výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha-Juliska (23. - 24. 6. 2018)

100 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 12:10) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.60 Q 0.157
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.76 Q 0.154
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.06 q 0.174
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.37 0.186
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 11.46 0.163
6 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.46 0.151
7 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 11.63 0.109
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 12:10) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.94 Q 0.209
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.14 Q 0.300
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.29 q 0.179
4 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 11.34 0.174
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.59 0.177
6 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 11.62 0.165
7 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.66 0.190
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 12:10) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.82 Q 0.163
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.01 Q 0.159
3 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.32 0.185
4 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 11.51 0.202
5 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.56 0.195
6 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.65 0.155
7 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 11.87 0.151
Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.60 Q 0.157
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.76 Q 0.154
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.82 Q 0.163
4 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.94 Q 0.209
5 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.01 Q 0.159
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.06 q 0.174
7 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.14 Q 0.300
8 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.29 q 0.179
9 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.32 0.185
10 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 11.34 0.174
11 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.37 0.186
12 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 11.46 0.163
13 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.46 0.151
14 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 11.51 0.202
15 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.56 0.195
16 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.59 0.177
17 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 11.62 0.165
18 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 11.63 0.109
19 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.65 0.155
20 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.66 0.190
21 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 11.87 0.151
Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 15:05) Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.62 0.166
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.66 0.163
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.76 0.179
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.81 0.151
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.02 0.161
6 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.06 0.160
7 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.20 0.149
8 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 11.30 0.168
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 11:55) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.94 Q 0.185
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.19 Q 0.163
3 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 11.37 0.181
4 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.45 0.146
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.47 0.194
6 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.80 0.172
7 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 13.38 0.172
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 11:55) Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.27 Q 0.172
2 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.35 Q 0.162
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.40 0.186
4 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.45 0.166
5 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.51 0.165
6 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.52 0.155
7 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.71 0.157
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 11:55) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.06 Q 0.172
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.08 Q 0.151
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.13 q 0.183
4 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.22 q 0.153
5 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 11.44 0.164
6 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.45 0.171
7 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 11.47 0.187
8 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.51 0.337
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.94 Q 0.185
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.06 Q 0.172
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.08 Q 0.151
4 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.13 q 0.183
5 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.19 Q 0.163
6 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.22 q 0.153
7 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.27 Q 0.172
8 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.35 Q 0.162
9 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 11.37 0.181
10 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.40 0.186
11 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 11.44 0.164
12 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.45 0.171
13 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.45 0.146
14 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.45 0.166
15 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.47 0.194
16 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 11.47 0.187
17 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.51 0.165
18 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.51 0.337
19 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.52 0.155
20 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.71 0.157
21 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.80 0.172
22 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 13.38 0.172

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 15:00) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.86 0.166
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.10 0.151
3 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.12 0.179
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.15 0.163
5 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.28 0.161
6 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.29 0.160
7 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.40 0.168
Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 0.149
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 11:40) Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.91 Q 0.357
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.27 Q 0.213
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.30 Q 0.202
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.43 q 0.340
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.44 0.216
6 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.57 0.341
7 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 12.81 0.190
8 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.28 0.168
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 11:40) Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.22 Q 0.295
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.34 Q 0.157
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.35 Q 0.179
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.35 q 0.368
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.74 0.177
6 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 12.90 0.262
7 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.97 0.155
8 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.26 0.183
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.91 Q 0.357
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.22 Q 0.295
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.27 Q 0.213
4 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.30 Q 0.202
5 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.34 Q 0.157
6 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.35 Q 0.179
7 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.35 q 0.368
8 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.43 q 0.340
9 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.44 0.216
10 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.57 0.341
11 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.74 0.177
12 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 12.81 0.190
13 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 12.90 0.262
14 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.97 0.155
15 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.26 0.183
16 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.28 0.168

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 14:55) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.88 0.157
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.97 0.169
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.26 0.218
4 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.27 0.159
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.33 0.195
6 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 12.35 0.187
7 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 12.38 0.137
8 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.46 0.262
