výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. halová středa

Jablonec nad Nisou (10. 1. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav VílaLadislav Víla 950602 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.07
2 Jakub FialaJakub Fiala 010325 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.25
3 Jan LechnerJan Lechner 910101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.34
4 Bartlomiej WymazalaBartlomiej Wymazala 000101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 07.41
5 Arkadiusz PolczykArkadiusz Polczyk 010101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 07.43
6 Piotr PoslusznyPiotr Posluszny 010101 BoleslaviaBoleslavia 07.49
7 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.54
8 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.58
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 010306 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.31
2 Dan KomlóDan Komló 000921 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.50
3 Martin BeldaMartin Belda 020619 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.63
4 Mariusz SokolowskiMariusz Sokolowski 010101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 07.86
5 Kamil AndrakaKamil Andraka 000101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 07.96
6 Daniel KolářDaniel Kolář 010825 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 07.99
7 Maciej JelonekMaciej Jelonek 020101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 08.13
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukasz PolczykLukasz Polczyk 010101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 07.30
2 Jan BílýJan Bílý 011106 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.50
3 Daniel MissbachDaniel Missbach 020323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.79
4 Jan MachačJan Machač 011007 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.82
5 Radek PokornýRadek Pokorný 960116 ASK DěčínASK Děčín 07.95
6 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 860618 ASK DěčínASK Děčín 08.07
7 Dominik ZabawaDominik Zabawa 020101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 08.23
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZemanMartin Zeman 000930 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.70
2 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.94
3 Konrad RymutKonrad Rymut 030101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 08.04
4 Mateusz BarszczewskiMateusz Barszczewski 030101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 08.21
5 Piotr SzumowskiPiotr Szumowski 040101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 08.35
6 Jakub ZajacJakub Zajac 030101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 08.41
7 Rafal KwiatkowskiRafal Kwiatkowski 010101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 08.57
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek CoufalMarek Coufal 040922 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.34
2 David KahlDavid Kahl 001019 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.55
3 Szymon JaroszSzymon Jarosz 030101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 08.72
4 Jan RichtrJan Richtr 060326 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.80
5 Matěj Jan BeranMatěj Jan Beran 040101 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.95
6 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 060906 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.19
7 Remigiusz ŚwiderskiRemigiusz Świderski 050101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 09.39
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav VílaLadislav Víla 950602 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.20
2 Arkadiusz PolczykArkadiusz Polczyk 010101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 07.38
3 Jan LechnerJan Lechner 910101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.43
4 Thomas TommeThomas Tomme 710101 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 08.29
5 Milan PolívkaMilan Polívka 711211 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.34
6 Petr JarabicaPetr Jarabica 700101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.35
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ola BaajourOla Baajour 950101 Lebanon-AnsarLebanon-Ansar 07.94
2 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 010926 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.29
3 Barbora BradováBarbora Bradová 000723 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.43
4 Eliška LatislavováEliška Latislavová 040529 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.57
5 Nina ZabierekNina Zabierek 030101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 08.57
6 Lenka BártováLenka Bártová 020504 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.64
7 Simona TrnečkováSimona Trnečková 040315 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.80
Kristina JánskáKristina Jánská 010317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 030106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.59
2 Nikola DukováNikola Duková 010902 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.67
3 Simona WeberováSimona Weberová 020115 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.94
4 Angelika LigizyńskaAngelika Ligizyńska 030101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 08.98
5 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá 040520 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.20
6 Eliška KudrnáčováEliška Kudrnáčová 040917 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.27
7 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 040223 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.31
8 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová 050926 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.34
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KordováMarie Kordová 040214 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.93
2 Tamara KuncewiczTamara Kuncewicz 040101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 09.11
3 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 010523 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.16
4 Ines MiszczyszynInes Miszczyszyn 020101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 09.31
5 Adéla BobkováAdéla Bobková 051120 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.37
6 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 040612 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.38
7 Leontýna JirošováLeontýna Jirošová 050914 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.72
8 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 040302 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.98
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SobotkováAnna Sobotková 020101 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.60
2 Ulrike HiltscherUlrike Hiltscher 520101 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 09.45
3 Leona FišerováLeona Fišerová 040830 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.62
4 Kornelia ManiaKornelia Mania 040101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 10.73
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ola BaajourOla Baajour 950101 Lebanon-AnsarLebanon-Ansar 07.95
2 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 060915 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.69
3 Eryka JaniecEryka Janiec 010101 BoleslaviaBoleslavia 08.94
4 Aleksandra CzubakAleksandra Czubak 030101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 09.18
5 Carola WolfCarola Wolf 720101 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 09.44
6 Justyna ZiajaJustyna Ziaja 040101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 09.65
Celkem 6 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BílýJan Bílý 011106 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18.14
2 Mariusz SokolowskiMariusz Sokolowski 010101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 18.73
3 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 19.13
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KolářDaniel Kolář 010825 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 19.63
2 Jakub ArnistaJakub Arnista 040101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 20.25
3 Jan RichtrJan Richtr 060326 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 22.16
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GalbavýAdam Galbavý 020826 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18.28
2 Daniel MissbachDaniel Missbach 020323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19.46
3 Denis WójcikDenis Wójcik 020101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 20.15
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karol KaczorKarol Kaczor 010101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 20.70
2 Samuel MalySamuel Maly 010101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 21.05
3 Filip RomanowskiFilip Romanowski 040101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 21.27
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mateusz BarszczewskiMateusz Barszczewski 030101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 20.09
2 Dominik ZabawaDominik Zabawa 020101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 20.16
3 Piotr SzumowskiPiotr Szumowski 040101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 20.19
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas TommeThomas Tomme 710101 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 20.75
2 Olaf CiunelOlaf Ciunel 050101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 23.04
3 Samuel BenitezSamuel Benitez 050101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 23.24
Celkem 3 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 040915 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 20.92
2 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 040805 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 21.88
3 Tamara KuncewiczTamara Kuncewicz 040101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 22.09
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 970718 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 22.31
2 Jana ProkopováJana Prokopová 001215 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 22.33
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 030422 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 21.96
2 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 060915 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22.07
3 Tereza SzücsováTereza Szücsová 050824 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 23.11
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleksandra CzubakAleksandra Czubak 030101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 22.51
2 Tereza KocourkováTereza Kocourková 031129 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.40
3 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová 050926 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 23.52
4 Adéla BobkováAdéla Bobková 051120 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 23.70
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LatislavováEliška Latislavová 040529 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 21.56
2 Leontýna JirošováLeontýna Jirošová 050914 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 23.89
3 Agata KaczorAgata Kaczor 050101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 26.64
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina ZabierekNina Zabierek 030101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 21.43
2 Ulrike HiltscherUlrike Hiltscher 520101 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 23.73
3 Carola WolfCarola Wolf 720101 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 24.04
Celkem 3 závodníků

500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kacper SkibiakKacper Skibiak 000101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 1:08.87
2 Lukasz PolczykLukasz Polczyk 010101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 1:09.97
3 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:10.30
4 Mateusz JarzebeckiMateusz Jarzebecki 030101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 1:14.22
5 Konrad RymutKonrad Rymut 030101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 1:15.40
6 Patryk SzmitPatryk Szmit 030101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 1:18.95
7 Jan MajosJan Majos 040101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 1:22.28
8 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 591226 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1:40.19
Bartlomiej WymazalaBartlomiej Wymazala 000101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin ZemanMartin Zeman 000930 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1:12.32
2 Denis WójcikDenis Wójcik 020101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 1:14.93
3 Jakub PlánekJakub Plánek 020218 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1:15.89
4 Rafal KwiatkowskiRafal Kwiatkowski 010101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 1:17.20
5 Jiří ČermákJiří Čermák 021006 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:22.05
6 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 060906 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:38.01
7 Przemyslaw KantczakPrzemyslaw Kantczak 040101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 1:40.59
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 860618 ASK DěčínASK Děčín 1:16.91
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 020512 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1:19.23
3 Jakub ArnistaJakub Arnista 040101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 1:21.76
4 David PecinaDavid Pecina 740101 Eleven Run TeamEleven Run Team 1:25.04
5 Pavel VáclavůPavel Václavů 040101 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:28.81
6 Jan VodičkaJan Vodička 060628 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:29.28
7 Ladislav DvořákLadislav Dvořák 480805 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:06.73
8 Petr JarabicaPetr Jarabica 700101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:29.81
9 František DolečekFrantišek Doleček 430426 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:34.29
Celkem 9 závodníků

500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sandra KraszewskaSandra Kraszewska 020101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 1:23.22
2 Natalia BielakNatalia Bielak 020101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 1:26.37
3 Adriana WojtakAdriana Wojtak 020101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 1:27.45
4 Weronika DrzymalaWeronika Drzymala 030101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 1:27.64
5 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 970718 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:32.32
6 Tereza SzücsováTereza Szücsová 050824 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:33.43
7 Jana ProkopováJana Prokopová 001215 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:34.44
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 030422 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:29.26
2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 060602 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:31.17
3 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 060602 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:33.64
4 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 040805 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:36.45
5 Kornelia ManiaKornelia Mania 040101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 1:48.04
6 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová 740627 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:50.05
7 Gabriela KujawińskaGabriela Kujawińska 050101 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 1:50.68
Celkem 7 závodníků

2000 m - Muži (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Stanislav PachníkStanislav Pachník 030101 BoleslaviaBoleslavia 6:38.38
2 David PecinaDavid Pecina 740101 Eleven Run TeamEleven Run Team 6:39.50
3 Przemyslaw LachowskiPrzemyslaw Lachowski 030101 BoleslaviaBoleslavia 7:06.11
4 Piotr BaranPiotr Baran 040101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 7:11.99
5 Jiří ČermákJiří Čermák 021006 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7:13.26
6 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 591226 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7:28.12
Celkem 6 závodníků

