výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev

Ostrava - Vítkovice (8. 10. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 11:15) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.61 11.00
2 Casey LongCasey Long 040803 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.80 9.00
3 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.86 8.00
4 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.95 7.00
5 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.98 6.00
6 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 08.02 4.00
7 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 041227 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.22 2.00
8 Adam TrbolaAdam Trbola 040714 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.36
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 11:15) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DrábekTomáš Drábek 040212 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 08.00 5.00
2 Daniel GrycDaniel Gryc 040504 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.21 3.00
3 Radim EliášRadim Eliáš 040709 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 08.26 1.00
4 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 040316 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.31
5 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.44
6 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.45
7 Dominik GebaDominik Geba 040514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.59
8 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.67
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 8.10.2017 - 11:15) Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KopřivaDominik Kopřiva 040923 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 08.78
2 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 08.79
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 040216 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.89
4 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 050316 AC ProstějovAC Prostějov 3 08.90
5 Matěj HlavinkaMatěj Hlavinka 040807 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.98
6 Jan ResslerJan Ressler 060613 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.00
7 Jan MikešJan Mikeš 051123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.09
8 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka 050211 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.41
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 8.10.2017 - 11:15) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 041029 AC ProstějovAC Prostějov 5 08.85
2 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 050420 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.34
3 Jakub VránaJakub Vrána 050226 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.34
4 Jakub KovaříkJakub Kovařík 050910 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.35
5 Adam FriedlAdam Friedl 040901 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 09.41
6 Patrik VodákPatrik Vodák 050302 AC ProstějovAC Prostějov 1 09.45
7 Ondřej KlocOndřej Kloc 040822 AC ProstějovAC Prostějov 8 09.57
8 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 050323 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.62
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 8.10.2017 - 11:15) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 050917 AC ProstějovAC Prostějov 8 08.79
2 Jiří PražákJiří Pražák 040724 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.14
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.20
4 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.40
5 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 050323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.77
6 Michal DerkaMichal Derka 060430 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.93
7 Štěpán SmetanaŠtěpán Smetana 060615 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.57
Tadeáš BinarTadeáš Binar 040909 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (ne, 8.10.2017 - 11:15) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmělíkAdam Smělík 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.31
2 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 050519 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.53
3 Adam ČurajAdam Čuraj 050916 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.85
4 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 050922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.93
5 Marek MičkalMarek Mičkal 040914 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.97
6 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.02
7 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 051205 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.07
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 10:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 046011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.39 11.00
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 JAC BrnoJAC Brno 3 08.42 9.00
3 Adéla TepláAdéla Teplá 046119 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.44 8.00
4 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.46 7.00
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 1 08.57 5.00
6 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.71 3.00
7 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 046228 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.76
Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 055124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 10:55) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.50 6.00
2 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 5 08.74 1.50
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 045623 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.75
4 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 046009 JAC BrnoJAC Brno 8 08.79
5 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.86
6 Tereza BílkováTereza Bílková 045301 AC ProstějovAC Prostějov 3 08.99
7 Barbora BilíkováBarbora Bilíková 045817 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 09.11
Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 8.10.2017 - 10:55) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen VlčkováElen Vlčková 045102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.68 4.00
2 Linda ČernoškováLinda Černošková 045229 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.74 1.50
3 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.84
4 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 055313 AC ProstějovAC Prostějov 5 08.89
5 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 045107 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.91
6 Alice StehnováAlice Stehnová 055411 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.93
7 Gabriela BegováGabriela Begová 055419 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.03
8 Tereza DubováTereza Dubová 046207 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.03
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 8.10.2017 - 10:55) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 056029 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.85
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 065413 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.88
3 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 065704 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.36
4 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 045202 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.44
5 Michaela SochováMichaela Sochová 055419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.44
6 Adriana HefkováAdriana Hefková 055919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.46
7 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 066202 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.62
8 Agáta SuchanováAgáta Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.24
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 8.10.2017 - 10:55) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová 045823 JAC BrnoJAC Brno 4 09.38
2 Martina ŠroubkováMartina Šroubková 045911 JAC BrnoJAC Brno 3 09.42
3 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 066006 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.53
4 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 046215 AC ProstějovAC Prostějov 6 09.64
5 Anna HrozováAnna Hrozová 055726 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.82
6 Jitka ŽaludkováJitka Žaludková 046214 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.93
Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 046216 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (ne, 8.10.2017 - 10:55) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TaftováKarolína Taftová 055621 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.55
2 Aneta BřezíkováAneta Březíková 045428 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.64
3 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 045907 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.83
4 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 066226 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.94
5 Tereza KraváčkováTereza Kraváčková 065731 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.07
6 Žaneta PuškárováŽaneta Puškárová 056018 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.08
7 Darina NerušilováDarina Nerušilová 055517 AC ProstějovAC Prostějov 8 10.16
8 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 045901 AC ProstějovAC Prostějov 1 10.60
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (ne, 8.10.2017 - 10:55) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 055303 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.21
2 Julie NekoksováJulie Nekoksová 055816 AC ProstějovAC Prostějov 5 09.28
3 Adriana HolinkováAdriana Holinková 055530 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.42
4 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 056218 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.62
5 Nikola BukovanováNikola Bukovanová 055621 AC ProstějovAC Prostějov 4 09.71
MB Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 055928 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.79
7 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 055427 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.44
MB Romana KovářováRomana Kovářová 045812 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.55
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 13:10) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 18.39 11.00
2 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.87 9.00
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.16 7.50
4 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.17 6.00
5 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 19.29 5.00
6 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 040316 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 20.61
7 Dominik GebaDominik Geba 040514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 21.21
Adam TrbolaAdam Trbola 040714 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 13:10) Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DrábekTomáš Drábek 040212 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 19.16 7.50
2 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 19.98 4.00
3 Daniel GrycDaniel Gryc 040504 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 19.99 3.00
4 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 041227 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 20.07 2.00
5 Jakub ČermákJakub Čermák 040915 AC ProstějovAC Prostějov 1 20.28 1.00
6 Antonín NěmecAntonín Němec 040509 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 21.03
7 Jan PobořilJan Pobořil 050524 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 21.46
Jakub DzidaJakub Dzida 040301 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 8.10.2017 - 13:10) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 041018 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 21.20
2 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 21.35
3 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 050316 AC ProstějovAC Prostějov 2 21.60
4 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.86
5 Lukáš NěmecLukáš Němec 040216 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 22.34
