výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Kolín (1. - 3. 6. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2018 - 11:30) Vítr: +2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Devítiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.17 0.222 823
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.32 0.178 772
3 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.36 0.190 759
4 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.48 0.254 719
5 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 07.64 0.101 668
6 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 07.73 0.147 640
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2018 - 11:30) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Devítiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 07.56 0.178 694
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.57 0.166 690
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.69 0.221 653
4 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.73 0.176 640
5 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 3 07.75 0.169 634
6 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.81 0.220 616
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2018 - 11:30) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Devítiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 07.76 0.164 631
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.98 0.203 565
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.03 0.157 551
4 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 08.06 0.151 542
5 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.13 0.211 523
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.17 0.222 823
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.32 0.178 772
3 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.36 0.190 759
4 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.48 0.254 719
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 07.56 0.178 694
6 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.57 0.166 690
7 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 07.64 0.101 668
8 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.69 0.221 653
9 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.73 0.176 640
10 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 07.73 0.147 640
11 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 3 07.75 0.169 634
12 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 07.76 0.164 631
13 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.81 0.220 616
14 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.98 0.203 565
15 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.03 0.157 551
16 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 08.06 0.151 542
17 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.13 0.211 523

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2018 - 14:15) Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.84 607
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.87 598
3 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 07.99 563
4 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.07 540
5 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.18 509
6 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.21 500
7 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 08.35 462
8 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.62 393
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2018 - 14:15) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.34 465
2 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.37 457
3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.42 444
4 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 08.44 439
5 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.48 428
6 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.65 386
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 3.6.2018 - 14:15) Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.59 401
2 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.62 393
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.83 343
4 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.90 327
5 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 09.18 266
6 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.20 261
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.84 607
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.87 598
3 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 07.99 563
4 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.07 540
5 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.18 509
6 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.21 500
7 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.34 465
8 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 08.35 462
9 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.37 457
10 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.42 444
11 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 08.44 439
12 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.48 428
13 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.59 401
14 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.62 393
15 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.62 393
16 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.65 386
17 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.83 343
18 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.90 327
19 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 09.18 266
20 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.20 261

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2018 - 13:00) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.00 848
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.08 824
3 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.17 797
4 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.26 770
5 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.27 767
6 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 08.29 761
7 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.30 758
8 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.34 747
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2018 - 13:00) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.38 735
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.44 718
3 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.51 698
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.55 687
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.57 681
6 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.64 662
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.84 608
8 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.98 571
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 3.6.2018 - 13:00) Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.50 701
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.54 690
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.68 651
4 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.71 643
5 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 08.72 640
6 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.74 635
7 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.81 616
8 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.90 592
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.00 848
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.08 824
3 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.17 797
4 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.26 770
5 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.27 767
6 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 08.29 761
7 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.30 758
8 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.34 747
9 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.38 735
10 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.44 718
11 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.50 701
12 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.51 698
13 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.54 690
14 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.55 687
15 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.57 681
16 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.64 662
17 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.68 651
18 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.71 643
19 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 08.72 640
20 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.74 635
21 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.81 616
22 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.84 608
23 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.90 592
24 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.98 571

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10.99 0.141 863
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.18 0.173 821
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.25 0.149 806
4 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 11.26 0.154 804
5 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.33 0.159 789
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.36 0.153 782
7 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 11.58 0.161 736
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.61 0.188 730
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 6 11.70 0.177 711
3 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 11.77 0.184 697
4 Pavel PadělekPavel Padělek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.80 0.148 691
5 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.91 0.187 669
6 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.96 0.159 659
7 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.43 0.206 569
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10.99 0.141 863
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.18 0.173 821
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.25 0.149 806
4 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 11.26 0.154 804
5 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.33 0.159 789
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.36 0.153 782
7 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 11.58 0.161 736
8 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.61 0.188 730
9 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 6 11.70 0.177 711
10 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 11.77 0.184 697
11 Pavel PadělekPavel Padělek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.80 0.148 691
12 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.91 0.187 669
13 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.96 0.159 659
14 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.43 0.206 569

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 1.6.2018 - 12:30) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.07 0.163 845
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.56 0.165 740
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.61 0.201 730
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.75 0.193 701
5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.76 0.225 699
6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.81 0.183 689
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 11.92 0.207 667
8 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 11.96 0.174 659
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 1.6.2018 - 12:30) Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 12.02 0.165 647
2 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 12.02 0.180 647
3 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.09 0.199 633
4 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.09 0.141 633
5 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.12 0.192 628
6 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.26 0.169 601
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.42 0.177 571
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.07 0.163 845
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.56 0.165 740
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.61 0.201 730
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.75 0.193 701
5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.76 0.225 699
6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.81 0.183 689
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 11.92 0.207 667
8 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 11.96 0.174 659
9 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 12.02 0.165 647
10 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 12.02 0.180 647
11 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.09 0.199 633
12 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.09 0.141 633
13 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.12 0.192 628
14 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.26 0.169 601
15 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.42 0.177 571

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 1.6.2018 - 15:30) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 18.90 0.182 910
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 19.20 0.179 873
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.25 0.196 867
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 19.54 0.159 831
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 19.58 0.193 826
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 1.6.2018 - 15:30) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 19.70 0.373 812
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 19.72 0.210 810
3 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 19.75 0.319 806
4 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 19.76 0.175 805
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 20.10 0.284 765
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 1.6.2018 - 15:30) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 19.54 0.174 831
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 19.60 0.156 824
3 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 19.62 0.209 821
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 19.93 0.213 785
5 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.61 0.336 706
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 1.6.2018 - 15:30) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 20.06 0.184 769
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.43 0.259 727
3 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 20.56 0.218 712
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.87 0.208 677
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 18.90 0.182 910
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 19.20 0.179 873
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.25 0.196 867
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 19.54 0.159 831
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 19.54 0.174 831
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 19.58 0.193 826
7 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 19.60 0.156 824
8 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 19.62 0.209 821
9 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 19.70 0.373 812
10 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 19.72 0.210 810
11 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 19.75 0.319 806
12 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 19.76 0.175 805
13 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 19.93 0.213 785
14 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 20.06 0.184 769
15 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 20.10 0.284 765
16 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.43 0.259 727
17 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 20.56 0.218 712
18 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.61 0.336 706
19 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.87 0.208 677

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.76 0.149 909
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.40 0.175 850
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.77 0.213 817
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.86 0.177 809
5 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 26.48 0.205 756
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.75 0.182 819
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.54 0.170 751
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.71 0.245 736
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 27.45 0.175 675
Poznámky:
Rozhodnutím jury bylo vyhověno odvolání ASK Slavia Praha proti diskvalifikaci závodnice Andrey Duchoňové v běhu 2, pro porušení pravidla 163.3a. Jury rozhodovala ve složení ředitel závodu Antonín Morávek a hlavní rozhodčí Josef Holub, technický delegát Ladislav Kňákal se jako člen ASK Slavia Praha rozhodování neúčastnil.
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.15 0.189 699
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 27.76 0.254 650
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.88 0.209 640
4 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 28.48 0.202 594
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.76 0.149 909
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.40 0.175 850
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.75 0.182 819
4 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.77 0.213 817
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.86 0.177 809
6 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 26.48 0.205 756
7 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.54 0.170 751
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.71 0.245 736
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.15 0.189 699
10 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 27.45 0.175 675
11 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 27.76 0.254 650
12 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.88 0.209 640
13 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 28.48 0.202 594

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 1.6.2018 - 17:30) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 24.91 0.354 895
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 1 25.64 0.188 829
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 25.73 0.180 821
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 25.83 0.362 812
5 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 26.02 0.191 795
6 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 26.05 0.194 793
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.6.2018 - 17:30) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.90 0.212 806
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.00 0.193 797
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.52 0.181 752
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 27.16 0.189 699
5 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 27.66 0.161 658
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 1.6.2018 - 17:30) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 26.84 0.145 725
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 27.05 0.162 708
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 27.21 0.350 694
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.24 0.183 692
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 27.25 0.143 691
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 24.91 0.354 895
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 1 25.64 0.188 829
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 25.73 0.180 821
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 25.83 0.362 812
5 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.90 0.212 806
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.00 0.193 797
7 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 26.02 0.191 795
8 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 26.05 0.194 793
9 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.52 0.181 752
10 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 26.84 0.145 725
11 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 27.05 0.162 708
12 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 27.16 0.189 699
13 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 27.21 0.350 694
14 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.24 0.183 692
15 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 27.25 0.143 691
16 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 27.66 0.161 658

