výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále

Praha-Kotlářka (4. 10. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 G. ÚstavníG. Ústavní 07.82 613
2 Filip GaličFilip Galič 02 G. ÚstavníG. Ústavní 07.94 577
3 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 08.22 498
4 David HorkýDavid Horký 03 ZŠ CampanusZŠ Campanus 08.35 462
5 Daniel LanghamerDaniel Langhamer 03 ZŠ EdenZŠ Eden 08.98 309
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 G. ÚstavníG. Ústavní 08.21 500
2 Dominika ČvančaraDominika Čvančara 01 ZŠ CampanusZŠ Campanus 08.31 473
3 Patrik ŠvestkaPatrik Švestka 02 ZŠ EdenZŠ Eden 08.45 436
4 Adam RybičkaAdam Rybička 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 08.63 391
5 Ivan VolfIvan Volf 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 08.86 336
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZelenýDominik Zelený 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 08.46 434
2 Filip VlčekFilip Vlček 02 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 08.47 431
3 Lukáš MachLukáš Mach 02 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 08.56 408
4 Marek FilikarMarek Filikar 02 G. ÚstavníG. Ústavní 08.57 406
5 Pavel BehenskýPavel Behenský 03 ZŠ EdenZŠ Eden 08.81 347
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JislDavid Jisl 03 G. ÚstavníG. Ústavní 08.17 511
2 Ondřej MatějkaOndřej Matějka 02 ZŠ EdenZŠ Eden 08.32 470
3 Oliver KotaracOliver Kotarac 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 08.68 378
4 Ondřej DamašekOndřej Damašek 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 08.69 376
5 Petr TulachPetr Tulach 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 08.81 347
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 ZŠ CampanusZŠ Campanus 07.68 656
2 Matěj DudaMatěj Duda 02 ZŠ CampanusZŠ Campanus 08.54 413
3 Pavel HavlinaPavel Havlina 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 08.58 403
4 Jan HeřmanJan Heřman 03 ZŠ CampanusZŠ Campanus 08.76 359
5 Samuel GregussSamuel Greguss 03 ZŠ EdenZŠ Eden 09.07 289
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ToulaDaniel Toula 05 ZŠ EdenZŠ Eden 09.07 289
2 Adam JelínekAdam Jelínek 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 09.15 272
3 Erik FeixErik Feix 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 09.36 229
4 Matěj ŠurýnMatěj Šurýn 04 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 09.90 135
5 Ondra KroužekOndra Kroužek 05 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 10.05 113
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BeranTomáš Beran 04 ZŠ EdenZŠ Eden 08.19 506
2 Štěpán MichalŠtěpán Michal 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 09.55 194
3 Tadeáš VylitaTadeáš Vylita 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 09.61 183
4 Hugo KonečnýHugo Konečný 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 09.62 181
5 Michal RozehnalMichal Rozehnal 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 10.48 60
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NovákDavid Novák 04 ZŠ EdenZŠ Eden 08.29 478
2 Vladimír ReichlVladimír Reichl 04 ZŠ EdenZŠ Eden 08.45 436
3 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 08.49 426
4 Mario KrstevskiMario Krstevski 04 ZŠ EdenZŠ Eden 08.67 381
5 Alexej KlymskyjAlexej Klymskyj 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 09.29 243
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DucháčkováKlára Ducháčková 04 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 08.85 605
2 Anděla LežákováAnděla Ležáková 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 09.34 482
3 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 09.53 438
4 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 09.56 431
5 Lucie RacmanováLucie Racmanová 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 10.95 168
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠimkůAdéla Šimků 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 08.94 582
2 Christine TesařováChristine Tesařová 03 ZŠ EdenZŠ Eden 09.05 553
3 Eliška KadlecováEliška Kadlecová 02 ZŠ EdenZŠ Eden 09.13 533
4 Tereza FirbachováTereza Firbachová 02 ZŠ EdenZŠ Eden 09.33 484
5 Adéla SobotkováAdéla Sobotková 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 09.45 456
6 Karolína ČeskáKarolína Česká 03 ZŠ EdenZŠ Eden 09.49 447
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová 02 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 08.49 704
2 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 08.82 613
3 Vendula ObuškevičováVendula Obuškevičová 03 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 09.28 496