6 Jan MikešJan Mikeš 051123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.97
Filip GužiakFilip Gužiak 040625 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 8.10.2017 - 13:10) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ResslerJan Ressler 060613 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.58
2 Daniel KupkaDaniel Kupka 051225 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.96
3 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 050816 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 22.20
4 Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 22.31
5 Matyáš MaturaMatyáš Matura 041027 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.56
Jan KremserJan Kremser 050215 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Michal NovákMichal Novák 041110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 8.10.2017 - 13:10) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.90
2 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.10
3 Jakub VránaJakub Vrána 050226 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.49
4 Jakub SadílekJakub Sadílek 050320 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.20
5 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.20
6 Adam FriedlAdam Friedl 040901 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 23.45
7 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 050323 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.63
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (ne, 8.10.2017 - 13:10) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 23.12
3 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 23.15
4 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 23.41
5 Dominik WallekDominik Wallek 050405 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 24.21
6 Michal DerkaMichal Derka 060430 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 24.70
7 Filip JašíčekFilip Jašíček 060712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.92
1 Adam SmělíkAdam Smělík 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 22.46
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (ne, 8.10.2017 - 13:10) Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 050917 AC ProstějovAC Prostějov 1 21.29
2 Ondřej GregrOndřej Gregr 050220 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 21.71
3 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 050519 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.70
4 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.75
5 Marek MičkalMarek Mičkal 040914 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 24.37
6 Bernard OžanaBernard Ožana 051110 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.70
7 Štěpán SmetanaŠtěpán Smetana 060615 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 26.12
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 12:45) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 046011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 19.87 11.00
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 JAC BrnoJAC Brno 6 20.29 8.00
3 Adéla TepláAdéla Teplá 046119 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 20.41 7.00
4 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.63 6.00
5 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 20.81 3.00
6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 8 20.83 2.00
7 Veronika ŠímováVeronika Šímová 046202 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 21.09
8 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 21.30
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 12:45) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 20.68 5.00
2 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.76 4.00
3 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.85 1.00
4 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.00
5 Klára DobešováKlára Dobešová 045524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 21.22
6 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.48
7 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 8 22.05
Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 055124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 8.10.2017 - 12:45) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 20.00 9.00
2 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.91
3 Elen VlčkováElen Vlčková 045102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 21.13
4 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 045421 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.31
5 Linda ČernoškováLinda Černošková 045229 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 21.51
6 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 045107 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 21.67
7 Lucie DlouháLucie Dlouhá 045331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 21.82
8 Ema VlachynskáEma Vlachynská 055811 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 23.00
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 8.10.2017 - 12:45) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 056029 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.36
2 Sára ŠťastnáSára Šťastná 065709 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.84
3 Dorota SochováDorota Sochová 045108 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 21.90
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 22.38
5 Adriana HefkováAdriana Hefková 055919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.48
6 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 22.62
7 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 066006 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 23.39
8 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 065704 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 23.43
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 8.10.2017 - 12:45) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen MelcrováElen Melcrová 045401 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.64
2 Johana NěmečkováJohana Němečková 045110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 22.10
3 Jolana HašováJolana Hašová 046115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.13
4 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 045918 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.22
5 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 6 22.51
6 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 045123 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 22.51
7 Vendula MatějkováVendula Matějková 045521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.04
8 Emma SuchanováEmma Suchanová 066202 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 25.25
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (ne, 8.10.2017 - 12:45) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana DrásalováJana Drásalová 056111 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 22.54
2 Nela SovováNela Sovová 045925 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.79
3 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 055803 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.91
4 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 046018 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 23.53
5 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová 045823 JAC BrnoJAC Brno 2 23.71
6 Karolína TaftováKarolína Taftová 055621 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 24.00
7 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 046216 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 24.14
Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 046007 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (ne, 8.10.2017 - 12:45) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 046125 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 21.66
2 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 045202 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.98
3 Michaela DrábkováMichaela Drábková 055124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.06
4 Kateřina HolešováKateřina Holešová 055413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 23.08
5 Valerie StrakováValerie Straková 055706 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.76
6 Sabina PotůčkováSabina Potůčková 045205 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 23.89
7 Zlata RytířováZlata Rytířová 056125 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 23.89
Adriana ŠpitováAdriana Špitová 055616 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (ne, 8.10.2017 - 12:45) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 055303 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.41
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 055613 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 23.02
3 Kristýna CependováKristýna Cependová 056107 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 23.50
4 Veronika HejčlováVeronika Hejčlová 045619 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 23.53
MB Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 055928 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 23.91
6 Madgaléna HodulákováMadgaléna Hoduláková 045428 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 25.36
MB Romana KovářováRomana Kovářová 045812 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 25.44
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 040803 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 41.91 11.00
2 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 42.68 9.00
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 43.86 8.00
4 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 44.73 7.00
5 Jan OdehnalJan Odehnal 040527 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 46.00
6 Adam NečasAdam Nečas 040302 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 46.48 4.00
7 Daniel KupkaDaniel Kupka 051225 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 46.77 2.00
Poznámky:
Závodník Odehnal Jan - neoprávněný start, dva starty nad 300m.
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 040511 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 44.79 6.00
2 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 46.36 5.00
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 46.83 1.00
4 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 47.77
5 Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 48.70
6 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 48.82
Jaromír VachutkaJaromír Vachutka 050211 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Filip GužiakFilip Gužiak 040625 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 8.10.2017 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 050917 AC ProstějovAC Prostějov 1 46.72 3.00
2 Jan MašláňJan Mašláň 040818 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 48.11
3 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 48.78
4 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 051205 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 51.65
5 David KučeraDavid Kučera 050209 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 52.69
6 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 050414 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 57.90
7 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 040731 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 59.45
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 11:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 43.33 11.00
2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 045123 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 44.11 0.00
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 44.81 8.00
4 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 45.50 7.00
5 Tereza PijákováTereza Pijáková 046214 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 45.66 0.00
6 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 045115 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 45.85 0.00
7 Veronika ŠímováVeronika Šímová 046202 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 46.14 6.00
8 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 1 46.39 4.00
Poznámky:
Závodnice Svobodová Barbora - neoprávněný start, dva starty nad 300m. Závodnice Hutárková Veronika i Pijáková Tereza - neoprávněný start, dva starty nad 300m.