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2018 - 18:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.27 0.186 849
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 50.80 0.185 778
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 51.24 0.179 758
4 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 51.33 0.200 754
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2018 - 18:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.89 0.199 730
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 3 52.90 0.219 686
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.81 0.227 647
4 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 57.36 0.247 507
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2018 - 18:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 54.35 0.240 625
2 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 56.46 0.286 541
3 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 56.80 0.183 528
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.27 0.186 849
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 50.80 0.185 778
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 51.24 0.179 758
4 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 51.33 0.200 754
5 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.89 0.199 730
6 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 3 52.90 0.219 686
7 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.81 0.227 647
8 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 54.35 0.240 625
9 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 56.46 0.286 541
10 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 56.80 0.183 528
11 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 57.36 0.247 507
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 1.6.2018 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 NL 50.24 0.163 804
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 50.40 0.188 796
3 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 53.36 0.268 666
4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 54.86 0.215 604
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 1.6.2018 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 52.99 0.179 682
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 53.86 0.176 645
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 54.13 0.185 634
4 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 55.36 0.181 584
5 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 59.66 0.301 425
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 1.6.2018 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 52.92 0.223 685
2 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 54.79 0.185 607
3 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 55.91 0.250 563
4 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 56.52 0.225 539
5 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 56.68 0.197 533
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 NL 50.24 0.163 804
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 50.40 0.188 796
3 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 52.92 0.223 685
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 52.99 0.179 682
5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 53.36 0.268 666
6 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 53.86 0.176 645
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 54.13 0.185 634
8 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 54.79 0.185 607
9 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 54.86 0.215 604
10 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 55.36 0.181 584
11 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 55.91 0.250 563
12 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 56.52 0.225 539
13 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 56.68 0.197 533
14 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 59.66 0.301 425
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 2:24.78 550
2 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:25.77 539
3 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:28.62 507
4 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:31.43 477
5 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:31.62 475
6 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:35.74 432
7 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:39.02 400
8 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:41.71 374
9 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:43.21 360
10 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:47.76 319
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400106Hanek Štěpán (ZIDLO)1:14.24
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:17.76 631
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:23.77 561
3 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:30.44 488
4 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:32.45 466
5 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:33.46 456
6 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:35.98 430
7 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 2:36.28 427
8 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:38.76 402
9 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 2:42.14 370
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40075Dreisig Mikuláš (JIHLA)1:07.02
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:17.76 631
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:23.77 561
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 2:24.78 550
4 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:25.77 539
5 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:28.62 507
6 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:30.44 488
7 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:31.43 477
8 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:31.62 475
9 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:32.45 466
10 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:33.46 456
11 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:35.74 432
12 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:35.98 430
13 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 2:36.28 427
14 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:38.76 402
15 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:39.02 400
16 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:41.71 374
17 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 2:42.14 370
18 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:43.21 360
19 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:47.76 319

800 m - Juniorky

(ne, 3.6.2018 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:22.93 784
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:23.02 783
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:23.65 775
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:24.99 757
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:26.34 739
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:27.43 725
7 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:33.75 647
8 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:34.19 641
9 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:34.60 636
10 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:35.79 622
11 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:46.17 504
12 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:50.70 456
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40053Duchoňová Andrea (SLAPR)1:07.35
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2018 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:26.59 736
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:29.77 696
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 2:38.62 589
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:39.20 582
5 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:42.71 542
6 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:51.93 444
Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40092Husáková Tereza (JESPR)1:10.84
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2018 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:22.78 786
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:25.05 756
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:28.90 707
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 2:30.21 690
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:32.05 667
6 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:35.40 627
7 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:37.67 600
8 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:50.32 460
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40022Zámečníková Sára (ACPAR)1:08.73
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:22.78 786
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:25.05 756
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:26.59 736
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:28.90 707
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:29.77 696
6 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 2:30.21 690
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:32.05 667
8 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:35.40 627
9 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:37.67 600
10 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 2:38.62 589
11 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:39.20 582
12 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:42.71 542
13 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:50.32 460
14 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:51.93 444
Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2018 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:36.55 613
2 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:36.81 610
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:37.97 596
4 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:38.23 593
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:38.91 585
6 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:41.06 561
7 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:13.20 252
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40081Muzikářová Aneta (ATLJM)1:11.96
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2018 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 2:27.75 721
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:30.20 690
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:31.02 680
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:32.11 667
5 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:32.11 667
6 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:44.30 525
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400111Kováčová Natálie (HBROD)1:11.82
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2018 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 2:18.43 845
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:23.37 778
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:32.84 658
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 2:37.89 597
5 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 2:40.02 573
6 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:59.31 372
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400132Nechanická Jessica (NPAKA)1:08.74
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 2:18.43 845
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:23.37 778
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 2:27.75 721
4 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:30.20 690
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:31.02 680
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:32.11 667
7 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:32.11 667
8 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:32.84 658
9 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:36.55 613
10 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:36.81 610
11 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 2:37.89 597
12 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:37.97 596
13 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:38.23 593
14 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:38.91 585
15 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 2:40.02 573
16 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:41.06 561
17 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:44.30 525
18 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:59.31 372
19 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:13.20 252

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 2:29.07 705
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:30.74 684
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:32.49 662
4 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:43.14 537
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:43.15 537
6 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:59.40 371
7 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:01.90 348
Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40086Jindrová Michaela (OLYPR)1:14.37
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:32.00 668
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:32.08 667
3 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:41.00 561
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:41.49 556
5 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 3:02.74 340
6 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 3:09.60 281
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40064Feilhauerová Ema (AKEZK)1:17.41
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 3.6.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 2:28.39 713
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:34.33 640
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:40.80 564
4 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:40.81 564
5 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 2:40.97 562
6 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:50.45 459
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:55.80 405
8 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:59.23 372
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400125Havlíčková Anna (HKRAL)1:13.62
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 2:28.39 713
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 2:29.07 705
3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:30.74 684
4 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:32.00 668
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:32.08 667
6 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:32.49 662
7 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:34.33 640
8 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:40.80 564
9 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:40.81 564
10 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 2:40.97 562
11 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:41.00 561
12 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:41.49 556
13 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:43.14 537
14 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:43.15 537
15 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:50.45 459
16 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:55.80 405
17 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:59.23 372
18 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:59.40 371
19 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:01.90 348
20 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 3:02.74 340
21 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 3:09.60 281
Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS

1000 m - Žáci

(so, 2.6.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Devítiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 2:59.05 674
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:00.87 656
3 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 13 3:02.16 643
4 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:02.70 638
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 14 3:04.15 624
6 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 3:05.46 612
7 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 3:06.68 600
8 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 3:08.62 582
9 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 12 3:09.22 577
10 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 3:09.68 573
11 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 3:09.95 570
12 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16 3:13.25 540
13 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:14.52 529
14 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 10 3:15.53 520
15 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 1 3:16.34 513
16 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 3:27.49 420
17 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 17 3:34.87 364
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2008Vodička Dušan (ACJAB)33.90
4008Vodička Dušan (ACJAB)1:11.35
6008Vodička Dušan (ACJAB)1:50.77
8008Vodička Dušan (ACJAB)2:28.78
Celkem 17 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 3.6.2018 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:30.98 738
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:36.84 700
3 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 4:37.44 697
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:40.96 674
5 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 7 4:50.22 617
6 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 1 4:58.32 569
7 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 5:25.51 422
8 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 5:32.33 388
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40050Sadirov Vladislav (SLAPR)1:11.32
80050Sadirov Vladislav (SLAPR)2:28.11
120050Sadirov Vladislav (SLAPR)3:45.52
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 2.6.2018 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 4:32.02 731
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 4:44.68 651
3 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 4:51.02 613
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 4:51.12 612
5 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:53.20 600
6 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 4:53.93 595
7 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14 5:07.76 516
8 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 5:08.33 513
9 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 10 5:08.37 512
10 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 5:13.91 482
11 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 5:18.75 457
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 DNS
Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13 DNS
Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Poznámky:
Paták Vojtěch- žlutá karta za nesportovní chování.
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2018 - 12:00) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.94 759
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 09.42 656
3 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.48 644
4 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.60 619
5 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.02 537
6 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 10.06 530
7 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 10.38 471
Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2018 - 12:00) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.77 585
2 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.93 554
3 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.13 517
4 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.19 506
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 10.22 500
6 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 10.48 454
7 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.51 449
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 3.6.2018 - 12:00) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 10.03 535
2 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.36 475
3 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.46 457
4 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.69 418
5 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.75 408
6 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 10.99 369
7 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.10 352
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.94 759
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 09.42 656
3 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.48 644
4 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.60 619
5 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.77 585
6 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.93 554
7 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.02 537
8 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 10.03 535
9 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 10.06 530
10 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.13 517
11 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.19 506
12 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 10.22 500
13 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.36 475
14 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 10.38 471
15 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.46 457
16 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 10.48 454
17 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.51 449
18 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.69 418
19 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.75 408
20 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 10.99 369
21 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.10 352
Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2018 - 10:45) Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.63 783
2 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.81 748
3 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.86 738
4 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.90 731
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.95 721
6 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 10.02 708
7 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 10.03 706
