výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Radotínský trojboj

Praha - Radotín (7. 10. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 030221 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.94 577.00
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 020302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.02 554.00
3 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.27 484.00
4 Antonín MaříkAntonín Mařík 030706 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.88 331.00
5 Ondřej TomekOndřej Tomek 021213 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.37 227.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr PolákAlexandr Polák 020101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.83 343.00
2 Filip KolářFilip Kolář 030101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.06 291.00
3 Martin ŽákMartin Žák 020101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.55 194.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VačkářPetr Vačkář 040713 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.14 274.00
2 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 051215 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.02 117.00
3 František ChybaFrantišek Chyba 051125 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.75 34.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková 030101 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.75 632.00
2 Eliška MasnerováEliška Masnerová 030101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.89 595.00
3 Sára KročkováSára Kročková 020101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.95 579.00
4 Anežka PexováAnežka Pexová 020407 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.26 504.00
5 Jana ŠpinkováJana Špinková 030101 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.39 470.00
6 Eliška BarešováEliška Barešová 020327 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.97 342.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 040220 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.71 643.00
2 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 050101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.21 513.00
3 Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková 041017 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.91 355.00
4 Adéla BláhováAdéla Bláhová 051111 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.12 312.00
5 Valentýna ŠkorpíkováValentýna Škorpíková 050729 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.62 221.00
6 Aneta ŠkorpíkováAneta Škorpíková 050729 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.94 170.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína GörglováKarolína Görglová 051121 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.44 458.00
2 Tereza PristačováTereza Pristačová 050101 ATLJMATLJM 09.64 413.00
3 Hana PavlováHana Pavlová 040101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.69 402.00
4 Ema TvrdáEma Tvrdá 040101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.76 386.00
5 Lucie VítkováLucie Vítková 050101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.13 310.00
6 Veronika BruijnovaVeronika Bruijnova 050101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.18 136.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NetolickýFilip Netolický 060930 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.96 126.00
2 Adam RubešAdam Rubeš 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.31 79.00
3 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 060101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.87 25.00
4 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.10 11.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HrubýAdam Hrubý 060101 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.06 112.00
2 Matyáš BaňkaMatyáš Baňka 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.77 32.00
3 Tomáš ObornýTomáš Oborný 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.61
4 Samuel VašicaSamuel Vašica 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.38
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.01 119.00
2 Matyáš KnotekMatyáš Knotek 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.80 30.00
3 Filip KočíFilip Kočí 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.03 14.00
4 Ondřej DvorníkOndřej Dvorník 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.79
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HegarPetr Hegar 060302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.72 164.00
2 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.62 46.00
3 Jan VačkářJan Vačkář 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.88 24.00
4 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín 060625 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.19 6.00
5 Josef SvobodaJosef Svoboda 060516 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.17
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SomsedíkAdam Somsedík 060101 LIBEZLIBEZ 09.55 194.00
2 Šimon SouralŠimon Soural 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.13 102.00
3 Jakub CoculaJakub Cocula 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.62 46.00
4 Jakub PodlešákJakub Podlešák 060428 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.77 32.00
5 Tomáš MlčochTomáš Mlčoch 060227 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.86 25.00
