výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha-Juliska (23. - 24. 6. 2018)

Trojskok - Junioři

(ne, 24.6.2018 - 12:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 15 14.76 +0.1 m/s 14.28+2.614.58+1.814.55+0.814.5814.24+1.214.14+0.314.76+0.1
2 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 16 14.63 +0.8 m/s X14.63+0.814.56+0.714.63XXX
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 14 14.18 +0.9 m/s 13.77+1.611.49+1.913.60+0.413.7713.54+1.214.18+0.914.09+0.4
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 12 14.18 +0.3 m/s 13.16+0.613.47+1.313.96-0.513.9614.08+0.914.18+0.313.70+0.7
5 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 13 13.89 -1.1 m/s 13.33+0.613.37+0.912.64-0.113.3713.89-1.1XX
6 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 5 13.68 -1.1 m/s 12.40+0.412.11+1.413.11-0.113.1113.00+0.813.23+0.713.68-1.1
7 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 13.32 +0.4 m/s 13.32+0.412.72+0.512.93+1.613.3212.61+0.013.05+0.613.17-0.5
8 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2 13.29 +1.7 m/s 12.67+0.213.29+1.7X13.2912.99+0.212.75+0.411.79+0.4
9 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 10 13.00 +0.5 m/s 12.72+0.812.89+0.413.00+0.513.00
10 Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 8 12.95 +2.0 m/s X12.95+2.0X12.95
11 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 6 12.76 +0.5 m/s 12.38+1.412.67+0.912.76+0.512.76
12 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4 12.76 +3.7 m/s 12.63 +0.7 m/s 12.63+0.712.76+3.712.37+0.712.76
13 Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 3 12.74 +1.4 m/s 12.45+1.512.55+2.112.74+1.412.74
14 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 1 12.60 +1.1 m/s 12.60+1.112.42+1.012.56+1.312.60
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11 DNS
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(ne, 24.6.2018 - 14:35) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 16 14.31 -0.3 m/s 14.03-1.014.05+0.713.59+0.414.0513.91-0.213.90+0.214.31-0.3
2 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 15 14.13 +0.2 m/s 13.84-0.713.68+0.1X13.8414.13+0.213.97+0.614.02+1.1
3 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 12 13.82 +0.1 m/s 13.34-0.213.78+0.1X13.78X13.47+0.713.82+0.1
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13 13.67 +0.9 m/s 13.41+1.213.23+1.213.31-0.113.4113.57-0.813.67+0.913.55+0.8
5 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5 13.52 -0.7 m/s 12.91+1.013.33+0.213.44+0.213.4413.38+0.413.46+2.613.52-0.7
6 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 7 13.30 +0.1 m/s 12.56+1.512.90+1.213.30+0.113.30X13.15+2.413.14+0.6
7 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 10 13.26 -0.2 m/s 13.10+0.2X13.23-0.113.2313.26-0.211.69+0.713.24+0.4
8 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 14 13.11 +0.4 m/s 11.54-0.712.54+0.813.11+0.413.11XXX
9 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 6 13.04 +0.7 m/s X13.04+0.712.81-0.813.04
10 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 8 12.97 +0.6 m/s 12.42+0.612.97+0.612.53-0.212.97
11 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 9 12.87 +0.7 m/s 12.45+0.912.87+0.712.51+0.212.87
12 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 2 12.77 +1.9 m/s 12.77+1.911.28+0.112.31-0.112.77
13 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 12.44 +0.9 m/s 12.44+2.312.30+0.612.44+0.912.44
14 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 12.37 -0.6 m/s 12.28+0.912.37-0.612.34+0.212.37
15 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4 12.20 +2.4 m/s 12.11 -0.6 m/s 12.20+2.411.97+1.012.11-0.612.20
16 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 11 11.25 +0.6 m/s X11.25+0.6X11.25
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Juniorky

(ne, 24.6.2018 - 11:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 16 12.53 +0.1 m/s 12.39-0.4X12.45-1.012.4510.66-0.712.11+0.712.53+0.1
2 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 14 12.14 +0.9 m/s 12.14+0.912.06-0.5X12.14X12.08-0.2X
3 Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC BrnoJAC Brno
00 13 11.80 +0.1 m/s 11.80+0.1X11.69-1.111.80XXX
4 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 12 11.44 +0.0 m/s 11.32-0.111.44+0.0X11.4411.40+1.2X09.59-1.9
5 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 8 11.41 -1.5 m/s 11.29-1.811.37-0.8X11.3711.41-1.5X11.29+0.7
6 Tina KititiTina Kititi
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
99 10 11.35 +0.0 m/s 11.02-0.711.07-0.411.06+1.311.0711.29-1.411.28-2.011.35+0.0
7 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11 11.17 +0.6 m/s 11.17+0.6XX11.1711.02+0.210.58-2.1X
8 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 5 11.06 +0.2 m/s 10.86-0.711.05+0.310.95-1.611.0511.06+0.2X-
9 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 9 11.00 -0.7 m/s 10.52+0.110.46+0.211.00-0.711.00
10 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 7 10.86 +1.0 m/s 10.86+1.010.84-1.010.84-0.710.86
11 Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 4 10.86 -1.3 m/s X10.86-1.310.24-0.910.86
12 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 10.80 -1.1 m/s 10.80-1.110.39+0.209.97-3.210.80
13 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 6 10.79 +0.2 m/s 10.49-1.410.79+0.2X10.79
14 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 2 10.38 -0.9 m/s 10.25-1.710.14-0.610.38-0.910.38
15 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 3 10.36 +0.1 m/s X10.36+0.109.71-1.710.36
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 15 NM
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(ne, 24.6.2018 - 09:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 16 12.10 +0.3 m/s X+1.011.70+0.09.80+0.211.7011.82+0.312.10+0.311.83+0.6
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 15 12.06 +1.2 m/s X+0.811.69+0.411.45+0.111.6911.54-0.512.06+1.211.66-1.5
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 14 11.71 +1.7 m/s 11.11+1.6X-0.111.52-0.411.5211.50-1.011.71+1.711.70+0.3
4 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12 11.39 +0.6 m/s X+1.811.18-0.211.39+0.611.3910.89-0.8X+1.511.01+1.3
5 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 8 11.37 +0.5 m/s 11.33+1.911.07+0.611.32+0.111.3311.12-1.311.27+0.911.37+0.5
6 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 13 11.37 +1.0 m/s 11.31+0.911.37+1.011.25-1.311.3711.21+0.0X+1.511.12+0.4
7 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 10 11.28 -0.2 m/s 11.17-0.111.22+0.3X-0.111.2210.99-1.511.28-0.211.23+0.6
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 9 11.14 +1.1 m/s 11.14+1.111.06+0.710.63-0.111.1410.57+0.410.69-0.910.83+1.1
9 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 7 11.11 +1.0 m/s 11.11+1.011.05+0.1X+0.311.11
10 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4 11.09 +0.4 m/s 10.99+1.411.09+0.411.08-0.311.09
11 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 11.05 +2.5 m/s 10.96 -0.3 m/s 11.05+2.510.42+1.710.96-0.311.05
12 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 11 10.97 -0.5 m/s 10.93-0.210.68+1.310.97-0.510.97
13 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 10.94 +0.9 m/s 10.57+2.410.94+0.910.85-0.410.94
14 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3 10.78 +0.5 m/s 10.59+1.810.78+0.510.67+1.110.78
15 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 10.78 +1.5 m/s 10.78+1.510.49+1.610.50-0.210.78
16 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 10.67 +0.5 m/s 10.67+0.5X+1.210.53+0.110.67
Celkem 16 závodníků