4 Karolína GrofováKarolína Grofová 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 09.32 487
5 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 09.38 472
6 Alexia AntociAlexia Antoci 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 09.49 447
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 08.79 621
2 Nicole HalešováNicole Halešová 02 ZŠ EdenZŠ Eden 08.92 587
3 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 09.17 523
4 Tereza BaťkováTereza Baťková 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 09.58 426
5 Markéta RyšaváMarkéta Ryšavá 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 09.59 424
6 Pavlína MužíkováPavlína Mužíková 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 09.75 389
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda HrubáMagda Hrubá 05 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 08.95 579
2 Eliška KubátováEliška Kubátová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 09.26 501
3 Barbora PtáčkováBarbora Ptáčková 05 ZŠ CampanusZŠ Campanus 09.66 408
4 Johana PohořelckáJohana Pohořelcká 06 ZŠ CampanusZŠ Campanus 09.67 406
5 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ZŠ EdenZŠ Eden 10.01 334
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 09.41 465
2 Silvie KrušinskáSilvie Krušinská 04 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 09.73 393
3 Anna VykročilováAnna Vykročilová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 09.74 391
4 Karolína GajdováKarolína Gajdová 06 ZŠ EdenZŠ Eden 10.14 308
5 Lenka HrbkováLenka Hrbková 05 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 10.20 297
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 09.23 509
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 09.38 472
3 Emma TěhníkováEmma Těhníková 04 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 09.66 408
4 Linda KubůLinda Kubů 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 09.98 340
5 Anna TeršlAnna Teršl 04 ZŠ CampanusZŠ Campanus 10.59 226
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HabancováDominika Habancová 04 ZŠ CampanusZŠ Campanus 09.48 449
2 Sára GeprtováSára Geprtová 05 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 09.81 376
3 Veronika DaníčkováVeronika Daníčková 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 09.91 355
4 Sára AbrahamováSára Abrahamová 04 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 09.99 338
5 Viktorie VrbkováViktorie Vrbková 06 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 10.41 258
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana RegentováJohana Regentová 05 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 09.30 492
2 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 09.36 477
3 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ZŠ CampanusZŠ Campanus 09.73 393
4 Natálie KučerováNatálie Kučerová 05 ZŠ EdenZŠ Eden 09.76 386
5 Viktorie ŠtaflováViktorie Štaflová 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 09.90 357
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie ŠtaflováViktorie Štaflová 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 2:01.55 486
2 Emma TěhníkováEmma Těhníková 04 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 2:03.64 456
3 Linda KubůLinda Kubů 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 2:05.16 435
4 Anna TeršlAnna Teršl 04 ZŠ CampanusZŠ Campanus 2:06.15 422
5 Magda HrubáMagda Hrubá 05 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 2:07.55 403
6 Viktorie VrbkováViktorie Vrbková 06 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 2:07.92 398
7 Barbora PtáčkováBarbora Ptáčková 05 ZŠ CampanusZŠ Campanus 2:08.01 397
8 Karolína GajdováKarolína Gajdová 06 ZŠ EdenZŠ Eden 2:08.03 397
9 Teodora KalendováTeodora Kalendová 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 2:08.49 391
10 Johana RegentováJohana Regentová 05 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 2:09.06 383
11 Johana PohořelckáJohana Pohořelcká 06 ZŠ CampanusZŠ Campanus 2:18.53 270
12 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ZŠ EdenZŠ Eden 2:18.73 268
13 Anna VykročilováAnna Vykročilová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 2:20.86 245
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KubátováEliška Kubátová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 2:01.15 492
2 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 2:08.86 386
3 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 2:14.62 315
4 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ZŠ CampanusZŠ Campanus 2:14.72 314
5 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 2:15.17 308
