výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo atletického čtyřboje

Šumperk (4. 10. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 07.52 706
2 Jáchym ŠípJáchym Šíp 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.54 700
3 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.64 668
4 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.20 503
5 Filip DivišFilip Diviš 05 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 08.29 478
6 Patrik NavrátilPatrik Navrátil 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.76 359
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 07.68 656
2 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 08.43 441
3 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 08.44 439
4 Roman FilipecRoman Filipec 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.64 388
5 Adam JanákAdam Janák 02 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.71 371
MS Michal HrochMichal Hroch 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.35 462
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.82 613
2 Filip PetrFilip Petr 02 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 08.04 548
3 Miloš PallaMiloš Palla 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.12 525
4 Martin ŽižkaMartin Žižka 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 08.36 460
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.69 376
6 Sebastián GodinaSebastián Godina 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 08.70 374
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ČechákLukáš Čechák 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.28 481
2 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 03 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 08.30 476
3 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 08.68 378
4 Tomáš MalýTomáš Malý 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.73 366
5 Martin SloukaMartin Slouka 03 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 08.86 336
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.29 478
2 Adam KotěšovskýAdam Kotěšovský 03 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 08.31 473
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.42 444
4 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 02 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 08.42 444
5 Jan GaraiJan Garai 02 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 08.60 398
6 Samuel SamekSamuel Samek 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.60 398
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav NantlRostislav Nantl 02 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 08.24 492
2 Tomáš HanákTomáš Hanák 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.47 431
3 Martin PovýšilMartin Povýšil 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.48 428
4 Daniel DevečkaDaniel Devečka 02 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 08.57 406
5 Oliver PungeOliver Punge 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 08.66 383
6 Ondřej HandlOndřej Handl 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.74 364
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MirvaldPetr Mirvald 02 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 08.27 484
2 Adam HrbekAdam Hrbek 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.32 470
3 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 08.43 441
4 Štěpán RodekŠtěpán Rodek 02 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 08.44 439
5 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.73 366
6 Tomáš KavanTomáš Kavan 02 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.11 280
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 08.05 833
2 Simona SvozilováSimona Svozilová 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.35 744
3 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.76 629
4 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.78 624
5 Anna MaksováAnna Maksová 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 08.82 613
6 Hana MachovskáHana Machovská 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.94 582
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŽemlováLucie Žemlová 03 ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou 09.01 564
2 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 09.08 546
3 Kristýna KočíkováKristýna Kočíková 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 09.09 543
4 Zuzana ŽemlováZuzana Žemlová 03 ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou 09.17 523
5 Zuzana TůmováZuzana Tůmová 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 09.83 371
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 02 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.83 610
2 Barbora BílkováBarbora Bílková 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 08.84 608
3 Elen KriškováElen Krišková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 09.06 551
4 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 04 ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice 09.23 509
5 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.24 506
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 09.20 516
2 Simona GavryljukováSimona Gavryljuková 04 ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou 09.26 501
3 Kateřina ŘezníkováKateřina Řezníková 02 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.49 447
4 Veronika KrajčíkováVeronika Krajčíková 03 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 09.72 395
5 Aneta KrátkáAneta Krátká 04 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 10.23 291
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta MüllerováAlžběta Müllerová 02 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.00 566