6 David StrádalDavid Strádal 071005 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.90 23.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen 060330 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.02 332.00
2 Helena KahleHelena Kahle 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.48 245.00
3 Klára PolákováKlára Poláková 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.83 187.00
4 Dominika ŠtastnáDominika Štastná 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.23 129.00
5 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.68 76.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna FílováJustýna Fílová 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.09 318.00
2 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.58 228.00
3 Anežka MarcováAnežka Marcová 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.25 126.00
4 Amálie BejsovcovaAmálie Bejsovcova 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.59 85.00
5 Anna KubíčkováAnna Kubíčková 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.64 80.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Rosalia WodereRosalia Wodere 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.23 129.00
4 Anna TaylorAnna Taylor 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.30 120.00
1= Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 060101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.49 447.00
1= Anna KošařovaAnna Košařova 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.87 181.00
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZítkováKarolína Zítková 060101 ATLJMATLJM 10.16 304.00
2 Adéla LustigováAdéla Lustigová 061022 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.30 278.00
3 Eliška UngerováEliška Ungerová 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.35 268.00
4 Klára PenkováKlára Penková 061118 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.63 219.00
5 Nataly ŠtastnáNataly Štastná 070101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.92 173.00
6 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 060509 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.59 85.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MeissnerJan Meissner 890622 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.55 547.00
2 Petr DubskýPetr Dubský 890317 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.61 536.00
3 David PločekDavid Ploček 951103 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.76 509.00
4 Jakub JunekJakub Junek 971010 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.40 402.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HeřmánekOndřej Heřmánek 880101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.96 318.00
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 950101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.95 661.00
2 Martin PěknýMartin Pěkný 830220 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.00 651.00
3 Radek HykešRadek Hykeš 900903 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.11 629.00
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.34 586.00
5 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 900909 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.37 580.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 980530 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.04 643.00
2 Martin OlšanskýMartin Olšanský 990414 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.06 458.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Ženy

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SgalitzerováLenka Sgalitzerová 750101 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 17.31 189.00
Celkem 1 závodníků

100 m - Juniorky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kateřina HobzováKateřina Hobzová 991222 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14.87 475.00
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa TáborskáDenisa Táborská 010405 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14.64 508.00
2 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 000428 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14.84 479.00
3 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 010817 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15.47 394.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub JunekJakub Junek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
971010 1.57 441.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
980530 1.48 374.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alexandr PolákAlexandr Polák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020101 1.41 324.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina HobzováKateřina Hobzová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
991222 1.23 340.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
900903 6.08 604.00
2 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950101 6.03 593.00
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
970704 5.95 576.00
4 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
900909 5.72 527.00
5 Petr DubskýPetr Dubský
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
890317 5.60 502.00
6 David PločekDavid Ploček
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
951103 5.20 421.00
7 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
830220 5.00 382.00
8 Ondřej HeřmánekOndřej Heřmánek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
880101 3.42 119.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin OlšanskýMartin Olšanský
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
990414 4.65 317.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym OulickýJáchym Oulický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020302 5.16 413.00
2 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020730 4.52 294.00
3 Ondřej LenghartOndřej Lenghart
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
030221 4.30 255.00
4 Filip KolářFilip Kolář
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
030101 4.25 247.00
5 Antonín MaříkAntonín Mařík
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
030706 4.06 215.00
6 Martin ŽákMartin Žák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020101 3.73 164.00
7 Ondřej TomekOndřej Tomek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
021213 3.57 140.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VačkářPetr Vačkář
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
040713 4.31 257.00
2 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
051215 3.52 133.00
3 František ChybaFrantišek Chyba
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
051125 3.07 74.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka SgalitzerováLenka Sgalitzerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
750101 3.16 135.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
000428 4.04 317.00
2 Monika TicháčkováMonika Ticháčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
010817 3.91 287.00
3 Denisa TáborskáDenisa Táborská
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
010405 3.62 225.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
030101 4.37 396.00
2 Eliška MasnerováEliška Masnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
030101 4.31 381.00
3 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
030101 4.02 312.00
4 Sára KročkováSára Kročková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020101 3.94 294.00
5 Anežka PexováAnežka Pexová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020407 3.93 292.00
6 Eliška BarešováEliška Barešová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020327 3.49 198.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040220 4.31 381.00
2 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
050101 4.07 324.00
3 Hana PavlováHana Pavlová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
040101 3.97 301.00
4 Tereza PristačováTereza Pristačová
ATLJMATLJM
050101 3.91 287.00
5 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
051121 3.90 285.00
6 Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
041017 3.83 270.00
7 Lucie VítkováLucie Vítková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
050101 3.43 186.00
8 Adéla BláhováAdéla Bláhová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
051111 3.36 172.00
9 Aneta ŠkorpíkováAneta Škorpíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
050729 3.19 140.00
10 Veronika BruijnovaVeronika Bruijnova
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
050101 3.18 139.00
11 Valentýna ŠkorpíkováValentýna Škorpíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
050729 3.07 119.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SomsedíkAdam Somsedík
LIBEZLIBEZ
060101 3.89 188.00
2 Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060302 3.53 135.00
3 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
060101 3.50 130.00
4= David StrádalDavid Strádal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
071005 3.46 125.00
4= Jan VačkářJan Vačkář
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 3.46 125.00
6 Filip NetolickýFilip Netolický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060930 3.45 123.00
7 Šimon SouralŠimon Soural
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 3.43 121.00
8 Tomáš MlčochTomáš Mlčoch
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060227 3.33 107.00
9 Adam RubešAdam Rubeš
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 3.25 96.00
10= Ondřej NovotnýOndřej Novotný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060101 3.20 90.00
10= Jakub PodlešákJakub Podlešák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060428 3.20 90.00
12 Matyáš KnotekMatyáš Knotek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 3.13 81.00
13 Filip KočíFilip Kočí
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 3.12 80.00
14 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 3.01 67.00
15= Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.97 62.00
15= Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060625 2.97 62.00
17 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.89 53.00
18 Josef SvobodaJosef Svoboda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060516 2.85 49.00
19= Tomáš ObornýTomáš Oborný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.80 44.00
19= Matyáš BaňkaMatyáš Baňka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.80 44.00
21 Jakub CoculaJakub Cocula
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.76 40.00
22 Ondřej DvorníkOndřej Dvorník
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.72 36.00
23 Samuel VašicaSamuel Vašica
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.26 1.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060101 3.86 276.00
2 Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060330 3.62 225.00
3 Karolína ZítkováKarolína Zítková
ATLJMATLJM
060101 3.32 165.00
4 Anna TaylorAnna Taylor
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 3.32 165.00
5 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 3.24 150.00
6 Helena KahleHelena Kahle
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 3.20 142.00
7 Klára PolákováKlára Poláková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 3.19 140.00
8 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 3.15 133.00
9 Klára PenkováKlára Penková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
061118 3.14 131.00
10 Adéla LustigováAdéla Lustigová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
061022 3.06 117.00
11 Eliška UngerováEliška Ungerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 3.06 117.00
12 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060509 2.93 95.00
13 Nataly ŠtastnáNataly Štastná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.90 91.00
14 Anna KošařovaAnna Košařova
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.90 91.00
15 Anna KubíčkováAnna Kubíčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.80 75.00
16 Anežka MarcováAnežka Marcová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.75 67.00
17 Tereza KettnerováTereza Kettnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.74 66.00
18 Amálie BejsovcovaAmálie Bejsovcova
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.66 55.00
19 Rosalia WodereRosalia Wodere
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.63 50.00
20 Dominika ŠtastnáDominika Štastná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 2.43 26.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika TicháčkováMonika Ticháčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
010817 06.78 321.00
2 Denisa TáborskáDenisa Táborská
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
010405 06.66 313.00
3 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
000428 06.66 313.00
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška MasnerováEliška Masnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
030101 07.89 392.00
2 Anežka PexováAnežka Pexová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020407 07.65 377.00
3 Eliška BarešováEliška Barešová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020327 06.66 313.00
4 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
030101 06.57 308.00
5 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
030101 06.25 287.00
6 Sára KročkováSára Kročková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020101 05.94 267.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alexandr PolákAlexandr Polák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020101 10.61 522.00
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020302 09.86 477.00
3 Ondřej TomekOndřej Tomek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
021213 09.79 473.00
4 Ondřej LenghartOndřej Lenghart
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
030221 09.14 434.00
5 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020730 09.01 426.00
6 Filip KolářFilip Kolář
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
030101 08.80 414.00
7 Antonín MaříkAntonín Mařík
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
030706 07.22 320.00
8 Martin ŽákMartin Žák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020101 06.94 304.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka SgalitzerováLenka Sgalitzerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
750101 06.71 316.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HobzováKateřina Hobzová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
991222 06.35 294.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
980530 07.55 340.00
2 Martin OlšanskýMartin Olšanský
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
990414 06.28 265.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
830220 12.09 612.00
2 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950101 11.21 559.00
3 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
900903 08.99 425.00
4 Jakub JunekJakub Junek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
971010 08.93 422.00
5 David PločekDavid Ploček
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
951103 08.90 420.00
6 Petr DubskýPetr Dubský
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
890317 08.75 411.00
7 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
900909 08.55 399.00
8 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
970704 08.54 398.00
9 Ondřej HeřmánekOndřej Heřmánek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
880101 08.46 394.00
10 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
890622 07.33 327.00
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VačkářPetr Vačkář
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
040713 42.86 248.00
2 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
051215 25.75 110.00
3 František ChybaFrantišek Chyba
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
051125 19.27 61.00
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
051121 35.70 303.00
2 Ema TvrdáEma Tvrdá
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
040101 34.90 293.00
3 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040220 33.84 281.00
4 Tereza PristačováTereza Pristačová
ATLJMATLJM
050101 33.09 272.00
5 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
050101 29.10 225.00
