Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček
Stará Boleslav (7. - 8. 10. 2017)800 m - Ml. žáci
(so, 7.10.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KlabzubaDavid Klabzuba | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:39.89 | 391.00 | ||||||||||||||
2 | Michael ŠteflMichael Štefl | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:40.43 | 386.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:53.00 | 274.00 | ||||||||||||||
4 | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:53.15 | 273.00 | ||||||||||||||
5 | Adam ChybaAdam Chyba | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:53.17 | 273.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch BajerVojtěch Bajer | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:53.59 | 270.00 | ||||||||||||||
7 | Jindřich HolinaJindřich Holina | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:55.17 | 257.00 | ||||||||||||||
8 | Matouš BuriánekMatouš Buriánek | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:59.32 | 225.00 | ||||||||||||||
9 | Ondřej SadilOndřej Sadil | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:05.41 | 181.00 | ||||||||||||||
10 | Martin RosmarínMartin Rosmarín | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3:06.17 | 176.00 | ||||||||||||||
11 | Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3:09.92 | 152.00 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Dorostenky
(ne, 8.10.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:48.00 | 485.00 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Žákyně
(ne, 8.10.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:40.05 | 572.00 | ||||||||||||||
2 | Žofie RožánkováŽofie Rožánková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2:59.82 | 367.00 | ||||||||||||||
3 | Anežka SalačováAnežka Salačová | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:08.14 | 293.00 | ||||||||||||||
4 | Denisa PražskáDenisa Pražská | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3:12.26 | 260.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla NovákováAdéla Nováková | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3:28.96 | 143.00 | ||||||||||||||
Markéta MikováMarkéta Miková | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Soňa ČernáSoňa Černá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 7.10.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:49.71 | 467.00 | ||||||||||||||
2 | Klaudie ČernáKlaudie Černá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:50.34 | 460.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:58.27 | 381.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie PastyříkováLucie Pastyříková | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:04.92 | 321.00 | ||||||||||||||
5 | Amélie BalážováAmélie Balážová | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 3:11.85 | 263.00 | ||||||||||||||
6 | Linda KlabzubováLinda Klabzubová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:17.44 | 220.00 | ||||||||||||||
7 | Kristýna KindováKristýna Kindová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:21.46 | 192.00 | ||||||||||||||
8 | Elen PlíškováElen Plíšková | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:29.00 | 143.00 | ||||||||||||||
9 | Tereza LandováTereza Landová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:37.72 | 95.00 | ||||||||||||||
Sofie SchovancováSofie Schovancová | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 7.10.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela ŠloufováNela Šloufová | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 2:46.62 | 499.00 | ||||||||||||||
2 | Stela JoudalováStela Joudalová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:48.03 | 484.00 | ||||||||||||||
3 | Aneta RuttováAneta Ruttová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:53.50 | 428.00 | ||||||||||||||
4 | Vanda KučerováVanda Kučerová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:58.02 | 384.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora VomastkováBarbora Vomastková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:58.80 | 376.00 | ||||||||||||||
6 | Pavlína KrálováPavlína Králová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:59.97 | 365.00 | ||||||||||||||
7 | Petra MikováPetra Miková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:01.38 | 352.00 | ||||||||||||||
8 | Ema JežkováEma Ježková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:13.35 | 251.00 | ||||||||||||||
9 | Eliška JelínkováEliška Jelínková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:38.11 | 93.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 3 (so, 7.10.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:54.88 | 414.00 | ||||||||||||||
2 | Sabina LaškováSabina Lašková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3:02.51 | 342.00 | ||||||||||||||
3 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3:03.84 | 330.00 | ||||||||||||||
4 | Ema BlažkováEma Blažková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:04.58 | 324.00 | ||||||||||||||
5 | Romana BrzákováRomana Brzáková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3:05.54 | 315.00 | ||||||||||||||
6 | Valerie BrejchováValerie Brejchová | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:05.74 | 314.00 | ||||||||||||||
7 | Nikola VaňkováNikola Vaňková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3:07.99 | 294.00 | ||||||||||||||
8 | Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová | 04 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3:14.92 | 239.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |