výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. Olympcup

Praha - Stromovka (9. 1. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 06.67
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.00
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.07
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.20
5 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.21
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.24
7 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.28
8 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.49
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.17
2 Viktor KašákViktor Kašák 010309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.29
3 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.31
4 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.32
5 Marek PeřichMarek Peřich 980830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.38
6 Hynek HampelHynek Hampel 990710 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.43
7 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.47
8 Filip MacháčekFilip Macháček 010830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.57
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.46
3 Martin OrnstMartin Ornst 010225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.51
4 David ŠimekDavid Šimek 971112 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.51
5 Vladimir KostičVladimir Kostič 001230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.62
6 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.65
7 Jakub OndřejJakub Ondřej 890523 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.77
8 Ondřej GrimOndřej Grim 950712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.87
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.46
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.56
3 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.61
4 Hynek ŠloufHynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.65
5 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.67
6 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71
7 Michal AyebouaMichal Ayeboua 840628 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.74
8 Martin VaněkMartin Vaněk 990408 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.81
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.46
2 Robert MouchaRobert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.63
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.66
4 Michal VávraMichal Vávra 000729 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.77
5 Jan ZasadilJan Zasadil 020423 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.79
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.81
7 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 020426 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.82
8 Jáchym OulickýJáchym Oulický 020302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.86
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠedivýJan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 07.77
2 Adam ŽižkaAdam Žižka 010822 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.95
3 Adam ŽákAdam Žák 020926 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.99
4 František SoukupFrantišek Soukup 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.34
5 Filip TrnkaFilip Trnka 961230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36
6 Oliver GažiOliver Gaži 020624 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.72
7 Martin ŽákMartin Žák 020726 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.80
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Philip KrenekPhilip Krenek 020621 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.80
2 Viktor VološinViktor Vološin 021123 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.97
3 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.27
4 Jakub DudášJakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.31
5 Roman HůlkaRoman Hůlka 020624 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.39
6 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 010917 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.61
7 Martin AndresMartin Andres 010105 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.64
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KováříkJan Kovářík 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 07.86
2 Daniel CífkaDaniel Cífka 990622 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.96
3 Jan VaněčekJan Vaněček 020611 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.00
4 Šimon HumplŠimon Humpl 020614 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.02
5 Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.04
6 Alexander NagyAlexander Nagy 010129 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.08
7 Adam VáryšAdam Váryš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.15
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PeřichMarek Peřich 980830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.33
2 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.38
3 Filip MacháčekFilip Macháček 010830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.56
4 Vladimir KostičVladimir Kostič 001230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.68
5 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.73
6 Jakub OndřejJakub Ondřej 890523 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.78
7 Ondřej GrimOndřej Grim 950712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.93
8 Adam ŽižkaAdam Žižka 010822 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.96
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KulhánekMichal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.82
2 Adam LudvíkAdam Ludvík 020929 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.35
3 František SoukupFrantišek Soukup 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
4 Jan ŠedivýJan Šedivý 001012 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.79
5 Jan BenešJan Beneš 571102 ASK LovosiceASK Lovosice 09.40
6 Julius FröhlichJulius Fröhlich 54 Veterán ČernošiceVeterán Černošice 09.53
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 350816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.55
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 06.61
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.00
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.17
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.20
5 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.26
6 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.29
7 Viktor KašákViktor Kašák 010309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.34
8 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.47
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 911213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.49
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.88
3 Ola BaajourOla Baajour 95 Lebanon - AnsarLebanon - Ansar 07.91
4 Martina HomolováMartina Homolová 960916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.92
5 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 990612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.05
6 Michaela KučerováMichaela Kučerová 920801 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.06
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 891009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.09
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 010823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.29
2 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 010113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.37
3 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 951127 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.37
4 Ester ČervinkováEster Červinková 020610 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.42
5 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 020423 ASK LovosiceASK Lovosice 08.48
6 Kateřina BranišováKateřina Branišová 020722 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
7 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 001221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.59
8 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 871109 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.80
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 950109 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.20
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.34
3 Tereza HusákováTereza Husáková 010124 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.45
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 000624 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.48
5 Alicia JoklováAlicia Joklová 021129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.55
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.66
Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 990612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 020126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika PaškováMonika Pašková 020724 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.39
2 Sára KročkováSára Kročková 020312 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.65
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 950930 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
4 Anna DanišováAnna Danišová 020323 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.76
5 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 021026 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.78
6 Michaela MetelkováMichaela Metelková 021023 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
7 Petra ViplerováPetra Viplerová 021214 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.86
Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová 020214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FeitováAnna Feitová 020906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
2 Karolína TauškováKarolína Taušková 010213 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.82
3 Tereza SupováTereza Supová 020307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.85
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 020327 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.86
5 Anežka PexováAnežka Pexová 020407 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.03
6 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 010413 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.06
7 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 020309 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.18
8 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 021102 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.31
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 990929 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.46
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 980705 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.64
3 Ilona KraftováIlona Kraftová 020426 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.86
4 Barbora HartmanováBarbora Hartmanová 020104 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.02
5 Johana PetříkováJohana Petříková 020815 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.60
6 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 940728 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.71
7 Antonie RadilováAntonie Radilová 010524 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.85
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 010718 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
2 Ilona KraftováIlona Kraftová 020426 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.97
3 Barbora MaivaldováBarbora Maivaldová 020713 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.99
4 Antonie RadilováAntonie Radilová 010524 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.63
5 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 021107 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.64
6 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 871109 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.68
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 911213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.50
2 Ola BaajourOla Baajour 95 Lebanon - AnsarLebanon - Ansar 07.98
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová 920801 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.04
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 891009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.10
5 Hana CaisováHana Caisová 950109 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.28
6 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 020126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.43
7 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 951127 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.43
Martina HomolováMartina Homolová 960916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlasAdam Havlas 000220 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 35.17
2 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35.25
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 35.58
4 Václav KešnerVáclav Kešner 910703 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 36.94
5 Jan VaněčekJan Vaněček 020611 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 40.62
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OrnstMartin Ornst 010225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.78
2 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 980709 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 37.58
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 37.77
4 Martin PěknýMartin Pěkný 830220 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 38.66
5 Daniel CífkaDaniel Cífka 990622 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 40.64
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.71
2 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 38.77
3 Jan ZasadilJan Zasadil 020423 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 38.82
4 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 010118 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 39.77
Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 38.88
2 Robert MouchaRobert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 39.05
3 Michal AyebouaMichal Ayeboua 840628 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 39.43
4 Philip KrenekPhilip Krenek 020621 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 40.37
5 Roman AdamRoman Adam 020228 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.55
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BurešMichal Bureš 990130 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 40.03
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 40.79
3 Adam VáryšAdam Váryš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.66
4 Jan BenešJan Beneš 571102 ASK LovosiceASK Lovosice 49.47
5 Martin AndresMartin Andres 010105 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 49.91
6 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 420507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.90
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver SerafinOliver Serafin 020311 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 39.19
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 39.56
3 Šimon HumplŠimon Humpl 020614 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 41.03
4 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 020904 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 41.75
5 František DolečekFrantišek Doleček 430426 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 86.54
Martin HelmichMartin Helmich 010808 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DQ
Celkem 6 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 990612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.96
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 010108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 41.27
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 000504 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 42.56
4 Ester ČervinkováEster Červinková 020610 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.12
5 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 990929 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.94
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna NečinováAnna Nečinová 960731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 41.62
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 001025 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.05
3 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 020423 ASK LovosiceASK Lovosice 44.78
Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 010113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 000624 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.63
2 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 001221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.45
3 Tereza HulákováTereza Huláková 000127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 47.86
4 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 021222 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.02
5 Hana HyklováHana Hyklová 011024 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 49.39
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 010718 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.38
2 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 020327 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 47.52
3 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 011022 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 47.84
4 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 021102 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 49.83
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HusákováKateřina Husáková 980705 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 45.13
2 Simona JonášováSimona Jonášová 010805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 47.81
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 010816 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 50.80
Karolína TauškováKarolína Taušková 010213 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Paula GrandováPaula Grandová 010408 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DQ
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:57.90
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1:57.93
3 Václav JislVáclav Jisl 000705 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:05.93
4 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:07.20
5 David MartínekDavid Martínek 020413 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:10.30
6 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020817 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:10.41
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KořínekAdam Kořínek 020128 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:14.99
2 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:15.09
3 Lukáš ČermákLukáš Čermák 930304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:19.52
4 Marek FilikarMarek Filikar 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.64
5 Jan TůmaJan Tůma 990725 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:22.06
6 Diviš VekrbauerDiviš Vekrbauer 000122 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:22.25
7 Ondřej TeplýOndřej Teplý 780214 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:24.64
8 Michael CamMichael Cam 020807 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:31.61
