výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Berounské víceboje

Beroun (7. 10. 2017)

60 m - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SudekAdam Sudek 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.8 619
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BokVáclav Bok 051202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.1 282
2 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 050818 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.3 80
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 045306 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.6 673
2 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 045424 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.3 492
3= Veronika PohlováVeronika Pohlová 046116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.7 400
3= Dominika PolákováDominika Poláková 056115 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.7 400
3= Kateřina BabkováKateřina Babková 046025 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.7 400
6= Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 055128 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.0 161
6= Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 055128 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.0 161
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.8 800
2 Ela SudkováEla Sudková 025611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.1 652
3 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 036021 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.5 509
4 Petra KlikováPetra Kliková 036009 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.7 489
5 Helena JankůHelena Janků 035802 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.8 480
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská 995104 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36.1 143
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.1 704
2 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 015619 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 28.1 623
3 Justýna HolubováJustýna Holubová 005419 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 29.1 547
4 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 015430 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 29.9 489
5 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 30.1 475
6= Veronika BlatskáVeronika Blatská 015106 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 31.7 370
6= Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 005207 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 31.7 370
8 Laura TaranuLaura Taranu 015111 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 34.4 220
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav BokVáclav Bok 051202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:49.0 308
Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 050818 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
Celkem 2 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská 995104 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:43.9 67
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:38.5 590
2 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:39.4 580
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská 015106 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:11.5 266
4 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 015619 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:18.2 215
5 Laura TaranuLaura Taranu 015111 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:20.2 200
6 Justýna HolubováJustýna Holubová 005419 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:21.8 189
7 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 015430 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:28.5 146
8 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 005207 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:35.4 107
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ela SudkováEla Sudková 025611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:58.4 380
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:58.7 377
3 Helena JankůHelena Janků 035802 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:29.9 138
4 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 036021 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:42.7 72
5 Petra KlikováPetra Kliková 036009 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:43.6 68
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 045306 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:43.8 530
2 Dominika PolákováDominika Poláková 056115 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:01.7 350
3 Veronika PohlováVeronika Pohlová 046116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:10.7 272
4 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 045424 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:19.3 207
5 Kateřina BabkováKateřina Babková 046025 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:19.7 204
6 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 055128 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:34.0 115
7 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 055128 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:39.2 88
Celkem 7 závodníků

1000 m - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam SudekAdam Sudek 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:26.0 432
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BokVáclav Bok 051202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.0 227
2 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 050818 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.1 3
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 045424 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.4 473
2 Natálie KrubováNatálie Krubová 045306 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.1 370
3 Veronika PohlováVeronika Pohlová 046116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.4 210
4 Kateřina BabkováKateřina Babková 046025 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.8 169
5 Dominika PolákováDominika Poláková 056115 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.4 115
6 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 055128 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.0 71
Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 055128 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SudekAdam Sudek 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.4 775
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská 995104 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.5 190
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 015430 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17.1 585
2 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 005207 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17.3 563
3 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 015619 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17.9 499
4 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.1 478
5 Veronika BlatskáVeronika Blatská 015106 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.4 448
6 Justýna HolubováJustýna Holubová 005419 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.1 294
7 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.3 203
8 Laura TaranuLaura Taranu 015111 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.1 53
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16.9 608
2 Helena JankůHelena Janků 035802 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17.8 509
3 Ela SudkováEla Sudková 025611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.2 468
4 Petra KlikováPetra Kliková 036009 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.9 311
5 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 036021 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.1 294
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
020611 1.70 544
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 1.25 359
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015106 1.50 621
2 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005207 1.44 555
3 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015619 1.41 523
4 Eliška KordováEliška Kordová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015116 1.30 409
5= Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005419 1.25 359
5= Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015430 1.25 359
7 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
006208 1.15 266
8 Laura TaranuLaura Taranu
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015111 1.10 222
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
025129 1.56 689
2 Helena JankůHelena Janků
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
035802 1.47 588
3= Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
036009 1.44 555
3= Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
025611 1.44 555
5 Alžběta LondinováAlžběta Londinová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
036021 1.25 359
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
020611 NM
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
020611 5.17 415
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav BokVáclav Bok
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
051202 4.39 271
2 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
050818 3.65 152
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 3.68 237
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005419 4.59 451
2 Eliška KordováEliška Kordová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015116 4.46 418
3 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015619 4.22 359
4 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015430 4.08 326
5 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015106 4.02 312
6 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005207 3.94 294
7 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
006208 3.71 244
8 Laura TaranuLaura Taranu
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015111 3.24 150
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
025129 4.54 438
2 Helena JankůHelena Janků
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
035802 4.36 393
3 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
036009 4.34 388
4 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
025611 4.04 317
5 Alžběta LondinováAlžběta Londinová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
036021 3.65 231
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
045306 4.07 324
2 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
056115 3.69 239
3 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
045424 3.62 225
4 Veronika PohlováVeronika Pohlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
046116 3.47 194
5 Kateřina BabkováKateřina Babková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
046025 3.41 182
6 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
055128 3.30 161
7 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
055128 3.15 133
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015106 08.98 463
2 Eliška KordováEliška Kordová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015116 08.92 459
3 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015430 08.40 425
4 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015619 07.56 371
5 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005419 07.13 343
6 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005207 06.65 313
7 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
006208 06.60 309
8 Laura TaranuLaura Taranu
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015111 06.33 292
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
025129 08.01 400
2 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
036009 06.77 320
3 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
025611 06.40 297
4 Helena JankůHelena Janků
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
035802 05.67 250
5 Alžběta LondinováAlžběta Londinová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
036021 05.60 246
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
020611 08.45 393
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 07.15 345
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VykysalýPetr Vykysalý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
720706 08.26 382
2 Miroslav VondraMiroslav Vondra
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
720409 08.17 376
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
020611 22.91 327
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav VondraMiroslav Vondra
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
720409 21.38 298
2 Petr VykysalýPetr Vykysalý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
720706 18.57 245
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015106 31.67 508
2 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015430 23.33 351
3 Eliška KordováEliška Kordová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015116 22.58 337
4 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005207 18.57 262
5 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005419 18.29 257
6 Laura TaranuLaura Taranu
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015111 14.15 181
7 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015619 13.75 174
8 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
006208 10.83 121
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
025129 16.90 232
2 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
036009 16.33 221
3 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
025611 14.93 195
4 Helena JankůHelena Janků
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
035802 10.23 110
5 Alžběta LondinováAlžběta Londinová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
036021 08.15 73
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
020611 22.05 189
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 30.52 486
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav VondraMiroslav Vondra
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
720409 28.27 275
2 Petr VykysalýPetr Vykysalý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
720706 26.20 246
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav BokVáclav Bok
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
051202 40.59 229
2 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
050818 28.70 133
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
045306 38.55 338
2 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
055128 29.34 227
3 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
045424 28.52 218
4 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
056115 25.48 183
5 Veronika PohlováVeronika Pohlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
046116 24.56 172
6 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
055128 23.94 165
7 Kateřina BabkováKateřina Babková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
046025 19.16 111
Celkem 7 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav BokVáclav Bok 051202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 1317
2 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 050818 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 0368
Poznámky:
Konopáč V. 368 (10.3/80-DNF/0-15.1/3-28.70/133-3.65/152)
Celkem 2 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 045306 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 2235
2 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 045424 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 1615
3 Dominika PolákováDominika Poláková 056115 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 1287
4 Veronika PohlováVeronika Pohlová 046116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 1248
5 Kateřina BabkováKateřina Babková 046025 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 1066
6 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 055128 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 0707
7 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 055128 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 0575
Poznámky:
Dvořáková M. 575 (11.0/161-3:39.2/88-DNF/0-23.94/165-3.30/161)
Celkem 7 závodníků
Sedmiboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská 995104 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 1827
Poznámky:
Sunkovská K. 1827 (36.1/143-3:43.9/67-21.5/190-30.52/486-07.15/345-3.68/237-1.25/359)
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 3395
2 Veronika BlatskáVeronika Blatská 015106 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 2988
3 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 015619 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 2764
4 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 015430 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 2681
5 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 005207 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 2464
6 Justýna HolubováJustýna Holubová 005419 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 2440
7 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 2198
8 Laura TaranuLaura Taranu 015111 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 1318
Poznámky:
Taranu L. 1318 (34.4/220-3:20.2/200-24.1/53-14.15/181-06.33/292-3.24/150-1.10/222)
Celkem 8 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 3544
2 Ela SudkováEla Sudková 025611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 2864
3 Helena JankůHelena Janků 035802 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 2468
4 Petra KlikováPetra Kliková 036009 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 2352
5 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 036021 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 1784
Poznámky:
Londinová A. 1784 (22.5/509-3:42.7/72-20.1/294-08.15/73-05.60/246-3.65/231-1.25/359)
Celkem 5 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam SudekAdam Sudek 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 3694
Poznámky:
Sudek A. 3694 (7.8/619-3:26.0/432-14.4/775-22.91/327-NM/0-08.45/393-5.17/415-22.05/189-1.70/544)
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Miroslav VondraMiroslav Vondra 720409 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 0949
2 Petr VykysalýPetr Vykysalý 720706 TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 0873
Poznámky:
Vykysalý P. 873 (18.57/245-26.20/246-08.26/382)
Celkem 2 závodníků