výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Kolín (1. - 3. 6. 2018)

1500 m - Junioři

(ne, 3.6.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:30.98 738
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:36.84 700
3 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 4:37.44 697
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:40.96 674
5 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 7 4:50.22 617
6 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 1 4:58.32 569
7 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 5:25.51 422
8 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 5:32.33 388
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40050Sadirov Vladislav (SLAPR)1:11.32
80050Sadirov Vladislav (SLAPR)2:28.11
120050Sadirov Vladislav (SLAPR)3:45.52
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 2.6.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 4:32.02 731
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 4:44.68 651
3 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 4:51.02 613
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 4:51.12 612
5 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:53.20 600
6 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 4:53.93 595
7 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14 5:07.76 516
8 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 5:08.33 513
9 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 10 5:08.37 512
10 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 5:13.91 482
11 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 5:18.75 457
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 DNS
Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13 DNS
Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Poznámky:
Paták Vojtěch- žlutá karta za nesportovní chování.
Celkem 14 závodníků