výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha-Juliska (23. - 24. 6. 2018)

300 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 38.63 Q 0.143
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 39.63 Q 0.204
3 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 40.38 0.186
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 40.79 0.172
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 40.88 0.211
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 40.98 0.172
7 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 42.15 0.192
8 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 43.02 0.250
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 38.01 Q 0.186
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 38.89 Q 0.209
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 39.99 q 0.182
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 40.05 q 0.192
5 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 40.58 0.339
6 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 40.95 0.175
7 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 41.14 0.195
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNF 0.220
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 39.24 Q 0.179
2 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 39.49 Q 0.203
3 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 40.17 0.244
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 40.19 0.238
5 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 40.56 0.153
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 41.81 0.229
7 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 42.41 0.179
Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 DNF 0.274
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 38.01 Q 0.186
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 38.63 Q 0.143
3 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 38.89 Q 0.209
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 39.24 Q 0.179
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 39.49 Q 0.203
6 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 39.63 Q 0.204
7 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 39.99 q 0.182
8 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 40.05 q 0.192
9 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 40.17 0.244
10 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 40.19 0.238
11 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 40.38 0.186
12 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 40.56 0.153
13 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 40.58 0.339
14 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 40.79 0.172
15 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 40.88 0.211
16 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 40.95 0.175
17 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 40.98 0.172
18 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 41.14 0.195
19 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 41.81 0.229
20 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 42.15 0.192
21 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 42.41 0.179
22 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 43.02 0.250
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNF 0.220
Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 DNF 0.274

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 NR 36.32 0.161
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 37.49 0.208
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 38.39 0.179
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 38.69 0.245
5 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 38.81 0.166
6 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 39.31 0.184
7 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 39.38 0.215
8 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 40.02 0.166
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 44.03 Q 0.279
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 7 44.56 Q 0.278
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 44.61 q 0.202
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 45.11 0.201
5 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 46.62 0.351
6 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 46.66 0.341
7 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 47.77 0.281
Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNF 0.136
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.49 Q 0.219
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 44.23 Q 0.240
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 45.43 0.302
4 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 45.46 0.217
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 45.71 0.207
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 45.78 0.177
7 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 46.79 0.263
8 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 47.74 0.196
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 44.11 Q 0.204
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 44.87 Q 0.205
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 45.05 q 0.250
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 45.84 0.208
5 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 46.12 0.258
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 46.52 0.267
7 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 47.02 0.154
8 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 49.15 0.323
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.49 Q 0.219
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 44.03 Q 0.279
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 44.11 Q 0.204
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 44.23 Q 0.240
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 7 44.56 Q 0.278
6 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 44.61 q 0.202
7 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 44.87 Q 0.205
8 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 45.05 q 0.250
9 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 45.11 0.201
10 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 45.43 0.302
11 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 45.46 0.217
12 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 45.71 0.207
13 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 45.78 0.177
14 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 45.84 0.208
15 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 46.12 0.258
16 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 46.52 0.267
17 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 46.62 0.351
18 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 46.66 0.341
19 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 46.79 0.263
20 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 47.02 0.154
21 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 47.74 0.196
22 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 47.77 0.281
23 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 49.15 0.323
Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNF 0.136

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 42.90 0.214
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 43.26 0.216
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 44.00 0.361
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 44.66 0.333
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 44.84 0.291
6 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 7 44.98 0.358
7 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 45.03 0.133
8 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 45.15 0.372
Celkem 8 závodníků