Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
Kolín (1. - 3. 6. 2018)pětiboj - Ml. žáci | ||
---|---|---|
stav po 5 z 5 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2633 | 0 | ||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 05 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 2330 | 303 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2297 | 336 | ||||||||||||||
4 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 2284 | 349 | ||||||||||||||
5 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 2229 | 404 | ||||||||||||||
6 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2191 | 442 | ||||||||||||||
7 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2160 | 473 | ||||||||||||||
8 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2121 | 512 | ||||||||||||||
9 | Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2100 | 533 | ||||||||||||||
10 | Tomáš KrouželTomáš Kroužel | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 2092 | 541 | ||||||||||||||
11 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2070 | 563 | ||||||||||||||
12 | Radim KyselaRadim Kysela | 05 | AC Turnov, z. s. | 2036 | 597 | ||||||||||||||
13 | Matěj RadzoMatěj Radzo | 05 | TJ Dukla Praha | 1890 | 743 | ||||||||||||||
14 | Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1885 | 748 | ||||||||||||||
15 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1865 | 768 | ||||||||||||||
16 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1857 | 776 | ||||||||||||||
17 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1749 | 884 | ||||||||||||||
18 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 1732 | 901 | ||||||||||||||
19 | Šimon UrbánekŠimon Urbánek | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1631 | 1002 | ||||||||||||||
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Česká Lípa | DNF | ||||||||||||||||
Ondřej LemberkaOndřej Lemberka | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | DNF | ||||||||||||||||
Tomas JärvinenTomas Järvinen | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Synek J. 2633 (08.94/759-53.40/337-07.84/607-4.93/369-2:23.77/561) Mach M. 2330 (09.93/554-48.44/295-08.18/509-5.62/506-2:32.45/466) Dreisig M. 2297 (09.77/585-49.07/300-08.42/444-4.76/337-2:17.76/631) Plachý A. 2284 (10.13/517-54.23/344-08.07/540-5.23/427-2:33.46/456) Auředník J. 2229 (09.48/644-43.32/252-08.21/500-4.80/345-2:30.44/488) Kadavý R. 2191 (09.42/656-44.59/262-08.35/462-5.01/384-2:36.28/427) Krubert M. 2160 (10.03/535-44.26/260-07.87/598-4.76/337-2:35.98/430) Pekař Š. 2121 (09.60/619-50.13/309-08.48/428-4.90/363-2:38.76/402) Tyrpekl M. 2100 (10.46/457-53.00/333-07.99/563-4.97/377-2:42.14/370) Kroužel T. 2092 (10.02/537-49.03/300-08.34/465-4.63/313-2:31.43/477) Hanek Š. 2070 (10.48/454-42.95/249-08.44/439-4.98/378-2:24.78/550) Kysela R. 2036 (10.06/530-56.12/360-08.62/393-4.43/278-2:31.62/475) Radzo M. 1890 (10.69/418-41.49/236-08.37/457-4.21/240-2:25.77/539) Čudlý M. 1885 (10.51/449-54.34/345-08.62/393-4.36/266-2:35.74/432) Dudycha J. 1865 (10.99/369-46.41/278-08.59/401-4.61/310-2:28.62/507) Hanáček F. 1857 (10.75/408-56.47/363-08.65/386-4.70/326-2:41.71/374) Hanzelka D. 1749 (11.10/352-54.00/342-08.83/343-4.62/312-2:39.02/400) Lukeš M. 1732 (10.36/475-45.33/268-08.90/327-4.79/343-2:47.76/319) Urbánek Š. 1631 (10.19/506-40.46/228-09.18/266-4.39/271-2:43.21/360) Lemberka O. 1213 (10.38/471-44.45/261-09.20/261-4.09/220) Pícha Š. 752 (10.22/500-43.33/252) Järvinen T. 0 (/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně | ||
---|---|---|
stav po 5 z 5 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | SK Aritma Praha | 3031 | 0 | ||||||||||||||
2 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3030 | 1 | ||||||||||||||
3 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2960 | 71 | ||||||||||||||
4 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2951 | 80 | ||||||||||||||
5 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 2947 | 84 | ||||||||||||||
