výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Kolín (1. - 3. 6. 2018)

Skok daleký - Junioři

(so, 2.6.2018 - 14:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 14 6.93 +0.0 m/s 6.78+1.16.93+0.0X6.93 797
2 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
99 13 6.91 +0.3 m/s 6.75+1.16.91+0.36.78-2.06.91 792
3 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 12 6.75 +1.8 m/s 6.67+2.0X6.75+1.86.75 755
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 9 6.72 +0.0 m/s 6.41+0.46.72+0.0X6.72 748
5 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 6.59 +0.1 m/s 6.59+0.1XX6.59 718
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11 6.58 +0.7 m/s 6.21+0.26.53+0.56.58+0.76.58 716
7 Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
99 8 6.51 +0.4 m/s 6.46+1.76.26-0.26.51+0.46.51 700
8 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5 6.48 +1.0 m/s 5.89-0.96.48+1.06.40+0.66.48 693
9 Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4 6.31 +2.2 m/s 5.98 -1.2 m/s 5.88-1.26.31+2.25.98-1.26.31 655
10 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 10 6.20 +1.5 m/s 6.20+1.5X6.06-0.86.20 630
11 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6 6.12 -0.1 m/s 6.02-0.36.12-0.15.97+0.76.12 613
12 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 5.80 +1.2 m/s 5.80+1.25.66-0.45.42+0.05.80 544
13 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1 5.67 -0.4 m/s 5.55-0.75.59+0.75.67-0.45.67 516
14 Filip ZemanFilip Zeman
JAC BrnoJAC Brno
99 2 5.67 +0.2 m/s 5.56-1.75.67+0.25.26+0.45.67 516
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(pá, 1.6.2018 - 13:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 15 6.75 -0.7 m/s 6.53+0.36.75-0.76.39+1.66.75 755
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 14 6.65 +0.3 m/s 6.43+0.16.65+0.36.59-0.36.65 732
3 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 8 6.39 -0.1 m/s X6.39-0.1X6.39 673
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 6.36 +1.8 m/s 4.04+0.16.27-0.36.36+1.86.36 666
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 13 6.34 +0.3 m/s 6.25+0.56.34+0.3X6.34 661
6 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 7 6.25 +0.7 m/s 6.05-0.15.92+0.66.25+0.76.25 641
7 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 6.18 +0.0 m/s 6.16+0.56.18+0.06.05-0.26.18 626
8 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11 6.03 +0.0 m/s 6.03+0.0X5.80+0.06.03 593
9 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 5.98 -0.9 m/s 5.66+0.45.91+0.45.98-0.95.98 582
10 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 9 5.92 +0.5 m/s 5.91+0.35.92+0.5X5.92 569
11 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3 5.87 -0.1 m/s 5.77+0.65.83+0.25.87-0.15.87 559
12 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 5.86 -0.7 m/s 5.59+0.7X5.86-0.75.86 556
13 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10 5.81 +0.4 m/s 5.81+0.45.69+0.0X5.81 546
14 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 5.69 +0.4 m/s 5.17+1.15.69+0.45.57+0.25.69 521
15 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 1 5.47 +0.7 m/s 5.26+0.65.47+0.73.80-0.15.47 475
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 2.6.2018 - 12:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Devítiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 15 6.36 +0.5 m/s 6.17+0.46.36+0.56.00+0.56.36 666
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 14 6.18 +1.2 m/s 5.89+0.25.92-1.86.18+1.26.18 626
3 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 16 6.08 +0.5 m/s 6.02+1.36.08+0.5X6.08 604
4 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 11 6.05 +1.1 m/s 5.76+0.96.05+1.16.05 597
5 Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 9 5.85 +1.4 m/s 5.08+0.75.51+1.25.85+1.45.85 554
6 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 7 5.76 +0.3 m/s 5.67+1.25.56+0.85.76+0.35.76 535
7 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 10 5.73 +1.3 m/s 5.11-0.15.73+1.35.14+1.05.73 529
8 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 6 5.70 +0.2 m/s 5.37+0.65.70+0.25.64+1.65.70 523
9 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 13 5.64 +0.8 m/s X5.32+0.95.64+0.85.64 510
10 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 17 5.62 -0.6 m/s 5.38-0.25.46+0.25.62-0.65.62 506
11 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5 5.60 +0.6 m/s 5.36+0.05.60+0.6X5.60 502
12 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 12 5.59 +0.4 m/s 5.52+3.55.16-0.95.59+0.45.59 500
13 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 5.46 +1.0 m/s X5.19-0.35.46+1.05.46 473
14 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 3 5.33 +0.2 m/s 4.10+1.54.97+0.65.33+0.25.33 447
15 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1 5.01 +0.3 m/s 4.67+0.84.81+0.15.01+0.35.01 384
16 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 4 4.99 +0.5 m/s 3.31-0.2X4.99+0.54.99 380
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 8 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 3.6.2018 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 22 5.62 +1.5 m/s 5.62+1.55.35-0.55.56+2.15.62 506
2 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 16 5.23 +1.6 m/s 5.23+1.63.44+1.15.17+0.75.23 427
3 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 13 5.01 +0.8 m/s 5.01+0.8X+0.7X-0.15.01 384
4 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 21 4.98 +0.4 m/s 4.98+0.4X+0.84.85+0.54.98 378
5 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 17 4.97 +2.1 m/s 4.94 +1.2 m/s 4.94+1.24.81+0.94.97+2.14.97 377
6 Jiří SynekJiří Synek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 12 4.93 +1.2 m/s 4.77+1.04.93+1.24.21+0.24.93 369
7 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 15 4.90 +0.0 m/s 4.77+0.74.90+0.04.53+1.54.90 363
8 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 14 4.80 +0.8 m/s 4.80+0.84.64+1.04.72+1.34.80 345
9 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 5 4.79 +1.2 m/s 4.79+1.24.61+0.0-+1.54.79 343
10 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 10 4.76 +0.8 m/s 4.76+0.84.68+1.7X+0.64.76 337
11 Martin KrubertMartin Krubert
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 8 4.76 +0.1 m/s X-0.64.24+0.94.76+0.14.76 337
12 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 20 4.70 +1.5 m/s 4.70+1.54.65+0.54.61+0.94.70 326
13 Tomáš KrouželTomáš Kroužel
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 6 4.63 -0.5 m/s 4.28+0.94.48+0.54.63-0.54.63 313
14 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 4.62 +1.4 m/s 4.33+1.1X+0.74.62+1.44.62 312
15 Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 11 4.61 +0.8 m/s 3.96+0.04.34+3.54.61+0.84.61 310
16 Radim KyselaRadim Kysela
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 1 4.43 -0.4 m/s 3.90-1.04.43-0.44.41+1.04.43 278
17 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 4 4.39 -0.4 m/s X+2.8X+0.54.39-0.44.39 271
18 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3 4.36 +0.2 m/s 4.36+0.24.22-0.64.05+0.24.36 266
19 Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 7 4.21 +0.8 m/s 4.03+0.24.104.21+0.84.21 240
20 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2 4.09 -0.1 m/s 4.09-0.14.06-0.54.07+0.64.09 220
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 3.6.2018 - 12:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 13 6.05 +0.7 m/s 3.70+2.76.00+0.86.05+0.76.05 865
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 11 5.88 +1.8 m/s 5.69+1.25.88+1.85.74-0.65.88 813
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 10 5.82 +0.8 m/s 5.47+0.35.82+0.85.77+0.25.82 795
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 5.39 +0.4 m/s 5.39+0.4X+0.75.22+1.15.39 668
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 5.32 +0.1 m/s 5.31+0.15.32+0.15.27-0.95.32 648
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 5 5.25 +0.4 m/s 4.98+0.85.11+1.05.25+0.45.25 628
7 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 8 5.23 +0.2 m/s X+0.8X+1.45.23+0.25.23 623
8 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 6 5.16 +0.3 m/s 5.07+0.44.97+0.65.16+0.35.16 603
9 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 12 5.06 +0.9 m/s 4.70+1.55.06+0.9X+0.15.06 576
10 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4 5.05 -1.3 m/s 4.98+0.6X-0.45.05-1.35.05 573
11 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 4.93 +0.1 m/s 4.90+0.2X-0.64.93+0.14.93 540
12 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 4.89 -1.7 m/s 4.89-1.7X+0.4X+1.24.89 530
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 7 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 2.6.2018 - 11:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 5.97 -1.2 m/s 5.62+0.6X5.97-1.25.97 840
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 16 5.72 -0.8 m/s 5.19-0.25.64-0.35.72-0.85.72 765
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 10 5.67 +2.0 m/s X5.56-1.15.67+2.05.67 750
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 12 5.63 +1.5 m/s 5.12-1.85.63+1.5X5.63 738
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 11 5.62 -0.9 m/s 5.62-0.9X-2.0X5.62 735
6 Eliška SemeckáEliška Semecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 5.56 -2.0 m/s 5.53-1.15.56-2.0X5.56 717
7 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 5 5.33 +0.9 m/s 5.00+0.35.07-0.55.33+0.95.33 651
8 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 2 5.17 -1.6 m/s 5.06+1.25.17-1.65.11+0.85.17 606
9 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 8 5.10 -0.7 m/s 4.99+1.45.10-0.74.89-0.45.10 587
10 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4 5.06 -0.3 m/s 5.06-0.34.86-2.04.91+1.05.06 576
11 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 6 4.99 -0.5 m/s 4.85-0.14.84-1.84.99-0.54.99 557