2 Lucie KollorovskáLucie Kollorovská 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.32 487
3 Adéla PříhodováAdéla Příhodová 03 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 09.37 475
4 Aneta DurováAneta Durová 03 ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice 09.55 433
5 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková 04 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 09.66 408
6 Hana HorkáHana Horká 03 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.84 369
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 03 ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou 08.92 587
2 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 09.39 470
3 Lucie KočnarováLucie Kočnarová 02 ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice 09.48 449
4 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 02 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.57 428
5 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 09.58 426
6 Michaela KlimešováMichaela Klimešová 04 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 09.82 374
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 08.45 715
2 Marie JedličkováMarie Jedličková 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.24 506
3 Eliška HradečnáEliška Hradečná 03 ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice 09.29 494
4 Radka SchubertováRadka Schubertová 04 ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice 09.57 428
5 Hana VahalováHana Vahalová 03 ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou 09.68 404
6 Sabina KropjokováSabina Kropjoková 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.97 342
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 08.82 613
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 02 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 09.05 553
3 Anna TurkováAnna Turková 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 09.06 551
4 Zuzana CalábkováZuzana Calábková 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.49 447
5 Lucie HrabskáLucie Hrabská 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.67 406
6 Veronika SzabóVeronika Szabó 03 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 09.70 400
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 2:43.71 531
2 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:44.61 521
3 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 2:48.70 477
4 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 2:52.05 443
5 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:54.93 414
6 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:56.25 401
7 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:57.45 389
8 Elen KriškováElen Krišková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:58.01 384
9 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková 04 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:03.92 330
10 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:07.91 295
11 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 02 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:10.29 275
12 Veronika SzabóVeronika Szabó 03 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 3:10.78 271
13 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 02 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 3:10.91 270
14 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:14.85 240
15 Veronika KrajčíkováVeronika Krajčíková 03 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:24.20 173
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MaksováAnna Maksová 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 2:47.45 490
2 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2:56.85 395
3 Simona SvozilováSimona Svozilová 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:06.01 311
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 3:06.42 308
5 Hana MachovskáHana Machovská 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:14.50 242
6 Lucie HrabskáLucie Hrabská 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:15.21 237
7 Lucie KollorovskáLucie Kollorovská 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 3:16.75 225
8 Zuzana TůmováZuzana Tůmová 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 3:19.62 204
9 Anna TurkováAnna Turková 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 3:20.91 195
10 Kristýna KočíkováKristýna Kočíková 02 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 3:21.95 188
11 Sabina KropjokováSabina Kropjoková 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:22.51 184
12 Zuzana CalábkováZuzana Calábková 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:27.33 153
13 Aneta KrátkáAneta Krátká 04 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 3:34.77 110
14 Adéla PříhodováAdéla Příhodová 03 ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk 3:46.40 57
15 Barbora BílkováBarbora Bílková 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 3:50.91 40
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alžběta MüllerováAlžběta Müllerová 02 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 2:40.52 567
2 Lucie ŽemlováLucie Žemlová 03 ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou 2:43.41 534
3 Zuzana ŽemlováZuzana Žemlová 03 ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou 2:59.50 370
4 Kateřina ŘezníkováKateřina Řezníková 02 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 3:00.25 363
5 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 04 ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice 3:00.99 356
6 Simona GavryljukováSimona Gavryljuková 04 ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou 3:01.31 353
7 Aneta DurováAneta Durová 03 ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice 3:02.71 340
8 Lucie KočnarováLucie Kočnarová 02 ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice 3:04.15 328
9 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 02 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 3:07.25 301
10 Hana HorkáHana Horká 03 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 3:13.10 253
11 Michaela KlimešováMichaela Klimešová 04 ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května 3:15.05 238
12 Eliška HradečnáEliška Hradečná 03 ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice 3:16.51 227
13 Radka SchubertováRadka Schubertová 04 ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice 3:17.95 216
14 Hana VahalováHana Vahalová 03 ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou 3:42.15 74
Karolína SvobodováKarolína Svobodová 03 ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou DNS
Celkem 15 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:05.91 607
2 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:07.91 589
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:11.98 552
4 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:15.59 520
5 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 3:16.61 511
6 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:18.00 499
7 Filip PetrFilip Petr 02 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 3:19.61 485
8 Jáchym ŠípJáchym Šíp 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:20.91 474
9 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 3:22.23 463
10 Daniel DevečkaDaniel Devečka 02 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 3:23.53 452
11 Petr MirvaldPetr Mirvald 02 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 3:25.98 432
12 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:27.65 419
13 Miloš PallaMiloš Palla 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:32.95 378
14 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 3:33.12 377
15 Oliver PungeOliver Punge 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 3:33.43 374
16 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 3:33.95 370
17 Adam KotěšovskýAdam Kotěšovský 03 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 3:43.42 303
18 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:52.93 241
19 Štěpán RodekŠtěpán Rodek 02 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 3:56.27 221
20 Adam JanákAdam Janák 02 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 4:06.93 162
MS Michal HrochMichal Hroch 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:03.52 630
Celkem 21 závodníků
Běh 2 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam HrbekAdam Hrbek 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:11.80 553
2 Tomáš HanákTomáš Hanák 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:12.49 547
3 Sebastián GodinaSebastián Godina 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 3:19.75 484
4 Rostislav NantlRostislav Nantl 02 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 3:21.50 469
5 Filip DivišFilip Diviš 05 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 3:24.68 443
6 Samuel SamekSamuel Samek 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:25.01 440
7 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 02 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 3:25.16 439
8 Martin PovýšilMartin Povýšil 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:26.19 431
9 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 03 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 3:27.57 420
10 Patrik NavrátilPatrik Navrátil 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:31.13 392
11 Jan GaraiJan Garai 02 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 3:33.04 377
12 Tomáš KavanTomáš Kavan 02 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 3:34.28 368
13 Martin SloukaMartin Slouka 03 ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice 3:34.89 363
14 Roman FilipecRoman Filipec 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:36.11 354
15 Ondřej HandlOndřej Handl 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:36.50 351
16 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal 04 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 3:36.90 349
17 Tomáš MalýTomáš Malý 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:37.18 347
18 Martin ŽižkaMartin Žižka 03 ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 3:37.52 344
19 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 4:09.09 151
20 Lukáš ČechákLukáš Čechák 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 4:10.02 146
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
03 1.73 569
2 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 1.69 536
3 Martin PovýšilMartin Povýšil
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 1.57 441
4 Miloš PallaMiloš Palla
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 1.53 411
5 Daniel DevečkaDaniel Devečka
ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov
02 1.49 381
6 Petr MirvaldPetr Mirvald
ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov
02 1.49 381
7 Adam KotěšovskýAdam Kotěšovský
ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov
03 1.49 381
8 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 1.45 352
9 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
03 1.45 352
10 Ondřej HandlOndřej Handl
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 1.45 352
11 Martin MíčekMartin Míček
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
03 1.45 352
12 Vojtěch HorákVojtěch Horák
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 1.41 324
13 Roman FilipecRoman Filipec
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 1.41 324