6 Silvie KrušinskáSilvie Krušinská 04 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 2:15.33 307
7 Veronika DaníčkováVeronika Daníčková 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 2:15.70 302
8 Sára AbrahamováSára Abrahamová 04 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 2:16.60 292
9 Natálie KučerováNatálie Kučerová 05 ZŠ EdenZŠ Eden 2:16.90 289
10 Lenka HrbkováLenka Hrbková 05 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 2:22.42 229
11 Sára GeprtováSára Geprtová 05 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 2:23.34 220
12 Dominika HabancováDominika Habancová 04 ZŠ CampanusZŠ Campanus 2:27.02 185
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vladimír ReichlVladimír Reichl 04 ZŠ EdenZŠ Eden 2:31.09 481
2 David NovákDavid Novák 04 ZŠ EdenZŠ Eden 2:37.15 418
3 Tomáš BeranTomáš Beran 04 ZŠ EdenZŠ Eden 2:40.30 387
4 Štěpán MichalŠtěpán Michal 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 2:41.73 374
5 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 2:41.98 371
6 Mario KrstevskiMario Krstevski 04 ZŠ EdenZŠ Eden 2:44.09 352
7 Erik FeixErik Feix 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 2:44.84 345
8 Hugo KonečnýHugo Konečný 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 2:47.41 322
9 Daniel ToulaDaniel Toula 05 ZŠ EdenZŠ Eden 2:49.73 302
10 Adam JelínekAdam Jelínek 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 2:50.15 298
11 Tadeáš VylitaTadeáš Vylita 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 2:55.00 258
12 Michal RozehnalMichal Rozehnal 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 2:56.85 244
13 Ondra KroužekOndra Kroužek 05 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 2:57.63 238
14 Matěj ŠurýnMatěj Šurýn 04 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 3:05.63 180
15 Alexej KlymskyjAlexej Klymskyj 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 3:06.65 173
Celkem 15 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára DucháčkováKlára Ducháčková 04 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 2:42.22 548
2 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová 02 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 2:46.96 496
3 Eliška KadlecováEliška Kadlecová 02 ZŠ EdenZŠ Eden 2:54.96 413
4 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 2:56.76 396
5 Alexia AntociAlexia Antoci 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 2:57.66 387
6 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 3:08.17 293
7 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 3:09.52 282
8 Karolína ČeskáKarolína Česká 03 ZŠ EdenZŠ Eden 3:09.76 280
9 Pavlína MužíkováPavlína Mužíková 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 3:13.05 253
10 Adéla SobotkováAdéla Sobotková 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 3:33.56 117
11 Adéla ŠimkůAdéla Šimků 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 3:41.55 77
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 2:39.68 577
2 Karolína GrofováKarolína Grofová 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 2:48.45 480
3 Anděla LežákováAnděla Ležáková 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 3:01.75 349
4 Christine TesařováChristine Tesařová 03 ZŠ EdenZŠ Eden 3:08.16 293
5 Tereza BaťkováTereza Baťková 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 3:10.11 277
6 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 3:13.83 247
7 Markéta RyšaváMarkéta Ryšavá 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 3:15.01 238
8 Vendula ObuškevičováVendula Obuškevičová 03 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 3:15.02 238
9 Nicole HalešováNicole Halešová 02 ZŠ EdenZŠ Eden 3:16.11 230
10 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 3:18.48 213
11 Tereza FirbachováTereza Firbachová 02 ZŠ EdenZŠ Eden 3:25.34 166
12 Lucie RacmanováLucie Racmanová 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 3:32.06 125
Celkem 12 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel LanghamerDaniel Langhamer 03 ZŠ EdenZŠ Eden 3:11.13 559
2 Filip GaličFilip Galič 02 G. ÚstavníG. Ústavní 3:11.39 557
3 Petr TulachPetr Tulach 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 3:11.84 553
4 Matěj DudaMatěj Duda 02 ZŠ CampanusZŠ Campanus 3:11.94 552
5 Patrik ŠvestkaPatrik Švestka 02 ZŠ EdenZŠ Eden 3:14.27 531
6 Marek FilikarMarek Filikar 02 G. ÚstavníG. Ústavní 3:14.70 527
7 David HorkýDavid Horký 03 ZŠ CampanusZŠ Campanus 3:18.40 495
8 Pavel BehenskýPavel Behenský 03 ZŠ EdenZŠ Eden 3:21.02 473
9 David JislDavid Jisl 03 G. ÚstavníG. Ústavní 3:25.78 434
10 Pavel HavlinaPavel Havlina 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 3:29.35 406
11 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 3:31.91 386
12 Dominika ČvančaraDominika Čvančara 01 ZŠ CampanusZŠ Campanus 4:03.29 181
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej DamašekOndřej Damašek 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 3:08.68 582
2 Oliver KotaracOliver Kotarac 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 3:10.04 569
3 Samuel GregussSamuel Greguss 03 ZŠ EdenZŠ Eden 3:10.50 565
4 Adam RybičkaAdam Rybička 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 3:12.10 551
5 Ondřej MatějkaOndřej Matějka 02 ZŠ EdenZŠ Eden 3:13.86 535
6 Filip VlčekFilip Vlček 02 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 3:15.01 525
7 Lukáš MachLukáš Mach 02 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 3:19.49 486
8 Dominik ZelenýDominik Zelený 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 3:24.90 441
9 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 G. ÚstavníG. Ústavní 3:25.10 439
10 Ivan VolfIvan Volf 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 3:30.63 396
11 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 ZŠ CampanusZŠ Campanus 3:44.31 296
12 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 G. ÚstavníG. Ústavní 3:50.83 254
13 Jan HeřmanJan Heřman 03 ZŠ CampanusZŠ Campanus 4:15.22 122
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Oliver KotaracOliver Kotarac
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
02 1.47 367
2= Ondřej DamašekOndřej Damašek
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
03 1.44 345
2= David HorkýDavid Horký
ZŠ CampanusZŠ Campanus
03 1.44 345
4= Dominik ZelenýDominik Zelený
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 1.41 324
4= Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
G. ÚstavníG. Ústavní
03 1.41 324
4= Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
G. ÚstavníG. Ústavní
03 1.41 324
4= Ondřej MatějkaOndřej Matějka
ZŠ EdenZŠ Eden
02 1.41 324
8 Filip VlčekFilip Vlček
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
02 1.35 283
9= Daniel LanghamerDaniel Langhamer
ZŠ EdenZŠ Eden
03 1.32 263
9= Dominika ČvančaraDominika Čvančara
ZŠ CampanusZŠ Campanus
01 1.32 263
9= Pavel HavlinaPavel Havlina
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 1.32 263
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel ToulaDaniel Toula
ZŠ EdenZŠ Eden
05 1.35 283
2 Tadeáš VylitaTadeáš Vylita
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
04 1.29 244
3= Vladimír ReichlVladimír Reichl
ZŠ EdenZŠ Eden
04 1.26 225
3= Matěj ŠurýnMatěj Šurýn
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
04 1.26 225
5 Adam JelínekAdam Jelínek
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
04 1.23 206
Michal RozehnalMichal Rozehnal
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 NM
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nicole HalešováNicole Halešová
ZŠ EdenZŠ Eden
02 1.40 512
2= Vendula ObuškevičováVendula Obuškevičová
ZŠ JitřníZŠ Jitřní
03 1.34 449
2= Adéla TrnkováAdéla Trnková
ZŠ JitřníZŠ Jitřní
04 1.34 449
4= Alexia AntociAlexia Antoci
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 1.28 389
4= Adéla ŠimkůAdéla Šimků
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
03 1.28 389
4= Christine TesařováChristine Tesařová
ZŠ EdenZŠ Eden
03 1.28 389
7 Markéta RyšaváMarkéta Ryšavá
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 1.25 359
8 Pavlína MužíkováPavlína Mužíková
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
03 1.22 331
9 Klára DucháčkováKlára Ducháčková
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
04 1.14 257
Lucie RacmanováLucie Racmanová
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
03 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Magda HrubáMagda Hrubá
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
05 1.37 481
2 Anna VykročilováAnna Vykročilová
ZŠ EdenZŠ Eden
04 1.25 359
3= Teodora KalendováTeodora Kalendová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 1.22 331
3= Veronika DaníčkováVeronika Daníčková
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 1.22 331
5 Sára GeprtováSára Geprtová
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
05 1.19 302
6 Barbora PtáčkováBarbora Ptáčková
ZŠ CampanusZŠ Campanus
05 1.16 275
7= Johana PohořelckáJohana Pohořelcká
ZŠ CampanusZŠ Campanus
06 1.13 248
7= Karolína DoležalováKarolína Doležalová
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
05 1.13 248
9 Eliška KubátováEliška Kubátová
ZŠ EdenZŠ Eden
04 1.10 222
Silvie KrušinskáSilvie Krušinská
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
04 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
ZŠ CampanusZŠ Campanus
02 5.75 533
2 Filip GaličFilip Galič
G. ÚstavníG. Ústavní
02 5.17 415
3 Ivan VolfIvan Volf
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
03 4.97 377
4 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
02 4.90 363
5 David JislDavid Jisl
G. ÚstavníG. Ústavní
03 4.81 346
6 Matěj DudaMatěj Duda
ZŠ CampanusZŠ Campanus
02 4.79 343
7 Lukáš MachLukáš Mach
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
02 4.70 326
8 Adam RybičkaAdam Rybička
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
03 4.68 323
9 Marek FilikarMarek Filikar
G. ÚstavníG. Ústavní
02 4.63 313
10 Petr TulachPetr Tulach
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 4.54 297
11 Patrik ŠvestkaPatrik Švestka
ZŠ EdenZŠ Eden
02 4.52 294
12 Pavel BehenskýPavel Behenský
ZŠ EdenZŠ Eden
03 4.50 290
13 Jan HeřmanJan Heřman
ZŠ CampanusZŠ Campanus
03 4.47 285
14 Samuel GregussSamuel Greguss
ZŠ EdenZŠ Eden
03 4.31 257
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik MarinovPatrik Marinov
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 4.60 308
2 Mario KrstevskiMario Krstevski
ZŠ EdenZŠ Eden
04 4.35 264
3 Tomáš BeranTomáš Beran
ZŠ EdenZŠ Eden
04 4.15 230
4 Erik FeixErik Feix
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 3.92 193
5 David NovákDavid Novák
ZŠ EdenZŠ Eden
04 3.90 190
6 Hugo KonečnýHugo Konečný
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
04 3.79 173
7 Alexej KlymskyjAlexej Klymskyj
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 3.76 168
8 Ondra KroužekOndra Kroužek
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
05 3.63 149
9 Štěpán MichalŠtěpán Michal
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
04 3.50 130
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie PoppelováLucie Poppelová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 4.68 474
2 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 4.30 379
3 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
02 4.11 333
4 Eva CaldrováEva Caldrová
ZŠ JitřníZŠ Jitřní
04 4.00 308
5 Karolína GrofováKarolína Grofová
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
03 3.93 292
6 Tereza FirbachováTereza Firbachová
ZŠ EdenZŠ Eden
02 3.77 257
7 Tereza SvatošováTereza Svatošová
ZŠ JitřníZŠ Jitřní
04 3.73 248
8 Karolína ČeskáKarolína Česká
ZŠ EdenZŠ Eden
03 3.54 208
9 Eliška KadlecováEliška Kadlecová
ZŠ EdenZŠ Eden
02 3.48 196
10 Tereza BaťkováTereza Baťková
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
02 3.45 190
11 Adéla SobotkováAdéla Sobotková
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
03 3.23 148
12 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
ZŠ JitřníZŠ Jitřní
04 3.16 135
13 Anděla LežákováAnděla Ležáková
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
02 3.06 117
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana RegentováJohana Regentová
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
05 3.90 285
2 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 3.86 276
3 Adéla MalcováAdéla Malcová
ZŠ CampanusZŠ Campanus
04 3.63 227
4 Natálie KučerováNatálie Kučerová
ZŠ EdenZŠ Eden
05 3.58 216
5 Emma TěhníkováEmma Těhníková
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
04 3.57 214
6 Viktorie ŠtaflováViktorie Štaflová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 3.57 214
7 Dominika HabancováDominika Habancová
ZŠ CampanusZŠ Campanus
04 3.54 208
8 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
06 3.44 188
9 Anna TeršlAnna Teršl
ZŠ CampanusZŠ Campanus
04 3.43 186
10 Sára AbrahamováSára Abrahamová
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
04 3.36 172
11 Karolína GajdováKarolína Gajdová
ZŠ EdenZŠ Eden
06 3.35 170
12 Linda KubůLinda Kubů
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 3.34 168
13 Viktorie VrbkováViktorie Vrbková
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
06 3.28 157
14 Karolína LipováKarolína Lipová
ZŠ EdenZŠ Eden
06 3.27 155
15 Lenka HrbkováLenka Hrbková
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
05 3.24 150
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza FirbachováTereza Firbachová
ZŠ EdenZŠ Eden
02 08.71 445
2 Karolína GrofováKarolína Grofová
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
03 08.53 434
3 Alexia AntociAlexia Antoci
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 08.45 428
4 Christine TesařováChristine Tesařová
ZŠ EdenZŠ Eden
03 08.13 408
5 Tereza BaťkováTereza Baťková
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
02 07.38 359
6 Vendula ObuškevičováVendula Obuškevičová
ZŠ JitřníZŠ Jitřní
03 06.73 318
7 Adéla ŠimkůAdéla Šimků
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
03 06.47 301
8 Pavlína MužíkováPavlína Mužíková
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
03 06.38 295
9 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 05.94 267
10 Tereza SvatošováTereza Svatošová
ZŠ JitřníZŠ Jitřní
04 05.08 213
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MatějkaOndřej Matějka
ZŠ EdenZŠ Eden
02 10.83 536
2 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
G. ÚstavníG. Ústavní
03 10.24 500
3 Ivan VolfIvan Volf
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
03 09.65 465
4 David HorkýDavid Horký
ZŠ CampanusZŠ Campanus
03 09.35 447
5 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
ZŠ CampanusZŠ Campanus
02 09.21 438
6 Samuel GregussSamuel Greguss
ZŠ EdenZŠ Eden
03 09.00 426
7 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
G. ÚstavníG. Ústavní
03 09.00 426
8 Pavel HavlinaPavel Havlina
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 08.95 423
9 Jan HeřmanJan Heřman
ZŠ CampanusZŠ Campanus
03 08.01 367
10 Filip VlčekFilip Vlček
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
02 07.92 362
11 Ondřej DamašekOndřej Damašek
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
03 07.82 356
12 David JislDavid Jisl
G. ÚstavníG. Ústavní
03 07.63 344
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ZelenýDominik Zelený
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 57.79 374
2 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
02 57.33 371
3 Oliver KotaracOliver Kotarac
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
02 56.66 365
4 Lukáš MachLukáš Mach
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
02 56.57 364
5 Marek FilikarMarek Filikar
G. ÚstavníG. Ústavní
02 55.07 351
6 Pavel BehenskýPavel Behenský
ZŠ EdenZŠ Eden
03 53.06 334
7 Filip GaličFilip Galič
G. ÚstavníG. Ústavní
02 51.57 321
8 Adam RybičkaAdam Rybička
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
03 47.57 287
9 Matěj DudaMatěj Duda
ZŠ CampanusZŠ Campanus
02 47.31 285
10 Patrik ŠvestkaPatrik Švestka
ZŠ EdenZŠ Eden
02 47.26 285
11 Daniel LanghamerDaniel Langhamer
ZŠ EdenZŠ Eden
03 45.30 268
12 Dominika ČvančaraDominika Čvančara
ZŠ CampanusZŠ Campanus
01 36.85 198
13 Petr TulachPetr Tulach
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 35.82 190
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladimír ReichlVladimír Reichl
ZŠ EdenZŠ Eden
04 51.42 320
2 Tadeáš VylitaTadeáš Vylita
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
04 51.02 316
3 Patrik MarinovPatrik Marinov
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 50.08 308
4 Tomáš BeranTomáš Beran
ZŠ EdenZŠ Eden
04 46.75 280
5 David NovákDavid Novák
ZŠ EdenZŠ Eden
04 45.25 268
6 Matěj ŠurýnMatěj Šurýn
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
04 43.87 256
7 Adam JelínekAdam Jelínek
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
04 42.94 249
8 Hugo KonečnýHugo Konečný
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
04 41.85 239
9 Erik FeixErik Feix
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 41.39 236
10 Alexej KlymskyjAlexej Klymskyj
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 41.06 233
11 Michal RozehnalMichal Rozehnal
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 33.11 168
12 Mario KrstevskiMario Krstevski
ZŠ EdenZŠ Eden
04 32.92 167
13 Daniel ToulaDaniel Toula
ZŠ EdenZŠ Eden
05 26.57 116
14 Štěpán MichalŠtěpán Michal
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
04 26.34 115
15 Ondra KroužekOndra Kroužek
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
05 22.68 87
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva CaldrováEva Caldrová
ZŠ JitřníZŠ Jitřní
04 43.11 394
2 Adéla TrnkováAdéla Trnková
ZŠ JitřníZŠ Jitřní
04 42.88 391
3 Klára DucháčkováKlára Ducháčková
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
04 41.72 376
4 Adéla SobotkováAdéla Sobotková
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
03 41.06 368
5 Lucie PoppelováLucie Poppelová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 40.62 363
6 Karolína ČeskáKarolína Česká
ZŠ EdenZŠ Eden
03 37.84 329
7 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
02 34.80 292
8 Nicole HalešováNicole Halešová
ZŠ EdenZŠ Eden
02 33.67 279
9 Lucie RacmanováLucie Racmanová
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
03 32.39 263
10 Eliška KadlecováEliška Kadlecová
ZŠ EdenZŠ Eden
02 30.97 247
11 Markéta RyšaváMarkéta Ryšavá
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 28.35 216
12 Anděla LežákováAnděla Ležáková
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
02 26.44 194
13 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
ZŠ JitřníZŠ Jitřní
04 25.89 187
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana RegentováJohana Regentová
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
05 40.29 359
2 Lenka HrbkováLenka Hrbková
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
05 37.75 328
3 Eliška KubátováEliška Kubátová
ZŠ EdenZŠ Eden
04 37.52 325
4 Linda KubůLinda Kubů
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 36.95 318
5 Viktorie ŠtaflováViktorie Štaflová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 35.34 299
6 Silvie KrušinskáSilvie Krušinská
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
04 34.45 288
7 Sára GeprtováSára Geprtová
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
05 34.32 287
8 Dominika HabancováDominika Habancová
ZŠ CampanusZŠ Campanus
04 33.79 280
9 Viktorie VrbkováViktorie Vrbková
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
06 33.52 277
10 Sára AbrahamováSára Abrahamová
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
04 32.85 269
11 Karolína GajdováKarolína Gajdová
ZŠ EdenZŠ Eden
06 31.70 255
12 Veronika DaníčkováVeronika Daníčková
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 31.46 252
13 Barbora PtáčkováBarbora Ptáčková
ZŠ CampanusZŠ Campanus
05 30.77 244
14 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 30.24 238
15 Anna VykročilováAnna Vykročilová
ZŠ EdenZŠ Eden
04 30.14 237
16 Teodora KalendováTeodora Kalendová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 29.43 228
17 Emma TěhníkováEmma Těhníková
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
04 28.46 217
18 Natálie KučerováNatálie Kučerová
ZŠ EdenZŠ Eden
05 26.70 197
19 Adéla MalcováAdéla Malcová
ZŠ CampanusZŠ Campanus
04 25.62 184
20 Karolína LipováKarolína Lipová
ZŠ EdenZŠ Eden
06 25.50 183
21 Karolína DoležalováKarolína Doležalová
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
05 24.86 175
22 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
06 24.04 166
23 Johana PohořelckáJohana Pohořelcká
ZŠ CampanusZŠ Campanus
06 22.88 153
24 Anna TeršlAnna Teršl
ZŠ CampanusZŠ Campanus
04 19.35 113
25 Magda HrubáMagda Hrubá
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
05 18.94 109
Celkem 25 závodníků
Čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1923
2 Filip GaličFilip Galič 02 G. ÚstavníG. Ústavní 1870
3 Ondřej MatějkaOndřej Matějka 02 ZŠ EdenZŠ Eden 1865
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 G. ÚstavníG. Ústavní 1802
5 David HorkýDavid Horký 03 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1749
6 Oliver KotaracOliver Kotarac 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1679
7 Ondřej DamašekOndřej Damašek 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1659
8 David JislDavid Jisl 03 G. ÚstavníG. Ústavní 1635
9 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1618
10 Filip VlčekFilip Vlček 02 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1601
11 Marek FilikarMarek Filikar 02 G. ÚstavníG. Ústavní 1597
12 Matěj DudaMatěj Duda 02 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1593
13 Lukáš MachLukáš Mach 02 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1584
14 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 G. ÚstavníG. Ústavní 1578
15 Ivan VolfIvan Volf 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1574
16 Dominik ZelenýDominik Zelený 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1573
17 Adam RybičkaAdam Rybička 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1552
18 Patrik ŠvestkaPatrik Švestka 02 ZŠ EdenZŠ Eden 1546
19 Samuel GregussSamuel Greguss 03 ZŠ EdenZŠ Eden 1537
20 Pavel HavlinaPavel Havlina 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1495
21 Pavel BehenskýPavel Behenský 03 ZŠ EdenZŠ Eden 1444
22 Daniel LanghamerDaniel Langhamer 03 ZŠ EdenZŠ Eden 1399
23 Petr TulachPetr Tulach 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1387
24 Jan HeřmanJan Heřman 03 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1133
25 Dominika ČvančaraDominika Čvančara 01 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1115
Celkem 25 závodníků
Čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vladimír ReichlVladimír Reichl 04 ZŠ EdenZŠ Eden 1462
2 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 1413
3 Tomáš BeranTomáš Beran 04 ZŠ EdenZŠ Eden 1403
4 David NovákDavid Novák 04 ZŠ EdenZŠ Eden 1354
5 Mario KrstevskiMario Krstevski 04 ZŠ EdenZŠ Eden 1164
6 Adam JelínekAdam Jelínek 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 1025
7 Erik FeixErik Feix 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 1003
8 Tadeáš VylitaTadeáš Vylita 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 1001
9 Daniel ToulaDaniel Toula 05 ZŠ EdenZŠ Eden 0990
10 Hugo KonečnýHugo Konečný 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 0915
11 Alexej KlymskyjAlexej Klymskyj 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0817
12 Štěpán MichalŠtěpán Michal 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 0813
13 Matěj ŠurýnMatěj Šurýn 04 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0796
14 Ondra KroužekOndra Kroužek 05 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 0587
15 Michal RozehnalMichal Rozehnal 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0472
Celkem 15 závodníků
Čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 2035
2 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová 02 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1825
3 Klára DucháčkováKlára Ducháčková 04 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1786
4 Karolína GrofováKarolína Grofová 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1693
5 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1655
6 Alexia AntociAlexia Antoci 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1651
7 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 1645
8 Christine TesařováChristine Tesařová 03 ZŠ EdenZŠ Eden 1643
9 Nicole HalešováNicole Halešová 02 ZŠ EdenZŠ Eden 1608
10 Vendula ObuškevičováVendula Obuškevičová 03 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 1501
11 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 1421
12 Eliška KadlecováEliška Kadlecová 02 ZŠ EdenZŠ Eden 1389
13 Tereza FirbachováTereza Firbachová 02 ZŠ EdenZŠ Eden 1352
14 Adéla ŠimkůAdéla Šimků 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1349
15 Pavlína MužíkováPavlína Mužíková 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1268
16 Karolína ČeskáKarolína Česká 03 ZŠ EdenZŠ Eden 1264
17 Tereza BaťkováTereza Baťková 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1252
18 Markéta RyšaváMarkéta Ryšavá 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1237
19 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 1185
20 Anděla LežákováAnděla Ležáková 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1142
21 Adéla SobotkováAdéla Sobotková 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1089
22 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 0973
23 Lucie RacmanováLucie Racmanová 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 0556
Celkem 23 závodníků
Čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Magda HrubáMagda Hrubá 05 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 1572
2 Eliška KubátováEliška Kubátová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 1540
3 Johana RegentováJohana Regentová 05 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 1519
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1422
5 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1377
6 Viktorie ŠtaflováViktorie Štaflová 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1356
7 Barbora PtáčkováBarbora Ptáčková 05 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1324
8 Emma TěhníkováEmma Těhníková 04 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 1295
9 Linda KubůLinda Kubů 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1261
10 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1247
11 Veronika DaníčkováVeronika Daníčková 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1240
12 Anna VykročilováAnna Vykročilová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 1232
13 Sára GeprtováSára Geprtová 05 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 1185
14 Karolína GajdováKarolína Gajdová 06 ZŠ EdenZŠ Eden 1130
15 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1127
16 Dominika HabancováDominika Habancová 04 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1122
17 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1118
18 Viktorie VrbkováViktorie Vrbková 06 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1090
19 Natálie KučerováNatálie Kučerová 05 ZŠ EdenZŠ Eden 1088
20 Johana PohořelckáJohana Pohořelcká 06 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1077
21 Sára AbrahamováSára Abrahamová 04 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 1071
22 Lenka HrbkováLenka Hrbková 05 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1004
23 Silvie KrušinskáSilvie Krušinská 04 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 0988
24 Anna TeršlAnna Teršl 04 ZŠ CampanusZŠ Campanus 0947
25 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ZŠ EdenZŠ Eden 0940
Celkem 25 závodníků