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 11:25) Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.18 Q 0.188
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 12.45 Q 0.188
3 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.69 0.201
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.74 0.336
5 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.79 0.222
6 Lucie FialováLucie Fialová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.91 0.176
7 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.94 0.315
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 11:25) Vítr: -2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.46 Q 0.156
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.46 Q 0.194
3 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.63 q 0.217
4 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.74 0.197
5 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.80 0.157
6 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 13.08 0.169
7 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 13.09 0.216
8 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.19 0.343
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 11:25) Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.41 Q 0.194
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.66 Q 0.146
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 12.68 q 0.140
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.88 0.171
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.88 0.178
6 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 13.05 0.162
7 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.10 0.311
8 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 13.12 0.213
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.18 Q 0.188
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.41 Q 0.194
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 12.45 Q 0.188
4 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.46 Q 0.156
5 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.46 Q 0.194
6 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.63 q 0.217
7 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.66 Q 0.146
8 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 12.68 q 0.140
9 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.69 0.201
10 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.74 0.197
11 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.74 0.336
12 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.79 0.222
13 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.80 0.157
14 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.88 0.171
15 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.88 0.178
16 Lucie FialováLucie Fialová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.91 0.176
17 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.94 0.315
18 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 13.05 0.162
19 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 13.08 0.169
20 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 13.09 0.216
21 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.10 0.311
22 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 13.12 0.213
23 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.19 0.343

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 14:50) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.06 0.185
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.15 0.179
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 12.23 0.154
4 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.28 0.144
5 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 12.50 0.137
6 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.58 0.200
7 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 6 12.68 0.195
8 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.33 0.177
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 24.6.2018 - 11:45) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.37 Q 0.158
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.64 Q 0.186
3 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 22.48 q 0.377
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.49 0.188
5 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 23.41 0.225
6 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.68 0.188
Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.6.2018 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.89 Q 0.158
2 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.40 Q 0.159
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 22.44 q 0.189
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.83 0.332
5 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.08 0.220
6 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.99 0.186
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.6.2018 - 11:45) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.32 Q 0.154
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.19 Q 0.184
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.63 0.196
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 22.81 0.181
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.87 0.181
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 23.29 0.191
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.32 Q 0.154
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.37 Q 0.158
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.64 Q 0.186
4 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.89 Q 0.158
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.19 Q 0.184
6 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.40 Q 0.159
7 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 22.44 q 0.189
8 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 22.48 q 0.377
9 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.49 0.188
10 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.63 0.196
11 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 22.81 0.181
12 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.83 0.332
13 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.87 0.181
14 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.08 0.220
15 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 23.29 0.191
16 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 23.41 0.225
17 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.68 0.188
18 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.99 0.186
Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 14:45) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 21.14 0.178
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.41 0.161
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.53 0.189
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.07 0.190
5 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 22.34 0.160
6 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 22.83 0.183
7 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.89 0.177
Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 24.6.2018 - 11:30) Vítr: +4.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.78 Q 0.189
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 22.29 Q 0.207
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.33 q 0.176
4 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 22.49 q 0.216
5 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.74 0.183
6 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 22.92 0.173
7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.23 0.260
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.6.2018 - 11:30) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.52 Q 0.188
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 23.03 Q 0.232
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.11 0.245
4 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 23.22 0.224
5 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.47 0.287
6 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 23.49 0.180
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNF 0.190
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.6.2018 - 11:30) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.58 Q 0.220
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.60 Q 0.186
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.61 0.203
4 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.98 0.157
5 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 23.10 0.318
6 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 23.39 0.178
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.78 Q 0.189
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 22.29 Q 0.207
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.33 q 0.176
4 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 22.49 q 0.216
5 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.52 Q 0.188
6 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.58 Q 0.220
7 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.60 Q 0.186
8 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.61 0.203
9 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.74 0.183
10 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 22.92 0.173
11 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.98 0.157
12 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 23.03 Q 0.232
13 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 23.10 0.318
14 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.11 0.245
15 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 23.22 0.224
16 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.23 0.260
17 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 23.39 0.178
18 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.47 0.287
19 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 23.49 0.180
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNF 0.190

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 14:40) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.90 0.202
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 22.26 0.164
3 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 22.44 0.184
4 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 22.47 0.157
5 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.51 0.235
6 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.70 0.201
7 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 22.90 0.158
8 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 22.93 0.188
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 14:35) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.31 0.191
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.70 0.354
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 24.82 0.367
4 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 25.25 0.190
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.72 0.304
6 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 26.01 0.166
Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 24.6.2018 - 11:15) Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.40 Q 0.179
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 25.53 Q 0.174
3 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 25.89 q 0.161
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.03 0.219
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 26.48 0.374
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.93 0.235
7 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 27.15 0.267
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.6.2018 - 11:15) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.09 Q 0.259
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 25.37 Q 0.177
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.72 q 0.218
4 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 25.96 0.257
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 26.35 0.290
6 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.58 0.189
7 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 26.78 0.211
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.6.2018 - 11:15) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.67 Q 0.225
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 26.30 Q 0.282
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 26.52 0.193
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ 162.7
Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNF 0.189
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.09 Q 0.259
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 25.37 Q 0.177
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.40 Q 0.179
4 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 25.53 Q 0.174
5 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.67 Q 0.225
6 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.72 q 0.218
7 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 25.89 q 0.161
8 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 25.96 0.257
9 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.03 0.219
10 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 26.30 Q 0.282
11 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 26.35 0.290
12 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 26.48 0.374
13 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 26.52 0.193
14 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.58 0.189
15 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 26.78 0.211
16 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.93 0.235
17 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 27.15 0.267
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ 162.7
Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNF 0.189
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 24.6.2018 - 11:00) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.19 Q 0.156
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 24.95 Q 0.140
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 25.51 q 0.243
4 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 25.74 0.207
5 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 25.91 0.199
6 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.98 0.336
7 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 6 26.31 0.211
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.6.2018 - 11:00) Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.45 Q 0.158
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.61 Q 0.181
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.14 q 0.369
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 25.72 0.175
5 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.06 0.347
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.38 0.276
Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.6.2018 - 11:00) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 25.16 Q 0.182
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.42 Q 0.198
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 25.67 0.160
4 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.81 0.180
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.03 0.153
6 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 26.13 0.209
7 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 26.17 0.586
8 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.27 0.148
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.19 Q 0.156
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.45 Q 0.158
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.61 Q 0.181
4 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 24.95 Q 0.140
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.14 q 0.369
6 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 25.16 Q 0.182
7 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.42 Q 0.198
8 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 25.51 q 0.243
9 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 25.67 0.160
10 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 25.72 0.175
11 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 25.74 0.207
12 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.81 0.180
13 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 25.91 0.199
14 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.98 0.336
15 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.03 0.153
16 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.06 0.347
17 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 26.13 0.209
18 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 26.17 0.586
19 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.27 0.148
20 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 6 26.31 0.211
21 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.38 0.276
Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 14:30) Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.92 0.316
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.38 0.231
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.42 0.182
4 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 24.62 0.195
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.94 0.349
6 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 25.08 0.158
7 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 25.41 0.213
8 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 25.76 0.195
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 48.62 Q 0.239
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 48.81 Q 0.151
3 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 49.13 q 0.154
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 50.49 q 0.195
5 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 51.28 0.192
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 51.39 0.184
7 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 8 51.40 0.165
8 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 52.92 0.183
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 48.74 Q 0.170
2 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 48.90 Q 0.193
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 50.59 0.206
4 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 50.59 0.243
5 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 51.04 0.218
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.44 0.196
7 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 52.63 0.166
8 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 52.77 0.181
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.66 Q 0.194
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.26 Q 0.200
3 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 50.51 0.217
4 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 51.53 0.183
5 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 52.51 0.201
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 53.18 0.174
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNF 0.269
Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 48.62 Q 0.239
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 48.74 Q 0.170
3 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 48.81 Q 0.151
4 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 48.90 Q 0.193
5 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 49.13 q 0.154
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.66 Q 0.194
7 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.26 Q 0.200
8 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 50.49 q 0.195
9 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 50.51 0.217
10 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 50.59 0.206
11 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 50.59 0.243
12 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 51.04 0.218
13 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 51.28 0.192
14 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 51.39 0.184
15 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 8 51.40 0.165
16 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.44 0.196
17 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 51.53 0.183
18 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 52.51 0.201
19 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 52.63 0.166
20 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 52.77 0.181
21 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 52.92 0.183
22 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 53.18 0.174
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNF 0.269
Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 46.93 0.154
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 47.74 0.187
3 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 48.45 0.164
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.46 0.189
5 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 49.11 0.266
6 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 49.21 0.180
7 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 50.34 0.179
8 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 50.70 0.359
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 50.12 Q 0.161
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 50.76 Q 0.196
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 51.58 0.184
4 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 51.71 0.163
5 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 52.48 0.160
6 Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 6 54.15 0.152
7 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 54.62 0.186
Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.61 Q 0.216
2 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.68 Q 0.175
3 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 51.24 q 0.187
4 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 51.99 0.201
5 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 52.29 0.197
6 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 52.66 0.195
7 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 53.23 0.196
8 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 55.57 0.158
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 50.89 Q 0.193
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 50.98 Q 0.202
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 51.13 q 0.178
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 51.87 0.156
5 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 52.43 0.196
6 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 52.88 0.152
7 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.56 0.208
8 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 55.55 0.185
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 50.12 Q 0.161
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.61 Q 0.216
3 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.68 Q 0.175
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 50.76 Q 0.196
5 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 50.89 Q 0.193
6 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 50.98 Q 0.202
7 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 51.13 q 0.178
8 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 51.24 q 0.187
9 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 51.58 0.184
10 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 51.71 0.163
11 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 51.87 0.156
12 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 51.99 0.201
13 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 52.29 0.197
14 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 52.43 0.196
15 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 52.48 0.160
16 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 52.66 0.195
17 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 52.88 0.152
18 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 53.23 0.196
19 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.56 0.208
20 Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 6 54.15 0.152
21 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 54.62 0.186
22 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 55.55 0.185
23 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 55.57 0.158
Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 49.75 0.321
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.96 0.207
3 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 50.13 0.199
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.46 0.179
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 51.10 0.213
6 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 51.28 0.170
7 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 51.60 0.206
8 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 62.32 0.214
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 55.89 Q 0.213
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 3 57.47 Q 0.331
3 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 59.25 0.387
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 59.46 0.205
5 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.52 0.356
6 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 60.73 0.379
7 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 65.47 0.175
Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 57.23 Q 0.592
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 57.81 Q 0.217
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 5 58.98 q 0.169
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 59.38 0.165
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 59.80 0.182
6 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 59.93 0.187
7 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 62.17 0.461
8 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 63.73 0.271
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 58.18 Q 0.152
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.92 Q 0.174
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 58.94 q 0.331
4 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 59.36 0.300
5 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 8 60.34 0.612
6 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 60.72 0.571
7 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 61.22 0.195
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 61.86 0.239
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 55.89 Q 0.213
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 57.23 Q 0.592
3 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 3 57.47 Q 0.331
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 57.81 Q 0.217
5 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 58.18 Q 0.152
6 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.92 Q 0.174
7 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 58.94 q 0.331
8 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 5 58.98 q 0.169
9 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 59.25 0.387
10 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 59.36 0.300
11 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 59.38 0.165
12 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 59.46 0.205
13 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 59.80 0.182
14 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 59.93 0.187
15 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 8 60.34 0.612
16 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.52 0.356
17 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 60.72 0.571
18 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 60.73 0.379
19 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 61.22 0.195
20 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 61.86 0.239
21 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 62.17 0.461
22 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 63.73 0.271
23 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 65.47 0.175
Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 55.87 0.364
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 6 56.85 0.274
3 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 56.88 0.202
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 1 57.71 0.225
5 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 58.03 0.269
6 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 58.06 0.264
7 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 58.38 0.323
8 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 58.97 0.140
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 57.34 Q 0.213
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 57.67 Q 0.291
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 59.05 q 0.243
4 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 59.16 0.262
5 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 59.27 0.194
6 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 59.92 0.301
7 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 60.18 0.3281
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.56 Q 0.586
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 56.76 Q 0.332
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 57.97 q 0.174
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 59.63 0.550
5 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.23 0.181
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 60.58 0.398
7 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 61.09 0.363
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.07 Q 0.266
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 58.31 Q 0.162
3 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 59.83 0.211
4 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 60.43 0.216
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 60.78 0.488
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 60.90 0.195
7 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 61.86 0.284
Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNF 0.187
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.56 Q 0.586
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 56.76 Q 0.332
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.07 Q 0.266
4 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 57.34 Q 0.213
5 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 57.67 Q 0.291
6 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 57.97 q 0.174
7 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 58.31 Q 0.162
8 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 59.05 q 0.243
9 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 59.16 0.262
10 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 59.27 0.194
11 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 59.63 0.550
12 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 59.83 0.211
13 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 59.92 0.301
14 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 60.18 0.3281
15 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.23 0.181
16 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 60.43 0.216
17 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 60.58 0.398
18 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 60.78 0.488
19 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 60.90 0.195
20 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 61.09 0.363
21 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 61.86 0.284
Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNF 0.187

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 56.65 0.240
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 56.83 0.208
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 57.10 0.392
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 57.57 0.258
5 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 58.16 0.237
6 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 58.47 0.267
7 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 59.48 0.237
8 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 59.55 0.233
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:59.51 Q
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:59.83 Q
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:00.32
4 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:01.22
5 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 2:01.25
6 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:02.76
7 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:03.05
8 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:05.47
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400254Přibyl Lukáš (SLAPR)59.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:58.86 Q
2 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:59.42 Q
3 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:59.77
4 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:00.15
5 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:01.08
6 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:01.81
7 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:01.94
8 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:02.75
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400614Procházka Šimon (DUKPR)68.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:57.86 Q
2 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 1:58.17 Q
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 1:59.25 q
4 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:59.49 q
5 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:00.42
6 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:00.45
7 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:01.76
8 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:02.15
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400484Pavlišen Petr (SKPRI)59.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:57.86 Q
2 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 1:58.17 Q
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:58.86 Q
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 1:59.25 q
5 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:59.42 Q
6 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:59.49 q
7 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:59.51 Q
8 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:59.77
9 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:59.83 Q
10 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:00.15
11 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:00.32
12 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:00.42
13 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:00.45
14 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:01.08
15 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:01.22
16 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 2:01.25
17 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:01.76
18 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:01.81
19 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:01.94
20 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:02.15
21 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:02.75
22 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:02.76
23 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:03.05
24 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:05.47

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 14:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:56.48
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:57.61
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:57.79
4 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 1:58.95
5 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:00.01
6 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:00.02
7 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:00.78
8 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:03.56
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400884Kotyza Daniel (UNIBR)59.95
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:58.74 Q
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:58.93 Q
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 1:59.11 q
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 1:59.59 q
5 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:01.49
6 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:04.15
7 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:05.03
8 Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 2 2:05.31
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400626Holub Martin (OTROK)59.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:00.58 Q
2 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:01.01 Q
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 2:02.18
4 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:02.51
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:02.84
6 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:03.00
7 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:04.70
8 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:09.93
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400780Janík Tadeáš (SPTRE)1:03.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:59.67 Q
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:00.12 Q
3 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:00.22
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:02.44
5 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:03.80
6 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:04.64
7 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:08.08
8 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:08.85
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400873Janeček Jiří (USKUL)59.76
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:58.74 Q
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:58.93 Q
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 1:59.11 q
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 1:59.59 q
5 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:59.67 Q
6 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:00.12 Q
7 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:00.22
8 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:00.58 Q
9 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:01.01 Q
10 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:01.49
11 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 2:02.18
12 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:02.44
13 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:02.51
14 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:02.84
15 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:03.00
16 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:03.80
17 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:04.15
18 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:04.64
19 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:04.70
20 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:05.03
21 Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 2 2:05.31
22 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:08.08
23 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:08.85
24 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:09.93

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:55.61
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 1:56.07
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:56.18
4 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:56.77
5 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:57.87
6 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 1:58.04
7 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:58.22
8 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 1:58.38
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400873Janeček Jiří (USKUL)56.38
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:18.07 Q
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:18.45 Q
3 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:18.48 Q
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:19.07 q
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:19.11 q
6 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 8 2:23.09
7 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.81
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40089Freibergerová Eliška (MOSBR)1:08.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:19.31 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:20.03 Q
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:20.05 Q
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:21.05
5 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:22.57
6 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 2:25.45
7 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:25.62
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400459Součková Anežka (KOTPR)1:08.76
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:18.07 Q
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:18.45 Q
3 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:18.48 Q
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:19.07 q
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:19.11 q
6 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:19.31 Q
7 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:20.03 Q
8 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:20.05 Q
9 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:21.05
10 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:22.57
11 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 8 2:23.09
12 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 2:25.45
13 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:25.62
14 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.81

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:14.16
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:15.28
3 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 2:16.62
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:17.72
5 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:17.84
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:19.29
7 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:20.12
8 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:26.23
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400269Matějková Jana (SLAPR)1:06.93
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 12:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:20.66 Q
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:21.38 Q
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:22.54
4 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:22.66
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 2:24.51
6 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:25.16
7 Simona HildprandtováSimona Hildprandtová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:34.34
Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400326Červinková Julie (AKZLI)1:09.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 12:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:21.19 Q
2 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:21.22 Q
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 2:21.45
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:23.47
5 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:25.12
6 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:25.62
7 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:28.06
8 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:29.28
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40064Folková Denisa (ACJAB)1:12.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 12:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:19.24 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:19.44 Q
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:19.57 q
4 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 2:19.71 q
5 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:21.09
6 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 2 2:22.64
7 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:23.40
8 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 2:26.34
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400235Porubčanová Zuzana (POCER)1:08.09
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:19.24 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:19.44 Q
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:19.57 q
4 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 2:19.71 q
5 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:20.66 Q
6 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:21.09
7 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:21.19 Q
8 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:21.22 Q
9 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:21.38 Q
10 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 2:21.45
11 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:22.54
12 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 2 2:22.64
13 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:22.66
14 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:23.40
15 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:23.47
16 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 2:24.51
17 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:25.12
18 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:25.16
19 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:25.62
20 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 2:26.34
21 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:28.06
22 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:29.28
23 Simona HildprandtováSimona Hildprandtová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:34.34
Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 DNS

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 NR 2:03.51
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 2:08.57
3 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 2:12.65
4 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:14.13
5 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:15.00
6 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:16.12
7 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:25.23
Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400757Malíková Barbora (SOKOP)58.29
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 23.6.2018 - 11:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:08.72
2 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 4:10.08
3 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 4:11.09
4 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 4:12.21
5 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 4:12.60
6 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 4:13.71
7 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 4:14.90
8 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 4:15.10
9 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:15.26
10 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:15.59
11 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15 4:17.59
12 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 4:18.93
13 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 4:19.90
14 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13 4:29.38
Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 23.6.2018 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 3:59.12
2 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 3:59.29
3 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 3:59.39
4 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 4:00.31
5 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:05.68
6 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 4:10.33
7 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 11 4:11.72
8 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 4:12.64
9 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 4:15.67
10 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 4:16.56
11 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14 4:19.91
12 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 16 4:20.60
13 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 4:22.09
14 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15 4:24.27
15 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 4:30.89
16 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 4:40.10
Celkem 16 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 23.6.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:30.62
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:32.08
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:38.90
4 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 4:47.76
5 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 4:50.64
6 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 4:52.23
7 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 4:58.69
8 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 5:14.35
9 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 5:15.85
10 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 5:28.21
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 23.6.2018 - 10:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:42.19
2 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 4:43.82
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:44.87
4 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 4:48.60
5 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 4:58.35
6 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 5:01.60
7 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 5:07.76
8 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 5:11.12
9 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 5:11.69
10 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 5:11.98
11 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 5:20.28
12 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 5:20.63
Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 13 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 24.6.2018 - 10:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08:42.81
2 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08:42.94
3 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08:43.02
4 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08:44.44
5 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08:51.37
6 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09:04.41
7 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09:04.97
8 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 09:06.21
9 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 09:19.50
10 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.