6 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 2881 | 150 | ||||||||||||||
7 | Kamila VondráčkováKamila Vondráčková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 2864 | 167 | ||||||||||||||
8 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2815 | 216 | ||||||||||||||
9 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha | 2803 | 228 | ||||||||||||||
10 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2770 | 261 | ||||||||||||||
11 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2761 | 270 | ||||||||||||||
12 | Michaela PlešákováMichaela Plešáková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 2744 | 287 | ||||||||||||||
13 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2708 | 323 | ||||||||||||||
14 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2675 | 356 | ||||||||||||||
15 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 2581 | 450 | ||||||||||||||
16 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2560 | 471 | ||||||||||||||
17 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2558 | 473 | ||||||||||||||
18 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2544 | 487 | ||||||||||||||
19 | Klára ZbožínkováKlára Zbožínková | 06 | SC Radotín Praha | 2505 | 526 | ||||||||||||||
20 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2500 | 531 | ||||||||||||||
21 | Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2317 | 714 | ||||||||||||||
Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | DNF | ||||||||||||||||
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNF | ||||||||||||||||
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Šebrlová K. 3031 (10.03/706-46.87/440-08.29/761-4.43/411-2:28.39/713) Havlíčková A. 3030 (10.05/703-32.79/268-08.08/824-5.13/595-2:34.33/640) Feilhauerová E. 2960 (10.19/677-47.64/450-08.57/681-4.72/485-2:32.08/667) Běloubková K. 2951 (09.88/735-41.76/377-08.30/758-4.85/519-2:40.97/562) Táborská T. 2947 (10.29/659-37.83/329-08.00/848-4.56/443-2:32.00/668) Křížová B. 2881 (10.14/686-45.46/423-08.27/767-4.55/441-2:40.80/564) Vondráčková K. 2864 (10.77/575-51.03/492-08.51/698-4.91/535-2:40.81/564) Kumstátová P. 2815 (09.91/729-41.40/372-08.72/640-4.26/369-2:29.07/705) Němečková E. 2803 (09.81/748-32.15/261-08.38/735-4.77/498-2:41.00/561) Salcmanová K. 2770 (10.34/650-49.54/474-08.54/690-5.09/584-2:59.23/372) Bělíčková K. 2761 (10.02/708-49.21/469-08.74/635-4.74/490-2:50.45/459) Plešáková M. 2744 (10.23/670-53.46/523-08.81/616-4.30/379-2:41.49/556) Tkáčová A. 2708 (10.18/679-48.86/465-08.55/687-4.67/472-2:55.80/405) Jindrová M. 2675 (10.03/706-33.79/280-08.68/651-4.29/376-2:32.49/662) Černíková I. 2581 (10.44/632-38.86/341-08.34/747-4.07/324-2:43.14/537) Suchánková J. 2560 (09.95/721-32.33/263-08.50/701-4.13/338-2:43.15/537) Pavlidu S. 2558 (10.47/627-41.94/379-08.17/797-4.68/474-3:09.60/281) Štěrbová B. 2544 (10.04/705-30.92/246-08.90/592-4.04/317-2:30.74/684) Zbožínková K. 2505 (10.11/692-44.36/409-08.71/643-4.47/421-3:02.74/340) Pražáková D. 2500 (09.90/731-29.87/234-08.44/718-4.57/446-2:59.40/371) Hellmayerová M. 2317 (10.19/677-45.22/420-08.98/571-3.97/301-3:01.90/348) Šulcová A. 2284 (09.63/783-33.36/275-08.26/770-4.61/456-/) Kaucká T. 2112 (09.86/738-38.19/333-08.64/662-4.30/379-/) Čermáková K. 1650 (10.06/701-38.85/341-08.84/608) |
|||||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
sedmiboj [Z] - Juniorky | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 5529 | 0 | ||||||||||||||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5468 | 61 | ||||||||||||||
3 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4820 | 709 | ||||||||||||||
4 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 4656 | 873 | ||||||||||||||
5 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 4574 | 955 | ||||||||||||||
6 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 4558 | 971 | ||||||||||||||
7 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 4479 | 1050 | ||||||||||||||