8 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 10.11 692
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2018 - 10:45) Vítr: +3.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 09.88 735
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 09.91 729
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10.03 706
4 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.04 705
5 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.05 703
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.18 679
7 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.19 677
8 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 10.47 627
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 3.6.2018 - 10:45) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.06 701
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.14 686
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.19 677
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 10.23 670
5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.29 659
6 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.34 650
7 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.44 632
8 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 10.77 575
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.63 783
2 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.81 748
3 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.86 738
4 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 09.88 735
5 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.90 731
6 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 09.91 729
7 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.95 721
8 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 10.02 708
9 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 10.03 706
10 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10.03 706
11 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.04 705
12 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.05 703
13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.06 701
14 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 10.11 692
15 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.14 686
16 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.18 679
17 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.19 677
18 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.19 677
19 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 10.23 670
20 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.29 659
21 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.34 650
22 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.44 632
23 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 10.47 627
24 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 10.77 575

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 1.6.2018 - 12:00) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Devítiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 13.26 931
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.28 929
3 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 13.29 927
4 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.92 845
5 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.12 819
6 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.55 766
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.6.2018 - 12:00) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Devítiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 14.41 783
2 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.54 767
3 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 14.70 747
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.03 708
5 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 15.44 660
6 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 4 16.45 549
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 1.6.2018 - 12:00) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Devítiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 14.52 769
2 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 15.13 696
3 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 15.17 691
4 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 15.48 655
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 16.00 597
6 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.84 411
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 13.26 931
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.28 929
3 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 13.29 927
4 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.92 845
5 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.12 819
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 14.41 783
7 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 14.52 769
8 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.54 767
9 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.55 766
10 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 14.70 747
11 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.03 708
12 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 15.13 696
13 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 15.17 691
14 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 15.44 660
15 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 15.48 655
16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 16.00 597
17 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 4 16.45 549
18 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.84 411

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.08 0.186 967
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.15 0.217 957
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.23 0.177 946
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.70 0.169 882
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.76 0.179 874
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 14.85 0.176 862
7 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.87 0.153 859
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.67 0.189 886
2 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 15.33 0.338 799
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.72 0.216 749
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.04 0.195 709
5 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 16.92 0.170 606
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 17.07 0.251 589
7 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.92 0.165 497
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.08 0.186 967
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.15 0.217 957
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.23 0.177 946
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.67 0.189 886
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.70 0.169 882
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.76 0.179 874
7 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 14.85 0.176 862
8 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.87 0.153 859
9 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 15.33 0.338 799
10 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.72 0.216 749
11 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.04 0.195 709
12 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 16.92 0.170 606
13 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 17.07 0.251 589
14 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.92 0.165 497

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 1.6.2018 - 13:30) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.06 0.173 970
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.08 0.228 967
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 14.24 0.167 945
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 14.26 0.144 942
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.37 0.130 927
6 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 7 14.49 0.151 910
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 14.74 0.166 876
8 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.58 0.166 767
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 1.6.2018 - 13:30) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.52 0.135 906
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.88 0.138 858
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 15.06 0.153 834
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 15.08 0.174 831
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 15.13 0.237 825
6 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 15.27 0.159 806
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.41 0.173 788
8 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 16.05 0.330 708
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.06 0.173 970
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.08 0.228 967
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 14.24 0.167 945
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 14.26 0.144 942
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.37 0.130 927
6 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 7 14.49 0.151 910
7 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.52 0.135 906
8 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 14.74 0.166 876
9 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.88 0.138 858
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 15.06 0.153 834
11 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 15.08 0.174 831
12 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 15.13 0.237 825
13 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 15.27 0.159 806
14 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.41 0.173 788
15 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.58 0.166 767
16 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 16.05 0.330 708