6 Lucie VítkováLucie Vítková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
050101 28.90 222.00
7 Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
041017 28.18 214.00
8 Hana PavlováHana Pavlová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
040101 27.03 200.00
10 Valentýna ŠkorpíkováValentýna Škorpíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
050729 24.91 176.00
11 Adéla BláhováAdéla Bláhová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
051111 23.90 164.00
12 Veronika BruijnovaVeronika Bruijnova
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
050101 20.08 121.00
13 Aneta ŠkorpíkováAneta Škorpíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
050729 16.75 85.00
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
060101 43.33 252.00
2 Adam SomsedíkAdam Somsedík
LIBEZLIBEZ
060101 37.58 204.00
3 Adam RubešAdam Rubeš
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 33.65 172.00
4 David StrádalDavid Strádal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
071005 31.23 153.00
5 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060625 30.95 151.00
6 Ondřej DvorníkOndřej Dvorník
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 27.93 127.00
7 Jakub PodlešákJakub Podlešák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060428 26.69 117.00
8 Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060302 26.04 112.00
9 Tomáš MlčochTomáš Mlčoch
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060227 25.63 109.00
10 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 24.76 102.00
11 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 24.21 98.00
12 Šimon SouralŠimon Soural
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 23.32 91.00
13 Filip KočíFilip Kočí
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 23.12 90.00
14 Filip NetolickýFilip Netolický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060930 22.59 86.00
15 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060101 21.95 81.00
16 Tomáš ObornýTomáš Oborný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 21.03 74.00
17 Matyáš KnotekMatyáš Knotek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 20.91 73.00
18 Jan VačkářJan Vačkář
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 20.32 69.00
19 Josef SvobodaJosef Svoboda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060516 20.18 68.00
20 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 16.62 42.00
21 Matyáš BaňkaMatyáš Baňka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 16.35 40.00
22 Samuel VašicaSamuel Vašica
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 15.14 32.00
23 Jakub CoculaJakub Cocula
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 14.16 25.00
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060101 36.43 312.00
2 Helena KahleHelena Kahle
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 29.21 226.00
3 Eliška UngerováEliška Ungerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 29.12 225.00
4 Anna TaylorAnna Taylor
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 27.88 210.00
5 Adéla LustigováAdéla Lustigová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
061022 27.73 209.00
6 Karolína ZítkováKarolína Zítková
ATLJMATLJM
060101 25.67 185.00
7 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 23.12 156.00
8 Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060330 22.85 152.00
9 Klára PolákováKlára Poláková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 22.71 151.00
10 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060509 22.36 147.00
11 Nataly ŠtastnáNataly Štastná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 21.68 139.00
12 Anna KošařovaAnna Košařova
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 21.22 134.00
13 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 19.86 119.00
14 Klára PenkováKlára Penková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
061118 19.45 114.00
15 Amálie BejsovcovaAmálie Bejsovcova
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 18.70 106.00
16 Dominika ŠtastnáDominika Štastná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 18.48 104.00
17 Rosalia WodereRosalia Wodere
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 16.51 82.00
18 Tereza KettnerováTereza Kettnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 16.00 77.00
19 Anna KubíčkováAnna Kubíčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 15.65 73.00
20 Anežka MarcováAnežka Marcová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
070101 09.85 15.00
Celkem 20 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Růžička Martin Růžička Martin 950101 ASK Slavia Praha{8} 1813
2 Hykeš Radek Hykeš Radek 900903 VSK FTVS Praha{8} 1658
3 Pěkný Martin Pěkný Martin 830220 VSK FTVS Praha{8} 1645
4 Vodička Tomáš Vodička Tomáš 970704 SC Radotín Praha{8} 1560
5 Talácko Zdeněk Talácko Zdeněk 900909 SC Radotín Praha{8} 1506
6 Dubský Petr Dubský Petr 890317 SC Radotín Praha{8} 1449
7 Ploček David Ploček David 951103 SC Radotín Praha{8} 1350
8 Junek Jakub Junek Jakub 971010 SC Radotín Praha{8} 1265
9 Meissner Jan Meissner Jan 890622 VSK FTVS Praha{8} 0874
10 Heřmánek Ondřej Heřmánek Ondřej 880101 SC Radotín Praha{8} 0831
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
2 Olšanský Martin Olšanský Martin 990414 SC Radotín Praha{8} 1040
1 Hrdoušek Martin Hrdoušek Martin 980530 SC Radotín Praha{8} 1357
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Oulický Jáchym Oulický Jáchym 020302 SC Radotín Praha{8} 1444