8 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4137 | 1392 | ||||||||||||||
9 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 4135 | 1394 | ||||||||||||||
10 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 4069 | 1460 | ||||||||||||||
11 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 3833 | 1696 | ||||||||||||||
12 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3830 | 1699 | ||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Novotná J. 5529 (14.23/946-1.72/879-11.26/612-25.77/817-6.05/865-37.86/626-2:22.93/784) Kerbachová A. 5468 (14.08/967-1.63/771-11.22/610-24.76/909-5.82/795-38.22/633-2:23.02/783) Gieselová M. 4820 (14.67/886-1.51/632-07.99/399-25.86/809-5.88/813-33.46/542-2:26.34/739) Duchoňová A. 4656 (14.70/882-1.42/534-09.62/505-26.54/751-5.32/648-35.37/579-2:24.99/757) Matoušková K. 4574 (14.87/859-1.54/666-08.80/451-25.75/819-5.39/668-29.34/464-2:33.75/647) Treglerová M. 4558 (16.04/709-1.48/599-09.75/513-27.88/640-4.89/530-46.47/792-2:23.65/775) Burajová P. 4479 (15.33/799-1.72/879-10.05/533-26.48/756-5.06/576-20.31/295-2:34.19/641) Duchoslavová S. 4137 (14.85/862-1.63/771-08.10/406-27.45/675-5.25/628-22.71/339-2:50.70/456) Staňková K. 4135 (15.72/749-1.45/566-07.89/392-25.40/850-5.23/623-21.62/319-2:34.60/636) Dyrynková N. 4069 (14.76/874-1.48/599-08.74/447-27.15/699-4.93/540-26.26/406-2:46.17/504) Palaštuková A. 3833 (17.92/497-1.42/534-08.74/447-26.71/736-5.05/573-27.22/424-2:35.79/622) Hájková K. 3830 (17.07/589-1.42/534-07.62/375-27.76/650-5.16/603-23.49/354-2:27.43/725) Němcová E. 2320 (16.92/606-1.54/666-08.85/454-28.48/594-/) Procházková R. 957 (14.15/957-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5234 | 0 | ||||||||||||||
2 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 5160 | 74 | ||||||||||||||
3 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 4943 | 291 | ||||||||||||||
4 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4883 | 351 | ||||||||||||||
5 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 4669 | 565 | ||||||||||||||
6 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4567 | 667 | ||||||||||||||
7 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4553 | 681 | ||||||||||||||
8 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 4511 | 723 | ||||||||||||||
9 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4449 | 785 | ||||||||||||||
10 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4382 | 852 | ||||||||||||||
11 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 4356 | 878 | ||||||||||||||
12 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 4343 | 891 | ||||||||||||||
13 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4256 | 978 | ||||||||||||||
14 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 4081 | 1153 | ||||||||||||||
Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Zámečníková S. 5234 (14.08/967-1.57/701-10.93/591-25.73/821-5.97/840-32.69/528-2:22.78/786) Bažoutová K. 5160 (14.74/876-1.57/701-12.80/714-25.83/812-5.62/735-39.38/655-2:32.05/667) Frontzová K. 4943 (14.49/910-1.57/701-10.73/577-25.64/829-5.67/750-30.51/486-2:30.21/690) Hůlková B. 4883 (14.06/970-1.36/470-09.96/527-24.91/895-5.72/765-31.23/500-2:25.05/756) Tamchynová K. 4669 (14.26/942-1.54/666-09.48/495-26.52/752-5.63/738-24.29/369-2:28.90/707) Dufková L. 4567 (14.24/945-1.45/566-11.20/608-26.05/793-4.90/532-32.46/523-2:37.67/600) Nedvědová L. 4553 (15.08/831-1.66/806-10.99/594-27.05/708-5.06/576-26.55/411-2:35.40/627) Dorňáková N. 4511 (15.41/788-1.51/632-12.12/669-27.24/692-4.98/554-28.07/440-2:26.59/736) Slavíková V. 4449 (16.05/708-1.45/566-11.90/654-27.16/699-5.33/651-35.54/582-2:38.62/589) Lojkásková A. 4382 (15.27/806-1.72/879-09.83/518-26.84/725-5.17/606-25.30/388-2:50.32/460) Semecká E. 4356 (15.58/767-1.45/566-10.48/561-25.90/806-5.56/717-30.98/495-2:51.93/444) Hlávková K. 4343 (15.06/834-1.48/599-10.02/531-27.66/658-5.10/587-33.95/552-2:39.20/582) Janků V. 4256 (14.88/858-1.57/701-10.08/535-27.21/694-4.99/557-24.27/369-2:42.71/542) Husáková T. 4081 (15.13/825-1.48/599-11.62/636-26.00/797-/-32.72/528-2:29.77/696) Suchá L. 3647 (14.52/906-1.69/842-11.51/629-26.02/795-/-29.92/475-/) Luzarová A. 2740 (14.37/927-1.51/632-09.39/490-27.25/691-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4884 | 0 | ||||||||||||||
2 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 4773 | 111 | ||||||||||||||
3 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4723 | 161 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4708 | 176 | ||||||||||||||
5 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 4454 | 430 | ||||||||||||||
6 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 4371 | 513 | ||||||||||||||
7 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4370 | 514 | ||||||||||||||
8 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4320 | 564 | ||||||||||||||
9 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 4296 | 588 | ||||||||||||||
10 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4280 | 604 | ||||||||||||||
11 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 4190 | 694 | ||||||||||||||
12 | Simona DubováSimona Dubová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 4158 | 726 | ||||||||||||||
13 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4044 | 840 | ||||||||||||||
14 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4023 | 861 | ||||||||||||||
15 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3981 | 903 | ||||||||||||||
16 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3946 | 938 | ||||||||||||||
17 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 3866 | 1018 | ||||||||||||||
18 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3774 | 1110 | ||||||||||||||
19 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3452 | 1432 | ||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Babická T. 4884 (14.24/945-1.54/666-09.27/482-18.90/910-5.36/660-28.20/443-2:23.37/778) Nechanická J. 4773 (15.25/809-1.54/666-11.05/598-19.62/821-4.92/538-31.00/496-2:18.43/845) Červená E. 4723 (15.42/787-1.69/842-07.82/388-19.20/873-5.58/723-28.70/452-2:32.84/658) Kadavá K. 4708 (14.55/902-1.39/502-09.87/521-19.54/831-5.53/709-38.88/646-2:37.89/597) Brýdlová J. 4454 (16.24/685-1.63/771-09.46/494-19.60/824-5.04/570-33.16/537-2:40.02/573) Kováčová N. 4371 (15.28/805-1.42/534-09.61/504-20.06/769-5.00/559-30.14/479-2:27.75/721) Kosielská P. 4370 (14.48/912-1.48/599-09.97/527-19.54/831-5.37/663-29.44/466-2:59.31/372) Burianová K. 4320 (16.24/685-1.48/599-08.86/455-19.25/867-5.09/584-29.26/463-2:32.11/667) Maršálková J. 4296 (16.02/712-1.45/566-10.46/560-19.76/805-5.04/570-25.57/393-2:30.20/690) Chrastinová E. 4280 (16.32/676-1.42/534-09.71/510-19.93/785-4.94/543-33.96/552-2:31.02/680) Prokešová K. 4190 (15.47/781-1.45/566-09.76/514-19.70/812-4.81/508-30.38/484-2:44.30/525) Dubová S. 4158 (15.37/793-1.45/566-07.99/399-19.72/810-5.27/634-19.98/289-2:32.11/667) Vizingrová E. 4044 (15.40/790-1.48/599-09.48/495-20.56/712-4.71/482-23.58/356-2:36.81/610) Burešová M. 4023 (15.74/746-1.33/439-08.32/420-19.58/826-5.22/620-24.69/376-2:37.97/596) Patalová G. 3981 (15.66/756-1.42/534-08.79/451-20.10/765-4.86/522-24.22/368-2:38.91/585) Čihulová S. 3946 (15.74/746-1.42/534-09.34/486-20.61/706-5.06/576-19.79/285-2:36.55/613) Polívková L. 3866 (16.02/712-1.42/534-08.52/433-20.43/727-4.63/461-26.27/406-2:38.23/593) Muzikářová A. 3774 (16.22/688-1.48/599-06.80/322-19.75/806-4.91/535-18.61/263-2:41.06/561) Davídková M. 3452 (15.72/749-1.48/599-08.00/399-20.87/677-4.58/448-22.12/328-3:13.20/252) |
|||||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
devítiboj - Žáci | ||
---|---|---|
stav po 9 z 9 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5892 | 0 | ||||||||||||||
2 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5654 | 238 | ||||||||||||||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 5157 | 735 | ||||||||||||||
4 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 5093 | 799 | ||||||||||||||
5 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 4997 | 895 | ||||||||||||||
6 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 4888 | 1004 | ||||||||||||||
7 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 4841 | 1051 | ||||||||||||||
8 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4800 | 1092 | ||||||||||||||
9 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 4731 | 1161 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 4636 | 1256 | ||||||||||||||
11 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 4480 | 1412 | ||||||||||||||
12 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4358 | 1534 | ||||||||||||||
13 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4206 | 1686 | ||||||||||||||
14 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 4107 | 1785 | ||||||||||||||
15 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4076 | 1816 | ||||||||||||||
16 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 4074 | 1818 | ||||||||||||||
17 | Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 4002 | 1890 | ||||||||||||||
Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Kolomazník J. 5892 (13.26/931-41.07/686-3.50/482-45.54/523-07.48/719-6.18/626-16.14/860-1.69/536-3:14.52/529) Schubert Š. 5654 (13.29/927-28.74/440-3.80/562-41.80/468-07.17/823-6.36/666-11.65/585-1.78/610-3:09.68/573) Šenk R. 5157 (13.28/929-27.43/414-2.90/333-36.59/393-07.36/759-5.62/506-11.18/557-1.78/610-3:00.87/656) Stránský P. 5093 (14.41/783-27.33/412-2.90/333-50.10/590-07.76/631-5.76/535-12.67/647-1.63/488-2:59.05/674) Korec Š. 4997 (13.92/845-34.71/558-2.80/309-32.53/335-07.69/653-6.05/597-11.80/594-1.69/536-3:09.95/570) Raba J. 4888 (14.55/766-32.52/514-3.40/457-31.55/321-07.32/772-6.08/604-11.23/560-1.48/374-3:15.53/520) Šafář J. 4841 (14.52/769-29.69/458-3.30/431-40.05/443-07.64/668-5.64/510-10.10/492-1.63/488-3:08.62/582) Vodička D. 4800 (15.13/696-38.80/640-3.60/509-42.45/478-08.06/542-4.99/380-11.59/582-1.51/396-3:09.22/577) Jurečka H. 4731 (15.48/655-29.07/446-2.60/264-40.14/444-07.57/690-5.85/554-11.80/594-1.57/441-3:02.16/643) Vopařil V. 4636 (16.00/597-35.23/568-2.60/264-33.33/346-07.56/694-5.70/523-11.54/579-1.57/441-3:04.15/624) Jaroš A. 4480 (14.54/767-24.34/354-2.90/333-31.75/324-07.73/640-5.60/502-10.36/507-1.57/441-3:05.46/612) Krejčí O. 4358 (15.03/708-26.42/395-2.40/220-37.70/409-07.98/565-5.46/473-10.84/536-1.66/512-3:13.25/540) Špác M. 4206 (14.12/819-20.03/273-2.60/264-24.13/218-07.81/616-5.73/529-09.83/475-1.48/374-3:02.70/638) Žerava C. 4107 (15.17/691-/-3.60/509-30.80/310-07.73/640-5.59/500-09.96/483-1.48/374-3:06.68/600) Bucha F. 4076 (14.70/747-36.29/590-2.20/179-48.15/561-08.13/523-/-11.50/576-1.69/536-3:34.87/364) Rodr V. 4074 (15.44/660-30.15/467-2.70/286-38.97/427-08.03/551-5.01/384-09.58/460-1.54/419-3:27.49/420) Slouka A. 4002 (16.45/549-27.87/423-2.20/179-32.27/331-07.75/634-5.33/447-10.36/507-1.54/419-3:16.34/513) Kverek V. 874 (17.84/411-29.94/463-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři | ||
---|---|---|
stav po 10 z 10 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 6962 | 0 | ||||||||||||||
2 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 6711 | 251 | ||||||||||||||
3 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 6706 | 256 | ||||||||||||||
4 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 6188 | 774 | ||||||||||||||
5 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 6099 | 863 | ||||||||||||||
6 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | Atletika Litvínov, z.s. | 5538 | 1424 | ||||||||||||||
7 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 5534 | 1428 | ||||||||||||||
8 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5223 | 1739 | ||||||||||||||
Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK PROVOD Ústí n/L. | DNF | ||||||||||||||||
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
