výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zlatá tretra Ostrava

Ostrava - Vítkovice (13. - 13. 6. 2018)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 13.6.2018 - 16:56) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 PB 3:48.31
2 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16 SB 3:48.95
3 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 8 PB 3:51.02
4 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 SB 3:51.30
5 Peter KováčPeter Kováč 91 SlovakiaSlovakia 5 PB 3:54.41
6 Adrej PaulinyAdrej Pauliny 01 SlovakiaSlovakia 3 PB 3:54.99
7 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 3:56.16
8 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 3:56.62
9 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 3:56.70
10 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 SB 3:57.54
11 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 3:58.50
12 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 3:58.76
13 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 3:59.34
14 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 4:01.03
15 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 SB 4:02.23
Tomáš VystrkTomáš VystrkPACE 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17 DNF
Francis DamianoFrancis Damiano 00 TanzaniaTanzania 11 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40088Vystrk Tomáš (UNIBR)58.59
80088Vystrk Tomáš (UNIBR)2:01.58
120085Kotyza Daniel (UNIBR)3:01.54
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (st, 13.6.2018 - 17:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 3:59.83
2 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 4:01.24
3 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 4:01.90
4 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 4:02.55
5 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 4:02.79
6 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 4:03.71
7 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:03.91
8 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:04.59
9 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:05.04
10 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 4:05.87
11 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 4:06.39
12 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 SB 4:07.18
13 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 4:07.67
14 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 10 4:08.22
15 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 5 4:08.56
16 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 SB 4:10.21
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40018Ekl Šimon (DOMAZ)1:04.39
80018Ekl Šimon (DOMAZ)2:13.43
120057Timko Martin (SLAPR)3:14.54
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 PB 3:48.31
2 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16 SB 3:48.95
3 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 8 PB 3:51.02
4 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 SB 3:51.30
5 Peter KováčPeter Kováč 91 SlovakiaSlovakia 5 PB 3:54.41
6 Adrej PaulinyAdrej Pauliny 01 SlovakiaSlovakia 3 PB 3:54.99
7 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 3:56.16
8 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 3:56.62
9 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 3:56.70
10 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 SB 3:57.54
11 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 3:58.50
12 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 3:58.76
13 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 3:59.34
14 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 3:59.83
15 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 4:01.03
16 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 4:01.24
17 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 4:01.90
18 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 SB 4:02.23
19 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 4:02.55
20 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 4:02.79
21 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 4:03.71
22 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:03.91
23 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:04.59
24 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:05.04
25 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 4:05.87
26 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 4:06.39
27 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 SB 4:07.18
28 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 4:07.67
29 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 10 4:08.22
30 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 5 4:08.56
31 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 SB 4:10.21
Tomáš VystrkTomáš VystrkPACE 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17 DNF
Francis DamianoFrancis Damiano 00 TanzaniaTanzania 11 DNS

