výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále atletického čtyřboje základních škol

Kolín (11. 10. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ParaličMarek Paralič 02 ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM) 1 07.49 716.00
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 5 07.49 716.00
3 Jáchym ŠípJáchym Šíp 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 4 07.57 690.00
4 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 6 07.62 675.00
5 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 8 07.67 659.00
6 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 7 07.68 656.00
7 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 3 07.70 650.00
8 Filip GaličFilip Galič 02 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 2 07.89 592.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LazarOndřej Lazar 02 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 4 07.79 622.00
2 Martin KorabíkMartin Korabík 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 1 07.83 610.00
3 David JislDavid Jisl 03 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 2 07.94 577.00
4 Marek MihokMarek Mihok 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 3 07.96 571.00
5 Antonín JavoraAntonín Javora 03 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 7 08.04 548.00
6 Richard RutaRichard Ruta 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 6 08.07 540.00
7 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 8 08.11 528.00
8 Martin BurešMartin Bureš 03 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 5 08.54 413.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DrhlíkFilip Drhlík 02 ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM) 4 07.70 650.00
2 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 7 07.84 607.00
3 Karel ManKarel Man 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 1 07.94 577.00
4 Lukáš PaulovičLukáš Paulovič 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 2 07.94 577.00
5 David FialaDavid Fiala 03 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 3 07.96 571.00
6 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 5 07.98 565.00
7 David ŠárkaDavid Šárka 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 8 08.16 514.00
8 Jan KalabusJan Kalabus 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 6 08.41 447.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VildTomáš Vild 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 5 07.92 583.00
2 Filip MisařFilip Misař 02 ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM) 8 07.99 563.00
3 Jan VacekJan Vacek 03 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 7 07.99 563.00
4 Jan HošekJan Hošek 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 1 08.02 554.00
5 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 2 08.10 531.00
6 Michal MoravecMichal Moravec 02 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 6 08.17 511.00
7 Jakub FrančíkJakub Frančík 04 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 3 08.30 476.00
8 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 4 08.41 447.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HlaváčMartin Hlaváč 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 4 07.87 598.00
2 Milan DušekMilan Dušek 03 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 3 08.00 560.00
3 Jakub FlesnerJakub Flesner 02 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 2 08.00 560.00
4 Adam HovorkaAdam Hovorka 02 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 1 08.05 545.00
5 Martin KošťálMartin Košťál 02 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 5 08.09 534.00
6 Jan FričJan Frič 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 8 08.21 500.00
7 Jan BrtníkJan Brtník 02 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 6 08.48 428.00
8 Daniel RendlDaniel Rendl 02 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 7 08.49 426.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorákOndřej Horák 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 5 08.05 545.00
2 Patrik BucekPatrik Bucek 03 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 4 08.12 525.00
3 Petr JandaPetr Janda 02 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 1 08.15 517.00
4 Tomáš BedečTomáš Bedeč 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 8 08.20 503.00
5 Matěj NetopilíkMatěj Netopilík 03 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 2 08.24 492.00
6 Michal HrochMichal Hroch 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3 08.27 484.00
7 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 6 08.38 454.00
8 Marek FilikarMarek Filikar 02 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 7 08.40 449.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip GedeonFilip Gedeon 02 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 1 08.10 531.00
2 Martin LežatkaMartin Ležatka 04 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 6 08.38 454.00
3 Šimon BambasŠimon Bambas 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 5 08.40 449.00
4 Viktor MagyarViktor Magyar 03 ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM) 2 08.41 447.00
5 Matěj BínaMatěj Bína 02 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 7 08.42 444.00
6 Jiří NěmecJiří Němec 03 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 8 08.47 431.00
7 Lukáš ČetverikLukáš Četverik 03 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 4 08.53 416.00
8 Jiří MartinčekJiří Martinček 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 3 08.72 369.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 3 08.39 452.00
2 Jan TajčmanJan Tajčman 03 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 4 08.45 436.00
3 Tomáš BoudníkTomáš Boudník 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 6 08.60 398.00
4 Tomáš MoravTomáš Morav 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 5 08.62 393.00
5 Lukáš OlbortLukáš Olbort 04 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 2 08.62 393.00
6 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský 04 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 7 09.03 298.00
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert DykasRobert Dykas 02 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 3 07.65 665.00
2 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 5 07.77 628.00
3 Martin ŠustekMartin Šustek 04 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 1 07.90 589.00
4 František NovotnýFrantišek Novotný 03 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 7 08.05 545.00
5 Filip MedunaFilip Meduna 02 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 2 08.21 500.00
6 Milan HyklMilan Hykl 02 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 6 08.45 436.00
7 Jakub MacháčekJakub Macháček 03 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 4 09.20 261.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 4 08.03 839.00
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 3 08.32 752.00
3 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková 03 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 2 08.40 729.00
4 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 8 08.49 704.00
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 5 08.50 701.00
6 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 6 08.50 701.00
7 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 1 08.69 648.00
8 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 7 08.95 579.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rebeca Vanessa KeprtováRebeca Vanessa Keprtová 02 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 2 08.38 735.00
2 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 5 08.51 698.00
3 Klára SloukováKlára Slouková 02 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 3 08.72 640.00
4 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 4 08.77 626.00
5 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 7 08.83 610.00
6 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 6 08.83 610.00
7 Vanda KrsováVanda Krsová 02 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 8 08.90 592.00
8 Barbora ŠteinerováBarbora Šteinerová 02 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 1 09.41 465.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 1 08.71 643.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 5 08.72 640.00
3 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 3 08.73 637.00
4 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 4 08.75 632.00
5 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 2 08.84 608.00
6 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 6 08.89 595.00
7 Kateřina TřískováKateřina Třísková 04 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 7 09.12 536.00
8 Tereza LiškováTereza Lišková 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 8 09.60 422.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová 04 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 4 08.63 665.00
2 Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 1 08.94 582.00
3 Martina FritschováMartina Fritschová 02 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 5 09.12 536.00
4 Pavla SajdlováPavla Sajdlová 03 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 7 09.25 504.00
5 Kristýna PiotuchováKristýna Piotuchová 02 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 6 09.25 504.00
6 Lenka SajdlováLenka Sajdlová 03 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 2 09.28 496.00
7 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková 02 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 3 09.31 489.00
8 Adéla KravaříkováAdéla Kravaříková 02 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 8 09.55 433.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JirsováEliška Jirsová 03 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 2 08.91 589.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 02 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 4 09.04 556.00
3 Kateřina MarkováKateřina Marková 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 6 09.13 533.00
4 Elen BenkováElen Benková 02 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 1 09.25 504.00
5 Aneta VinklářováAneta Vinklářová 03 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 8 09.44 458.00
6 Šárka KuboňováŠárka Kuboňová 02 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 3 09.50 444.00
7 Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 5 09.55 433.00
8 Alla AbeldinováAlla Abeldinová 04 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 7 09.96 344.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 4 09.09 543.00
2 Adéla BajerováAdéla Bajerová 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 5 09.10 541.00
3 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 03 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 7 09.43 461.00
4 Alexia AntociAlexia Antoci 03 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 1 09.50 444.00
5 Alena MerhautováAlena Merhautová 02 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 8 09.53 438.00
6 Sabina KnesplováSabina Knesplová 02 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 3 09.64 413.00
7 Lucie ŠpačkováLucie Špačková 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 6 09.79 380.00
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 03 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 2 09.90 357.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KlementováKlára Klementová 04 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 2 08.44 718.00
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 3 08.51 698.00
3 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková 03 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 7 08.62 667.00
4 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 1 09.02 561.00
5 Ema BajčíkováEma Bajčíková 02 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 5 09.02 561.00
6 Klára HovorkováKlára Hovorková 02 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 6 09.23 509.00
7 Elen BaklíkováElen Baklíková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 4 09.78 382.00
Marie SlévínskáMarie Slévínská 03 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema LangerováEma Langerová 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 3 08.72 640.00
2 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 4 09.04 556.00
3 Kateřina ŠtruncováKateřina Štruncová 02 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 2 09.08 546.00
4 Viktorie UšalováViktorie Ušalová 04 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 7 09.45 456.00
5 Barbora PetřekováBarbora Petřeková 02 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 6 09.60 422.00
6 Marie HnilicováMarie Hnilicová 04 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 5 09.61 419.00
7 Marcela VolkováMarcela Volková 04 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 1 09.75 389.00
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 3 08.59 676.00
2 Sabina SobotkováSabina Sobotková 03 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 2 08.78 624.00
3 Marie SvozilováMarie Svozilová 02 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 7 08.90 592.00
4 Stela HolasováStela Holasová 04 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 5 09.01 564.00
5 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 4 09.31 489.00
6 Naďa PeterkováNaďa Peterková 02 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 6 09.47 451.00
7 Irena ŠpánikováIrena Špániková 02 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 1 09.99 338.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 1 2:27.40 726.00
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 14 2:28.72 709.00
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 3 2:28.88 707.00
4 Vanda KrsováVanda Krsová 02 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 5 2:33.27 652.00
5 Marie SvozilováMarie Svozilová 02 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 15 2:35.46 626.00
6 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 9 2:36.40 615.00
7 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 4 2:38.14 594.00
8 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 2 2:38.71 588.00
9 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 10 2:43.99 528.00
10 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 13 2:44.35 524.00
11 Pavla SajdlováPavla Sajdlová 03 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 11 2:46.10 505.00
12 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 6 2:46.68 499.00
13 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 03 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 7 2:46.85 497.00
14 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 8 2:50.41 459.00
15 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková 02 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 12 3:09.54 282.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 5 2:37.07 607.00
2 Rebeca Vanessa KeprtováRebeca Vanessa Keprtová 02 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 1 2:42.39 546.00
3 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 15 2:42.40 546.00
4 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 4 2:45.55 511.00
5 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 2 2:48.89 475.00
6 Adéla KravaříkováAdéla Kravaříková 02 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 10 2:50.80 455.00
7 Kateřina TřískováKateřina Třísková 04 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 7 2:52.53 438.00
8 Alena MerhautováAlena Merhautová 02 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 14 2:53.05 432.00
9 Aneta VinklářováAneta Vinklářová 03 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 12 2:53.97 423.00
Lenka SajdlováLenka Sajdlová 03 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 3 2:54.17 421.00
10 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 11 2:54.17 421.00
11 Adéla BajerováAdéla Bajerová 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 9 2:54.30 420.00
12 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 6 2:54.31 420.00
13 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková 03 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 8 2:55.48 408.00
14 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová 04 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 13 2:57.95 384.00
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema LangerováEma Langerová 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 14 2:48.82 476.00
2 Alexia AntociAlexia Antoci 03 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 3 2:51.13 452.00
3 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 11 2:54.24 421.00
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 5 2:56.05 403.00
5 Tereza LiškováTereza Lišková 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 15 2:59.09 374.00
6 Sabina KnesplováSabina Knesplová 02 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 1 3:01.15 355.00
7 Martina FritschováMartina Fritschová 02 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 8 3:02.60 341.00
8 Šárka KuboňováŠárka Kuboňová 02 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 12 3:03.27 335.00
9 Klára SloukováKlára Slouková 02 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 7 3:07.06 302.00
10 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 03 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 4 3:07.33 300.00
11 Lucie ŠpačkováLucie Špačková 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 9 3:09.32 283.00
12 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 10 3:12.72 256.00
