výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha-Juliska (23. - 24. 6. 2018)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 24.6.2018 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 18 14.54 14.0913.4913.5114.0913.9513.6314.54
2 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 12 13.79 13.0013.0713.3013.3013.31X13.79
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 19 13.71 X13.2813.1213.2813.4113.6513.71
4 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 15 13.59 12.6512.5413.0613.0613.5913.4013.56
5 Anna KotounováAnna Kotounová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 14 13.39 X12.7512.8612.8612.6312.8113.39
6 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 16 13.20 12.3712.5413.2013.2012.7012.8712.88
7 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 17 13.16 X13.09X13.0913.16XX
8 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 13 13.16 12.5512.6513.1613.1612.8611.70X
9 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 9 12.78 12.0512.78X12.78
10 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 3 12.29 11.6711.8612.2912.29
11 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 2 12.01 11.9611.0512.0112.01
12 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 4 11.99 11.1011.9911.2411.99
13 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10 11.96 11.8111.96X11.96
14 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5 11.82 11.82X11.1411.82
15 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11 11.76 10.9111.7610.8211.76
16 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 11.59 11.5911.5211.4111.59
17 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 1 11.45 11.3911.4510.7511.45
18 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 7 10.71 10.7110.56X10.71
19 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 8 10.19 10.19XX10.19
Celkem 19 závodníků