výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava (20. 2. 2018)

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (út, 20.2.2018 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.45 q
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.51 q
3 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.56 q
4 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.58 q
5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.63 q
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.65 q
7 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.74 q
8 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 20.2.2018 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.61 q
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 07.79
3 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.80
4 Lukáš VáňaLukáš Váňa 03 SlovakiaSlovakia 4 07.85
5 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.91
6 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.96
7 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.13
8 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 08.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 20.2.2018 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.47
2 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.73
3 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.88
4 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.94
5 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.01
6 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.39
7 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.49
Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (út, 20.2.2018 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.05
2 Jáchym KrajníkJáchym Krajník 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.57
3 Filip ŽurekFilip Žurek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.63
4 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.84
5 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.97
6 Michal HouldsworthMichal Houldsworth 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.22
7 Dušan ŽiakDušan Žiak 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.73
Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (út, 20.2.2018 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.50
2 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.95
3 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.96
4 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.56
5 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.66
6 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.90
7 Petr KadlecPetr Kadlec 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.22
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 20.2.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.35
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.54
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.57
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.58
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.62
6 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.63
7 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.72
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (út, 20.2.2018 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.02 q
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.06 q
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.21 q
4 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.25 q
5 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.32 q
6 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.33 q
7 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.43 q
8 Viktória BrachováViktória Brachová 03 SlovakiaSlovakia 7 08.46 q
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 20.2.2018 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 SlovakiaSlovakia 5 08.54
2 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.59
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.64
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.76
5 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.78
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.87
7 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.92
8 Natalie MarešováNatalie Marešová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 20.2.2018 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 08.86
2 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.17
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.19
4 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.19
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.26
6 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.28
7 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 09.50
8 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (út, 20.2.2018 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.27
2 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.32
3 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.36
4 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.72
5 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.73
6 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.87
7 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 10.20
8 Michaela KřenováMichaela Křenová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (út, 20.2.2018 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.73
2 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.00
3 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.13
4 Jana JozkováJana Jozková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.17
5 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.33
6 Nelly HerdegenováNelly Herdegenová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.69
7 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.81
Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 20.2.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 07.97
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.15
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.17
4 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.18
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.34
6 Viktória BrachováViktória Brachová 03 SlovakiaSlovakia 1 08.41
7 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.41
8 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 SlovakiaSlovakia 8 08.69
Celkem 8 závodníků

150 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 20.2.2018 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 17.56
2 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.59
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.92
4 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 20.74
5 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.24
6 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.2.2018 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 17.79
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.13
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 18.31
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.11
5 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.60
6 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 19.92
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.2.2018 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 17.71
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.94
3 Lukáš VáňaLukáš Váňa 03 SlovakiaSlovakia 6 18.82
Ondřej SvačinaOndřej Svačina 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.2.2018 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 18.09
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.09
3 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.19
4 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 2 18.73
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 18.78
6 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.97
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 20.2.2018 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 18.52
2 David PetrDavid Petr 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 18.63
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.79
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 18.96
5 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 19.84
6 Matěj HyclMatěj Hycl 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 6 19.86
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 20.2.2018 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.84
2 Igor NovákIgor Novák 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.20
3 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.73
4 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.95
Patrik GančarčíkPatrik Gančarčík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (út, 20.2.2018 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 19.05
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.36
3 Norbert MarekNorbert Marek 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.45
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.55
5 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.53
Celkem 5 závodníků