9 Šimon RothŠimon Roth 990122 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:32.08
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 020724 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:20.25
2 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 020322 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:26.89
3 Tereza JonášováTereza Jonášová 010805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:37.47
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 010816 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:46.68
5 Nicole PřibylováNicole Přibylová 020815 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.85
6 Radka ŠulcováRadka Šulcová 020815 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:49.84
7 Šárka ValáškováŠárka Valášková 020711 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:00.80
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠimekDavid Šimek 971112 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.07
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.15
3 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
Filip TrnkaFilip Trnka 961230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.05
2 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.35
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav LuhanVáclav Luhan 991011 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.60
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav LuhanVáclav Luhan 991011 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.49
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.02
2 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.48
3 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.55
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.68
5 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.78
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.82
7 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.88
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.60
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.76
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.79
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.88
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36
4 Tereza SemeckáTereza Semecká 980913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.15
5 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.81
6 Anna KerbachováAnna Kerbachová 000309 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.66
7 Kristýna BoušíKristýna Bouší 960612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.52
8 Denisa MajerováDenisa Majerová 971027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.09
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 960211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.24
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.85
5 Klára HolečkováKlára Holečková 980926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.09
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Tereza SupováTereza Supová 020307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.47
3 Tereza HusákováTereza Husáková 010124 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.75
4 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.42
5 Eliška DamaškováEliška Damašková 010110 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.21
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 010823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 010827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.33
8 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 010608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.30
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Monika PaškováMonika Pašková 020724 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.90
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 011107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.53
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10.54
6 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.73
7 Michaela MetelkováMichaela Metelková 021023 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.15
8 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 020309 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.70
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 021129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.69
3 Emma BarnokyEmma Barnoky 011014 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.41
4 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 021026 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.62
5 Petra ViplerováPetra Viplerová 021214 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.13
6 Barbora LánskáBarbora Lánská 020207 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.68
7 Klára CeleckáKlára Celecká 020720 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.44
8 Karolína StolínováKarolína Stolínová 010707 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.49
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010504 1.79
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
971027 1.76
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010823 1.64
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960211 1.58
5 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
001119 1.55
6 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
020416 1.55
7= Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
991130 1.55
7= Anna JaškinaAnna Jaškina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010831 1.55
9 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990423 1.50
10 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
010303 1.45
11 Valentýna MalíkováValentýna Malíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
000716 1.45
12 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
000526 1.40
Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
010124 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960211 5.22
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990423 5.19
3 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020906 4.95
4 Kateřina BranišováKateřina Branišová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020722 4.94
5 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
010827 4.85
6 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
000526 4.78
7 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
951127 4.67
8 Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020214 4.59
9 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
020323 4.43
10 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
020207 4.42
11 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950930 4.35
Celkem 11 závodníků
Finále 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
000309 5.58
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
010608 5.03
3 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
020323 4.55
4 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
010707 4.47
5 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková
AC Praha 1890AC Praha 1890
961003 4.40
6 Emma BarnokyEmma Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
011014 4.16
7 Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
020720 4.02
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010817 12.41
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
010303 11.65
3 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020424 11.26
4 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
010706 10.18
5 Petra VlasákováPetra Vlasáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
011208 09.84
6 Barbora HartmanováBarbora Hartmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020104 08.19
7 Johana PetříkováJohana Petříková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020815 06.71
8 Lenka HanušováLenka Hanušová
AC Praha 1890AC Praha 1890
020521 06.53
Květa KřížováKvěta Křížová
AC Praha 1890AC Praha 1890
010609 DNS
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
891009 11.34
2 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
001204 11.01
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
970510 10.51
4 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
971027 10.08
5 Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
990330 09.32
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010110 14.15
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
011120 11.91
3 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020123 11.54
4 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
020830 10.92
5 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
020423 10.64
6 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020221 10.60
7 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020301 10.44
8 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010122 10.30
9 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 09.97
10 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
021123 09.85
11 Filip ŠmidaFilip Šmida
SK JeseniovaSK Jeseniova
020718 09.47
12 Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020426 09.01
13 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
020211 08.83
14 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
020904 08.80
15 Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
020611 08.34
16 Oliver GažiOliver Gaži
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
020624 08.02
17 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
020929 07.85
18 Jakub JahodaJakub Jahoda
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
010206 07.20
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 12.86
2 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980813 12.79
3 Petr MatrasPetr Matras
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
830216 11.70
4 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980621 10.18
Celkem 4 závodníků