výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha-Juliska (23. - 24. 6. 2018)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:59.51 Q
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:59.83 Q
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:00.32
4 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:01.22
5 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 2:01.25
6 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:02.76
7 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:03.05
8 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:05.47
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400254Přibyl Lukáš (SLAPR)59.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:58.86 Q
2 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:59.42 Q
3 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:59.77
4 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:00.15
5 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:01.08
6 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:01.81
7 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:01.94
8 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:02.75
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400614Procházka Šimon (DUKPR)68.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:57.86 Q
2 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 1:58.17 Q
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 1:59.25 q
4 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:59.49 q
5 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:00.42
6 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:00.45
7 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:01.76
8 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:02.15
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400484Pavlišen Petr (SKPRI)59.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:57.86 Q
2 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 1:58.17 Q
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:58.86 Q
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 1:59.25 q
5 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:59.42 Q
6 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:59.49 q
7 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:59.51 Q
8 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:59.77
9 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:59.83 Q
10 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:00.15
11 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:00.32
12 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:00.42
13 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:00.45
14 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:01.08
15 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:01.22
16 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 2:01.25
17 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:01.76
18 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:01.81
19 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:01.94
20 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:02.15
21 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:02.75
22 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:02.76
23 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:03.05
24 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:05.47

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 14:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:56.48
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:57.61
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:57.79
4 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 1:58.95
5 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:00.01
6 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:00.02
7 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:00.78
8 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:03.56
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400884Kotyza Daniel (UNIBR)59.95
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:58.74 Q
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:58.93 Q
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 1:59.11 q
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 1:59.59 q
5 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:01.49
6 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:04.15
7 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:05.03
8 Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 2 2:05.31
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400626Holub Martin (OTROK)59.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:00.58 Q
2 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:01.01 Q
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 2:02.18
4 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:02.51
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:02.84
6 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:03.00
7 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:04.70
8 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:09.93
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400780Janík Tadeáš (SPTRE)1:03.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:59.67 Q
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:00.12 Q
3 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:00.22
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:02.44
5 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:03.80
6 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:04.64
7 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:08.08
8 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:08.85
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400873Janeček Jiří (USKUL)59.76
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:58.74 Q
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:58.93 Q
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 1:59.11 q
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 1:59.59 q
5 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:59.67 Q
6 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:00.12 Q
7 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:00.22
8 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:00.58 Q
9 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:01.01 Q
10 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:01.49
11 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 2:02.18
12 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:02.44
13 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:02.51
14 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:02.84
15 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:03.00
16 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:03.80
17 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:04.15
18 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:04.64
19 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:04.70
20 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:05.03
21 Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 2 2:05.31
22 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:08.08
23 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:08.85
24 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:09.93

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:55.61
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 1:56.07
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:56.18
4 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:56.77
5 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:57.87
6 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 1:58.04
7 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:58.22
8 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 1:58.38
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400873Janeček Jiří (USKUL)56.38
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:18.07 Q
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:18.45 Q
3 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:18.48 Q
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:19.07 q
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:19.11 q
6 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 8 2:23.09
7 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.81
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40089Freibergerová Eliška (MOSBR)1:08.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:19.31 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:20.03 Q
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:20.05 Q
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:21.05
5 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:22.57
6 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 2:25.45
7 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:25.62
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400459Součková Anežka (KOTPR)1:08.76
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:18.07 Q
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:18.45 Q
3 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:18.48 Q
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:19.07 q
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:19.11 q
6 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:19.31 Q
7 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:20.03 Q
8 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:20.05 Q
9 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:21.05
10 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:22.57
11 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 8 2:23.09
12 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 2:25.45
13 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:25.62
14 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.81

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:14.16
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:15.28
3 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 2:16.62
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:17.72
5 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:17.84
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:19.29
7 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:20.12
8 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:26.23
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400269Matějková Jana (SLAPR)1:06.93
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 12:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:20.66 Q
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:21.38 Q
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:22.54
4 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:22.66
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 2:24.51
6 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:25.16
7 Simona HildprandtováSimona Hildprandtová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:34.34
Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400326Červinková Julie (AKZLI)1:09.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 12:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:21.19 Q
2 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:21.22 Q
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 2:21.45
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:23.47
5 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:25.12
6 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:25.62
7 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:28.06
8 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:29.28
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40064Folková Denisa (ACJAB)1:12.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 12:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:19.24 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:19.44 Q
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:19.57 q
4 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 2:19.71 q
5 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:21.09
6 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 2 2:22.64
7 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:23.40
8 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 2:26.34
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400235Porubčanová Zuzana (POCER)1:08.09
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:19.24 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:19.44 Q
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:19.57 q
4 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 2:19.71 q
5 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:20.66 Q
6 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:21.09
7 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:21.19 Q
8 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:21.22 Q
9 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:21.38 Q
10 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 2:21.45
11 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:22.54
12 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 2 2:22.64
13 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:22.66
14 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:23.40
15 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:23.47
16 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 2:24.51
17 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:25.12
18 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:25.16
19 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:25.62
20 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 2:26.34
21 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:28.06
22 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:29.28
23 Simona HildprandtováSimona Hildprandtová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:34.34
Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 DNS

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 NR 2:03.51
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 2:08.57
3 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 2:12.65
4 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:14.13
5 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:15.00
6 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:16.12
7 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:25.23
Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400757Malíková Barbora (SOKOP)58.29
Celkem 8 závodníků