výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Kolín (1. - 3. 6. 2018)

Hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 1.6.2018 - 17:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Devítiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 16 50.10 47.1749.3150.1050.10 590
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 15 48.15 44.6648.1546.1748.15 561
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 13 45.54 45.5444.2444.4245.54 523
4 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 14 42.45 40.9542.4542.4442.45 478
5 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 17 41.80 41.8040.4839.4341.80 468
6 Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 11 40.14 40.14XX40.14 444
7 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 40.05 39.6540.0539.2940.05 443
8 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 38.97 38.9734.0635.3238.97 427
9 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 37.70 35.4337.7037.3537.70 409
10 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4 36.59 19.6436.5919.7236.59 393
11 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 9 33.33 32.5233.3328.9933.33 346
12 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 32.53 28.1931.1032.5332.53 335
13 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 7 32.27 29.7928.1532.2732.27 331
14 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1 31.75 26.0726.8631.7531.75 324
15 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 6 31.55 29.0131.5530.4631.55 321
16 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 5 30.80 30.6630.80X30.80 310
17 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 24.13 24.1323.5722.0424.13 218
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 3.6.2018 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 13 46.47 42.4346.4744.7246.47 792
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 12 38.22 35.5138.2236.0038.22 633
3 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 11 37.86 35.8137.86X37.86 626
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 35.37 35.3734.5733.8035.37 579
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 8 33.46 33.4631.1129.8133.46 542
6 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3 29.34 28.36X29.3429.34 464
7 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6 27.22 25.8027.2226.9227.22 424
8 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 26.26 26.2622.8623.7326.26 406
9 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 1 23.49 20.6518.1723.4923.49 354
10 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 4 22.71 22.7120.5821.4622.71 339
11 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5 21.62 21.2121.6220.1221.62 319
12 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 2 20.31 20.3120.30X20.31 295
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 9 DNS
Celkem 13 závodníků