150 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 20.2.2018 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.93
2 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 19.88
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.13
4 Viktória RusnákováViktória Rusnáková 04 SlovakiaSlovakia 5 20.41
5 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 20.49
6 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 1 20.68
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.2.2018 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 19.75
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 20.10
3 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.36
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.96
5 Daniela DutkováDaniela Dutková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.09
Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.2.2018 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 19.69
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 19.83
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.15
4 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.29
5 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 20.58
6 Tereza MartinkováTereza Martinková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.31
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.2.2018 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.78
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 19.79
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.09
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 20.19
5 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 20.62
6 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 21.16
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 20.2.2018 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 5 18.96
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.02
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.19
4 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.38
5 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 1 21.14
6 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 21.46
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 20.2.2018 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia FotulováMia Fotulová 03 SlovakiaSlovakia 5 20.74
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.06
3 Viktória BrachováViktória Brachová 03 SlovakiaSlovakia 2 21.22
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.35
5 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.36
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.42
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 20.2.2018 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 21.30
2 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 21.64
3 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.59
4 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.78
5 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.11
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (út, 20.2.2018 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 21.51
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 22.66
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 22.89
4 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.35
5 Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.65
6 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 23.88
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (út, 20.2.2018 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.17
2 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.38
3 Karolína NečadováKarolína Nečadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.65
4 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 25.23
5 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 27.02
Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (út, 20.2.2018 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.47
2 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.53
3 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.66
4 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.66
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 20.2.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 37.73
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 38.56
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 39.34
4 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 39.40
5 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 39.80
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 20.2.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 39.40
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 40.23
3 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 42.21
4 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 43.10
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 20.2.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MaršálekJakub Maršálek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 45.43
2 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 48.90
3 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.61
4 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 56.47
Celkem 4 závodníků

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 20.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 39.96
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 41.65
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 42.12
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 44.17
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 46.36
6 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 47.02
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 42.36
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 43.04
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 44.25
4 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 47.27
5 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 49.36
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ 163.3b
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 42.99
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 43.17
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 45.44
4 Marie VrbováMarie Vrbová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 6 46.49
5 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 46.87
Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 42.56
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 43.22
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 43.30
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 47.25
5 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.73
6 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 51.08
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 20.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 43.39
2 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 44.26
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 44.31
4 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 46.06
5 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.95
6 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 54.67
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 20.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nelly HerdegenováNelly Herdegenová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 52.30
2 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 52.77
3 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 53.83
Barbora PapajováBarbora Papajová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Adéla PiňosováAdéla Piňosová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci

(út, 20.2.2018 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:09.97
2 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:13.52
3 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:14.59
4 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:15.54
5 Adam HrbekAdam Hrbek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:17.94
6 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:22.52
7 Jakub MaršálekJakub Maršálek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:30.35
8 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:41.97
9 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:42.55
Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 20.2.2018 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 2:18.90
2 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10 2:25.00
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:25.70
4 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:29.36
5 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11 2:29.86
6 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:30.37
7 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 1 2:30.99
8 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 9 2:31.38
9 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:33.95
10 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:37.95
11 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:41.09
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 20.2.2018 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 2:36.64
2 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:39.96
3 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 4 2:40.44
4 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:41.00
5 Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 2:42.00
6 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:42.69
7 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 2:48.86
8 Marie LörinczováMarie Lörinczová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 3:00.22
9 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:00.96
10 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BlanskoASK Blansko 11 3:20.74
Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Junioři

(út, 20.2.2018 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 4:27.36
2 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 4:36.38
3 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:38.83
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 4:44.99
5 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 4:50.24
6 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16 4:58.45
7 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:00.36
8 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15 5:06.23
9 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 5:06.98
10 Adam ZončaAdam Zonča 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 5:12.69
11 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 5:18.19
12 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 10 5:19.62
13 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 5:22.44
14 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 6:10.50
15 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 14 6:14.83
Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenky

(út, 20.2.2018 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 5:00.51
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 5:03.05
3 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 5:06.49
4 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 5:14.41
5 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 5:25.49
Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků

3000 m - Žáci

(út, 20.2.2018 - 19:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09:58.65
2 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 10:54.67
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(út, 20.2.2018 - 15:17) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.12
2 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.25
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 20.2.2018 - 16:16) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.00
2 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.35
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (út, 20.2.2018 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.53
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 08.65
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.72
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.81
5 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.93
6 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.13
7 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.42
8 Norbert MarekNorbert Marek 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.47
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (út, 20.2.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.55 q
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.72 q
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.72 q
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.85 q
5 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.90 q
6 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.14 q
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 20.2.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.62 q
2 Norbert MarekNorbert Marek 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.63 q
3 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.72
4 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.97
Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 20.2.2018 - 16:17) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Bára HolainováBára Holainová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.96
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh (út, 20.2.2018 - 15:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Bára HolainováBára Holainová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.15
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (út, 20.2.2018 - 16:11) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.41
2 Mia FotulováMia Fotulová 03 SlovakiaSlovakia 5 09.43
3 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 09.53
4 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.58
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.63
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.71
7 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.75
8 Viktória RusnákováViktória Rusnáková 04 SlovakiaSlovakia 6 10.23
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (út, 20.2.2018 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.34 q
2 Mia FotulováMia Fotulová 03 SlovakiaSlovakia 4 09.45 q
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 09.50 q
4 Viktória RusnákováViktória Rusnáková 04 SlovakiaSlovakia 2 09.58 q
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 09.59 q
6 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.63 q
7 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.70 q
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 20.2.2018 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.62 q
2 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.74
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.94
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.60
5 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.90
6 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.61
Klára ČermákováKlára Čermáková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 20.2.2018 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie VrbováMarie Vrbová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 4 10.70
2 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.75
3 Johana NěmečkováJohana Němečková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.00
4 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.12
5 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.19
6 Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.93
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (út, 20.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.94 q
2 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.98 q
3 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.72 q
4 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.20 q
5 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.90 q
6 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 20.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.89 q
2 Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.95 q
3 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.16
4 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.40
5 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 14.51
6 Michaela KřenováMichaela Křenová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 16.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 20.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.41 q
2 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.95
3 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.02
4 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.34
5 Nelly HerdegenováNelly Herdegenová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.95
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 20.2.2018 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.92
2 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.73
3 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.27
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.48
5 Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.51
6 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.55
7 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.20
8 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.27
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 20.2.2018 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.581.611.641.671.701.731.801.791.811.84
1 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 8 1.73 ------OOOOOXOXOOXXX
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 7 1.70 ------OOOOOOOXXX
3 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5 1.67 ----O-OOXXOXOXOOXXX
4 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 6 1.64 -----OOOXXOXOXOXXX
5 Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 4 1.55 ----XOOXOOXXX
6 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3 1.40 --XOOXXOXXX
7 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 1.30 OOOXXX
8 Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 1.25 OXOXXX
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (út, 20.2.2018 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.141.191.241.291.341.391.441.491.541.571.601.631.661.68
1 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 17 1.66 ------OOOXOOOXXOXXX
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 16 1.60 -----OOOOOOXXX
3 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 18 1.57 ----OOXOXOOOXXX
4 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 15 1.57 -----OOOXOXOXXX
5 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 13 1.57 ----OOOXXOOXXOXXX
6 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 14 1.54 ----OOOXOOXXX
7 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 9 1.54 ----OOOOXOXXX
8 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 8 1.49 ----OOOXOXXX
9 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 10 1.49 -----OOXXOXXX
10 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 7 1.44 ----XOOOXXX
11 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 12 1.44 --XOXOOXOXOXXX
12 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 5 1.44 --OOOOXXOXXX