13 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 02 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 13 3:14.11 245.00
Eliška JirsováEliška Jirsová 03 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 6 DNF
Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 2 DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 04 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 3 2:53.96 423.00
2 Alla AbeldinováAlla Abeldinová 04 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 1 2:57.99 384.00
3 Klára HovorkováKlára Hovorková 02 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 9 3:01.22 354.00
4 Barbora ŠteinerováBarbora Šteinerová 02 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 2 3:01.45 352.00
5 Kristýna PiotuchováKristýna Piotuchová 02 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 4 3:12.47 258.00
6 Marie SlévínskáMarie Slévínská 03 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 11 3:17.19 222.00
7 Kateřina ŠtruncováKateřina Štruncová 02 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 13 3:21.56 191.00
8 Irena ŠpánikováIrena Špániková 02 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 12 3:23.72 176.00
9 Naďa PeterkováNaďa Peterková 02 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 10 3:24.28 173.00
10 Elen BenkováElen Benková 02 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 6 3:24.49 171.00
11 Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 7 3:24.87 169.00
12 Kateřina MarkováKateřina Marková 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 8 3:25.53 165.00
13 Elen BaklíkováElen Baklíková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 5 3:31.13 131.00
14 Marcela VolkováMarcela Volková 04 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 14 3:32.79 121.00
Celkem 14 závodníků
Běh 05 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 3 2:42.04 550.00
2 Ema BajčíkováEma Bajčíková 02 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 1 2:44.51 522.00
Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 9 2:53.79 425.00
3 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 2 2:53.79 425.00
4 Klára KlementováKlára Klementová 04 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 6 2:57.78 386.00
5 Barbora PetřekováBarbora Petřeková 02 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 8 2:59.11 373.00
6 Stela HolasováStela Holasová 04 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 5 3:07.73 297.00
7 Sabina SobotkováSabina Sobotková 03 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 10 3:13.15 253.00
8 Viktorie UšalováViktorie Ušalová 04 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 11 3:14.43 243.00
9 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková 03 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 7 3:19.26 207.00
10 Marie HnilicováMarie Hnilicová 04 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 4 3:39.80 85.00
Celkem 11 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 1 2:46.85 799.00
2 Michal HrochMichal Hroch 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2 2:53.30 731.00
3 Jan VacekJan Vacek 03 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 3 2:56.08 703.00
4 Tomáš VildTomáš Vild 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 15 2:56.12 703.00
5 Martin HlaváčMartin Hlaváč 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 4 3:01.21 652.00
6 Šimon BambasŠimon Bambas 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 9 3:03.76 628.00
7 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 13 3:03.84 627.00
8 Filip GaličFilip Galič 02 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 14 3:04.40 622.00
9 Matěj NetopilíkMatěj Netopilík 03 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 5 3:04.64 619.00
10 David ŠárkaDavid Šárka 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 8 3:07.01 597.00
11 Tomáš MoravTomáš Morav 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 11 3:07.35 594.00
12 Jan HošekJan Hošek 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 17 3:10.49 565.00
13 Lukáš PaulovičLukáš Paulovič 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 7 3:11.14 559.00
14 Adam HovorkaAdam Hovorka 02 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 6 3:13.35 539.00
15 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 10 3:18.02 499.00
16 Jiří NěmecJiří Němec 03 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 12 3:18.57 494.00
17 Jáchym ŠípJáchym Šíp 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 16 3:25.60 435.00
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HorákOndřej Horák 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 2 3:06.26 604.00
2 Marek FilikarMarek Filikar 02 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 3 3:07.64 591.00
3 Jakub FrančíkJakub Frančík 04 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 4 3:09.25 576.00
4 Daniel RendlDaniel Rendl 02 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 13 3:11.94 552.00
5 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 14 3:12.09 551.00
6 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 1 3:12.50 547.00
7 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 6 3:15.04 524.00
8 Tomáš BedečTomáš Bedeč 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 10 3:16.13 515.00
9 Jan BrtníkJan Brtník 02 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 11 3:16.60 511.00
10 Petr JandaPetr Janda 02 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 16 3:20.17 480.00
11 David JislDavid Jisl 03 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 7 3:21.38 470.00
12 Milan DušekMilan Dušek 03 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 9 3:21.74 467.00
13 Jan FričJan Frič 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 15 3:22.44 461.00
14 Matěj BínaMatěj Bína 02 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 8 3:22.84 458.00
15 Ondřej LazarOndřej Lazar 02 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 12 3:30.16 399.00
16 Lukáš ČetverikLukáš Četverik 03 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 17 3:32.16 384.00
Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 5 DNF
Poznámky:
Ondřej Beníček Liberec pohmožděný kotník
Celkem 17 závodníků
Běh 03 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip GedeonFilip Gedeon 02 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 1 3:14.78 527.00
2 Viktor MagyarViktor Magyar 03 ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM) 2 3:16.02 516.00
3 Lukáš OlbortLukáš Olbort 04 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 16 3:16.36 513.00
4 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 13 3:17.12 506.00
5 Filip DrhlíkFilip Drhlík 02 ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM) 5 3:17.64 502.00
6 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 4 3:17.72 501.00
7 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 6 3:18.56 494.00
8 David FialaDavid Fiala 03 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 3 3:21.08 473.00
9 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 7 3:21.58 468.00
10 Patrik BucekPatrik Bucek 03 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 10 3:22.06 464.00
11 Karel ManKarel Man 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 9 3:22.28 463.00
12 Jakub FlesnerJakub Flesner 02 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 11 3:22.64 460.00
13 Martin BurešMartin Bureš 03 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 15 3:26.96 424.00
14 Martin LežatkaMartin Ležatka 04 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 12 3:29.09 408.00
15 Martin KorabíkMartin Korabík 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 8 3:30.10 400.00
16 Jiří MartinčekJiří Martinček 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 17 3:31.49 389.00
Marek ParaličMarek Paralič 02 ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM) 14 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 04 (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin ŠustekMartin Šustek 04 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 18 3:16.38 513.00
2 Robert DykasRobert Dykas 02 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 14 3:16.99 507.00
3 Michal MoravecMichal Moravec 02 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 4 3:18.06 498.00
4 Milan HyklMilan Hykl 02 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 15 3:20.81 475.00
5 Martin KošťálMartin Košťál 02 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 3 3:23.73 451.00
6 Filip MedunaFilip Meduna 02 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 16 3:25.10 439.00
7 Marek MihokMarek Mihok 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 1 3:26.71 426.00
8 Antonín JavoraAntonín Javora 03 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 8 3:29.55 404.00
9 Filip MisařFilip Misař 02 ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM) 6 3:35.24 361.00