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 11:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 JAC BrnoJAC Brno 4 44.71 9.00
2 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 045421 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 46.27 5.00
3 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 46.86 2.00
4 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 47.02 1.00
5 Sára ŠťastnáSára Šťastná 065709 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 47.44
6 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 48.37
7 Ema VlachynskáEma Vlachynská 055811 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 48.39
8 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 48.45
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 8.10.2017 - 11:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 045918 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 48.00
2 Lucie BačováLucie Bačová 046122 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 48.14
3 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 055303 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 48.36
4 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 046009 JAC BrnoJAC Brno 4 48.90
5 Nela SovováNela Sovová 045925 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 49.48
6 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 055613 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 50.44
7 Kristýna CependováKristýna Cependová 056107 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 50.76
Nina PetrováNina Petrová 046209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 8.10.2017 - 11:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva GieselováIva Gieselová 045320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 46.84 3.00
2 Michaela DrábkováMichaela Drábková 055124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 49.93
3 Ema VálkováEma Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 51.09
4 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 056218 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 51.56
5 Valerie StrakováValerie Straková 055706 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 52.01
6 Klára KolajováKlára Kolajová 066206 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 53.37
Ludmila HeraltováLudmila Heraltová 056117 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 8.10.2017 - 11:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie NekoksováJulie Nekoksová 055816 AC ProstějovAC Prostějov 1 50.07
2 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 045217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 51.37
3 Adriana ŠpitováAdriana Špitová 055616 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 52.44
4 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 055803 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 53.65
5 Anna HrozováAnna Hrozová 055726 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 54.25
6 Vanessa KovaříkováVanessa Kovaříková 075224 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 55.56
7 Veronika HejčlováVeronika Hejčlová 045619 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 58.17
8 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 055427 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 61.81
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:21.41 11.00
2 Denis VáclavíkDenis Václavík 040304 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:23.24 9.00
3 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 050816 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:27.75 8.00
4 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 040130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:30.64 7.00
5 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:32.16 6.00
6 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 050811 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:34.19 5.00
7 Kryštof HanekKryštof Hanek 050128 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 2:37.39 4.00
8 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:37.82 3.00
9 Ondřej ŠimáčekOndřej Šimáček 040428 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:38.36 1.00
10 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 060213 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 2:42.42
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 050830 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:37.90 2.00
2 Daniel IndraDaniel Indra 040929 AC ProstějovAC Prostějov 7 2:38.46
3 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 051214 AC ProstějovAC Prostějov 3 2:39.13
4 Jakub SadílekJakub Sadílek 050320 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:46.85
5 Jiří NutilJiří Nutil 040506 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:48.28
6 Samuel SmolínSamuel Smolín 041228 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 2:49.06
7 Bernard OžanaBernard Ožana 051110 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:58.65
8 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 051008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:01.37
9 Jan KhýrJan Khýr 050330 AC ProstějovAC Prostějov 1 3:04.60
10 Tomáš MartykánTomáš Martykán 050211 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:19.32
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PijákováTereza Pijáková 046214 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:30.22 0.00
2 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:31.36 11.00
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 045123 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:31.89 0.00
4 Iva GieselováIva Gieselová 045320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:32.85 9.00
5 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 046007 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:34.27 8.00
6 Elen MelcrováElen Melcrová 045401 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:35.43 7.00
7 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 065523 JAC BrnoJAC Brno 10 2:36.12 6.00
8 Jana KleibertováJana Kleibertová 046115 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:42.27 5.00
9 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 065413 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 2:44.43 4.00
10 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 055416 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 2:46.19 3.00
11 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 055424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:46.45 2.00
12 Patricie PešlováPatricie Pešlová 065116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 2:46.99 1.00
13 Vendula MatějkováVendula Matějková 045521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:47.01
Poznámky:
Závodnice Hutárková Veronika a Pijáková Tereza - neoprávněný start, dva starty nad 300m.
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 055126 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:46.90
2 Ema KotzmannováEma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 2:49.61
3 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 046018 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:50.29
4 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 045426 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:50.96
5 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 045907 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:56.44
6 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 066226 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:01.43
7 Karolína SynkováKarolína Synková 055328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:04.86
8 Zlata RytířováZlata Rytířová 056125 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 3:05.95
9 Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová 055925 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 3:06.30
MB Amálie HorákováAmálie Horáková 056128 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 3:06.97
11 Tereza KraváčkováTereza Kraváčková 065731 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 3:11.27
12 Jitka ŽaludkováJitka Žaludková 046214 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:26.70
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 12:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan OdehnalJan Odehnal 040527 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:44.97 0.00
2 Jan KoutnýJan Koutný 050222 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 4:46.81 11.00
3 Richard VašíčekRichard Vašíček 040511 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 4:59.78 9.00
4 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 050331 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 5:00.74 8.00
5 Michal NovákMichal Novák 041110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 5:01.26 7.00
6 Jakub OdehnalJakub Odehnal 061119 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 5:06.09 6.00
7 Martin VitoulMartin Vitoul 040514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 5:13.17 5.00
8 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 5:13.83 4.00
9 Tomáš JančaříkTomáš Jančařík 050904 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 5:26.85 2.00
10 Marek KünstlerMarek Künstler 041125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 5:27.64 1.00
11 Adam ČurajAdam Čuraj 050916 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 5:30.32
12 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 040504 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 5:33.13
13 Jan KašíkJan Kašík 041209 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 5:49.38
Poznámky:
Závodník Odehnal Jan - neoprávněný start, dva starty nad 300m.
