výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi

Praha - Stromovka (11. 2. 2018)

Chůze dráha 3000 m - Žáci

(ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15:42.04
2 Jaromír MorávekJaromír Morávek 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16:49.05
3 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 030504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16:54.47
4 Roman HanykRoman Hanyk 040606 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17:08.90
5 Kryštof AlexaKryštof Alexa 030325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:14.95
6 Patrik SolničkaPatrik Solnička 041008 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:33.39
7 Jaromír KonvičkaJaromír Konvička 031008 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 19:46.22
8 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 040717 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:52.80
David ŠpokDavid Špok 030303 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 230.7a
Celkem 9 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Juniorky

(ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla JohanováAdéla Johanová 996016 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16:52.04
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 025127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:09.84
2 Veronika FürstováVeronika Fürstová 015829 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:23.54
3 Sabina BočkováSabina Bočková 015921 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 16:29.72
4 Jana ZikmundováJana Zikmundová 026002 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:48.76
5 Tereza KotáskováTereza Kotásková 016012 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:59.99
6 Karolína HoličováKarolína Holičová 026011 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:31.31
7 Kristýna DenkováKristýna Denková 025504 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 17:43.39
8 Anna MachačováAnna Machačová 025204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17:53.65
9 Denisa PánkováDenisa Pánková 025503 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:18.02
10 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 025323 Orel VyškovOrel Vyškov 19:02.56
11 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 026009 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:50.34
12 Klára NovákováKlára Nováková 025918 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23:07.83
Celkem 12 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema KlimentováEma Klimentová 055106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17:09.20
2 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 045123 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:34.83
3 Edita PiprekováEdita Pipreková 035808 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 18:11.11
4 Amálie MynářováAmálie Mynářová 035814 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:20.41
5 Denisa JégrováDenisa Jégrová 035827 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:35.08
6 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 045527 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:37.22
7 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 046107 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:39.18
8 Tereza RačanskáTereza Račanská 045320 Orel VyškovOrel Vyškov 19:28.08
9 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 035412 SK JeseniovaSK Jeseniova 19:28.08
10 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 045723 Orel VyškovOrel Vyškov 19:50.60
11 Kateřina ČernáKateřina Černá 036119 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 20:13.74
12 Dominika VaňkováDominika Vaňková 035710 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20:44.26
13 Nela SeibertováNela Seibertová 036110 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 20:47.82
14 Vivien UvírováVivien Uvírová 035103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21:31.45
15 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 035821 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 21:33.18
16 Jana BednářováJana Bednářová 045211 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23:04.56
17 Theresa BiskupováTheresa Biskupová 045102 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 23:04.57
Celkem 17 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Junioři

(ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 990411 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23:56.65
2 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 000322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24:03.71
3 Kryštof SchubertKryštof Schubert 990929 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26:38.29
4 Jan ZástavaJan Zástava 000516 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26:56.54
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Dorostenci

(ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr DušekPetr Dušek 010907 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27:23.43
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 27:57.39
3 Daniel BaliczDaniel Balicz 021029 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28:28.51
4 Adam MatulkaAdam Matulka 010723 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 29:43.21
5 Jan PorubaJan Poruba 020219 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 30:07.86
6 Andrej SnovakAndrej Snovak 020616 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30:24.66
7 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 010328 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 31:25.34
Celkem 7 závodníků