2 Lenghart Ondřej Lenghart Ondřej 030221 SC Radotín Praha{8} 1266
3 Sgalitzer Kryštof Sgalitzer Kryštof 020730 SC Radotín Praha{8} 1204
4 Polák Alexandr Polák Alexandr 020101 SC Radotín Praha{8} 1189
5 Kolář Filip Kolář Filip 030101 SC Radotín Praha{8} 0952
6 Mařík Antonín Mařík Antonín 030706 SC Radotín Praha{8} 0866
7 Tomek Ondřej Tomek Ondřej 021213 SC Radotín Praha{8} 0840
8 Žák Martin Žák Martin 020101 SC Radotín Praha{8} 0662
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vačkář Petr Vačkář Petr 040713 SC Radotín Praha{8} 0779
2 Jordanidis Tomáš Jordanidis Tomáš 051215 SC Radotín Praha{8} 0360
3 Chyba František Chyba František 051125 SC Radotín Praha{8} 0169
4 Jordanidis Jan Jordanidis Jan 051215 SC Radotín Praha{8} 0000
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sgalitzerová Lenka Sgalitzerová Lenka 750101 SC Radotín Praha{8} 0640
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hobzová Kateřina Hobzová Kateřina 991222 SC Radotín Praha{8} 1109
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Špačková Kateřina Špačková Kateřina 000428 SC Radotín Praha{8} 1109
2 Táborská Denisa Táborská Denisa 010405 SC Radotín Praha{8} 1046
3 Ticháčková Monika Ticháčková Monika 010817 SC Radotín Praha{8} 1002
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Masnerová Eliška Masnerová Eliška 030101 SC Radotín Praha{8} 1368
2 Pšeničková Sára Pšeničková Sára 030101 TJ Neratovice{8} 1336
3 Kročková Sára Kročková Sára 020101 SC Radotín Praha{8} 1242
4 Pexová Anežka Pexová Anežka 020407 SC Radotín Praha{8} 1173
5 Špinková Jana Špinková Jana 030101 TJ Neratovice{8} 1069
6 Barešová Eliška Barešová Eliška 020327 SC Radotín Praha{8} 0853
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Chalupová Natálie Chalupová Natálie 040220 TJ Neratovice{8} 1305
2 Procházková Veronika Procházková Veronika 050101 SC Radotín Praha{8} 1062
3 Görglová Karolína Görglová Karolína 051121 SC Radotín Praha{8} 1046
4 Pristačová Tereza Pristačová Tereza 050101 ATLJM{8} 0972
5 Pavlová Hana Pavlová Hana 040101 SC Radotín Praha{8} 0903
6 Ledvinková Karolína Ledvinková Karolína 041017 SC Radotín Praha{8} 0839
7 Vítková Lucie Vítková Lucie 050101 SC Radotín Praha{8} 0718
8 Tvrdá Ema Tvrdá Ema 040101 SC Radotín Praha{8} 0679
9 Bláhová Adéla Bláhová Adéla 051111 SC Radotín Praha{8} 0648
10 Škorpíková Valentýna Škorpíková Valentýna 050729 SC Radotín Praha{8} 0516
11 Bruijnova Veronika Bruijnova Veronika 050101 SC Radotín Praha{8} 0396
12 Škorpíková Aneta Škorpíková Aneta 050729 SC Radotín Praha{8} 0395
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Somsedík Adam Somsedík Adam 060101 LIBEZ{8} 0586
2 Hrubý Adam Hrubý Adam 060101 TJ Neratovice{8} 0494
3 Hegar Petr Hegar Petr 060302 SC Radotín Praha{8} 0411
4 Rubeš Adam Rubeš Adam 070101 SC Radotín Praha{8} 0347
5 Netolický Filip Netolický Filip 060930 SC Radotín Praha{8} 0335
6 Soural Šimon Soural Šimon 070101 SC Radotín Praha{8} 0314
7 Strádal David Strádal David 071005 SC Radotín Praha{8} 0301
8 Mlčoch Tomáš Mlčoch Tomáš 060227 SC Radotín Praha{8} 0241
9 Podlešák Jakub Podlešák Jakub 060428 SC Radotín Praha{8} 0239
10 Cuřín Mikuláš Cuřín Mikuláš 060625 SC Radotín Praha{8} 0219
11 Vačkář Jan Vačkář Jan 070101 SC Radotín Praha{8} 0218
12 Navrátil Ondřej Navrátil Ondřej 070101 SC Radotín Praha{8} 0214
13 Jordanidis Matěj Jordanidis Matěj 070101 SC Radotín Praha{8} 0210
14 Novotný Ondřej Novotný Ondřej 060101 SC Radotín Praha{8} 0196
15 Knotek Matyáš Knotek Matyáš 070101 SC Radotín Praha{8} 0184
16 Kočí Filip Kočí Filip 070101 SC Radotín Praha{8} 0184
17 Hlaváč Ondřej Hlaváč Ondřej 070101 SC Radotín Praha{8} 0176
18 Dvorník Ondřej Dvorník Ondřej 070101 SC Radotín Praha{8} 0163
19 Oborný Tomáš Oborný Tomáš 070101 SC Radotín Praha{8} 0118
20 Svoboda Josef Svoboda Josef 060516 SC Radotín Praha{8} 0117
21 Baňka Matyáš Baňka Matyáš 070101 SC Radotín Praha{8} 0116
22 Cocula Jakub Cocula Jakub 070101 SC Radotín Praha{8} 0111
23 Vašica Samuel Vašica Samuel 070101 SC Radotín Praha{8} 0033
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zbožínková Klára Zbožínková Klára 060101 SC Radotín Praha{8} 1035
2 Camphuijsen Zuzana Camphuijsen Zuzana 060330 SC Radotín Praha{8} 0709
3 Zítková Karolína Zítková Karolína 060101 ATLJM{8} 0654
4 Kahle Helena Kahle Helena 070101 SC Radotín Praha{8} 0613
5 Ungerová Eliška Ungerová Eliška 070101 SC Radotín Praha{8} 0610
6 Fílová Justýna Fílová Justýna 070101 SC Radotín Praha{8} 0607
7 Lustigová Adéla Lustigová Adéla 061022 SC Radotín Praha{8} 0604
8 Vyšná Karolína Vyšná Karolína 070101 SC Radotín Praha{8} 0497
9 Taylor Anna Taylor Anna 070101 SC Radotín Praha{8} 0495
10 Poláková Klára Poláková Klára 070101 SC Radotín Praha{8} 0478
11 Penková Klára Penková Klára 061118 SC Radotín Praha{8} 0464
12 Košařova Anna Košařova Anna 070101 SC Radotín Praha{8} 0406
13 Štastná Nataly Štastná Nataly 070101 SC Radotín Praha{8} 0403
14 Sedláčková Barbora Sedláčková Barbora 060509 SC Radotín Praha{8} 0327
15 Wodere Rosalia Wodere Rosalia 070101 SC Radotín Praha{8} 0261
16 Štastná Dominika Štastná Dominika 070101 SC Radotín Praha{8} 0259
17 Bejsovcova Amálie Bejsovcova Amálie 070101 SC Radotín Praha{8} 0246
18 Kubíčková Anna Kubíčková Anna 070101 SC Radotín Praha{8} 0228
19 Kettnerová Tereza Kettnerová Tereza 070101 SC Radotín Praha{8} 0219
20 Marcová Anežka Marcová Anežka 070101 SC Radotín Praha{8} 0208
Celkem 20 závodníků