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 12:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 050519 AC ProstějovAC Prostějov 12 5:21.84 3.00
2 Adam HazuchaAdam Hazucha 040926 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 5:29.49
3 Jan KostruhJan Kostruh 041012 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 5:34.88
4 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 041228 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 5:35.20
5 Krištof KroupaKrištof Kroupa 050712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 5:36.21
6 Mojmír VlachMojmír Vlach 041119 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 5:36.53
7 Radim HarapátRadim Harapát 040416 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 5:37.30
8 Ondřej KoutnýOndřej Koutný 070501 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 5:39.62
9 Maxim DlabolaMaxim Dlabola 040616 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 5:43.79
10 Michal KopaMichal Kopa 040129 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 5:45.16
11 Patrik TomanPatrik Toman 050227 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 5:46.09
12 Petr HurtaPetr Hurta 050606 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 5:50.39
MB Ondřej MazelOndřej Mazel 040901 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 5:56.30
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 12:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 5:18.94 11.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 045115 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 5:25.54 0.00
3 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 055817 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13 5:29.66 9.00
4 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 055114 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 17 5:33.08 8.00
5 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 5:37.43 7.00
6 Kristýna JežkováKristýna Ježková 046125 JAC BrnoJAC Brno 5 5:40.06 6.00
7 Vanda KřížkováVanda Křížková 065227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15 5:45.12 5.00
8 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 045505 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 5:47.94 4.00
9 Sára AndrýskováSára Andrýsková 075215 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10 5:55.32 3.00
10 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 055304 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 5:55.97 2.00
11 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 065227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 5:56.36 1.00
12 Gabriela BřeznáGabriela Březná 056220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 5:57.35
13 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 5:57.43
14 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 055729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 5:58.43
15 Tereza HrubáTereza Hrubá 055629 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14 6:11.59
16 Veronika ČižíkováVeronika Čižíková 055225 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 6:13.11
17 Šárka KostruhováŠárka Kostruhová 075630 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 6:14.76
Poznámky:
Závodnice Svobodová Barbora - neoprávněný start, dva starty nad 300m.
Celkem 17 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 10:40) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.80 11.00
2 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.26 9.00
3 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.82 8.00
4 Roman TodorovRoman Todorov 040109 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.99 7.00
5 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.05 6.00
6 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 10.08 5.00
7 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 041018 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.30 4.00
8 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.41 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 10:40) Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NečasAdam Nečas 040302 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.57 2.00
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.63
3 Jakub SlavíkJakub Slavík 040902 AC ProstějovAC Prostějov 6 10.65
4 Dominik KopřivaDominik Kopřiva 040923 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.66
5 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.70
6 Jan PobořilJan Pobořil 050524 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.98
7 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 11.08
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 8.10.2017 - 10:40) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek DrásalMarek Drásal 040113 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.58 1.00
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.88
3 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 041228 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.51
4 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 050221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.52
5 Matyáš MaturaMatyáš Matura 041027 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 11.72
6 Adam ŠálekAdam Šálek 040211 AC ProstějovAC Prostějov 1 11.96
7 Michal HrochMichal Hroch 040816 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.97
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 8.10.2017 - 10:40) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 12.36
2 David LenzDavid Lenz 041104 AC ProstějovAC Prostějov 6 12.59
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 050128 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 12.77
4 Jan MašláňJan Mašláň 040818 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.85
5 Krištof KroupaKrištof Kroupa 050712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 13.08
6 Daniel KupkaDaniel Kupka 051225 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 14.69
Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 8.10.2017 - 10:40) Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RuferMatěj Rufer 040924 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.94
2 Matěj MichnaMatěj Michna 041014 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 12.66
3 Jiří PražákJiří Pražák 040724 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.17
4 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 050323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 13.51
5 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 13.64
6 Jan KhýrJan Khýr 050330 AC ProstějovAC Prostějov 4 13.64
7 Ondřej MacháčOndřej Macháč 041228 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 14.64
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 10:30) Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.86 11.00
2 Klára KlementováKlára Klementová 045327 JAC BrnoJAC Brno 5 09.99 8.00
3 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.04 7.00
4 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.07 6.00
5 Klára DobešováKlára Dobešová 045524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.41 1.50
6 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.51
Aneta DokulilováAneta Dokulilová 045408 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 10:30) Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 046125 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.93 9.00
2 Dominika SalčákováDominika Salčáková 045630 JAC BrnoJAC Brno 5 10.23 5.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 046228 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.28 4.00
4 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.37 3.00
5 Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.41 1.50
6 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 045623 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.44
7 Michaela KubešováMichaela Kubešová 045215 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.69
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 8.10.2017 - 10:30) Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZelováEliška Zelová 055618 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.95
2 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 045521 JAC BrnoJAC Brno 5 11.10
3 Johana NěmečkováJohana Němečková 045110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.32
4 Michaela SochováMichaela Sochová 055419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.39
5 Lucie KláskováLucie Klásková 045727 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.54
6 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 055205 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.59
Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 045416 JAC BrnoJAC Brno 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 8.10.2017 - 10:30) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana HašováJolana Hašová 046115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.96