12 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 4.98 +1.0 m/s 4.98+1.04.85+0.64.96+1.44.98 554
13 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 7 4.90 -0.9 m/s 4.90-0.94.60-2.14.66-1.24.90 532
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 DNS
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 15 NM
Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 2.6.2018 - 09:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 18 5.58 -0.8 m/s 5.28-0.15.58-0.85.41-0.15.58 723
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 17 5.53 -0.5 m/s 5.28-0.3X5.53-0.55.53 709
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 19 5.37 -0.7 m/s 5.34+0.15.29-0.75.37-0.75.37 663
4 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 11 5.36 +0.3 m/s 5.22-0.15.36+0.35.02-1.45.36 660
5 Simona DubováSimona Dubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 14 5.27 -0.7 m/s 4.97+0.25.27-0.75.02-1.15.27 634
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 15 5.22 -0.3 m/s 5.22-0.34.79-1.14.97-0.25.22 620
7 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 13 5.09 -0.2 m/s 5.03+0.35.00-0.85.09-0.25.09 584
8 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 12 5.06 -0.4 m/s X4.91-1.55.06-0.45.06 576
9 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 16 5.04 -0.4 m/s 5.00-0.25.04-0.44.87+0.15.04 570
10 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 9 5.04 +0.3 m/s 4.88+0.65.04+0.3X5.04 570
11 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 8 5.00 +1.3 m/s 5.00+1.34.88+0.54.90-1.05.00 559
12 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 2 4.94 +0.8 m/s 4.79-0.64.94+0.84.73-1.04.94 543
13 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 10 4.92 +0.8 m/s 4.92+0.84.41+0.5X4.92 538
14 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 7 4.91 +0.4 m/s 4.83+1.04.77-0.44.91+0.44.91 535
15 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 5 4.86 +0.1 m/s 4.86+0.14.83-0.3X4.86 522
16 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 3 4.81 +1.0 m/s 4.15-0.54.81+1.04.78-0.54.81 508
17 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4 4.71 +0.2 m/s 4.36-0.84.45+0.54.71+0.24.71 482
18 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 6 4.63 +0.1 m/s 4.59+0.74.36-0.74.63+0.14.63 461
19 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 4.58 -0.2 m/s X4.58-0.24.56-1.04.58 448
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 3.6.2018 - 13:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 24 5.13 +0.7 m/s X5.09-0.35.13+0.75.13 595
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 23 5.09 -0.1 m/s 5.03+0.75.06+1.25.09-0.15.09 584
3 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 16 4.91 +0.3 m/s 4.55+0.0X4.91+0.34.91 535
4 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 21 4.85 +0.8 m/s 4.60-0.54.73+0.74.85+0.84.85 519
5 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 22 4.77 -0.1 m/s X4.77-0.14.67+1.14.77 498
6 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3 4.74 +1.6 m/s 4.53+1.14.20+0.34.74+1.64.74 490
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 20 4.72 +1.7 m/s 4.54-0.94.55+0.44.72+1.74.72 485
8 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 12 4.68 +0.0 m/s 4.51+1.1X4.68+0.04.68 474
9 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 4.67 -0.4 m/s 4.57+0.24.58-1.14.67-0.44.67 472
10 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 11 4.61 -0.9 m/s 4.33+1.74.19+0.64.61-0.94.61 456
11 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 18 4.57 +1.5 m/s X4.57+1.54.48+0.84.57 446
12 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 8 4.56 -0.9 m/s 4.36+1.33.94+0.04.56-0.94.56 443
13 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 13 4.55 -0.2 m/s 4.40-1.84.47+0.94.55-0.24.55 441
14 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 6 4.47 +0.8 m/s 4.29+0.94.34+1.74.47+0.84.47 421
15 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 1 4.43 +1.2 m/s 4.43+1.2X+1.14.10+2.04.43 411
16 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 7 4.30 +1.0 m/s 4.27+0.64.30+1.04.24-1.44.30 379
17 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 14 4.30 +0.5 m/s 4.30+0.5-+2.4-4.30 379
18 Michaela JindrováMichaela Jindrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4 4.29 -0.1 m/s XX4.29-0.14.29 376
19 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 9 4.26 -0.5 m/s 4.15+0.04.23+0.54.26-0.54.26 369
20 Johana SuchánkováJohana Suchánková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 4.13 -0.8 m/s 4.08+0.6X4.13-0.84.13 338
21 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 15 4.07 -0.4 m/s 3.90+0.44.07-0.44.03+0.34.07 324
22 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 2 4.04 +0.1 m/s 3.97+1.9X+0.54.04+0.14.04 317
23 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10 3.97 +0.8 m/s 3.97+0.83.82+0.73.90-1.23.97 301
Celkem 23 závodníků