výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mikulášská hala žactva

Praha - Stromovka (2. 12. 2017)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 2.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 12.33
2 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 12.11
3 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10.91
4 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10.61
5 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 10.03
6 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 10.03
7 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 09.57
8 Alena KvasničkováAlena Kvasničková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 09.47
9 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 08.92
10 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 08.88
11 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.87
12 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 08.86
13 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.59
14 Patricie ŽídkováPatricie Žídková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 08.23
15 Klára VenclováKlára Venclová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 08.18
16 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 08.01
17 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 07.97
18 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 07.70
19 Julie ProvazníkováJulie Provazníková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
03 07.67
20 Veronika BednářováVeronika Bednářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 07.63
21 Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.45
22 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 07.33
23 Klára BábíčkováKlára Bábíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 06.86
24 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 06.75
25 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 06.68
26 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 06.58
Marcela SkyvováMarcela Skyvová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 DNS
Celkem 27 závodníků