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 055424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.44
3 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 055126 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.49
4 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 4 11.59
5 Jana DrásalováJana Drásalová 056111 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.83
6 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 045217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 11.94
7 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 055403 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 12.23
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 8.10.2017 - 10:30) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena LevkováAlena Levková 045210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.52
2 Daniela JenišováDaniela Jenišová 046214 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.78
3 Tereza HrubáTereza Hrubá 055629 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.96
4 Ema VálkováEma Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 13.01
5 Ludmila HeraltováLudmila Heraltová 056117 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.44
MB Veronika KočendováVeronika Kočendová 055720 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 14.00
MB Eliška BuroňováEliška Buroňová 045922 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 14.19
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 13:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Adámek, Krištof, Michna, Drábek A Adámek, Krištof, Michna, Drábek SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 33.56 11.00
2 A Němec, Hajzler, Vintera, Pleva A Němec, Hajzler, Vintera, Pleva Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 33.60 9.00
3 A Eliáš, Hanáček, Vašíček, Vlachynský A Eliáš, Hanáček, Vašíček, Vlachynský AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 34.09 8.00
4 A Geba, Trbola, Šnobl, Mikeš A Geba, Trbola, Šnobl, Mikeš Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 34.18 6.00
5 A Binar, Daněk, Friedel, Kavan A Binar, Daněk, Friedel, Kavan TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 34.52 5.00
6 A Hrabec, Krupica, Orava, Milata A Hrabec, Krupica, Orava, Milata Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 34.71 3.00
7 A Červenka, Hroch, Kubesa, Novák A Červenka, Hroch, Kubesa, Novák SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 34.88 2.00
8 Strapáč, Vlach, Odehnal, Kostruh Strapáč, Vlach, Odehnal, Kostruh VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 35.40
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 13:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Indra, Koblížek, Slavíček, Šálek A Indra, Koblížek, Slavíček, Šálek AC ProstějovAC Prostějov 6 34.11 7.00
2 A Graubner, Švancer, Koníček, Kovář A Graubner, Švancer, Koníček, Kovář Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 34.94
3 B Václavík, Urbánek, Krček, Holuša B Václavík, Urbánek, Krček, Holuša TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 35.60
4 FRiedl, Hlavinka, Matura, Šimáček FRiedl, Hlavinka, Matura, Šimáček TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 35.92
5 B Drlík, Macháč, Osolsobě, Pechman B Drlík, Macháč, Osolsobě, Pechman Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 36.95
6 B Babiuch, Koza, Matura, Smolín B Babiuch, Koza, Matura, Smolín SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 37.01
7 B Smetana, Sadílek, Boďa, Vlach B Smetana, Sadílek, Boďa, Vlach Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 37.55
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 8.10.2017 - 13:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Khýr D., Kloc, Svoboda, Vodák B Khýr D., Kloc, Svoboda, Vodák AC ProstějovAC Prostějov 3 34.66 4.00
2 B Gregr, Vachutka, Kovařík, Künstler B Gregr, Vachutka, Kovařík, Künstler Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 34.89 1.00
3 B Ressler, Janča, Kovačič, Králík B Ressler, Janča, Kovačič, Králík AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 36.00
4 B Kadlec, Kašík, Mičkal, Toman B Kadlec, Kašík, Mičkal, Toman SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 36.59
5 B Martykán, Wallek, Mašláň, Hunák B Martykán, Wallek, Mašláň, Hunák Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 38.12
6 C Třešňák, Ondrušák, Čuraj, Ožana C Třešňák, Ondrušák, Čuraj, Ožana Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 38.44
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Poštulková, Válková N., Fialová, Zdražilová A Poštulková, Válková N., Fialová, Zdražilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 32.07 11.00
2 A Hutárková, Pijáková, Svobodová, Teplá A Hutárková, Pijáková, Svobodová, Teplá VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 32.57 0.00
3 A Večeřová, Hefková, Brázdilová, Vavříková A Večeřová, Hefková, Brázdilová, Vavříková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 33.31 8.00
4 A Drápalová, Holasová, Myšková, Vajnrajchová K. A Drápalová, Holasová, Myšková, Vajnrajchová K. JAC BrnoJAC Brno 4 33.56 7.00
5 A Vlachynská, Olejníková, Novotná, Klišíková A Vlachynská, Olejníková, Novotná, Klišíková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 33.70 5.00
6 A Černošková, Kubešová, Levková, Ševčíková A Černošková, Kubešová, Levková, Ševčíková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 33.78 4.00
7 A Nekoksová, Světlíková, Linhartová, Bílková A Nekoksová, Světlíková, Linhartová, Bílková AC ProstějovAC Prostějov 2 34.28 1.00
8 A Suchánková, Navrátilová, Kleibertová, Stehnová A Suchánková, Navrátilová, Kleibertová, Stehnová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 34.29
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Štoplová, Pavelková, Gieslová, Dobešová A Štoplová, Pavelková, Gieslová, Dobešová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 32.54 9.00
2 B Sovová, Petrová, Vantuchová, Homolková B Sovová, Petrová, Vantuchová, Homolková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 33.63 6.00
3 B Bezdíčková, Jánošíková, Úšelová, Zahradníková B Bezdíčková, Jánošíková, Úšelová, Zahradníková JAC BrnoJAC Brno 4 34.15 2.00
4 B Melcrová, Petrlová, Begová, Zelová B Melcrová, Petrlová, Begová, Zelová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 34.50
5 A Pešlová, Bělunková, Bačová, Dubová A Pešlová, Bělunková, Bačová, Dubová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 34.70
6 A Marčíková, Samohýlová, Drábková, Hrozová A Marčíková, Samohýlová, Drábková, Hrozová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 35.93
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.10.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Dlouhá, Klásková, Pondělíčková, Stankovičová B Dlouhá, Klásková, Pondělíčková, Stankovičová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 34.14 3.00
2 B Šťastná, Macharáčková, Jelínková, Šímová B Šťastná, Macharáčková, Jelínková, Šímová VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 34.91
3 B Nagyová, Vyroubalová, Müllerová, Mojžíšová B Nagyová, Vyroubalová, Müllerová, Mojžíšová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 35.04
4 B Čtvrtlíková, Kotzmannová, Kovaříková, Hajduková B Čtvrtlíková, Kotzmannová, Kovaříková, Hajduková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 35.72
5 B Vondráková, Machalíčkková, Zouharová, Puškárová B Vondráková, Machalíčkková, Zouharová, Puškárová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 36.07
6 B Mezuliánková, Nerušilová, Sekaninová, Zapletalová B Mezuliánková, Nerušilová, Sekaninová, Zapletalová AC ProstějovAC Prostějov 6 37.80
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.10.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C Březná, Válková E., Schneeeberger, Horečková C Březná, Válková E., Schneeeberger, Horečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 34.32
2 C Ježková, Martínkovičová, Šroubková, Vajnrjchová M. C Ježková, Martínkovičová, Šroubková, Vajnrjchová M. JAC BrnoJAC Brno 4 35.59
3 B Křížková, Melčáková, Petričová, Jeníšová N. B Křížková, Melčáková, Petričová, Jeníšová N. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 36.11
4 D Matějková, Bienieková, Kutějová, Synková D Matějková, Bienieková, Kutějová, Synková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.47
5 B Andrýsková, Zelíková, Perničková, Hejčlová B Andrýsková, Zelíková, Perničková, Hejčlová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 38.71
C Daňhelová, Bujáková, Lutonská, Straková C Daňhelová, Bujáková, Lutonská, Straková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.481.511.54 Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040415 17 1.54 -------O- 11.00
2 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
040113 16 1.51 ---OXOXOOXXX 9.00
3 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
041109 19 1.45 OOOOXOXXX 8.00
4 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040511 20 1.40 OOOOXXX 7.00
5 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
050524 12 1.40 OO-XOXXX 6.00