10 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský 04 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 2 3:35.76 357.00
11 František NovotnýFrantišek Novotný 03 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 17 3:36.51 351.00
12 Tomáš BoudníkTomáš Boudník 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 12 3:37.31 346.00
13 Richard RutaRichard Ruta 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 5 3:39.91 327.00
14 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 13 3:40.27 324.00
15 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 9 3:46.04 285.00
16 Jan TajčmanJan Tajčman 03 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 11 3:46.30 283.00
17 Jan KalabusJan Kalabus 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 7 3:47.87 273.00
18 Jakub MacháčekJakub Macháček 03 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 10 3:57.25 215.00
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žáci

Žáci A (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.982.022.062.102.142.18 Body
1 Ondřej BuráňOndřej Buráň
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)
03 1.70 -ooooxxoxooxxx 544.00
2= František NovotnýFrantišek Novotný
ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)
03 1.70 --o-ooxxoxxoxxx 544.00
2= Richard ŠenkRichard Šenk
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
04 1.70 oooooxxooxxoxxx 544.00
4 Filip MisařFilip Misař
ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM)
02 1.62 ooooooxxx 480.00
5 Jan KalabusJan Kalabus
ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA)
02 1.62 xoooxooxoxxx 480.00
6 Adam HovorkaAdam Hovorka
ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)
02 1.62 oooxooxxoxxx 480.00
7 Milan DušekMilan Dušek
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
03 1.58 xoooxxooxxx 449.00
8 Milan HyklMilan Hykl
ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)
02 1.58 oxooxoxxoxxx 449.00
9 Matěj BínaMatěj Bína
ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)
02 1.54 ooooxxx 419.00
10 Martin HlaváčMartin Hlaváč
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
02 1.54 oxoooxxx 419.00
11 David ŠárkaDavid Šárka
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
03 1.54 -ooxoxxx 419.00
12= Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 1.50 ooxoxxx 389.00
12= Martin BurešMartin Bureš
ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)
03 1.50 -oxox- 389.00
Celkem 13 závodníků
Žáci B (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.982.02 Body
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA)
03 1.54 ooooooooxxx 419.00
2 Tomáš GruňTomáš Gruň
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
02 1.54 -ooooooxoxxx 419.00
3 Filip GedeonFilip Gedeon
ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST)
02 1.54 o-oooxxoxoxoxxx 419.00
4 Filip MedunaFilip Meduna
ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)
02 1.50 oooooooxxx 389.00
5 Lukáš OlbortLukáš Olbort
ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)
04 1.50 ooooooxoxxx 389.00
6= Jiří MartinčekJiří Martinček
ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA)
02 1.50 oxooooxoxoxxx 389.00
6= Filip DrhlíkFilip Drhlík
ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM)
02 1.50 oxooooxoxoxxx 389.00
8 Tomáš MoravTomáš Morav
ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)
02 1.46 ooooooxxx 360.00
9= Ondřej LazarOndřej Lazar
ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)
02 1.46 ooxooooxxx 360.00
9= Richard RutaRichard Ruta
ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA)
02 1.46 -oooxooxxx 360.00
11 Michal MoravecMichal Moravec
ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)
02 1.46 xooooxxooxxx 360.00
12 Petr JandaPetr Janda
ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST)
02 1.46 o-oooxoxxx 360.00
13= Jakub FrančíkJakub Frančík
ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)
04 1.42 oooooxxx 331.00
13= Matyáš NeckářMatyáš Neckář
ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)
02 1.42 oooooxxx 331.00
13= Antonín JavoraAntonín Javora
ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)
03 1.42 ---ooxxx 331.00
16= Lukáš ČetverikLukáš Četverik
ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST)
03 1.42 ooooxoxxx 331.00
16= Martin LežatkaMartin Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)
04 1.42 o-ooxoxxx 331.00
18= Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)
04 1.42 oooxoxoxxx 331.00
18= Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA)
03 1.42 oooxoxoxxx 331.00
20= Martin KošťálMartin Košťál
ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)
02 1.38 ---xxoxxx 303.00
20= Vojtěch HorákVojtěch Horák
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 1.38 oooxxoxxx 303.00
22 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
03 1.38 ooxoxxoxxx 303.00
23 Šimon BambasŠimon Bambas
ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)
02 1.38 ooxxoxxoxxx 303.00
24 Martin ŠustekMartin Šustek
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)
04
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

Žákyně A (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.962.00 Body
1 Klára KlementováKlára Klementová
ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM)
04 1.52 oooooxooxoxxx 644.00
2= Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR)
03 1.48 -ooooooxxx 599.00
2= Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
03 1.48 oooooooxxx 599.00
4 Veronika SládkováVeronika Sládková
ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)
02 1.48 ooooooxoxxx 599.00
5 Marie SvozilováMarie Svozilová
Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí...
02 1.48 oooooxoxxoxxx 599.00
6 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková
ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B...
03 1.48 oooooxxoxxoxxx 599.00
7 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B...
03 1.44 ooooooxxx 555.00
8 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (...
03 1.44 --o-oxoxxx 555.00
9 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)
03 1.44 oooxoxoxoxxx 555.00
10 Klára SloukováKlára Slouková
ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)
02 1.44 o-ooxxoxxoxxx 555.00
11= Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)
03 1.40 oooooxxx 512.00
11= Barbora ŠteinerováBarbora Šteinerová
ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)
02 1.40 oooooxxx 512.00
13 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)
03 1.40 ooxooxxoxxx 512.00
14 Lucie SchusterováLucie Schusterová
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
03 1.36 -xoooxxx 470.00
15 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová
ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (...
03 1.32 oooxxx 429.00
16 Eva KubíčkováEva Kubíčková
Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)
03 1.32 -oxoxxx 429.00
17 Rebeca Vanessa KeprtováRebeca Vanessa Keprtová
FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA)
02 1.24 xoxxx 350.00
Celkem 17 závodníků
Žákyně B (st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.121.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.88 Body
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)
02 1.44 --oxoxoooxooxxx 555.00
2 Alexia AntociAlexia Antoci
FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA)
03 1.44 oooxoooxoxxoxxoxxx 555.00
3 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM)
03 1.40 --ooxoxoooxxx 512.00
4= Lenka SajdlováLenka Sajdlová
ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B...
03 1.36 oooooooxxx 470.00
4= Sabina SobotkováSabina Sobotková
ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM)
03 1.36 oooooooxxx 470.00
6 Kateřina MarkováKateřina Marková
Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)
02 1.36 -oooxoooxxx 470.00
7 Elen BaklíkováElen Baklíková
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
04 1.36 ooxxooxoxxooxxx 470.00
8 Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
04 1.36 ooooxoxxoxo 470.00
9 Ema LangerováEma Langerová
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
03 1.36 -oooooxxoxxx 470.00
10 Denisa ČejkováDenisa Čejková
Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)
02 1.32 -oooooxxx 429.00
11 Naďa PeterkováNaďa Peterková
ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)
02 1.28 oooooxxx 389.00
12 Irena ŠpánikováIrena Špániková
ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)
02 1.28 oooxooxxx 389.00
13 Klára HovorkováKlára Hovorková
ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)
02 1.24 ooooxxx 350.00
14 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
03 1.24 oxxooxxoxxx 350.00
15= Marie HnilicováMarie Hnilicová
Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí...
04 1.16 ooxxx 275.00
15= Barbora PetřekováBarbora Petřeková
Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí...
02 1.16 ooxxx 275.00
15= Denisa MacháčkováDenisa Macháčková
ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR)
03 1.16 ooxxx 275.00
18= Kateřina TřískováKateřina Třísková
ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)
04 1.16 xooxxx 275.00
18= Alena MerhautováAlena Merhautová
Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)
02 1.16 xooxxx 275.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)
02 5.91 x5.445.915.91 567.00
2 Robert DykasRobert Dykas
ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)
02 5.65 5.184.905.655.65 512.00
3 Erik RaclavskýErik Raclavský
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 5.62 x5.625.545.62 506.00
4 Martin KorabíkMartin Korabík
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)
03 5.58 5.285.585.375.58 498.00
5 Marek ParaličMarek Paralič
ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM)
02 5.50 5.385.285.505.50 481.00
6 Matěj DobrýMatěj Dobrý
ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)
02 5.48 2.844.485.485.48 477.00
7 Marek MihokMarek Mihok
ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA)
02 5.47 5.475.125.315.47 475.00
8 Lukáš PaulovičLukáš Paulovič
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
02 5.34 4.705.345.255.34 449.00
9 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
02 5.34 5.34xx5.34 449.00
10 Jáchym ŠípJáchym Šíp
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 5.25 5.254.73x5.25 431.00
11 Filip GaličFilip Galič
Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA)
02 5.24 x5.245.215.24 429.00
12 Jakub FlesnerJakub Flesner
ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)
02 5.15 4.925.115.155.15 411.00
13 Ondřej HorákOndřej Horák
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
02 5.10 5.09x5.105.10 402.00
14 Tomáš BedečTomáš Bedeč
ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA)
02 5.08 4.855.084.905.08 398.00
15 Jan HošekJan Hošek
ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)
02 5.05 5.05xx5.05 392.00
16 Daniel RendlDaniel Rendl
ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)
02 4.98 4.984.694.904.98 378.00
17 Tomáš BoudníkTomáš Boudník
ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)
02 4.94 4.774.944.694.94 371.00
18 Patrik BucekPatrik Bucek
ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST)
03 4.93 4.62x4.934.93 369.00
19 Jan FričJan Frič
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
02 4.91 4.81x4.914.91 365.00
20 Martin ŠustekMartin Šustek
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)
04 4.88 4.884.43x4.88 360.00
21 David FialaDavid Fiala
ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)
03 4.87 4.874.464.754.87 358.00
22 Jan BrtníkJan Brtník
ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)
02 4.79 x4.614.794.79 343.00
23 Michal HrochMichal Hroch
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 4.72 4.564.724.584.72 330.00
24 Viktor MagyarViktor Magyar
ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM)
03 4.70 x4.574.704.70 326.00
25 David JislDavid Jisl
Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA)
03 4.55 4.303.874.554.55 299.00
26 Jiří NěmecJiří Němec
ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)
03 4.55 4.19x4.554.55 299.00
27 Tomáš VildTomáš Vild
ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)
02 4.50 4.314.464.504.50 290.00
28 Jan TajčmanJan Tajčman
ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)
03 4.42 4.424.34x4.42 276.00
29 Marek FilikarMarek Filikar
Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA)
02 4.42 2.97x4.424.42 276.00
30 Jan VacekJan Vacek
ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST)
03 4.40 4.284.40x4.40 273.00
31 Karel ManKarel Man
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)
03 4.24 x4.24x4.24 245.00
32 Jakub MacháčekJakub Macháček
ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)
03 3.61 3.61xx3.61 146.00
Matěj NetopilíkMatěj Netopilík
ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)
03 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Marek Paralič ZŠ Tišnov - rozříznutí ruky tretrou - odvoz záchrankou
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová
ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)
03 5.07 x4.895.075.07 578.00
2 Anna KolářováAnna Kolářová
Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)
03 4.90 4.464.624.904.90 532.00
3 Aneta NovotnáAneta Novotná
ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR)
03 4.77 4.694.684.774.77 498.00
4 Beáta KupkováBeáta Kupková
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
02 4.74 4.644.664.744.74 490.00
5 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová
FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA)
04 4.70 4.464.194.704.70 479.00
6 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)
02 4.70 4.70xx4.70 479.00
7 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
03 4.69 4.69x4.644.69 477.00
8 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)
02 4.67 x4.67x4.67 472.00
9 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)
03 4.61 x4.474.614.61 456.00
10 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (...
03 4.49 4.494.45x4.49 426.00
11 Lucie PoppelováLucie Poppelová
FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA)
03 4.42 4.374.354.424.42 408.00
12 Kateřina ŠtruncováKateřina Štruncová
ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)
02 4.42 4.423.94x4.42 408.00
13 Lucie HoráčkováLucie Horáčková
ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)
04 4.40 4.33x4.404.40 403.00
14 Stela HolasováStela Holasová
ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM)
04 4.38 4.124.38x4.38 398.00
15 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B...
03 4.36 4.234.244.364.36 393.00
16 Ema BajčíkováEma Bajčíková
Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí...
02 4.35 3.934.354.334.35 391.00
17 Julie HendrychováJulie Hendrychová
Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí...
04 4.28 x4.284.214.28 374.00
18 Adéla BajerováAdéla Bajerová
Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)
02 4.28 3.80x4.284.28 374.00
19 Elen BenkováElen Benková
ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR)
02 4.22 4.22xx4.22 359.00
20 Vanda KrsováVanda Krsová
ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)
02 4.18 x4.044.184.18 350.00
21 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (...
02 4.17 4.173.924.054.17 347.00
22 Eliška JirsováEliška Jirsová
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
03 4.13 x4.114.134.13 338.00
23 Kristýna PiotuchováKristýna Piotuchová
ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B...
02 4.08 4.003.904.084.08 326.00
24 Viktorie UšalováViktorie Ušalová
ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM)
04 3.94 3.843.873.943.94 294.00
25 Martina FritschováMartina Fritschová
ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (...
02 3.83 2.503.83x3.83 270.00
26 Sabina KnesplováSabina Knesplová
ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR)
02 3.74 3.393.743.713.74 250.00
27 Marcela VolkováMarcela Volková
ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)
04 3.72 2.433.723.523.72 246.00
28 Marie SlévínskáMarie Slévínská
FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA)
03 3.71 3.71x3.263.71 244.00
29 Alla AbeldinováAlla Abeldinová
ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)
04 3.71 x3.71x3.71 244.00
30 Adéla KravaříkováAdéla Kravaříková
ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)
02 3.70 3.703.65x3.70 242.00
31 Šárka KuboňováŠárka Kuboňová
ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)
02 3.67 3.483.67x3.67 235.00
32 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)
03 3.66 3.663.503.453.66 233.00
33 Lucie ŠpačkováLucie Špačková
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
02 3.54 3.54xx3.54 208.00
Tereza LiškováTereza Lišková
Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)
02 NM xxx
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)
03 10.62 x10.62x10.62 570.00
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (...
03 10.07 09.8110.0709.9510.07 534.00
3 Tereza LiškováTereza Lišková
Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)
02 09.96 09.0309.96x09.96 527.00
4 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B...
03 09.13 07.8609.1308.5509.13 473.00
5 Lucie HoráčkováLucie Horáčková
ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)
04 08.72 08.2207.6908.7208.72 446.00
6 Denisa ČejkováDenisa Čejková
Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)
02 08.62 08.6208.38x08.62 440.00
7 Klára SloukováKlára Slouková
ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)
02 08.50 07.3608.3408.5008.50 432.00
8 Stela HolasováStela Holasová
ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM)
04 08.44 07.5808.4408.1308.44 428.00
9 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)
02 08.36 07.8807.5608.3608.36 423.00
10 Kristýna PiotuchováKristýna Piotuchová
ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B...
02 08.32 07.9808.1608.3208.32 420.00
11 Beáta KupkováBeáta Kupková
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
02 08.17 08.17xx08.17 410.00
12 Eva KubíčkováEva Kubíčková
Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)
03 08.15 08.1507.7707.7708.15 409.00
13 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (...
03 08.13 07.4307.3708.1308.13 408.00
14 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B...
03 08.00 08.0007.85x08.00 399.00
15 Ema BajčíkováEma Bajčíková
Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí...
02 07.95 07.9507.6907.6407.95 396.00
16 Alexia AntociAlexia Antoci
FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA)
03 07.90 07.0107.90x07.90 393.00
17 Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
04 07.89 07.70x07.8907.89 392.00
18 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR)
03 07.88 07.8807.8807.0107.88 392.00
19 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)
03 07.77 x07.0007.7707.77 385.00
20 Sabina SobotkováSabina Sobotková
ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM)
03 07.66 07.6607.4407.6207.66 377.00
21 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)
03 07.62 07.6207.4707.1307.62 375.00
22 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)
02 07.50 x06.4307.5007.50 367.00
23 Marcela VolkováMarcela Volková
ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)
04 07.13 06.6907.13x07.13 343.00
24 Veronika SládkováVeronika Sládková
ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)
02 07.10 06.10x07.1007.10 341.00
25 Kateřina TřískováKateřina Třísková
ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)
04 06.73 06.6006.73x06.73 318.00
26 Elen BenkováElen Benková
ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR)
02 06.69 06.5306.6906.4706.69 315.00
27 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (...
