08.84/608-08.18/411-4.10/331-3:13.42/251)

Pisková M. 1580 (09.48/449-07.20/348-1.38/491-3:08.24/292)

Janoušková A. 1502 (09.13/533-07.70/380-1.26/369-3:17.49/220)

Pleskačová A. 1499 (08.90/592-34.26/286-4.28/374-3:13.83/247)

Kloudová N. 1489 (09.26/501-06.37/295-1.34/449-3:14.26/244)

Štanclová N. 1437 (09.13/533-39.50/349-1.38/491-3:44.66/64)

Niederlová M. 1436 (08.93/584-35.12/296-4.43/411-3:28.68/145)

Zelníčková A. 1429 (09.58/426-07.94/395-1.30/409-3:20.39/199)

Bajerová A. 1417 (09.32/487-27.98/211-4.20/355-3:00.18/364)

Lišková T. 1402 (09.85/367)

Chalupová K. 1402 (09.20/516)

Lišková T. 1402 (08.84/454)

Chalupová K. 1402 (06.65/313-4.13/338)

Lišková T. 1402 (3.97/301-3:09.79/280)

Chalupová K. 1402 (3:15.39/235)

Pellová M. 1400 (09.52/440-43.56/399-3.94/294-3:11.32/267)

Veselá H. 1386 (09.13/533-07.36/358-1.22/331-3:25.64/164)

Júnová T. 1372 (09.33/484-26.92/199-1.30/409-3:09.69/280)

Čejková D. 1365 (09.69/402-08.61/439-1.30/409-3:33.90/115)

Veselá Š. 1361 (09.33/484-36.40/312-1.26/369-3:20.79/196)

Vaculová K. 1360 (09.03/558-06.75/319-4.18/350-3:30.72/133)

Prokešová D. 1342 (09.52/440-22.34/147-1.22/331-2:53.88/424)

Čtvrtníčková L. 1337 (09.08/546-44.98/417-4.00/308-3:44.17/66)

Košáková J. 1323 (09.34/482-33.60/278-1.10/222-3:02.68/341)

Nohová V. 1299 (09.19/518-08.00/399-1.18/293-3:39.01/89)

Marková K. 1298 (09.45/456-38.60/338-1.30/409-3:37.70/95)

Rozmahelová V. 1258 (08.86/603-32.84/269-4.33/386-/)

Procházková N. 1244 (09.76/386-23.10/155-3.44/188-2:45.15/515)

Fedrová V. 1230 (09.56/431-35.10/296-3.94/294-3:18.98/209)

Šislerová J. 1193 (09.57/428-29.50/229-1.26/369-3:25.13/167)

Sázavská T. 1192 (09.91/355-07.05/338-1.22/331-3:25.01/168)

Niederlová E. 1190 (09.84/369-06.31/291-1.30/409-3:32.73/121)

Nováková K. 1185 (09.76/386-06.47/301-3.90/285-3:18.44/213)

Kovářová A. 1183 (10.11/314-07.85/390-3.66/233-3:13.94/246)

Doležalová S. 1168 (09.93/350-06.59/309-3.49/198-3:06.09/311)

Nováková A. 1159 (09.42/463-37.00/319-3.64/229-3:28.18/148)

Prodělalová A. 1141 (09.22/511-25.86/187-3.91/287-3:26.86/156)

Šípková K. 1138 (09.86/365-30.70/243-3.50/200-3:03.86/330)

Svobodová N. 1114 (09.89/359)
Celkem 69 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSZDR ZSZDR ZŠ Žďár n. S.{8} 6609.0
2 GYMTR GYMTR Gymnázium Třebíč{8} 6183.0
3 ZSOKR ZSOKR ZŠ Okříšky{8} 6118.0
4 ZSMER ZSMER ZŠ Měřín{8} 6088.0
5 ZSBAR ZSBAR ZŠ Třebíč, Bartuškova{8} 6031.0
6 ZSJEM ZSJEM ZŠ Jemnice{8} 5912.0
7 ZSBEN ZSBEN ZŠ Třebíč, Benešova{8} 5910.0
8 ZSJAR ZSJAR ZŠ Jaroměřice N. R.{8} 5636.0
9 ZSTMB ZSTMB ZŠ TGM M. Budějovice{8} 5585.0
10 ZSBYS ZSBYS ZŠ Bystřice n P.{8} 5505.0
11 ZSTYN ZSTYN ZŠ Třebíč, Týnská{8} 5491.0
12 ZSTGM ZSTGM ZŠ TGM Třebíč{8} 5360.0
13 ZSKOP ZSKOP ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích{8} 5299.0
14 SSKJE SSKJE ŠSK Jemnice{8} 5149.0
15 ZSHAV ZSHAV ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova{8} 5003.0
16 ZSHUS ZSHUS ZŠ Náměšť n. O., Husova{8} 4987.0
17 ZSDOB ZSDOB ZŠ a PrŠ Mor. Budějovice, Dobrovského{8} 3432.0
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 GYMVM GYMVM Gymnázium V. Meziříčí{8} 6248.0
2 ZSZDR ZSZDR ZŠ Žďár n. S.{8} 6076.0
3 ZSJEM ZSJEM ZŠ Jemnice{8} 6068.0
4 ZSHUS ZSHUS ZŠ Náměšť n. O., Husova{8} 5877.0
5 ZSTMB ZSTMB ZŠ TGM M. Budějovice{8} 5744.0
6 ZSTGM ZSTGM ZŠ TGM Třebíč{8} 5637.0
7 ZSOKR ZSOKR ZŠ Okříšky{8} 5588.0
8 ZSTYN ZSTYN ZŠ Třebíč, Týnská{8} 5194.0
9 KATGY KATGY Katolické gymnázium Třebíč{8} 5143.0
10 ZSHAV ZSHAV ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova{8} 5020.0
11 ZSBEN ZSBEN ZŠ Třebíč, Benešova{8} 4801.0
12 ZSJAR ZSJAR ZŠ Jaroměřice N. R.{8} 4468.0
13 ZSHRO ZSHRO ZŠ Hrotovice{8} 4204.0
14 ZSBAR ZSBAR ZŠ Třebíč, Bartuškova{8} 4093.0
Celkem 14 závodníků