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 1.6.2018 - 11:30) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.24 945
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 14.48 912
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 14.55 902
4 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 15.37 793
5 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 15.42 787
6 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 15.47 781
7 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 15.74 746
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 1.6.2018 - 11:30) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 15.25 809
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 15.28 805
3 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 15.40 790
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15.66 756
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 15.74 746
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 16.02 712
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 1.6.2018 - 11:30) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.72 749
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.02 712
3 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 16.22 688
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.24 685
5 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 16.24 685
6 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 16.32 676
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.24 945
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 14.48 912
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 14.55 902
4 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 15.25 809
5 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 15.28 805
6 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 15.37 793
7 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 15.40 790
8 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 15.42 787
9 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 15.47 781
10 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15.66 756
11 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.72 749
12 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 15.74 746
13 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 15.74 746
14 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 16.02 712
15 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.02 712
16 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 16.22 688
17 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.24 685
18 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 16.24 685
19 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 16.32 676

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 14.63 0.159 895
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.82 0.185 871
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 15.04 0.148 845
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 15.47 0.158 794
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 16.02 0.174 730
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.64 0.192 774
2 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 16.04 0.168 728
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 7 16.44 0.143 684
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.90 0.212 635
5 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 17.74 0.197 549
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 14.63 0.159 895
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.82 0.185 871
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 15.04 0.148 845
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 15.47 0.158 794
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.64 0.192 774
6 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 16.02 0.174 730
7 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 16.04 0.168 728
8 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 7 16.44 0.143 684
9 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.90 0.212 635
10 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 17.74 0.197 549
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 15.03 0.230 846
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.04 0.181 845
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 15.46 0.166 795
4 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 15.97 0.136 736
5 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 16.07 0.163 725
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 DQ 168.7b 0.169
Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNF 0.404
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2018 - 10:00) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.32 0.201 811
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 15.41 0.174 801
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.95 0.188 738
4 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 16.56 0.156 671
5 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 16.59 0.212 668
6 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 16.97 0.178 627
7 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 17.52 0.223 571
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 15.03 0.230 846
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.04 0.181 845
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.32 0.201 811
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 15.41 0.174 801
5 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 15.46 0.166 795
6 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.95 0.188 738
7 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 15.97 0.136 736
8 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 16.07 0.163 725
9 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 16.56 0.156 671
10 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 16.59 0.212 668
11 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 16.97 0.178 627
12 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 17.52 0.223 571
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 DQ 168.7b 0.169
Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNF 0.404

Skok vysoký - Junioři

(so, 2.6.2018 - 17:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.02 Body
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 9 1.90 ------O-OOOOXOOXXX 714
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 13 1.87 --------XO-O-OXX- 687
3 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
99 11 1.87 ------O-O-O-XOXXX 687
4 Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
99 10 1.87 ------O-OXXOXOXOXXOXXX 687
5 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 14 1.84 --------O-OXOXXX 661
6 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 8 1.84 ------OOOXXOXXOXOXXX 661
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 12 1.78 --O-OOOOXOOXXX 610
8 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 7 1.75 -------OOXXX 585
9 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 1.72 -O-OOOXOOXXX 560
10 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 1.66 -O-XOOOXXX 512
11 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3 1.63 -OOOOXXX 488
12 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 5 1.63 --XO-XOXXX 488
13 Filip ZemanFilip Zeman
JAC BrnoJAC Brno
99 4 1.54 OOXXX 419
Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(pá, 1.6.2018 - 16:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 15 2.02 ------------O-OOOO 822
2 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 14 1.93 ---------OOOXXOXXOXOOOXXX 740
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 1.81 ------O-OOXXOOXXOXXX 636
4 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 3 1.81 ----O--OOXXOXOOXXOXXX 636
5