02 06.68 06.2005.7406.6806.68 315.00
28 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
03 06.63 06.4906.6306.3306.63 311.00
29 Lucie ŠpačkováLucie Špačková
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
02 06.57 x06.57x06.57 308.00
30 Ema LangerováEma Langerová
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
03 06.55 06.1406.5506.5306.55 306.00
31 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
03 06.37 06.3705.80x06.37 295.00
32 Kateřina ŠtruncováKateřina Štruncová
ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)
02 06.27 05.4606.2705.7806.27 288.00
33 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková
ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR)
03 06.21 x06.21x06.21 285.00
34 Barbora PetřekováBarbora Petřeková
Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí...
02 06.16 05.95x06.1606.16 281.00
35 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová
FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA)
04 05.70 05.7005.70x05.70 252.00
36 Irena ŠpánikováIrena Špániková
ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)
02 05.47 05.4704.8605.1605.47 238.00
37 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)
02 05.15 05.1504.7904.9105.15 218.00
Celkem 37 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BínaMatěj Bína
ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)
02 13.19 679.00
2 Robert DykasRobert Dykas
ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)
02 12.00 606.00
3 Richard RutaRichard Ruta
ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA)
02 11.88 599.00
4 František NovotnýFrantišek Novotný
ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)
03 11.55 579.00
5 Michal MoravecMichal Moravec
ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)
02 11.23 560.00
6 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
02 11.12 553.00
7 Lukáš PaulovičLukáš Paulovič
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
02 10.73 530.00
8 Jan FričJan Frič
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
02 10.54 518.00
9 Richard ŠenkRichard Šenk
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
04 10.20 498.00
10 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA)
03 10.01 486.00
11 Tomáš VildTomáš Vild
ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)
02 09.91 480.00
12 Marek MihokMarek Mihok
ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA)
02 09.71 468.00
13 Filip GedeonFilip Gedeon
ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST)
02 09.68 466.00
14 Erik RaclavskýErik Raclavský
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 09.45 453.00
15 Petr JandaPetr Janda
ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST)
02 09.44 452.00
16 Lukáš ČetverikLukáš Četverik
ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST)
03 09.42 451.00
17 Tomáš BoudníkTomáš Boudník
ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)
02 09.40 450.00
18 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)
02 09.32 445.00
19 Matyáš NeckářMatyáš Neckář
ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)
02 09.26 441.00
20 Martin BurešMartin Bureš
ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)
03 09.22 439.00
21 Adam HovorkaAdam Hovorka
ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)
02 09.20 438.00
22 Jakub FlesnerJakub Flesner
ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)
02 09.18 437.00
23 Martin HlaváčMartin Hlaváč
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
02 09.17 436.00
24 Antonín JavoraAntonín Javora
ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)
03 09.15 435.00
25 Tomáš MoravTomáš Morav
ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)
02 09.07 430.00
26 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA)
03 08.98 425.00
27 Milan HyklMilan Hykl
ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)
02 08.95 423.00
28 Tomáš GruňTomáš Gruň
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
02 08.90 420.00
29 Ondřej LazarOndřej Lazar
ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)
02 08.81 414.00
30 Jiří NěmecJiří Němec
ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)
03 08.77 412.00
31 Filip MisařFilip Misař
ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM)
02 08.76 411.00
32 Karel ManKarel Man
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)
03 08.64 404.00
33 Jan BrtníkJan Brtník
ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)
02 08.52 397.00
34 Vojtěch HorákVojtěch Horák
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 08.51 397.00
35 Martin ŠustekMartin Šustek
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)
04 08.15 375.00
36 David JislDavid Jisl
Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA)
03 08.08 371.00
37 Jiří MartinčekJiří Martinček
ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA)
02 07.82 356.00
38 Michal HrochMichal Hroch
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 07.73 350.00
Marek ParaličMarek Paralič
ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM)
02 NM
Jáchym ŠípJáchym Šíp
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 NM
Celkem 40 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj NetopilíkMatěj Netopilík
ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)
03 85.32 618.00
2 Matěj DobrýMatěj Dobrý
ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)
02 77.98 552.00
3 David FialaDavid Fiala
ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)
03 73.77 514.00
4 Šimon BambasŠimon Bambas
ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)
02 73.49 512.00
5 Ondřej BuráňOndřej Buráň
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)
03 71.82 497.00
6 Milan DušekMilan Dušek
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
03 71.55 495.00
7 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 62.42 415.00
8 Ondřej HorákOndřej Horák
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
02 60.07 394.00
9 Filip MedunaFilip Meduna
ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)
02 60.03 394.00
10 David ŠárkaDavid Šárka
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
03 56.99 368.00
11 Jakub FrančíkJakub Frančík
ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)
04 56.38 362.00
12 Marek FilikarMarek Filikar
Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA)
02 55.56 355.00
13 Filip DrhlíkFilip Drhlík
ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM)
02 55.14 352.00
14 Tomáš BedečTomáš Bedeč
ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA)
02 54.91 350.00
15 Jan HošekJan Hošek
ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)
02 54.51 346.00
16 Martin LežatkaMartin Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)
04 54.27 344.00
17 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
03 53.80 340.00
18 Martin KošťálMartin Košťál
ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)
02 53.38 337.00
19 Martin KorabíkMartin Korabík
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)
03 51.92 324.00
20 Jáchym ŠípJáchym Šíp
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 50.81 315.00
21 Daniel RendlDaniel Rendl
ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)
02 50.51 312.00
22 Lukáš OlbortLukáš Olbort
ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)
04 48.31 294.00
23 Patrik BucekPatrik Bucek
ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST)
03 46.79 281.00
24 Filip GaličFilip Galič
Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA)
02 46.56 279.00
25 Jan KalabusJan Kalabus
ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA)
02 46.15 275.00
26 Jan TajčmanJan Tajčman
ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)
03 41.28 235.00
27 Jan VacekJan Vacek
ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST)
03 39.97 224.00
28 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)
04 38.43 211.00
29 Jakub MacháčekJakub Macháček
ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)
03 34.89 182.00
30 Viktor MagyarViktor Magyar
ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM)
03 34.16 177.00
Celkem 30 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně

(st, 11.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie SvozilováMarie Svozilová
Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí...
02 65.56 678.00
2 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková
ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B...
03 53.10 518.00
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová
Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí...