1500 m - Ženy

(st, 13.6.2018 - 16:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 SB 4:30.86
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 PB 4:31.92
3 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17 PB 4:32.01
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 SB 4:34.83
5 Lucie VlčákováLucie Vlčáková 94 SlovakiaSlovakia 15 PB 4:36.42
6 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 PB 4:37.48
7 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 19 4:38.75
8 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 4:39.28
9 Lucia KeszeghováLucia Keszeghová 96 SlovakiaSlovakia 7 PB 4:40.80
10 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 9 PB 4:42.36
11 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 SB 4:45.91
12 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 4:47.22
13 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 4:49.74
14 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 4:54.10
15 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 4:54.41
16 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 4:55.28
Veronika ZrastákováVeronika Zrastáková 96 SlovakiaSlovakia 1 DNS
Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 DNS
Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400191Štiglerová Sylvie (VITKO)1:12.29
800191Štiglerová Sylvie (VITKO)2:26.85
1200152Málková Anna (JESPR)3:42.71
Celkem 19 závodníků
(st, 13.6.2018 - 19:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gudaf TsegayGudaf Tsegay 97 EthiopiaEthiopia 15 4:02.45
2 Sarah McDonaldSarah McDonald 93 United KingdomUnited Kingdom 13 PB 4:04.41
3 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 Czech RepublicCzech Republic 10 PB 4:04.80
4 Sofia EnnaouiSofia Ennaoui 95 PolandPoland 12 SB 4:05.06
5 Nelly JepkosgeiNelly Jepkosgei 91 KenyaKenya 14 4:05.17
6 Fantu WorkuFantu Worku 99 EthiopiaEthiopia 4 SB 4:06.01
7 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 Czech RepublicCzech Republic 5 PB 4:06.12
8 Margherita MagnaniMargherita Magnani 87 ItalyItaly 8 4:09.13
9 Jessica JuddJessica Judd 95 United KingdomUnited Kingdom 3 4:10.07
10 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Czech RepublicCzech Republic 7 4:11.74
11 Renata PliśRenata Pliś 85 PolandPoland 9 SB 4:13.83
12 Gesa-Felicitas KrauseGesa-Felicitas Krause 92 GermanyGermany 6 SB 4:14.12
13 Selah BusieneiSelah Busienei 91 KenyaKenya 2 SB 4:14.76
14 Anna DibabaAnna Dibaba 96 EthiopiaEthiopia 1 PB 4:15.35
Axumawit EmbayeAxumawit Embaye 94 EthiopiaEthiopia 11 DNF
Ashame Nouhamin BogaleAshame Nouhamin BogalePACE 93 EthiopiaEthiopia 16 DNF
Tamara TverdostupTamara TverdostupPACE 99 UkraineUkraine 17 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400418Tverdostup Tamara (UKR)1:02.47
800417Bogale Ashame Nouhamin (ETH)2:12.23
1200416Tsegay Gudaf (ETH)3:15.56
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gudaf TsegayGudaf Tsegay 97 EthiopiaEthiopia 15 4:02.45
2 Sarah McDonaldSarah McDonald 93 United KingdomUnited Kingdom 13 PB 4:04.41
3 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 Czech RepublicCzech Republic 10 PB 4:04.80
4 Sofia EnnaouiSofia Ennaoui 95 PolandPoland 12 SB 4:05.06
5 Nelly JepkosgeiNelly Jepkosgei 91 KenyaKenya 14 4:05.17
6 Fantu WorkuFantu Worku 99 EthiopiaEthiopia 4 SB 4:06.01
7 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 Czech RepublicCzech Republic 5 PB 4:06.12
8 Margherita MagnaniMargherita Magnani 87 ItalyItaly 8 4:09.13
9 Jessica JuddJessica Judd 95 United KingdomUnited Kingdom 3 4:10.07
10 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Czech RepublicCzech Republic 7 4:11.74
11 Renata PliśRenata Pliś 85 PolandPoland 9 SB 4:13.83
12 Gesa-Felicitas KrauseGesa-Felicitas Krause 92 GermanyGermany 6 SB 4:14.12
13 Selah BusieneiSelah Busienei 91 KenyaKenya 2 SB 4:14.76
14 Anna DibabaAnna Dibaba 96 EthiopiaEthiopia 1 PB 4:15.35
15 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 SB 4:30.86
16 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 PB 4:31.92
17 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17 PB 4:32.01
18 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 SB 4:34.83
19 Lucie VlčákováLucie Vlčáková 94 SlovakiaSlovakia 15 PB 4:36.42
20 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 PB 4:37.48
21 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 19 4:38.75
22 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 4:39.28
23 Lucia KeszeghováLucia Keszeghová 96 SlovakiaSlovakia 7 PB 4:40.80
24 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 9 PB 4:42.36
25 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 SB 4:45.91
26 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 4:47.22
27 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 4:49.74
28 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 4:54.10
29 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 4:54.41
30 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 4:55.28
Veronika ZrastákováVeronika Zrastáková 96 SlovakiaSlovakia 1 DNS
Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 DNS
Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18 DNS
Axumawit EmbayeAxumawit Embaye 94 EthiopiaEthiopia 11 DNF
Ashame Nouhamin BogaleAshame Nouhamin BogalePACE 93 EthiopiaEthiopia 16 DNF
Tamara TverdostupTamara TverdostupPACE 99 UkraineUkraine 17 DNF