výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (24. - 25. 2. 2018)

3000 m - Junioři

(so, 24.2.2018 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08:51.08
2 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08:53.47
3 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09:00.03
4 Borek PožárBorek Požár 00 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 11 09:00.11
5 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 09:09.46
6 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 09:10.33
7 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09:19.46
8 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09:23.57
9 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 09:26.72
10 Šimon KobližekŠimon Kobližek 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 09:31.52
11 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09:52.31
12 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 10:00.38
René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 DNF
David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000450Sasyn René (DUKPR)2:58.60
2000498Kulíšek Karel (NMMOR)6:05.10
Celkem 14 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 24.2.2018 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 NL 08:49.65
2 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08:55.05
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08:57.86
4 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09:07.69
5 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09:09.08
6 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09:09.11
7 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09:09.56
8 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 09:10.72
9 Matěj BenešMatěj Beneš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09:13.64
10 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 09:17.70
11 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 09:22.97
12 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 09:35.96
13 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 09:42.20
14 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 15 09:48.60
15 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 13 09:55.44
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100051Stibal Jakub (MOSBR)3:06.17
2000522Pazdera Roman (KOLIN)6:02.04
Celkem 15 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 24.2.2018 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 NL 10:17.89
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10:18.03
3 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10:20.91
4 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 10:21.29
5 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10:25.77
6 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10:28.88
7 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 10:47.36
8 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 11:33.79
9 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 11:43.94
10 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 11:52.80
11 Tereza IndruchováTereza Indruchová 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 12:15.77
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000422Štiglerová Sylvie (VITKO)3:26.18
2000422Štiglerová Sylvie (VITKO)6:58.29
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 24.2.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 10:13.94
2 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 10:33.59
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10:39.14
4 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10:49.32
5 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 12 10:55.78
6 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 10:56.24
7 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11:00.15
8 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 11:10.13
9 Anna HrdličkováAnna Hrdličková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 11:14.83
10 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 11:31.78
11 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 11:35.46
12 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 11:41.94
13 Lenka PolákováLenka Poláková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 12:08.85
14 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 12:26.57
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000123Koláčková Adéla (AKOLY)3:16.91
2000123Koláčková Adéla (AKOLY)6:46.76
Celkem 14 závodníků