výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha-Juliska (23. - 24. 6. 2018)
100 m - Junioři (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.62 0.166
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10.66 0.163
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.76 0.179
100 m - Dorostenci (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.86 0.166
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.10 0.151
3 Jakub JanekJakub Janek 011101 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.12 0.179
100 m - Juniorky (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.88 0.157
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.97 0.169
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.26 0.218
100 m - Dorostenky (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.06 0.185
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.15 0.179
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.23 0.154
200 m - Junioři (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 21.14 0.178
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.41 0.161
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.53 0.189
200 m - Dorostenci (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.90 0.202
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.26 0.164
3 František VejmělekFrantišek Vejmělek 010105 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 22.44 0.184
200 m - Juniorky (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.31 0.191
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.70 0.354
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.82 0.367
200 m - Dorostenky (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.92 0.316
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24.38 0.231
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.42 0.182
400 m - Junioři (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.93 0.154
2 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 47.74 0.187
3 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 000808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 48.45 0.164
400 m - Dorostenci (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 49.75 0.321
2 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.96 0.207
3 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 50.13 0.199
400 m - Juniorky (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 55.87 0.364
2 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 56.85 0.274
3 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 56.88 0.202
400 m - Dorostenky (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 016205 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 56.65 0.240
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 56.83 0.208
3 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 57.10 0.392
800 m - Junioři (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:56.48
2 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:57.61
3 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:57.79
800 m - Dorostenci (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:55.61
2 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1:56.07
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:56.18
800 m - Juniorky (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna SurákováAnna Suráková 006005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:14.16
2 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:15.28
3 Anežka SoučkováAnežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:16.62
800 m - Dorostenky (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava NR 2:03.51
2 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:08.57
3 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:12.65
1500 m - Junioři (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:08.72
2 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:10.08
3 René SasynRené Sasyn 000920 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:11.09
1500 m - Dorostenci (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:59.12
2 Jan MálekJan Málek 010201 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:59.29
3 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:59.39
1500 m - Juniorky (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:30.62
2 Bára StýblováBára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:32.08
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:38.90
1500 m - Dorostenky (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:42.19
2 Anna MálkováAnna Málková 015417 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:43.82
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:44.87
3000 m - Dorostenci (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan MálekJan Málek 010201 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08:42.81
2 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08:42.94
3 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08:43.02
3000 m - Juniorky (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09:58.82
2 Bára StýblováBára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09:59.34
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10:03.93
3000 m - Dorostenky (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 015711 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09:59.96
2 Anna MálkováAnna Málková 015417 SK JeseniovaSK Jeseniova 10:17.05
3 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10:24.93
5000 m - Junioři (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:09.01
2 René SasynRené Sasyn 000920 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15:11.10
3 David KlíčDavid Klíč 000630 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:12.17
100 m překážek - Juniorky (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.94 0.150
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.95 0.157
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.00 0.558
100 m překážek - Dorostenky (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.90 0.178
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13.95 0.196
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 AC PardubiceAC Pardubice 13.97 0.190
110 m překážek - Junioři (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.10 0.202
2 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.25 0.185
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 14.26 0.182
110 m překážek - Dorostenci (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.77 0.132
2 Sebastian MertaSebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.14 0.175
3 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.30 0.186
300 m překážek - Dorostenci (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha NR 36.32 0.161
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.49 0.208
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.39 0.179
300 m překážek - Dorostenky (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.90 0.214
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 43.26 0.216
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 44.00 0.361
400 m překážek - Junioři (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.07 0.199
2 Václav LuhanVáclav Luhan 991011 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.51 0.185
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 54.54 0.209
400 m překážek - Juniorky (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 59.66 0.234
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 60.34 0.201
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 60.45 0.190
1500 m překážek - Dorostenky (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika HynkováVeronika Hynková 026105 AC PardubiceAC Pardubice 5:11.38
2 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:13.19
3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:14.46
2000 m překážek - Dorostenci (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6:02.06
2 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6:07.16
3 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 010106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:19.62
2000 m překážek - Juniorky (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7:03.05
2 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 005418 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7:13.05
3 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 995901 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:16.63
3000 m překážek - Junioři (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:38.44
2 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 000730 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:47.49
3 Pavel KrausPavel Kraus 000418 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09:57.29
4 x 400 m - Junioři (neděle, 24.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kubík, Adamec, Franěk, Holub Kubík, Adamec, Franěk, Holub AC PardubiceAC Pardubice 3:21.53 0.188
2 Běhounek, Vích, Machotka, Sadirov Běhounek, Vích, Machotka, Sadirov ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:23.63 0.261
3 Novotný, Urban, Macháček, Volejník Novotný, Urban, Macháček, Volejník Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:23.67 0.211
Chůze dráha 5000 m - Dorostenci (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 24:21.30
2 Petr DušekPetr Dušek 010907 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 24:49.54
3 Daniel BaliczDaniel Balicz 021029 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28:25.88
Chůze dráha 5000 m - Dorostenky (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 025127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 26:05.38
2 Jana ZikmundováJana Zikmundová 026002 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 26:53.70
3 Sabina BočkováSabina Bočková 015921 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28:07.80
Chůze dráha 10000 m - Junioři (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 000322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 46:17.29
2 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 990411 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 47:34.22
3 Jan ZástavaJan Zástava 000516 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53:47.04
Chůze dráha 10000 m - Juniorky (sobota, 23.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon