výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. Olympcup

Praha - Stromovka (9. 1. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 06.67
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.00
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.07
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.20
5 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.21
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.24
7 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.28
8 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.49
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.17
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.29
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.31
4 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.32
5 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.38
6 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.43
7 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.47
8 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.57
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.46
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.51
4 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.51
5 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.62
6 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.65
7 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.77
8 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.87
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.46
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.56
3 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.61
4 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.65
5 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.67
6 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71
7 Michal AyebouaMichal Ayeboua 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.74
8 Martin VaněkMartin Vaněk 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.81
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.46
2 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.63
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.66
4 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.77
5 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.79
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.81
7 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.82
8 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.86
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 07.77
2 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.95
3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.99
4 František SoukupFrantišek Soukup 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.34
5 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36
6 Oliver GažiOliver Gaži 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.72
7 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.80
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.80
2 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.97
3 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.27
4 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.31
5 Roman HůlkaRoman Hůlka 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.39
6 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.61
7 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.64
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KováříkJan Kovářík 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 07.86
2 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.96
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.00
4 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.02
5 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.04
6 Alexander NagyAlexander Nagy 01 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.08
7 Adam VáryšAdam Váryš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.15
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.33
2 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.38
3 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.56
4 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.68
5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.73
6 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.78
7 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.93
8 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.96
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.82
2 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.35
3 František SoukupFrantišek Soukup 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
4 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.79
5 Jan BenešJan Beneš 57 ASK LovosiceASK Lovosice 09.40
6 Julius FröhlichJulius Fröhlich 54 Veterán ČernošiceVeterán Černošice 09.53
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.55
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 06.61
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.00
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.17
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.20
5 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.26
6 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.29
7 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.34
8 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.47
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.49
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.88
3 Ola BaajourOla Baajour 95 Lebanon - AnsarLebanon - Ansar 07.91
4 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.92
5 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.05
6 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.06
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.09
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.29
2 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.37
3 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.37
4 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.42
5 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 08.48
6 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
7 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.59
8 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.80
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.20
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.34
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.45
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.48
5 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.55
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.66
Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.39
2 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.65
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
4 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.76
5 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.78
6 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
7 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.86
Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
2 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.82
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.85
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.86
5 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.03
6 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.06
7 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.18
8 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.31
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.46
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.64
3 Ilona KraftováIlona Kraftová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.86
4 Barbora HartmanováBarbora Hartmanová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.02
5 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.60
6 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.71
7 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.85
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
2 Ilona KraftováIlona Kraftová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.97
3 Barbora MaivaldováBarbora Maivaldová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.99
4 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.63
5 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.64
6 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.68
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.50
2 Ola BaajourOla Baajour 95 Lebanon - AnsarLebanon - Ansar 07.98
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.04
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.10
5 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.28
6 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.43
7 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.43
Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 35.17
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35.25
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 35.58
4 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 36.94
5 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 40.62
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.78
2 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 37.58
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 37.77
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 38.66
5 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 40.64
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.71
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 38.77
3 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 38.82
4 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 39.77
Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 38.88
2 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 39.05
3 Michal AyebouaMichal Ayeboua 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 39.43
4 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 40.37
5 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.55
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 40.03
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 40.79
3 Adam VáryšAdam Váryš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.66
4 Jan BenešJan Beneš 57 ASK LovosiceASK Lovosice 49.47
5 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 49.91
6 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.90
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 39.19
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 39.56
3 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 41.03
4 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 41.75
5 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 86.54
Martin HelmichMartin Helmich 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DQ
Celkem 6 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.96
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 41.27
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 42.56
4 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.12
5 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.94
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 41.62
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.05
3 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 44.78
Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.63
2 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.45
3 Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 47.86
4 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.02
5 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 49.39
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.38
2 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 47.52
3 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 47.84
4 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 49.83
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 45.13
2 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 47.81
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 50.80
Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Paula GrandováPaula Grandová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DQ
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:57.90
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1:57.93
3 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:05.93
4 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:07.20
5 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:10.30
6 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:10.41
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:14.99
2 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:15.09
3 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:19.52
4 Marek FilikarMarek Filikar 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.64
5 Jan TůmaJan Tůma 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:22.06
6 Diviš VekrbauerDiviš Vekrbauer 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:22.25
7 Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:24.64
8 Michael CamMichael Cam 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:31.61
9 Šimon RothŠimon Roth 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:32.08
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:20.25
2 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:26.89
3 Tereza JonášováTereza Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:37.47
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:46.68
5 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.85
6 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:49.84
7 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:00.80
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.07
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.15
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.05
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.35
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.60
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.49
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.02
2 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.48
3 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.55
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.68
5 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.78
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.82
7 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.88
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.60
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.76
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.79
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.88
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36
4 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.15
5 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.81
6 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.66
7 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.52
8 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.09
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.24
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.85
5 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.09
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.47
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.75
4 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.42
5 Eliška DamaškováEliška Damašková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.21
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.33
8 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.30
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.90
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.53
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10.54
6 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.73
7 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.15
8 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.70
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.69
3 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.41
4 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.62
5 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.13
6 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.68
7 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.44
8 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.49
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.79
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.76
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.64
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.58
5 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 1.55
6 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 1.55
7= Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1.55
7= Anna JaškinaAnna Jaškina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.55
9 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.50
10 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 1.45
11 Valentýna MalíkováValentýna Malíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 1.45
12 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.40
Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.22
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.19
3 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.95
4 Kateřina BranišováKateřina Branišová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.94
5 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.85
6 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.78
7 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 4.67
8 Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.59
9 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 4.43
10 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.42
11 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.35
Celkem 11 závodníků
Finále 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 5.58
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5.03
3 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 4.55
4 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 4.47
5 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková
AC Praha 1890AC Praha 1890
96 4.40
6 Emma BarnokyEmma Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 4.16
7 Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 4.02
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 12.41
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 11.65
3 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 11.26
4 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 10.18
5 Petra VlasákováPetra Vlasáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
01 09.84
6 Barbora HartmanováBarbora Hartmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 08.19
7 Johana PetříkováJohana Petříková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 06.71
8 Lenka HanušováLenka Hanušová
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 06.53
Květa KřížováKvěta Křížová
AC Praha 1890AC Praha 1890
01 DNS
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.34
2 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 11.01
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 10.51
4 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 10.08
5 Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 09.32
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 14.15
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.91
3 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11.54
4 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 10.92
5 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 10.64
6 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10.60
7 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 10.44
8 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10.30
9 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 09.97
10 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 09.85
11 Filip ŠmidaFilip Šmida
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 09.47
12 Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 09.01
13 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 08.83
14 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 08.80
15 Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 08.34
16 Oliver GažiOliver Gaži
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
02 08.02
17 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 07.85
18 Jakub JahodaJakub Jahoda
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 07.20
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 12.86
2 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 12.79
3 Petr MatrasPetr Matras
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
83 11.70
4 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 10.18
Celkem 4 závodníků