2000 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana PekařováJana Pekařová 020124 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7:30.21
2 Veronika ValentováVeronika Valentová 031210 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 8:14.85
3 Martina NetolickáMartina Netolická 820525 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8:14.92
4 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová 740627 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:02.04
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.34
2 Jan RejhaJan Rejha 991006 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.54
3 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.82
4 Jakub KlusáčekJakub Klusáček 000725 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.03
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 010306 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.15
2 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.69
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.72
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karol KaczorKarol Kaczor 010101 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 10.02
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.13
3 Jakub KarabanJakub Karaban 000101 BoleslaviaBoleslavia 13.85
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 000617 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.65
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 030721 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.46
2 Michal ZazulaMichal Zazula 030101 BoleslaviaBoleslavia 08.78
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 030609 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.52
4 Roman KadavýRoman Kadavý 051117 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.89
5 Szymon JaroszSzymon Jarosz 030101 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 10.74
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VodičkaJan Vodička 060628 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.84
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová 000608 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.99
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 010629 ASK DěčínASK Děčín 10.24
3 Marika MatějovskáMarika Matějovská 990911 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.73
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 011117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.32
2 Lenka BártováLenka Bártová 020504 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.48
3 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 010819 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.83
4 Sára PoprováSára Poprová 020911 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.05
5 Denisa FolkováDenisa Folková 010618 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.06
6 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 010926 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.17
7 Kristina JánskáKristina Jánská 010317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.52
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 030603 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.15
2 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 040225 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.81
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 030106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.12
4 Nela VaníčkováNela Vaníčková 040915 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.15
5 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 040405 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.48
6 Sára KřížkováSára Křížková 040806 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.04
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 050525 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.88
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Muži

(st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
950725 4.40
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010102 3.80
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
960315 3.60
4 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
020404 3.20
5 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
040127 2.40
6 Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
040524 2.10
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030609 NM
Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030721 NM
Rudolf TomášekRudolf Tomášek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
370101 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
050204 2.50
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mateusz JopekMateusz Jopek
AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw
960101 7.18
2 Rafal BurzakRafal Burzak
AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw
960101 6.73
3 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990508 6.57
4 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
960315 6.41
5 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
991006 6.21
6 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
011123 6.00
7 Adam GalbavýAdam Galbavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
020826 5.94
8 Michal ZazulaMichal Zazula
BoleslaviaBoleslavia
030101 5.92
9 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
011007 5.71
10 Maciej JelonekMaciej Jelonek
MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora
020101 5.70
11 Jakub KarabanJakub Karaban
BoleslaviaBoleslavia
000101 5.57
12 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010810 5.16
13 Thomas TommeThomas Tomme
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
710101 5.11
14 Marek CoufalMarek Coufal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
040922 4.71
15 Samuel MalySamuel Maly
MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia
010101 4.45
16 Matěj Jan BeranMatěj Jan Beran
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
040101 4.42
17 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
051117 4.33
18 Filip RomanowskiFilip Romanowski
MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia
040101 4.23
19 Olaf CiunelOlaf Ciunel
MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia
050101 3.79
Samuel BenitezSamuel Benitez
MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia
050101 NM
Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010325 NM
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katarzyna WróbelKatarzyna Wróbel
AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw
940101 5.46
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030603 5.14
3 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010618 5.09
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
010629 4.88
5 Eryka JaniecEryka Janiec
BoleslaviaBoleslavia
010101 4.78
6 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
040806 4.62
7 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
040225 4.58
8 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
010317 4.49
9 Nikola DukováNikola Duková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010902 4.40
10 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
040405 4.38
11 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
050525 4.30
12 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
050101 4.20
13 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
040520 4.06
14 Carola WolfCarola Wolf
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
720101 4.03
15 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010523 3.96
16 Tereza KocourkováTereza Kocourková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
031129 3.89
17 Ulrike HiltscherUlrike Hiltscher
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
520101 3.85
18 Anna SobotkováAnna Sobotková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
020101 3.83
19 Marie KordováMarie Kordová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
040214 3.83
20 Agata KaczorAgata Kaczor
MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia
050101 3.49
21 Justyna ZiajaJustyna Ziaja
MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia
040101 3.43
Eliška KudrnáčováEliška Kudrnáčová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
040917 DNS
Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
040302 NM
Simona WeberováSimona Weberová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020115 NM
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ženy

(st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
010819 11.43
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
020218 10.94
3 Oliwia ZygadloOliwia Zygadlo
MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia
030101 10.81
4 Ulrike HiltscherUlrike Hiltscher
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
520101 09.22
5 Oliwia OduchoeskaOliwia Oduchoeska
MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia
030101 08.98
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
030209 13.53
2 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
040127 09.38
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Carola WolfCarola Wolf
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
720101 08.30
2 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
990911 08.13
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gracjan KozakGracjan Kozak
BoleslaviaBoleslavia
020101 14.68
2 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
020404 13.37
3 Kacper SzelagKacper Szelag
MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora
020101 12.36
4 Michal KlimekMichal Klimek
MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora
040101 09.41
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
001023 13.34
2 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
621024 12.11
3 David KahlDavid Kahl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
001019 09.91
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990604 NM
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
950715 16.12
2 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940912 13.51
3 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
560813 10.51
4 Thomas TommeThomas Tomme
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
710101 10.06
Celkem 4 závodníků