výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Kolín (1. - 3. 6. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Kuthan, Lukáš 991123 AC Pardubice 6962,00
2 Stráský, Vilém 990703 VSK Univerzita Brno 6711,00
3 Rejha, Jan 991006 AC TJ Jičín 6706,00
4 Doubek, František 020404 TJ SOKOL Nová Paka 6659,00
5 Pospíšil, Jonáš 010720 Atletický klub Olomouc z.s. 6634,00
6 Mikeš, Ondřej 020125 AC Pardubice 6476,00
7 Běhounek, Matěj 990720 ASK Slavia Praha 6188,00
8 Sadirov, Vladislav 990516 ASK Slavia Praha 6099,00
9 Baše, Roman 011015 A. C. Sparta Praha 6070,00
10 Kolomazník, Jonáš 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5892,00
11 Ryba, David 020121 AC Pardubice 5658,00
12 Schubert, Štěpan 030721 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5654,00
13 Kusák, Karel 010224 Atletický klub Zlín, z.s. 5542,00
14 Praský, Tomáš 990330 Atletika Litvínov, z.s. 5538,00
15 Zeman, Filip 990823 JAC Brno 5534,00
16 Novotná, Jana 995126 TJ Dukla Praha 5529,00
17 Kerbachová, Anna 005309 Univerzitní sportovní klub Praha 5468,00
18 Zuska, David 020429 A. C. TEPO Kladno 5366,00
19 Najman, Filip 990824 USK PROVOD Ústí n/L. 5335,00
20 Zámečníková, Sára 015311 AC Pardubice 5234,00
21 Semotam, Jindřich 000923 TJ Sokol Kolín-atletika 5223,00
22 Stádník, Daniel 011123 AC Slovan Liberec, z.s. 5204,00
23 Bažoutová, Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5160,00
24 Šenk, Richard 040415 TJ Sokol Opava 5157,00
25 Stránský, Petr 030604 AC Česká Lípa 5093,00
26 Korec, Štěpán 030201 AC Pardubice 4997,00
27 Schneider, Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 4969,00
28 Frontzová, Kamila 016109 AK Bílina 4943,00
29 Prchal, Martin 020228 AC Rumburk, z.s. 4932,00
30 Raba, Jan 030312 AC Pardubice 4888,00
31 Paták, Vojtěch 020203 ASK Slavia Praha 4885,00
32 Babická, Tereza 035628 T. J. Sokol České Budějovice 4884,00
33 Hůlková, Barbora 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4883,00
34 Vacátko, Petr 010122 Atletika Jižní Město z.s. 4863,00
35 Šafář, Jakub 040127 AC Turnov, z. s. 4841,00
36 Gieselová, Michaela 995925 Atletický klub Olomouc z.s. 4820,00
37 Vodička, Dušan 030609 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4800,00
38 Nechanická, Jessica 045224 TJ SOKOL Nová Paka 4773,00
39 Jurečka, Hynek 030501 AKM Viktoria Plzeň 4731,00
40 Červená, Eliška 045317 TJ Svitavy, z. s. 4723,00
41 Kadavá, Kateřina 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4708,00
42 Tamchynová, Kateřina 015430 AC Pardubice 4669,00
43 Duchoňová, Andrea 995423 ASK Slavia Praha 4656,00
44 Vopařil, Vojtěch 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4636,00
45 Matoušková, Karolína 006228 ASK Slavia Praha 4574,00
46 Dufková, Linda 015507 Atletika Jižní Město z.s. 4567,00
47 Treglerová, Michaela 995914 ASK Slavia Praha 4558,00
48 Nedvědová, Lucie 015827 Atletika Stará Boleslav, z.s. 4553,00
49 Dorňáková, Nikita Gabriela 015428 ASK Slavia Praha 4511,00
50 Jaroš, Adam 030305 Spartak Praha 4 4480,00
51 Burajová, Patricie 995408 Univerzitní sportovní klub Praha 4479,00
52 Brýdlová, Justýna 035609 TJ Jiskra Litomyšl 4454,00
53 Slavíková, Veronika 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4449,00
54 Lojkásková, Adéla 015630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4382,00
55 Kováčová, Natálie 035515 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4371,00
56 Kosielská, Pavla 035207 TJ Spartak Třebíč, spolek 4370,00
57 Krejčí, Ondřej 030128 TJ Sokol Hradec Králové 4358,00
58 Semecká, Eliška 025330 ASK Slavia Praha 4356,00
59 Hlávková, Kateřina 015814 SK Dobruška z.s. 4343,00
60 Burianová, Kateřina 035123 AK ŠKODA Plzeň 4320,00
61 Maršálková, Jitka 046215 T. J. Sokol České Budějovice 4296,00
62 Chrastinová, Emílie 045216 SK Sporting Příbram, Z.S. 4280,00
63 Janků, Valerie 025904 AK Olymp Brno, spolek 4256,00
64 Špác, Marek 031028 AK ŠKODA Plzeň 4206,00
65 Prokešová, Kristýna 045514 SKP Nymburk, z.s. 4190,00
66 Dubová, Simona 036021 Atletika Jihlava z.s. 4158,00
67 Duchoslavová, Sabina 005623 AC Vysoké Mýto z.s. 4137,00
68 Staňková, Klára 006003 ASK Slavia Praha 4135,00
69 Žerava, Cyril 030315 AC Turnov, z. s. 4107,00
70 Husáková, Tereza 015124 SK Jeseniova 4081,00
71 Bucha, František 030210 SK Kotlářka Praha, z.s. 4076,00
72 Rodr, Vojtěch 040221 TJ VS Tábor, z. s. 4074,00