04 51.77 502.00
4 Lucie SchusterováLucie Schusterová
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
03 49.17 469.00
5 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL)
03 48.63 462.00
6 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM)
03 48.54 461.00
7 Kateřina BurianováKateřina Burianová
ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)
03 46.28 433.00
8 Vanda KrsováVanda Krsová
ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)
02 44.20 407.00
9 Lenka SajdlováLenka Sajdlová
ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B...
03 43.33 396.00
10 Klára HovorkováKlára Hovorková
ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)
02 42.52 386.00
11 Elen BaklíkováElen Baklíková
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
04 41.73 377.00
12 Kateřina MarkováKateřina Marková
Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)
02 39.92 354.00
13 Martina FritschováMartina Fritschová
ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (...
02 39.90 354.00
14 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)
03 39.29 347.00
15 Klára KlementováKlára Klementová
ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM)
04 37.98 331.00
16 Šárka KuboňováŠárka Kuboňová
ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)
02 37.09 320.00
17 Barbora ŠteinerováBarbora Šteinerová
ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)
02 36.14 308.00
18 Anna KolářováAnna Kolářová
Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)
03 35.86 305.00
19 Adéla BajerováAdéla Bajerová
Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)
02 35.40 300.00
20 Adéla KravaříkováAdéla Kravaříková
ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)
02 34.68 291.00
21 Lucie PoppelováLucie Poppelová
FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA)
03 33.51 277.00
22 Sabina KnesplováSabina Knesplová
ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR)
02 33.45 276.00
23 Naďa PeterkováNaďa Peterková
ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)
02 32.97 270.00
24 Rebeca Vanessa KeprtováRebeca Vanessa Keprtová
FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA)
02 32.66 267.00
25 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)
03 32.65 267.00
26 Alla AbeldinováAlla Abeldinová
ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)
04 32.28 262.00
27 Alena MerhautováAlena Merhautová
Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)
02 31.85 257.00
28 Viktorie UšalováViktorie Ušalová
ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM)
04 31.47 253.00
29 Aneta NovotnáAneta Novotná
ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR)
03 29.66 231.00
30 Marie HnilicováMarie Hnilicová
Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí...
04 28.89 222.00
31 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová
ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (...
03 27.83 210.00
32 Eliška JirsováEliška Jirsová
ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)
03 27.46 205.00
33 Marie SlévínskáMarie Slévínská
FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA)
03 23.69 162.00
Celkem 33 závodníků
Čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Robert DykasRobert Dykas 02 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 2290
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 2281
3 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 2223
4 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 2169
5 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 2166
6 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 2118
7 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2117
8 Lukáš PaulovičLukáš Paulovič 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 2115
9 Martin HlaváčMartin Hlaváč 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 2105
10 Tomáš VildTomáš Vild 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 2056
11 František NovotnýFrantišek Novotný 03 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 2019
12 Adam HovorkaAdam Hovorka 02 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 2002
13 Matěj BínaMatěj Bína 02 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 2000
14 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 1988
15 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 1981
16 Milan DušekMilan Dušek 03 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 1971
17 Ondřej HorákOndřej Horák 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 1945
18 Filip GedeonFilip Gedeon 02 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 1943
19 Marek MihokMarek Mihok 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 1940
20 Michal MoravecMichal Moravec 02 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 1929
21 Filip GaličFilip Galič 02 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 1922
22 David FialaDavid Fiala 03 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 1916
23 David ŠárkaDavid Šárka 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 1898
24 Michal HrochMichal Hroch 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1895
25 Filip DrhlíkFilip Drhlík 02 ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM) 1893
26 Šimon BambasŠimon Bambas 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 1892
27 Jáchym ŠípJáchym Šíp 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1871
28 Jakub FlesnerJakub Flesner 02 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 1868
29 Jan HošekJan Hošek 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 1857
30 Jan FričJan Frič 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 1844
31 Martin ŠustekMartin Šustek 04 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 1837
32 Martin KorabíkMartin Korabík 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 1832
33 Richard RutaRichard Ruta 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 1826
34 Filip MisařFilip Misař 02 ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM) 1815
35 Petr JandaPetr Janda 02 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 1809
36 Ondřej LazarOndřej Lazar 02 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 1795
37 Milan HyklMilan Hykl 02 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 1783
38 Tomáš MoravTomáš Morav 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 1777
39 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1774
40 Tomáš BedečTomáš Bedeč 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 1766
41 Jan VacekJan Vacek 03 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 1763
42 Jakub FrančíkJakub Frančík 04 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 1745
43 Matěj NetopilíkMatěj Netopilík 03 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 1729
44 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 1725
45 Filip MedunaFilip Meduna 02 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 1722
46 Antonín JavoraAntonín Javora 03 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 1718
47 David JislDavid Jisl 03 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 1717
48 Karel ManKarel Man 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 1689
49 Jan BrtníkJan Brtník 02 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 1679
50 Marek FilikarMarek Filikar 02 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 1671
51 Daniel RendlDaniel Rendl 02 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 1668
52 Martin BurešMartin Bureš 03 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 1665
53 Patrik BucekPatrik Bucek 03 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 1639
54 Jiří NěmecJiří Němec 03 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 1636
55 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 1630
56 Martin KošťálMartin Košťál 02 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 1625
57 Lukáš OlbortLukáš Olbort 04 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 1589
58 Lukáš ČetverikLukáš Četverik 03 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 1582
Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 1565
59 Tomáš BoudníkTomáš Boudník 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 1565
60 Martin LežatkaMartin Ležatka 04 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 1537
61 Jiří MartinčekJiří Martinček 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 1503
62 Jan KalabusJan Kalabus 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 1475
63 Viktor MagyarViktor Magyar 03 ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM) 1466
64 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1460
65 Jan TajčmanJan Tajčman 03 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 1230
Milan SlavětínskýMilan Slavětínský 04 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 1197
66 Marek ParaličMarek Paralič 02 ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM) 1197
67 Jakub MacháčekJakub Macháček 03 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 0804
Celkem 69 závodníků
Čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marie SvozilováMarie Svozilová 02 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 2495
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 2386
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 2370
4 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 2292
5 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 2279
6 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková 03 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 2254
7 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 2186
8 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 2184
9 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 2183
10 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 2179
11 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 2122
12 Klára KlementováKlára Klementová 04 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 2079
13 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 2075
14 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 2047
15 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 2042
16 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 2010
17 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 2004
18 Vanda KrsováVanda Krsová 02 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 2001
19 Klára SloukováKlára Slouková 02 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 1929
20 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 1925
21 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 1915
22 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 1913
23 Rebeca Vanessa KeprtováRebeca Vanessa Keprtová 02 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 1898
24 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 1894
25 Ema LangerováEma Langerová 03 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 1892
26 Ema BajčíkováEma Bajčíková 02 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 1870
27 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 1864
28 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková 03 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 1847
29 Alexia AntociAlexia Antoci 03 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 1844
30 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 1826
31 Pavla SajdlováPavla Sajdlová 03 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 1801
32 Lenka SajdlováLenka Sajdlová 03 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 1783
33 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová 04 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 1780
34 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 1779
35 Aneta VinklářováAneta Vinklářová 03 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 1778
36 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 1760
37 Sabina SobotkováSabina Sobotková 03 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 1724
38 Stela HolasováStela Holasová 04 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 1687
39 Barbora ŠteinerováBarbora Šteinerová 02 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 1637
40 Adéla BajerováAdéla Bajerová 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 1635
41 Klára HovorkováKlára Hovorková 02 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 1599
42 Kateřina TřískováKateřina Třísková 04 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 1567
43 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 1560
44 Kateřina MarkováKateřina Marková 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 1522
45 Kristýna PiotuchováKristýna Piotuchová 02 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 1508
46 Martina FritschováMartina Fritschová 02 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 1501
47 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 02 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 1491
48 Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 1471
49 Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 1444
Kateřina ŠtruncováKateřina Štruncová 02 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 1433
50 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková 02 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 1433
51 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 03 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 1422
52 Adéla KravaříkováAdéla Kravaříková 02 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 1421
53 Alena MerhautováAlena Merhautová 02 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 1402
54 Elen BaklíkováElen Baklíková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 1360
55 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 03 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 1354
56 Barbora PetřekováBarbora Petřeková 02 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 1351
57 Elen BenkováElen Benková 02 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 1349
58 Šárka KuboňováŠárka Kuboňová 02 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 1334
59 Tereza LiškováTereza Lišková 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 1323
60 Sabina KnesplováSabina Knesplová 02 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 1294
61 Naďa PeterkováNaďa Peterková 02 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 1283
62 Viktorie UšalováViktorie Ušalová 04 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 1246
63 Alla AbeldinováAlla Abeldinová 04 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 1234
64 Lucie ŠpačkováLucie Špačková 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 1179
65 Irena ŠpánikováIrena Špániková 02 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 1141
66 Eliška JirsováEliška Jirsová 03 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 1132
67 Marcela VolkováMarcela Volková 04 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 1099
68 Marie HnilicováMarie Hnilicová 04 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 1001
69 Marie SlévínskáMarie Slévínská 03 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 0628
Celkem 70 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Englišova, Opava ZŠ Englišova, Opava 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 8455.00
2 ZŠ U Stadionu Chrudi ZŠ U Stadionu Chrudi 02 ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE)ZŠ U Stadionu Chrudim (PCE) 8073.00
3 ZŠ Týniště n/O ZŠ Týniště n/O 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 8035.00
4 ZŠ Heyrovského Olomo ZŠ Heyrovského Olomo 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 7657.00
5 ZŠ Pod Vinohrady Uh. ZŠ Pod Vinohrady Uh. 02 ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN)ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod (ZLN) 7653.00
6 ZŠ Příbram Březové H ZŠ Příbram Březové H 02 ZŠ Příbram Březové Hory (STČ)ZŠ Příbram Březové Hory (STČ) 7582.00
7 ZŠ Vrchlického Liber ZŠ Vrchlického Liber 02 ZŠ Vrchlického Liberec (LIB)ZŠ Vrchlického Liberec (LIB) 7384.00
8 Gymnázium Ústavní Gymnázium Ústavní 02 Gymnázium Ústavní (PHA)Gymnázium Ústavní (PHA) 7298.00
9 ZŠ a MŠ Pastviny Brn ZŠ a MŠ Pastviny Brn 02 ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM)ZŠ a MŠ Pastviny Brno (JIM) 7158.00
10 ZŠ Edisonova Teplice ZŠ Edisonova Teplice 02 ZŠ Edisonova Teplice (UST)ZŠ Edisonova Teplice (UST) 7154.00
11 ZŠ Horní Slavkov ZŠ Horní Slavkov 02 ZŠ Horní Slavkov (KVA)ZŠ Horní Slavkov (KVA) 7035.00
12 ZŠ Klatovy, Masaryko ZŠ Klatovy, Masaryko 02 ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ)ZŠ Klatovy, Masarykova (PLZ) 7021.00
13 ZŠ F. Křižíka Bechyn ZŠ F. Křižíka Bechyn 02 ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ)ZŠ F. Křižíka Bechyně (JIČ) 6835.00
14 ZŠ Tišnov ZŠ Tišnov 02 ZŠ Tišnov (JIM)ZŠ Tišnov (JIM) 6371.00
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Englišova Opava ZŠ Englišova Opava 02 ZŠ Englišova Opava (MSL)ZŠ Englišova Opava (MSL) 8268.00
2 ZŠ Jilemnice Komensk ZŠ Jilemnice Komensk 02 ZŠ Jilemnice Komenského (LIB)ZŠ Jilemnice Komenského (LIB) 8156.00
3 ZŠ a MŠ Jilemnického ZŠ a MŠ Jilemnického 02 ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. Boleslav (STČ)ZŠ a MŠ Jilemnického, Ml. B... 8022.00
4 ZŠ J. Hlávky Přeštic ZŠ J. Hlávky Přeštic 02 ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ)ZŠ J. Hlávky Přeštice (PLZ) 7937.00
5 Gymnázium Olomouc He Gymnázium Olomouc He 02 Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM)Gymnázium Olomouc Hejčín (OLM) 7687.00
6 Gymnázium Valašské M Gymnázium Valašské M 02 Gymnázium Valašské Meziříčí (ZLN)Gymnázium Valašské Meziříčí... 7631.00
7 ZŠ Chomutov, Na Přík ZŠ Chomutov, Na Přík 02 ZŠ Chomutov, Na Příkopech (ÚST)ZŠ Chomutov, Na Příkopech (... 7374.00
8 ZŠ Horníková Brno ZŠ Horníková Brno 02 ZŠ Horníková Brno (JIM)ZŠ Horníková Brno (JIM) 7337.00
9 FZŠ Chodovická Praha FZŠ Chodovická Praha 02 FZŠ Chodovická Praha (PHA)FZŠ Chodovická Praha (PHA) 7301.00
10 ZŠ Sokolov Švabinské ZŠ Sokolov Švabinské 02 ZŠ Sokolov Švabinského (KVA)ZŠ Sokolov Švabinského (KVA) 7188.00
11 Gymnázium Velké Mezi Gymnázium Velké Mezi 02 Gymnázium Velké Meziříčí (VYS)Gymnázium Velké Meziříčí (VYS) 6703.00
12 ZŠ Litomyšl ZŠ Litomyšl 02 ZŠ Litomyšl (PAR)ZŠ Litomyšl (PAR) 6673.00
13 ZŠ Týn nad Vltavou ZŠ Týn nad Vltavou 02 ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ)ZŠ Týn nad Vltavou (JIČ) 5456.00
14 ZŠ Týniště nad Orlic ZŠ Týniště nad Orlic 02 ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR)ZŠ Týniště nad Orlicí (HKR) 5405.00
Celkem 14 závodníků