13 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11 1.44 -----XOXXOXXX
14 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 6 1.39 OOXOOXXOXXOXXX
15 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 1.34 OOOOXOXXX
16 Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 1.29 OXOOOXXX
17 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 1.24 XOOXXOXXX
18 Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 1.19 OOXXX
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(út, 20.2.2018 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 145160175190205220230240250260270280
1 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 2.60 -----OOOOOXXX
2 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 2.60 ---OOOOOOXXOXXX
3 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 2.50 -----OOOOXXX
4 Karolína KozlováKarolína Kozlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 2.05 OXOOOOXXX
5 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 3 1.90 OOOOXXX
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 20.2.2018 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 17 6.00 6.00X5.506.005.90--
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 16 5.24 5.175.244.695.244.834.82X
3 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 15 5.15 XX5.155.155.08XX
4 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 14 5.03 5.035.01X5.034.754.844.75
5 Norbert MarekNorbert Marek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 4.73 X4.634.324.634.734.694.56
6 Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 12 4.66 4.104.574.504.574.66XX
7 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10 4.52 4.524.364.414.524.51X4.27
8 Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 4.05 3.983.963.983.983.743.974.05
9 Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 7 3.83 3.303.833.783.83
10 Ondřej SvačinaOndřej Svačina
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 9 3.81 3.773.683.813.81
11 Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 3.68 3.263.683.173.68
12 Jáchym KrajníkJáchym Krajník
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 3.64 X3.64X3.64
13 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 3 3.57 3.463.513.573.57
14 Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 6 3.41 3.32X3.413.41
15 Matyáš FilipMatyáš Filip
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 1 2.82 X2.82X2.82
Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 11 DNS
Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 13 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 20.2.2018 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 27 5.05 4.574.824.814.824.934.985.05
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 34 5.03 X4.894.534.89X5.03X
3 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 35 5.02 4.80X4.874.87XX5.02
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 28 4.96 4.904.764.794.904.964.63X
5 Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 26 4.92 4.614.914.744.914.924.624.67
6 Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 33 4.91 X4.914.884.91---
7 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 32 4.88 X4.844.714.844.694.884.68
8 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 30 4.80 X4.554.804.804.514.774.59
9 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 29 4.67 X4.67X4.67
10 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 25 4.60 4.604.594.454.60
11 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 24 4.53 X4.524.534.53
12 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 15 4.47 X4.474.264.47
13 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 12 4.43 4.434.194.204.43
14 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 20 4.39 XX4.394.39
15 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 22 4.36 3.094.334.364.36
16 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 31 4.32 4.32X4.164.32
17 Diana DevaldováDiana Devaldová
SlovakiaSlovakia
05 19 4.25 4.074.064.254.25
18 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11 4.19 3.754.064.194.19
19 Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 21 4.18 4.074.18X4.18
20 Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 10 4.13 4.134.032.574.13
21 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 16 4.12 3.533.874.124.12
22 Julie VálkováJulie Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 13 4.05 3.963.484.054.05
23 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 18 3.99 3.463.793.993.99
24 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 7 3.83 3.83XX3.83
25 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 5 3.72 3.722.823.72
26 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 8 3.66 3.633.663.573.66
27 Johana NěmečkováJohana Němečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 14 3.63 -X3.633.63
28 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
07 3 3.61 X3.61X3.61
29 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 6 3.58 XX3.583.58
30 Kateřina PolkováKateřina Polková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 3.44 3.233.223.443.44
31 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 3.33 3.283.113.333.33
32 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 3.28 2.853.223.283.28
Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 17 DNS
Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 23 DNS
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 9 NM
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 20.2.2018 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 11.23 10.1611.0409.9811.0410.0911.2311.14
2 Kateřina PolkováKateřina Polková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 09.12 X08.0607.7208.0609.1208.4108.84
3 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 06.97 06.31X06.6806.6805.3606.9706.21
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 20.2.2018 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandr TobolaAlexandr Tobola
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4 08.07 06.5608.0707.8408.0707.5807.8207.95
2 Ondřej SedlářOndřej Sedlář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 07.72 07.2207.2307.5207.5206.9307.4507.72
3 Patrik GančarčíkPatrik Gančarčík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 07.41 07.3506.9606.9807.3507.2506.9607.41
4 Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 1 07.33 06.74X06.8206.8207.3306.6607.10
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 20.2.2018 - 17:02) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 9 11.09 10.72X10.6010.72X11.09X
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 20.2.2018 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 8 10.77 10.12X10.7710.7709.69X10.10
2 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 7 09.71 09.2908.9809.4709.4709.4509.4409.71
3 Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5 08.41 07.9308.4008.4108.4107.5708.3907.74
4 Kateřina VrubelováKateřina Vrubelová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 07.12 06.6607.1206.9107.1206.6306.5806.64
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 6 DNS
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 20.2.2018 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš VotavaAleš Votava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4 11.55 10.8210.5110.3710.8211.5510.5911.27
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 08.56 08.3306.9908.5408.5407.9208.0308.56
3 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 07.65 06.9107.3307.6507.6507.2906.4407.13
4 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 07.55 06.4907.5506.5007.5507.0807.0907.17
Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 5 DNS
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (út, 20.2.2018 - 15:02) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Lukáš BobákLukáš Bobák 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.75
Celkem 1 závodníků