73 Dyrynková, Nikola 995906 ASK Slavia Praha 4069,00
74 Vizingrová, Eliška 035704 AC Mladá Boleslav z.s. 4044,00
75 Burešová, Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 4023,00
76 Slouka, Aleš 030908 AK Bílina 4002,00
77 Patalová, Gabriela 035516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3981,00
78 Čihulová, Sára 035204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3946,00
79 Horejš, Ondřej 011120 Atletika Jižní Město z.s. 3903,00
80 Polívková, Lea Anna 035106 ASK Slavia Praha 3866,00
81 Palaštuková, Aneta 005214 ASK Slavia Praha 3833,00
82 Hájková, Kateřina 996219 AC Vysoké Mýto z.s. 3830,00
83 Muzikářová, Aneta 045306 Atletika Jižní Město z.s. 3774,00
84 Špicar, Miroslav 020610 AC Pardubice 3662,00
85 Capoušek, David 991202 TJ Sokol Hradec Králové 3661,00
86 Suchá, Linda 015928 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3647,00
87 Davídková, Markéta 045117 AK ŠKODA Plzeň 3452,00
88 Komárek, Vojtěch 000927 ASK Slavia Praha 3313,00
89 Šebrlová, Kateřina 065130 SK Aritma Praha 3031,00
90 Havlíčková, Anna 055113 TJ Sokol Hradec Králové 3030,00
91 Feilhauerová, Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2960,00
92 Běloubková, Karolína 055527 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2951,00
93 Táborská, Terezie 065211 SK Jeseniova 2947,00
94 Křížová, Barbora 055630 A. C. Sparta Praha 2881,00
95 Vondráčková, Kamila 056004 Atletika Chrudim, z.s. 2864,00
96 Kumstátová, Pavla 055525 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2815,00
97 Němečková, Eliška 055301 ASK Slavia Praha 2803,00
98 Dvorský, Tobiáš 010603 TJ Spartak Třebíč, spolek 2784,00
99 Salcmanová, Kateřina 055322 AK ŠKODA Plzeň 2770,00
100 Bělíčková, Klára 055124 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 2761,00
101 Plešáková, Michaela 055224 TJ VS Tábor, z. s. 2744,00
102 Luzarová, Adéla 015221 SSK Vítkovice, z.s. 2740,00
103 Tkáčová, Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2708,00
104 Adamec, Vojtěch 990707 AC Pardubice 2686,00
105 Jindrová, Michaela 056206 PSK Olymp Praha, z.s. 2675,00
106 Synek, Jiří 050126 TJ Sokol Kolín-atletika 2633,00
107 Černíková, Iveta 055503 TJ Sokol Opava 2581,00
108 Suchánková, Johana 056005 SSK Vítkovice, z.s. 2560,00
109 Pavlidu, Sára 055124 TJ Sokol Velké Meziříčí 2558,00
110 Štěrbová, Barbora 055802 TJ Sokol Kolín-atletika 2544,00
111 Zbožínková, Klára 066205 SC Radotín Praha 2505,00
112 Pražáková, Daniela 055930 TJ Sokol Hradec Králové 2500,00
113 Sláčík, Tomáš 001102 Atletický klub Zlín, z.s. 2371,00
114 Mach, Matěj 051113 SK Sporting Příbram, Z.S. 2330,00
115 Němcová, Eva 995407 TJ Nová Včelnice, z.s. 2320,00
116 Hellmayerová, Magdaléna 055209 AK ŠKODA Plzeň 2317,00
117 Dreisig, Mikuláš 060219 Atletika Jihlava z.s. 2297,00
118 Šulcová, Adéla 055324 PSK Olymp Praha, z.s. 2284,00
119 Plachý, Antonín 050609 ASK Slavia Praha 2284,00
120 Auředník, Jan 050316 SK Jeseniova 2229,00
121 Kadavý, Roman 051117 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2191,00
122 Krubert, Martin 050308 AC Mladá Boleslav z.s. 2160,00
123 Pekař, Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2121,00
124 Kaucká, Tereza 056210 SK Jeseniova 2112,00
125 Tyrpekl, Maxim 050115 TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2100,00
126 Kroužel, Tomáš 050830 SKP Nymburk, z.s. 2092,00
127 Hanek, Štěpán 050128 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 2070,00
128 Kysela, Radim 050604 AC Turnov, z. s. 2036,00
129 Padělek, Pavel 000209 ASK Slavia Praha 1935,00
130 Radzo, Matěj 050418 TJ Dukla Praha 1890,00
131 Čudlý, Matyáš 050130 TJ Sokol Kolín-atletika 1885,00
132 Dudycha, Jakub 050905 AC Vysoké Mýto z.s. 1865,00
133 Hanáček, Filip 051104 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1857,00
134 Hanzelka, Daniel 060628 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1749,00
135 Lukeš, Matyáš 060204 Spartak Praha 4 1732,00
136 Čermáková, Kateřina 065128 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1650,00
137 Urbánek, Šimon 050720 TJ Nová Včelnice, z.s. 1631,00
138 Lemberka, Ondřej 050212 TJ VS Tábor, z. s. 1213,00
139 Procházková, Renata 995628 AK Olymp Brno, spolek 957,00
140 Kverek, Vít 040519 Hvězda Pardubice z.s. 874,00
141 Pícha, Štěpán 051031 AC Česká Lípa 752,00