David CapoušekDavid Capoušek | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Kuthan L. 6962 (11.18/821-6.72/748-12.86/659-1.84/661-51.24/758-15.47/794-40.58/676-4.40/731-47.03/545-4:58.32/569) Stráský V. 6711 (10.99/863-6.93/797-11.42/571-1.84/661-51.89/730-15.04/845-30.15/467-3.60/509-48.58/568-4:36.84/700) Rejha J. 6706 (11.26/804-6.91/792-11.24/560-1.87/687-51.33/754-14.63/895-29.74/459-3.60/509-47.29/549-4:37.44/697) Běhounek M. 6188 (11.25/806-6.58/716-11.07/550-1.72/560-50.80/778-14.82/871-26.56/397-3.20/406-39.15/430-4:40.96/674) Sadirov V. 6099 (11.36/782-5.80/544-11.88/599-1.66/512-49.27/849-15.64/774-24.37/355-3.60/509-39.62/437-4:30.98/738) Praský T. 5538 (11.58/736-6.51/700-11.24/560-1.87/687-57.36/507-16.02/730-28.74/440-3.30/431-31.81/325-5:25.51/422) Zeman F. 5534 (11.70/711-5.67/516-11.15/555-1.54/419-52.90/686-16.44/684-28.76/440-3.30/431-42.28/475-4:50.22/617) Najman F. 5335 (11.77/697-6.75/755-12.89/661-1.90/714-54.35/625-16.04/728-41.64/698-3.40/457-/) Semotam J. 5223 (11.96/659-6.48/693-08.67/406-1.78/610-56.80/528-16.90/635-22.96/328-3.60/509-41.70/467-5:32.33/388) Capoušek D. 3661 (12.43/569-5.67/516-10.70/528-1.63/488-56.46/541-17.74/549-30.28/470-/-/) Komárek V. 3313 (11.61/730-6.59/718-10.76/531-1.87/687-53.81/647-/) Adamec V. 2686 (11.33/789-6.20/630-13.25/682-1.75/585-/) Sláčík T. 2371 (11.91/669-6.12/613-11.91/601-1.63/488-/) Padělek P. 1935 (11.80/691-6.31/655-11.72/589-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci | ||
---|---|---|
stav po 10 z 10 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 6659 | 0 | ||||||||||||||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6634 | 25 | ||||||||||||||
3 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 6476 | 183 | ||||||||||||||
4 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 6070 | 589 | ||||||||||||||
5 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 5658 | 1001 | ||||||||||||||
6 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5542 | 1117 | ||||||||||||||
7 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 5366 | 1293 | ||||||||||||||
8 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5204 | 1455 | ||||||||||||||
9 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 4969 | 1690 | ||||||||||||||
10 | Martin PrchalMartin Prchal | 02 | AC Rumburk, z.s. | 4932 | 1727 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 4885 | 1774 | ||||||||||||||
Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Doubek F. 6659 (12.02/647-6.39/673-13.61/704-1.81/636-52.99/682-15.41/801-36.98/603-3.90/590-58.20/711-4:51.12/612) Pospíšil J. 6634 (11.61/730-6.65/732-11.07/550-2.02/822-50.40/796-15.32/811-30.39/472-3.60/509-42.68/481-4:32.02/731) Mikeš O. 6476 (11.56/740-6.36/666-12.05/609-1.66/512-50.24/804-15.46/795-34.96/563-3.60/509-52.58/627-4:44.68/651) Baše R. 6070 (11.76/699-6.25/641-11.93/602-1.93/740-53.36/666-15.03/846-29.30/451-3.60/509-30.30/303-4:51.02/613) Ryba D. 5658 (12.12/628-5.98/582-11.26/562-1.75/585-54.79/607-16.59/668-32.23/508-3.60/509-43.78/497-5:08.37/512) Kusák K. 5542 (12.09/633-6.03/593-11.93/602-1.63/488-55.91/563-16.56/671-38.61/636-3.30/431-32.20/330-4:53.93/595) Zuska D. 5366 (12.09/633-6.18/626-09.96/483-1.69/536-56.52/539-17.52/571-31.84/501-4.10/645-33.60/350-5:13.91/482) Stádník D. 5204 (12.26/601-5.87/559-10.12/493-1.75/585-53.86/645-15.97/736-23.36/336-3.40/457-28.33/276-5:07.76/516) Schneider S. 4969 (11.81/689-5.69/521-09.40/450-1.54/419-54.86/604-15.04/845-21.93/308-2.80/309-34.79/367-5:18.75/457) Prchal M. 4932 (12.02/647-5.47/475-07.99/366-1.51/396-52.92/685-16.97/627-25.61/379-3.30/431-38.01/413-5:08.33/513) Paták V. 4885 (12.42/571-5.86/556-08.67/406-1.81/636-56.68/533-15.95/738-20.28/277-3.20/406-20.07/162-4:53.20/600) Vacátko P. 4863 (11.96/659-5.81/546-11.42/571-1.75/585-55.36/584-16.07/725-30.12/467-2.70/286-39.88/440-/) Horejš O. 3903 (11.75/701-5.92/569-13.00/667-1.66/512-59.66/425-/-33.62/536-/-43.50/493-/) Špicar M. 3662 (11.92/667-6.34/661-12.36/628-1.57/441-54.13/634-/-/-/-52.85/631-/) Dvorský T. 2784 (11.07/845-6.75/755-11.47/574-1.78/610-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |