výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (24. - 25. 2. 2018)

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.82 Q 0.148
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 06.92 Q 0.157
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.02 q 0.156
4 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.10 0.130
5 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.15 0.225
6 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 07.46 0.232
7 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.48 0.187
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.94 Q 0.160
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.98 Q 0.158
3 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.04 0.132
4 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.09 0.152
5 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.34 0.177
6 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.55 0.163
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.87 Q 0.141
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 06.93 Q 0.145
3 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 06.96 q 0.133
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.12 0.180
5 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.32 0.146
6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 07.33 0.171
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.81 0.137
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.82 0.167
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 06.86 0.169
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 06.91 0.128
5 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 06.93 0.162
6 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 06.96 0.145
7 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 06.97 0.150
8 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.02 0.157
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.11 Q 0.178
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.27 Q 0.172
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.29 0.158
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.32 0.207
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 07.32 0.190
6 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.39 0.144
7 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.40 0.170
8 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 07.50 0.171
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.09 Q 0.173
2 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.19 Q 0.164
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.22 q 0.196
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 07.28 q 0.185
5 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.31 0.286
6 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.33 0.192
7 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 07.40 0.177
8 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 07.40 0.170
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.03 Q 0.132
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.17 Q 0.125
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.29 0.144
4 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.32 0.158
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.36 0.220
6 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.38 0.182
7 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.49 0.205
Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 NL 06.97 0.164
2 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.02 0.135
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.06 0.188
4 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.15 0.176
5 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 07.19 0.191
6 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.23 0.184
7 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.27 0.164
Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 07.70 Q 0.150
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.72 Q 0.163
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.80 Q 0.155
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.94 q 0.563
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.95 0.169
6 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.98 0.151
7 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.23 0.182
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.66 Q 0.144
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.71 Q 0.348
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.82 Q 0.320
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.84 q 0.187
5 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.03 0.144
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.05 0.331
7 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.10 0.176
8 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 08.19 0.167
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 NL 07.58 0.116
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.63 0.145
3 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.63 0.337
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.73 0.164
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.74 0.167
6 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 07.76 0.228
7 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.80 0.311
8 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.96 0.289
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.76 Q 0.146
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.85 Q 0.347
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.87 q 0.158
4 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.99 0.212
5 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.02 0.182
6 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.04 0.346
7 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.09 0.160
8 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 08.22 0.211
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 07.69 Q 0.142
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.82 Q 0.134
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 07.89 q 0.182
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.01 0.158
5 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.06 0.219
6 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.09 0.169
7 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.15 0.234
8 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.20 0.183
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.76 Q 0.176
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.80 Q 0.157
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.90 0.332
4 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.05 0.179
5 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 08.07 0.203
6 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.12 0.176
7 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.19 0.191
Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 07.67 0.139
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.75 0.161
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.79 0.153
4 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.79 0.130
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.81 0.138
6 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.90 0.164
7 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 07.93 0.480
8 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 8 07.94 0.189
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 25.2.2018 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 NL 21.33 Q 0.158
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.10 0.216
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.51 0.239
4 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.71 0.174
5 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 2 22.98 0.194
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 25.2.2018 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 21.46 Q 0.158
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.95 q 0.196
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.21 0.180
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.59 0.226
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.29 0.155
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 25.2.2018 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.74 Q 0.156
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 21.82 q 0.174
3 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.96 0.148
4 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.33 0.135
5 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.98 0.140
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 13:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 NL 21.26 0.164
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 21.31 0.171
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.89 0.160
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 21.90 0.155
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.23 0.142
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 25.2.2018 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 22.55 Q 0.182
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.90 0.191
3 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.25 0.214
4 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.30 0.157
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.45 0.168
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 25.2.2018 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 22.11 Q 0.189
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 22.78 0.185
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 22.98 0.164
4 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.29 0.150
5 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.08 0.123
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 25.2.2018 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.56 Q 0.206
2 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.09 0.233
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.12 0.140
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.13 0.236
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.91 0.216
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 25.2.2018 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.53 Q 0.178
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.71 q 0.229
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 4 23.25 0.178
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.81 0.224
5 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.06 0.153
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 NL 21.89 0.160
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 NL 22.03 0.190
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.55 0.244
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.17 0.226
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNF 0.197
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 25.2.2018 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.07 Q 0.211
2 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.82 0.218
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.14 0.143
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 26.26 0.152
5 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 26.85 0.228
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 25.2.2018 - 10:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.25 Q 0.172
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.40 0.228
3 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 26.04 0.343
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.76 0.364
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.92 0.353
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 25.2.2018 - 10:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.03 Q 0.341
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 25.39 q 0.580
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 26.26 0.443
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.32 0.160
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 25.2.2018 - 10:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.36 Q 0.212
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.66 0.147
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.80 0.361
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNF
Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.57 0.256
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.79 0.178
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 24.83 0.159
4 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.47 0.167
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.53 0.569
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 25.2.2018 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.77 Q 0.176
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.43 0.166
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.81 0.156
4 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.90 0.170
5 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.70 0.205
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 25.2.2018 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.74 Q 0.169
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.03 0.149
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 26.33 0.169
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.42 0.287
5 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 26.92 0.243
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 25.2.2018 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 25.06 Q 0.236
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 25.53 0.247
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 26.15 0.237
Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ 162.7
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 25.2.2018 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 25.22 Q 0.373
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.23 q 0.143
3 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.01 0.184
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 DQ
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 MR 24.17 0.265
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.27 0.177
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.11 0.214
4 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.61 0.151
5 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 27.77 0.371
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.04 Q 0.147
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.41 0.176
3 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 50.46 0.252
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.66 0.365
5 František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 52.93 0.614
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 49.26 Q 0.368
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 5 49.66 q 0.205
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.47 0.218
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 52.40 0.142
5 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 52.79 0.218
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.59 Q 0.188
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 49.84 0.148
3 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.19 0.247
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.56 0.183
5 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 52.86 0.225
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.37 Q 0.263
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.44 q 0.184
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 51.45 0.180
4 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 51.95 0.210
5 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 54.95 0.184
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 MR 47.62 0.119
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 48.26 0.160
3 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 48.61 0.214
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.12 0.275
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.99 0.185
6 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 1 50.35 0.176
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Dorostenci 1 (so, 24.2.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 51.13 Q 0.241
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.65 0.174
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 52.28 0.166
4 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 53.26 0.250
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 54.60 0.562
Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 2 (so, 24.2.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.60 Q 0.197
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 50.74 q 0.171
3 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 51.34 0.185
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 52.09 0.217
5 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 53.10 0.207
6 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 54.08 0.174
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 3 (so, 24.2.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 51.54 Q 0.163
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 52.31 0.354
3 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.39 0.186
4 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 52.87 0.175
5 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 54.10 0.219
6 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 54.35 0.197
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 4 (so, 24.2.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.79 Q 0.205
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.84 q 0.192
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 51.33 0.171
4 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.33 0.157
5 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 53.51 0.415
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.78 0.215
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NL 50.05 0.242
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 50.64 0.179
3 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 50.75 0.254
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 51.05 0.158
5 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 51.11 0.179
6 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 52.92 0.195
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 58.44 Q 0.224
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 59.25 0.200
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 59.81 0.437
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 60.07 0.247
5 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 60.62 0.364
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 58.01 Q 0.206
2 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 58.44 0.364
3 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 60.72 0.421
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.84 0.556
5 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 61.32 0.221
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.50 Q 0.278
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 57.98 q 0.159
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.85 0.178
4 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.16 0.146
5 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 62.72 0.213
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.2.2018 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 6 58.24 Q 0.198
2 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 58.25 q 0.217
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.72 0.172
4 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 3 62.50 0.400
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 64.18 0.615
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 56.17 0.161
2 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 56.97 0.169
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 56.97 0.183
4 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 57.66 0.530
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 4 60.75 0.171
Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 58.12 Q 0.242
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.58 q 0.380
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.76 0.270
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.28 0.169
5 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 60.89 0.285
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 58.27 Q 0.151
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 59.28 0.177
3 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 60.36 0.191
4 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 60.52 0.372
Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNF 0.231
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 57.14 Q 0.372
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 59.85 0.198
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.00 0.172
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 60.19 0.427
5 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 60.71 0.217
6 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.82 0.593
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.2.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.81 Q 0.278
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 57.97 q 0.252
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 60.39 0.189
4 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 60.40 0.242
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 60.84 0.373
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 62.16 0.206
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 56.82 0.171
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.97 0.215
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 57.25 0.161
4 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 57.52 0.183
5 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 58.22 0.530
Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 DNF 0.169
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 2:00.00 Q
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:00.36 Q
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:01.27 q
4 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 2:01.83
5 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:04.86
6 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:05.76
7 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:06.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:01.15 Q
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:01.19 Q
3 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:01.43
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:03.81
5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:04.15
6 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:05.59
7 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:10.03
8 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:10.99
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 1:59.41 Q
2 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 4 1:59.76 Q
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:00.20 q
4 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:02.13
5 Adam KolářAdam Kolář 00 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1 2:02.76
6 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 2:03.25
7 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:05.00
8 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:11.86
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 NL 1:55.12
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 1:55.43
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 1:56.03
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 1:57.89
5 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:58.11
6 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:58.58
7 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:00.11
8 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 1 2:06.81
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:04.00 Q
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:04.51 Q
3 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:05.36
4 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:06.18
5 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 2:06.52
6 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:07.95
7 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:09.37
8 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:09.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:02.25 Q
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:02.61 Q
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:02.79
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:03.46
5 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:05.06
6 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:06.97
7 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:10.02
8 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 2:10.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:59.53 Q
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:00.31 Q
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:01.32 q
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:02.16 q
5 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 2:03.76
6 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:06.08
7 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:07.54
8 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:14.08
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NL 1:54.93
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 1:55.03
3 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:55.86
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:58.64
5 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 1:59.87
6 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:00.25
7 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:01.42
8 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:02.61
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:19.90 Q
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:19.99 Q
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:20.57
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.61
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:22.56
6 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:23.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:20.99 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:22.03 Q
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:22.63
4 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:24.76
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:29.77
6 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:32.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:18.19 Q
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:18.31 Q
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:18.64 q
4 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:19.04 q
5 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 2:34.55
6 Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:35.74
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 NL 2:12.88
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2 2:14.18
3 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:15.24
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:15.55
5 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:16.12
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:16.73
7 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:20.72
8 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:21.25
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:15.16 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:15.79 Q
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 2:16.06 q
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:22.52
5 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:27.27
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:32.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:22.06 Q
2 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:22.73 Q
3 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:23.44
Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNF
Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:20.08 Q
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:20.16 Q
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:20.31 q
4 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:21.71
5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:24.23
6 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:31.19
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 MR 2:12.01
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:14.48
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 2:15.34
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:16.02
5 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:16.14
6 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:17.93
7 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:21.77
8 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:27.16
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 25.2.2018 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:07.67
2 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 4:10.84
3 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:11.42
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 4:12.07
5 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:14.64
6 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:14.83
7 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 4:15.64
8 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 4:16.71
9 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 4:18.28
10 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 15 4:20.51
11 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 4:21.57
12 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 4:21.71
13 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 4:21.72
14 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 4:21.89
15 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16 4:21.92
Tomáš BátrlaTomáš Bátrla 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 25.2.2018 - 13:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 4:06.28
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:06.52
3 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 4:07.12
4 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 4:09.98
5 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 4:10.94
6 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:15.54
7 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 4:18.41
8 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:18.94
9 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 4:19.65
10 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 4:20.79
11 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16 4:20.97
12 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 4:21.30
13 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 4:23.46
14 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 15 4:25.97
15 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 4:30.21
Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 25.2.2018 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:33.52
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:39.74
3 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 4:41.99
4 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:42.46
5 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 4:44.74
6 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 4:50.07
7 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:50.41
8 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 4:54.51
9 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 4:57.72
10 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 4:58.92
11 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 5:14.01
12 Nicole ČadkováNicole Čadková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 5:19.76
13 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 5:28.32
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 25.2.2018 - 13:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 NL 4:36.53
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:37.02
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:37.11
4 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:42.64
5 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 4:50.75
6 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 4:52.71
7 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 4:54.12
8 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:00.50
9 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11 5:03.20
10 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 5:04.54
11 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13 5:06.95
12 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 15 5:07.02
13 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14 5:16.40
14 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 5:16.84
15 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 5:22.95
Celkem 15 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 24.2.2018 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08:51.08
2 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08:53.47
3 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09:00.03
4 Borek PožárBorek Požár 00 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 11 09:00.11
5 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 09:09.46
6 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 09:10.33
7 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09:19.46
8 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09:23.57
9 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 09:26.72
10 Šimon KobližekŠimon Kobližek 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 09:31.52
11 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09:52.31
12 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 10:00.38
René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 DNF
David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 DNS
Celkem 14 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 24.2.2018 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 NL 08:49.65
2 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08:55.05
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08:57.86
4 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09:07.69
5 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09:09.08
6 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09:09.11
7 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09:09.56
8 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 09:10.72
9 Matěj BenešMatěj Beneš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09:13.64
10 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 09:17.70
11 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 09:22.97
12 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 09:35.96
13 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 09:42.20
14 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 15 09:48.60
15 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 13 09:55.44
Celkem 15 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 24.2.2018 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 NL 10:17.89
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10:18.03
3 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10:20.91
4 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 10:21.29
5 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10:25.77
6 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10:28.88
7 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 10:47.36
8 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 11:33.79
9 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 11:43.94
10 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 11:52.80
11 Tereza IndruchováTereza Indruchová 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 12:15.77
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 24.2.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 10:13.94
2 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 10:33.59
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10:39.14
4 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10:49.32
5 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 12 10:55.78
6 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 10:56.24
7 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11:00.15
8 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 11:10.13
9 Anna HrdličkováAnna Hrdličková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 11:14.83
10 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 11:31.78
11 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 11:35.46
12 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 11:41.94
13 Lenka PolákováLenka Poláková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 12:08.85
14 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 12:26.57
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.08 Q 0.208
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.37 Q 0.148
3 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.48 0.167
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.58 0.156
5 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.72 0.173
6 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.03 0.200
7 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.24 0.206
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.16 Q 0.170
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.28 Q 0.135
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.31 q 0.167
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.39 q 0.152
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.56 0.164
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.63 0.179
7 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 09.11 0.164
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.21 Q 0.335
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.40 Q 0.148
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.48 0.186
4 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.65 0.158
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.66 0.177
6 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.06 0.211
Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ 162.7
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 NL 07.93 0.203
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.94 0.157
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.03 0.169
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.25 0.150
5 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.26 0.152
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.37 0.163
7 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.40 0.167
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.90 Q 0.146
2 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.07 Q 0.143
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.37 q 0.181
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.55 0.204
5 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.71 0.176
6 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.74 0.202
7 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.78 0.217
8 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.26 0.191
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.20 Q 0.159
2 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.39 Q 0.179
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.39 q 0.366
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.60 0.177
5 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 08.64 0.167
6 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.81 0.144
7 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.84 0.209
8 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.00 0.154
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.09 Q 0.168
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.18 Q 0.185
3 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 08.44 0.207
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.54 0.185
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.66 0.194
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.72 0.195
7 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.88 0.159
8 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.93 0.339
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 =MR 07.87 0.137
2 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.98 0.154
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.06 0.171
4 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.07 0.181
5 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.13 0.178
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.24 0.188
7 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.33 0.163
8 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.34 0.169
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.55 Q 0.165
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.02 Q 0.335
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.07 q 0.170
4 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.38 0.333
5 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.40 0.145
6 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.69 0.186
7 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.78 0.203
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.62 Q 0.158
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.99 Q 0.181
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.22 0.357
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.37 0.220
5 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.65 0.260
6 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 09.69 0.157
7 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.99 0.174
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.72 Q 0.285
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.86 Q 0.171
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.15 q 0.200
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.41 0.368
5 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.64 0.357
6 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.68 0.156
7 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 10.12 0.379
8 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.70 0.274
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.45 0.137
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.58 0.189
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.60 0.162
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.79 0.146
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.95 0.152
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.14 0.277
7 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.15 0.170
8 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.38 0.204
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.52 Q 0.177
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.69 Q 0.343
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.81 q 0.180
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 08.87 0.181
5 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.92 0.202
6 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.09 0.138
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.12 0.134
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.58 Q 0.166
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.63 Q 0.152
3 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.78 q 0.341
4 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.82 0.136
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.94 0.229
6 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.07 0.158
7 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.47 0.193
8 Eliška DamaškováEliška Damašková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.53 0.192
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.55 Q 0.155
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.74 Q 0.153
3 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.90 0.173
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 6 08.99 0.204
5 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.11 0.179
6 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.21 0.240
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.28 0.187
8 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.89 0.186
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 =NL 08.41 0.157
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.44 0.141
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.49 0.177
4 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.55 0.347
5 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.57 0.309
6 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.67 0.135
7 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.75 0.176
8 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.78 0.170
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Junioři

Junioři 1 (ne, 25.2.2018 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bárta, Bosák, Boudný, Němejc Bárta, Bosák, Boudný, Němejc T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 MR 1:28.49 0.163
2 Havlas, Janský, Hampel, Beneš Havlas, Janský, Hampel, Beneš PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 1:28.82 0.169
3 Běhounek, Vích, Pekárek, Komárek Běhounek, Vích, Pekárek, Komárek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:31.05 0.159
4 A Jonák, Lehar, Novák, Krsek A Jonák, Lehar, Novák, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:36.51 0.185
Celkem 4 závodníků
Junioři 2 (ne, 25.2.2018 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Romanchenkov, Majerčák, Zajíc, Běhávka Romanchenkov, Majerčák, Zajíc, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 1:32.40 0.172
2 Fajardo Strnad, Chloupek J., Páleník, Vejražka D. Fajardo Strnad, Chloupek J., Páleník, Vejražka D. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 1:36.04 0.220
Blachowicz, Pavinger, Vokrouhlický, Seidl Blachowicz, Pavinger, Vokrouhlický, Seidl SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DQ 170.7 0.244
Celkem 3 závodníků
Junioři 3 (ne, 25.2.2018 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kutan, Kubík, Franěk, Holub Kutan, Kubík, Franěk, Holub AC PardubiceAC Pardubice 4 1:29.73 0.177
2 Kozák, Wooler, Pešta, Nevole Kozák, Wooler, Pešta, Nevole Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:31.24 0.161
Velíšek, Töpfer, Hlaváček, Dutý Velíšek, Töpfer, Hlaváček, Dutý AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 DQ 170.7 0.179
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci

Dorostenci 1 (ne, 25.2.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Höffner, Wijas, Ornst, Havelka A Höffner, Wijas, Ornst, Havelka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 MR 1:29.97 0.174
2 Kocourek, Mautner, Pospíšil, Lawson Kocourek, Mautner, Pospíšil, Lawson Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 1:31.72 0.205
3 Rež, Páník, Vrba, Procházka Rež, Páník, Vrba, Procházka AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:31.94 0.226
4 Macík, Kupka, Ayeni, Pulese Macík, Kupka, Ayeni, Pulese TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:33.29 0.192
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 2 (ne, 25.2.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horký, Merta, Škrabák, Ruda Horký, Merta, Škrabák, Ruda Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 1:33.54 0.247
2 Řehák, Konvalina, Křeček, Krakuvčík Řehák, Konvalina, Křeček, Krakuvčík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:35.68 0.171
3 Mareček, Špicar, Raba, Mikeš Mareček, Špicar, Raba, Mikeš AC PardubiceAC Pardubice 4 1:35.77 0.191
B Novotný, Paták, Schneider, Šachta B Novotný, Paták, Schneider, Šachta ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ 170.7 0.359
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 3 (ne, 25.2.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dohnal, Grégr J., Lenhart, Grégr L. Dohnal, Grégr J., Lenhart, Grégr L. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:34.40 0.178
2 Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 1:34.73 0.185
Pustka, Sedlář, Omasta, Vajda Pustka, Sedlář, Omasta, Vajda Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 170.7 0.176
Celkem 3 závodníků
Dorostenci 4 (ne, 25.2.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Juráš, Kostrhun, Petrjanoš, Oberndorfer Juráš, Kostrhun, Petrjanoš, Oberndorfer TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 1:34.60 0.202
2 Bílý, Safář, Ponocný, Hanyk Bílý, Safář, Ponocný, Hanyk AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 1:36.33 0.193
3 Podaný, Stehno Ro., Pecha, Tláskal Podaný, Stehno Ro., Pecha, Tláskal AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:37.54 0.176
Celkem 3 závodníků
Dorostenci 5 (ne, 25.2.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdražil, Večeřa, Nováček, Kolář Zdražil, Večeřa, Nováček, Kolář Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:35.57 0.193
2 Šabata, Hofmann, Sudek, Škrland Šabata, Hofmann, Sudek, Škrland TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 1:37.28 0.216
3 Kučera, Staněk, Holub, Pražák Kučera, Staněk, Holub, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 1:39.86 0.202
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Juniorky

Juniorky 1 (ne, 25.2.2018 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaiserová, Petrásková, Turnerová, Kerbachová Kaiserová, Petrásková, Turnerová, Kerbachová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 MR 1:39.93 0.257
2 A Dlabajová, Výletová, Sklenská, Holubářová A Dlabajová, Výletová, Sklenská, Holubářová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 1:41.75 0.158
3 A Kolingerová, Staňková, Matoušková, Duchoňová A Kolingerová, Staňková, Matoušková, Duchoňová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:42.12 0.197
4 Chocholoušová, Zámečníková, Nováková, Bartakovičová Chocholoušová, Zámečníková, Nováková, Bartakovičová AC PardubiceAC Pardubice 6 1:42.29 0.340
Celkem 4 závodníků
Juniorky 2 (ne, 25.2.2018 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vildová, Merunková, Hoffmannová, Černá Vildová, Merunková, Hoffmannová, Černá AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 1:44.61 0.352
Novosadová, Beranová, Grodlová, Kozlová Novosadová, Beranová, Grodlová, Kozlová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DQ 170.6c 0.236
B Šimková, Dyrynková, Marková, Matějková B Šimková, Dyrynková, Marková, Matějková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Čurdová, Bennett, Chocholová, Jonášová Čurdová, Bennett, Chocholová, Jonášová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Juniorky 3 (ne, 25.2.2018 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cikánová, Husáková, Eibichová, Maštalířová Cikánová, Husáková, Eibichová, Maštalířová SK JeseniovaSK Jeseniova 4 1:43.49 0.213
2 Hladíková, Freibergerová, Jeřábková, Bochníčková Hladíková, Freibergerová, Jeřábková, Bochníčková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:48.29 0.265
3 B Plocová, Vildomcová, Heřmánková, Škrabalová B Plocová, Vildomcová, Heřmánková, Škrabalová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 1:48.77 0.222
4 Duchoslavová, Hájková, Junková, Bartošková Duchoslavová, Hájková, Junková, Bartošková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 1:49.91 0.184
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky

Dorostenky 1 (ne, 25.2.2018 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novotná, Rappová, Kopecká, Hůlková Novotná, Rappová, Kopecká, Hůlková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 MR 1:41.78 0.169
2 Píchalová, Burianová, Vágnerová, Hettlerová Píchalová, Burianová, Vágnerová, Hettlerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:42.05 0.211
3 Šámalová, Cymbálová, Hollasová, Marková Šámalová, Cymbálová, Hollasová, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:43.79 0.166
Kožuškaničová, Kubíčková, Kolářová, Mičunková Kožuškaničová, Kubíčková, Kolářová, Mičunková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Dorostenky 2 (ne, 25.2.2018 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miková, Janků, Křížková, Zabloudilová Miková, Janků, Křížková, Zabloudilová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 1:44.69 0.176
2 Semecká, Červinková, Supová, Damašková Semecká, Červinková, Supová, Damašková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:44.71 0.159
3 Tichá, Málková, Ulmanová, Krbcová Tichá, Málková, Ulmanová, Krbcová SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:46.37 0.230
Celkem 3 závodníků
Dorostenky 3 (ne, 25.2.2018 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rabiňáková, Kotková, Šimůnková, Kaletová Rabiňáková, Kotková, Šimůnková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 1:46.35 0.167
2 Černochová, Pavlíková, Znamínková, Šafránková Černochová, Pavlíková, Znamínková, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 1:46.52 0.234
3 Šínová E., Dufková, Šínová A., Čižinská Šínová E., Dufková, Šínová A., Čižinská Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 1:46.61 0.188
Celkem 3 závodníků
Dorostenky 4 (ne, 25.2.2018 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kupková, Kordová, Voříšková, Dondová Kupková, Kordová, Voříšková, Dondová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 1:44.52 0.206
2 Urbášková, Červená, Krejčířová, Petrová, Urbášková, Červená, Krejčířová, Petrová, AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 1:47.16 0.173
Smýkalová, Daňková, Fridrichová, Vitovská Smýkalová, Daňková, Fridrichová, Vitovská Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNF 0.290
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(ne, 25.2.2018 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.761.811.861.911.962.002.042.072.112.132.152.172.19
1 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 13 2.11 ----OXOOOXO-XXX
2 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 8 2.04 -OOOXOXXOOXXX
3 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11 2.00 -OOOXXOXOXXX
4= Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 12 2.00 --OOOXXOXXX
4= Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 5 2.00 --OOOXXOXXX
6 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 1.96 -OOXOOXXX
7 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 7 1.96 OOOOXXOXXX
8 Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
00 4 1.86 OOOXXX
9 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 9 1.86 XOOOXXX
10 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 1.86 -XOXOXXX
11 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6 1.86 OXXOXXOXXX
12 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3 1.76 XOXXX
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 1 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 25.2.2018 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.731.791.831.871.901.931.961.992.012.032.05
1 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 17 NL 2.03 --OO-OXO-OOXXX
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 16 1.99 --OOOOOOX-XX
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 15 1.90 --OOOX-XX
4= Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 9 1.83 OXOOXXX
4= Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 13 1.83 OXOOXXX
6 Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 1 1.83 XXOOOXXX
7 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10 1.83 XOOXXOXXX
8= Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 1.79 OOXXX
8= Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 8 1.79 OOXXX
10= Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5 1.79 OXOXXX
10= Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 1.79 OXOXXX
10= Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 1.79 OXOXXX
13= Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 6 1.73 OXXX
13= Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 1.73 OXXX
15 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4 1.73 XOXXX
16 Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 3 1.73 XXOXXX
Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 14 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 24.2.2018 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.481.531.581.631.681.711.741.761.781.80
1 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 14 1.74 --OOOOOXXX
2