14 Sebastián GodinaSebastián Godina
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 1.41 324
15 Patrik NavrátilPatrik Navrátil
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
04 1.41 324
16 Samuel SamekSamuel Samek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 1.37 297
17 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
02 1.37 297
18 Rostislav NantlRostislav Nantl
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
02 1.33 270
19 Matias ŠpičákMatias Špičák
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
03 1.33 270
20 Martin ŽižkaMartin Žižka
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 1.29 244
21 Dominik FoltasDominik Foltas
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
04 1.29 244
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Simona SvozilováSimona Svozilová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 1.57 701
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
03 1.45 566
3 Barbora BílkováBarbora Bílková
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 1.41 523
4 Kateřina ŘezníkováKateřina Řezníková
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
02 1.41 523
5 Eliška JuránkováEliška Juránková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 1.41 523
6 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 1.41 523
7 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
02 1.37 481
8 Radka SchubertováRadka Schubertová
ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice
04 1.37 481
9 Lucie ŽemlováLucie Žemlová
ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou
03 1.33 439
10 Michaela KlimešováMichaela Klimešová
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
04 1.33 439
11 Elen KriškováElen Krišková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 1.29 399
12 Aneta DurováAneta Durová
ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice
03 1.29 399
13 Natálie MatochováNatálie Matochová
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 1.29 399
14 Veronika KrajčíkováVeronika Krajčíková
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
03 1.29 399
15 Zuzana CalábkováZuzana Calábková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 1.29 399
16 Marie JedličkováMarie Jedličková
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 1.25 359
16 Kristýna KočíkováKristýna Kočíková
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 1.25 359
18 Veronika SzabóVeronika Szabó
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
03 1.25 359
19 Zuzana ŽemlováZuzana Žemlová
ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou
03 1.25 359
20 Aneta KučerováAneta Kučerová
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
04 1.25 359
21 Adéla PříhodováAdéla Příhodová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
03 1.21 321
22 Hana VahalováHana Vahalová
ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou
03 1.17 284
23 Hana HorkáHana Horká
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
03 1.17 284
24 Zuzana TůmováZuzana Tůmová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 1.13 248
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym ŠípJáchym Šíp
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 5.44 469
2 Erik RaclavskýErik Raclavský
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 5.43 467
3 Filip PetrFilip Petr
ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov
02 5.10 402
4 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 4.94 371
5 Lukáš ČechákLukáš Čechák
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 4.83 350
6 Tomáš OplockýTomáš Oplocký
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
03 4.83 350
7 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
03 4.79 343
8 Daniel MatušíkDaniel Matušík
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
03 4.71 328
9 Tomáš HanákTomáš Hanák
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 4.68 323
10 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
03 4.59 306
11 Martin SloukaMartin Slouka
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
03 4.58 304
12 Štěpán RodekŠtěpán Rodek
ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov
02 4.58 304
13 Filip DivišFilip Diviš
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
05 4.54 297
14 Adam JanákAdam Janák
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
02 4.52 294
15 Adam HrbekAdam Hrbek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 4.52 294
16 Jan GaraiJan Garai
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
02 4.43 278
17 Tomáš KavanTomáš Kavan
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
02 4.39 271
18 Oliver PungeOliver Punge
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
03 4.27 250
19 Tomáš MalýTomáš Malý
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
04 4.03 211
MS Michal HrochMichal Hroch
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 5.08 398
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna MaksováAnna Maksová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 4.79 503
2 Anna KolářováAnna Kolářová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
03 4.78 500
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
03 4.74 490
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
02 4.65 466
5 Klára DobešováKlára Dobešová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 4.57 446
6 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 4.36 393
7 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
03 4.24 364
8 Simona GavryljukováSimona Gavryljuková
ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou
04 4.12 336
9 Karolína SvobodováKarolína Svobodová
ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou
03 4.01 310
10 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
02 3.97 301
11 Eliška HradečnáEliška Hradečná
ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice
03 3.95 296
12 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká
ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice
04 3.91 287
13 Anna TurkováAnna Turková
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 3.81 265
14 Lucie KollorovskáLucie Kollorovská
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 3.80 263
15 Lucie HrabskáLucie Hrabská
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
04 3.78 259
16 Sabina KropjokováSabina Kropjoková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 3.64 229
17 Alžběta MüllerováAlžběta Müllerová
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
02 3.56 212
18 Aneta KrátkáAneta Krátká
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
04 3.51 202
19 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
04 3.43 186
20 Lucie KočnarováLucie Kočnarová
ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice
02 3.38 176
Hana MachovskáHana Machovská
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 NM
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
02 10.37 554
2 Radka SchubertováRadka Schubertová
ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice
04 08.23 414
3 Hana VahalováHana Vahalová
ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou
03 08.03 401
4 Eva KubíčkováEva Kubíčková
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
03 07.92 394
5 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 07.71 381
6 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
02 07.66 377
7 Kateřina ŘezníkováKateřina Řezníková
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
02 07.37 359
8 Lucie KočnarováLucie Kočnarová
ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice
02 07.35 357
9 Zuzana ŽemlováZuzana Žemlová
ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou
03 07.31 355
10 Adéla PříhodováAdéla Příhodová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
03 07.31 355
11 Veronika KrajčíkováVeronika Krajčíková
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
03 07.26 352
12 Anna TurkováAnna Turková
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 07.26 352
13 Aneta KrátkáAneta Krátká
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
04 07.20 348
14 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
04 07.16 345
15 Marie JedličkováMarie Jedličková
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 07.09 341
16 Zuzana TůmováZuzana Tůmová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 07.04 338
17 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
03 07.02 336
18 Klára DobešováKlára Dobešová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 06.69 315
19 Simona SvozilováSimona Svozilová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 06.63 311
20 Karolína SvobodováKarolína Svobodová
ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou
03 06.60 309
21 Barbora BílkováBarbora Bílková
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 06.55 306
22 Elen KriškováElen Krišková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 06.31 291
23 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká
ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice
04 06.29 290
24 Sabina KropjokováSabina Kropjoková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 06.18 283
25 Hana MachovskáHana Machovská
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 05.97 269
26 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
02 05.89 264
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
03 15.60 827
2 Daniel MatušíkDaniel Matušík
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
03 10.66 525
3 Lukáš ČechákLukáš Čechák
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 10.45 513
4 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 10.16 495
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 09.88 478
6 Martin PovýšilMartin Povýšil
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 09.71 468
7 Tomáš KavanTomáš Kavan
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
02 09.56 459
8 Jáchym ŠípJáchym Šíp
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 09.55 459
9 Erik RaclavskýErik Raclavský
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 09.54 458
10 Matias ŠpičákMatias Špičák
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
03 09.52 457
11 Filip PetrFilip Petr
ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov
02 09.38 448
12 Daniel DevečkaDaniel Devečka
ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov
02 09.34 446
13 Adam JanákAdam Janák
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
02 09.23 440
14 Tomáš HanákTomáš Hanák
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 08.96 423
15 Filip DivišFilip Diviš
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
05 08.92 421
16 Martin MíčekMartin Míček
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
03 08.58 401
17 Jan GaraiJan Garai
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
02 08.52 397
18 Samuel SamekSamuel Samek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 08.31 385
19 Sebastián GodinaSebastián Godina
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 07.85 357
20 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
03 07.62 344
21 Oliver PungeOliver Punge
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
03 06.92 303
MS Michal HrochMichal Hroch
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 08.94 422
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci (Finále)

Finále (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KotěšovskýAdam Kotěšovský
ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov
03 82.80 595
2 Tomáš OplockýTomáš Oplocký
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
03 69.32 475
3 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 65.64 443
4 Rostislav NantlRostislav Nantl
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
02 64.25 431
5 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
02 59.97 393
6 Roman FilipecRoman Filipec
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 58.24 378
7 Martin SloukaMartin Slouka
ZŠ Vodní MohelniceZŠ Vodní Mohelnice
03 55.37 354
8 Dominik FoltasDominik Foltas
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
04 54.22 344
9 Štěpán RodekŠtěpán Rodek
ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov
02 52.87 332
10 Patrik NavrátilPatrik Navrátil
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
04 51.34 319
11 Petr MirvaldPetr Mirvald
ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov
02 51.13 317
12 Adam HrbekAdam Hrbek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 50.96 316
13 Ondřej HandlOndřej Handl
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 50.93 316
14 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
04 49.99 308
15 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
03 48.85 298
16 Martin ŽižkaMartin Žižka
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 45.90 273
17 Miloš PallaMiloš Palla
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 44.00 257
18 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
03 42.10 242
19 Tomáš MalýTomáš Malý
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
04 39.01 216
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně (Finále)

Finále (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška HradečnáEliška Hradečná
ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice
03 47.53 448
2 Lucie HrabskáLucie Hrabská
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
04 42.80 390
3 Lucie ŽemlováLucie Žemlová
ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou
03 42.66 388
4 Aneta KučerováAneta Kučerová
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
04 42.56 387
5 Simona GavryljukováSimona Gavryljuková
ZŠ Hustopeče nad BečvouZŠ Hustopeče nad Bečvou
04 40.98 367
6 Hana HorkáHana Horká
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
03 40.60 363
7 Anna MaksováAnna Maksová
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 38.76 340
8 Eliška JuránkováEliška Juránková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 38.61 338
9 Zuzana CalábkováZuzana Calábková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 36.60 314
10 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
03 35.62 302
11 Michaela KlimešováMichaela Klimešová
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
04 34.46 288
12 Anna KolářováAnna Kolářová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
03 34.04 283
13 Natálie MatochováNatálie Matochová
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 33.00 271
14 Veronika SzabóVeronika Szabó
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
03 31.19 249
15 Aneta DurováAneta Durová
ZŠ 1.Máje HraniceZŠ 1.Máje Hranice
03 30.19 237
16 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 30.10 236
17 Kristýna KočíkováKristýna Kočíková
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
02 29.99 235
18 Alžběta MüllerováAlžběta Müllerová
ZŠ Šumperk 8. květnaZŠ Šumperk 8. května
02 25.38 181
19 Lucie KollorovskáLucie Kollorovská
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
03 22.33 147
Celkem 19 závodníků
Čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Gymnázium Jakuba Škody Přerov{8} 2565
2 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Heyrovského Olomouc{8} 2146
3 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Heyrovského Olomouc{8} 2127
4 Jáchym ŠípJáchym Šíp 03 ZŠ Heyrovského Olomouc{8} 2102
5 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 ZŠ J. Železného Prostějov{8} 1935
6 Filip PetrFilip Petr 02 ZŠ Za Mlýnem Přerov{8} 1883
7 Martin PovýšilMartin Povýšil 02 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1768
8 Adam KotěšovskýAdam Kotěšovský 03 ZŠ Za Mlýnem Přerov{8} 1752
9 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Heyrovského Olomouc{8} 1730
10 Tomáš HanákTomáš Hanák 02 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1724
11 Daniel DevečkaDaniel Devečka 02 ZŠ Za Mlýnem Přerov{8} 1685
12 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 ZŠ Velký Týnec{8} 1673
13 Rostislav NantlRostislav Nantl 02 ZŠ Vodní Mohelnice{8} 1662
14 Filip DivišFilip Diviš 05 ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk{8} 1639
15 Adam HrbekAdam Hrbek 03 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1633
16 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 ZŠ J. Železného Prostějov{8} 1624
17 Petr MirvaldPetr Mirvald 02 ZŠ Za Mlýnem Přerov{8} 1614
18 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 02 ZŠ Vodní Mohelnice{8} 1573
19 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody Přerov{8} 1571
20 Miloš PallaMiloš Palla 02 ZŠ Heyrovského Olomouc{8} 1571
21 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 03 ZŠ Vodní Mohelnice{8} 1546
22 Sebastián GodinaSebastián Godina 03 ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk{8} 1539
23 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 ZŠ J. Železného Prostějov{8} 1538
24 Samuel SamekSamuel Samek 03 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1520
25 Lukáš ČechákLukáš Čechák 03 ZŠ Velký Týnec{8} 1490
26 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 ZŠ J. Železného Prostějov{8} 1480
27 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody Přerov{8} 1477
28 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Gymnázium Jakuba Škody Přerov{8} 1452
29 Jan GaraiJan Garai 02 ZŠ Vodní Mohelnice{8} 1450
30 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal 04 ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk{8} 1448
31 Roman FilipecRoman Filipec 02 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1444
32 Patrik NavrátilPatrik Navrátil 04 ZŠ Velký Týnec{8} 1394
33 Ondřej HandlOndřej Handl 03 ZŠ Velký Týnec{8} 1383
34 Tomáš KavanTomáš Kavan 02 ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk{8} 1378
35 Martin SloukaMartin Slouka 03 ZŠ Vodní Mohelnice{8} 1357
36 Martin ŽižkaMartin Žižka 03 ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk{8} 1321
37 Oliver PungeOliver Punge 03 Gymnázium Jakuba Škody Přerov{8} 1310
38 Štěpán RodekŠtěpán Rodek 02 ZŠ Za Mlýnem Přerov{8} 1296
39 Adam JanákAdam Janák 02 ZŠ J. Železného Prostějov{8} 1267
40 Tomáš MalýTomáš Malý 04 ZŠ Velký Týnec{8} 1140
MS Michal HrochMichal Hroch 03 ZŠ Heyrovského Olomouc{8} 1912
Celkem 41 závodníků
Čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Hejčín Olomouc{8} 2324
2 Simona SvozilováSimona Svozilová 02 ZŠ Velký Týnec{8} 2067
3 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium Hejčín Olomouc{8} 1975
4 Anna MaksováAnna Maksová 02 ZŠ Šumavská Šumperk{8} 1946
5 Lucie ŽemlováLucie Žemlová 03 ZŠ Hustopeče nad Bečvou{8} 1925
6 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 02 ZŠ J. Železného Prostějov{8} 1920
7 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium Hejčín Olomouc{8} 1882
8 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium Šumperk{8} 1852
9 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová 02 Gymnázium Šumperk{8} 1839
10 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium Šumperk{8} 1786
11 Kateřina ŘezníkováKateřina Řezníková 02 ZŠ Šumperk 8. května{8} 1692
12 Elen KriškováElen Krišková 03 Gymnázium Šumperk{8} 1625
13 Zuzana ŽemlováZuzana Žemlová 03 ZŠ Hustopeče nad Bečvou{8} 1607
14 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 ZŠ J. Železného Prostějov{8} 1590
15 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk{8} 1571
16 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová 03 Gymnázium Šumperk{8} 1559
17 Simona GavryljukováSimona Gavryljuková 04 ZŠ Hustopeče nad Bečvou{8} 1557
18 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 02 Gymnázium Hejčín Olomouc{8} 1553
19 Radka SchubertováRadka Schubertová 04 ZŠ 1.Máje Hranice{8} 1539
20 Alžběta MüllerováAlžběta Müllerová 02 ZŠ Šumperk 8. května{8} 1526
21 Marie JedličkováMarie Jedličková 04 ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk{8} 1514
22 Barbora BílkováBarbora Bílková 04 ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk{8} 1477
23 Eliška HradečnáEliška Hradečná 03 ZŠ 1.Máje Hranice{8} 1465
24 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 04 ZŠ 1.Máje Hranice{8} 1442
25 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ J. Železného Prostějov{8} 1412
26 Aneta DurováAneta Durová 03 ZŠ 1.Máje Hranice{8} 1409
27 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 02 ZŠ Šumperk 8. května{8} 1407
28 Anna TurkováAnna Turková 03 ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk{8} 1363
29 Michaela KlimešováMichaela Klimešová 04 ZŠ Šumperk 8. května{8} 1339
30 Kristýna KočíkováKristýna Kočíková 02 ZŠ Šumavská Šumperk{8} 1325
31 Veronika KrajčíkováVeronika Krajčíková 03 ZŠ J. Železného Prostějov{8} 1319
32 Zuzana CalábkováZuzana Calábková 03 ZŠ Velký Týnec{8} 1313
33 Lucie KočnarováLucie Kočnarová 02 ZŠ 1.Máje Hranice{8} 1310
34 Lucie HrabskáLucie Hrabská 04 ZŠ Velký Týnec{8} 1292
35 Veronika SzabóVeronika Szabó 03 Gymnázium Hejčín Olomouc{8} 1279
36 Hana HorkáHana Horká 03 ZŠ Šumperk 8. května{8} 1269
Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková 04 ZŠ J. Železného Prostějov{8} 1269
38 Adéla PříhodováAdéla Příhodová 03 ZŠ Šumavská Šumperk{8} 1208
39 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 03 ZŠ Hustopeče nad Bečvou{8} 1206
40 Hana VahalováHana Vahalová 03 ZŠ Hustopeče nad Bečvou{8} 1163
41 Zuzana TůmováZuzana Tůmová 02 ZŠ Šumavská Šumperk{8} 1161
42 Lucie KollorovskáLucie Kollorovská 03 ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk{8} 1122
43 Hana MachovskáHana Machovská 02 ZŠ Velký Týnec{8} 1093
44 Sabina KropjokováSabina Kropjoková 02 ZŠ Velký Týnec{8} 1038
45 Aneta KrátkáAneta Krátká 04 ZŠ Šumavská Šumperk{8} 0951
Celkem 45 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Heyerovského Olomouc ZŠ Heyerovského Olomouc ZŠ Heyrovského Olomouc{8} 8105
2 Gymnázium J.Škody Přerov Gymnázium J.Škody Přerov Gymnázium Jakuba Škody Přerov{8} 7066
3 ZŠ Za Mlýnem Přerov ZŠ Za Mlýnem Přerov ZŠ Za Mlýnem Přerov{8} 6934
4 ZŠ Zeyerova Olomouc ZŠ Zeyerova Olomouc ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 6645
5 ZŠ J.Železného Prostějov ZŠ J.Železného Prostějov ZŠ J. Železného Prostějov{8} 6577
6 ZŠ Vodní Mohelnice ZŠ Vodní Mohelnice ZŠ Vodní Mohelnice{8} 6231
7 ZŠ E. Beneše Šumperk ZŠ E. Beneše Šumperk ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk{8} 6004
8 ZŠ Velký Týnec ZŠ Velký Týnec ZŠ Velký Týnec{8} 5938
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Hejčín Olomouc Gymnázium Hejčín Olomouc Gymnázium Hejčín Olomouc{8} 7734
2 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk{8} 7102
3 ZŠ Hustopeče nad Bečvou ZŠ Hustopeče nad Bečvou ZŠ Hustopeče nad Bečvou{8} 6295
4 ZŠ J.Železného Prostějov ZŠ J.Železného Prostějov ZŠ J. Železného Prostějov{8} 6241
5 ZŠ 8. května Šumperk ZŠ 8. května Šumperk ZŠ Šumperk 8. května{8} 5964
6 ZŠ E.Beneše Šumperk ZŠ E.Beneše Šumperk ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk{8} 5925
7 ZŠ Velký Týnec ZŠ Velký Týnec ZŠ Velký Týnec{8} 5765
8 ZŠ 1. Máje Přerov ZŠ 1. Máje Přerov ZŠ 1.Máje Hranice{8} 5756
9 ZŠ Šumavská Šumperk ZŠ Šumavská Šumperk ZŠ Šumavská Šumperk{8} 5640
Celkem 9 závodníků