výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Kolín (1. - 3. 6. 2018)

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 1.6.2018 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 18.90 0.182 910
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 19.20 0.179 873
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.25 0.196 867
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 19.54 0.159 831
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 19.58 0.193 826
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 1.6.2018 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 19.70 0.373 812
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 19.72 0.210 810
3 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 19.75 0.319 806
4 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 19.76 0.175 805
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 20.10 0.284 765
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 1.6.2018 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 19.54 0.174 831
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 19.60 0.156 824
3 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 19.62 0.209 821
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 19.93 0.213 785
5 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.61 0.336 706
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 1.6.2018 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 20.06 0.184 769
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.43 0.259 727
3 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 20.56 0.218 712
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.87 0.208 677
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 18.90 0.182 910
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 19.20 0.179 873
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.25 0.196 867
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 19.54 0.159 831
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 19.54 0.174 831
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 19.58 0.193 826
7 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 19.60 0.156 824
8 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 19.62 0.209 821
9 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 19.70 0.373 812
10 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 19.72 0.210 810
11 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 19.75 0.319 806
12 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 19.76 0.175 805
13 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 19.93 0.213 785
14 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 20.06 0.184 769
15 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 20.10 0.284 765
16 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.43 0.259 727
17 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 20.56 0.218 712
18 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.61 0.336 706
19 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.87 0.208 677