6 Benjamin KřištofBenjamin Křištof
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
040129 18 1.40 OOXOXOXXX 5.00
7 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040505 15 1.40 OOOXXOXXX 4.00
8= Daniel KhýrDaniel Khýr
AC ProstějovAC Prostějov
040510 14 1.35 OOOXXX 2.00
8= Matyáš FriedelMatyáš Friedel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040212 11 1.35 OOOXXX 2.00
8= Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
050221 10 1.35 OOOXXX 2.00
11 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
060213 9 1.35 OXOOXXX
12 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
041021 13 1.35 XOXOOXXX
13 Ivo KrálíkIvo Králík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
040925 3 1.30 OOXXX
14 Michal HrochMichal Hroch
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040816 8 1.30 XXOO-XXX
15 Petr HurtaPetr Hurta
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
050606 7 1.30 OXOXXX
16 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
AC ProstějovAC Prostějov
041029 5 1.30 XOXOXXX
17 Martin PorubaMartin Poruba
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040421 2 1.25 OXXX
Jiří NutilJiří Nutil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
040506 4 NM
Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040805 1 NM
Štěpán LažekŠtěpán Lažek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
040618 6 NM
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.171.221.271.321.371.401.431.461.491.521.55 Body
1 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045210 25 1.49 ----OOOOO-XXX 11.00
2 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
045327 24 1.46 --OOOOXOXOXXX 9.00
3 Aneta KučerováAneta Kučerová
AC ProstějovAC Prostějov
045605 21 1.46 -OOOXOOXOXXOXXX 8.00
4 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
055401 28 1.43 OOOOXOXXOOXXX 7.00
5 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045215 20 1.43 ---OXOXOXXOXXX 6.00
6 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045702 16 1.40 OOOOOOXX- 5.00
7= Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová
JAC BrnoJAC Brno
045521 9 1.37 -OOOOXXX 3.50
7= Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
045630 23 1.37 -OOOOXXX 3.50
9 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055318 13 1.37 OXOOXOOXXX 2.00
10 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
045428 17 1.37 OOOOXOXXX 1.00
11 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055311 18 1.37 OOOXOXOXXX
12= Barbora BilíkováBarbora Bilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045817 26 1.32 OOOOXXX
12= Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
046118 19 1.32 OOOOXXX
14 Madgaléna HodulákováMadgaléna Hoduláková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
045428 5 1.32 OOXOOXX-X
15 Nikola LinhartováNikola Linhartová
AC ProstějovAC Prostějov
045919 12 1.32 OOOXOXXX
16 Ema RosenbachováEma Rosenbachová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
055405 8 1.32 OOOXXOXXX
17= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055424 11 1.27 --OXXX
17= Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
055125 22 1.27 --OXXX
17= Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
055130 15 1.27 --OXXX
20 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
055505 6 1.27 OXOOXXX
21 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
046125 7 1.27 -OOXX-X
22 Daniela JenišováDaniela Jenišová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
046214 27 1.27 XOOXXOXXX
23 Martina ŠroubkováMartina Šroubková
JAC BrnoJAC Brno
045911 4 1.22 XOOXXX
24 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045301 14 1.22 XOOX-XX
25= Sára LutonskáSára Lutonská
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
046209 3 1.17 OXXX
25= Darina NerušilováDarina Nerušilová
AC ProstějovAC Prostějov
055517 2 1.17 OXXX
27 Zlata RytířováZlata Rytířová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
056125 1 1.17 XXOXXX
Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC BrnoJAC Brno
045416 10 DNS
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 12:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Casey LongCasey Long
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040803 28 5.70 11.00
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
040221 26 5.15 9.00
3 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040123 27 4.91 8.00
4 Daniel GrycDaniel Gryc
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
040504 19 4.82 7.00
5 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
051104 23 4.58 6.00
6 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
041018 21 4.55 5.00
7 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040109 20 4.42 4.00
8 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040924 4 4.38 3.00
9 Dominik KopřivaDominik Kopřiva
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
040923 24 4.36 2.00
10 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040323 22 4.35 1.00
11 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
051107 17 4.33
12 Filip KovářFilip Kovář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
040125 2 4.28
13 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050401 15 4.27
14 Václav HamšíkVáclav Hamšík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
050820 14 4.23
15 Ondřej GregrOndřej Gregr
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
050220 28 4.22
16 Matěj MichnaMatěj Michna
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
041014 3 4.17
17 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
050420 12 4.12
18 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
050211 11 4.11
19 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040511 18 4.11
20 Jakub KovaříkJakub Kovařík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
050910 10 4.04
21 Matěj HlavinkaMatěj Hlavinka
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
040807 1 4.01
22 Petr HurtaPetr Hurta
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
050606 13 3.98
23 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
050221 9 3.88
24 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
050226 7 3.80
25 David KučeraDavid Kučera
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
050209 6 3.77
26 Prokop ŠvancerProkop Švancer
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
050429 8 3.63
27 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
061124 25 3.48
28 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
060430 5 3.32
Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
040817 16 DNS
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
055125 31 4.98 11.00
2 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
045126 30 4.87 9.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
046228 32 4.83 8.00
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045608 24 4.67 7.00
5 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
045327 28 4.64 6.00
6 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045301 25 4.64 5.00
7 Elen VlčkováElen Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045102 17 4.58 4.00
8 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
045428 26 4.37 3.00
9 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
055401 21 4.32 2.00
10 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055419 20 4.29 1.00
11 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055311 23 4.28
12 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
045123 15 4.26
13 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
046209 19 4.26
14 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
045505 13 4.22
15 Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
046115 9 4.20
16 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055419 12 4.16
17 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
055130 7 4.12
18 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055618 18 4.08
19 Barbora BilíkováBarbora Bilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045817 33 4.07
20 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
055505 14 4.07
21 Tereza DubováTereza Dubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
046207 8 4.05
22 Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045331 10 4.03
23 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055318 16 4.02
24 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055812 6 4.00
25 Johana NěmečkováJohana Němečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045110 22 3.93
26 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
055403 35 3.92
27 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
055413 34 3.86
28 Marie HrtánkováMarie Hrtánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045217 11 3.73
29 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
AC ProstějovAC Prostějov
046215 4 3.72
30 Sára LutonskáSára Lutonská
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
046209 5 3.68
31 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045408 27 3.44
32 Ludmila HeraltováLudmila Heraltová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
056117 3 3.40
33 Žaneta PuškárováŽaneta Puškárová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
056018 2 3.33
34 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
046216 1 3.32
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
045630 29 NM
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
046101 27 11.55 11.00
2 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055318 24 11.35 9.00
3 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
045728 26 10.24 8.00
4 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
055411 29 10.20 7.00
5 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
046015 20 10.00 6.00
6 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
046019 23 09.90 5.00
7 Ema FlajzarováEma Flajzarová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
045326 22 09.81 4.00
8 Patricie BaštrnákováPatricie Baštrnáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045630 17 09.60 3.00
9 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045411 21 09.35 2.00
10 Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045108 14 09.21 1.00
11 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045726 18 08.80
12 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045419 25 08.76
13 Tereza KreissováTereza Kreissová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045530 28 08.53
14 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
045219 11 08.52
15 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
045528 13 08.32
16 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
045607 16 08.29
17 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
065726 9 08.24
18 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055318 15 08.04
19 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
065120 1 07.91
20 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045220 7 07.89
21 Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045303 6 07.68
22 Aneta BřezíkováAneta Březíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
045428 8 07.33
23 Patricie ČernáPatricie Černá
AC ProstějovAC Prostějov
045915 5 07.24
24 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055416 4 07.14
25 Nikola BukovanováNikola Bukovanová
AC ProstějovAC Prostějov
055621 3 06.84
26 Kateřina LaušováKateřina Laušová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
055530 2 06.83
27 Daniela JenišováDaniela Jenišová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
046214 10 05.85
Adriana HolinkováAdriana Holinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055530 12 DNS
Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
AC ProstějovAC Prostějov
045213 19 DNS
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
040712 24 14.11 11.00
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040622 23 13.21 9.00
3 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040207 22 12.47 8.00
4 Adam ŠálekAdam Šálek
AC ProstějovAC Prostějov
040211 21 10.70 7.00
5 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040427 2 10.22 6.00
6 Radim EliášRadim Eliáš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
040709 19 10.02 5.00
7 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040322 17 09.85 4.00
8 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040405 14 09.37 3.00
9 Adam PolanskýAdam Polanský
AC ProstějovAC Prostějov
050205 12 09.31 2.00
10 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040515 18 09.16 1.00
11 Tomáš DošlaTomáš Došla
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
040529 11 08.92
12 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
050226 13 08.90
13 Maxim TomanMaxim Toman
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
041209 16 08.83
14 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
040130 10 08.24
15 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040520 15 08.07
16 Zdeněk ŘedinaZdeněk Ředina
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
040110 9 08.05
17 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
041109 6 07.60
18 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040429 20 07.44
19 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040805 7 07.20
20 Petr BílskýPetr Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
051129 8 06.88
21 Krištof KroupaKrištof Kroupa
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
050712 5 06.44
22 Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
050831 1 04.92
Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040924 4 DNS
Ivo KrálíkIvo Králík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
040925 3 DNS
Celkem 24 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora BujákováBarbora Bujáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
045410 30 30.49 11.00
2 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
045728 26 29.51 9.00
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
AC ProstějovAC Prostějov
055313 28 29.29 8.00
4 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
046215 27 28.39 7.00
5 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
046015 34 28.35 6.00
6 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055812 19 27.29 5.00
7 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
065726 17 27.16 4.00
8 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055416 29 27.11 3.00
9 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
045528 25 26.27 2.00
10 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
045907 18 24.11 1.00
11 Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045108 11 23.85
12 Ema FlajzarováEma Flajzarová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
045326 22 23.82
13 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055201 14 23.39
14 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
045607 13 23.03
15 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045411 23 22.74
16 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045728 16 21.94
17 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045115 21 21.91
18 Timea GyöreTimea Györe
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045110 4 21.41
19 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045419 24 20.93
20 Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045126 12 20.72
21 Patricie BaštrnákováPatricie Baštrnáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045630 7 20.42
22 Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045303 20 20.27
23 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
046019 2 20.09
24 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045220 15 20.04
25 Adina LejskováAdina Lejsková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045203 9 19.35
26 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
045219 10 17.77
27 Markéta HynečkováMarkéta Hynečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055609 8 17.34
28 Veronika PerničkováVeronika Perničková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
055516 33 16.42
29 Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC BrnoJAC Brno
045104 31 16.01
30 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045827 3 15.52
31 Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
AC ProstějovAC Prostějov
046219 5 15.26
32 Kristýna JežkováKristýna Ježková
JAC BrnoJAC Brno
046125 1 14.00
33 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045907 6 13.39
Tereza KreissováTereza Kreissová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045530 32 DNS
Celkem 34 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
040712 34 40.73 11.00
2 Adam PolanskýAdam Polanský
AC ProstějovAC Prostějov
050205 28 33.05 9.00
3 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040427 30 31.11 8.00
4 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
040804 33 30.87 7.00
5 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040322 32 30.46 6.00
6 Antonín NěmecAntonín Němec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
040509 6 30.40 5.00
7 Jakub HunákJakub Hunák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
040331 25 30.21 4.00
8 Filip AdámekFilip Adámek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
040811 29 28.38 3.00
9 Jonáš HolušaJonáš Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040124 35 27.85 2.00
10 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
051225 14 27.22 1.00
11 Adam NečasAdam Nečas
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
040302 5 26.83
12 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040207 31 26.61
13 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040405 20 25.13
14 Ondřej KlocOndřej Kloc
AC ProstějovAC Prostějov
040822 15 24.33
15 Ondřej KomárekOndřej Komárek
AC ProstějovAC Prostějov
040831 23 24.32
16 Maxim TomanMaxim Toman
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
041209 22 23.21
17 Patrik VodákPatrik Vodák
AC ProstějovAC Prostějov
050302 24 22.91
18 Prokop ŠvancerProkop Švancer
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
050429 11 22.31
19 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040520 27 22.15
20 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040622 26 21.81
21 Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
050831 16 21.10
22 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
061124 13 20.84
23 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
050815 17 20.43
24 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040515 19 20.26
25 Petr BílskýPetr Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
051129 18 19.76
26 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
050524 10 19.63
27 Kryštof HanekKryštof Hanek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
050128 2 19.40
28 Václav HamšíkVáclav Hamšík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
050820 1 19.33
29 Filip KovářFilip Kovář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
040125 4 18.89
30 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
050128 3 18.34
31 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
041109 9 18.23
32 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
051008 7 17.99
33 Dominik WallekDominik Wallek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
050405 8 16.91
34 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040429 12 15.62
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
041021 21 DNS
Celkem 35 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
040712 36 68.78 11.00
2 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040427 35 68.06 9.00
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
040804 34 63.96 8.00
4 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
051104 31 59.16 7.00
5 Antonín NěmecAntonín Němec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
040509 32 57.15 6.00
6 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040207 30 55.24 5.00
7 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040322 33 53.99 4.00
8 Filip AdámekFilip Adámek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
040811 26 53.29 3.00
9 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040520 21 51.84 2.00
10 Maxim TomanMaxim Toman
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
041209 27 50.99 1.00
11 Alexandr DutkaAlexandr Dutka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040316 25 50.10
12 Dominik KadlecDominik Kadlec
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
040417 2 49.50
13 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040515 3 49.41
14 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040109 24 49.11
15 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
041109 19 48.83
16 Daniel KhýrDaniel Khýr
AC ProstějovAC Prostějov
040510 23 47.60
17 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040405 20 47.13
18 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040622 29 47.06
19 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
051225 28 46.05
20 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040505 16 46.01
21 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
050221 22 45.29
22 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
041021 17 44.08
23 Adam ŽemličkaAdam Žemlička
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
050519 11 40.49
24 Jiří PražákJiří Pražák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040724 9 40.43
25 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040805 14 40.22
26 Petr BílskýPetr Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
051129 15 39.16
27 Vojtěch KovářVojtěch Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
050922 4 38.48
28 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
051107 18 37.90
29 Jakub HunákJakub Hunák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
040331 13 37.24
30 Samuel SmolínSamuel Smolín
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
041228 10 35.46
31 Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
050831 1 32.30
32 Štěpán LažekŠtěpán Lažek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
040618 5 32.24
33 Tomáš DošlaTomáš Došla
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
040529 12 29.01
34 Ondřej MacháčOndřej Macháč
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
041228 6 28.15
35 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040429 8 27.16
36 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
050414 7 26.47
Celkem 36 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045220 31 48.12 11.00
2 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
065726 28 47.53 9.00
3 Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
046122 29 47.14 8.00
4 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
045528 25 46.30 7.00
5 Barbora BujákováBarbora Bujáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
045410 24 45.85 6.00
6 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
046215 26 45.54 5.00
7 Adriana HolinkováAdriana Holinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055530 27 42.35 4.00
8 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045907 19 41.27 3.00
9 Patricie BaštrnákováPatricie Baštrnáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045630 23 40.78 2.00
10 Tereza KreissováTereza Kreissová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045530 33 40.47 1.00
11 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055812 1 40.20
12 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
045607 11 40.15
13 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045115 17 38.86
14 Aneta KučerováAneta Kučerová
AC ProstějovAC Prostějov
045605 15 38.33
15 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
046015 22 38.04
16 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055416 20 37.34
17 Timea GyöreTimea Györe
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045110 16 37.11
18 Kristýna CependováKristýna Cependová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
056107 32 36.17
19 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045727 13 36.03
20 Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045126 14 35.72
21 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055201 21 35.58
22 Markéta HynečkováMarkéta Hynečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055609 9 33.98
23 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045419 10 32.12
24 Sabina PotůčkováSabina Potůčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045205 12 32.11
25 Ema FlajzarováEma Flajzarová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
045326 30 32.01
26 Veronika PerničkováVeronika Perničková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
055516 5 31.23
27 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055205 7 31.15
28 Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
AC ProstějovAC Prostějov
046219 8 30.20
29 Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC BrnoJAC Brno
045104 2 29.76
30 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková
AC ProstějovAC Prostějov
045901 6 29.41
31 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045728 34 28.78
32 Nikola BukovanováNikola Bukovanová
AC ProstějovAC Prostějov
055621 4 28.65
33 Patricie ČernáPatricie Černá
AC ProstějovAC Prostějov
045915 3 22.20
Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
055130 18 DNS
Celkem 34 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava{8} 00133.00 0
2 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA Vyškov, z. s.{8} 00105.00 28
3 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí{8} 00084.50 48
4 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 00078.00 55
5 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.{8} 00065.00 68
6 UHHRA UHHRA AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště{8} 00046.00 87
7 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.{8} 00044.50 88
8 PROST PROST AC Prostějov{8} 00038.00 95
9 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.{8} 00037.00 96
10 UNIBR UNIBR VSK Univerzita Brno{8} 00030.00 103
11 SUMPE SUMPE TJ Šumperk, z.s.{8} 00011.00 122
Poznámky:
Stav po/State after: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., oštěp 500g, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 60 m, 800 m, 300 m, 300 m, 150 m, 4x60 m, 1500 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
AKEZK AKEZK Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice{8} 00037.00
AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.{8} 00066.50
AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.{8} 00060.00
JACBR JACBR JAC Brno{8} 00139.50
OTROK OTROK TJ Jiskra Otrokovice{8} 00003.00
PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.{8} 00091.00
PROST PROST AC Prostějov{8} 00017.00
SUMPE SUMPE TJ Šumperk, z.s.{8} 00056.50
UHHRA UHHRA AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště{8} 00119.00
UNIBR UNIBR VSK Univerzita Brno{8} 00024.00
VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 00058.50
Poznámky:
Stav po/State after: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., oštěp 400g, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 11 závodníků